Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika olson

23-11-2015 23:31 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
23-11-2015 14:49 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
23-11-2015 14:37 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
23-11-2015 02:29 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 23:45 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 23:44 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 22:44 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 21:57 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
22-11-2015 21:51 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 21:38 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 21:22 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 21:13 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
22-11-2015 20:43 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 20:12 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 19:12 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 18:44 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
22-11-2015 18:21 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
22-11-2015 18:21 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
21-11-2015 16:02 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 16:01 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 14:21 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 14:15 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 14:07 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 15:24 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
21-11-2015 15:37 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
20-11-2015 17:45 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
20-11-2015 17:43 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 23:32 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 23:16 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 15:33 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
19-11-2015 15:27 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 15:23 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 13:59 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 00:16 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
19-11-2015 00:08 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 22:53 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 22:50 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 22:47 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 18:16 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 17:26 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 16:21 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
18-11-2015 16:18 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 22:21 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 22:15 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 19:30 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 17:28 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 07:23 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 07:17 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 07:13 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 02:21 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
17-11-2015 01:44 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
17-11-2015 01:36 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
17-11-2015 00:19 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
17-11-2015 00:13 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
17-11-2015 00:04 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 23:49 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 18:31 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 18:30 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 18:24 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 17:01 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
16-11-2015 16:59 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
16-11-2015 16:56 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 16:54 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 02:30 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 01:53 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
16-11-2015 01:48 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
16-11-2015 01:27 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
16-11-2015 00:27 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 22:58 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 22:56 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 20:36 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 20:33 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 19:49 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
15-11-2015 19:32 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 17:58 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 17:56 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
15-11-2015 16:01 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
15-11-2015 14:24 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
15-11-2015 14:17 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 14:13 - Odp: Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 06:28 - Jak rozmawiać z debilami i czy w ogóle jest to możliwe?
15-11-2015 05:56 - Odp: Doświadczenia libeta i inne podobne jeszcze raz
15-11-2015 05:47 - Odp: Lęk przed Bogiem
15-11-2015 03:34 - Odp: Rozprawa dobra ze złem.
15-11-2015 03:00 - Odp: Lęk przed Bogiem
15-11-2015 00:35 - Odp: I Bóg stworzył człowieka.
14-11-2015 22:31 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
14-11-2015 20:03 - Odp: Leniwi, rozrzutni, mniej zaradni?
12-11-2015 18:08 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 16:54 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 16:16 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 13:53 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 13:50 - Odp: Świadomość jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 13:46 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 12:34 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 12:34 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
12-11-2015 12:33 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
11-11-2015 01:15 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-11-2015 04:34 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
09-11-2015 03:53 - Odp: Świadomość nie jest potrzebna ewolucji
Razem: 7595 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)