 |
Wypowiedzi czytelnika Jacholek 28-09-2012 20:12 - Odp: Curiosity na brzegu wyschniętego strumienia 28-09-2012 18:12 - Odp: Curiosity na brzegu wyschniętego strumienia 26-09-2012 20:34 - Odp: Tysiąclatki po 54 latach... 22-09-2012 11:20 - Odp: Nieboska obraza boska 22-09-2012 10:24 - Odp: Atak islamskich hakerów na katolickie serwery 21-09-2012 22:02 - Odp: Piana 20-09-2012 13:41 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora 20-09-2012 12:14 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora 19-09-2012 20:29 - Odp: Polska nauka ??!! 17-09-2012 20:23 - Odp: Czy pamiętacie katechizm? 07-09-2012 17:03 - Odp: KRRiT karze Superstację za obrazę pobożności 06-09-2012 10:43 - Odp: Katolicyzm jest logiczny, a racjonalizm nie. 02-09-2012 14:43 - Odp: Zastąpienie elektrowni "klasycznych" "słonecznymi& 26-08-2012 09:49 - Odp: Neil Armstrong nie żyje 24-08-2012 21:14 - Odp: Samobójstwo czy eutanazja ? 21-08-2012 21:03 - Odp: Oczy szeroko zamknięte 20-08-2012 22:02 - Odp: Spadek religijności--zasługa Nowego Ateizmu ? 18-08-2012 15:01 - Odp: Wielki sukces NASA 17-08-2012 09:33 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 17-08-2012 09:20 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 16-08-2012 16:49 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 11-08-2012 11:12 - Odp: Wielki sukces NASA 11-08-2012 10:16 - Odp: Muzyka - dziś a wczoraj 11-08-2012 10:00 - Odp: Wielki sukces NASA 10-08-2012 19:50 - Odp: Wielki sukces NASA 09-08-2012 22:05 - Odp: wybory 06-08-2012 21:57 - Odp: Lądowanie Curiosity 06-08-2012 20:47 - Odp: Lądowanie Curiosity 06-08-2012 11:03 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 06-08-2012 09:50 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 05-08-2012 22:23 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 05-08-2012 20:43 - Odp: Dlaczego neutron potrzebuje ładunku do stabilności? ... 03-08-2012 10:05 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 02-08-2012 17:36 - Odp: 10 najgroźniejszych dla środowiska elektrowni świata 28-07-2012 20:13 - Odp: Piorun, a telefon komórkowy - prawdy i mity 01-07-2012 10:11 - Odp: Ewolucja człowieka 29-06-2012 10:22 - Odp: głupota czy cynizm? 17-06-2012 21:39 - Odp: Modlitwy za zwierzęta 17-06-2012 21:15 - Odp: Ile jest wymiarów przestrzeni ? 16-06-2012 17:52 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie 16-06-2012 10:53 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie 15-06-2012 21:24 - Odp: Paradoks Olbersa - proste rozwiązanie 11-06-2012 12:38 - Odp: zagadka geometryczna 10-06-2012 18:22 - Odp: zagadka geometryczna 10-06-2012 10:12 - Odp: zagadka geometryczna 09-06-2012 18:02 - Odp: zagadka geometryczna 08-06-2012 21:04 - Odp: zagadka geometryczna 02-06-2012 19:08 - Odp: Start z księżyca 18-05-2012 16:52 - Odp: Cicha eutanazja Muzeum Techniki 11-05-2012 17:50 - Odp: Potulny ateista vs. niesforny katolik 11-05-2012 13:31 - Odp: Jeden naród, jedna religia - powiedział jeden przywódca 08-05-2012 20:34 - Odp: Zagadka dla fizyków 08-05-2012 20:02 - Odp: Pierścionki Einsteina - aproksymacje wadliwe? 05-05-2012 13:20 - Odp: Nowosc w polskiej tv 18-04-2012 20:42 - Odp: pytania do ściany 11-04-2012 13:00 - Odp: Stała Plancka 14-03-2012 22:25 - Odp: Słońce się kurczy 11-03-2012 22:07 - Odp: Kiedy takie dabaty w Polsce. Kiedy takie plakaty (czy Bóg istniej 13-02-2012 19:00 - Odp: Rozdział Kościoła i państwa 21-12-2011 08:39 - Odp: Kryzys ? 19-12-2011 12:46 - Odp: Kryzys ? 18-12-2011 12:42 - Odp: Kryzys ? 18-12-2011 09:36 - Odp: Kryzys ? 11-12-2011 08:57 - Odp: Dobra, niech mi to ktoś Racjonalnie wyjaśni... 10-12-2011 17:49 - Odp: Czy w Polsce jest groźnym katolicki fundamentalizm? 08-12-2011 14:50 - Odp: Pytanie do wierzących. 08-12-2011 12:31 - Odp: Pytanie do wierzących. 04-12-2011 16:46 - Odp: paradkos bliźniąt w świecie relatywistycznych ślimaków 22-11-2011 21:30 - Odp: Kardynał Dziwisz wyrzuca Vivaldiego 13-11-2011 21:31 - Odp: To: ciało czy dusza? 11-11-2011 20:49 - Odp: Symulacja? ..ała, moja głowa! 09-11-2011 21:51 - Odp: Zasada zachowania energii 08-11-2011 20:50 - Odp: Zasada zachowania energii 08-11-2011 18:42 - Odp: Zasada zachowania energii 24-10-2011 14:32 - Odp: Co z tym czasem czyli koncepcja Juliana Barboura 20-10-2011 12:41 - Odp: nareszcie mówi się ile zarabia KrK 17-10-2011 17:48 - Odp: Nieskończenie ściśnięty stan materii w czarnych dziurach? 16-10-2011 15:20 - Odp: Kreacjoniści nie dają za wygraną. Nowy argument z projektu. 01-10-2011 09:54 - Odp: Ewolucja 29-09-2011 16:38 - Odp: Irracjonalizm czy taki zły? 29-09-2011 15:45 - Odp: Irracjonalizm czy taki zły? 11-09-2011 18:20 - Odp: Przeciwnicy redukcjonizmu 09-09-2011 19:42 - Odp: Nowa teoria liczb i operatorów logicznych 31-08-2011 17:13 - Odp: Ksiądz policyjny 29-08-2011 12:25 - Odp: Czy 21% jest zadowalające? 28-08-2011 21:13 - Odp: Terroryzm antynaukowy pod wezwaniem Kaczyńskiego 13-08-2011 19:37 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane. 17-07-2011 19:33 - Odp: Stara bieda, nowy kościół 17-07-2011 18:22 - Odp: Upływ czasu i problem z nim związany 10-07-2011 09:46 - Odp: precesja Merkurego - przyczyny 09-07-2011 18:46 - Odp: precesja Merkurego - przyczyny 25-06-2011 19:18 - Odp: Nowy numer "Uniwersytetu Warszawskiego" 25-06-2011 18:44 - Odp: Odwiedziny - eksperyment myślowy 22-06-2011 21:24 - Odp: Zagadka Ocykana 22-06-2011 21:20 - Odp: Zagadka Ocykana 22-06-2011 18:25 - Odp: Zagadka Ocykana 19-06-2011 11:56 - Odp: The Grand Design 18-06-2011 18:47 - Odp: The Grand Design 18-06-2011 07:13 - Odp: The Grand Design 17-06-2011 12:45 - Odp: The Grand Design Razem: 1422 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |