Chcesz wiedzieć więcej? Zamów dobrą książkę. Propozycje Racjonalisty:
Wpisz swój komentarz do wiadomości Szarycz Zbigniew - Gratulacje! 1 na 1 Tak trzymać!
Reklama
mrgonzo 1 na 1 Świetnie! W końcu! Do tej pory w programie ekosmicznym prześcigała nas firma produkująca napój energetyczny!
Jacholek - nareszcie 1 na 1 Mała rzecz (satelita)a cieszy. Nareszcie nazwa CBK znalazła swoje pełne uzasadnienie. Oby dalsze badania kosmiczne rosły w skali wielkości i jakości ! Gratulacje !
Lengyel - Smutny akcent Staś nie doczekał...
Wróć do wiadomości.. Aby dodać komentarz, należy się zalogować Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto.. Reklama