Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
18-05-2021 02:55Dariusz Salamon (102 punktów)Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
Ocena 3 na 3
Dzisiaj za pacjenta płaci budżet i jest traktowany wiadomo jak a z drugiej strony wiele osób "Lata do lekarza po próźnicy".

Wystarczy dać każdemu Polakowi wirtualne pieniądze, ale nie wirtualne dla lekarza, by sam za siebie płacił a lekarze będą go traktować tak samo jak w prywatnych gabinetach.

Jeśli pacjent nie wykorzysta swojego przydziału na rok to należy mu dać np 50% zaoszczędzonych pieniędzy.

Oczywiście są potrzebne równoległe rozwiązania / pule dla np chorych na raka czy przewlekle chorych.

Rzecz w tym, by zarówno pacjent jak i lekarz widział realne, konkretne pieniądze a wówczas pojawi się "Czarodziejska różdżka", która nie tylko uzdrowi naszą służbę zdrowia, ale wręcz wyniesie ją na wyżyny.

I jeszcze coś, jak to się dzieje, że mając najmniej lekarzy w UE kształcimy osoby z zagranicy na naszych medycznych uczelniach?

Płacą? Mam to gdzieś skoro zajmują miejsca podczas, gdy my nie mamy lekarzy a ponadto podejrzewam, że gdy MY - Budżet płacimy podobno za wykształcenie lekarza 1.5 miliona złotych to cudzoziemcy płacą 20% tej sumy, ale już do rąk uczelni - rektora -

/Zapraszam do znajomych na FB - www.facebook.com/darius.salamon.9

/Nasza Klasa - nk.pl/#profil/9848233/

/Twitter - twitter.com/darius_salamon

cd na moim blogu: www.salon2(*)mozemy-miec-bdb-sluzbe-zdrowia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
#46
22-05-2021 18:41
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Kiedy zaplacisz podatek?
>>Pytanie jest proste. Kiedy Hamerlik zapalci podatek.
>>A ja się będę cibie pytał kiedy zapłacisz podatek.
>>A ty będziesz uciekał. Jesteś prosty jak budowa cepa.
>Podczas eksperymentu społeczno-gospodarczego, w którym wezmę udział i na który mi ostatecznie pozwolicie, bo nie będziecie mieli innego wyjścia.
>Wasza moc słabie z każdym dniem.

Kiedy? Kiedy go zaplacisz?

Podatek płaci się od własności ty jej nie posiadasz. Nic nie masz. Nic nie zapłacisz.

Rozumiesz ty siebie? Przestań bełkotać.
Już całkiem zgłupiałes?

#47
22-05-2021 18:50
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
.
>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam

Hahahaha....albo ich nie uznasz. Ahhahah. Jaki ty przestraszony jesteś.

To jak, nie uznasz ich? Ty jesteś jednak prosty jak budowa cepa. Ja myślałem że ty nie uznajesz a ty boisz się własnego cienia i ich nie uznasz.

Ahhahah dobre dobre.

> będę wszystkich przekonywał, żeby też ich >nie uznali a waszych sedziow, komorników i >policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze >zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i >nieopodatkowanej własności, publicznie, >podpisując się nazwiskiem i adresem >zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

Qrwa . Na huuuuuuj czekasz . Zacznij przekonywać. Miałeś okazję jak cię " bagiety" spisywały gdzieś na zadupiu.

Nie uznasz.....ajahahha qrwa podatek kiedy zapłacisz.?



Gówno ci powiem....i co? Nie uznasz czy nie uznajesz?
Rozjwbales mnie bardziej niż ten podatek co masz go płacić od czego czego nie masz.

#48
22-05-2021 22:48
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Takie jest właściwe rozwiązanie.
>Nie ufam waszym racjom, nie wierzę waszym "radom". Stworzyliście świat, w którym nie chce żyć.
>>Przecież Twoje wystąpienia na portalach niemieckich skutkują tylko zbanowaniem i to za pierwszym daniem głosu.
>Przecież uwielbiacie idiotow. Budujecie w ten sposób swoje poczucie wyższości. Banować idiotę? Bez sensu. Lepiej nakarmić się na poniżeniu idioty.

Do Ciebie i tak nic nie dociera. Samo użycie słowa "idiota" jest celowym poniżeniem wartości logicznego rozumowania. Więc jak można sposobem poniżańia idioty powtórnie poniżać? Znów brak logiki wypowiedzi. Podaj metodę karmienia się z tytułu, w ten sposób pokazanego "poniżania".


