Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niederlandy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
23-11-2023 07:30zeniu73 (6483 punktów)Niederlandy
I następni Naziści wygrywają wybory.

Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała Europa wybiera nazizm????
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

homopitek (1536 punktów)
>I następni Naziści wygrywają wybory.
>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>Europa wybiera nazizm????
Fajna, krótka nazwa łatwa do zapamiętania?


Nie stosuję emoticonów
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I następni Naziści wygrywają wybory.
>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>Europa wybiera nazizm????

Myślę, że możemy wyróżnić dwie postawy wobec innego człowieka, już pomijając kulturę jaka panuje nad umysłem tego innego człowieka:
- przychylność innemu człowiekowi
- wyjebane na niego

Chwilowo dominuje postawa wyjebania na innych. Jak taki płynie sobie taki na pontonie przez morze do Europy i utonie, bo na potonie było 100 ludzi i fale były za duze, to chuj w to.

Są ludzie, którzy naiwnie wierzą, że znalezli uniwersalny sposób na życie i chwycili pana za nogi, bo mają wyjebane na innych ludzi a wcześniej się nimi przejmowali. Ci naiwni ludzie nie wiedzą chyba, że szybko zbudują sobie swiat, w którym sami nie będą chcieli żyć.

Sądzę, że nazizm to jest już taki najwyższy poziom wyjebania na innych i uwielbienia siebie samego, skrajny narcyzm.

Wszystko co przed nazizmem to takie odmiany umiarkowanego narcyzmu.

Oczywiście, że poczucie własnej wartości i kwestionowanie wartości innego człowieka jest w życiu każdemu potrzebne, żeby przetrwać ale trzeba też wiedzieć, gdzie własne dobro zaczyna kosztować cudze zlo.

Specjalnie używasz pojęcia "nazizmu", żeby tym przejaskrawieniem pokazywać jak gardzisz lewakami i jak to odkryles, że nie ma alternatywy dla zasieków na granicach, pomimo że sam jesteś migrantem. Ale Ty jesteś oczywiście tym dobrym migrantem, tym który przybył, żeby innym zrobić dobrze a nie źle, naprzeciw migrantów, którzy przybywają tylko po to, żeby kraść, gwałcić, sztyletowac i żyć jak pasożyty na socjalu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)

>Chwilowo dominuje postawa wyjebania na innych.

Takie wyjebanie polityki na wyborcę, że pomimo jasnych sygnałów z jego strony kontynuowana jest polityka zielono czerwonej dystopii?

>Jak taki płynie sobie taki na pontonie przez morze do Europy i utonie, bo na potonie było 100 ludzi i fale były za duze, to chuj w to.

Czyli bezgraniczne przyjmowanie bez wyjątku każdego z tego pontonu jest bezgraniczną miłością i pomocą? Pomoc polega więc na przyjęciu i pampersowaniu przez resztę życia na koszt ratującego?
A powód dlaczego płyną pontony pozostaje sobie w miejscu rozpoczęcia ucieczki i jest przez empatycznych ratujących nietykany.

Coś ala walczący o życie nienarodzone ale już nie walczący o życie narodzone?

>Są ludzie, którzy naiwnie wierzą, że znalezli uniwersalny sposób na życie i chwycili pana za nogi, bo mają wyjebane na innych ludzi a wcześniej się nimi przejmowali. Ci naiwni ludzie nie wiedzą chyba, że szybko zbudują sobie swiat, w którym sami nie będą chcieli żyć.

Masz na myśli tych na przykład, którzy przypłynęli pontonem a teraz chcą przeprowadzić zamach na tych, którzy ich z tego pontonu wyciągnęli?

>Sądzę, że nazizm to jest już taki najwyższy poziom wyjebania na innych i uwielbienia siebie samego, skrajny narcyzm.

Narcyzm to raczej mniemanie o sobie, że werbalnym okrzykiem o ratowaniu każdego jest się najnormalniejszym na osiedlu.

Narcyzm to zielono czerwona polityka wydająca pieniądze podatnika na leczenie kompleksów i udowadnianie wszem i wobec, że wszyscy inni to naziści.

>Wszystko co przed nazizmem to takie odmiany umiarkowanego narcyzmu.
>Oczywiście, że poczucie własnej wartości i kwestionowanie wartości innego człowieka jest w życiu każdemu potrzebne, żeby przetrwać ale trzeba też wiedzieć, gdzie własne dobro zaczyna kosztować cudze zlo.

No. Na przykład gdzie wyciąganie siły roboczej z biednych państw dla tuszowania własnej politycznej niezdolności kosztuje te biedne państwa utratą inteligencji i tej właśnie siły roboczej.

>Specjalnie używasz pojęcia "nazizmu", żeby tym przejaskrawieniem pokazywać jak gardzisz lewakami i jak to odkryles, że nie ma alternatywy dla zasieków na granicach, pomimo że sam jesteś migrantem. Ale Ty jesteś oczywiście tym dobrym migrantem, tym który przybył, żeby innym zrobić dobrze a nie źle, naprzeciw migrantów, którzy przybywają tylko po to, żeby kraść, gwałcić, sztyletowac i żyć jak pasożyty na socjalu.

No wiesz, nie planuję zamachów, mówię płynnie po niemiecku, płacę podatki, nie rzucam racami w straż pożarną i pogotowie, nie biję się z policją, nie biję Żydów paskiem od spodni, nie kradnę, nie gwałce.
Jestem nie tyle dobrym migrantem ile normalnym człowiekiem a nie przedstawicielem obcej cywilizacji, która jest do gospodarza wrogo nastawiona.

Ale wiem, że można myśleć równie naiwnie, infantylnie i wbrew panującej rzeczywistości jak ty. Można nadal zaklinać rzeczywistość i przekonywać samego siebie, że jest inaczej.

To samo robi teraz PiS i jest to równie śmieszne jak i żałosne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale wiem, że można myśleć równie naiwnie, infantylnie i wbrew panującej rzeczywistości jak ty. Można nadal zaklinać rzeczywistość i przekonywać samego siebie, że jest inaczej.
>To samo robi teraz PiS i jest to równie śmieszne jak i żałosne.

W zatrudnianie migrantów przybywających z dzikich światów do ciężkiej i poniżającej pracy, której nikt inny nie chce wykonać, za marne grosze nie jest żadnym zaklęciem tylko realem.

Fajnie jest korzystać z czystego kibla, którego nie trzeba po sobie ani po innych sprzątać.

Sprawa jest taka, że w Niemczech uzależnionych od rosyjskich ropy o gazu, zabrakło energii i nie ma pracy.

Gdyby tylko energii a za nią pracy nie brakowało to każdy w Niemczech miałby wywalone na to ile roboli płynie na pontonach, bo zawsze można dla nich zbudować dwie fabryki zamiast jednej, wbrew obiegowej i bardzo komfortowej opinii że Afrykańczycy i Azjaci żyją na socjalu.

Pytanie dlaczego ludzie muszą w Niemczech czekać czasem miesiącami a czasem latami na pozwolenie na pracę, skoro praca to wyciąganie szparagów albo mycie witryn, z czym ludzie zazwyczaj wykształceni w innych krajach z największą łatwością sobie poradzą?

Może jakby taki miał zarobione 2000 EUR w kieszeni to zryty po robocie nie latałby ze sztyletem po ulicy?

Naprawdę łatwo i fajnie gardzi się innymi ludźmi budując na tym poczucie własnej wartości a najlepiej takimi obcej kultury, który ma inne pojęcie prawdy i dobra.
Takiego to można już traktować jak psa.

Nie ma jak to napaść na kraj, wybić jego całą inteligencję, uczynić z krajan swoich niewolników a potem mieć pretensje, że potomni niewolników nie mogą sobie poradzić w życiu i pokonać Zachodniej konkurencji.

Nie teraz Anglicy rozwiązują problem i płacą za zniszczenie ludzi, bo przecież na tym zniszczeniu sami się rozwinęli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Nie ma jak to napaść na kraj, wybić jego całą inteligencję, uczynić z krajan swoich niewolników a potem mieć pretensje, że potomni niewolników nie mogą sobie poradzić w życiu i pokonać Zachodniej konkurencji.

Syria była napadnięta przez Niemcy? Afghanistan? Iran? Czeczenia? Erytrea?

Pewnie aktualny nożownik z Francji był niedostatecznie głaskany przez tubylców. Biedny nożownik.

Ale nie cykaj węża. Zielono czerwoni robią aktualnie wszystko abyś mógł czuć się jak w raju 😂
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale nie cykaj węża. Zielono czerwoni robią aktualnie wszystko abyś mógł czuć się jak w raju.

Przydałaby się jakaś statystyka czynników śmierci włączając w nią choroby cywilizacyjne.

Fajnie jest pochwycić informację o Amoklauf przedstawiciela grupy, której się nienawidzi, głównie z powodu odmiennego systemu wartości. To napawa uczuciem wyższości.

Nauczony doświadczeniem wiem już, że najwięcej pogardy kieruje się w stronę najsłabszych, takich, którzy nie potrafią się sami bronić. To jest podobnie jak u drapieżników, którzy atakiem reagują na ucieczkę swojej ofiary.

Przyznaję, że w twoim raju ludzi czystej rasy mógłbym się czuć dziwnie.

Nie boję się zislamizowanych nożowników. Ci zazwyczaj młodzi ledwie jakie mięśnie mają przy kościąch. Pacniesz takiego z liścia i straci przytomność.

Boję się za to ideologów czystej rasy Panów. Ci akurat są śmiertelnie groźni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Nauczony doświadczeniem wiem już, że najwięcej pogardy kieruje się w stronę najsłabszych, takich, którzy nie potrafią się sami bronić.

Mówisz o niewinnym turyście, który zginął bo jakiemuś religijnemu idiocie odbiło?

>Przyznaję, że w twoim raju ludzi czystej rasy mógłbym się czuć dziwnie.

Czysta rasa? Jesteś rasistą? Przecież nauka o rasach została już dawno odrzucona. Nie ma takiego czegoś jak rasy ludzkie.

Jest indoktrynacja i jej wyniki. Niezależne od koloru skóry cz miejsca urodzenia.

>Nie boję się zislamizowanych nożowników. Ci zazwyczaj młodzi ledwie jakie mięśnie mają przy kościąch. Pacniesz takiego z liścia i straci przytomność.

No. Ostatnie wydarzenia potwierdzają twoje teorie. Zarówno turysta jak i kijem zgwałcona Francuzka po prostu zapomnieli o tej efektywnej metodzie samoobrony.

Zapomniałeś o stanowczym "nie" w razie próby gwałtu.

>Boję się za to ideologów czystej rasy Panów. Ci akurat są śmiertelnie groźni.

Nie ma ras panów. Jest za to Schmelztiegel der Kulturen 😂
Jak na razie super koncept. Rozwija się prężnie i przynosi tylko benefity.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mówisz o niewinnym turyście, który zginął bo jakiemuś religijnemu idiocie odbiło?

Mówię o Tobie, który siejesz strach i nienawiść. To co zasiejesz wyrośnie jako mord na ulicy.

Skoro na nowo widzisz radiowozy na granicy, to czujesz się lepiej, bo Tobie wolno ale nie wolno innym. Brakuje tam tylko latarek wyswieconych w oczy i psów gotowych do agresji na komendę.

Co się zmieniło w porównaniu z tym co było 5, 10, 20 czy 50 lat temu w różnicy kultur?
Wcześniej były zdrowe i dobre mury oraz druty kolczaste?

Powiem Ci co się zmieniło.
Biznesy się popierzyly i ktoś musi być winny, więc szuka się do roli winnego najsłabszych frajerów, którzy nie mają żadnej zdolności obrony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
>>Mówisz o niewinnym turyście, który zginął bo jakiemuś religijnemu idiocie odbiło?
>Mówię o Tobie, który siejesz strach i nienawiść. To co zasiejesz wyrośnie jako mord na ulicy.

No. Bo dyskusja o kontroli (takiej jak w USA, Australii) to sianie nienawiści.

A krzyczenie Allahu Akbar i zażynanie nożem to znak ucisku takich jak ja 😂

>Skoro na nowo widzisz radiowozy na granicy, to czujesz się lepiej, bo Tobie wolno ale nie wolno innym. Brakuje tam tylko latarek wyswieconych w oczy i psów gotowych do agresji na komendę.

No. Amerykanie wpuszczają każdego, bo nie chcą czuć się lepiej, bo nie chcą aby tacy jak Hamerlik mówili, że im wolno to czego innym mie wolno.

Trochę z dupy twoja zielono czerwona ideologia bo jednak niemalże cała Europa wyraźnie sygnalizuje, że chce spróbować czegoś innego.

Byłeś na Weihnachtsmarkt? Dla kogo te zapory? Przeciw komu?
Przeciw nazistom? Przeciw Niemcom? Amerykanom? Kogo mają powstrzymać? I przed czym?

Ale tak jak pisałem: w Niemczech możesz delektować się zielono czerwoną wersją raju. będzie dobrze a nawet lepiej 😂
Thoter (6650 punktów)

>Biznesy się popierzyly i ktoś musi być winny, więc szuka się do roli winnego najsłabszych >frajerów, którzy nie mają żadnej zdolności obrony.
>

onepress.p(*)y-d-butler,e_2wpr.htm#format/e

Smedley D. Butler zaciągnął się do amerykańskiej piechoty morskiej w 1898 roku. Po awansie na generała dywizji w 1931 r. został niemalże postawiony przed sądem wojennym. Przeszedł na emeryturę. Wstąpił do Ligi Przeciwko Wojnie i Faszyzmowi. Napisał książkę War is a Racket! (ang. Wojna to Przekręt!).
Oto fragment przemówienia, które wygłosił w 1933 roku. Przedstawia on wyjątkową perspektywę lojalnego żołnierza, który widzi w wojnie coś więcej niż tylko podejście nacjonalistyczne czy patriotyczne:
"Nie poszedłbym ponownie na wojnę, jak to już czyniłem, by chronić jakąś marną inwestycję bankierów.(...)
Poniżej fragment książki:

"Wojna to przekręt". Zawsze tak było. Jest prawdopodobnie najstarszym, najbardziej dochodowym i z pewnością najokrutniejszym przekrętem. Jedynym, który ma zasięg międzynarodowy. Jedynym, w czasie trwania którego, zyski liczone są w dolarach, a straty w ludziach.
Cały ten przekręt najlepiej opisać, jak sądzę, jako coś, co nie jest tym, czym wydaje się być, w opinii większości ludzi. Tylko niewielka grupa "wewnątrz" wie, o co w tym wszystkim chodzi. Wojna jest prowadzona dla dobra nielicznych, kosztem bardzo wielu. Na wojnie tylko kilka osób zbija ogromne fortuny..."


Hamerlik biznesy się nie popieprzyły, tylko tym co się obłowili na wojnach w Europie skończyły się łupy. Obecna wojna w Europie jest powtórką poprzedniej. Mamy bank JP Morgan Chase, który sto lat temu zainwestował w wojny i złupił Europę. Bank JP Morgan sprowadził do "niepodległej" Polski Żyd Morawiecki. Za dolary ŻYDZI stworzyli nazistów wzdłuż granicy z Rosją. Żyd Zelenski poprowadził banderowców CIA na Rosję. Polscy naziści pod wodzą Żyda Morawieckiego i żydowskiego zięcia Dudy ogołocili Polskę i czekają w kolejce do użycia. Żydzi wywieźli "polską" broń do Żyda Zelenskiego. Jak wygląda sytuacja dziś: Zydom brakło banderowców i broni. Rosja czeka na to aż Żydzi amerykańscy ogłoszą kapitulację swoich nazistów. Rosja nie prowadziła i nie będzie prowadzić negocjacji pokojowych z nazistami. Naziści banderowcy mają tylko jedno wyjście, ogłosić kapitulację.
Hamerlik, kto zainwestował w proxy war na Ukrainie i ile do tej pory zarobił ??
Łupy liczy się w setkach miliardów dolarów.
Uważasz, że komuś się biznesy popieprzyły ??
Thoter (6650 punktów)
> Niemczech uzależnionych od rosyjskich ropy o gazu, zabrakło energii i nie ma pracy.
>

Żydzi niemieccy opracowali komunizm i ginęli by przejąć rosyjską bazę surowcową, w celu stworzenia komunistycznej potężnej Europy. Żydzi działali zewnątrz i wewnątrz Rosji by ją pokonać. Żyd Jacob Schiff, opłacił Japończyków by walczyli z Rosją. Żydowska rodzina Swierdłowów rozpracowała cara wojsko. W czasie żydowskiego zamachu stanu w Rosji, brytyjski konsul Bruce Lockhart organizował zamachy na czołowych Żydów komunistów. W końcu Żydom udało się pokonać Rosję, ale Żydom komunistom nie skończyły się kłopoty. Na wodza Żydów komunistów Lwa Dawidowcza Bronsteina napuszczono Żydów, pod wodzą Nauma Eitingona, którzy go zamordowali aż w Meksyku.
Żydzi, którzy skończyli niemiecką Akademię Wojskową i wyszkolili komunistycznych oficerów Armii Czerwonej, zostali rozstrzelani wraz z tymi oficerami przez ŻYDÓW, pod wodzą Lwa Zacharowicza Mechlisa.
Żydzi komuniści zdobyli rosyjską bazę surowcową i zostali wymordowani przez ŻYDÓW.
W MORDOWANIU ŻYDÓW POMAGALI POLACY.
Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia Polskę Armii Czerwonej.
Hamerlik, wyobraź sobie jak dzisiaj wyglądała by Europa, gdyby Żydom komunistom udało się zrealizować plany. Jak wyglądała by Polska ?
Żaden Żyd amerykański z Brytyjczykiem by nam nie groził, bo mielibyśmy broń atomową.
Dzisiaj jesteśmy w punkcie w jakim Europa była ponad sto lat temu. Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami odcięli nas od taniej energii. Zachodnia Europa, wasale Żydów amerykańskich, zbankrutują i oby to się obyło bez użycia ich do wojny. Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami, też od ponad stu lat, robią wojny na Pacyfiku. Żydzi amerykańscy zagonią swoich wasali do finansowania i udziału w tych wojnach.
Czy Żyd amerykański wygra tą wojnę ??
Czy Europa pozbędzie się dyktatu Żydów amerykańskich ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>No wiesz, nie planuję zamachów, mówię płynnie po niemiecku, płacę podatki, nie rzucam racami w straż pożarną i pogotowie, nie biję się z policją, nie biję Żydów paskiem od spodni, nie kradnę, nie gwałce.

Pewnie urodziłeś się mówiąc po niemiecku.

Znam nielegalnych migrantów, którzy też nie planują zamachów ale biorąc pod uwagę ludzi, którzy ich nienawidzą, gardzą nimi, poniżają ich, zabraniają im pracy i oskarżają o życie na socjalu, kto wie czy to się nie zmieni?

Strach i nienawiść mają w zwyczaju zarażać inne mózgi. Jeśli choroba się rozprzestzeni może się okazać, że boją się i nienawidzą praktycznie wszyscy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Strach i nienawiść mają w zwyczaju zarażać inne mózgi. Jeśli choroba się rozprzestzeni może się >okazać, że boją się i nienawidzą praktycznie wszyscy.
>

To nie jest choroba tylko celowe działanie na zasób ludzki kapitalistów ich psychologów tłumu, którzy ukierunkowują strach i nienawiść.
Strach i nienawiść ukierunkowują pod potrzeby prowadzonych wojen.
Jutro Hamerlik będziesz nienawidził Chińczyków i pisał o nich takie brednie jak o Rosji.
Elasp (6859 punktów)

>Jutro Hamerlik będziesz nienawidził Chińczyków i pisał o nich takie brednie jak o Rosji.

Pytałem, czy doradzałbyś przeprowadzkę do Rosji. Dlaczego unikasz odpowiedzi na to pytanie?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jutro Hamerlik będziesz nienawidził Chińczyków i pisał o nich takie brednie jak o Rosji.

Jeśli zaczną bronić się przed Tajwanem inwazją lądową i zmasowanym atakiem rakietowym to jest to możliwe.

Nie przepadam za obrońcami mordującymi słabszych na obcym terytorium.

Wiem, co odpowiesz.
Że Tajwan należy do Chin i Chińczycy mają prawo tam wejść i zabić kogo chcą w akcie obrony.

Rozumując jednak w taki sposób wkrótce pojęcia "obrońca" i "morderca" to będą synonimy.

Zabójstwa żołnierzy amerykańskich i ich sojuszników nie usprawiedliwiają Ruskich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Tajwan należy do Chin i Chińczycy mają prawo tam wejść i zabić kogo chcą w akcie obrony.
>

Tajwan był i jest własnością Chin.

sputniknews.cn/20230920/1053498259.html

Mira Resnick, zastępca sekretarza stanu ds. politycznych i wojskowych w Departamencie Stanu USA, stwierdziła, że ​​Stany Zjednoczone są zaniepokojone opóźnieniami w dostawach broni na Tajwan i muszą rozwiązać te problemy.

Zydzi amerykańscy nie mogą funkcjonować bez wojen. Kiedyś wojny do nich przyjdą. Na razie Żydzi amerykańscy rozpalają konflikty z daleka od siebie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tajwan był i jest własnością Chin.

Mylisz się.

Świat należy do mnie.

Problemem są jednak zwierzęta terytorialne, które biegają po moim terytorium i obsikuja krzaczki zaznaczając tam swoją obecność.

Ciężko jest zwalczać ich instynkty.

Tak jak sądziłem, już usprawiedliwiasz potencjalne morderstwa Chińczyków na Tajwanczykach jeszcze zanim zaczęli zabijać.

To nie jest tak, że tylko Amerykanie pragną krwi. Wy wszyscy jej pragniecie. Widok ludzkich trupów wywołuje u Was perwersyjna podnietę.

Dla mnie ważne jest, żeby nie stać się nigdy do Was podobnym.

Nigdy nie stanę ani po waszej stronie ani też po stronie przeciwnej. Nie przyłączam się do zwierząt walczących ze sobą o dominację. Nie jestem zwoerz3ciem, jestem człowiekiem, nie zabijam innych ludzi, bez względu na wszystko, nikogo nie uprawniam do zabójstw ludzi ani tym bardziej nie usprawiedliwiam.

Dla mnie każdy morderca ludzi, choćby z pięcioma gwiazdkami na piersi, to zwykle zwierzę, prymitywna istota, która nie odczuwa żadnych wyższych emocji i jest kierowana prymitywnym instynktem zabojcy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Elasp (6859 punktów)
>>Tajwan należy do Chin i Chińczycy mają prawo tam wejść i zabić kogo chcą w akcie obrony.
>>
>Tajwan był i jest własnością Chin.
>sputniknews.cn/20230920/1053498259.html

"Sputnik"? To jest źródło wiarygodnej informacji? Jesteś w ogóle Polakiem, czy Rosjaninem piszącym po polsku?
Berzerac (5671 punktów)
>I następni Naziści wygrywają wybory.
>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>Europa wybiera nazizm????

A w Polsce nie? Jak nazwać 8 lat rządów skrajnie prawicowych pis-uarów. Nie wiem tylko, czy bliżej im było to czasów PRL, czy do rasizmu. Tu niby uszczelniają granicę z Białorusią, a taki pisowski s*******n jeden z drugim sprzedają wizy ciapatym, których nie wpuszczają z Białorusi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>a taki pisowski s*******n jeden z drugim sprzedają wizy ciapatym, których nie wpuszczają z Białorusi.

"Ciapaty" - niższa forma człowieka jest zagrożeniem egzystencjalnym dla białych. Przyjedzie taki, zacznie sprzątać kible za połowę stawki i pozbawi nas pracy. Nie będzie też chciał robić od świtu do nocy na emerytury białych, agresywnych, wyższych formą Panów, którzy głoszą w internecie z zaciśniętymi zębami jak świat ma wyglądać i gdzie są granice dla niższych formą.

Po tym jak przejmą całą kasę za kible, mycie podłóg i okien oraz sprzątanie ulic pozbawionym dochodów narzucą dominacją kapitałową wiarę w budde, allaha i kriszne.

Zdominowany biały Pan bez żadnego kibla do posprzątania chcąc nie chcąc będzie musiał jego wiarę przyjac, żeby mu spadły jakieś resztki ze stołu.

Ciapaci sieją blady strach, bo nie piją i trzymają się zawsze w grupach. Biały Pan jest zawsze sam, taka kultura i do tego na bani, więc z grupą trzeźwych ciapatych nie ma szans w walce na noże.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-12-2023 17:04 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>a taki pisowski s*******n jeden z drugim sprzedają wizy ciapatym, których nie wpuszczają z Białorusi.
>"Ciapaty" - niższa forma człowieka jest zagrożeniem egzystencjalnym dla białych. Przyjedzie taki, zacznie sprzątać kible za połowę stawki i pozbawi nas pracy. Nie będzie też chciał robić od świtu do nocy na emerytury białych, agresywnych, wyższych formą Panów, którzy głoszą w internecie z zaciśniętymi zębami jak świat ma wyglądać i gdzie są granice dla niższych formą.

Zdecyduj się - albo będzie harował za pół stawki i pozbawi nas pracy albo nie będzie chciał na nas pracować i sprzątanie kibla zostanie w naszych rękach.
05-12-2023 21:10 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>"Ciapaty" - niższa forma człowieka jest zagrożeniem egzystencjalnym dla białych. Przyjedzie taki, zacznie sprzątać kible za połowę stawki i pozbawi nas pracy. Nie będzie też chciał robić od świtu do nocy na emerytury białych, agresywnych, wyższych formą Panów, którzy głoszą w internecie z zaciśniętymi zębami jak świat ma wyglądać i gdzie są granice dla niższych formą.

Błąd. Taki ciapaty nie splami się pracą chociażby przy czyszczeniu kibla. Oni przychodzą do Europy, aby pasożytować na nas i żyć z socjalu. Zrozum, oni są gośćmi takich krajach jak np Niemcy, Szwecja, WB, Francja. Zamiast okazać wdzięczność tym krajom za przyjęcie i otoczenie opieką, ciapaci starają się zdominować życie, głównie religijne w tych krajach. Nie czują się jak goście, ale jak nacja Dżihadu, która obrała sobie za cel skolonizowanie Europy i wyparcie Europejczyków.
haish (2904 punktów)
>>"Ciapaty" - niższa forma człowieka jest zagrożeniem egzystencjalnym dla białych. Przyjedzie taki, zacznie sprzątać kible za połowę stawki i pozbawi nas pracy. Nie będzie też chciał robić od świtu do nocy na emerytury białych, agresywnych, wyższych formą Panów, którzy głoszą w internecie z zaciśniętymi zębami jak świat ma wyglądać i gdzie są granice dla niższych formą.
>Błąd. Taki ciapaty nie splami się pracą chociażby przy czyszczeniu kibla. Oni przychodzą do Europy, aby pasożytować na nas i żyć z socjalu. Zrozum, oni są gośćmi takich krajach jak np Niemcy, Szwecja, WB, Francja. Zamiast okazać wdzięczność tym krajom za przyjęcie i otoczenie opieką, ciapaci starają się zdominować życie, głównie religijne w tych krajach. Nie czują się jak goście, ale jak nacja Dżihadu, która obrała sobie za cel skolonizowanie Europy i wyparcie Europejczyków.

Twoja ocena emigrantów ekonomicznych z krajów Islamu jest dość powierzchowna, - problem jest nieco innej natury - ci emigranci to dość specyficzna grupa osób - źle im w krajach z których pochodzą, nie potrafią się odnaleźć w kulturze która ich ukształtowała. Po osiedleniu się w krajach zachodu trafiają na 'pomocnych' w wierze 'braci' i są prowadzeni jak baranki, - ci pomocni 'bracia' to ideowi ekstremiści, oraz międzynarodowi gangsterzy dla których rzesze emigrantów są tylko mięsem armatnim.
Muzułmanie, ci którzy nie emigrują na zachód i żyją w swoich krajach stanowią zdecydowaną większość w Islamie - ich postawa ma 'sztywny moralnie kręgosłup' i nie jest podatna na ideologie ekstremistów i fanatyków.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja ocena emigrantów ekonomicznych z krajów Islamu jest dość powierzchowna, -

Przede wszystkim to są głównie młodzi i nieuksztaltowani emocjonalnie ludzie, którzy znajdują się nagle w obcym świecie, w którym wszystko dookoła kwestionuje całą ich kulturę w jakiej się wychowali.

To jakbyś przyszedł do młodego człowieka i z pełnym przekonaniem powiedział, że jego rodzice i dziadkowie są nic nie wartymi demonami.

Czy kogoś dziwią zaburzenia psychiczne w takiej sytuacji?
Czy młody Europejczyk, który trafiłby do twardego islamu nie miałby zaburzeń psychicznych?

Czy gdyby do twardego islamu trafiło 1.000.000 młodych Europejczyków bez wyraźnego miejsca, do którego mogliby wrócić np. że względu na biedę jaka panuje z miejsca skąd przybywają lub z innych powodów, to czy z tego miliona 20 młodych ludzi od wpływu sprzecznego z ich kulturą islamu nie zwariowaloby na tyle, żeby wyjść na ulicę i zabijać nożem islamistów?

Ktoś powinien przeprowadzić badania o wpływie zmiany kultury na zaburzenia psychiczne u ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 15:17 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>Twoja ocena emigrantów ekonomicznych z krajów Islamu jest dość powierzchowna, -
>Przede wszystkim to są głównie młodzi i nieuksztaltowani emocjonalnie ludzie, którzy znajdują się nagle w obcym świecie, w którym wszystko dookoła kwestionuje całą ich kulturę w jakiej się wychowali.
>To jakbyś przyszedł do młodego człowieka i z pełnym przekonaniem powiedział, że jego rodzice i dziadkowie są nic nie wartymi demonami.
>Czy kogoś dziwią zaburzenia psychiczne w takiej sytuacji?

Czy ten sam los spotyka młodych Europejczyków, którzy przyjeżdżają do krajów arabskich? Możesz podać przykłady przestępstw, dokonanych przez nich tam pod wpływem takich zaburzeń?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Czy ten sam los spotyka młodych Europejczyków, którzy przyjeżdżają do krajów arabskich? Możesz podać przykłady przestępstw, dokonanych przez nich tam pod wpływem takich zaburzeń?

Ilu takich jezdzi do Arabii z powodów egzystencjalnych, nie ma do czego wrócić i chcąc nie chcąc muszą w islamie utrzymać się przy życiu?

Ilu takich zwariowaloby od pogardy dla demokracji, od pogardy dla ludzi urodzonych w niskiej kaście czy od islamskich wyobrażeń allaha i raju?

Gdyby wielkość migracji do krajów arabskich była porownywalna, gdyby ta migracja nie dotyczyła jedynie wykształconych specjalistów ale także ludzi z nizin społecznych bez grosza przy duszy to sądzę, że niektórzy niestabilni psychicznie Europejczycy też biegaliby z nożami po mieście arabskim zabijając w ich wyobrażeniu islamskie demony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 16:33 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>> Czy ten sam los spotyka młodych Europejczyków, którzy przyjeżdżają do krajów arabskich? Możesz podać przykłady przestępstw, dokonanych przez nich tam pod wpływem takich zaburzeń?
>Ilu takich jezdzi do Arabii z powodów egzystencjalnych, nie ma do czego wrócić i chcąc nie chcąc muszą w islamie utrzymać się przy życiu?
>Ilu takich zwariowaloby od pogardy dla demokracji, od pogardy dla ludzi urodzonych w niskiej kaście czy od islamskich wyobrażeń allaha i raju?
>Gdyby wielkość migracji do krajów arabskich była porownywalna, gdyby ta migracja nie dotyczyła jedynie wykształconych specjalistów ale także ludzi z nizin społecznych bez grosza przy duszy to sądzę, że niektórzy niestabilni psychicznie Europejczycy też biegaliby z nożami po mieście arabskim zabijając w ich wyobrażeniu islamskie demony.

Czyli reasumując winni są ci, którzy są atakowani nożami?

Winne są ofiary. Bo nie zrobiły dostatecznie dużo żeby migranta zintegrować?

Coś ala "przecież sama tego chciała bo miała krótką spódniczkę"?

Zielono czerwony świat jest jednak tak samo prosty jak prawicowy 😂😂
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli reasumując winni są ci, którzy są atakowani nożami?

Winni są Ci, którzy niszczą życie innych w ten czy inny sposób.

Kolor skóry, inny bóg, odmienna kultura są niewinni.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Ksenofobia

pl.m.wikipedia.org/wiki/Antyarabizm

pl.m.wikipedia.org/wiki/Biała_supremacja

pl.m.wikipedia.org/wiki/Rasizm

pl.m.wikipedia.org/wiki/Biały_przywilej

pl.m.wikipedia.org/wiki/Biały_zbawca

pl.m.wikipedia.org/wiki/Blut_und_Boden

Co jeszcze powiesz o gwałceniu białych kobiet przez ciapatych kijami?

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 19:45 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Czyli reasumując winni są ci, którzy są atakowani nożami?
>Winni są Ci, którzy niszczą życie innych w ten czy inny sposób.

Również ci, którzy nożem zabijają niewinne dzieci? lub odcinają kończyny przechodniom?

>Co jeszcze powiesz o gwałceniu białych kobiet przez ciapatych kijami?

Nic innego niż rodzina tej kobiety.

Ty natomiast powiesz, że w sumie to ona sama sobie była winna, bo niszczyła życie gwałciciela.

Masz coś z baniakiem ale to nic nowego.
W sumie mam to na co zasługuję: rozmowę z idiotą 😂
06-12-2023 20:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>>Czyli reasumując winni są ci, którzy są atakowani nożami?
>>Winni są Ci, którzy niszczą życie innych w ten czy inny sposób.
>Również ci, którzy nożem zabijają niewinne dzieci? lub odcinają kończyny przechodniom?

Wg hamerchuja także ci, którzy ratują ludzkie życie bo po nich zostają sieroty
Wg hamerchuja także ci, którzy mają konto w banku i oszczędzają na dom, bo żyją z lichwy
Wg hamerchuja także ci, którzy płacą robotnikom za pracę
Wg hamerchuja także ci, którzy w swoim domu sami sprzątają sobie łazienki

A już największą kradzieżą ludzkiego życia jest założenie firmy, w której pracownik jest współwłaścicielem I NIE OGŁOSZENIE TEGO W NIEMIECKIM INTERNECIE

Nie jest kradzieżą ludzkiego życia wg hamerchuja przystawienie wiertarki do kolana staruszki, która dała się wpuścić w zakup garnków, to czyn szlachetny ze strony windykatora
Szlachetnym jest też kradzież roweru spod sklepu i spalenie czyjegoś domu, bo nie został ujawniony w hamechujnej księdze kapitałów

>Ty natomiast powiesz, że w sumie to ona sama sobie była winna, bo niszczyła życie gwałciciela.

Punctum!

>W sumie mam to na co zasługuję: rozmowę z idiotą 😂
Powielasz mój błąd, ale czy należy zostawiać idiocie bez honoru wolny plac?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jest kradzieżą ludzkiego życia wg hamerchuja przystawienie wiertarki do kolana staruszki, która dała się wpuścić w zakup garnków, to czyn szlachetny ze strony windykatora

Śmieszne, że to piszesz i następnie bronisz przemocy egzekucyjnej a ja z nią walczę.
Wg Ciebie niespłacenie chwilówki w terminie daje ludziom prawo do wejścia z buta do domu, w którym dłużnik pomieszkuje i zabrania mufantów a wg mnie człowiek, który nic nie ma, nie może też mieć długu i każdy portfel powinien być zaszyfrowany choć publicznie jawny.

>Powielasz mój błąd, ale czy należy zostawiać idiocie bez honoru wolny plac?

No przecież możecie gadać sami ze sobą i we wszystkim się zgadzac. Kto Wam zabroni.

Wyrażam publicznie to co uważam a Ty reaguj sobie na to albo nie, jak tam chcesz.

Nie będzie tak, że to Ty będziesz tu mi i innym określał co jest prawdziwe, dobre i sprawiedliwe, a wynikać będzie z tego, że masz najwyższą wartość i Tobie najwięcej się należy. Nie. Albo się dogadamy i podzielimy światem albo kij w twoje oko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 20:34 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)

>No przecież możecie gadać sami ze sobą i we wszystkim się zgadzac. Kto Wam zabroni.

Nie zgadzamy się często ale dyskutujemy.
T natomiast p*****lisz dyrdymaly. Nie dyskutujesz ino monologujesz. I jedno zdanie zaprzecza poprzedniemu. Jak w biblii 😂

Jesteś albo chory na baniak albo reinkarnacją Jasia Śmietany ( marną).
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>No przecież możecie gadać sami ze sobą i we wszystkim się zgadzac. Kto Wam zabroni.
>Nie zgadzamy się często ale dyskutujemy.
>T natomiast p*****lisz dyrdymaly. Nie dyskutujesz ino monologujesz. I jedno zdanie zaprzecza poprzedniemu. Jak w biblii 😂
>Jesteś albo chory na baniak albo reinkarnacją Jasia Śmietany ( marną).

Po prostu nie podoba Ci się moje przekonanie, że ciapaty to też człowiek.

Ty chcesz mieć wejście do ciapatych i organizować im zycie, ale tez chcesz przed ciapatymi ciągnąć druty kolczaste i przekonywać wszystkich, że mają wartość niższa od psów.

Ciebie interesuje mur półprzepuszczalny, który mogą przekraczać tylko ludzie ale który stanowi barierę dla istot poniżej psów.

Dziś w S-Bahn mordy wydzierali i wszystkich zaczepiali dwaj rosli Niemcy jadący na mecz. Ciapaci siedzieli cicho.

Nawet jeżeli ze strachu zbudowałeś sobie w głowie wyobrazenia, które powodują u Ciebie paraliż na widok ciapatego, to nie usprawiedliwia twojej ksenofobii.

Nie jestem taki jak Ty.

Nie bardzo martwię się twoja negatywną oceną.
Nie pierwsza taka i nie ostania.
Już się przyzwyczaiłem mam własne dążenia i nie pozwolę Ci wytrącić mnie w tych dążeniach z równowagi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 21:46 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)

>Po prostu nie podoba Ci się moje przekonanie, że ciapaty to też człowiek.

Biologicznie jak najbardziej.

Kulturowo, mentalnie, religijnie niestety bardzo często raczej niekompatybilny z krajami tzw. zachodu.

Mówimy oczywiście o przedstawicielach systemu islamskiego, którzy na całym świecie codziennie udowadniają swoją inność i słabą kompatybilność z innymi systemami.

>Ty chcesz mieć wejście do ciapatych i organizować im zycie, ale tez chcesz przed ciapatymi ciągnąć druty kolczaste i przekonywać wszystkich, że mają wartość niższa od psów.

To raczej ciapaci (ja ich tak nie nazywam) chcą organizować mi życie.

To nie ja w Aleppo krzyczę, że chcę wprowadzić tam demokrację a przybysze z Aleppo krzyczą w Kolonii, że chcą tutaj Kalifatu.

To nie ja w Aleppo krzyczę, że nie podoba mi się zakaz spożywania wieprzowiny a przybysze z Aleppo skarżą w sądach o zakaz wieprzowiny w niemieckich szkołach.

To nie ja przed wyjściem z domu pakuję nóż do kieszeni i zażynam dzieci lub odcinam przechodniom kończyny a przybysze z Aleppo tak postępują.

To nie ja gwałce kobiety i dzieci w Aleppo tylko przybysze z Aleppo gwałcą dzieci i kobiety w krajach do których przybyli.

To nie ja krzyczę, że Żydzi mają umrzeć tylko przybysze z Aleppo jawnie komunikują swoją nienawiść do Żydów.

>Ciebie interesuje mur półprzepuszczalny, który mogą przekraczać tylko ludzie ale który stanowi barierę dla istot poniżej psów.

Nie. Interesuje mnie takie samo podejście do migracji jak w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i ...... uwaga..... Danii ( która przebudziła się z lewackiego mokrego snu).

>Dziś w S-Bahn mordy wydzierali i wszystkich zaczepiali dwaj rosli Niemcy jadący na mecz. Ciapaci siedzieli cicho.

I to jest dowód na co? Dlatego, że mamy własne śmieci mamy wpuszczać niekontrolowanie śmieci z Aleppo?

>Nawet jeżeli ze strachu zbudowałeś sobie w głowie wyobrazenia, które powodują u Ciebie paraliż na widok ciapatego, to nie usprawiedliwia twojej ksenofobii.

Jeśli ja jestem ksenofobem to USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia i ....... uwaga..... Dania również są ksenofobiczne.

>Nie jestem taki jak Ty.

Wiem. Jesteś chory na baniak.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Po prostu nie podoba Ci się moje przekonanie, że ciapaty to też człowiek.
>Biologicznie jak najbardziej.

No i już powoli zbliżamy się do tego, co w Tobie siedzi nie wyrażone wprost.

>Kulturowo, mentalnie, religijnie niestety bardzo często raczej niekompatybilny z krajami tzw. zachodu.

Islam jest niekompatybilny z kulturą Zachodu i też nie dlatego, że islam jest dziełem diabla, swoich ludzi utrzymuje skutecznie przy życiu. Kultura Zachodu staje się ostatnio bardzo brutalna. Nie ma już otwartości tylko jest zaciskanie zębów i to z powodów głównie ekonomicznych.

Ale ja tak się zastanawiam o co w tym chodzi?
Ludzie nagle stracili zdolności do pracy i produkcji?
Czy raczej ramy państwowe ich paraliżują?

Co o tym decyduje?
Podatki, kapitał, prawa, normy?

>To nie ja w Aleppo krzyczę, że chcę wprowadzić tam demokrację a przybysze z Aleppo krzyczą w Kolonii, że chcą tutaj Kalifatu.

Oczywiście, Ty posyłasz tam uzbrojonuch po zęby, wyszkolonych i zorganizowanych żołnierzy, którzy na karabinach niosą sztandary wolności, demokracji i równouprawnienia. Ci żołnierze zabijają kalifa i ogłaszają, że teraz każdy może decydować i żyć jak chce, byleby nie przekraczał ogrodzeń oplecionych drutem kolczastym zachodnich koncernów.

>To nie ja przed wyjściem z domu pakuję nóż do kieszeni i zażynam dzieci lub odcinam przechodniom kończyny a przybysze z Aleppo tak postępują.

Czarny jak smoła chłopak mojej córki nielegalnie sprząta w szkołach po dzieciach. Sypia po 5h, bo wykonuje 2 prace za połowę stawki minimalnej i jeszcze żadnego niemieckiego dziecka nie zarżnąl a te niektóre potrafią być naprawdę aroganckie. Zwłaszcza kiedy ich rodzice mają kilka domów na różnych kontynentach.

>Interesuje mnie takie samo podejście do migracji jak w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i ...... uwaga..... Danii ( która przebudziła się z lewackiego mokrego snu).

No już lecę naśladować Amerykanów, zwłaszcza w kwestii strzelania do ludzi naruszających ich teren prywatny.

>niekontrolowanie śmieci z Aleppo?

A kto i jak kontroluje Ciebie biały migrancie w Niemczech, który już bardziej niemiecki jest od Niemców?

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 22:47 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Czarny jak smoła chłopak mojej córki nielegalnie sprząta w szkołach po dzieciach. Sypia po 5h, bo wykonuje 2 prace za połowę stawki minimalnej i jeszcze żadnego niemieckiego dziecka nie zarżnąl a te niektóre potrafią być naprawdę aroganckie. Zwłaszcza kiedy ich rodzice mają kilka domów na różnych kontynentach.

Geschichten aus dem Paulanergarten 😂😂😂😂😂
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Geschichten aus dem Paulanergarten

Chodzi o to właśnie, że od wielu już lat niczego nie zmyślam ani w niczym co wyrażam nie przesadzam, nawet trochę.

Każdy przedstawiony przeze mnie obraz rzeczywistości jest 100%.

Rozumiem, że dla wielu mój obraz rzeczywistości niezgodny z ich projekcjami i interesami jest niewygodny ale mimo to jest w 100% prawdziwy.

To też niewiele zmienia, bo większość ludzi ma wyjebane na prawdę, jedni ją taja inni nie chcą jej znac.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wiem. Jesteś chory na baniak.

Bo nie wierzę w latarki wyswiecane w oczy i szklone psy gotowe do ataku na komendę na granicy kultur?

Pozwolić Wam urządzić świat a urządzicie piekło.

Jeśli biały ma prawo wyjechać do ciapatych na miesiąc albo rok to ciapaty musi mieć prawo przyjechać do białych na miesiąc albo rok.

I trudno, że czujesz dyskomfort, że nie wszyscy wokół są twoją kopią.

Specjalna dedykacja dla rozładowania napięcia.
youtu.be/AjrtRgZdzgU?si=tc5jCvztZzGvszBI

Trochę szczęścia w tym nieszczęściu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dziś w S-Bahn mordy wydzierali i wszystkich zaczepiali dwaj rosli Niemcy jadący na mecz. Ciapaci >siedzieli cicho.
>

Kto i w jakim celu ściągnął do amerykańskich kolonii Arabów ??
Celem tego jest porażenie przybyłych Arabów "demokracją" i "wolnością".
Potem tą zarazę otumanieni Arabowie zawleką do domu.
szarley (54911 punktów)
Wg hamerchuja także ci, którzy ratują ludzkie życie bo po nich zostają sieroty
Wg hamerchuja także ci, którzy mają konto w banku i oszczędzają na dom, bo żyją z lichwy
Wg hamerchuja także ci, którzy płacą robotnikom za pracę
Wg hamerchuja także ci, którzy w swoim domu sami sprzątają sobie łazienki

>>Nie jest kradzieżą ludzkiego życia wg hamerchuja przystawienie wiertarki do kolana staruszki, która dała się wpuścić w zakup garnków, to czyn szlachetny ze strony windykatora
>Śmieszne, że to piszesz i następnie bronisz przemocy egzekucyjnej

Psi chuj napisał kolejne zmyślenie moich poglądów
jesteś psim chujem

>a ja z nią walczę.
Napisał windykator, który z przemocy chciał zbudować dom, fanatyczny miłośnik wysiedlania przemocą ludzi z domów

>Wg Ciebie niespłacenie chwilówki w terminie daje ludziom prawo do wejścia z buta do domu,
Sonia daje psom, zmyślaj dalej
Co napisałem o chwilówkach?
Co zmyślił o moim pisaniu hamerpsichuj?

>Wyrażam publicznie to co uważam
Buahahahahhahahahaha
Na obcojęzycznym niszowym forum
Mamusia wie, że nazywasz ją darmojadem?

W OCZY NAZWIJ POLICJANTA BANDYTĄ
W OCZY POWIEDZ MATCE, ŻE ŻRE ZA CUDZE
W OCZY !!!!!!

>Nie. Albo się dogadamy i podzielimy światem albo kij w twoje oko.
Z kim mam się dogadać? z psim gównem, które nie rozumie co piszę?
W jakim języku? psiochujnym?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Winni są Ci, którzy niszczą życie innych w ten czy inny sposób.
>

3droga.pl/(*)-z-selootem-burskim-aktywista/

RPA pełna jest Żydów, ale ich relacja z Afrykanerami jest skomplikowana. Z jednej strony byliśmy bliskimi wspólnikami wojskowymi za czasów apartheidu i po dziś dzień wielu z nich zajmuje luksusowe pozycje w społeczności afrykanerskiej. Z drugiej strony należy mieć na względzie, że liberalni Żydzi prowadzą media i piszą jawne kłamstwa na temat sytuacji w RPA. Koniec końców Żydzi są zdecydowanie podzieloną grupą w kontekście tutejszych wydarzeń, zazwyczaj stojący po obu stronach każdego konfliktu, jaki tu narasta.
W tym tygodniu mężczyzna został zastrzelony przy użyciu AK-47 podczas obrony swojej żony i dzieci. Matka także została postrzelona, na całe szczęście raczej przeżyje. Te dzieci będą żyć bez ojca przez resztę swoich dni, na własne oczy widząc jego ostatnią obronę. Rodzaj nienawiści i trudności jaki takie wydarzenia wywołują u dziecka jest kompletnie nieznany na Zachodzie. Trudno jest nam się porozumieć z ludźmi z krajów z których pochodzimy, jak Niderlandy czy Francja, ponieważ tamtejsi nie wyobrażają sobie jak wygląda życie pod oblężeniem, nawet jeśli wydaje im się inaczej.
Pozbawienie białych praw obywatelskich w Zimbabwe skończyło się załamaniem tamtejszej ekonomii i rząd błaga białych, żeby wracali.

06-12-2023 16:47 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>> Czy ten sam los spotyka młodych Europejczyków, którzy przyjeżdżają do krajów arabskich? Możesz podać przykłady przestępstw, dokonanych przez nich tam pod wpływem takich zaburzeń?
>Ilu takich jezdzi do Arabii z powodów egzystencjalnych, nie ma do czego wrócić i chcąc nie chcąc muszą w islamie utrzymać się przy życiu?

Wielu ludzi z Zachodu mieszka i pracuje np. w Dubaju. Niektórzy pracują np. w gastronomii czy hotelarstwie, niekoniecznie są wysokiej klasy specjalistami.

W samych Zjednoczonych Emiratach Arabskich mieszka i pracuje 6 000 Polaków.

Odpowiedz na pytamie, ilu z nich popełniło przestępstwo w wyniku szoku kulturowego. Wskaż choćby 6 takich osób (tak, aby była to jedna tysięczna).
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wielu ludzi z Zachodu mieszka i pracuje np. w Dubaju.

Widziałem

pl.m.wikipedia.org/wiki/Influencer

Ale też inżynierowie, lekarze, doradcy inwestycyjni itp. zarabiający kupę hajsu i korzystający z uprzywilejowania białej rasy na każdym kroku.

>Niektórzy pracują np. w gastronomii czy hotelarstwie, niekoniecznie są wysokiej klasy specjalistami.

W pięciogwiazdkowych hotelach

>ilu z nich popełniło przestępstwo w wyniku szoku kulturowego

Ilu z nich w obcej kulturze stało się nikim, bez żadnej wartości i zasobów, o przekonaniach i wierze których, sądzi się wokół, że to religijne pojeby?

Na widok ilu z nich ludzie przechodzą na drugą stronę ulicy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 23:27 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Ilu z nich w obcej kulturze stało się nikim, bez żadnej wartości i zasobów, o przekonaniach i wierze których, sądzi się wokół, że to religijne pojeby?

Nie odpowiadasz na pytanie. Pytałem ilu Polaków naruszyło tam prawo w wyniku szoku kulturowego.
Thoter (6650 punktów)

>Ilu takich zwariowaloby od pogardy dla demokracji, od pogardy dla ludzi urodzonych w niskiej >kaście czy od islamskich wyobrażeń allaha i raju?
>

www.tasnim(*)occupation-resource-extraction

12 września 2013 r.
Syria zaapelowała do Organizacji Narodów Zjednoczonych o podjęcie działań przeciwko Stanom Zjednoczonym w związku z okupacją przez nie części terytorium Syrii i nielegalnym wydobywaniem zasobów naturalnych w tych regionach.
Damaszek domaga się także odszkodowania od Waszyngtonu za grabież jego zasobów gazu i ropy.(...)
Według szacunków cytowanych w piśmie bezpośrednie i pośrednie szkody wyrządzone syryjskiemu sektorowi naftowo-mineralnemu przez armię amerykańską w latach 2011-2023 wynoszą 115,2 miliarda dolarów.


Arabowie, tak samo jak Rosjanie, mają zasoby surowców, które chcą przejąć amerykańskie banki.
Posiadasz cokolwiek wartościowego, od razu światowi bandyci się tobą zajmą. Do mordowania
i okradania słabszych amerykańskie banki i korporacje dorobiły sobie ideologię "demokratyczną".
Parobki kapitalistów porównują swój los, z losem okradanych i mordowanych przez kapitalistów narodów. Parobek nie może pojąć, że jest mu lepiej, dzięki łupom skradzionym tym, z którymi się porównuje.

exxpress.a(*)rtner-sagt-minister-pistorius/

"Nie jesteśmy sojusznikiem Ukrainy" - powiedział w wywiadzie telewizyjnym minister obrony Niemiec Boris Pistorius, uzasadniając, dlaczego nie dostarcza się większej ilości broni. Oświadczenie ma charakter politycznie wybuchowy.
Po ciągłym odrzucaniu kolejnych miliardów transferów z Waszyngtonu, jest to kolejny mocny cios dla rządu Wołodymyra Sełenskiego (45 l.) z szeregów jego dotychczasowych zwolenników: "Nie jesteśmy sojusznikiem Ukrainy" - wyjaśnił Boris Pistorius (SPD). ) w bieżącym wywiadzie dla ZDF dlaczego nie dostarcza się większej ilości broni i amunicji ukraińskim siłom zbrojnym.


Użyci, przez amerykańskie banki i korporacje Ukraińcy, do napaści na Rosję, zostają teraz pozbawieni środków do obrony i do życia. Kapitaliści wyłożyli kasę na wojnę, która nie dała im planowanych łupów i powstał problem jak to zakończyć, żeby przynajmniej wyrównać straty.
Ukraińcom trzeba stworzyć wizję jakiejś nadchodzącej lepszej przyszłości i wstawić im winnych ich tragicznej sytuacji. Na Ukrainie będzie się teraz "walczyć" z korupcją i publicznie karać kozłów ofiarnych. Ci co się obłowili na wojnie, nie mogą być dopuszczeni do tego, żeby jeszcze się obłowili na kasie na "odbudowę".
Kto będzie zarządzał funduszami na odbudowę ??
Na tych funduszach utuczy się nowa "ukraińska szlachta", która ukraińskim biedakom stworzy demokratyczny "parlament" i będzie ich robić w konia, tak jak nas robią.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Syria zaapelowała do Organizacji Narodów Zjednoczonych o podjęcie działań przeciwko Stanom Zjednoczonym w związku z okupacją przez nie części terytorium Syrii i nielegalnym wydobywaniem zasobów naturalnych w tych regionach.

>Armię Wolnej Syrii i pod okupacją amerykańską (ciemny zielony)
pl.m.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Syrii

Zabawne jest to, że z USA współpracuje armia wolnej Syrii.

Konkretnie ciągle pojawianie się określania "wolności" w związku ze Stanami Zjednoczonymi.

Wolni od czego?

Od konieczności dzielenia się zasobami z innymi, którzy urodzili się na tej ziemi?

Bo wjechało na te tereny amerykańskie prawo własności prywatnej?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Błąd. Taki ciapaty nie splami się pracą chociażby przy czyszczeniu kibla. Oni przychodzą do Europy, aby pasożytować na nas i żyć z socjalu.

Pewnie znasz takiego jednego, tylko w tej chwili akurat zapomniałeś jego nazwiska.

>Zrozum, oni są gośćmi takich krajach jak np Niemcy, Szwecja, WB, Francja. Zamiast okazać wdzięczność tym krajom za przyjęcie i otoczenie opieką

Jak ktoś zapieprza w robocie od świtu do nocy to przestaje być gościem. Czy goście w twoim domu robią wszystko za Ciebie?

>ciapaci starają się zdominować życie, głównie religijne w tych krajach. Nie czują się jak goście, ale jak nacja Dżihadu, która obrała sobie za cel skolonizowanie Europy i wyparcie Europejczyków.

Jak człowiek zapieprza do świtu do nocy i buduje obce mu wcześniej kraje, to też czegoś chce i też do czegoś ma prawo. Ma też prawo do innego wierzenia niż twoje i nie musi wypić z Tobą pół litra, żebyś poczuł się dobrze.

Czarny jak smoła chłopak mojej corki i być może jej przyszły mąż, który przybył do Europy na pontonie wstaje do nielegalnej pracy o 4.30 i z 2h przerwą w ciągu dnia wraca z niej o 23.00 przez 6 dni w tygodniu. Tylko w niedzielę może się trochę wyspać. Przestrzega też ramadan i takie tam. Woli go od przyszłych białych Panow, z którymi nie rozumie się najlepiej.

Wyobrażam się już jakie tam rasistowskie myśli w związku z tą wypowiedzią kotłują się w twojej głowie i też nie przejmuję się tym zbytnio .

Twojej fałszywej i pełnej nienawiści narracji raczej nie przyjmę, bo ja znam tych ludzi i potrafię wskazać nazwisko Kane w Ty nie znasz ani jednego i tylko czekasz na kolejne wiadomości, w którym powiedzą, że kolejny ciapaty zgwałcił Europejke kijem a wtedy powiesz sobie w myślach "wiedziałem".

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-12-2023 20:24 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Czarny jak smoła chłopak mojej corki i być może jej przyszły mąż, który przybył do Europy na pontonie wstaje do nielegalnej pracy

mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany.
Mam też nadzieję, że Sonia za handel narkotykami w podstawówce dostanie 20 lat

>o 4.30 i z 2h przerwą w ciągu dnia wraca z niej o 23.00 przez 6 dni w tygodniu.

Pewnie też w dzień po zawale serca, w oparach toksyn na stojąco jak niejaki Hamerkłamca - Knopke

>potrafię wskazać nazwisko Kane
Nie znalazłem w necie, więc hamerłżesz, jak zwykle


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany.

Pewnie dlatego, że chcesz decydować o tym komu wolno pracować na twoim i chcesz 90% od tego co wypracuje dla siebie, za twoje pozwolenie.

Trochę już poznałem waszą sprawiedliwy świat.
Wszystko tylko dla starych, chciwych, dominujących, bezwzględnych, białych dziadów, bo to samcy alfa są.

>Mam też nadzieję, że Sonia za handel narkotykami w podstawówce dostanie 20 lat

Sonia potrafi żyć skromnie i nie potrzebuje pałacu ze złotymi klamkami ani samochodu ważącego 4 tony, nie potrzebuje też nikogo zniszczyć, żeby siebie ubogacić, ale co Ty z tego pojmiesz?

>Pewnie też w dzień po zawale serca, w oparach toksyn na stojąco jak niejaki Hamerkłamca - Knopke

Czasem spiąc po 2h na dobę.
Pożerany przez starych, chciwych dziadów, którzy chcą się potężnie wzbogacić na dłubaniu w nosie, pierdzeniu w stołek, szerzeniu pogardy i nienawiści do innych, uprawnianiu do tajemnic i przemocy oraz posiadaniu świata, ktore to prawo mają od swojego boga, wyglądającego tak jak oni i chcącego to co oni.

>Nie znalazłem w necie, więc hamerłżesz, jak zwykle

Z łatwością znajdziesz jak Ci podam imię.
Ale z tym jeszcze poczekam, bo muszę uważać na wamipry.

O Tobie niewiele mi wiadomo po 5000h rozmowy.
Tylko naiwni idioci wierzą w przypadki i losowość. Dla mnie przypadków nie ma.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany.
>Pewnie dlatego, że chcesz decydować o tym komu wolno pracować na twoim i chcesz 90% od tego co wypracuje dla siebie, za twoje pozwolenie.

Zmyślaj dalej.
Religa wg ciebie zabijał ludzi

Mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany za oszustwo jakim jest praca na czarno.
Nie pracuje na moim, co hamerpsichuj znów zmyślił
Tak samo jak nie pracują na mnie twoje kundlęta, co hamerpsichuj zmyślił

Życzę Soni, żeby dostała 20 lat za dilerkę w szkołach
Zmyślaj dalej

>Tylko naiwni idioci wierzą w przypadki
Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia
Tylko naiwni idioci wierzą, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Tylko naiwni idioci wierzą, że byłeś przykuty do maszyny
Tylko naiwni idioci wierzą, że mieszkasz w niedogrzanej piwnicy
Tylko naiwni idioci wierzą, że dostałeś kredyt na zakup działki

Uciekłeś z Polski do pracy na czarno przed wyrokami za alimenta i oszustwa

Rodzice tego Kane wiedzą, że powinni płacić na ciebie podatki od swojej chatki w buszu?
Nie ma czasu na sen, ale ma czas mieć portal w necie
Ty idioto

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany za oszustwo jakim jest praca na czarno.

Oczywiście, bowiem legalne jest posiadanie w tajemnicy i bez żadnego zobowiązania z tego tytułu wobec innych.

Wolno posiadać, czerpać z tego pożytek i nic nie być nikomu winnym.

Za to na pracę na cudzym potrzeba uzyskać pozwolenie, jak na odejście od taśmy na siku i trzeba oddać z wynagrodzenia za nią większość w podatkach od biedy na państwowe dopłaty do tajnej i nieopodatkowanej własności prywatnej.

W kwestii legalności i nielegalności musimy ustalić jeszcze z czyich i jakich te wynikają emocji i jeszcze czy należy ulegać prymitywnym istotom tylko dlatego, że są bardzo agresywne?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

Ty wierzysz w to tylko, w co Ci się pyli wierzyć.

Jak nie będziesz mial z tego 1.000 złotych, to nigdy w to nie uwierzysz.

Fakty są jednak mocniejsze od twojej pogardy i z faktów wynika motywacja ludzi na tej Ziemi a nie z gierek psychologicznych zamówionych cwaniaków.

Jakbyś nie zaprojektował własną rzeczywistość i co byś mi o twoim projekcie nie mówił to ja odczułem realną rzeczywistość, tą spoza twoich projektów i to odczucie mnie motywuje. Dzięki niemu wiem co jest właściwie i co powinienem zrobić.

Twoja pogarda nie zmieni moich uczuć i dążeń.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany.

>Pewnie dlatego, że chcesz decydować o tym komu wolno pracować na twoim
Oczywiście, idioto synu kretyna, jeśli coś jest MOJE, to JA decyduję o tym
Twój problem polega tym, że kłamiesz, bo ja nikogo nie zatrudniam
Wiesz o tym, już ci o tym pisałem, ale uparcie pokazujesz że jesteś psim gównem

Nie chcę o niczym decydować i nie decyduję w twoim Berlinie (kolejne twoje urojenie) ale chcę żyć w świecie, w którym obowiązuje PRAWO i jest egzekwowane. Wiem, że tobie prawo jest nie na rękę, bo zabrania ci kraść. Pracując na czarno Kane łamie prawo i za to powinno się go deportować, nawet jeśli w jego kraju czeka na niego komornik, przed którym ty tak samo uciekłeś.

>i chcesz 90% od tego co wypracuje dla siebie, za twoje pozwolenie.
Jesteś psim gównem

Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

>Ty wierzysz w to tylko, w co Ci się pyli wierzyć.
Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

>Fakty są jednak mocniejsze od twojej pogardy
Które "fakty"? Twoje, że twoje dzieci na mnie pracują?
czy ten, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
czy ten, że zakładałem spółdzielnię pracy w imię tajnej własności?

Bredzisz, zmyślasz i rzucasz gównem o FAKTACH nie masz pojęcia. Żyjesz w odrealnionym świecie, w którym niemieccy "robole bez mienia" żyją w niedogrzanych piwnicach

>Jakbyś nie zaprojektował własną rzeczywistość i co byś mi o twoim projekcie nie mówił to ja odczułem realną rzeczywistość,
Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

Pytałem, czy rodzice twojego przyszłego zięcia znają twój postulat, że powinni płacić większe podatki niż ty, bo mają chatynkę w Nigerii.
Ucieczka

>O Tobie niewiele mi wiadomo po 5000h rozmowy.
O mnie wiedziałbyś wszystko co chcesz, ale wolisz to zmyślać
Co chcesz wiedzieć? Pytaj. Po co pytać, skoro lepiej wymyślić.
Po co pytać czy zatrudniam pracowników, skoro psie gówno zmyśliło, że jego dzieci myją mi podłogi.
Masz ujemną godność i ujemną inteligencję, skoro nie stać cię na rozmowę z prawdziwym człowiekiem, tylko polemizujesz z poglądami które mu zmyśliłeś

Kiedy IDIOTO bez honoru, napisałem, że jestem przeciwny jawności majątków?
Zapytałem o twój wybór pracy i mieszkania i TY udowodniłeś, że ta jawność jest bezcelowa, potem już były tylko mantry, ucieczki i rzucanie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jeśli coś jest MOJE, to JA decyduję o tym

Oczywiście i o wszystkich ludziach w przestrzeni twojego i OK o ile swoje posiadłości publicznie ujawniles pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania i poddałeś je demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz osób bez mienia.

Jeśli swoje posiadanie kryjesz pod jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w skrzynce na listy, nie płacisz grosza podatku od posiadłości, żądasz dopłat państwowych do prywatnej własności z przymusowych podatków od biedy co rzekomo usprawiedliwia wizja waszego świata to nic NIE JEST OK i trzeba z tym podjąć walkę.

>Jesteś psim gównem

Uważaj, bo kły dziurawią Ci wargi i broczysz z gęby krwią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>jeśli coś jest MOJE, to JA decyduję o tym
>Oczywiście

OCZYWIŚCIE !
I to dotyczy też twojej własności

>i o wszystkich ludziach w przestrzeni twojego
Jesteś psim gównem, współczuję gościom twojej matki, którzy wchodzą do jej posiadłości i muszą myć podłogi bo ona tak zadecyduje. Decyduję o własności, nie o ludziach.

>i OK o ile swoje posiadłości publicznie ujawniles pod własnym nazwiskiem
Jesteś psim gównem, a nie bogiem
Moja własność należy do mnie i ja o niej decyduję nie ty. Nie ty, psie gówno, określasz warunki pod jakimi mogę wejść do swojego sadu, bo nie ty , psie gówno, pracujesz w tym sadzie. Tylko nie odleć znowu w krainę twoich urojeń, że w sadzie zatrudniam twoje dzieci. Bo to są wg ciebie FAKTY, kłamliwy psi chuju

A jeśli nie ujawniłem, to co?
TO CO ZROBISZ IDIOTO????????
Spalisz mi dom? Wytniesz drzewa w sadzie?
Pomamrotać pod płotem możesz "nie uznaję tej własności" i to wszystko co możesz zrobić, mimo twoich pogróżek o wykręcaniu rąk.

>Jeśli swoje posiadanie kryjesz pod jednoosobową spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
To znaczy, że krystkonowi znowu odyebało i widzi białe myszki i różowe nosorożce
Twoja mamusia wie, że mam prawo wejść do jej posiadłości i zabrać co chcę, wg twoich "praw"?
WIE CZY NIE?!

>>mam nadzieję, że zostanie wkrótce deportowany.

>Pewnie dlatego, że chcesz decydować o tym komu wolno pracować na twoim
Twój problem polega tym, że kłamiesz, bo ja nikogo nie zatrudniam
Wiesz o tym, już ci o tym pisałem, ale uparcie pokazujesz że jesteś psim gównem

Nie chcę o niczym decydować i nie decyduję w twoim Berlinie (kolejne twoje urojenie) ale chcę żyć w świecie, w którym obowiązuje PRAWO i jest egzekwowane. Wiem, że tobie prawo jest nie na rękę, bo zabrania ci kraść. Pracując na czarno Kane łamie prawo i za to powinno się go deportować, nawet jeśli w jego kraju czeka na niego komornik, przed którym ty tak samo uciekłeś.

>i chcesz 90% od tego co wypracuje dla siebie, za twoje pozwolenie.
Jesteś psim gównem

Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

>Ty wierzysz w to tylko, w co Ci się pyli wierzyć.
Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

>Fakty są jednak mocniejsze od twojej pogardy
Które "fakty"? Twoje, że twoje dzieci na mnie pracują?
czy ten, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
czy ten, że zakładałem spółdzielnię pracy w imię tajnej własności?

Bredzisz, zmyślasz i rzucasz gównem o FAKTACH nie masz pojęcia. Żyjesz w odrealnionym świecie, w którym niemieccy "robole bez mienia" żyją w niedogrzanych piwnicach

>Jakbyś nie zaprojektował własną rzeczywistość i co byś mi o twoim projekcie nie mówił to ja odczułem realną rzeczywistość,
Tylko naiwni idioci wierzą , że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn na stojąco 16 godzin bez wody do picia

Pytałem, czy rodzice twojego przyszłego zięcia znają twój postulat, że powinni płacić większe podatki niż ty, bo mają chatynkę w Nigerii.
Ucieczka

>O Tobie niewiele mi wiadomo po 5000h rozmowy.
O mnie wiedziałbyś wszystko co chcesz, ale wolisz to zmyślać
Co chcesz wiedzieć? Pytaj. Po co pytać, skoro lepiej wymyślić.
Po co pytać czy zatrudniam pracowników, skoro psie gówno zmyśliło, że jego dzieci myją mi podłogi.
Masz ujemną godność i ujemną inteligencję, skoro nie stać cię na rozmowę z prawdziwym człowiekiem, tylko polemizujesz z poglądami które mu zmyśliłeś

Kiedy IDIOTO bez honoru, napisałem, że jestem przeciwny jawności majątków?
Zapytałem o twój wybór pracy i mieszkania i TY udowodniłeś, że ta jawność jest bezcelowa, potem już były tylko mantry, ucieczki i rzucanie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ty, ... , określasz warunki pod jakimi mogę wejść do swojego sadu,

A jednak, a Ty z tego powodu dostajesz wścieklizny, jak zwierzę terytorialne na terenie którego pojawił się intruz, który tez potrzebuje jeść, żeby przetrwać.

Ciekawe czy na twoim terenie przetrwa wasza prymitywna i brutalna kultura czy nadejdzie nowa?

Jak tu innych natchnąć odwagą, żeby przestali się Was bać i rozumem, żeby przestali wierzyć w wasz najlepszy z możliwych światów?

Tego nie wiem i na razie nie potrafię tego zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Nie ty, ... , określasz warunki pod jakimi mogę wejść do swojego sadu,

Wiem, ze czujesz się bogiem, ale jesteś tylko gównem

Reszta mojego wpisu jak zwykle nie napotkała na twoje argumenta

Kolejny raz udowodniłeś, że jawność mienia nie ma znaczenia, a ty jesteś p.ch.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ty, ... , określasz warunki pod jakimi mogę wejść do swojego sadu,
>Wiem, ze czujesz się bogiem, ale jesteś tylko gównem

I o tym będę pamiętał i też rozumiał co za "prawo dla mojego i innych dobra" określacie mi podczas waszych tajnych i pośrednich wyborów, w których już nigdy nie wezmę udziału, bo to niemoralne.

Wielokrotnie już pisałem, ze wasze i nie moje "prawo" wynika z głębokiej pogardy dla drugiego człowieka.

Występując pod pseudonimem i ukrywając swoją tożsamość czasem to wyrazisz, inni, zwłaszcza gdy nie mogą zataić swojego nazwiska ukrywają to ale w myślach gardzą innymi tak samo jak Ty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nie ty, ... , określasz warunki pod jakimi mogę wejść do swojego sadu,
>>Wiem, ze czujesz się bogiem, ale jesteś tylko gównem
>I o tym będę pamiętał

Mam nadzieję
Oznacza to, że wara ci od mojej własności
Nie masz prawa jej niszczyć, nie masz prawa jej zabierać, nie masz nawet prawa do niej wchodzić
I nie masz prawa stawiać warunków "nie okradnę cię jeśli..."
Jesteś gównem, a nie bogiem, nikt ci nie dał prawa stawiania warunków

Nawet jeśli pole pod lasem będzie niepodpisane, to jeśli je podpalisz, dostaniesz wyrok

W zamian zapewniam to samo
Ale ja nie stawiam warunków. Twoja własność jest twoja i nic mi do niej

A przy okazji: nie ma tajnej własności, idioto. Udowodniłeś to uciekając od pytania o blachy w twoim samochodzie

Jawność majątków nie ma dla ciebie znaczenia udowodniłeś to "odpowiadając" na pytanie o wybór pracy i mieszkania

Jesteś psim gównem, udowodniłeś to zmyśleniami, które zacytowałem

Pytałem czy rodzice twojego zięcia wiedzą o twoim postulacie, że mają płacić większe podatki niż ty
Kolejne za trudne pytanie dla debila?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wara ci od mojej własności
>Nie masz prawa jej niszczyć,

W sensie, nie mam prawa jej zjadać, jeśli nie podporządkuje swojego życia twojemu i twoich kolesi w biznesach?

Pozwolicie mi żyć w waszym prywatnym świecie jeżeli będę Wam posłuszny i stanę się narzędziem w waszych rękach?

I co mi zrobisz jeśli nie będę Ci posłuszny?
Naslesz na mnie waszych goryli finansowanych z podatków od biedy egzekwowanych ode mnie pod przymusem?

Masz taką wizję, w której z kolegami jesteście właścicielami świata i Panami ludzkości.

Masz wyjebane na moje i mi podobnych interesy, bo liczą się tylko twoje?

Wara Ci od mojego świata!
Uderzyłeś się w głowę i Ci się wydaje chwilowo, że świat jest twój a on jest mój.

Kapujesz do czego to prowadzi czy w ogóle?
Do niczego miłego.
Albo dogadamy się albo będzie źle dla każdego.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>wara ci od mojej własności
>>Nie masz prawa jej niszczyć,
>W sensie,
W żadnym sensie

>Masz wyjebane na moje
Tak

Zapracuj zamiast kraść

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zapracuj zamiast kraść

Na twoim prywatnym, pod twoim zwierzchnictwem, w twoim interesie, oddając Ci 90% tego co stworzę, nie wiedząc nawet na czyim i dla kogo pracuję, czyje i jakie wypelniam cele.

Mam interesować się jedynie jaką cyfrę wydrukowaliscie na waszym papierze albo wyswietliliscie na waszym monitorze w zamian za utratę sił życiowych, bo Ty i twoi kolesie tego chcecie.

Nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Zapracuj zamiast kraść
>Na twoim prywatnym,

Zmyślaj dalej.
Ja powtórzę: chcesz coś mieć, zapracuj zamiast kraść to, co zapracowali inni

>>wara ci od mojej własności
>>Nie masz prawa jej niszczyć,
>W sensie...,
W żadnym sensie

>Masz wyjebane na moje
Tak. Jesteś młody, zdrowy, silny byk. Możesz pracować, ja nie mam obowiązku cię karmić owocami mojej pracy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś młody, zdrowy, silny byk. Możesz pracować, ja nie mam obowiązku cię karmić owocami mojej pracy

Oczywiście o też tak robię. Wychodzę do pracy o 8.00 i wracam z niej zazwyczaj około 20.00, tej podstawowej, bo wykonuje dodatkowe prace, prowadząc działalność gospodarczą.

Nie mogę jednak pozwolić, by owoce mojej pracy nie pozostawały dla mnie, czy dla moich dzieci, lecz karmiły chciwych, bezwzględnych i brutalnych, zazwyczaj białych i starych posiadaczy świata, którzy na moim garbie, niszcząc mnie, rozwijajab swoje rody.

Nie wolno mi pozwolić, by pożarły mnie pasożyty. Kto nie broni przed wyzyskiem, wyniszczeniem i przed śmiercią wskutek pozbawienia sił życiowych przez inne osobniki jest istotą niemoralną. Każda moralna istota ma obowiązek utrzymać się w zdrowiu przy życiu. Kończę, bo muszę do roboty, ludziom żyjącym z kapitału nieznanej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Pytałem, czy teściowie twojej córki znają twój postulat, że powinni płacić większe podatki niż ty
Pytałem, czy twoja matka zna twój postulat, że powinna płacić większe podatki niż ty

Nie stać cię na odpowiedź?
Tylko nie pipc, że Kane ma możliwość czytania tego forum i twoje poglądy są jawne

>>Zapracuj zamiast kraść
>Na twoim prywatnym,
Zmyślaj dalej. Ile razy mam pisać, że nikogo nie zatrudniam?
Jesteś idiotą, że nie poradzisz zrozumieć prostego komunikatu?

>>wara ci od mojej własności
>>Nie masz prawa jej niszczyć,
>W sensie...,
W żadnym sensie.
Nawet gdyby była tajna i nieopodatkowana
Nie twoje - nie ruszaj

Jawność majątków nie ma dla ciebie żadnego znaczenia, co już wielekroć napisałeś.

>>Jesteś młody, zdrowy, silny byk. Możesz pracować, ja nie mam obowiązku cię karmić owocami mojej pracy
>Oczywiście o też tak robię. Wychodzę do pracy o 8.00 i wracam z niej zazwyczaj około 20.00, tej podstawowej, bo wykonuje dodatkowe prace, prowadząc działalność gospodarczą.

I do tego łżesz jak wieprz, że pracujesz na mnie.
Przy okazji: jakie bierzesz dotacje do tej swojej działalności?
Kolejne pytania, które cię przerasta?
Przecież pisałeś, że właściciele firm dostają dotacje z podatków od biedy.
Ucieczka

>Nie mogę jednak pozwolić, by owoce mojej pracy nie pozostawały dla mnie, czy dla moich dzieci, lecz karmiły chciwych, bezwzględnych i brutalnych, zazwyczaj białych i starych posiadaczy świata, którzy na moim garbie, niszcząc mnie, rozwijajab swoje rody.

Lenin wiecznie żywy. Wiem, wg ciebie właściciel warsztatu powinien żyć powietrzem, a cały zysk powinien przypadać pracownikom. Niestety "ekonomisto" nikt nie zainwestuje pieniędzy w maszyny bez szans na zysk. Ale żeby to wiedzieć trzeba żyć w realnym świecie

Idealnym spełnieniem twojego postulatu, żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:
1 Wg Hamerdebila spółdzielczość nie istnieje (sic!)
2 Wg Hamerdebila wszelka własność powinna być jednopersonallna
3 Wg Hamerdebila, jeśli ktoś zakłada spółdzielnię, to jest demonem kapitalizmu opartego na ... dalej mantra

Hamerdebil nie jest w stanie pojąć prostych komunikatów.

>Nie wolno mi pozwolić, by pożarły mnie pasożyty. Kto nie broni przed wyzyskiem, wyniszczeniem i przed śmiercią wskutek pozbawienia sił życiowych przez inne osobniki jest istotą niemoralną.

Moralna jest wg ciebie kradzież. Widzisz mój dom, niepodpisany i dajesz sobie prawo go okraść
Moralna wg ciebie jest kradzież torebki staruszce na targu

>Każda moralna istota ma obowiązek utrzymać się w zdrowiu przy życiu.
UCZCIWĄ PRACĄ, a nie kradzieżą

>Kończę, bo muszę do roboty,
Biedactwoooooo

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Lenin wiecznie żywy. Wiem, wg ciebie właściciel warsztatu powinien żyć powietrzem, a cały zysk powinien przypadać pracownikom.

Wg mnie robol powinien wiedzieć ile właściciel zakładu wyciąga, ile płaci przeciwnikom, ile płaci za materiały, ile inwestuje i na tej wiedzy powinna opierać się ich umowa o pracę.

Ponadto właściciel powinien płacić podatek od własności jakiś wspólnie określą w demokracji.

Jeśli właściciel podzieli się z robolem tak, żeby robol też coś miał, podatek będzie niski, jeśli wszystko zgarnie tylko dla sibie, że robił nie kupi sobie nic prócz spodni wysoki.

To jest wg mnie.

Co wg Ciebie nie zadziala, bo ze swoimi kumplami z biznesach macie swoją specjalną ekonomię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Wg mnie robol
i twoja matka k***a dla psów

Pogarda dla suki za pogardę dla pracowników
CDN

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54911 punktów)
>>Lenin wiecznie żywy. Wiem, wg ciebie właściciel warsztatu powinien żyć powietrzem, a cały zysk powinien przypadać pracownikom.
>Wg mnie robol powinien wiedzieć ile właściciel zakładu wyciąga, ile płaci przeciwnikom, ile płaci za materiały, ile inwestuje i na tej wiedzy powinna opierać się ich umowa o pracę.

1 Przykład oponiarza - ucieczka
2 Pytanie o wybór pracy - ucieczka

Coś jeszcze jako twoje argumenta?

Idealnym spełnieniem twojego postulatu, żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:
1 Wg Hamerdebila spółdzielczość nie istnieje (sic!)
2 Wg Hamerdebila wszelka własność powinna być jednopersonallna
3 Wg Hamerdebila, jeśli ktoś zakłada spółdzielnię, to jest demonem kapitalizmu opartego na ... dalej mantra

Ucieczka

>Ponadto właściciel powinien płacić podatek od własności
Mantra

>Jeśli właściciel podzieli się z robolem
I twoją matką - kurwą dla psów

>To jest wg mnie.
Wg ciebie wolno kraść torebki staruszkom na targu

>Co wg Ciebie nie zadziala, bo ze swoimi kumplami z biznesach
Zmyślonymi przez hamerpedofila

Trzeźwiejesz kiedyś?
Twoi kumple w interesach stręczą twoje dzieci dla twojego zysku
Też poradzę zmyślać

Teściowie twoje córki znają twoje postulaty?
Za trudne pytanie?
Twoja mama wie, że ma płacić większe podatki niż ty?
Za trudne pytanie?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Przykład oponiarza - ucieczka
>2 Pytanie o wybór pracy - ucieczka

No przecież wciąż powtarzam, że macie specjalną ekonomię i specjalnych profesorów od niej jak kiedyś komuniści, która głosi, że człowiek z wiedzą i bez wiedzy umawia się tak samo i dlatego robole nie powinni nic wiedzieć w odróżnieniu od właścicieli, którzy zatrudniają wywiadownie gospodarcze, doradców podatkowych, finansowych, inwestycyjnych, psychologów biznesowych i lobbystów, żeby wiedzieć jak się umówić i żeby wiedzieć jak wpłynąć na drugą stronę umowy na jej stratę i dla własnej korzyści.

Ty jesteś jednym z profesorów tej specjalnej ekonomii i zarazem wrogiem roboli, chociaż jako robol zaczynałeś, co być może Cię brzydzi, bo zawsze chciałeś żyć jak król z posiadłości.

Wielu ludzi próbuje odciąć się od korzeni, żeby stać się rzekomo kimś lepszym od ludzi, którzy go urodzili ale z tego zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi.

Nie przekonujesz mnie do waszych i nie moich praw do tajemnic i przemocy przykładem oponiarza, przykładem krów i pracownika, który wybiera pomiędzy pracodawcą z nazwiskiem i bez nazwiska.

Jesteś lobbystą właścicieli zza oceanów, co gorsza bez wynagrodzenia.
Zainstalowali Ci wizję świata w umyśle, za którą bezmyślnie podążasz, wierząc, że czynisz dobro czyniąc w rzeczywistości zło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>1 Przykład oponiarza - ucieczka
>>2 Pytanie o wybór pracy - ucieczka
>No przecież wciąż powtarzam,

Mnie nie interesuje powtarzanie twoich mantr

Oponiarz WIE ile opon wymienia, WIE ile kosztuje wymiana, WIE ile zarabia, WIE jakie są zyski właściciela warsztatu

WIE i co z tego?

>robole...
... stara hamerlikowa - k***a dla psów

>Ty jesteś jednym z profesorów
Ty jesteś stręczycielem własnych dzieci pedofilom

Idealnym spełnieniem twojego postulatu o wiedzy o obrotach firmy i żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:
1 Wg Hamerdebila spółdzielczość nie istnieje (sic!)
2 Wg Hamerdebila wszelka własność powinna być jednopersonallna
3 Wg Hamerdebila, jeśli ktoś zakłada spółdzielnię, to jest demonem kapitalizmu opartego na ... dalej mantra

Poradzisz to przeczytać?

>chociaż jako robol zaczynałeś
Twoja córka jako dziwka
Byłem ładowaczem na kopalni, ROBOTNIKIEM.

> co być może Cię brzydzi
Ty mnie brzydzisz

Kim są ci moi rzekomi kumple w rzekomych interesach?
Skończ jarać to gówno

>bo zawsze chciałeś żyć jak król z posiadłości.
Sonia to dziwka zmyślaj dalej

>i przemocy
Jesteś psim chujem

>przykładem oponiarza,
Ucieczka

>przykładem krów
Ucieczka

>i pracownika, który wybiera pomiędzy pracodawcą z nazwiskiem i bez nazwiska.
Ucieczka

Pytałem o wybór pracy, odpowiedziałeś, że wiedza o majątku właściciela jest dla ciebie bez znaczenia
Czego bronisz, skoro to dla ciebie nieistotne?

>Jesteś lobbystą właścicieli zza oceanów,
Jesteś stręczycielem własnych dzieci

Teściowie twojej córki wiedzą, że postulujesz, żeby płacili większe podatki niż ty? ?
Za trudne pytanie?
Twoja mama wie, że ma płacić większe podatki niż ty?
Za trudne pytanie?
Kiedy doczekam odpowiedzi?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Idealnym spełnieniem twojego postulatu o wiedzy o obrotach firmy i żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:

kogo mieliby wtedy słuchać wasi sędziowie, policjanci i komornicy prowadzący przymusowe egzekucje na wolnym rynku w tak demokratycznych firmach?

Ja widzę lepsze spełnienie dla moich żądań.
W prywatnych i niedemokratycznych firmach, gdzie jedna osoba dominuje nad innymi, wszyscy mają taki sam dostęp do informacji o finansach firmy ale każdy ma różne obowiązki i uprawnienia zależnie od pozycji.

To jest spełnienie moich żądań a nie twoje opowieści o tym, że każdy może sobie z innymi stworzyć komunistyczną firmę ale to nie pozbawi waszych sędziów, policjantów i komorników prawa do przemocy na wolnym rynku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>1 Przykład oponiarza - ucieczka
>>2 Pytanie o wybór pracy - ucieczka
>No przecież wciąż powtarzam,

Mnie nie interesuje powtarzanie twoich mantr

Oponiarz WIE ile opon wymienia, WIE ile kosztuje wymiana, WIE ile zarabia, WIE jakie są zyski właściciela warsztatu

WIE i co z tego?

>robole...
... stara hamerlikowa - k***a dla psów

>Ty jesteś jednym z profesorów
Ty jesteś stręczycielem własnych dzieci pedofilom

Idealnym spełnieniem twojego postulatu o wiedzy o obrotach firmy i żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:
1 Wg Hamerdebila spółdzielczość nie istnieje (sic!)
2 Wg Hamerdebila wszelka własność powinna być jednopersonallna
3 Wg Hamerdebila, jeśli ktoś zakłada spółdzielnię, to jest demonem kapitalizmu opartego na ... dalej mantra

Poradzisz to przeczytać?

>chociaż jako robol zaczynałeś
Twoja córka jako dziwka
Byłem ładowaczem na kopalni, ROBOTNIKIEM.

> co być może Cię brzydzi
Ty mnie brzydzisz

Kim są ci moi rzekomi kumple w rzekomych interesach?
Skończ jarać to gówno

>bo zawsze chciałeś żyć jak król z posiadłości.
Sonia to dziwka zmyślaj dalej

>i przemocy
Jesteś psim chujem

>przykładem oponiarza,
Ucieczka

>przykładem krów
Ucieczka

>i pracownika, który wybiera pomiędzy pracodawcą z nazwiskiem i bez nazwiska.
Ucieczka

Pytałem o wybór pracy, odpowiedziałeś, że wiedza o majątku właściciela jest dla ciebie bez znaczenia
Czego bronisz, skoro to dla ciebie nieistotne?

>Jesteś lobbystą właścicieli zza oceanów,
Jesteś stręczycielem własnych dzieci

Teściowie twojej córki wiedzą, że postulujesz, żeby płacili większe podatki niż ty? ?
Za trudne pytanie?
Twoja mama wie, że ma płacić większe podatki niż ty?
Za trudne pytanie?
Kiedy doczekam odpowiedzi?

>>Idealnym spełnieniem twojego postulatu o wiedzy o obrotach firmy i żeby cały zysk był własnością pracowników jest SPÓŁDZIELCZOŚĆ PRACY, ale:

>kogo mieliby wtedy słuchać wasi sędziowie,
Twojej żony - k***y dla psów
To JEJ sędziowie tak samo jak moi, żal mi cię, że kundle przyprawiają ci rogi

Przykro mi, twój poziom dyskusji.
"Merytorycznie" rzucasz gównem, niestety rykoszetem obrywa suka, która ma posiadłości w lądku


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oponiarz WIE ile opon wymienia, WIE ile kosztuje wymiana, WIE ile zarabia, WIE jakie są zyski właściciela warsztatu
>WIE i co z tego?

Aha i dlatego chcecie ludzi karać za zdradę waszych tajemnic? Pomimo, że wszyscy wszystko wiedzą?

Ty pierwszy dasz "prawo" waszemu policjantowi do ukarania człowieka za wyjawienie tego, co tam taicie, a potem dasz mu jeszcze "prawo", aby wynagrodzenie za to pobrał sobie pod przymusem od biedoty, oddając Ci lwią część tego "poboru" w postaci państwowej subwencji do twojej prywatnej własności.

Coś wiem już o funkcjonowaniu waszego i nie mojego świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Próbowałem merytorycznie zwrócić ci uwagę na spółdzielczość, ale ty wolisz rozmawiać o kurwieniu się twoich kobiet z kundlami

>>Oponiarz WIE ile opon wymienia, WIE ile kosztuje wymiana, WIE ile zarabia, WIE jakie są zyski właściciela warsztatu
>>WIE i co z tego?
>Aha i dlatego chcecie ludzi karać za zdradę waszych tajemnic?

nie my, ale twoja żona - dziwka
zmyślaj dalej

Oponiarz WIE ile opon wymienia, WIE ile kosztuje wymiana, WIE ile zarabia, WIE jakie są zyski właściciela warsztatu
WIE i co z tego?
MERYTORYCZNIE !!!
Rozumiesz stręczycielu?

>Ty pierwszy dasz "prawo" waszemu policjantowi
I twojej żonie kurwie dla psów
Zmyślaj dalej

>Coś wiem już o funkcjonowaniu waszego
I twojej żony k***y dla psów

Zmyślaj dalej

Przykro mi, to twój poziom "dyskusji"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>MERYTORYCZNIE !!!

Wiara w to co jest słuszne, dobre, prawdziwe i sprawiedliwe, wiara w to co zapewnia bezpieczeństwo, wolność, szczęście, przyszłość a nawet miłość wynika z wbudowanych w psyche emocji sterujących umysłem, co znaczy w tej sytuacji merytorycznie?

Jak wyjaśnić merytorycznie, że nasze chciwości a za nią interesy są sprzeczne i wykluczają się wzajemnie?

Merytorycznie to musimy być do siebie podobni, żeby żyć w pokoju na jednej planecie a skoro podobni do siebie nie jesteśmy to spokoju między nami nie będzie.

Tak merytorycznie myślę sobie, że to dopiero początek niepokoju, że prawdziwy niepokój dopiero nadejdzie.

Nie widzę żadnej płaszczyzny dla porozumienia się z Tobą dlatego mogę powiedzieć, że porozumienie i pokój z Tobą są niemożliwe.

Nie wiem jeszcze co mam z tym zrobić ale oczami wyobraźni widzę nieporozumienie, konflikt i niepokój, żeby nie nazwać tego wojną.

Nie chcę mi się powtarzać, że twoje wypowiedzi są niewybaczalne, bez względu na to ja bardzo racjonalne i usprawiedliwione są one w twojej głowie, bo nie chcę nakręcać się na nienawiść. Mogę jednak z pewnością powiedzieć, że nie jesteś moim przyjacielem, wprost przeciwnie jesteś moim nieprzyjacielem i tego nie zapomnę.

Twoje wypowiedzi choć czasem interesujące są wrogie moim ideom. Wiem, że jesteś wrogiem mojej wizji świata, która wyrasta z moich najgłębszych przekonań.

Już za dużo złego spotkało mnie w życiu i nie pozwolę ażeby zło dominowało nade mną.

Także szykuj sie, bo to nie jest żadne rozwiązanie ani koniec. Jesteśmy dopiero na samym początku zmiany siebie i świata.

Mam nadzieję, że potrafię wszystko podporządkować moim dążeniom.

Mogę ze wszystkiego zrezygnować i wszystko poświęcić temu, żeby osiągnąć własne cele.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>MERYTORYCZNIE !!!
>Wiara w to co jest słuszne, dobre, prawdziwe i sprawiedliwe

MERYTORYCZNIE !
Przestań kłamać
Przestań zmyślać
Skończ rzucać gównem
Pisz po polsku
I skończ z tym zaimkiem "wasz"

Zadaję ci proste pytania, a ty twierdzisz, że nie zadaję pytań
To jest merytorycznie?

>Jak wyjaśnić merytorycznie, że nasze chciwości a za nią interesy są sprzeczne i wykluczają się wzajemnie?

Chcę spokojnie spożywać owoce własnej pracy, to nie jest chciwość
Ty :
1 Łżesz rzucając gównem, że twoje dzieci na mnie pracują
2 Chcesz mnie owoców tej pracy pozbawić

>Merytorycznie to musimy być do siebie podobni, żeby żyć w pokoju na jednej planecie
Nie, nie musimy, ale musimy przestrzegać pewnych zasad

1 Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
2 Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
3 Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM

>Tak merytorycznie myślę sobie, że to dopiero początek niepokoju, że prawdziwy niepokój dopiero nadejdzie.
Twoje odloty nie mają znaczenia

>Nie widzę żadnej płaszczyzny dla porozumienia się z Tobą dlatego mogę powiedzieć, że porozumienie i pokój z Tobą są niemożliwe.
Użyj argumentów zamiast gówna
Przekonaj sam siebie
Przestań kłamać
pisz po polsku
Odpowiadaj na pytania
Skończ widzieć w każdym wroga, bo.... PYTA

Chcesz żeby nie było spółdzielczej własności
UZASADNIJ
Twoje religijno - pseudomoralne odloty nie są uzasadnieniem
Twoje postulaty właśnie spółdzielczość spełnia najlepiej

>Nie wiem jeszcze co mam z tym zrobić
Użyć argumentów, odpowiadać na pytania pisać po polsku i nie rzucać gównem
Wystarczy

>Nie chcę mi się powtarzać, że twoje wypowiedzi są niewybaczalne,
Doprawdy?
Kiedy zarzuciłeś mi życie z przestępstw to jest wybaczalne?
Jesteś psim chujem, a twoja żona daje pokazy seksu z psami za kasę
Przeproszę, jeśli sprostujesz kłamstwa na mój temat
Nie oczekuję przeprosi! Wystarczy sprostowanie , ja przeproszę
Nie?
Jesteś psim gównem

>Twoje wypowiedzi choć czasem interesujące są wrogie moim ideom.
Nie czytasz moich wypowiedzi, sam je wymyślasz

>Już za dużo złego spotkało mnie w życiu
Skończ się użalać na sobą, cioto

>Także szykuj sie, bo to nie jest żadne rozwiązanie ani koniec. Jesteśmy dopiero na samym początku zmiany siebie i świata.

Niczego nie zmieniasz
Co najwyżej wqurwisz

>Mam nadzieję, że potrafię wszystko podporządkować moim dążeniom.
Znów czujesz się bogiem?

>Mogę ze wszystkiego zrezygnować i wszystko poświęcić temu, żeby osiągnąć własne cele.
Twój wybór, ja na twoim miejscu wolałbym zarobić na dom i zostawić dzieciom coś więcej niż nienawiść do sąsiada, bo ma lepszy samochód

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niczego nie zmieniasz

Jesteś najwyraźniej bogiem wyższej klasy ode mnie, bo ja do tej pory nie mogę nic i cały świat kręci się wbrew mojej woli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Proponowałem ci układ: przeproszę , jeśli ty sprostujesz kłamstwa na mój temat
Nie wymagam symetrii!!
Ty tylko sprostuj, ja przeproszę

I co na to Hamerlik ?
Pokazuje, jak bardzo uwielbia tarzać się w szambie.

>>Niczego nie zmieniasz
>Jesteś najwyraźniej bogiem wyższej klasy ode mnie,

Nie, nie jestem bogiem
Ty się nim czujesz.

Przykład torebki:
Określasz warunki pod jakimi nie ukradniesz. Gdybyś był zwykłym złodziejem zażądałbyś okupu, ale czujesz się bogiem, dorabiasz ideologię

Społeczny konsens jest inny: kradzież torebki staruszce na targu jest złem

Nie:
kradzież torebki staruszce na targu jest złem, pod warunkiem, że..
kradzież torebki staruszce na targu jest złem, chyba że...
kradzież torebki staruszce na targu jest złem, ale....

kradzież torebki staruszce na targu jest złem. Koniec

Ty głosisz się bogiem, chcąc zmienić te zasady, które akceptują wszyscy uczciwi ludzie

Teraz ucieczka od meritum

>i cały świat kręci się wbrew mojej woli.
Zastanów się czy świat ma problem, czy ty
Ten świat jest jakoś poukładany. Niemieccy robotnicy jeżdżą na wakacje na Baleary i nagle pojawia się ktoś, kto postuluje zakaz urlopów.

Argument za brakiem urlopów?
"jesteś demonem"

(Oczywiście pilnuje, żeby się koledzy z pracy nie dowiedzieli !!!!)

może walnij się w czerep i POMYŚL
Chcesz żeby pracownik (nie ROBOL) znał finanse firmy i nazywasz "demonem kapitalizmu" człowieka który prowadził firmy, w których to JEST

Chcesz, żeby nikt prócz pracownika nie jadł tortu, który pracownik wytworzył i nazywasz i nazywasz "demonem kapitalizmu" człowieka który prowadził firmy, w których pracownica dzielą CAŁĄ wartość dodaną







Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz, żeby nikt prócz pracownika nie jadł tortu, który pracownik wytworzył i nazywasz i nazywasz "demonem kapitalizmu" człowieka który prowadził firmy, w których pracownica dzielą CAŁĄ wartość dodaną

Demonami nazywam ideologów tajemnic i przemocy na "wolnym" rynku.

"Wolnym" w cudzysłowie, bo tak naprawdę nie wiadomo od czego ten rynek jest wolny. Najpewniej od respektu dla człowieka i jego pracy i potrzeb.

Wasz rynek z całą pewnością nie jest wolny od przymusu i przemocy. To jest ideologiczne kłamstwo powtarzane przez waszych profesorów na waszych uczelniach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Chcesz, żeby nikt prócz pracownika nie jadł tortu, który pracownik wytworzył i nazywasz i nazywasz "demonem kapitalizmu" człowieka który prowadził firmy, w których pracownica dzielą CAŁĄ wartość dodaną
>Demonami nazywam ideologów tajemnic i przemocy na "wolnym" rynku.
Wszystkich nazywasz ideologami tajemnic i przemocy

A największym, fanatycznym miłośnikiem tajemnic jesteś TY
jesteś jedynym znanym moi człowiekiem, który nie tylko jest fanatycznym miłośnikiem przemocy, ale ze stosowania przemocy się utrzymywał i do dziś postuluje usuwanie przemocą ludzi z ich domów, kiedy nie będzie ich stać na opłacenie podatku

>Wasz rynek
I twoja żona dziwka
Skończ zmyślać, przestaniesz obrywać rykoszetem

>>kradzież torebki staruszce na targu jest złem, pod warunkiem, że..
>Zawsze posługujesz się takimi przykladami.
To dobry przykład. Twoja matka jest staruszką na targu, jej to może grozić.
Dlaczego nie poradzisz prosto i jasno napisać, że kradzież torebki staruszce jest złem? Bez warunków bez "ale" "chyba"
Po prostu: kradzież torebki staruszce jest złem

>Piszesz o właścicielu jak o emerycie z mieszkaniem albo o swoim teściu z krowami.
Są właścicielami.
Wielcy posiadacze rafinerii, kopalń, hut, w twoim świecie zapłacą groszowe podatki, bo wyliczenie wartości ich majątków będzie groszowe, to właśnie drobnizna - właściciele mieszkań, działek, ogródków będą przez ciebie zrujnowani podatkami, a potem wyrzuceni przemocą ze swoich domów. I nie próbuj kłamać, że pisałeś co innego
Postulowałeś, żebym na starość sprzedał swój dom i zamieszkał w jednym pokoju.

Obejrzyj "Pola śmierci" tam też tacy jak decydowali o tym kto może mieć krzaczek pomidora

>Piszesz o dostępie funkcjonariuszy waszego państwa
I twojej żony - k***y dla psów
Przestań zmyślać

>Ciekawe ile egzekucji prowadzonych przez waszych komornikow
Napisał windykator. Nie czujesz własnego smrodu?
Nie mam komorników, to twoja matka - dziwka miała syna windykatora

>w asyście waszej policji
I twojej żony - dziwki
Przestań zmyślać, przestań udawać. że urodziłeś się wczoraj na Marsie
Przestań winić mnie za całe zło, które wyrządziłeś innym ludziom - przestaniesz obrywać rykoszetem

Najwyraźniej ten rykoszet - wizja twojej żony z psami powoduje u ciebie wzwód, skoro tak lubisz to prowkować

>a ile egzekucji lichwy, którą Wy nazywacie karą i prowizją?
Jesteś psim chujem, który poradzi tylko kłamać
Kiedy, psi chuju, nazwałem lichwę prowizją?
Oczywiście psi chuj znów wymyślił słowa szarleya
Na rozmowę z prawdziwym jest zbyt głupi

>Jesteś lobbystą złodziei
Jesteś gwałcicielem własnych dzieci
Ja zakładałem spółdzielnie, żeby pracownik był współwłaścicielem ty o najemnych pracownikach piszesz "robole"
Dlaczego?
Bo jesteś psich gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wszystkich nazywasz ideologami tajemnic i przemocy

Nie, w żadnym razie.
Sądzę, że widać wyraźnie kto propaguje prawo do tajemnicy i prawo do przymusu egzekucyjnego a kto w te prawa wątpi jak ja.

Nie wszyscy są podobni do Ciebie.

>A największym, fanatycznym miłośnikiem tajemnic jesteś TY

Nie sądzę. Jestem propagatorem publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą. Propaguje nie tylko jawność własności w powiązaniu przedmiotu własności zawsze z osobą fizyczną ale także jawność wszystkich roszczeń, długów i portfeli.

Chcę kryptograficznego zabezpieczenia świadectw własności i jednostek pieniężnych ale także ich publicznie janwego rozkładu.

Wyrażasz fałszywe świadectwo przeciw mi, choć twój bóg ponoć zabronił Ci tego. Gdybyś wierzył w swojego boga to wierzyłbys, że pójdziesz za to do piekła ale Ty tylko udajesz wiarę, bo Ci się pyli tak siebie przedstawiać przed innymi, przez co możesz swój udawany katolicyzm zmonetaryzowac.

Nie martw sie, z moich doświadczeń życiowych wynika, że znakomita większość katolików to kłamcy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Propaguje nie tylko jawność własności ale także jawność wszystkich roszczeń, długów i portfeli.

Ile ci zostało do spłaty, po licytacji twojej działki?

Propagujesz....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wielcy posiadacze rafinerii, kopalń, hut, w twoim świecie zapłacą groszowe podatki, bo wyliczenie wartości ich majątków będzie groszowe, to właśnie drobnizna - właściciele mieszkań, działek, ogródków będą przez ciebie zrujnowani podatkami, a potem wyrzuceni przemocą ze swoich domów.

To są prawdy waszej ekonomii, która głosi że dobrobyt wszystkim zapewnić mogą jedynie tajemnice, przemoc na "wolnym" rynku i państwowe dopłaty do prywatnych majątków z przymusowych podatków od biedy.

Ile razy już słyszałem, że nie ma alternatywy dla waszej ekonomii i że tak być musi?

Nie wierzę, że wasza ekonomia może komukolwiek zapewnić szczęście, nawet Wam. Sądzę, że szczęście jakie odczuwacie w związku z dominacją nad innymi ludźmi jest fałszywe i destrukcyjne dla Was tak samo jak i dla innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Każda kradzież jest złem
Także kradzież torebki staruszce na targowisku jest złem

Co ty na to?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każda kradzież jest złem
>Także kradzież torebki staruszce na targowisku jest złem
>Co ty na to?

Także kradzież cudzych sił życiowych za pomocą falszywej ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz fałszywej ideologii socjalizmu opartego na tajnej i pośredniej demokracji oraz przymusowych podatkach od biedy.

Zło jest złem, choć niektórzy dobrabiaja mu maskę dobra głosząc, że takie jest prawo natury.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Każda kradzież jest złem
Także kradzież torebki staruszce na targowisku jest złem

jak widać nie poradzisz się z tym zgodzić.
Nie poradzisz po prostu, po polsku potępić kradzieży

>Także kradzież cudzych sił życiowych za pomocą falszywej ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz fałszywej ideologii socjalizmu opartego na tajnej i pośredniej demokracji oraz przymusowych podatkach od biedy.

Pisz po polsku. Prosto. Bez bełkotu. Bez urojeń.
Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie. Założenie spółdzielni? Przeszczep serca?
Co to jest ideologia kapitalizmu?
Co to jest tajna własność? Jakiś przykład na jej istnienie
Co to są podatki od biedy?

>Zło jest złem,
Każda kradzież jest złem
Także kradzież torebki staruszce na targowisku jest złem

Zamiast napisać proste zdanie, próbujesz manipulacji, żeby... usprawiedliwić prawo do kradzieży

>choć niektórzy dobrabiaja mu maskę dobra głosząc, że takie jest prawo natury.
Patrz w lustro

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to są podatki od biedy?

Przymusowy podatek od pracy na cudzym i od konsumpcji płacony przez osoby bez mienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Każda kradzież jest złem
Także kradzież torebki staruszce na targowisku jest złem

Proste (dla wszystkich oprócz Hamerzłodzieja)

Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)

Kolejny raz udowadniasz, że jesteś idiotą pozbawionym godności



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każda kradzież jest złem

Nie potrafisz czy raczej nie chcesz rozpoznać prawdziwych złodziei.

Całą uwagę próbujesz przykuć do złodziei konserw rybnych, żeby odwrócić uwagę od złodziei życia w białych kołnierzykach.

I chciałem dopisać jeszcze o podatkach od biedy, że przeznaczonych w zasadniczej części na utrzymanie kasty urzędniczej i policji kapitalistycznej a także na państwowe dopłaty do majątkow prywatnych pod pretekstem wyższej organizacji swiata, a dopiero w pozostałej reszcie na opiekę nad dziećmi i starymi w rodzinach, w których ludzie zdolni do pracy, zostali pozbawieni środków i czasu, z którymi sami mogliby się nimi zaopiekowac ale już zacząłeś używać złodziei konserw rybnych do usprawiedliwiania dostępu funkcjonariuszy waszego państwa, działających na zlecenie lichwiarzy, do portfeli biedoty.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jedyny pożytek: cieszę się, że przyznałeś mi rację, że nie istnieje tajna własność
NAREEEEEESZCDIE!!!!!!!

>>Każda kradzież jest złem
>Nie potrafisz czy raczej nie chcesz rozpoznać prawdziwych złodziei.
Każda kradzież jest złem

Tego hamerzłodziej nie poradzi przyznać
Hamerzłodziej syn hamerkurwy i przypadkowego psa usprawiedliwia kradzieże, bo przecież
NIE WIADOMO CZY STARUSZKA NA TARGU NIE JEST WŁAŚCICIELKĄ FIRMY (sic), a wtedy okradanie jej jest moralnym obowiązkiem

Oczywiście Hamerlik - właściciel firmy podlega innym zasadom.

>Całą uwagę próbujesz przykuć do złodziei konserw rybnych,
Złodziej konserw jest złodziejem, nawet jeśli nazywa się Hamerlik i dorabia ideologię do kradzieży
Złodziej torebki jest złodziejem, nawet jeśli nazywa się Hamerlik i dorabia ideologię

>I chciałem dopisać jeszcze o podatkach od biedy
Zmyślonych przez Hamerlika - _ekonomistę"

>że przeznaczonych w zasadniczej części na utrzymanie kasty urzędniczej i policji kapitalistycznej
... i Kindergeldu dla folksdojczów
Co to jest policja kapitalistyczna?
Wiem, nienawidzisz berlińskiej policji, bo nie pozwala ci kraść

Kim są złodzieje ludzkiego życia?
Religa, który wg Hamerpsiegoochuja był winien, że dzieci zostawały sierotami?
Wg hamerpisegochuja uratowani przez niego ludzie musieli wracać do pracy na cudzym, więc dzieci zostawały sierotami
Religa wg hamerpsiegochuja zabijał ludzi

>>Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)
>Ty rozumiesz
Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)

Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie. Założenie spółdzielni? Przeszczep serca?
Co to jest ideologia kapitalizmu?
Co to jest tajna własność? Jakiś przykład na jej istnienie
Co to są podatki od biedy?

>Jak nie masz z tego 1000 zł...

Jak twoja żona nie ma 1000 złotych to nie zdejmie majtek, dlatego nie budujesz domu
Zmyślaj dalej synu k***y i kundla, też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... i Kindergeldu dla folksdojczów

Aha czyli przymusowa zapłata 20.000 wymyślonych przez Was i kontrolowanych jednostek, żeby otrzymać z łaską 1.000 jednostek zwrotu w pomocy na wychowanie dzieci, które potem mają Wam wyświadczyć tłuste emerytury, bo zajęci przewlaszczaniem świata w swoje posiadłości, zapomnieliście urodzić własne?

Nie dziękuję .

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jedyny pożytek: cieszę się, że przyznałeś mi rację, że nie istnieje tajna własność
NAREEEEEESZCDIE!!!!!!!

>>Każda kradzież jest złem
>Nie potrafisz czy raczej nie chcesz rozpoznać prawdziwych złodziei.
Każda kradzież jest złem

Tego hamerzłodziej nie poradzi przyznać
Hamerzłodziej syn hamerkurwy i przypadkowego psa usprawiedliwia kradzieże, bo przecież
NIE WIADOMO CZY STARUSZKA NA TARGU NIE JEST WŁAŚCICIELKĄ FIRMY (sic), a wtedy okradanie jej jest moralnym obowiązkiem

Oczywiście Hamerlik - właściciel firmy podlega innym zasadom.

>Całą uwagę próbujesz przykuć do złodziei konserw rybnych,
Złodziej konserw jest złodziejem, nawet jeśli nazywa się Hamerlik i dorabia ideologię do kradzieży
Złodziej torebki jest złodziejem, nawet jeśli nazywa się Hamerlik i dorabia ideologię

>I chciałem dopisać jeszcze o podatkach od biedy
Zmyślonych przez Hamerlika - _ekonomistę"

>że przeznaczonych w zasadniczej części na utrzymanie kasty urzędniczej i policji kapitalistycznej
... i Kindergeldu dla folksdojczów
Co to jest policja kapitalistyczna?
Wiem, nienawidzisz berlińskiej policji, bo nie pozwala ci kraść

Kim są złodzieje ludzkiego życia?
Religa, który wg Hamerpsiegoochuja był winien, że dzieci zostawały sierotami?
Wg hamerpisegochuja uratowani przez niego ludzie musieli wracać do pracy na cudzym, więc dzieci zostawały sierotami
Religa wg hamerpsiegochuja zabijał ludzi

>>Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)
>Ty rozumiesz
Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)

Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie. Założenie spółdzielni? Przeszczep serca?
Co to jest ideologia kapitalizmu?
Co to jest tajna własność? Jakiś przykład na jej istnienie
Co to są podatki od biedy?

>Jak nie masz z tego 1000 zł...

Jak twoja żona nie ma 1000 złotych to nie zdejmie majtek, dlatego nie budujesz domu
Zmyślaj dalej synu k***y i kundla, też poradzę zmyślać

>>... i Kindergeldu dla folksdojczów
>Aha czyli przymusowa zapłata 20.000 wymyślonych przez Was i...

... i hamerkurwę. Zmyślaj dalej

> bo zajęci przewlaszczaniem świata
... i przyprawianiem ci rogów

>w swoje posiadłości
W Lądku

>, zapomnieliście urodzić własne?
Liczbę dzieci też mi hamerpsichuj zmyśla.

Dlaczego?
Bo jest psim chujem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>, zapomnieliście urodzić własne?
>Liczbę dzieci też mi hamerpsichuj zmyśla.

Nic o Tobie nie wiem po 10 latach rozmowy.
Mogę się jedynie domyślać twoich motywów.
Nie wiem nawet gdzie mieszkasz a Ty znasz nawet miejsce mojego pochodzenia.

Myślę, że o to chodzi w waszych "umowach" zebyscie wiedzieli wszystko o drugiej stronie ale żeby druga strona nie wiedziała o Was nic, najlepiej żeby nie znała nawet waszej tożsamości tylko jakiś anonimowy nick, którym nazywajcie "osoby prawne" pod którymi się kryjecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
kradzież torebki staruszce na targu jest złem
Wiem, nie dla hamerzłodzieja

>>>, zapomnieliście urodzić własne?
>>Liczbę dzieci też mi hamerpsichuj zmyśla.
>Nic o Tobie nie wiem po 10 latach rozmowy.
Liczbę dzieci też mi hamerpsichuj zmyśla.

Pisałem ile mam dzieci, nie moja wina, ze masz gówno zamiast mózgu i nie poradzisz czytać i zapamiętać
Skończ jarać to gówno

>Mogę się jedynie domyślać twoich motywów.
Psi chuj poradzi je jedynie zmyślać

>Nie wiem nawet gdzie mieszkasz
I gdzie trzymam klucze do domu?
Ochujałeś? Mam złodziejowi podawać takie info?
Może jeszcze numer karty i PIN?

>a Ty znasz nawet miejsce mojego pochodzenia.
I też nie wiem gdzie mieszkasz "adresat nieznany"

>Myślę, że o to chodzi w waszych...
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę a hamerlikowi przy tym staje
Przestań zmyślać

>tylko jakiś anonimowy nick
Krystkon
Znasz moje nazwisko, to, że twój skretyniały mózg zapomniał to wynik gówna które jarasz

>>Co to jest ideologia kapitalizmu?
>Wasza...
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę

>Wszystkie wasze prawa..
Stara hamerlikowa dawała psom na Nadodrzu

Też poradzę zmyślać

>Chciałem sprawdzić czy ta firma ochroniarska była założona przez byłych policjantów albo wojskowych

A ja chciałem sprawdzić historię długu Hamerlika
Rozumiem, tajemnica

Tajemnica Hamerlika - dobre
Tajemnica innych złe

>Każdy doskonale wie jak ten wasz kapitalizm
Każdy doskonale wie że twoja żona to dziwka

>Co to jest ideologia kapitalizmu?
>Wasza fałszywa wiara jak zyc,

Rzyć pisze się przez RZ
prościej napisać "dupa" np dupa hamerlicząt - źródło dochodu krystkona na podróże do Peru

Zmyślaj dalej, dalej będziesz miał wzwód po rykoszecie

>Wszystkie wasze prawa są dla innych, Was samych nie obowiązują.
Za ile poszła twoja działka?
Ile zostało ci długu?

Rozumiem jawność nie obowiązuje hamerhipokryty, tylko innych

Pytałem czy teściowie twojej suczki wiedzą, że chcesz, żeby płacili większe podatki niż ty?
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie wiem nawet gdzie mieszkasz
>I gdzie trzymam klucze do domu?
>Ochujałeś? Mam złodziejowi podawać takie info?
>Może jeszcze numer karty i PIN?

Nie potrzebuję twojego pinu ani nawet go nie chcę. To byłoby wbrew temu w co wierzę, że tylko właściciel powinien mieć dostęp do swojego zaszyfrowanego portfela i nikt więcej ani złodziej, ani sędzia, ani policjant, ani komornik, ani też poborca skarbowy.

Wystarczy mi, że będę znał twoje wszystkie twoje posiadłości, wszystkie twoje należności, długi i stan portfela.

Wystarczy mi, że będę znał publicznie jawny algoryt księgi kapitału, że będę znał kod jej programu i będę miał wspolkontrole nad procesem komputerowym, który będzie jej wykonaniem.

Hasła do twojego portfela nie chcę nigdy poznać. Nic mi nie da a już z pewnością nie da mi bezpieczeństwa, zdrowia, miłości i szczęścia. Jeśli je poznam to tylko na własne nieszczęście.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Każda kradzież torebki staruszce jest złem

Hamerlik jest przeciwnego zdania

Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie. Założenie spółdzielni? Przeszczep serca?

Co to jest ideologia kapitalizmu?

Co to jest nieuznawanie mienia, na przykładzie mojego sadu?
Co to jest przymusowa egzekucja mienia na przykładzie mojego sadu?

>Wystarczy mi, że będę znał twoje wszystkie twoje posiadłości, wszystkie twoje należności, długi i stan portfela.
... i ilość krów teścia

1 po co? Pytam od 10 lat. Po co chcesz znać stan mojego konta? *
2 A jak nie poznasz to, to co?
3 TY masz znać, innym nie wolno znać twoich długów
4 Ilu ludzi myśli tak jak ty?

Już na pierwsze pytanie nie dostanę odpowiedzi

*
Stan na dziś (po kursie z piątku wg onetu): 40 582 euro
masz wzwód? Będziesz się teraz onanizował?
Co zrobisz z taką informacją?
Do czego ci jest potrzebna?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każda kradzież torebki staruszce jest złem
>Hamerlik jest przeciwnego zdania

Pod kradzieżą torebki staruszce na targu szarley chce przemycić prawo Billa Gatesa do chatu GPT, który wytworzył ktoś inny ale on go kupił za hajsy z prawa własności do fali ruchu nazywanej "Windowsem".

Nie wolno zapominać, że niedołężne staruszki emerytki i opuszczone przez rodzica dzieci bez alimentów to dla szarlaya tylko narzędzia kształtowania cudzych umysłów, których używa do zabezpieczania biznesów swoich kolesi.

>Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie.

Wyzeranie owoców cudzej pracy bez adekwatnego świadczenia w zamian. Np. okradanie pszczół z miodu. Natura musiala ukształtować u pszczół uczucie nienawiści do złodziei miodu i gotowość do poświęcenia życia jednostki w walce ze złodziejami po to ażeby pszczoły mogły w ogóle przetrwać i żeby nie wyginęły.

>Co to jest nieuznawanie mienia

Odrzucenie przywództwa pasożytów. Zakwestionowanie władzy ludzi, którzy są wrogami a nie przyjaciółmi.

>Co to jest przymusowa egzekucja mienia

Przemoc na "wolnym" rynku. Uruchamianie pistoletów i karabinów tam gdzie rzekomo ludzie się umówili i działają zgodnie. Jak się okazuje to jest taki rodzaj zgody, który nie działa bez pistoletu i bez groźby jego użycia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Każda kradzież torebki staruszce jest złem
Hamerlik jest przeciwnego zdania
>Pod kradzieżą torebki staruszce na targu szarley chce przemycić
Każda kradzież torebki staruszce jest złem
Każda kradzież jest złem.

Prosty komunikat. Zero dodatków.
Każda kradzież je zła i nie ma usprawiedliwienia

>Nie wolno zapominać, że niedołężne staruszki emerytki
Mają prawo do własności

>>Co to jest kradzież sił życiowych? Na konkretnym przykładzie.
>Wyzeranie owoców cudzej pracy bez adekwatnego świadczenia w zamian.
A po polsku?

>Np. okradanie pszczół z miodu.
Nie jadasz miodu?
Rozumiem za trudne pytanie

>>Co to jest nieuznawanie mienia
>Odrzucenie przywództwa pasożytów.
Co to jest nieuznawanie mienia na przykładzie mojego sadu
Prostym, jasnym, precyzyjnym językiem

>>Co to jest przymusowa egzekucja mienia
>Przemoc na "wolnym" rynku.
Co to jest przymusowa egzekucja mienia na przykładzie mojego sadu
Prostym, jasnym, precyzyjnym językiem

Czekam na odpowiedź

>Uruchamianie pistoletów i karabinów tam gdzie rzekomo ludzie się umówili i działają zgodnie.
Społeczna zgoda polega na tym, że zabór własności bez zgody właściciela jest kradzieżą i jest karana prawem

>>1 po co? Pytam od 10 lat. Po co chcesz znać stan mojego konta? *
>Nie tylko twój
1 po co? Pytam od 10 lat. Po co chcesz znać stan mojego konta?

>>2 A jak nie poznasz to, to co?
>Będę walczył z waszą podłą ideologią kapitalizmu
Co to znaczy? Na przykładzie mojego sadu

>>3 TY masz znać, innym nie wolno znać twoich długów
>Wiesz o moich długach tyle co ja.
Wiem, tyle ile chcesz powiedzieć. Rozumiem, prawo do tajemnicy
Twoje długi mają być tajne

>Ludzie to roboty wykonujący swój program.
Jesteś idiotą

>Jeśli to oznacza dla mnie skromne zycie,
Kłamiesz

>pełne zagrożeń i wrogów
Nie pochlebiaj sobie. Zero nie ma wrogów

>Wiem co jest słuszne
Kradzież torebki

>>Stan na dziś (po kursie z piątku wg onetu): 40 582 euro
>>masz wzwód? Będziesz się teraz onanizował?
>W ogóle.
To po ci ta wiedza?

>Wydruki cyfr na waszym papierze i ich projekcja na waszych monitorach już dawno mnie nie ekscytują.
To po ci ta wiedza?

>Tym bardziej, że odkryłem że więcej daje mi życie skromne niż obfite.
To po ci ta wiedza?

Podałem ci stan konta, pytam o twoje wnioski. Udowodniłeś, że ta "wiedza" jest ci zbędna
Pomijam twój postulat konfiskaty z tego konta przez "system" bo przypominanie twoich kłamstw jest ci nei na rękę

>>Co zrobisz z taką informacją?
>>Do czego ci jest potrzebna?
>Zakładając na potrzeby rozmowy, że to prawda, czego oczywiście za podstawę własnych decyzji nie uznałbym, co tam sobie wypisuje anonimowy użytkownik forum pod pseudonimem, to jako informacja niewatpliwa pozbawiłoby Cię skutecznie płaszczyzny oszustw i niedomówień podczas zawierania umowy.

Jakiej umowy, idioto?
Ja ci nie proponuję żadnej umowy i nie przyjmuję żadnej twojej propozycji
To co piszesz, jest tylko skutkiem twojego zawodowego doświadczenia
1 W windykacji
Jawność jest potrzebna, żeby wiedzieć czy warto zabierać wiertarkę z domu
2 w stręczycielstwie. twoja żona daje taniej właścicielowi opla niż BMW

Najemnemu pracownikowi ta wiedza nie jest do niczego potrzebna
Pisałem kiedy wiedza i finansach firmy może być przydatna pracownikowi, odpowiedź hamersracza: rzucenia gównem i ucieczka od argumentów

>Nie mógłbyś swojej sprzątaczce powiedzieć
... Ani twojej żonie - kurwie
Skończ zmyślać, przestaniesz obrywać rykoszetem

>, że nie wypłacisz jej żadnej premii
Oczywiście, że nie wypłacę, BO NIE MAM SPRZĄTACZKI
Jesteś psim chujem o ujemnej percepcji rzeczywistości

>przedsiębiorca budowlany nie mógłby swoim robolom powiedzieć, że firma jest na minusie
A jak jest na minusie to może nie płacić za robotę?
I wtedy pracownicy mają robić za darmo?
Rozumiem, znów za trudne pytania

>Bezos nie mógłby przekonać pracowników
Rozumiem, jak pracownicy wiedzą ile ma Bezos to dostali podwyżki
Jesteś idiotą


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każda kradzież je zła i nie ma usprawiedliwienia

Oczywiście zgoda ale na waszą definicję kradzieży zgody nie ma.

>Nie jadasz miodu?

Rzadko ale zdarza mi się i nie chcę być w roli pszczoły.

