Oświadczenie rodziców Alexa Petti - mężczyzny zastrzelonego przez funkcjonariuszy federalnych w Minneapolis: „Jesteśmy załamani, ale też bardzo rozgniewani. Alex był dobrym człowiekiem, który bardzo troszczył się o swoją rodzinę i przyjaciół, a także o amerykańskich weteranów, których opiekował się jako pielęgniarz na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Minneapolis. Alex chciał coś zmienić w tym świecie. Niestety, nie będzie z nami, żeby zobaczyć efekty swoich działań. Nie używamy słowa „bohater” lekko. Jednak jego ostatnią myślą i działaniem była ochrona kobiety. Ohydne kłamstwa rozpowszechniane na temat naszego syna przez rząd są godne potępienia i obrzydliwe. Alex najwyraźniej nie trzymał broni, gdy został zaatakowany przez morderczych i tchórzliwych bandytów z ICE Trumpa. W prawej ręce trzyma telefon, a lewą rękę unosi nad głowę, próbując chronić kobietę, którą ICE właśnie popchnęło, jednocześnie spryskując ją gazem pieprzowym. Proszę, ujawniajcie prawdę o naszym synu. Był dobrym człowiekiem. Dziękujemy”. ___________ To najwyraźniejsze nagranie strzelaniny w Minneapolis, jakie dotąd opublikowano. x.com/AdameMedia/status/2015269649542152378 |