 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 13-03-2009 11:03 - Odp: Ile wydaje państwo 21-02-2012 12:24 - Odp: Ile złoty kosztuje grosz? 23-10-2020 10:34 - Odp: Iluzoryczna praca ( i nauka) zdalna? 09-03-2009 11:21 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 25-04-2009 00:57 - Odp: Inkwizytorzy "pamięci narodowej" 04-02-2011 23:52 - Odp: Interesujący pomysł na system emerytalny 13-02-2011 10:32 - Odp: Interesujący pomysł na system emerytalny 13-10-2011 11:05 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 13-10-2011 14:57 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 15-10-2011 22:51 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 17-10-2011 12:40 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 17-10-2011 13:02 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 20-11-2012 12:08 - Odp: Jak "komuna" wyszła na dobre polskiemu KrK 08-06-2010 00:02 - Odp: Jak "lewica" staje się prawicą, a prawica "lewicą& 11-08-2021 15:10 - Odp: jak bestia jaskiniowa? 24-05-2021 10:50 - Odp: Jak PiS naród okłamuje - grupa Wszehradzka przeciw UE 13-07-2011 13:49 - Odp: Jak rozumują nasi włodarze - przykład z życia 15-07-2011 15:24 - Odp: Jak rozumują nasi włodarze - przykład z życia 19-07-2011 14:27 - Odp: Jak rozumują nasi włodarze - przykład z życia 10-02-2021 10:37 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 19-02-2021 13:10 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 19-02-2021 13:11 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 24-02-2021 22:13 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 04-03-2021 10:05 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 09-03-2021 10:51 - Odp: Jak się czujecie wyznawcy propagandy PiS? 20-01-2021 15:03 - Odp: Jak to jest być RACJONALISTĄ? 25-05-2011 09:11 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 25-05-2011 12:31 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 25-05-2011 12:32 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 26-05-2011 11:29 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 26-05-2011 12:14 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 26-05-2011 12:19 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 26-05-2011 12:21 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 26-05-2011 12:29 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 09:33 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 09:37 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 09:51 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 09:57 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 09:59 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 10:04 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:00 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:03 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:27 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:31 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:43 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:47 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:50 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-05-2011 14:53 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 30-05-2011 10:51 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 30-05-2011 11:14 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 30-05-2011 11:19 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 30-05-2011 11:20 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 30-05-2011 11:27 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 31-05-2011 13:20 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 31-05-2011 13:22 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 31-05-2011 13:26 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 31-05-2011 15:58 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 01-06-2011 11:28 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 01-06-2011 14:33 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 01-06-2011 14:45 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 01-06-2011 14:57 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 01-06-2011 15:03 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 02-06-2011 13:38 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 02-06-2011 13:52 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 02-06-2011 14:02 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 02-06-2011 14:06 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 02-06-2011 14:15 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 03-06-2011 12:22 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 03-06-2011 12:29 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 03-06-2011 12:41 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 03-06-2011 14:54 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 06-06-2011 12:03 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 06-06-2011 12:13 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 06-06-2011 12:18 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 06-06-2011 12:22 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 07-06-2011 01:13 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 07-06-2011 11:09 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 07-06-2011 15:57 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 23-06-2011 00:07 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 23-06-2011 12:55 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 23-06-2011 13:23 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 24-06-2011 23:07 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 24-06-2011 23:44 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 27-06-2011 23:06 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 28-06-2011 11:55 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 28-06-2011 13:49 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 29-06-2011 15:06 - Odp: Jak to sobie można podyskutować z katolikiem. 17-02-2011 20:34 - Odp: Jak wychowywać dzieci 23-02-2011 20:24 - Odp: Jak wychowywać dzieci 24-10-2022 10:43 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 24-10-2022 10:44 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 24-10-2022 11:07 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 24-10-2022 11:09 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 02-11-2022 14:38 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 02-11-2022 14:48 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 02-11-2022 14:50 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 02-11-2022 14:52 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 03-11-2022 15:47 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 03-11-2022 15:56 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? 18-11-2022 13:24 - Odp: Jak wyczyścić sędziowską stajnię Augiasza? Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |