Wszelcy njuejdżowcy, inkwizytorzy, krzyżowcy i guru (no, tu, ze względu na moją obecność garmen by oponowała) zostali przepędzeni z działu "Bazgroły" przez regularnych użytkowników forum. Może to oznaczać, że albo forum zapełniają njuejdżowcy, krzyżowcy i inkwizytorzy (oraz jeden guru), lub też należy zmienić opis działu. PS: Tak, wiem, są poważniejsze sprawy, tak tylko sobie gadam.... |