 |
Wypowiedzi czytelnika Dominik Gajewski 10-04-2012 21:23 - Antysemickie nawoływania przy okazji obchodów smoleńskich 10-08-2012 12:12 - Be Not Afraid - czyli spot Mitt'a Romney'a 03-05-2011 15:44 - Ciekawa reklama na portalu - Humor 25-03-2012 01:45 - Dialog wg Frondy 17-05-2013 20:01 - Kreacjoniści w natarciu 02-06-2012 18:15 - Nowy layout Frondy pod panowaniem redaktora Terlikowskiego 19-07-2011 00:38 - O Izraelu i ONZ 07-09-2011 00:04 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik 01-09-2011 01:42 - Odp: Akademia Medyczna będzie leczyć gejów 01-11-2011 14:43 - Odp: Aniołki zbyt sexy 11-04-2012 14:37 - Odp: Antysemickie nawoływania przy okazji obchodów smoleńskich 20-01-2013 06:04 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga 20-01-2013 13:23 - Odp: Argument Kosmologiczny na istnienie Boga 10-07-2012 22:45 - Odp: Atak hakerów na Frondę 02-06-2012 18:20 - Odp: Ateizacja--wywiad ze mną dla FiM. 11-02-2013 22:36 - Odp: Benedykt XVI abdykuje. I co z tego? Nie jestem katolikiem. 04-05-2011 14:36 - Odp: Ciekawa reklama na portalu - Humor 25-03-2012 12:02 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 25-03-2012 03:15 - Odp: Dialog wg Frondy 25-03-2012 09:57 - Odp: Dialog wg Frondy 25-03-2012 11:33 - Odp: Dialog wg Frondy 25-03-2012 13:10 - Odp: Dialog wg Frondy 25-03-2012 19:04 - Odp: Dialog wg Frondy 17-01-2012 23:36 - Odp: Doda ukarana za obrazę uczuć religijnych 19-09-2011 16:56 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 19-09-2011 17:11 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 19-09-2011 17:15 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 19-09-2011 17:28 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 19-09-2011 23:15 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 19-09-2011 23:22 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 20-09-2011 00:23 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d. 02-06-2012 18:25 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat polskiej pieśni patriotycznej :) 09-02-2013 18:40 - Odp: Jefte 09-02-2013 20:21 - Odp: Jefte 09-02-2013 22:09 - Odp: Jefte 09-02-2013 23:25 - Odp: Jefte 20-08-2012 15:06 - Odp: Jezus. Zwykły człowiek, czy Bóg? 20-08-2012 15:24 - Odp: Jezus. Zwykły człowiek, czy Bóg? 20-08-2012 15:26 - Odp: Jezus. Zwykły człowiek, czy Bóg? 20-08-2012 22:16 - Odp: Jezus. Zwykły człowiek, czy Bóg? 06-05-2012 15:48 - Odp: Kanada pachnąca głodem 07-07-2012 21:25 - Odp: Kościół zadowolony z bozonu Higgsa 07-07-2012 21:29 - Odp: Kościół zadowolony z bozonu Higgsa 31-08-2011 17:23 - Odp: Ksiądz policyjny 11-02-2013 22:19 - Odp: ludzie, ludzie cuda... 14-02-2013 20:21 - Odp: ludzie, ludzie cuda... 18-10-2011 08:56 - Odp: Marsz Aieistów i Agnostyków spotyka sie z katolikami 18-10-2011 10:52 - Odp: Marsz Aieistów i Agnostyków spotyka sie z katolikami 19-07-2011 13:23 - Odp: nie manipulować 19-07-2011 13:08 - Odp: nieaktualna opinia 25-03-2012 11:52 - Odp: Nowy Testament jednak wiarygodny? 26-03-2012 13:01 - Odp: Nowy Testament jednak wiarygodny? 28-08-2011 22:38 - Odp: Obietnica Kaczyńskiego w sprawie GMO 20-07-2011 01:08 - Odp: pierwsze ogniwo 25-04-2012 22:45 - Odp: Program do PIT-ów 06-05-2012 13:52 - Odp: Program do PIT-ów 10-04-2012 20:42 - Odp: Stała Plancka 10-04-2012 23:27 - Odp: Stała Plancka 11-04-2012 00:37 - Odp: Stała Plancka 26-02-2012 11:07 - Odp: Szopka z szopką 26-02-2012 12:05 - Odp: Szopka z szopką 21-03-2012 12:26 - Odp: Śmierć koptyjskiego papieża 10-08-2012 10:54 - Odp: Ultraortodoksyjni żydzi kupują specjalne okulary 06-05-2012 15:01 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 08-05-2012 00:25 - Odp: Zespół parlamentarny ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski 26-02-2012 10:46 - Szopka z szopką Razem: 66 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |