 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-10-2013 11:49 | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) | Heja :)
2 na 4 | Cześć Wam, na wstępie przyjmijcie proszę wyrazy mojego głębokiego szacunku, respektu i przyjaźni. Muszę przyznać że nigdy wcześniej nie słyszałem o Waszym portalu, trafiłem na niego zupełnie przypadkowo odnalazłszy wzmiankę o nim (wraz z licznymi cytatami i odnośnikami) na innym forum w sieci (admin ma postać z popularnego programu rozrywkowego dla dzieci z czasów PRL-u). Ale szybko zniesmaczyło mnie tamto forum, no może nie całe ale zniesmaczyło mnie promowanie pedofilii i twierdzenie jakiegoś psychopaty że jeśli rodzice mają ochotę przypalać własne dziecko żelazkiem to mają do tego prawo bo dziecko to ich własność, bez komentarza. No i są oni tam bardzo źli na Was, a jeden gościu z elfem który trzyma miecz w ręku w awatarze wypisuje jakieś dziwne teorie na tematy religijne i już na pierwszy rzut oka widać że to wariat. Ale chciałem przyjść tu do Was i się przekonać czy piszą prawdę o Was bo w wiadomościach prywatnych ostrzegali mnie żebym się nie rejestrował na Racjonaliście, że Racjonalista to nieuczciwe forum gdzie panuje dyktatura i że spotka mnie tu tylko krzywda. Ale ja nie wiem czy im wierzyć czy nie wierzyć, w sumie nie powinienem im chyba wierzyć...no nie? No bo skoro tam są pedofil, okrutny psychopata i człowiek który urwał się z wariatkowa, kobieta która twierdzi że jest Bogiem a nad nimi pełny pychy i samozadowolenia, mający ewidentną uciechę moderator to raczej starają się mnie jedynie napuścić na Was i użyć jako narzędzia. Bo uważam że taki jest właśnie ich plan. Mnie, którego mają za naiwnego młodzienca zmanipulować i tu nasłać, zdenerwować Was i tedy wy nałożycie na mnie bana, a oni powiedzą: mówiliśmy Ci przecież że Racjonalista to dyktatura. A ponieważ jestem bardzo wrażliwy i nerwowy i mszczę się za doznane krzywdy to być może chcą mnie użyć za narzędzie rozpętania wojny przeciwko Wam. No bo po czyjej stronie może leżeć racja. Przecież Was tu jest bardzo dużo a tamte forum to taki internetowy pierdzi-kraik. Więc mam podejrzenie że Wam zazdroszczą i chcą Was zniszczyć... ale to ja zniszczę ich jeśli się okaże że mówili o Was kłamstwa i chcieli mnie napuścić... tak, zniszczę ich bo jestem bardzo mściwy i uznaję zasadę że jak ktoś mnie uderzy to należy zrzucić na jego dom bombę atomową, no oczywiście celowo przesadzam, wiecie o co chodzi. Więc prosiłbym moderatorów o kontakt na mojego maila lub przez konto na fejsie a podeślę Wam linka do tego pierdzi-forum internetowego i Wy mi wtedy powiecie czy oni mają rację czy nie mają, no i mam nadzieję, że nie skasujecie tego posta bo to by oznaczało że to oni jednak mogą mieć rację a to przecież paranoiczne bo u Was moderatorzy i administratorzy są bardzo kulturalni a tam przeklinają więc to tam ewidentnie są prostacy a nie tutaj... Więc jeszcze raz witam Was z całego serca i gorąco pozdrawiam. Tępcie zabobony, walczcie z zacofaniem intelektualnym społeczeństwa, jeśli się okaże że rzeczywiście oni nie mają rację to stawiam Waszym adminom i modom płci męskiej po piwku a kobietom kawę, herbatę albo grzane wino  Trzymajcie się ciepło  Tomasz Żelazny Grot Mod: Cześć. Namiary nie są nam potrzebne, dziękujemy. Następne wątki postaraj się tworzyć tak, by stanowiły tematy do dyskusji - rozumiem, że ten miał być formą przywitania się. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 4 | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) |
Ok  Dzięki za odpowiedź, nie będę zatem ani tutaj wstawiał linka do tego forum ani wysyłał moderacji czy adminom, po prostu jak ktoś będzie chciał to sam się do mnie po ten adres zgłosi i tyle. I obiecuję, że następne wątki będą tworzone tak aby dało się na ich podstawie nawiązać rozmowę bo ten faktycznie jest moją formą przywitania się, po prostu uznaję że przyzwoicie jest się przywitać. Jednak ponieważ lubię aby wszystko było jasne z góry, aby nikt do nikogo nie miał potem niepotrzebnych pretensji chciałbym się zapytać którą stronę ideologiczną mam tu obowiązek wspierać czy też może nie ma narzuconego z góry niepisanego "obowiązku" wspierania kogokolwiek i można się swobodnie (oczywiście w granicach kultury i szacunku do rozmówcy) wypowiadać. Wiem że to pytanie może być dla was przykre ale ja po prostu Was nie znam i nic o Was nie wiem a na kilku forach (na przykład na Frondzie) spotkałem się z szykanami ze względu na własne poglądy i blokowano moje konto a wcześniej ordynarnie mnie wyzywano... Stąd moje pytanie, bo się po prostu boję  A przecież nie chcę być tu wichrzycielem... Mod: Nie przewidujemy obowiązków ideologicznych, choć- oczywiście - użytkownicy miewają swoje sympatie i antypatie. Warto zapoznać się z regulaminem forum czy prologiem serwisu oraz przejrzeć bieżące i starsze wątki.
|
|
 | 9 na 11 | Meretseger (61860 punktów) | > chciałbym się zapytać którą stronę ideologiczną mam tu obowiązek wspierać czy też może nie ma narzuconego z góry niepisanego "obowiązku" wspierania kogokolwiek i można się swobodnie (oczywiście w granicach kultury i szacunku do rozmówcy) wypowiadać.Nie wygłupiaj się. Każdy tu pisze, co chce pod warunkiem, że przestrzega regulaminu. Regulamin jest tu: www.racjonalista.pl/index.php/s,91poczytaj, zastosuj w praktyce. Jesteśmy ogólnie sympatyczni  (jak to było? każda pliszka swój ogonek chwali?), witamy
|
|
|  | 3 na 5 daddy (2737 punktów) (zablokowany) |
Witam rownież, acz pozwolę sobie pozostać nieufnym w szczere intencje. Po wypowiedziach jego go poznacie a czas zweryfikuje moje obiekcje.
|
|
|  | 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | > Każdy tu pisze, co chce pod warunkiem, że przestrzega regulaminu.To, niestety, nieprawda. Może kiedyś tak było
|
|
 | 8 na 10 | Artur@R (7115 punktów) | > chciałbym się zapytać którą stronę ideologiczną mam tu obowiązek wspierać < Obowiązkowo przeczytaj Regulamin , Wprowadzenie do serwisu i Prolog - to wyjaśni Ci wiele. Tu jedynym wrogiem - IMO - jest głupota, a "walczymy" (jeśli mogę tak napiasać w imieniu wielu) z nią między innymi: argumentami, logiką ,nauką i wiedzą, humorem i sarkazem również. Ciesz się, bo trafiłeś w miejsce, gdzie dyskutuje wielu mądrych ludzi (o przeróżnych temperamentach) - od których bardzo dużo można się nauczyć (wiem to z własnego doświadczenia). Szybko sam się o tym przekonasz jeśli głowę masz otwartą i nie jesteś oszołomem (tacy niestety też tu się trafiają)  . Witaj więc i...smacznego. 
"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
|
|
 | 6 na 6 | knx90 (664 punktów) | > by nikt do nikogo nie miał potem niepotrzebnych pretensji chciałbym się zapytać którą stronę ideologiczną mam tu obowiązek wspierać czy też może nie ma narzuconego z góry niepisanego "obowiązku" wspierania kogokolwiek i można się swobodnie (oczywiście w granicach kultury i szacunku do rozmówcy) wypowiadaćCzy ty drogi Tomku właśnie wróciłeś z Korei Północnej? Jedyna "krzywda" jaka może ci się tu stać, to pod wpływem ciekawych i interesujących rozmów, porzucenie dawnych mitów, i zrozumienie, że wystarczy zwykła ludzka empatia, dobroć, brak zawiści i zazdrości, byśmy mieli niebo na ziemi. Chciałbym takich "krzywd" doświadczać we wszystkich materiach.
|
|
 | 5 na 5 | setarkos (10757 punktów) | Witaj. > .. którą stronę ideologiczną mam tu obowiązek wspierać czy też może nie ma narzuconego z góry niepisanego "obowiązku" wspierania kogokolwiek i można się swobodnie (oczywiście w granicach kultury i szacunku do rozmówcy) wypowiadać.Proponuję wspierać rzetelną informację, a krytykować stronniczość opartą na wiedzy niepełnej lub traktowanej nazbyt wybiórczo. [W tym wypadku "nazbyt" byłoby celowym pomijaniem części informacji, podejmowanym zwykle dla narzucenia z góry podjętych tez (zamiast rozpoznania sprawy).] > Stąd moje pytanie, bo się po prostu boję  Odwagi!
|
|
2 na 4 | Frank Holman (5897 punktów) | >zniesmaczyło mnie tamto forum, no może nie całe ale zniesmaczyło mnie promowanie pedofilii i >twierdzenie jakiegoś psychopaty że jeśli rodzice mają ochotę przypalać własne dziecko żelazkiem to >mają do tego prawo bo dziecko to ich własność, bez komentarza. Zgodnie z obowiązującym prawem masz obowiązek zawiadomić policję lub prokuraturę o adresie tego forum, zamiast go rozpowszechniać.
|
|
 | | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) |
> Zgodnie z obowiązującym prawem masz obowiązek zawiadomić policję lub prokuraturę o adresie tego forum, zamiast go rozpowszechniać.Drogi Franku, już wielu próbowało zgłaszać to forum i nawet czasowo było zablokowane (przyglądał się mu prawnik hostingu na którym jest założone) ale ostatecznie wszystkie decyzyjne w tej kwestii czynniki uznały że to forum nie narusza prawa. Owszem, pozwalają się wypowiadać pedofilowi i transwestycie w jednej osobie ale większość tam zażarcie się z nim kłóci a z drugiej strony wypowiada się tam również na przykład zażarty prawicowiec, opcja z przeciwnej strony barykady, który na przykład pewnego razu stwierdził że gdyby był bogiem to potopiłby wszystkich kolektywistów więc myślę, że to ja zagniewany na nich troszkę przesadziłem i się rozpędziłem z tym zarzutem o promowanie pedofilii. W rzeczywistości nie jest aż tak źle a to że ktoś chlapnął coś tam o przypalaniu żelazkiem... wiecie, na forum, które z samego założenia zbiera "dysydentów", zbanowanych z różnych innych (przeważnie z większości) witryn, różne indywidua mogą się trafić...wczoraj byłem trochę zły na cały świat i mnie trochę ponosiło bo się pokłóciłem ze znajomymi i nazwali mnie cytuję: "tępym ćwierć-inteligentnym odpadem z łóżek użytkowniczek fR" (bardzo przepraszam za to drogie użytkowniczki że muszę męczyć Wasze oczy tym podłym epitetem, jednak jest on skierowany nie w Waszą a wyłącznie w moją stronę dlatego też nie naruszam regulaminu a jedynie prezentuję jacy prostaccy ludzie żyją na tym świecie). No cóż... skoro wygadują takie rzeczy to w rzeczy samej są prawdziwymi trollami (i do tego skończonymi chamami) zasługującymi na same bany (tak, tak, w swej niesłychanej małości moralnej i umysłowej wielce się tym szczycą przechwalając się przy każdej okazji ile to banów zebrali na przykład na Racjonaliście, strasznie mnie to śmieszy  ) ale to nie jest drogi Franku jeszcze powód aby podawać ich do prokuratury. Po za tym daj spokój! Zrobilibyśmy im w ten sposób reklamę na całą Polskę! Myślę, że lepiej będzie jeśli będą się kisić nadal w tej swojej smrodliwej internetowej jaskini będącej karykaturą forum internetowego (nie wymieniam ich z nazwy bo nie zasługują na to). Dlatego. drogi Franku, nie bądźmy pieniaczami i pozwólmy się kisić tym trollom w ich pieczarze. Bezpieczniej tak i zdrowiej dla świata. Serdecznie Cię pozdrawiam a Meretseger jeszcze raz przepraszam za to, że przekręciłem jej nick  Tomek
|
|
|  | 2 na 2 | Frank Holman (5897 punktów) | Frank miał na myśli promowanie pedofilii i przemocy wobec dzieci. Jeśli widzisz takie nowe posty nieusuwane przez admina, możesz a wręcz powinieneś za każdym razem przesyłać zrzut forum e-mailem do prokuratury. E-maila nie musisz podpisywać, ani uczestniczyć w dalszym postępowaniu.
|
|
| |  | 1 na 1 | Król Julian (114 punktów) | > Frank miał na myśliDziwna forma... 
Pies i emu krzyczały Nowy Yorku lub oreo lub oreo
|
|
| Fafciu (953 punktów) | Usunięte przez moderatora
|
|
4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | Kilka akapitów uczyniłoby wypowiedź bardziej czytelną. I daruj sobie, proszę, fantazje o niszczeniu tych czy tamtych. Chyba że jesteś Putinem albo chociaż Obamą.
|
|
 | -1 na 1 | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) | > Kilka akapitów uczyniłoby wypowiedź bardziej czytelną.> I daruj sobie, proszę, fantazje o niszczeniu tych czy tamtych. Chyba że jesteś Putinem albo chociaż Obamą.Akapity to moja "pięta achillesowa"  A Obamą nie jestem, tym bardziej Putinem, wstydziłbym się z nimi porównywać...
|
|
|  | 4 na 4 | -jad- (18783 punktów) | To po co próbujesz straszyć bez sensu? Udajesz gimbusa czy faktycznie nim jesteś? Tak czy owak, daruj sobie. Są w tym Internecie właściwsze niż Racjonalista czy Jaskinia dla Ciebie miejsca. Możesz mi wierzyć.
|
|
| |  | 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52274 punktów) | . > Są w tym Internecie właściwsze niż Racjonalista czy Jaskinia dla Ciebie miejsca. Możesz mi wierzyć.Tak, są, ale czasem podpowiedzenie adresu też ma znaczenie. www.racjon(*)m.php/s,590321/z,0/d,2#w590922Pozdrawiam serdecznie. @@@ .
|
|
5 na 5 | Kaśka Melissa Silmarien (710 punktów) | Siema. Nie popadaj w stereotypy > stawiam Waszym adminom i modom płci męskiej po piwku a kobietom kawę, herbatę albo grzane wino  Może się bowiem okazać, że całkiem sporo udzielających się tutaj pań przedkłada dobrego browarka nad kawę, herbatę czy grzane wino  Pozdrawiam
|
|
 | -1 na 1 | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) | > Siema. Nie popadaj w stereotypy> > Może się bowiem okazać, że całkiem sporo udzielających się tutaj pań przedkłada dobrego browarka nad kawę, herbatę czy grzane wino Pozdrawiam> Przepraszam Kasiu  Niechcący popadłem w stereotyp  Przecież sam jestem facetem a nie lubię gorzkiego piwa  Dlatego też zawsze dodaję sok malinowy albo imbirowy a najlepiej korzenny imbirowo-cynamonowo-goździkowy a piwo podgrzewam w garnku aby aromat został a alkohol odparował. W ten sposób jest zdrowiej, smaczniej i przyjemniej, zwłaszcza jak się doda jeszcze utarte żółtko...mmm....mniam
|
|
 | 1 na 1 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | > całkiem sporo udzielających się tutaj pań przedkłada dobrego browarka nad kawę
A dodam, że znajdą się i takie okazy panów, którzy przedkładają kawę nad browarka...
|
|
|  | 2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > A dodam, że znajdą się i takie okazy panów, którzy przedkładają kawę nad browarka...Hmmm... nie widzę, by ten Twój sąd jakoś bardzo plusami wspierano... 
...którzy czuwają, mają jeden i wspólny świat, a każdy, kto zasypia, odwraca się ku własnemu. (Heraklit)
|
|
| Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) | Hej  Dziękuję wszystkim za cenne uwagi i krzepiące odpowiedzi, przeczytałem regulamin i będę się do niego stosował a wasze wypowiedzi pozwolę sobie skopiować żeby mieć dowód dla wszystkich wrogich Wam złośliwców że na forum Racjonalisty są osoby wysoce kulturalne, które gotowe są wyciągnąć pomocną dłoń do nowego, niepewnego jeszcze użytkownika i potraktować go przyjacielskim, uprzejmym słowem  Bardzo proszę, nie gniewajcie się że skopiuję ten wątek, po prostu znając ludzką naturę spodziewam się że zaraz znajdą się tu jacyś zawistnicy i złośliwcy którzy celowo zaczną prowokować i jątrzyć aby moderator musiał zamknąć i usunąć temat, aby nie było na tym forum tego dowodu na pozytywne podejście do nowych użytkowników i serdeczność jaką zaprezentowaliście. Nie oszukujmy się, ludzie są różni i czasem bardzo szubrawi. Aha, mam teraz inny numer IP, kochani moderatorzy (Metseger - puszczam oczko w podzięce za dobre słowo i wybacz jeśli przekręciłem nick, dopiero się go uczę a kiedy piszę ten post widzę tylko swój post otwierający więc nie mogę podejrzeć jak dokładnie jest napisany twój nick  Spowodowane to jest tym, że nie mam własnego komputera a przede wszystkim dostępu do sieci więc korzystam z różnych kawiarenek internetowych. Więc chciałbym też z góry przeprosić jeśli któryś z moich numerów IP, przypadkiem będzie się pokrywał z numerem innego użytkownika czy użytkowniczki. I oczywiście przepraszam za wszystkie kłopoty z tego wynikłe. Uczciwość bowiem wymaga żeby o tym poinformować zarówno Was kochani administratorzy i moderatorzy jak i wszystkich użytkowników ponosząc świadomie ryzyko że jakiś szubrawiec zacznie to wykorzystywać, logować się z kafejek i robić mi i Wam i wszystkim koło pióra. To znaczy po prostu mam kilku znajomych, widzicie, po prostu na początku być może dałem się trochę wkręcić i napiłem się z nimi piwa i zakumplowałem, no i oni wiedzą niestety zazwyczaj do jakich kawiarenek chodzę a są bardzo źli na Racjonalistę i mogą zechcieć na przykład się pode mnie podszywać, bo tak mi się widzi że oni mogą udawać tylko przyjaźń w stosunku do mnie a tak naprawdę mieć w tym jakiś swój cel, którego nie potrafię jeszcze odgadnąć... Jakkolwiek nie będzie, deklaruję swoją pomoc w każdym kłopocie i nie pozwolę szargać dobrego imienia portalu Racjonalista i jeszcze raz gorąco pozdrawiam, dziękuję i zapewniam o swojej głębokiej przyjaźni i szacunku w stosunku do Was i przysięgam na swój honor że pierwszy nie naruszę przyjaźni z portalem Racjonalista. Ps. Pozdrowienia i obiecuję że jeszcze dziś lub jutro zajmiemy się inną problematyką. Na razie... czas opłacony mi się kończy
|
|
 | 3 na 3 | Koszałek (235 punktów) | Koleżanki i koledzy bardzo miło Pana przywitali, ja też witam. Tyle, że mam pytanie. Pana obecność tutaj to żart, prowokacja ? Twoje wpisy są tak, przepraszam za wyrażenie, naiwnie słodko-pierdzące, że aż się czytać nie da :- ( Kolega taki Idiota z Dostojewskiego ( w dobrym tego słowa znaczeniu ) naprawdę ? To musi być jakaś prowokacja, naprawdę masz chłopie talent do pozowania na kogoś skrajnie dziwnego, pozazdrościć
|
|
|  | 1 na 1 | Tomasz Wydrzykowski (32 punktów) | Wiesz stary... co ja tu mogę Ci odpowiedzieć stary... niestety nic Ci nie mogę odpowiedzieć stary... nie lubię się ustosunkowywać do takich "zarzutów" bo wiesz stary... jak się przyjmie błędne założenia to i wynik otrzymuje się błędny... takie życie stary...
Liliac jest bardzo piękną kobietą
|
|
| |  | | Koszałek (235 punktów) | > Wiesz stary... co ja tu mogę Ci odpowiedzieć stary... niestety nic Ci nie mogę odpowiedzieć stary... nie lubię się ustosunkowywać do takich "zarzutów" bo wiesz stary... jak się przyjmie błędne założenia to i wynik otrzymuje się błędny... takie życie stary...> Liliac jest bardzo piękną kobietą  Dałem koledze plusa, bo jaja kolega sobie robi, abo i nie robi  Przeczytałem kolegi wpis w te i we wte ze trzy razy, puściłem se na gramofonie od tyłu i dalej nic nie rozumiem  ( czekałem na 666 abo i coś w tem temacie  ) Pewnie z wrodzonej gupoty po tatusiu to mam co w totka kce wygrać i system znalazł ( ten tatuś ofkorz)  . Nie daję wiary żebyś Kolego spłodził tężę wpis i te powyżej, nie możesz być jedną osobą . Twój krótki, w przeciwieństwie do wcześniejszych, wpis , mnię mocno koncepcuję podłamał - żeś albo gupek (sorki) albo prowokator (to lubię albo i nie  ) Fajne to  Szukałem Cię po IP i innych komputowych bzdurach Ciscowych, po ksywce, ale nie mogę naleźć niczego. Dziwny z kolegi człowiek, jeśli jesteś jednym człowiekiem z tych wielu wpisów, pozdrawiam serdecznie jeszcze raz. Skonfudowany srodze Koszałek
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|