Na akademickim serwerze poświęconym ekonomii głównego nurtu widziałem, jak ktoś twierdził, że myśl marksistowska nie jest traktowana poważnie w filozofii akademickiej na wysokim poziomie. Był to jeden ze studentów na serwerze, więc uznałem, że ktoś jest zbyt ograniczony w kwestii podstaw ekonomii, ale uznałem, że warto zapytać. Czy to prawda? |