Nie wiem, czy to istotne, ale za kilka dni jadę na Wschodnią Konferencję APA. Czy obowiązuje tam jakiś dress code lub preferowany strój? Dla kontekstu: jestem studentem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Nie wiem, czy to istotne, ale za kilka dni jadę na Wschodnią Konferencję APA. Czy obowiązuje tam >jakiś dress code lub preferowany strój? Dla kontekstu: jestem studentem. Jeśli klimat pozwoli to sweter, a jeśli nie, to coś antycznego, np chiton/peplos (+ sandały). "Stop!" stopkowym mundrościom!