Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jacholek

16-06-2011 10:03 - Odp: The Grand Design
15-06-2011 21:20 - Odp: Jak wolna jest wolna wola
15-06-2011 12:55 - Odp: Poprzez sztukę do Boga - targi SACROEXPO 2011
12-06-2011 18:26 - Odp: Czy wiek wszechświata jest juz określony?
12-06-2011 16:43 - Odp: Czy wiek wszechświata jest juz określony?
12-06-2011 16:12 - Odp: Gdyby to człowiek stworzył Kościół, już by on nie istniał
30-05-2011 12:01 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu"
16-05-2011 14:47 - Odp: Startuje Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) LIVE !
12-05-2011 12:57 - Odp: Krzyż jako metoda podboju oraz nietykalny przedmiot
10-05-2011 21:32 - Odp: Dlaczego nie Nic ? Badania nad nieskończonością,losowością,złożon
10-05-2011 12:13 - Odp: Dlaczego wszechświat pulsujący?
09-05-2011 21:24 - Odp: Dlaczego nie Nic ? Badania nad nieskończonością,losowością,złożon
09-05-2011 16:56 - Odp: "Wydarzenia" Polsatu z 8.05.2011
07-05-2011 21:27 - Odp: Nasz Świat jest pusty
04-05-2011 12:24 - Odp: Masturbacja po katolicku
03-05-2011 17:30 - Odp: Historia nauki jako wyzwalanie z iluzji
19-04-2011 06:43 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga
18-04-2011 21:48 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga
05-04-2011 22:01 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
05-04-2011 19:22 - Odp: NASA
05-04-2011 18:53 - Odp: Wandalizm im Jana Pawła II
05-04-2011 11:28 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
04-04-2011 20:59 - Odp: Transhumanizm -> ascendencja ?
04-04-2011 19:50 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja
30-03-2011 12:32 - Odp: Osobliwy absurd
15-02-2011 11:15 - Odp: Stephen Hawking - podróże w czasie
12-02-2011 12:35 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem?
12-02-2011 10:09 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem?
11-02-2011 21:18 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem?
10-02-2011 22:30 - Odp: Możliwość naukowego odkrycia istnienia boga
09-02-2011 18:21 - Odp: Niech ktoś odpowie: dlaczego 0+0+0+0+... musi być równe 0?
08-02-2011 19:12 - Odp: Portal wiara.pl
03-02-2011 18:38 - Odp: Nie jestem ateistą
03-02-2011 17:25 - Odp: ZAGADKA! (na pewno nikt nie odpowie)
02-02-2011 19:25 - Odp: Błąd w ostatnim numerze ŚN Luty 2011
25-01-2011 18:42 - Odp: Nie ma to tamto - Subito Santo!
22-01-2011 21:39 - Odp: Lęki egzystencjalne - wybór drogi
09-01-2011 21:32 - Odp: Ziemia jest płaska!
08-01-2011 21:44 - Odp: Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?
08-01-2011 18:32 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne
08-01-2011 18:15 - Odp: Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki?
05-01-2011 21:43 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny
05-01-2011 09:36 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny
04-01-2011 20:00 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny
04-01-2011 17:59 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny
23-12-2010 16:31 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości
22-12-2010 22:13 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości
19-12-2010 21:08 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości
19-12-2010 17:17 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości
14-12-2010 09:59 - Odp: Licheń - stolica Polskich poczęć?
07-12-2010 15:49 - Odp: Satysfakcja z pracy
28-11-2010 20:35 - Odp: Religia a przeszczep wątroby
25-11-2010 22:08 - Odp: Roger Penrose i cykliczny Wszechświat
22-11-2010 19:49 - Odp: promieniowanie Hawkinga
22-11-2010 08:53 - Odp: promieniowanie Hawkinga
21-11-2010 21:24 - Odp: promieniowanie Hawkinga
10-11-2010 18:40 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
20-10-2010 18:53 - Odp: Paradoksy racjonalności
19-10-2010 17:21 - Odp: Grawitacja
19-10-2010 15:46 - Odp: Grawitacja
16-10-2010 22:09 - Odp: co by było gdyby 2
16-10-2010 14:17 - Odp: co by było gdyby 2
16-10-2010 12:27 - Odp: co by było gdyby 2
14-10-2010 21:48 - Odp: Co by było gdyby?
11-10-2010 22:54 - Odp: Koncertowa bezstronność konkursowych jurorów
10-10-2010 10:16 - Odp: Wiara czyni cuda
10-10-2010 10:08 - Odp: Kilka przemyśleń odn. życia w Polsce
05-10-2010 13:13 - Odp: Jak grzejemy atmosferę
29-09-2010 21:17 - Odp: Nie tylko Dawkins, nie tylko dzisiaj
29-09-2010 15:18 - Odp: Nie tylko Dawkins, nie tylko dzisiaj
28-09-2010 19:01 - Odp: Internetowe szkarady na naszym forum.
26-09-2010 19:19 - Odp: NDE - prawda czy wytwór mózgu?
26-09-2010 16:40 - Odp: Wątpliwości w kwestii ewolucji.
26-09-2010 12:55 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę).
26-09-2010 09:13 - Odp: Hokus pokus na Uniwersytecie Opolskim - interwencja
25-09-2010 20:00 - Odp: Solar flare - rozbłyski słoneczne
24-09-2010 21:38 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę).
23-09-2010 18:44 - Odp: Nauka czy nie nauka ?
14-09-2010 22:23 - Odp: Uprzejmie donoszę...
08-09-2010 17:43 - Odp: Obraz religii w polskich szkołach :(
07-09-2010 11:11 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących
06-09-2010 15:47 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących
05-09-2010 21:08 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących
02-09-2010 18:29 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących
31-08-2010 21:30 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących
04-08-2010 16:19 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
03-08-2010 19:59 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
02-08-2010 21:44 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
01-08-2010 21:16 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
01-08-2010 15:14 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
01-08-2010 13:03 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
01-08-2010 09:09 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów.
30-07-2010 23:22 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
30-07-2010 21:55 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
29-07-2010 18:16 - Odp: własne pisanie
24-07-2010 18:36 - Odp: Teoria ewolucji a istnienie życia poza Ziemią.
Razem: 1422 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)