Z Szarley'em mamy zastrzeżenia w stosunku do ciebie - Wywołałeś nas do tablicy w sposób niejednoznaczny, nie dając nam przy tym możliwości ustosunkowania się. Takie zachowanie znamionuje zwykle manipulantów. Mam nadzieje, że będziesz miał odwagę i jeśli nie mi, to chociaż Szarley'owi udzielisz odpowiedzi
www.racjonalista.pl/forum.php/s,954174
I tutaj dodatkowe uwagi w stosunku do twojego na tym forum postępowania Lolek
www.racjonalista.pl/forum.php/s,954174#w954284
|