Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Marian

30-12-2010 11:28 - Odp: Przypadek i konieczność
30-12-2010 00:23 - Odp: Przypadek i konieczność
29-12-2010 20:57 - Odp: Trochę kultury!
29-12-2010 16:01 - Odp: trzech króli
29-12-2010 12:26 - Odp: Trochę kultury!
27-12-2010 17:23 - Odp: chamstwo Terlikowskiego
25-12-2010 13:55 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia
22-12-2010 19:39 - Odp: Irracjonalne bywa racjonalne...?
22-12-2010 17:59 - Odp: Irracjonalne bywa racjonalne...?
22-12-2010 12:15 - Odp: Halal
22-12-2010 12:10 - Odp: Halal
22-12-2010 11:44 - Odp: Cios - prosto w Boga!
21-12-2010 21:07 - Odp: Cios - prosto w Boga!
21-12-2010 11:29 - Odp: Halal
21-12-2010 00:35 - Halal
20-12-2010 21:57 - Odp: Cios - prosto w Boga!
20-12-2010 16:17 - Odp: Cios - prosto w Boga!
20-12-2010 15:05 - Odp: Cios - prosto w Boga!
20-12-2010 14:03 - Odp: Cios - prosto w Boga!
20-12-2010 12:09 - Odp: Cios - prosto w Boga!
19-12-2010 15:17 - Odp: Czego pragną kobiety
19-12-2010 13:56 - Odp: Czego pragną kobiety
19-12-2010 12:17 - Odp: Czego pragną kobiety
19-12-2010 12:06 - Odp: Czego pragną kobiety
19-12-2010 02:30 - Odp: Czego pragną kobiety
16-12-2010 11:14 - Odp: Filozofia kiedyś i dziś.
16-12-2010 10:18 - Odp: Filozofia kiedyś i dziś.
15-12-2010 21:13 - Odp: Religijna spirala nienawiści
28-11-2010 21:59 - Odp: Saturnalia czas zacząć.
28-11-2010 20:40 - Odp: Saturnalia czas zacząć.
28-11-2010 18:52 - Odp: Saturnalia czas zacząć.
20-11-2010 01:30 - Odp: promieniowanie Hawkinga
20-11-2010 01:20 - Odp: zrozumieć STW
16-11-2010 23:07 - Odp: Darmowe szczęście
16-11-2010 22:50 - Odp: Darmowe szczęście
16-11-2010 22:11 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie.
16-11-2010 22:09 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie.
16-11-2010 21:29 - Odp: Prawdopodobieństwo - dowód wprost poprzez doświadczenie.
15-11-2010 19:27 - Odp: Zakaz palenia
10-11-2010 18:56 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
09-11-2010 18:54 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
09-11-2010 12:23 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
09-11-2010 11:46 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
09-11-2010 11:39 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
09-11-2010 00:14 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
08-11-2010 22:35 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty.
08-11-2010 20:00 - Odp: Deklaracja obywatelska - zaproszenie
08-11-2010 19:09 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty.
08-11-2010 18:49 - Odp: Bruce H. Weber-szczere wyznanie ewolucjonisty.
07-11-2010 12:52 - Odp: Deklaracja obywatelska - zaproszenie
07-11-2010 12:25 - Odp: Kalendarz z imionami dla racjonalistów.
30-10-2010 22:48 - Odp: Wszystkich Świętych - cmentarz czy siedzenie w domu?
29-10-2010 22:42 - Odp: Palikot na krzyżu
28-10-2010 18:29 - Odp: Wrocław, wiec, wrażenia
28-10-2010 17:46 - Wrocław, wiec, wrażenia
25-10-2010 23:42 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 22:28 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 21:34 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 21:08 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady...
25-10-2010 21:02 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady...
25-10-2010 15:54 - Odp: Pobożność pod lupą.
25-10-2010 10:21 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady...
25-10-2010 10:13 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady...
24-10-2010 19:39 - Odp: Konsekwencje odkrycia naukowego
24-10-2010 17:38 - Odp: Konsekwencje odkrycia naukowego
24-10-2010 17:13 - Odp: Bóg czy bóg
22-10-2010 17:21 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany'
22-10-2010 17:00 - Odp: Bóg czy bóg
21-10-2010 19:56 - Odp: Bóg czy bóg
21-10-2010 11:04 - Odp: Apteka homeopatyczna
21-10-2010 10:02 - Odp: Apteka homeopatyczna
20-10-2010 19:29 - Odp: Dzień papieski w szkołach
20-10-2010 16:57 - Odp: Dzień papieski w szkołach
20-10-2010 16:11 - Odp: Apteka homeopatyczna
20-10-2010 14:59 - Odp: Apteka homeopatyczna
19-10-2010 12:54 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany'
19-10-2010 12:42 - Odp: Apteka homeopatyczna
19-10-2010 12:28 - Odp: Apteka homeopatyczna
19-10-2010 12:10 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany'
19-10-2010 10:54 - Odp: Dlaczego elekton zmienia swoje zachowanie gdy jest 'obserwowany'
19-10-2010 00:26 - Odp: Apteka homeopatyczna
18-10-2010 18:04 - Apteka homeopatyczna
17-10-2010 23:59 - Odp: Australia, Tasmania, ewolucja...
13-10-2010 00:40 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
04-10-2010 23:42 - Odp: Szeregi dla wytężenia mózgownicy
04-10-2010 20:51 - Odp: Szeregi dla wytężenia mózgownicy
03-10-2010 13:38 - Odp: Charakter wypisany na twarz
02-10-2010 01:32 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
01-10-2010 15:28 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku
01-10-2010 15:24 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku
01-10-2010 12:25 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
01-10-2010 10:51 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku
01-10-2010 00:13 - Odp: Odbieranie tej samej barwy (koloru) przez różnych ludzi
30-09-2010 23:09 - Odp: Niuejdż?
30-09-2010 19:43 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
30-09-2010 19:02 - Niuejdż?
30-09-2010 18:10 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
30-09-2010 17:47 - Odp: Magia nauki
30-09-2010 17:12 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
29-09-2010 22:34 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
Razem: 2013 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)