 |
Wypowiedzi czytelnika Marian 30-12-2010 11:28 - Odp: Przypadek i konieczność 30-12-2010 00:23 - Odp: Przypadek i konieczność 29-12-2010 20:57 - Odp: Trochę kultury! 29-12-2010 16:01 - Odp: trzech króli 29-12-2010 12:26 - Odp: Trochę kultury! 27-12-2010 17:23 - Odp: chamstwo Terlikowskiego 25-12-2010 13:55 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia 22-12-2010 19:39 - Odp: Irracjonalne bywa racjonalne...? 22-12-2010 17:59 - Odp: Irracjonalne bywa racjonalne...? 22-12-2010 12:15 - Odp: Halal 22-12-2010 12:10 - Odp: Halal 22-12-2010 11:44 - Odp: Cios - prosto w Boga! 21-12-2010 21:07 - Odp: Cios - prosto w Boga! 21-12-2010 11:29 - Odp: Halal 21-12-2010 00:35 - Halal 20-12-2010 21:57 - Odp: Cios - prosto w Boga! 20-12-2010 16:17 - Odp: Cios - prosto w Boga! 20-12-2010 15:05 - Odp: Cios - prosto w Boga! 20-12-2010 14:03 - Odp: Cios - prosto w Boga! 20-12-2010 12:09 - Odp: Cios - prosto w Boga! 19-12-2010 15:17 - Odp: Czego pragną kobiety 19-12-2010 13:56 - Odp: Czego pragną kobiety 19-12-2010 12:17 - Odp: Czego pragną kobiety 19-12-2010 12:06 - Odp: Czego pragną kobiety 19-12-2010 02:30 - Odp: Czego pragną kobiety 16-12-2010 11:14 - Odp: Filozofia kiedyś i dziś. 16-12-2010 10:18 - Odp: Filozofia kiedyś i dziś. 15-12-2010 21:13 - Odp: Religijna spirala nienawiści 28-11-2010 21:59 - Odp: Saturnalia czas zacząć. 28-11-2010 20:40 - Odp: Saturnalia czas zacząć. 28-11-2010 18:52 - Odp: Saturnalia czas zacząć. 20-11-2010 01:30 - Odp: promieniowanie Hawkinga 20-11-2010 01:20 - Odp: zrozumieć STW 16-11-2010 23:07 - Odp: Darmowe szczęście 16-11-2010 22:50 - Odp: Darmowe szczęście 16-11-2010 22:11 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie. 16-11-2010 22:09 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie. 16-11-2010 21:29 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie. 15-11-2010 19:27 - Odp: Zakaz palenia 10-11-2010 18:56 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 09-11-2010 18:54 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 09-11-2010 12:23 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 09-11-2010 11:46 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 09-11-2010 11:39 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 09-11-2010 00:14 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ? 08-11-2010 22:35 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty. 08-11-2010 20:00 - Odp: Deklaracja obywatelska - zaproszenie 08-11-2010 19:09 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty. 08-11-2010 18:49 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty. 07-11-2010 12:52 - Odp: Deklaracja obywatelska - zaproszenie 07-11-2010 12:25 - Odp: Kalendarz z imionami dla racjonalistów. 30-10-2010 22:48 - Odp: Wszystkich Świętych - cmentarz czy siedzenie w domu? 29-10-2010 22:42 - Odp: Palikot na krzyżu 28-10-2010 18:29 - Odp: Wrocław, wiec, wrażenia 28-10-2010 17:46 - Wrocław, wiec, wrażenia 25-10-2010 23:42 - Odp: Inwigilacja PiS 25-10-2010 22:28 - Odp: Inwigilacja PiS 25-10-2010 21:34 - Odp: Inwigilacja PiS 25-10-2010 21:08 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady... 25-10-2010 21:02 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady... 25-10-2010 15:54 - Odp: Pobożność pod lupą. 25-10-2010 10:21 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady... 25-10-2010 10:13 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady... 24-10-2010 19:39 - Odp: Konsekwencje odkrycia naukowego 24-10-2010 17:38 - Odp: Konsekwencje odkrycia naukowego 24-10-2010 17:13 - Odp: Bóg czy bóg 22-10-2010 17:21 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany' 22-10-2010 17:00 - Odp: Bóg czy bóg 21-10-2010 19:56 - Odp: Bóg czy bóg 21-10-2010 11:04 - Odp: Apteka homeopatyczna 21-10-2010 10:02 - Odp: Apteka homeopatyczna 20-10-2010 19:29 - Odp: Dzień papieski w szkołach 20-10-2010 16:57 - Odp: Dzień papieski w szkołach 20-10-2010 16:11 - Odp: Apteka homeopatyczna 20-10-2010 14:59 - Odp: Apteka homeopatyczna 19-10-2010 12:54 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany' 19-10-2010 12:42 - Odp: Apteka homeopatyczna 19-10-2010 12:28 - Odp: Apteka homeopatyczna 19-10-2010 12:10 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany' 19-10-2010 10:54 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany' 19-10-2010 00:26 - Odp: Apteka homeopatyczna 18-10-2010 18:04 - Apteka homeopatyczna 17-10-2010 23:59 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja... 13-10-2010 00:40 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje 04-10-2010 23:42 - Odp: Szeregi dla wytężenia mózgownicy 04-10-2010 20:51 - Odp: Szeregi dla wytężenia mózgownicy 03-10-2010 13:38 - Odp: Charakter wypisany na twarz 02-10-2010 01:32 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! 01-10-2010 15:28 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku 01-10-2010 15:24 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku 01-10-2010 12:25 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! 01-10-2010 10:51 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku 01-10-2010 00:13 - Odp: Odbieranie tej samej barwy (koloru) przez różnych ludzi 30-09-2010 23:09 - Odp: Niuejdż? 30-09-2010 19:43 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! 30-09-2010 19:02 - Niuejdż? 30-09-2010 18:10 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! 30-09-2010 17:47 - Odp: Magia nauki 30-09-2010 17:12 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos! 29-09-2010 22:34 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego Razem: 2013 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |