Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bandziory z ICE

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
25-01-2026 19:04romaro (25211 punktów)Bandziory z ICE
Ocena 1 na 1
Oświadczenie rodziców Alexa Petti - mężczyzny zastrzelonego przez funkcjonariuszy federalnych w Minneapolis:
„Jesteśmy załamani, ale też bardzo rozgniewani.
Alex był dobrym człowiekiem, który bardzo troszczył się o swoją rodzinę i przyjaciół, a także o amerykańskich weteranów, których opiekował się jako pielęgniarz na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Minneapolis. Alex chciał coś zmienić w tym świecie. Niestety, nie będzie z nami, żeby zobaczyć efekty swoich działań. Nie używamy słowa „bohater” lekko. Jednak jego ostatnią myślą i działaniem była ochrona kobiety.
Ohydne kłamstwa rozpowszechniane na temat naszego syna przez rząd są godne potępienia i obrzydliwe. Alex najwyraźniej nie trzymał broni, gdy został zaatakowany przez morderczych i tchórzliwych bandytów z ICE Trumpa. W prawej ręce trzyma telefon, a lewą rękę unosi nad głowę, próbując chronić kobietę, którą ICE właśnie popchnęło, jednocześnie spryskując ją gazem pieprzowym.
Proszę, ujawniajcie prawdę o naszym synu. Był dobrym człowiekiem. Dziękujemy”.
___________
To najwyraźniejsze nagranie strzelaniny w Minneapolis, jakie dotąd opublikowano.

x.com/AdameMedia/status/2015269649542152378
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365