Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co się dzieje z Anglią?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
22-03-2026 11:32Dariusz Osiński (185 punktów)Co się dzieje z Anglią?
Ocena 2 na 2
Dzień dobry.

Czy ktoś może w krótkich żołnierskich słowach napisać coś o rzeczywistej sytuacji w Anglii (Wielkiej Brytanii)?

Nie mam jak zweryfikować czy:
- zatrzymania zwykłych obywateli przez policję pod pretekstem dyskryminacji muzułmanów,
- ukrywanie tożsamości sprawców przestępstw, bo większość to napływowi muzułmanie,
- wyłączanie przez policję systemów identyfikowania przestępców z tych samych powodów,
- absurdalne wyroki sądowe także z tych samych powodów,
to jest jakaś absurdalna propaganda czy Anglia upadła tak nisko?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lolek_Salambek (2665 punktów)
>Dzień dobry.
>Czy ktoś może w krótkich żołnierskich słowach napisać coś o rzeczywistej sytuacji w Anglii (Wielkiej
>Brytanii)?
>Nie mam jak zweryfikować czy:
>- zatrzymania zwykłych obywateli przez policję pod pretekstem dyskryminacji muzułmanów,
>- ukrywanie tożsamości sprawców przestępstw, bo większość to napływowi muzułmanie,
>- wyłączanie przez policję systemów identyfikowania przestępców z tych samych powodów,
>- absurdalne wyroki sądowe także z tych samych powodów,
>to jest jakaś absurdalna propaganda czy Anglia upadła tak nisko?

----------------------

Proponuję byś zadał czatowi GPT (chatgpt.com/) odpowiednie pytania.

Wówczas uzyskasz interesujące Cię informacje oraz czat GPT zaproponuje Ci, że poszuka jeszcze określonych-dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować.

😊

S pozdravem

Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne

Dzień bez GPT to dzień stracony.

TyDraniu (6569 punktów)
Sprawy o które pytasz, miały miejsce bardziej w latach 1995-2014, czyli ponad 10 lat temu. Do roku 2024 w całej Anglii i Walii skazano łącznie 61 członków gangów islamskich gwałcicieli, więc raczej wygląda na to, że nie są chronieni przez wymiar sprawiedliwości.

Teraz wg najnowszego raportu Group Based Child Sexual Abuse and Exploitation Data (zakładka Suspects), sytuacja wygląda tak: British - 78%, Any other White background - 5%, Pakistani - 4%, reszta 13%.

Co do wyłączenia systemów AI w Anglii, można sobie obejrzeć reportaż na Netfliksie, w tych systemach zaindukowało się skrzywienie (bias) polegające na tym, że nie wykrywały przestępców, a wykrywały czarnych ludzi. Policja kilkadziesiąt razy napadła na zwykłych czarnych nastolatków, bo AI włączyło alarm. To po prostu nie zadziałało.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365