 |
Wypowiedzi czytelnika romaro 25-11-2011 20:28 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 18:25 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 18:10 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 17:27 - Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 16:22 - Odp: Mała refleksja o wieszaniu krzyży 01-11-2011 22:44 - Odp: Płaczące figurki 18-10-2011 17:54 - Odp: Czy ich wykończą 18-10-2011 17:24 - Odp: Wanda Nowicka nie wytrzymała 14-10-2011 16:10 - Odp: Wizyta biskupa w szkole państwowej 14-10-2011 15:59 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 14-10-2011 14:47 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 13-10-2011 22:00 - Odp: SLD za krzyżem! 13-10-2011 21:34 - Odp: polski kościuł chce opodatkować wiernych 13-10-2011 16:48 - Odp: "PILNA: PiS ściąga do Sejmu 400 obrońców krzyża spod Pałacu& 13-10-2011 12:14 - Odp: Propozycja RP: Środa ministrem edukacji 12-10-2011 20:36 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 12-10-2011 13:38 - Odp: Kradzież, czy sprawiedliwość społeczna? 12-10-2011 12:35 - Odp: Kradzież, czy sprawiedliwość społeczna? 10-10-2011 01:19 - Odp: Wyniki 09-10-2011 15:03 - Odp: Absurd "ciszy wyborczej" 09-10-2011 14:51 - Cisza wyborcza 07-10-2011 18:12 - Odp: Zabawa w wynik wyborczy 07-10-2011 17:16 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 06-10-2011 21:31 - Nergal wraca 06-10-2011 18:42 - Odp: Co dla nas znaczy słowo "Bóg"? 06-10-2011 11:43 - Odp: Czas na wojnę z wrogami Jezusa 06-10-2011 09:56 - Czas na wojnę z wrogami Jezusa 06-10-2011 07:52 - Odp: RPP-czyli-"Pospolite Ruszenie Polaków" 06-10-2011 07:05 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 18:58 - Odp: Intronizacja Jezusa jako program wyborczy 05-10-2011 14:52 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 08:38 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 30-09-2011 21:33 - Odp: Czy co cztery lata czeka na horror? 27-09-2011 21:40 - Odp: Hermaszewski: dlaczego warto latać w kosmos 20-09-2011 23:02 - Odp: List otwarty do papieża 20-09-2011 22:46 - Odp: Ministerstwo Nakazujące Dobro i Zabraniające Zła 27-04-2011 07:32 - Odp: Ruch Poparcia nie wystartuje w wyborach? 14-03-2011 23:30 - Odp: Jeszcze o religii i przemocy trochę 14-03-2011 16:05 - Odp: Obłuda w czystej postaci 14-03-2011 15:40 - Odp: Obłuda w czystej postaci 14-03-2011 14:12 - Obłuda w czystej postaci 14-03-2011 09:38 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu 14-03-2011 09:17 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu 13-03-2011 23:59 - Odp: Czas na Referendum ? 13-03-2011 22:38 - Odp: Czas na Referendum ? 13-03-2011 22:25 - Odp: Czas na Referendum ? 13-03-2011 22:15 - Odp: Czas na Referendum ? 13-03-2011 21:39 - Odp: Czas na Referendum ? 13-03-2011 21:21 - Odp: apostazja i msza 13-03-2011 21:09 - Odp: Polacy 13-03-2011 08:44 - Odp: Bóg jako wrzechświat 11-03-2011 15:12 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma 11-03-2011 11:42 - Odp: Religia w Czechach 11-03-2011 11:00 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma 11-03-2011 08:43 - Odp: Telefon do kurii w sprawie święcenia prezerwatyw 11-03-2011 07:45 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma 10-03-2011 12:51 - Odp: Telefon do kurii w sprawie święcenia prezerwatyw 10-03-2011 11:50 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma 10-03-2011 10:39 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 10-03-2011 09:47 - Odp: Problem Inkwizycji 10-03-2011 07:42 - Odp: Problem Inkwizycji 09-03-2011 21:48 - Odp: Ateizm, antysemityzm, nietolerancja 09-03-2011 20:25 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 19:25 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 19:12 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 18:56 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 18:33 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 18:22 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 18:12 - Odp: Rekolekcje dla niewierzących na Facebooku 09-03-2011 17:32 - Odp: Zapytaj księdza 09-03-2011 13:25 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 13:13 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 13:05 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 12:52 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 12:31 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? 09-03-2011 12:16 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 11:54 - Odp: aptekarski sprzeciw 09-03-2011 11:02 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? 09-03-2011 10:49 - Odp: Ułaskawiać niewinnych? 08-03-2011 07:05 - Odp: Dzień Kobiet w XXI wieku 08-03-2011 00:02 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 23:07 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 22:19 - Odp: Ułaskawiać niewinnych? 07-03-2011 22:04 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 21:52 - Odp: Libia vs USA 07-03-2011 21:32 - Odp: Libia vs USA 07-03-2011 19:25 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 13:53 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu 07-03-2011 13:10 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu 07-03-2011 12:42 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu 07-03-2011 12:25 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu 07-03-2011 11:43 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 11:04 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 10:24 - Odp: Rymowanka 07-03-2011 09:32 - Rymowanka 06-03-2011 23:43 - Odp: Hieny z Faktów TVN 06-03-2011 23:19 - Odp: PKP - rewolucyjne zmiany 06-03-2011 23:15 - Odp: Ufamy Napieralskiemu 06-03-2011 23:04 - Odp: PKP - rewolucyjne zmiany 06-03-2011 22:36 - Odp: Ufamy Napieralskiemu Razem: 8034 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |