Komentator maxGolonko3 w dziale "ABC Racjonalisty" zamieścił następujący wątek: > Biblia najlepszym orężem ateisty.> Tekst Biblii - miejscami kompromitujący (prymitywny sadyzm, pochwała niewolnictwa)> macie Kochani ateiści tutaj:> biblia.deon.pl/> Czytanie Biblii zostało kilka wieków temu zakazane wiernym przez Krk!> I długo to trwało.> Polacy słabo znają Biblie. Wierzą, że Ksiądz ją rozumie i skoro on wierzy w Boga to tak jest.> SiemaNawiązując do Jego formuły i modus operandi wykreuję ad hoc przykład "antywątku" - aby zademonstrować jak wygląda bełkotliwe pustosłowie obniżające rangę forum "Racjonalisty" Zaczynamy: "Talmud najlepszym orężem każdej ofiary Żydów. Tekst Talmudu nieocenzurowany (prymitywny sadyzm, pochwała rżnięcia goja na kasie) macie Kochani judeofobi tutaj: ancientwor(*)soncino-babylonian-talmud.htmlNieocenzurowany tekst Talmudu od wieków był starannie ukrywany przez perfidnych Żydów przed oczami naiwnych gojów. I trwa to do dnia dzisiejszego. Polacy w ogóle nie znają Talmudu i wierzą w jego politycznie poprawną wersję promowaną przez środowisko Gazety Wyborczej Czołem!" Nie czyńmy z forum śmietnika ideolo. Zamieszczając na nim watek, dołóżmy odrobinę wysiłku i staranności aby zachować owo prowerbialne minimum przyzwoitości |