 |
Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-04-2013 21:11 | pompa (524 punktów) | Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim
1 na 5 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 Dalej..#1 7 na 7 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | Nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Najpierw SLD ściąga z emerytury Millera, teraz kolejny emeryt - Kwaśniewski, ma tworzyć jakąś nową lewicę z człowiekiem który swoje pięć minut ma za sobą, z Palikotem. Widać, że ta tzw. lewica nie ma żadnego pomysłu.
Niech się bawią. |
#2 1 na 3 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | W tej chwili liderzy czyli Miller, Palikot i Kwaśniewski bardziej lewicy szkodzą niż pomagają. Powinni być zastąpieni przez Rozenka, Olejniczaka i Piekarską. Z trójki obecnych liderów najsprawniejszy organizacyjnie jest Miller. Odczytuję jego plan następująco, ustabilizować poparcie dla SLD na poziomie 12%: Przewiduję wynik kolejnych wyborów parlamentarnych: PIS - 25% PO - 20% SLD - 12% PSL - 5% PO nie może dopuścić PIS do władzy, za wszelką cenę potrzebuje SLD by stworzyć większościową koalicję. A tą ceną może być nawet premierostwo Millera. |
#3 3 na 3 | maniek1 (3407 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | Nie wiem dlaczego Palikot uparł się na tego pijaka, ale w moich oczach stracił resztkę zaufania. Nadzieja na jakiekolwiek zmiany w klerykalnej Polsce (mając za sojusznika "ratyfikatora" konkordatu) bezpowrotnie mija. To mnie jednak nie martwi (politycy robią różne rzeczy dla własnych interesów), o wiele bardziej obecność w "tym" gronie prof. Hartmana.
|
#4 2 na 6 | paula17 (495 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | > www.fakt.p(*)galeria-artykulu,207513,4.html> Co za wstyd.Wstydzić to się ty powinieneś, że czytasz tabloidy. Rzygać mi się chce od takich jak ty. Obrażać bliźnich to pierwszy jesteś ale już założyć temat żeby kogoś przeprosić za niesłuszne oskarżenia to nie masz czasu. Jakie masz powody i dowody, żeby rzucać takie oskarżenia? No ale nie masz po co odpisywać bo nie zajrzę do tego wątku. Pieprz się. |
| Paweł Arłukowicz (3162 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | > >www.fakt.p(*)galeria-artykulu,207513,4.html> >Co za wstyd.> Wstydzić to się ty powinieneś, że czytasz tabloidy.Czytać można wszystko, nawet "gościa niedzielnego",  tylko do niektórych pozycji trzeba podejść z odpowiednią rezerwą i starać się nie traktować ich jak rzetelne żródło informacji. Ponadto warto dopasować żródło ( jeśli chodzi o spełnienie kryteriów wiarygodności dla.... ) do - nazwijmy to - publikatora, w którym się do treści - z tegoż żródła - chce odwołać . I tu masz racje, Gościu walnął ( dobrał )  |
#6 2 na 4 | pompa (524 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | Słonko, masz 17 lat, dziecinko, więc ci wybaczam. Hartman tam stał, zdjęcie z faktu nie jest fotomontażem. A Kwaśniewski jest ewidentnie pijany a nie zmęczony tak jak go niektórzy próbowali żałośnie bronić. Pokazywali w panoramie i innych wiadomościach jak Kwaśniewski wraz z ekipą wchodzili do restauracji, przed tym wejściem Olek wypowiadał się normalnie. W restauracji spędzili jakąś godzinę i tym się miał tak zmęczyć? śmieszna obrona. |
#7 2 na 4 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | . > Słonko, masz 17 lat, dziecinko, więc ci wybaczam.> W restauracji spędzili jakąś godzinę i tym się miał tak zmęczyć?Panie doświadczony, aby się tak zmęczyć w restauracji przez godzinę, to trzeba by "komunię" na czczo przyjmować. > śmieszna obrona.I śmieszny atak, a Kwaśniewski rzeczywiście wyglądał na "zmęczonego", choć z "balonikiem" nikogo nie było, a więc dowodów jego "zmęczenia" nie mamy. Europa plus, to głupia inicjatywa, na procentach wymyślona i procentów trzeba, aby ją strawić. Poprzeć teraz Palikota, to może tylko pijany lub idiota. Wolę jednak myśleć, iż Kwaśniewski był pijany, gdyż gdy był trzeźwym, a tak jednak najczęściej było, to był najlepszym prezydentem III RP. PS. Ponadto, to taka nasza polska (wcale nie świecka) tradycja. Co to za chłop, który nie pije? A jak pije, to znaczy "swój chłop"! Miłego dnia i Pańskie zdrowie! @@@ . |
#8 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | . > W tej chwili liderzy czyli Miller, Palikot i Kwaśniewski bardziej lewicy szkodzą niż pomagają. Powinni być zastąpieni przez Rozenka, Olejniczaka i Piekarską.To namawiaj Pan koleżanki i kolegów, aby na nich głosowali, a jak Pan nie jest z SLD, to oceniaj Pan SLD, ale im nie podpowiadaj. Oni swoich doradców wewnątrz mają i im doradzają. . > Przewiduję wynik kolejnych wyborów parlamentarnych:> PIS - 25%> PO - 20%> SLD - 12%> PSL - 5%To sobie Pan go zapisz i poczekaj. Osobiście uważam, że do dnia wyborów jest jeszcze zbyt daleko na takie spekulacje i tylko Pan tu propagandę uprawia. @@@ . |
#9 1 na 3 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim |
> To namawiaj Pan to oceniaj Pan> To sobie PanOdczep się Pan |
#10 2 na 6 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | . > >>>To namawiaj Pan koleżanki i kolegów, aby na nich głosowali, a jak Pan nie jest z SLD, to oceniaj Pan SLD, ale im nie podpowiadaj. Oni swoich doradców wewnątrz mają i im doradzają.. > Przewiduję wynik kolejnych wyborów parlamentarnych:> >>>To sobie Pan go zapisz i poczekaj. Osobiście uważam, że do dnia wyborów jest jeszcze zbyt daleko na takie spekulacje i tylko Pan tu propagandę uprawia.> Odczep się PanTo sobie Pan załóż swoje własne forum i rządź się Pan tam i popisuj, a tu to raczej bzdur dla wszystkich Pan nie wypisuj, gdyż to nie Pańskie, a racjonalistyczne forum i każdy ma prawo, do każdej wypowiedzi się odnieść. Czytelnik 'Scorp' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,559678#w559787 Profil czytelnika: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,1462 Czytelnik 'Brzostowski' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,559678#w559787 Profil czytelnika: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,21317Czytelnicy 'Scorb' oraz 'Brzostowski' uważają, że to ich własne forum i mają pełne prawo do bezkrytycznego wypisywania bzdur - co też wielokrotnie już tu czynili i co śmiałem ewidentnie im wykazywać. Panowie od wstawiania mi minusów Wasza mądrość ani ździebko się nie poprawi, do tego trzeba sporo czytać i samodzielnie myśleć. Pomyślcie raczej nad plusami dla siebie za sensowne wypowiedzi. @@@ . |
| maniek1 (3407 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | > Wolę jednak myśleć, iż Kwaśniewski był pijany, gdyż gdy był trzeźwym, a tak jednak najczęściej było, to był najlepszym prezydentem III RP.>To zależy od punktu widzenia - ja uważam, że pozostali byli tylko jeszcze gorsi od niego (choćby brak znajomości prócz polskiego, innych języków), choć pociągiem do alkoholu nie miał sobie równych. Piszę to z przykrością |
#12 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | > >>>Wolę jednak myśleć, iż Kwaśniewski był pijany, gdyż gdy był trzeźwym, a tak jednak najczęściej było, to był najlepszym prezydentem III RP.> To zależy od punktu widzeniaJak zawsze i jak wszystko w polityce. > - ja uważam, że pozostali byli tylko jeszcze gorsi od niego.Jestem gotów zgodzić się Panem, nie będę dyskutował, czy szklanka jest w połowie pełna, czy w połowie pusta. > choć pociągiem do alkoholu nie miał sobie równych.Palikot twierdził, że Lech Kaczyński więcej popijał, ale ja też bardzo lubię alkohol, trzeba tylko wiedzieć kiedy i ile można, a Lech to jakby trochę bardziej to wiedział. > Piszę to z przykrościąRozumiem, ale to wcale nie jedyny powód, że coraz trudniej być dumnym z tego, iż jest się Polakiem. Racjonalizmu i pragmatyzmu u nas chyba najmniej z całej Europy, a uważamy się za najmądrzejszy naród przez Boga wybrany. Pozdrawiam. @@@ . |
| Kiełczewski (439 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim |
> .> >Przewiduję wynik kolejnych wyborów parlamentarnych:> >PIS - 25%> >PO - 20%> >SLD - 12%> >PSL - 5%> To sobie Pan go zapisz i poczekaj. Osobiście uważam, że do dnia wyborów jest jeszcze zbyt daleko na takie spekulacje i tylko Pan tu propagandę> .> Panie Andrzeju zdaża mi się zgadzać z Pańską wypowiedzią,ale tym razem "darój " Pan Kaśkę,to jest bodajże jedyna osoba w sld,naprawdę na lewo(brak jej co prawda przebicia,ale tylko BARAN ma twardy łep),wolisz P. Szenyszyn? |
