Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Marian

29-09-2010 22:21 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 20:59 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
27-09-2010 14:45 - Wolne i niewolne oprogramowanie
26-09-2010 14:58 - Odp: Odbieranie tej samej barwy (koloru) przez różnych ludzi
26-09-2010 13:58 - Usuwanie krzyży z miejsc, w których być ich nie powinno
26-09-2010 12:49 - Odp: Odbieranie tej samej barwy (koloru) przez różnych ludzi
26-09-2010 01:04 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
23-09-2010 15:21 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 22:06 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 20:00 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 18:46 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
20-09-2010 16:54 - Odp: Chrześcijaństwo to nie teizm, lecz zaświatyzm.
20-09-2010 15:54 - Odp: Kiedy
19-09-2010 23:36 - Odp: Kiedy
17-09-2010 17:35 - Odp: Bez smaku i koloru
17-09-2010 14:53 - Odp: Bez smaku i koloru
17-09-2010 13:11 - Odp: Bez smaku i koloru
17-09-2010 12:21 - Odp: Bez smaku i koloru
17-09-2010 11:57 - Odp: Lekcje etyki w szkołach
16-09-2010 17:43 - Odp: Bez smaku i koloru
16-09-2010 15:33 - Odp: Bez smaku i koloru
12-09-2010 17:11 - Odp: Trzecia Płeć
10-09-2010 20:58 - Odp: Trzecia Płeć
10-09-2010 20:46 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją
10-09-2010 19:44 - Odp: Trzecia Płeć
10-09-2010 19:08 - Odp: Trzecia Płeć
10-09-2010 14:05 - Odp: Trzecia Płeć
10-09-2010 00:24 - Odp: Trzecia Płeć
05-09-2010 13:48 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
04-09-2010 23:32 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
04-09-2010 21:28 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
04-09-2010 20:23 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
04-09-2010 19:12 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
04-09-2010 16:30 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
03-09-2010 10:41 - Odp: Bóg nie stworzył Wszechświata - Hawking
02-09-2010 00:06 - Odp: Czy warto korzystać z wikipedii?
31-08-2010 13:50 - Odp: Czy warto korzystać z wikipedii?
31-08-2010 13:35 - Odp: Czy warto korzystać z wikipedii?
31-08-2010 12:53 - Odp: Czy warto korzystać z wikipedii?
12-08-2010 20:59 - Odp: 300 wybrańców
12-08-2010 16:50 - Odp: 2 skromne pytania.
10-08-2010 15:09 - Odp: Gdzie jest krzyż?!
27-07-2010 16:27 - Odp: Historyczna koneksja tragedii smoleńskiej
27-07-2010 14:20 - Odp: Mr Freeman
27-07-2010 13:44 - Odp: Skarb Państwa - źródłem zakażenia żółtaczką !
25-07-2010 14:48 - Odp: TEORIA EVERETTA, czyli nieśmiertelność
22-07-2010 19:57 - Odp: Agnostycy to tchórze ?
21-07-2010 18:42 - Odp: Zadanie z haczykiem
17-07-2010 22:30 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
17-07-2010 19:33 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
17-07-2010 01:01 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
16-07-2010 17:58 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
16-07-2010 17:16 - Odp: Zagadka matematyczna
15-07-2010 16:34 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 14:58 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 14:47 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 14:05 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 13:18 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
15-07-2010 13:04 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
14-07-2010 21:26 - Odp: Racjonalizm, a miłość...
07-07-2010 14:12 - Odp: Religijne prawo - dni wolne
07-07-2010 13:12 - Odp: Widzimy wszystko, tak jak chcemy
06-07-2010 19:16 - Odp: Widzimy wszystko, tak jak chcemy
06-07-2010 17:42 - Odp: Religijne prawo - dni wolne
06-07-2010 16:35 - Odp: Religijne prawo - dni wolne
06-07-2010 00:50 - Odp: Religijne prawo - dni wolne
21-06-2010 19:02 - Odp: Czarnobyl
21-06-2010 02:33 - Odp: Czarnobyl
04-06-2010 18:57 - Odp: Hipokryzja wolnych od pracy świąt
04-06-2010 12:49 - Odp: Hipokryzja wolnych od pracy świąt
03-06-2010 19:27 - Religijne prawo
31-05-2010 20:55 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
30-05-2010 20:00 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
30-05-2010 16:22 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
30-05-2010 14:01 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
30-05-2010 12:03 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 18:43 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 18:28 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 18:15 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 10:38 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 10:34 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
29-05-2010 10:26 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 20:05 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 19:41 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
28-05-2010 18:49 - Odp: Problem na Noble'a - masa bezwładnościowa
26-05-2010 20:11 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
26-05-2010 16:24 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
26-05-2010 15:39 - Odp: Warp - perspektywa, czy naiwność?
25-05-2010 19:48 - Odp: Geek Pride Day i Towel Day
25-05-2010 19:39 - Odp: Geek Pride Day i Towel Day
25-05-2010 19:34 - Odp: Geek Pride Day i Towel Day
25-05-2010 14:40 - Odp: Geek Pride Day i Towel Day
25-05-2010 13:49 - Geek Pride Day i Towel Day
24-05-2010 23:31 - Odp: Kopernik i kk.......nowa paranoja ?
24-05-2010 13:59 - Odp: Wrocław maj 2010
23-05-2010 15:22 - Odp: Wrocław maj 2010
07-05-2010 15:23 - Odp: Niewyjaśnione naukowo fizyczne oczywistości
23-04-2010 20:55 - Odp: Ambasada RP zaprasza na świętowanie 3 Maja w kościele!
10-04-2010 12:23 - Odp: T R A G E D I A
24-02-2010 10:43 - Odp: Ateiści są tak podobni do wierzących...
Razem: 2013 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)