 |
Wypowiedzi czytelnika Jacholek 16-06-2011 10:03 - Odp: The Grand Design 15-06-2011 21:20 - Odp: Jak wolna jest wolna wola 15-06-2011 12:55 - Odp: Poprzez sztukę do Boga - targi SACROEXPO 2011 12-06-2011 18:26 - Odp: Czy wiek wszechświata jest juz określony? 12-06-2011 16:43 - Odp: Czy wiek wszechświata jest juz określony? 12-06-2011 16:12 - Odp: Gdyby to człowiek stworzył Kościół, już by on nie istniał 30-05-2011 12:01 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu" 16-05-2011 14:47 - Odp: Startuje Alpha Magnetic Spectrometer (AMS) LIVE ! 12-05-2011 12:57 - Odp: Krzyż jako metoda podboju oraz nietykalny przedmiot 10-05-2011 21:32 - Odp: Dlaczego nie Nic ? Badania nad nieskończonością,losowością,złożon 10-05-2011 12:13 - Odp: Dlaczego wszechświat pulsujący? 09-05-2011 21:24 - Odp: Dlaczego nie Nic ? Badania nad nieskończonością,losowością,złożon 09-05-2011 16:56 - Odp: "Wydarzenia" Polsatu z 8.05.2011 07-05-2011 21:27 - Odp: Nasz Świat jest pusty 04-05-2011 12:24 - Odp: Masturbacja po katolicku 03-05-2011 17:30 - Odp: Historia nauki jako wyzwalanie z iluzji 19-04-2011 06:43 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga 18-04-2011 21:48 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga 05-04-2011 22:01 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 05-04-2011 19:22 - Odp: NASA 05-04-2011 18:53 - Odp: Wandalizm im Jana Pawła II 05-04-2011 11:28 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 04-04-2011 20:59 - Odp: Transhumanizm -> ascendencja ? 04-04-2011 19:50 - Odp: Gry komputerowe a inteligencja 30-03-2011 12:32 - Odp: Osobliwy absurd 15-02-2011 11:15 - Odp: Stephen Hawking - podróże w czasie 12-02-2011 12:35 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem? 12-02-2011 10:09 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem? 11-02-2011 21:18 - Odp: Bóg jest końcem, ale nie początkiem? 10-02-2011 22:30 - Odp: Możliwość naukowego odkrycia istnienia boga 09-02-2011 18:21 - Odp: Niech ktoś odpowie: dlaczego 0+0+0+0+... musi być równe 0? 08-02-2011 19:12 - Odp: Portal wiara.pl 03-02-2011 18:38 - Odp: Nie jestem ateistą 03-02-2011 17:25 - Odp: ZAGADKA! (na pewno nikt nie odpowie) 02-02-2011 19:25 - Odp: Błąd w ostatnim numerze ŚN Luty 2011 25-01-2011 18:42 - Odp: Nie ma to tamto - Subito Santo! 22-01-2011 21:39 - Odp: Lęki egzystencjalne - wybór drogi 09-01-2011 21:32 - Odp: Ziemia jest płaska! 08-01-2011 21:44 - Odp: Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki? 08-01-2011 18:32 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne 08-01-2011 18:15 - Odp: Ktoś wie czemu w Ameryce Płn spadają ptaki? 05-01-2011 21:43 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny 05-01-2011 09:36 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny 04-01-2011 20:00 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny 04-01-2011 17:59 - Odp: promieniowanie hawkinga : dowód empiryczny 23-12-2010 16:31 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości 22-12-2010 22:13 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości 19-12-2010 21:08 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości 19-12-2010 17:17 - Odp: Kwestia zasady przyczynowości 14-12-2010 09:59 - Odp: Licheń - stolica Polskich poczęć? 07-12-2010 15:49 - Odp: Satysfakcja z pracy 28-11-2010 20:35 - Odp: Religia a przeszczep wątroby 25-11-2010 22:08 - Odp: Roger Penrose i cykliczny Wszechświat 22-11-2010 19:49 - Odp: promieniowanie Hawkinga 22-11-2010 08:53 - Odp: promieniowanie Hawkinga 21-11-2010 21:24 - Odp: promieniowanie Hawkinga 10-11-2010 18:40 - Odp: Porozumienie 11 Listopada 20-10-2010 18:53 - Odp: Paradoksy racjonalności 19-10-2010 17:21 - Odp: Grawitacja 19-10-2010 15:46 - Odp: Grawitacja 16-10-2010 22:09 - Odp: co by było gdyby 2 16-10-2010 14:17 - Odp: co by było gdyby 2 16-10-2010 12:27 - Odp: co by było gdyby 2 14-10-2010 21:48 - Odp: Co by było gdyby? 11-10-2010 22:54 - Odp: Koncertowa bezstronność konkursowych jurorów 10-10-2010 10:16 - Odp: Wiara czyni cuda 10-10-2010 10:08 - Odp: Kilka przemyśleń odn. życia w Polsce 05-10-2010 13:13 - Odp: Jak grzejemy atmosferę 29-09-2010 21:17 - Odp: Nie tylko Dawkins, nie tylko dzisiaj 29-09-2010 15:18 - Odp: Nie tylko Dawkins, nie tylko dzisiaj 28-09-2010 19:01 - Odp: Internetowe szkarady na naszym forum. 26-09-2010 19:19 - Odp: NDE - prawda czy wytwór mózgu? 26-09-2010 16:40 - Odp: Wątpliwości w kwestii ewolucji. 26-09-2010 12:55 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę). 26-09-2010 09:13 - Odp: Hokus pokus na Uniwersytecie Opolskim - interwencja 25-09-2010 20:00 - Odp: Solar flare - rozbłyski słoneczne 24-09-2010 21:38 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę). 23-09-2010 18:44 - Odp: Nauka czy nie nauka ? 14-09-2010 22:23 - Odp: Uprzejmie donoszę... 08-09-2010 17:43 - Odp: Obraz religii w polskich szkołach :( 07-09-2010 11:11 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących 06-09-2010 15:47 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących 05-09-2010 21:08 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących 02-09-2010 18:29 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących 31-08-2010 21:30 - Odp: Etyka i intelekt ludzi wierzących 04-08-2010 16:19 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów. 03-08-2010 19:59 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów. 02-08-2010 21:44 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów. 01-08-2010 21:16 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 01-08-2010 15:14 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 01-08-2010 13:03 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 01-08-2010 09:09 - Odp: Krótka prawda na temat racjonalizmu i racjonalistów. 30-07-2010 23:22 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 30-07-2010 21:55 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ? 29-07-2010 18:16 - Odp: własne pisanie 24-07-2010 18:36 - Odp: Teoria ewolucji a istnienie życia poza Ziemią. Razem: 1422 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |