Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przy herbacie i przy kawie czyli .... :-(

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
29-05-2026 12:49Lolek_Salambek (2665 punktów)Przy herbacie i przy kawie czyli .... :-(
Ocena 2 na 2
Przy herbacie i przy kawie (nieciekawie i ciekawie) czyli
nieśmieszne pseudo dowcipy (inaczej: żenujące bajdurzenie)


Quiz na temat prawdy:
Które określenie wybierasz?

- elastyczne używanie prawdy
- oszczędna gospodarka prawdą
- kreatywne zarządzanie rzeczywistością
- prawda w wersji ekonomicznej
- dyplomatyczne mijanie się z dokumentacją
- fakty poddane obróbce artystycznej


Quiz na temat zadzidzia:
Co wybierasz:

- przedzidzie zadzidzia?
- śróddzidzie przeddzidzia?
czy
- zadzidzie śróddzidzia
?
"Definicje"
przeddzidzie → z przodu dzidy
śróddzidzie → w środku dzidy
zadzidzie → za srodkiem dzidy
na przykład:
zadzidzie śróddzidzia - końcowa część śróddzidzia


Quiz z dwoma opcjami wyboru:

1. Żwirek kręci z Muchomorkiem czy Królewna Śnieżka pieści EGO siedmiu krasnoludkom?
2. Zorro czy Rozbójnik Rumcajs?
3. Towarzysz Anioł czy Janek Kos z "4 pancernych"?
4. "Na końcu świata" czy "z tyłu zawsze pupa"?
5. "Lepiej późno niż wcale" czy "chytry dwa razy traci"?
6. Krasnal bez brody o wzroście 199 cm czy spadła bombka z choinki?
7. Sztuczne rzęsy czy sztuczna choinka na Wielkanoc?
8. "Po prostu tak" czy "awaria-nie da rady"?
9. Sierżant Garcia czy Flip bez Flapa?
10. Krecik z łopatką czy Bolek z Lolką na hulajnodze?
11. "Co ma wisieć nie utonie" czy "lepiej dmuchać na zimne"?
12. Czapka niewidka czy skarpeta bez pary?
13. Shrek na emeryturze poza bagnem czy Batman na wrotkach?
14. "Miłość od pierwszego wejrzenia" czy "kebab o trzeciej nad ranem"?
15. Nocna prohibicja czy karaoke po grochu z kapustą ze wzdęciami?
16. Rycerz bez konia czy koń bez rycerza?
17. "Będzie Pani zadowolona" czy "proszę przyjść jutro"?
18. Wiking na hulajnodze elektrycznej czy pirat z biletem miesięcznym w wersji papierowej?
19. "Jak się nie ma co się lubi" czy "raz kozie śmierć"
(Jak się nie ma co się lubi to raz kozie śmierć)?
20. Smok wawelski na diecie czy Yeti w japonkach na karkonoskim szlaku?
21. Pączek z musztardą czy śledź w czekoladzie mlecznej?
22. "Nie ma tego złego co bym na niewyszło" czy "wszędzie dobrze, ale w lodówce najlepiej"?
23. Superbohater z lękiem wysokości czy nurek z katarem, ślepy na jedno oko?
24. "Kto rano wstaje" czy "ten kto późno zasypia"?
25. Baba Jaga na rowerze elektrycznym czy Kopciuszek na siłowni?
26. "Pełen profesjonalizm" czy "jakoś się sklei taśmą"?
27. Syrenka z małym biustem czy centaur bez konia?
28. "Nigdy nie mów nigdy" czy "raz kobzie śmierć"?
29. Zyje po to by jesc czy jem po to by zyc?
30. "Bycie z kobietą jest jak bicie w bębny" czy "krzywo, prosto byle ostro"?
31. "Miałem czarodziejkę a teraz mam czarownicę" czy poranna pobudka na wschód słońca?
32. Przedwcześnie dorosłe dzieci czy zdziecinniali dorośli?
33. "Wszystko chu..." czy "Nie pij Piotrek, nie pij w piątek; piątek zły jest na początek"?
34. Słaby terapeuta czy rozrywkowe towarzystwo?
35. Dobrze opłacany obrońca w Sądzie w sprawie o korupcje czy słabo opłacany napastnik w piłce nożnej?
36. Początek końca czy koniec początku?







S pozdravem


Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne

Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE !




(Aby odpowiedzieć, musisz się zalogować)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Super Kwęk (39 punktów)
Wszyscy z Wadowic.

Pozdrawiam,
handzlik
02-06-2026 23:22 
 Ocena 1 na 1
Lolek_Salambek (2665 punktów)
>Wszyscy z Wadowic.

-----------

Handzliku

???????????








S pozdravem

Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają CIERPIENIA

Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365