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.

#49
23-05-2021 00:17
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Rozjwbales mnie bardziej niż ten podatek co masz go płacić od czego czego nie masz.

Nie prościej użyć międzynarodowego wyrażenia "spierdalaj"?

Ty masz mnie za nic więc dajesz mi wzajemne prawo do wzięcia ciebie za nic, co też rozważę i może przyjmę je.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Wenancjusz
>Podaj metodę karmienia się z tytułu, w ten sposób pokazanego "poniżania".

Wg mnie idiotow się nie banuje tylko ignoruje się. Zresztą nauczony doświadczeniem wiem, że banowanie to przejaw agresji.

Bylem w życiu zbanowany setki razy. Czy za swoją głupotę? Czy za niechęć do poddania się cudzej dominacji?

Od ciebie tego nie dowiem się, bo mnie oklamiesz w każdej sprawie.

szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Zamierzam jeszcze zwiedzić Azję i Afrykę dlatego nie mogę pozwolić wam uwięzić się w waszej fabryce.

A ktoś cię więzi?
Tym bardziej w "naszej" fabryce?
Wyłazi z ciebie to czego chcesz.
Chcesz zwiedzić Azję i Afrykę NIE PRACUJĄC. Inni mają ci te podróże finansować swoimi podatkami od posiadanych kawalerek i.. taczek
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
Ucieczka

>Zamierzam tez żyć we własnym domu a nie w waszym.
Z twoim dochodem każdy polski robotnik miałby dom
Nie masz domu? Twój wybór
W moim mieszkał nie będziesz, bo ci na to nie pozwolę i na nic użalanie się na moją chciwość, chciwy dziadu. Na nic użalanie się, że nazywam mój dom moim chciwy dziadu.
Chcesz mieć dom? Kup lub buduj, ale za swoje.

>Takie mam plany i co mi zrobisz?
Nikt ci nie zamiaruje w tym przeszkadzać, to twoje urojenie
Przeszkadza ci jedna rzecz: twoje niezrozumienie faktu, że żeby mieć dom trzeba PRACOWAĆ i OSZCZĘDZAĆ.

>Mam uznać wasza utajniona i nieopodatkowana własność, bo tak chcecie?
>Nie uznam jej.
Dlatego nie znasz mojego adresu.

>Nie zaszczepisz mi poczucia winy z tego powodu, że z moją dorastajaca córka samochodem 1.4 na gaz, sypiając w hotelach 4-gwiazdowych po 20 EUR za nocleg pojechałem na trip po Rumunii.
Nikt ci nie szczepi poczucia winy z tego powodu.
Niemniej jesteś kłamcą, bo napisałeś, że nie wolno ci jeździć drogami a samochodem pojechałeś do Rumunii
Rozumiesz sprzeczność zeznań
ŁŻESZ. i tyle

>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam,
Czyli ukradnę. Pisz po polsku

>będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

Buahahahahahahhhahhahhahahhahha
Będziesz nazywał bandytami niemieckich sędziów i policjantów pisząc to na polskojęzycznym forum, którego żaden z nich nie czyta.

Aleś bohater!!!!!!

>Podczas eksperymentu społeczno-gospodarczego, w którym wezmę udział
Leń

>i na który mi ostatecznie pozwolicie,
Nikt ci nie przeszkadza leniu

>Podatki istnieją wyłącznie dla rozporoszenia własności, czytaj dla ograniczenia władzy człowieka nad człowiekiem.
Gówno prawda. Skończ kłamać, że kończyłeś ekonomiczne studia tłuku bez matury

>Dochód podatkowy powinna uzyskać wyłącznie biedota i nikt więcej.
Sprzeczność.
Znów manipulujesz kłamco
znów łżesz w celu manipulacji
Nie taki jest twój program

Powtórzę pytanie:
Kto opłaca komisję, która decyduje, kto powinien dostać wpływy z podatków a kto już jest posiadaczem i powinien płacić?
Sam napisałeś że Bezos też dostanie tę kasę
Łżesz manipulancie, żeby oszukać

>Wyłącznie biedni, wyłącznie bezpośrednio i nigdy inaczej.
Sprzeczność.
Znów manipulujesz kłamco
Nie taki jest twój program

