doświadczenie czyli wychowanie jest korzystne dla patoelit, patrz wychowanie pruskie, dla jednostki wychowanie jest szkodliwe, robią z człowieka niewolnika, odwrotnie było w raju, taki niemowlak bez szkół, doświadczenia, wychowania, wie co zrobić gdy jest głodny, ma mokro, chce się przytulic, pobawić, i nikt mu nie odmówi najlepsza szkołą życia, czy doswiadczenia, byłaby dziecieca banda, ale my libki? dla nas najważniejsza jest wolność, indywidualizm, czyli system  i się cieszymy jak niedorozwojki, gdy PO wygra
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|