>
Zamierzam jeszcze zwiedzić Azję i Afrykę dlatego nie mogę pozwolić wam uwięzić się w waszej fabryce.A ktoś cię więzi?
Tym bardziej w "naszej" fabryce?
Wyłazi z ciebie to czego chcesz.
Chcesz zwiedzić Azję i Afrykę NIE PRACUJĄC. Inni mają ci te podróże finansować swoimi podatkami od posiadanych kawalerek i.. taczek
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
Ucieczka
>
Zamierzam tez żyć we własnym domu a nie w waszym.Z twoim dochodem każdy polski robotnik miałby dom
Nie masz domu? Twój wybór
W moim mieszkał nie będziesz, bo ci na to nie pozwolę i na nic użalanie się na moją chciwość, chciwy dziadu. Na nic użalanie się, że nazywam mój dom moim chciwy dziadu.
Chcesz mieć dom? Kup lub buduj, ale za swoje.
>
Takie mam plany i co mi zrobisz?Nikt ci nie zamiaruje w tym przeszkadzać, to twoje urojenie
Przeszkadza ci jedna rzecz: twoje niezrozumienie faktu, że żeby mieć dom trzeba PRACOWAĆ i OSZCZĘDZAĆ.
>
Mam uznać wasza utajniona i nieopodatkowana własność, bo tak chcecie?>
Nie uznam jej.Dlatego nie znasz mojego adresu.
>
Nie zaszczepisz mi poczucia winy z tego powodu, że z moją dorastajaca córka samochodem 1.4 na gaz, sypiając w hotelach 4-gwiazdowych po 20 EUR za nocleg pojechałem na trip po Rumunii.Nikt ci nie szczepi poczucia winy z tego powodu.
Niemniej jesteś kłamcą, bo napisałeś, że nie wolno ci jeździć drogami a samochodem pojechałeś do Rumunii
Rozumiesz sprzeczność zeznań
ŁŻESZ. i tyle
>
Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam,Czyli ukradnę. Pisz po polsku
>
będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!Buahahahahahahhhahhahhahahhahha
Będziesz nazywał bandytami niemieckich sędziów i policjantów pisząc to na polskojęzycznym forum, którego żaden z nich nie czyta.
Aleś bohater!!!!!!
>
Podczas eksperymentu społeczno-gospodarczego, w którym wezmę udziałLeń
>
i na który mi ostatecznie pozwolicie,Nikt ci nie przeszkadza leniu
>
Podatki istnieją wyłącznie dla rozporoszenia własności, czytaj dla ograniczenia władzy człowieka nad człowiekiem.Gówno prawda. Skończ kłamać, że kończyłeś ekonomiczne studia tłuku bez matury
>
Dochód podatkowy powinna uzyskać wyłącznie biedota i nikt więcej.Sprzeczność.
Znów manipulujesz kłamco
znów łżesz w celu manipulacji
Nie taki jest twój program
Powtórzę pytanie:
Kto opłaca komisję, która decyduje, kto powinien dostać wpływy z podatków a kto już jest posiadaczem i powinien płacić?
Sam napisałeś że Bezos też dostanie tę kasę
Łżesz manipulancie, żeby oszukać
>
Wyłącznie biedni, wyłącznie bezpośrednio i nigdy inaczej.Sprzeczność.
Znów manipulujesz kłamco
Nie taki jest twój program
>
Wlasciciel drogi jest obowiązany do utrzymania na niej porządku, żeby ktoś zechcial na te drogę za opłatą wjechać.Kto finansuje instytucję, która ten obowiązek od właściciela drogi egzekwuje?
Ucieczka
Z jakich środków budować wały przeciwko powodziom?
Ucieczka
>
Przecież nie będę waszym niewolnikiem do śmierci!A jesteś?
W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach
Robotnik w Berlinie mieszka w niedogrzanej piwnicy i nie stać go na wyjazd do sąsiedniego miasta
Robotnik w Gorzycach mieszka we własnym domu i jeździ na wakacje
Ty masz ćwierć miliona złotych rocznego dochodu i nie stać cię na 100 zł. mandatu
Na ch.j uciekałeś z Lądka do takiego siedliska nędzy!!!
A własności nigdy miał nie będziesz, bo nawet najbogatszy zaczyna od jednego : od LICZENIA. Ty zamiast liczenia pieniędzy konfabulujesz o rzekomym kredycie, za który urzędnik w banku poszedłby do więzienia
Znów cię przyłapałem na kłamstwie
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby