 |
Wypowiedzi czytelnika romaro 09-10-2012 22:56 - Odp: Komisja Etyki Poselskiej kontra Ruch Palikota 09-10-2012 15:08 - Odp: Sens istnienia 07-10-2012 17:55 - Odp: Gazeta Krakowska i opis cudownego młodego egzorcysty. 07-10-2012 00:38 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo? 05-10-2012 22:17 - Odp: "Ateiści to zwierzęta, które trzeba leczyć" 05-10-2012 02:35 - Odp: Korupcja w świecie interesów kościoła CAŁY FILM 04-10-2012 22:49 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo? 04-10-2012 22:35 - Odp: Czy można sprawiedliwie zarzucać Kościołowi ludobójstwo? 04-10-2012 10:04 - Odp: Praca za złotówkę 02-10-2012 20:36 - Odp: Skradzione dzieci Hiszpanii 01-10-2012 08:56 - Odp: Organizacja Współpracy Islamskiej za zakazem obrażania 30-09-2012 18:23 - Odp: Czy pan Dawkins odpowiedział na pytanie apologety? 26-09-2012 22:59 - Odp: Światowy Dzień Antykoncepcji 2012 24-09-2012 23:44 - Odp: Tysiąclatki po 54 latach... 24-09-2012 22:36 - Odp: Kaczyński a Palikot 24-09-2012 20:59 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa" 23-09-2012 08:23 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa" 06-09-2012 07:06 - Odp: Para-olimpiada czyli paranoja 19-08-2012 01:37 - Odp: Kościół katolicki zamordował po raz kolejny 30-07-2012 09:00 - Odp: Kośćiół potępia Gatesów, antykoncpecję i zaleca kalendarzyk 25-02-2012 08:57 - Dzień Świra 10-02-2012 14:25 - Kopiuj i wklej 08-02-2012 10:58 - Odp: Homeopatia w życiu codziennym 07-02-2012 09:47 - Odp: Tuskodebata w poniedzialek 05-02-2012 16:52 - Odp: Czy celibent jest dewiantem? 05-02-2012 15:14 - Odp: Czy celibent jest dewiantem? 05-02-2012 02:42 - Odp: karczemność notoryjna 03-02-2012 14:34 - Odp: Śmiać się przez łzy 03-02-2012 11:26 - Odp: Kościół scjentologiczny to organizacja przestępcza - uznał sąd! 03-02-2012 11:20 - Odp: Śmiać się przez łzy 03-02-2012 11:04 - Odp: Kościół scjentologiczny to organizacja przestępcza - uznał sąd! 03-02-2012 07:34 - Śmiać się przez łzy 02-02-2012 13:54 - Odp: Rzeczniczka vs rzeczniczka 02-02-2012 06:38 - Odp: Rzeczniczka vs rzeczniczka 31-01-2012 11:21 - Karnawał 29-01-2012 23:41 - Odp: Równouprawnienie 29-01-2012 22:43 - Odp: Tortury w klinice 29-01-2012 22:15 - Odp: Równouprawnienie 29-01-2012 12:42 - Odp: Tortury w klinice 28-01-2012 18:04 - Tortury w klinice 28-01-2012 12:26 - Odp: telefon z ambasady amerykańskiej - to już zdrada stanu 27-01-2012 16:32 - Odp: Wieczny odpoczynek 27-01-2012 14:10 - Wieczny odpoczynek 25-01-2012 22:12 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :) 25-01-2012 21:48 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :) 25-01-2012 21:33 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :) 25-01-2012 20:36 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :) 25-01-2012 19:44 - Odp: Hollywood powstało na piraceniu Edisona? :) 25-01-2012 13:24 - Odp: INSTRUKTAŻ odczytywania Woli Boga Ojca... 25-01-2012 08:44 - Odp: Piracenie 24-01-2012 19:05 - Odp: Jeszcze o ACTA 24-01-2012 11:26 - Odp: Piracenie 24-01-2012 10:38 - Odp: Różnice opisu w modelu, w pomiarze, we wzorze 23-01-2012 23:01 - Odp: Wyprostowanie jezuity 23-01-2012 20:22 - Odp: Piracenie 23-01-2012 13:25 - Odp: Piracenie 23-01-2012 11:38 - Odp: Piracenie 23-01-2012 10:43 - Odp: Piracenie 23-01-2012 09:28 - Piracenie 22-01-2012 16:07 - Odp: Multipleks a TV Trwam 22-01-2012 02:37 - Protest przeciwko ACTA 10-01-2012 15:25 - Patriotyzm 08-01-2012 13:15 - Odp: WOŚP vs "dzieła" Rydzyka 06-01-2012 13:21 - Odp: wiara kontra religia 03-01-2012 00:26 - Odp: Czy abstrakt jest połączonym stanem nadawcy i odbiorcy? 02-01-2012 12:17 - Odp: I po kolędzie 02-01-2012 11:18 - I po kolędzie 02-01-2012 07:47 - Odp: Dziwisz bawi się gumową lalą! Dziwisz się? 02-01-2012 07:32 - Odp: Dziwisz bawi się gumową lalą! Dziwisz się? 31-12-2011 01:45 - Odp: Przymusowe męczeństwo. 30-12-2011 13:52 - Odp: Biskupie atrakcje 30-12-2011 08:48 - Odp: Biskupie atrakcje 29-12-2011 16:39 - Odp: Biskupie atrakcje 29-12-2011 15:30 - Biskupie atrakcje 28-12-2011 13:18 - Prezydent Szymon Peres 21-12-2011 22:32 - Odp: Idą Święta 20-12-2011 22:38 - Odp: Cywilizacje maszyn. 18-12-2011 22:58 - Odp: Wniosek o bana dla grabowskiej 17-12-2011 11:06 - Odp: krzyż w Sejmie 15-12-2011 09:54 - Odp: Rekonstrukcje historyczne 14-12-2011 22:30 - Odp: Piękno religii 13-12-2011 23:56 - Odp: Racjonalizm klerykalistów 06-12-2011 21:55 - Odp: Kongregacja Nauki Wiary a Opus Dei 06-12-2011 21:34 - Odp: Pierwsze honorowe zabójstwo w Polscę 05-12-2011 16:28 - Odp: Boża Krówka 05-12-2011 15:43 - Odp: Abonament RTV - nowa koncepcja 03-12-2011 15:20 - Odp: Dziesięcina 03-12-2011 10:30 - Odp: Dziesięcina 02-12-2011 22:02 - Dziesięcina 02-12-2011 16:27 - Odp: Abonament 02-12-2011 07:40 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu! 01-12-2011 07:12 - Odp: Cała prawda o KK (+18) 29-11-2011 07:31 - Odp: Muzułmaninowi nie wolno głosować na nie-muzułmanina 28-11-2011 22:42 - Odp: Czy zmieniać nazwę Ruchu 28-11-2011 17:19 - Odp: Modlitwa różańcowa 6 mln rodaków zamieni Polskę w Węgry? 25-11-2011 23:46 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 23:00 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 21:43 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 21:09 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 20:41 - Odp: Piąte - Nie zabijaj Razem: 8034 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |