>Donaldzie, ech, Donaldzie, miałeś skończyć z reżimem ajatollahów i zaprowadzić tam swoje rządy, >podczas gdy ten się jedynie wzmocnił. Dostałeś łomot, podwinąłeś ogonek i wycofujesz się, a ten >bałagan, który zrobiłeś, zostawiasz światu.
Iran to nie Irak czy Afganistan. Może tak być według mnie, że Trump się przeliczył. Gdyby się tak głębiej nad tym zastanowić, to jaki według Ciebie cel przyświecał Żydom z Izraela, a jaki Amerykanom w podjęciu decyzji o uderzeniu na Iran?
|