Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika romaro

09-10-2012 22:56 - Odp: Komisja Etyki Poselskiej kontra Ruch Palikota
09-10-2012 15:08 - Odp: Sens istnienia
07-10-2012 17:55 - Odp: Gazeta Krakowska i opis cudownego młodego egzorcysty.
07-10-2012 00:38 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
05-10-2012 22:17 - Odp: "Ateiści to zwierzęta, które trzeba leczyć"
05-10-2012 02:35 - Odp: Korupcja w świecie interesów kościoła CAŁY FILM
04-10-2012 22:49 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
04-10-2012 22:35 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo?
04-10-2012 10:04 - Odp: Praca za złotówkę
02-10-2012 20:36 - Odp: Skradzione dzieci Hiszpanii
01-10-2012 08:56 - Odp: Organizacja Współpracy Islamskiej za zakazem obrażania
30-09-2012 18:23 - Odp: Czy pan Dawkins odpowiedział na pytanie apologety?
26-09-2012 22:59 - Odp: Światowy Dzień Antykoncepcji 2012
24-09-2012 23:44 - Odp: Tysiąclatki po 54 latach...
24-09-2012 22:36 - Odp: Kaczyński a Palikot
24-09-2012 20:59 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa"
23-09-2012 08:23 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa"
06-09-2012 07:06 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja
19-08-2012 01:37 - Odp: Kościół katolicki zamordował po raz kolejny
30-07-2012 09:00 - Odp: Kośćiół potępia Gatesów, antykoncpecję i zaleca kalendarzyk
25-02-2012 08:57 - Dzień Świra
10-02-2012 14:25 - Kopiuj i wklej
08-02-2012 10:58 - Odp: Homeopatia w życiu codziennym
07-02-2012 09:47 - Odp: Tuskodebata w poniedzialek
05-02-2012 16:52 - Odp: Czy celibent jest dewiantem?
05-02-2012 15:14 - Odp: Czy celibent jest dewiantem?
05-02-2012 02:42 - Odp: karczemność notoryjna
03-02-2012 14:34 - Odp: Śmiać się przez łzy
03-02-2012 11:26 - Odp: Kościół scjentologiczny to organizacja przestępcza - uznał sąd!
03-02-2012 11:20 - Odp: Śmiać się przez łzy
03-02-2012 11:04 - Odp: Kościół scjentologiczny to organizacja przestępcza - uznał sąd!
03-02-2012 07:34 - Śmiać się przez łzy
02-02-2012 13:54 - Odp: Rzeczniczka vs rzeczniczka
02-02-2012 06:38 - Odp: Rzeczniczka vs rzeczniczka
31-01-2012 11:21 - Karnawał
29-01-2012 23:41 - Odp: Równouprawnienie
29-01-2012 22:43 - Odp: Tortury w klinice
29-01-2012 22:15 - Odp: Równouprawnienie
29-01-2012 12:42 - Odp: Tortury w klinice
28-01-2012 18:04 - Tortury w klinice
28-01-2012 12:26 - Odp: telefon z ambasady amerykańskiej - to już zdrada stanu
27-01-2012 16:32 - Odp: Wieczny odpoczynek
27-01-2012 14:10 - Wieczny odpoczynek
25-01-2012 22:12 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :)
25-01-2012 21:48 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :)
25-01-2012 21:33 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :)
25-01-2012 20:36 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :)
25-01-2012 19:44 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :)
25-01-2012 13:24 - Odp: INSTRUKTAŻ odczytywania Woli Boga Ojca...
25-01-2012 08:44 - Odp: Piracenie
24-01-2012 19:05 - Odp: Jeszcze o ACTA
24-01-2012 11:26 - Odp: Piracenie
24-01-2012 10:38 - Odp: Różnice opisu w modelu, w pomiarze, we wzorze
23-01-2012 23:01 - Odp: Wyprostowanie jezuity
23-01-2012 20:22 - Odp: Piracenie
23-01-2012 13:25 - Odp: Piracenie
23-01-2012 11:38 - Odp: Piracenie
23-01-2012 10:43 - Odp: Piracenie
23-01-2012 09:28 - Piracenie
22-01-2012 16:07 - Odp: Multipleks a TV Trwam
22-01-2012 02:37 - Protest przeciwko ACTA
10-01-2012 15:25 - Patriotyzm
08-01-2012 13:15 - Odp: WOŚP vs "dzieła" Rydzyka
06-01-2012 13:21 - Odp: wiara kontra religia
03-01-2012 00:26 - Odp: Czy abstrakt jest połączonym stanem nadawcy i odbiorcy?
02-01-2012 12:17 - Odp: I po kolędzie
02-01-2012 11:18 - I po kolędzie
02-01-2012 07:47 - Odp: Dziwisz bawi się gumową lalą! Dziwisz się?
02-01-2012 07:32 - Odp: Dziwisz bawi się gumową lalą! Dziwisz się?
31-12-2011 01:45 - Odp: Przymusowe męczeństwo.
30-12-2011 13:52 - Odp: Biskupie atrakcje
30-12-2011 08:48 - Odp: Biskupie atrakcje
29-12-2011 16:39 - Odp: Biskupie atrakcje
29-12-2011 15:30 - Biskupie atrakcje
28-12-2011 13:18 - Prezydent Szymon Peres
21-12-2011 22:32 - Odp: Idą Święta
20-12-2011 22:38 - Odp: Cywilizacje maszyn.
18-12-2011 22:58 - Odp: Wniosek o bana dla grabowskiej
17-12-2011 11:06 - Odp: krzyż w Sejmie
15-12-2011 09:54 - Odp: Rekonstrukcje historyczne
14-12-2011 22:30 - Odp: Piękno religii
13-12-2011 23:56 - Odp: Racjonalizm klerykalistów
06-12-2011 21:55 - Odp: Kongregacja Nauki Wiary a Opus Dei
06-12-2011 21:34 - Odp: Pierwsze honorowe zabójstwo w Polscę
05-12-2011 16:28 - Odp: Boża Krówka
05-12-2011 15:43 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja
03-12-2011 15:20 - Odp: Dziesięcina
03-12-2011 10:30 - Odp: Dziesięcina
02-12-2011 22:02 - Dziesięcina
02-12-2011 16:27 - Odp: Abonament
02-12-2011 07:40 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu!
01-12-2011 07:12 - Odp: Cała prawda o KK (+18)
29-11-2011 07:31 - Odp: Muzułmaninowi nie wolno głosować na nie-muzułmanina
28-11-2011 22:42 - Odp: Czy zmieniać nazwę Ruchu
28-11-2011 17:19 - Odp: Modlitwa różańcowa 6 mln rodaków zamieni Polskę w Węgry?
25-11-2011 23:46 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 23:00 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 21:43 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 21:09 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 20:41 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
Razem: 8034 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)