>Wlasciciel drogi jest obowiązany do utrzymania na niej porządku, żeby ktoś zechcial na te drogę za opłatą wjechać.
Kto finansuje instytucję, która ten obowiązek od właściciela drogi egzekwuje?
Ucieczka

Z jakich środków budować wały przeciwko powodziom?
Ucieczka

>Przecież nie będę waszym niewolnikiem do śmierci!
A jesteś?
W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach

Robotnik w Berlinie mieszka w niedogrzanej piwnicy i nie stać go na wyjazd do sąsiedniego miasta

Robotnik w Gorzycach mieszka we własnym domu i jeździ na wakacje
Ty masz ćwierć miliona złotych rocznego dochodu i nie stać cię na 100 zł. mandatu

Na ch.j uciekałeś z Lądka do takiego siedliska nędzy!!!

A własności nigdy miał nie będziesz, bo nawet najbogatszy zaczyna od jednego : od LICZENIA. Ty zamiast liczenia pieniędzy konfabulujesz o rzekomym kredycie, za który urzędnik w banku poszedłby do więzienia

Znów cię przyłapałem na kłamstwie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

#52
23-05-2021 06:30
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Rozjwbales mnie bardziej niż ten podatek co masz go płacić od czego czego nie masz.
>Nie prościej użyć międzynarodowego wyrażenia "spierdalaj"?


Nie prościej odpowiedzieć kiedy masz zamiar zapalcic ten swój podatek?



>Ty masz mnie za nic więc dajesz mi wzajemne prawo do wzięcia ciebie za nic, co też rozważę i może przyjmę je.



>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam

I co teraz? Nie uznałes? Nie uznasz? Rozwaszaz mnie wzięcie za nic? Idziesz już przekonywać?

I czy tylko mnie czy też spora część Polaków?

Czy Hamerlik Konopka ma Polaków za.nic bo nie wyjawia jakiemuś randomowi z internetu co jak ?
No śmiało wydukaj to z siebie.


Ale nie zapomnij zapalacic podatek. Ale to będzie chyba przed twoim wyjazdem do Afryki?
To se jeszcze ludzie pomieszkaja na swoim nie jak ty płacąc komorne jakiemuś funduszowi.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>To se jeszcze ludzie pomieszkaja na swoim nie jak ty płacąc komorne jakiemuś funduszowi.

Stworzyliście świat, w którym wszystkie domy i mieszkania mają nabyć wasze fundusze inwestycyjne i emerytalne.

Nikt ma się im nie wymknąć dlaczego ja mialbym?

Chodzi przecież o brak alternatywy i stąd mają wynikać zyski waszych funduszy.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi szarley
>W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
>W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach

Mowisz sobie co tam chcesz, bo wiesz, że kapitał jest utajniony i nikt twoich słów nie sprawdzi.

Rzeczywistość jest taka, że Vonovia i Deutsche Wohnen
de.m.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Wohnen

które teraz ma 155 tys. mieszkań z czego 114 tys. w Berlinie ma przejąć też mieszkania w Gorzycach, w zamian za co będą oferować polskiej elicie i polskim kacykom na usługach zagranicznych rodów małe udziały za utrzymanie kapitalistycznego porządku.

Skoro już wspominasz ni z gruszki ni z pietruszki o Gorzycach to podejrzewam, że coś cie tknęło i postanowiłes po 10 latach rozmowy wyjawic miejscowość, w której żyjesz?

pl.m.wikipedia.org/wiki/Gorzyce_(gmina_w_wojew%C3%B3dztwie_%C5%9Bl%C4%85skim)

Bo jeżeli jesteś w Gorzycach a ja jestem w tej chwili w Ladku to jestesmy zaledwie 159km od siebie i 2,5h godziny drogi samochodem.

Zaproś mnie to przyjade na kawę. Ty moje zaproszenie odrzuciłeś. Chętnie cie poznam osobiście i mogę podać ci nawet rękę, bo wczoraj wieczorem robiłem test na covida i negatywny.

Co ty na to?

#55
23-05-2021 09:55
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>To se jeszcze ludzie pomieszkaja na swoim nie jak ty płacąc komorne jakiemuś funduszowi.
>Stworzyliście świat, w którym wszystkie domy i mieszkania mają nabyć wasze fundusze inwestycyjne i emerytalne.
>Nikt ma się im nie wymknąć dlaczego ja mialbym?
>Chodzi przecież o brak alternatywy i stąd mają wynikać zyski waszych funduszy.

Człowieku płacący z własnej woli najem za mieszknie w Berlinie . Pytam się kiedy zapalcisz podatek?

Czy jedyne co potrafisz to domagać się go od innych? . Pseudopoborco podatkowy?

I co dalej? Pytam? Nie uznajesz nie uznasz mieszkań Polaków na które zarobili?

Polaków którzy przeciwnie do ciebie właśnie nie budują złotych pałaców gdzieś na świecie korporacjom tak jak ty.

To ty tworzysz ten świat twojemu funduszowi.
Ty placisz Vonovi a od Polaków domagasz się podatku.

Kiedy Hamerlik zapalci podatek?
Tworzysz świat w którym fundusze. Są jeszcze. Większe
.

A masz pretensje do wlasciela mieszkania czy domu że ma władzę ..

Qrwa gdyby tak robili jak ty inni luddzzie to w "dwa lata" były by tylko korporaxje.

Ale nikt nie jedzie do Berlina na 10 lat tak jak ty rzeby swoją pracę zostawiać jakiemuś funduszowi.

Każdy jedzie zarobić dla siebie na emnnterne dla człowieka posiadania swojego kąta do mieszkania .

Ty po latach budowania złotych wiez dla swoich panów wymyśliłeś że trzeba od Polaków co mają swoje domy czy mieszkania podatek .

Tfuuuu.
Bo inaczej ich nie uznasz..

No więc czekam bo gówno ci powiem?
Kiedy zapłacisz podatek?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi farmer
>Nie uznajesz nie uznasz mieszkań Polaków na które zarobili?

Nie uznaję tajnej i nieopodatkowanej własności. Twoja interpretacja mojego postulatu wydaje się dość tendencyjna.

>Ty po latach budowania złotych wiez dla swoich panów wymyśliłeś że trzeba od Polaków co mają swoje domy czy mieszkania podatek .
>Tfuuuu.
>Bo inaczej ich nie uznasz..

Uksztaltowaliscie świat w taki sposób, że abym przetrawl do następnego dnia wraz ze swoimi dziećmi i jakoś powiązał koniec z początkiem, to muszę wybudować kawałek złotej wieży dla swoich różnych Panów. Nie mam wyjścia, inaczej zdechnę z głodu.

Uksztaltowaliscie taki świat w własnym interesie i z pogwałceniem interesów innych ludzi.

Teraz bronicie swoich nieuzasadnionych, nienależnych, niesprawiedliwych i społecznie niedobrych przywilejów a ja muszę walczyć o ich zniesienie, bo to po części strategia mojego przetrwania.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
>>W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach
>

1OO% Polaków mieszka w swoich domach ale każdy jest zadłużony i dług ciągle rośnie.
Rodzina ma dom i dług przewyższający często wartość ich dobytku. Dom widzi a długu i wierzyciela nie. Nikt sobie nie zdaje sprawy, że kiedyś, ktoś powie dość, kolejnego eksperymentu na Polakach.

szarley (54913 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
Ło jakonyndza, panocku, jako nyndza!!!!!
Wrocojze do Lądka z ty sakramenckij nyndzy
A jesce jakbyś tak pojechoł do Genewy abo Luksemburga, to dopiro nyndza panie, nyndza bo ani te 14%

Ile razy CIULU powtarzać ten sam argument: TAKI JEST STYL ŻYCIA W BOGATYCH MIASTACH
NIEMIECKI LEKARZ WOLI NAJMOWAĆ MIESZKANIE W BERLINIE I WAKACJE SPĘDZAĆ NA MAURITIUSIE
Może na starość kupi jakąś chałupkę w Alpach.
Im większa siła nabywcza mieszkańców w jakimś mieście tym więcej ludzi w tym mieście mieszka w najmowanych mieszkaniach

Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia, skoro nie poradzisz analizować prostych statystycznych danych.

>>W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach
>Mowisz sobie co tam chcesz, bo wiesz, że kapitał jest utajniony i nikt twoich słów nie sprawdzi.

Taki leń jak ty nie sprawdzi na pewno
Taki leń jak ty nawet nie przeczytał wpisu do którego się odnosi
Biblioteki omija z daleka
Eksperyment z kostką cukru jest za dużo na lenia.

Utajnione są jedynie twoje rzekome kredyty i twój samochód.
Na wsi każdy wie czyj jest który dom, które pole i który samochód

Ale skoro wolisz karmić vonowię....
Skoro uciekłeś z bogatego Lądka - Zdroju do siedliska nędzy - Berlina gdzie nie stać cię na podróż do sąsiedniej gminy i nie wolno ci chodzić chodnikami....

Serio myślisz, że ktoś wierzy w twoje konfabulacje?

>Rzeczywistość jest taka, że....
jesteś leniem nad leniami i kłamcą nad kłamcami o ujemnej godności
Przy tym mistrzem ucieczek od pytań i argumentów

>Vonovia i Deutsche Wohnen które teraz ma 155 tys. mieszkań z czego 114 tys. w Berlinie ma przejąć też mieszkania w Gorzycach,
Chłopie jeszcze nie ma 10-tej rano a ty już jesteś napruty jak Messerschmitt i zaliczasz kolejny odjazd w krainę intelektualnej lewitacji.
Pokaż jakikolwiek dowód na to co napisałeś.

>Skoro już wspominasz ni z gruszki ni z pietruszki o Gorzycach to podejrzewam, że coś cie tknęło i postanowiłes po 10 latach rozmowy wyjawic miejscowość, w której żyjesz?

Taki głupi nie jestem, żeby złodziejowi podawać swój adres, a nawet wieś w której mieszkam
to co w hamerlikańskim języku nazywasz "jednostką niezgodną nieuznającą cudzej własności" po polsku ma prostą nazwę: złodziej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

>Zaproś mnie to przyjade na kawę.
Co mi chcesz ukraść?
(nie uznać mojej własności)

>Ty moje zaproszenie odrzuciłeś.
I zachowałem zegarek

#59
23-05-2021 10:13
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi z Mantopy
>>>W Berlinie tylko 14% ludzi mieszka w swoim mieszkaniach
>>>W Gorzycach 100% ludzi mieszka w swoich domach
>>
>1OO% Polaków mieszka w swoich domach ale każdy jest zadłużony i dług ciągle rośnie.

Źródlo to IDzD? (instytut danych z d....)

#60
23-05-2021 10:23
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)Odp: Jednym ruchem i BEZ KOSZTOWO możemy mieć BDB Służbę Zdrowia.
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Nie uznajesz nie uznasz mieszkań Polaków na które zarobili?
>Nie uznaję tajnej i nieopodatkowanej własności. Twoja interpretacja mojego postulatu wydaje się dość tendencyjna.
>>Ty po latach budowania złotych wiez dla swoich panów wymyśliłeś że trzeba od Polaków co mają swoje domy czy mieszkania podatek .
>>Tfuuuu.
>>Bo inaczej ich nie uznasz..
>Uksztaltowaliscie świat w taki sposób, że abym przetrawl do następnego dnia wraz ze swoimi dziećmi i jakoś powiązał koniec z początkiem, to muszę wybudować kawałek złotej wieży dla swoich różnych Panów. Nie mam wyjścia, inaczej zdechnę z głodu.
>Uksztaltowaliscie taki świat w własnym interesie i z pogwałceniem interesów innych ludzi.
>Teraz bronicie swoich nieuzasadnionych, nienależnych, niesprawiedliwych i społecznie niedobrych przywilejów a ja muszę walczyć o ich zniesienie, bo to po części strategia mojego przetrwania.


Ale to ty go kształtujes. To ty płacisz koncernowi.

Człowieku jak gotujesz obiad w domu to budujesz swój świat. A jak idziesz do "maca' to budujesz potenge koncernu.
Ty budujesz dzien w dzień potęgę funduszu.

I twoje pierolenie nic nie zmieni bo taki jest fakt.

Nie ja, nie wasz, tylko to jest twój świat.


Pytanie kiedy zaplaciszz podatek którego domagasz się od Polaków mających swoje mieszkanie czy dom?

Długo jeszcze będziesz budowal zlote pałace?


I co nie uznasz nie uznałes mieszkan Polaków.Co dalej?
Gówno ci powiem. No więc działaj.
Nic ci nie powiem? I co teraz.
Nikt ci nic nie powie i co?
Jak nazwiesz tych milionów Polaków?

Śmiało bohaterze najmujący latami mieszknie od największego funduszu świata. Nazwij Polaków mających swoje domy mieszkania.

Aha? Podatek zaplaxisz kiedyś?

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365