Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika vifix

07-06-2015 19:20 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
07-06-2015 17:29 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
07-06-2015 17:22 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
07-06-2015 15:30 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
07-06-2015 15:08 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
07-06-2015 15:07 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
03-06-2015 13:31 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
03-06-2015 13:16 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
03-06-2015 12:43 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
03-06-2015 09:45 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 23:13 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 17:48 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 17:36 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 17:34 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 17:32 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
02-06-2015 16:53 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
01-06-2015 10:26 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
01-06-2015 10:24 - Odp: Andrzej Duda prezydentem Polski
01-06-2015 10:21 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
31-05-2015 13:06 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
31-05-2015 09:54 - Odp: Kampania społeczna #Biedroń2020
31-05-2015 09:39 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
30-05-2015 11:58 - Odp: Jak klepać biedę na własne życzenie
30-05-2015 11:52 - Tempo ruchu na drodze a liczba zachorowań na raka
30-05-2015 11:42 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
30-05-2015 11:35 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 23:03 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 23:01 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 22:58 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 10:22 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 09:24 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 09:12 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
29-05-2015 09:08 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
28-05-2015 19:53 - Odp: Andrzej Duda prezydentem Polski
28-05-2015 19:44 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
28-05-2015 16:13 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
28-05-2015 16:05 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
28-05-2015 15:44 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
27-05-2015 18:24 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
27-05-2015 18:20 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 22:43 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 22:39 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 17:27 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 15:07 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 14:48 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 14:09 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 14:06 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 13:52 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 13:39 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 13:08 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 13:00 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 12:53 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 11:52 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 11:07 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 09:47 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 09:03 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 08:53 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 08:46 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
26-05-2015 08:05 - Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna?
25-05-2015 19:39 - Odp: Andrzej Duda prezydentem Polski
25-05-2015 16:33 - Odp: Andrzej Duda prezydentem Polski
25-05-2015 15:49 - Odp: Andrzej Duda prezydentem Polski
24-05-2015 23:40 - Andrzej Duda prezydentem Polski
19-05-2015 20:47 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
19-05-2015 09:54 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 17:08 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 13:35 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 12:13 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 11:43 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 00:44 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 00:36 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
15-02-2015 15:16 - Odp: Rynek programistów/grafików
15-02-2015 15:01 - Odp: Rynek programistów/grafików
15-02-2015 14:38 - Odp: Rynek programistów/grafików
15-02-2015 14:30 - Odp: Rynek programistów/grafików
14-02-2015 00:52 - Odp: Rynek programistów/grafików
14-02-2015 00:42 - Odp: Rynek programistów/grafików
14-02-2015 00:37 - Odp: Rynek programistów/grafików
14-02-2015 00:28 - Odp: Rynek programistów/grafików
14-02-2015 00:21 - Odp: Rynek programistów/grafików
12-02-2015 23:33 - Odp: Rynek programistów/grafików
12-02-2015 23:18 - Odp: Rynek programistów/grafików
12-02-2015 12:36 - Odp: Rynek programistów/grafików
12-02-2015 10:36 - Odp: Rynek programistów/grafików
11-02-2015 23:35 - Rynek programistów/grafików
11-02-2015 16:53 - Odp: Zarabianie na reklamach jest bezkarne ?
18-01-2015 22:34 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 20:26 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 20:15 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 18:58 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 18:36 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 18:33 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 18:28 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 17:15 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 17:11 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 16:05 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 16:04 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 12:27 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 12:20 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
18-01-2015 12:17 - Odp: Infantylizacja społeczeństwa ?
Razem: 1914 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)