Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Marian

12-12-2011 23:50 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 23:22 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 22:06 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 16:03 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 15:23 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 14:56 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
12-12-2011 14:44 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
11-12-2011 20:32 - Odp: Nowy prezes PSR i Racjonalista Roku 2011
09-12-2011 17:59 - Odp: Dostęp do broni palnej
09-12-2011 14:46 - Odp: Dostęp do broni palnej
09-12-2011 00:41 - Odp: Dostęp do broni palnej
08-12-2011 15:17 - Odp: Dostęp do broni palnej
08-12-2011 00:42 - Odp: Dostęp do broni palnej
07-12-2011 22:06 - Odp: Dostęp do broni palnej
27-11-2011 00:39 - Odp: Ateistyczna legenda
22-11-2011 18:55 - Odp: Zerwanie konkordatu i co wtedy?
20-11-2011 12:46 - Odp: Lista przekleństw zakazanych przez Kościół:
14-11-2011 21:44 - Odp: Nie lubię ateoszowinizmu !
14-11-2011 21:33 - Odp: Nie lubię ateoszowinizmu !
14-11-2011 15:21 - Odp: Udajecie przed innymi, że jesteście wierzący?
13-11-2011 23:28 - Odp: Zasada zachowania energii
13-11-2011 20:08 - Odp: Zasada zachowania energii
12-11-2011 18:31 - Odp: Zasada zachowania energii
11-11-2011 17:50 - Odp: Zasada zachowania energii
11-11-2011 13:34 - Odp: Zasada zachowania energii
11-11-2011 00:55 - Odp: Zasada zachowania energii
10-11-2011 11:05 - Odp: Zasada zachowania energii
09-11-2011 22:19 - Odp: Ironia?
09-11-2011 21:00 - Odp: Ironia?
09-11-2011 20:57 - Odp: Ironia?
09-11-2011 19:30 - Ironia?
09-11-2011 18:42 - Odp: Zasada zachowania energii
09-11-2011 10:42 - Odp: Zasada zachowania energii
08-11-2011 11:26 - Odp: Zasada zachowania energii
04-11-2011 00:05 - Odp: Oszustwo Stapela
03-11-2011 10:24 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego
03-11-2011 10:21 - Odp: Orły kontra Wrona
02-11-2011 12:54 - Odp: Płaczące figurki
01-11-2011 19:44 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
31-10-2011 15:30 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 23:04 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 22:57 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 22:49 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 16:52 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 14:57 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
30-10-2011 14:52 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
29-10-2011 14:34 - Odp: Nonteizm
29-10-2011 11:58 - Odp: Nonteizm
28-10-2011 23:54 - Odp: Nonteizm
27-10-2011 22:28 - Odp: Nonteizm
26-10-2011 00:54 - Odp: Nonteizm
24-10-2011 23:11 - Odp: Kim jest Richard Dawkins dla Brytyjczyków?
20-10-2011 00:01 - Odp: Czego uczy szkoła?
19-10-2011 11:25 - Odp: Lesbijki na wiejskim weselu
16-10-2011 14:10 - Odp: Czarna dziura a czasoprzestrzeń
23-09-2011 13:42 - Odp: Szybciej niż światło
23-09-2011 11:55 - Odp: Szybciej niż światło
22-09-2011 23:05 - Odp: Szybciej niż światło
22-09-2011 12:40 - Odp: Parkuj i Jedź
19-09-2011 01:40 - Odp: Witam. Chciałem zapytać o sprawę nurtującą mnie od jakiegoś
18-09-2011 16:14 - Odp: Akcja "Otwórz Oczy"
18-09-2011 13:19 - Odp: Akcja "Otwórz Oczy"
10-09-2011 16:28 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
10-09-2011 15:03 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 19:36 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 12:24 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 01:43 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
08-09-2011 14:34 - Odp: Bog = Ojciec + Syn + Duch....
27-08-2011 13:22 - Odp: Obietnica Kaczyńskiego w sprawie GMO
26-08-2011 13:45 - Odp: Obietnica Kaczyńskiego w sprawie GMO
20-08-2011 17:34 - Odp: Załóż krzyżyk by obrazić katolika
20-08-2011 12:46 - Odp: Załóż krzyżyk by obrazić katolika
17-08-2011 17:39 - Odp: Prawo Patentowe
09-08-2011 11:48 - Odp: Czy Racjonalista może być Agnostykiem (i vice versa)
09-08-2011 00:52 - Odp: Czy Racjonalista może być Agnostykiem (i vice versa)
08-08-2011 21:19 - Odp: Życie w wirtualnym śmietniku
08-08-2011 20:58 - Odp: Podatki korupcyjne za EURO2012
06-08-2011 00:03 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest lubiany
05-08-2011 15:53 - Odp: Wszechświat (universe) czy wieloświat (multiverse)?
02-08-2011 18:37 - Odp: Racjonalista bohaterem informacji dnia TV TRWAM :)
25-07-2011 10:28 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
24-07-2011 19:52 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
24-07-2011 19:20 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 21:14 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 21:10 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 20:51 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 20:48 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 20:45 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 20:22 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 17:38 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
23-07-2011 16:38 - Odp: skrajność pogladów - bać się?
09-07-2011 21:07 - Odp: precesja Merkurego - przyczyny
09-07-2011 20:52 - Odp: Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera ;-)
09-07-2011 20:17 - Odp: Konserwatywni (?) ateiści
09-07-2011 18:13 - Odp: Konserwatywni (?) ateiści
09-07-2011 18:11 - Odp: Konserwatywni (?) ateiści
09-07-2011 14:34 - Odp: Konserwatywni (?) ateiści
08-07-2011 13:51 - Odp: Biblia a życie codzienne - pytanie do obeznanych z Biblią
06-07-2011 22:59 - Odp: Nasza Era ?
04-07-2011 16:18 - Odp: "Wolny rynek" czy na pewno wolny ?
Razem: 2013 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)