 |
Wypowiedzi czytelnika romaro 06-03-2011 22:23 - Odp: PKP - rewolucyjne zmiany 06-03-2011 21:12 - Odp: Ufamy Napieralskiemu 04-03-2011 19:18 - Odp: czyj jest wawel-ten w krakowie?i kto go utrzymuje?ew zarabia 04-03-2011 14:51 - Odp: "Nasi" talibowie kontra Google 04-03-2011 12:13 - Odp: majatek kk --polski czy watykanski??--wyjasnienie? 03-03-2011 19:24 - Odp: majatek kk --polski czy watykanski??--wyjasnienie? 03-03-2011 18:48 - Odp: majatek kk --polski czy watykanski??--wyjasnienie? 03-03-2011 16:10 - Odp: majatek kk --polski czy watykanski??--wyjasnienie? 03-03-2011 15:25 - Odp: Symbol ateistów w przestrzeni publicznej 03-03-2011 15:07 - Odp: Czy biskup przegiął pałę?-c.d. wątku z dnia 23.10.2010r. 02-03-2011 20:01 - Odp: Do buzi czy do ręki? 02-03-2011 19:33 - Odp: wielki wybuch a wolna wola 02-03-2011 18:09 - Odp: Nadczłowiek. 02-03-2011 15:43 - Odp: Komisja majątkowa zniknie ale 02-03-2011 14:49 - Odp: Nadczłowiek. 02-03-2011 14:35 - Odp: Nadczłowiek. 01-03-2011 22:25 - Odp: Do buzi czy do ręki? 01-03-2011 20:22 - Odp: Zasługi JPII dla odzyskania przez Polskę wolności 01-03-2011 15:20 - Odp: Walka z bezrobociem w wydaniu polskiego rządu. 01-03-2011 15:09 - Odp: Zasługi JPII dla odzyskania przez Polskę wolności 01-03-2011 14:29 - Odp: Do buzi czy do ręki? 28-02-2011 19:14 - Odp: Krzyż do Kościoła ! 26-02-2011 22:06 - Odp: Czarna legenda Inkwizycji 26-02-2011 12:58 - Odp: Czarna legenda Inkwizycji 26-02-2011 12:01 - Odp: Czarna legenda Inkwizycji 26-02-2011 10:15 - Czarna legenda Inkwizycji 26-02-2011 08:12 - Odp: Żebracy 25-02-2011 23:28 - Odp: Dlaczego? 25-02-2011 22:33 - Odp: Afront frondy.pl 25-02-2011 20:54 - Odp: papież przed Międzynarodowym Trybunałem? 25-02-2011 12:42 - Odp: Afront frondy.pl 25-02-2011 12:01 - Odp: Afront frondy.pl 24-02-2011 13:37 - Odp: "Kultura" chopinowska 23-02-2011 22:33 - Odp: Nowy Porządek Świata - teoria Wielkiego Spisku - Illuminaci 23-02-2011 22:10 - Odp: Nowy Porządek Świata - teoria Wielkiego Spisku - Illuminaci 23-02-2011 21:41 - Odp: Nowy Porządek Świata - teoria Wielkiego Spisku - Illuminaci 14-02-2011 16:14 - Odp: Imagine no religion 13-02-2011 12:22 - Odp: Natura kobieca nie jest gorsza od męskiej 13-02-2011 10:29 - Natura kobieca nie jest gorsza od męskiej 13-02-2011 09:08 - Odp: Narodowy Spis Powszechny 2011 - wyznanie 13-02-2011 01:56 - Odp: Imagine no religion 12-02-2011 22:35 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 12-02-2011 22:08 - Odp: Narodowy Spis Powszechny 2011 - wyznanie 12-02-2011 21:26 - Odp: Szczęśliwego Dnia Darwina!!!! 12-02-2011 09:21 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 10-02-2011 06:56 - Sierżant zakonnica 04-02-2011 23:28 - Odp: Imagine no religion 04-02-2011 22:30 - Odp: Imagine no religion 04-02-2011 00:25 - Odp: Niepokorna wiara 03-02-2011 13:11 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 17:01 - Odp: Absurd cudów katolickich 02-02-2011 16:21 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 08-11-2010 11:37 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje Razem: 8034 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |