Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika romaro

25-11-2011 20:28 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 18:25 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 18:10 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 17:27 - Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 16:22 - Odp: Mała refleksja o wieszaniu krzyży
01-11-2011 22:44 - Odp: Płaczące figurki
18-10-2011 17:54 - Odp: Czy ich wykończą
18-10-2011 17:24 - Odp: Wanda Nowicka nie wytrzymała
14-10-2011 16:10 - Odp: Wizyta biskupa w szkole państwowej
14-10-2011 15:59 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
14-10-2011 14:47 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
13-10-2011 22:00 - Odp: SLD za krzyżem!
13-10-2011 21:34 - Odp: polski kościuł chce opodatkować wiernych
13-10-2011 16:48 - Odp: "PILNA: PiS ściąga do Sejmu 400 obrońców krzyża spod Pałacu&
13-10-2011 12:14 - Odp: Propozycja RP: Środa ministrem edukacji
12-10-2011 20:36 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota
12-10-2011 13:38 - Odp: Kradzież, czy sprawiedliwość społeczna?
12-10-2011 12:35 - Odp: Kradzież, czy sprawiedliwość społeczna?
10-10-2011 01:19 - Odp: Wyniki
09-10-2011 15:03 - Odp: Absurd "ciszy wyborczej"
09-10-2011 14:51 - Cisza wyborcza
07-10-2011 18:12 - Odp: Zabawa w wynik wyborczy
07-10-2011 17:16 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
06-10-2011 21:31 - Nergal wraca
06-10-2011 18:42 - Odp: Co dla nas znaczy słowo "Bóg"?
06-10-2011 11:43 - Odp: Czas na wojnę z wrogami Jezusa
06-10-2011 09:56 - Czas na wojnę z wrogami Jezusa
06-10-2011 07:52 - Odp: RPP-czyli-"Pospolite Ruszenie Polaków"
06-10-2011 07:05 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ???
05-10-2011 18:58 - Odp: Intronizacja Jezusa jako program wyborczy
05-10-2011 14:52 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ???
05-10-2011 08:38 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ???
30-09-2011 21:33 - Odp: Czy co cztery lata czeka na horror?
27-09-2011 21:40 - Odp: Hermaszewski: dlaczego warto latać w kosmos
20-09-2011 23:02 - Odp: List otwarty do papieża
20-09-2011 22:46 - Odp: Ministerstwo Nakazujące Dobro i Zabraniające Zła
27-04-2011 07:32 - Odp: Ruch Poparcia nie wystartuje w wyborach?
14-03-2011 23:30 - Odp: Jeszcze o religii i przemocy trochę
14-03-2011 16:05 - Odp: Obłuda w czystej postaci
14-03-2011 15:40 - Odp: Obłuda w czystej postaci
14-03-2011 14:12 - Obłuda w czystej postaci
14-03-2011 09:38 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu
14-03-2011 09:17 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu
13-03-2011 23:59 - Odp: Czas na Referendum ?
13-03-2011 22:38 - Odp: Czas na Referendum ?
13-03-2011 22:25 - Odp: Czas na Referendum ?
13-03-2011 22:15 - Odp: Czas na Referendum ?
13-03-2011 21:39 - Odp: Czas na Referendum ?
13-03-2011 21:21 - Odp: apostazja i msza
13-03-2011 21:09 - Odp: Polacy
13-03-2011 08:44 - Odp: Bóg jako wrzechświat
11-03-2011 15:12 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
11-03-2011 11:42 - Odp: Religia w Czechach
11-03-2011 11:00 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
11-03-2011 08:43 - Odp: Telefon do kurii w sprawie święcenia prezerwatyw
11-03-2011 07:45 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
10-03-2011 12:51 - Odp: Telefon do kurii w sprawie święcenia prezerwatyw
10-03-2011 11:50 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
10-03-2011 10:39 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
10-03-2011 09:47 - Odp: Problem Inkwizycji
10-03-2011 07:42 - Odp: Problem Inkwizycji
09-03-2011 21:48 - Odp: Ateizm, antysemityzm, nietolerancja
09-03-2011 20:25 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 19:25 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 19:12 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 18:56 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 18:33 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 18:22 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 18:12 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku
09-03-2011 17:32 - Odp: Zapytaj księdza
09-03-2011 13:25 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 13:13 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 13:05 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 12:52 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 12:31 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP?
09-03-2011 12:16 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 11:54 - Odp: aptekarski sprzeciw
09-03-2011 11:02 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP?
09-03-2011 10:49 - Odp: Ułaskawiać niewinnych?
08-03-2011 07:05 - Odp: Dzień Kobiet w XXI wieku
08-03-2011 00:02 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 23:07 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 22:19 - Odp: Ułaskawiać niewinnych?
07-03-2011 22:04 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 21:52 - Odp: Libia vs USA
07-03-2011 21:32 - Odp: Libia vs USA
07-03-2011 19:25 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 13:53 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
07-03-2011 13:10 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
07-03-2011 12:42 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
07-03-2011 12:25 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
07-03-2011 11:43 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 11:04 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 10:24 - Odp: Rymowanka
07-03-2011 09:32 - Rymowanka
06-03-2011 23:43 - Odp: Hieny z Faktów TVN
06-03-2011 23:19 - Odp: PKP - rewolucyjne zmiany
06-03-2011 23:15 - Odp: Ufamy Napieralskiemu
06-03-2011 23:04 - Odp: PKP - rewolucyjne zmiany
06-03-2011 22:36 - Odp: Ufamy Napieralskiemu
Razem: 8034 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] [77] [78] [79] [80] [81] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)