Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Jacholek

28-09-2012 20:12 - Odp: Curiosity na brzegu wyschniętego strumienia
28-09-2012 18:12 - Odp: Curiosity na brzegu wyschniętego strumienia
26-09-2012 20:34 - Odp: Tysiąclatki po 54 latach...
22-09-2012 11:20 - Odp: Nieboska obraza boska
22-09-2012 10:24 - Odp: Atak islamskich hakerów na katolickie serwery
21-09-2012 22:02 - Odp: Piana
20-09-2012 13:41 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
20-09-2012 12:14 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
19-09-2012 20:29 - Odp: Polska nauka ??!!
17-09-2012 20:23 - Odp: Czy pamiętacie katechizm?
07-09-2012 17:03 - Odp: KRRiT karze Superstację za obrazę pobożności
06-09-2012 10:43 - Odp: Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie.
02-09-2012 14:43 - Odp: Zastąpienie elektrowni "klasycznych" "słonecznymi&
26-08-2012 09:49 - Odp: Neil Armstrong nie żyje
24-08-2012 21:14 - Odp: Samobójstwo czy eutanazja ?
21-08-2012 21:03 - Odp: Oczy szeroko zamknięte
20-08-2012 22:02 - Odp: Spadek religijności--zasługa Nowego Ateizmu ?
18-08-2012 15:01 - Odp: Wielki sukces NASA
17-08-2012 09:33 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
17-08-2012 09:20 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
16-08-2012 16:49 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
11-08-2012 11:12 - Odp: Wielki sukces NASA
11-08-2012 10:16 - Odp: Muzyka - dziś a wczoraj
11-08-2012 10:00 - Odp: Wielki sukces NASA
10-08-2012 19:50 - Odp: Wielki sukces NASA
09-08-2012 22:05 - Odp: wybory
06-08-2012 21:57 - Odp: Lądowanie Curiosity
06-08-2012 20:47 - Odp: Lądowanie Curiosity
06-08-2012 11:03 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
06-08-2012 09:50 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
05-08-2012 22:23 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
05-08-2012 20:43 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ...
03-08-2012 10:05 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
02-08-2012 17:36 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata
28-07-2012 20:13 - Odp: Piorun, a telefon komórkowy - prawdy i mity
01-07-2012 10:11 - Odp: Ewolucja człowieka
29-06-2012 10:22 - Odp: głupota czy cynizm?
17-06-2012 21:39 - Odp: Modlitwy za zwierzęta
17-06-2012 21:15 - Odp: Ile jest wymiarów przestrzeni ?
16-06-2012 17:52 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie
16-06-2012 10:53 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie
15-06-2012 21:24 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie
11-06-2012 12:38 - Odp: zagadka geometryczna
10-06-2012 18:22 - Odp: zagadka geometryczna
10-06-2012 10:12 - Odp: zagadka geometryczna
09-06-2012 18:02 - Odp: zagadka geometryczna
08-06-2012 21:04 - Odp: zagadka geometryczna
02-06-2012 19:08 - Odp: Start z księżyca
18-05-2012 16:52 - Odp: Cicha eutanazja Muzeum Techniki
11-05-2012 17:50 - Odp: Potulny ateista vs. niesforny katolik
11-05-2012 13:31 - Odp: Jeden naród, jedna religia - powiedział jeden przywódca
08-05-2012 20:34 - Odp: Zagadka dla fizyków
08-05-2012 20:02 - Odp: Pierścionki Einsteina - aproksymacje wadliwe?
05-05-2012 13:20 - Odp: Nowosc w polskiej tv
18-04-2012 20:42 - Odp: pytania do ściany
11-04-2012 13:00 - Odp: Stała Plancka
14-03-2012 22:25 - Odp: Słońce się kurczy
11-03-2012 22:07 - Odp: Kiedy takie dabaty w Polsce. Kiedy takie plakaty (czy Bóg istniej
13-02-2012 19:00 - Odp: Rozdział Kościoła i państwa
21-12-2011 08:39 - Odp: Kryzys ?
19-12-2011 12:46 - Odp: Kryzys ?
18-12-2011 12:42 - Odp: Kryzys ?
18-12-2011 09:36 - Odp: Kryzys ?
11-12-2011 08:57 - Odp: Dobra, niech mi to ktoś Racjonalnie wyjaśni...
10-12-2011 17:49 - Odp: Czy w Polsce jest groźnym katolicki fundamentalizm?
08-12-2011 14:50 - Odp: Pytanie do wierzących.
08-12-2011 12:31 - Odp: Pytanie do wierzących.
04-12-2011 16:46 - Odp: paradkos bliźniąt w świecie relatywistycznych ślimaków
22-11-2011 21:30 - Odp: Kardynał Dziwisz wyrzuca Vivaldiego
13-11-2011 21:31 - Odp: To: ciało czy dusza?
11-11-2011 20:49 - Odp: Symulacja? ..ała, moja głowa!
09-11-2011 21:51 - Odp: Zasada zachowania energii
08-11-2011 20:50 - Odp: Zasada zachowania energii
08-11-2011 18:42 - Odp: Zasada zachowania energii
24-10-2011 14:32 - Odp: Co z tym czasem czyli koncepcja Juliana Barboura
20-10-2011 12:41 - Odp: nareszcie mówi się ile zarabia KrK
17-10-2011 17:48 - Odp: Nieskończenie ściśnięty stan materii w czarnych dziurach?
16-10-2011 15:20 - Odp: Kreacjoniści nie dają za wygraną. Nowy argument z projektu.
01-10-2011 09:54 - Odp: Ewolucja
29-09-2011 16:38 - Odp: Irracjonalizm czy taki zły?
29-09-2011 15:45 - Odp: Irracjonalizm czy taki zły?
11-09-2011 18:20 - Odp: Przeciwnicy redukcjonizmu
09-09-2011 19:42 - Odp: Nowa teoria liczb i operatorów logicznych
31-08-2011 17:13 - Odp: Ksiądz policyjny
29-08-2011 12:25 - Odp: Czy 21% jest zadowalające?
28-08-2011 21:13 - Odp: Terroryzm antynaukowy pod wezwaniem Kaczyńskiego
13-08-2011 19:37 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
17-07-2011 19:33 - Odp: Stara bieda, nowy kościół
17-07-2011 18:22 - Odp: Upływ czasu i problem z nim związany
10-07-2011 09:46 - Odp: precesja Merkurego - przyczyny
09-07-2011 18:46 - Odp: precesja Merkurego - przyczyny
25-06-2011 19:18 - Odp: Nowy numer "Uniwersytetu Warszawskiego"
25-06-2011 18:44 - Odp: Odwiedziny - eksperyment myślowy
22-06-2011 21:24 - Odp: Zagadka Ocykana
22-06-2011 21:20 - Odp: Zagadka Ocykana
22-06-2011 18:25 - Odp: Zagadka Ocykana
19-06-2011 11:56 - Odp: The Grand Design
18-06-2011 18:47 - Odp: The Grand Design
18-06-2011 07:13 - Odp: The Grand Design
17-06-2011 12:45 - Odp: The Grand Design
Razem: 1422 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)