#14 1 na 1 | Kiełczewski (439 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | > Nie wiem dlaczego Palikot uparł się na tego pijaka,> Maniek,Marian ,a czy Ty wybierasz lokomotywę ciągnącą wagony.Ważne by dotrzec do celu. |
#15 6 na 8 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Hartman stoi za pijanym Kwaśniewskim | . > Panie Andrzeju zdaża mi się zgadzać z Pańską wypowiedzią,Rzeczywiście - 9 (słownie dziewięć) razy dał mi Pan plusa. Serdecznie dziękuję! > ale tym razem "darój " Pan Kaśkę,to jest bodajże jedyna osoba w sld,naprawdę na lewo(brak jej co prawda przebicia,ale tylko BARAN ma twardy łep),wolisz P. Szenyszyn?Nie, nie wolę pani profesor Senyszyn. Wiem też, że wśród znanych szerzej osób z SLD, nie tylko nie ma lewicowych poglądów, ale nawet w większości nie rozumieją oni na czym one współcześnie miałyby polegać (młodzież jest tu jeszcze gorsza {bardziej bezideowa i karierowiczowska} od starych). Dla mnie, może być szefem SLD i pani Piekarska - tyle tylko, że jest słaba, tak teoretycznie, jak i praktycznie - co wykazała jako szefowa mazowieckiego SLD. (Chętnie poczytam jej lewicowy dorobek teoretyczny - tylko podaj Pan źródła.) Nie stawiam też Panu (ani nikomu innemu) żadnych przeszkód, aby Pan ją poparł, a nawet zorganizował jej kampanię. W żadnej z partii kierownictwa się nie otrzymuje, tylko zdobywa się go w boju. Na Mazowszu Czarzasty po prostu zwyciężył, a ona dała się ograć. Tu nie ma żadnych sentymentów. Miller też władzy nie dostał, tylko ją sobie wziął, ogrywając Kalisza. Zresztą to nie mój ból, każda partia sobie wybiera takie kierownictwo jakie jej się podoba i przygotowuje program pokazujący jakiej części społeczności interesów zamierza bronić. Jeżeli przekona tym programem swój potencjalny elektorat - to wygrywa. Jeżeli nie - to może mieć pretensje do wszystkich ("przypadkowe społeczeństwo"), że sama nie potrafi myśleć i działać. Co prawda, mnie zawsze będą dziwili biedacy głosujący na PO i inteligencja głosująca na PiS, ale to Polska właśnie. Tu powstał katolicki neoliberalizm i 30% społeczeństwa święcie wierzy w zamach smoleński. To SLD-owska żenada, gdy panowie mający gabinety obok siebie porozumiewają się za pośrednictwem TVN i to żenada całej lewicy, gdy ktoś kto zdobył prezydenturę ciężką pracą członków SLD za punkt honoru postawił sobie jego rozbicie i likwidację (Borowski, LiD, Europa+). Zaś jego przyjaciele, aby załapać się na europosłów stosują cyrkową ekwilibrystykę w wyjaśnianiu swoich poczynań. To wszystko naprawdę jest żenujące. Mnie nawet nie chce się tego wszystkiego oceniać, gdyż choć raczej uważam się za człowieka lewicy, to moja lewicowość wychodzi od klasycznego liberalizmu, humanizmu, racjonalizmu i pragmatyzmu. Uważam się też za człowieka ideowego i np. do przedwojennej PPS, to chyba bym wstąpił, ale teraz nie widzę żadnych polityków, których chciałoby mi się poprzeć. Pani Piekarskiej też nie. (Zresztą, kto {która z partii} przedstawia nam program nowoczesnej europejskiej socjaldemokracji lub socjalliberalizmu?)Będę głosował, ale tylko dlatego, aby moje niegłosowanie nie zostało PiS-owi zaliczone i znów wybiorę tzw. "mniejsze zło". Tak, uważam że lewica jest Polsce potrzebna i może liczyć nawet na 30% elektorat, ale ktoś musi ten elektorat przekonać. Ludzie muszą uwierzyć, ale aby uwierzyli, to ta wiara musi też mieć jakieś wiarygodne podstawy. Jak na razie, to ja takich podstaw nie dostrzegam. Nie, nie chce mi się na ten temat nawet dyskutować, nie lubię mówić, gdy czuję całkowite niezrozumienie wśród przyjaciół i agresję wśród wrogów. Czasem tylko nie wytrzymuję gdy irracjonalna agresja przekracza granice rozumu, czy nowi ideologowie jedynie słusznych bezalternatywnych rozwiązań próbują "wziąć na huki" i zrobić głupcami wszystkich samodzielnie myślących. Ale widocznie całkowicie nie mam tu racji w swoich politycznych poglądach i w swoich osądach społecznej rzeczywistości, więc przepraszam i zostawiam polityczne oceny mądrzejszym niż ja. Pozdrawiam. @@@ . |
1 2 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|