> >wszystcy poza Afryką stanowią jedna rasę,> Chińczycy są rasy żółtej, Europejczycy rasy białej.racjonalnie  jesteśmy na ziemi 2 000 000 lat, 90% żyliśmy w Afryce, tam się narodziliśmy. Zaledwie 60 tys lat temu grono śmiałków z stamtąd wyszła. Afryka jest "wyspą", jedyna droga to przez Palestynę, ale to nie wychodziła cała Afryka tylko jedno plemię, przy ujściu Afryki z azją żyjące, jedni z nich poszli na południe (Indie, Australia, Chiny), i my, ich spokrewnieni bracia na północ tj Europa, Azja Stąd my jesteśmy z jednej rodziny a afrykanie, kolebka ludzkości to ogromna różnorodność która się wykształciła przez te 2 000 000 lat (potwierdza to genetyka) myśle że znowu, z Afryki, wyjdzie człowiek który nas (libków niedorozwojków) wypędzi, tak jak my (komuna pierwotna) wypędziliśmy neandertalczyka (libka niedorozwojka)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|