>Społeczna zgoda polega na tym, że zabór własności bez zgody właściciela jest kradzieżą i jest karana prawem

Nie chcę twojej własności. Zostaw ją dla siebie i bądź królem w swoim sadzie ale chcę wiedzieć kim jesteś i który sad należy do Ciebie, gdzie jesteś królem, chcę abyś poddał posiadłość swojego sadu demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich, chcę być zwolniony z podatków od biedy i od prywatnej lichwy od pieniądza waszego i nie mojego państwa.

Nie tylko chcę ale publicznie, pod własnym nazwiskiem żądam tego od Was.

Nie będziemy przyjaciółmi i nie będziemy żyć ze sobą w pokoju jeśli nie spełnicie moich żądań.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Każda kradzież je zła i nie ma usprawiedliwienia
>Oczywiście zgoda ale na waszą definicję kradzieży zgody nie ma.

Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży

Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić

Uczciwy człowiek nie potrzebuje odrębnej dla niego definicji kradzieży, złodzieju

Pytałem co to jest kradzież życiowych soków: nareszcie odpowiedź! Hamerzłodziej przyznał, że kradnie życiowe soki pszczołom.

>>Społeczna zgoda polega na tym, że zabór własności bez zgody właściciela jest kradzieżą i jest karana prawem
>Nie chcę twojej własności. Zostaw ją dla siebie i bądź królem w swoim sadzie ale
Nie ma "ALE"
Mój sad jest mój i wara ci od niego

>chcę wiedzieć kim jesteś
Krasnoludkiem
A jak nie będziesz wiedział to... ?

Złodzieju, kradzież jest kradzieżą i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz

>i który sad należy do Ciebie,
Nie wolno ci wchodzić do żadnego, który nie należy do ciebie. Proste

>gdzie jesteś królem,
A twoja żona kurwą

>chcę abyś poddał posiadłość swojego sadu demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu
A jeśli nie spełnię twojej zachcianki, to wytniesz mi drzewa?

>chcę być zwolniony z podatków
Wiem, to twój główny postulat

>od biedy
Jesteś skrajnie poyebanym idiotą, jeśli twierdzisz że żyjesz w biedzie

>i od prywatnej lichwy
I od blundźbwty i mauliki?

Twoja mamusia i teściowie twoje córki powinni płacić podatki od swoich posiadłości, nigdy hamerpasożyt

>od pieniądza waszego i nie mojego państwa.
Rzesza jest moim, nie twoim państwem?

Znów ci gnój na mózg uderzył?
Skończ jarać, bo widzisz różowe nosororożce

>Nie tylko chcę ale publicznie, pod własnym nazwiskiem żądam tego od Was.
Mamusia wie, że tego żądasz?
W d.pie mam twoje żądania. Chcesz coś mieć - zarób

>Nie będziemy przyjaciółmi
Wisi mi to

>i nie będziemy żyć ze sobą w pokoju jeśli nie spełnicie moich żądań.
To też mi wisi

Wiem, odgrażałeś się już, że połamiesz ręce. Dlatego nie pytaj o mój adres

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży

Ojej, bo chcę, żeby Bezos ujawnił swoje posiadłości w Polsce i zapłacił od nich podatek Polakom, których jego posiadanie pozbawiło wszelkiego mienia, w miejsce polskich państwowych dotacji do prywatnego majątku Bezosa wypalacanych z podatkow od biedy pobieranych od Polaków pod przymusem?

Piszesz tak, bo nie jesteś Polakiem i na wszystko prócz biznesów swoich kolesi masz wyjebane.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Każda kradzież je zła i nie ma usprawiedliwienia
>Oczywiście zgoda ale na waszą definicję kradzieży zgody nie ma.

Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży

Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić

Uczciwy człowiek nie potrzebuje odrębnej dla niego definicji kradzieży, złodzieju

Pytałem co to jest kradzież życiowych soków: nareszcie odpowiedź! Hamerzłodziej przyznał, że kradnie życiowe soki pszczołom.

>>Społeczna zgoda polega na tym, że zabór własności bez zgody właściciela jest kradzieżą i jest karana prawem
>Nie chcę twojej własności. Zostaw ją dla siebie i bądź królem w swoim sadzie ale
Nie ma "ALE"
Mój sad jest mój i wara ci od niego

>chcę wiedzieć kim jesteś
Krasnoludkiem
A jak nie będziesz wiedział to... ?

Złodzieju, kradzież jest kradzieżą i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz

>i który sad należy do Ciebie,
Nie wolno ci wchodzić do żadnego, który nie należy do ciebie. Proste

>gdzie jesteś królem,
A twoja żona kurwą

>chcę abyś poddał posiadłość swojego sadu demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu
A jeśli nie spełnię twojej zachcianki, to wytniesz mi drzewa?

>chcę być zwolniony z podatków
Wiem, to twój główny postulat

>od biedy
Jesteś skrajnie poyebanym idiotą, jeśli twierdzisz że żyjesz w biedzie

>i od prywatnej lichwy
I od blundźbwty i mauliki?

Twoja mamusia i teściowie twoje córki powinni płacić podatki od swoich posiadłości, nigdy hamerpasożyt

>od pieniądza waszego i nie mojego państwa.
Rzesza jest moim, nie twoim państwem?

Znów ci gnój na mózg uderzył?
Skończ jarać, bo widzisz różowe nosororożce

>Nie tylko chcę ale publicznie, pod własnym nazwiskiem żądam tego od Was.
Mamusia wie, że tego żądasz?
W d.pie mam twoje żądania. Chcesz coś mieć - zarób

>Nie będziemy przyjaciółmi
Wisi mi to

>i nie będziemy żyć ze sobą w pokoju jeśli nie spełnicie moich żądań.
To też mi wisi

Wiem, odgrażałeś się już, że połamiesz ręce. Dlatego nie pytaj o mój adres

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży
>Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić

Oczywiście, że kradzież jest zła ale to nie oznacza, że mam uznać bezwarunkowo waszą posiadłość świata, bo tego chce wasz bóg.
Nie, nie uznam jej.

Stawiam wyraźne warunki:
1. Wyjawienie wszystkich posiadłości w publicznie jawnej księdze kapitału pozostającej pod kolektywną kontrolą, w powiązaniu każdego określonego przedmiotu własności z osobą fizyczną, z nazwiskiem i adresem zamieszania.
2. Poddanie wszelkiej własności demokratycznemu opodatkowaniu, podatkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej, na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich użytkowników księgi.
3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału, bez żadnej dodatkowej zgody czy działania indywidualnego człowieka albo organizacji, zgodnie z publicznie jawnym algorytmem księgi.
4. Zaszyfrowanie wszystkich portfeli aby dostęp do nich mieli wyłącznie właściciele i aby tylko właściciele mogli dysponować zgromadzonym tam kapitałem.
5. Zwolnienie wszystkich od podatków od biedy, podatków od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji.
6. Zniesienie prywatnej lichwy od państwowego pieniądza, wyłącznym kosztem kreacji jednostek ujemnych w systemie pieniężnym będzie podatek od własności.

Niespełnienie tych warunków prawa własności i podejmowanie egzekucji praw właściciela uznam za działanie złodzieja i podejmę się walki ze złem, które dąży do zmiany mojego świata w piekło.

Będę także przekonywał biedotę, że jest państwowo i instytucjonalnie oszukiwana przez wasze prymitywne i brutalne państwo kapitalistyczne w celu wyzysku, w celu wyssania z niej życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży
Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić
Zmieniasz definicję kradzieży na swój użytek, żeby kraść

>Oczywiście, że kradzież jest zła ale
... nie dotyczy kradzieży chwalonej przez Hamerlika

>to nie oznacza, że mam uznać bezwarunkowo waszą posiadłość świata,

CO TO ZNACZY UZNANIE/NIEUZNANIE WŁASNOŚCI?

Krystkon, dopóki nie wyjaśnisz, na przykładzie mojego sadu co znaczy uznanie/nieuznanie mojej własności, możesz sobie bełkotać do woli

Słówko "ale" jest kluczowe

>Nie, nie uznam jej.
Co to znaczy w praktyce na przykładzie mojego sadu

>Stawiam wyraźne warunki:
>1. Wyjawienie wszystkich posiadłości
Nie. I ci mi zrobisz?

>2. Poddanie wszelkiej własności demokratycznemu opodatkowaniu,
Nie. I co mi zrobisz?

>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
Techniczny szczegół jak się pobiera podatki

>bez żadnej dodatkowej zgody czy działania indywidualnego człowieka
Tak, wiem twó system nie musi mieć mojej zgody na konfiskatę pieniędzy z mojego konta
To twój postulat

>4.
Ucieczka

>6. Zniesienie prywatnej lichwy
I blundźgwy najopilej

>Niespełnienie tych warunków prawa własności i podejmowanie egzekucji praw właściciela uznam za działanie złodzieja
A uznaj sobie. Ktoś przyjmie tę twoją "definicję"?

>Będę także przekonywał biedotę,
Czym?
Ucieczkami?
mantrami?
Gównem?

>wasze prymitywne i brutalne państwo
I twoją żonę - dziwkę dla psów
Też poradzę zmyślać

Przypomnę : Rzesza to TWOJE państwo nie moje, znów nie dopuszczasz rzeczywistości do gówna w twojej czaszce

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co

Chcąc nie chcąc muszę podjąć walkę z Tobą, z twoim prawodawcą, z twoim sędzią, z twoim kapitalistycznym policjantem, z twoim komornikiem i poborcą, walkę dobra ze złem, walkę o życie.

Na tym etapie to walka ideologiczna, walka z wizją przyszłego świata, walka o pryncypia moralne, walka o pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Miejmy nadzieję, że na takim etapie ta wojna się rozstrzygnie i nigdy nie przyjmie innych form ale znając zamiłowanie ludzi do przemocy i ich brutalność pod maską kultury, żadnej gwarancji nie ma co do przebiegu tej wojny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży
Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić
Zmieniasz definicję kradzieży na swój użytek, żeby kraść

>Oczywiście, że kradzież jest zła ale
... nie dotyczy kradzieży chwalonej przez Hamerlika

>to nie oznacza, że mam uznać bezwarunkowo waszą posiadłość świata,

CO TO ZNACZY UZNANIE/NIEUZNANIE WŁASNOŚCI?

Krystkon, dopóki nie wyjaśnisz, na przykładzie mojego sadu co znaczy uznanie/nieuznanie mojej własności, możesz sobie bełkotać do woli

Słówko "ale" jest kluczowe

>Nie, nie uznam jej.
Co to znaczy w praktyce na przykładzie mojego sadu?

>Stawiam wyraźne warunki:
>1. Wyjawienie wszystkich posiadłości
Nie. I ci mi zrobisz?

>2. Poddanie wszelkiej własności demokratycznemu opodatkowaniu,
Nie. I co mi zrobisz?

>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
Techniczny szczegół jak się pobiera podatki

>bez żadnej dodatkowej zgody czy działania indywidualnego człowieka
Tak, wiem twó system nie musi mieć mojej zgody na konfiskatę pieniędzy z mojego konta
To twój postulat

>4.
Ucieczka

>6. Zniesienie prywatnej lichwy
I blundźgwy najopilej

>Niespełnienie tych warunków prawa własności i podejmowanie egzekucji praw właściciela uznam za działanie złodzieja
A uznaj sobie. Ktoś przyjmie tę twoją "definicję"?

>Będę także przekonywał biedotę,
Czym?
Ucieczkami?
mantrami?
Gównem?

>wasze prymitywne i brutalne państwo
I twoją żonę - dziwkę dla psów
Też poradzę zmyślać

Przypomnę : Rzesza to TWOJE państwo nie moje, znów nie dopuszczasz rzeczywistości do gówna w twojej czaszce

>>I co
>Chcąc nie chcąc muszę podjąć walkę z Tobą,
Wisi mi to

>z twoim prawodawcą,
Marzyć ci wolno

>z twoim sędzią,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim kapitalistycznym policjantem,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim komornikiem
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>i poborcą,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>walkę o życie.
Byłbyś śmieszny, ale jesteś żałosny
Nie walczysz o życie, twojemu tłustemu życiu nic nie grozi. Walczysz o zwolnienie ciebie od płacenia podatków. Podatki mają płacić inni. Walczysz o to, żeby nie pracować a dom dostać z pracy innych.

>Na tym etapie to walka ideologiczna, walka z wizją przyszłego świata,
Pochlebiasz sobie. klepiesz w klawiaturę na obcojęzycznym forum, syty po gardło niemieckiej czekolady


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Walczysz o zwolnienie ciebie od płacenia podatków. Podatki mają płacić inni. Walczysz o to, żeby nie pracować a dom dostać z pracy innych.

Być może naprawdę w to wierzysz, wiem że ludzka psyche przyjmuje taką wiare, która wydaje się jej najbardziej korzystna a zatem muszę także walczyć z twoją wrogą mi wiarą.

Moja wiara jest odmienna od twojej, bo i zbudowana na odmiennych uczuciach.

Widzę wiele możliwych wariantów ludzkiej współpracy i widzę też lepsze warianty stosunków społecznych od tych, które stworzyliście.

Wiem tez, że stosunki społeczne opierają się na zwierzęcym instynkcie. Nie tyle dyskutuję tu z ludzką logiką co z emocjami zaprogramowanymi w ludzkich psyche w procesie wychowania.

Wiem, że wielu ludzi chce bezmyślnie dominować nad innymi i narzucić innym swoje uczucia, nierzadko prymitywne.

Będę kwestionował wszystko, nie patrząc się na wasze autorytety i instytucje, nie patrząc na to co myśli i w co wierzy tłum. Będę postępował moralnie i słusznie dla rozwoju ludzkiego życia, nie tylko mojego ale wszystkich, w tym również twojego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży
Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić
Zmieniasz definicję kradzieży na swój użytek, żeby kraść

>Oczywiście, że kradzież jest zła ale
... nie dotyczy kradzieży chwalonej przez Hamerlika

>to nie oznacza, że mam uznać bezwarunkowo waszą posiadłość świata,

CO TO ZNACZY UZNANIE/NIEUZNANIE WŁASNOŚCI?

Krystkon, dopóki nie wyjaśnisz, na przykładzie mojego sadu co znaczy uznanie/nieuznanie mojej własności, możesz sobie bełkotać do woli

Słówko "ale" jest kluczowe

>Nie, nie uznam jej.
Co to znaczy w praktyce na przykładzie mojego sadu?

>Stawiam wyraźne warunki:
>1. Wyjawienie wszystkich posiadłości
Nie. I ci mi zrobisz?

>2. Poddanie wszelkiej własności demokratycznemu opodatkowaniu,
Nie. I co mi zrobisz?

>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
Techniczny szczegół jak się pobiera podatki

>bez żadnej dodatkowej zgody czy działania indywidualnego człowieka
Tak, wiem twó system nie musi mieć mojej zgody na konfiskatę pieniędzy z mojego konta
To twój postulat

>4.
Ucieczka

>6. Zniesienie prywatnej lichwy
I blundźgwy najopilej

>Niespełnienie tych warunków prawa własności i podejmowanie egzekucji praw właściciela uznam za działanie złodzieja
A uznaj sobie. Ktoś przyjmie tę twoją "definicję"?

>Będę także przekonywał biedotę,
Czym?
Ucieczkami?
mantrami?
Gównem?

>wasze prymitywne i brutalne państwo
I twoją żonę - dziwkę dla psów
Też poradzę zmyślać

Przypomnę : Rzesza to TWOJE państwo nie moje, znów nie dopuszczasz rzeczywistości do gówna w twojej czaszce

>>I co
>Chcąc nie chcąc muszę podjąć walkę z Tobą,
Wisi mi to

>z twoim prawodawcą,
Marzyć ci wolno

>z twoim sędzią,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim kapitalistycznym policjantem,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim komornikiem
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>i poborcą,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>walkę o życie.
Byłbyś śmieszny, ale jesteś żałosny
Nie walczysz o życie, twojemu tłustemu życiu nic nie grozi. Walczysz o zwolnienie ciebie od płacenia podatków. Podatki mają płacić inni. Walczysz o to, żeby nie pracować a dom dostać z pracy innych.

>Na tym etapie to walka ideologiczna, walka z wizją przyszłego świata,
Pochlebiasz sobie. klepiesz w klawiaturę na obcojęzycznym forum, syty po gardło niemieckiej czekolady

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
>Techniczny szczegół

Oj nie, ja już doskonale znam te retorykę.

Następnie będzie, że open source stanowi dla wszystkich zagrożenie dlatego bezpieczniej będzie gdy twoi tajnie wybrani kolesie o nieznanej tożsamości będą mieli całkowitą kontrolę nad księgą kapitału.

Nigdy się na to nie zgodzę.

Księga kapitału musi posiadać publicznie jawny algorytm, otwarty publicznie kod źródłowy programu i proces komputerowy rozproszony na jednostki komputerowe znajdujące się pod kontrolą niezależnych od siebie finansowo administratorów. Procesy w tej księdze muszą być w pełni automatyczne i nie wymagać żadnych potwierdzeń waszych prezesów, premierów i królów.

To jest bardzo ważne żeby zaprzeczać waszym kłamstwom, iż open source jest niebezpieczne. Open source jest najbezpieczniejsze tylko Wy manipulatorzy ludzkimi psyche jesteście zagrożeniem i to egzystencjalnym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jesteś złodziejem i pochwalcą kradzieży
Gdyby było inaczej, napisałbyś wprost, że potępiasz kradzież, ty nie poradzisz jej potępić, bo chcesz ją usprawiedliwić
Zmieniasz definicję kradzieży na swój użytek, żeby kraść

>Oczywiście, że kradzież jest zła ale
... nie dotyczy kradzieży chwalonej przez Hamerlika

>to nie oznacza, że mam uznać bezwarunkowo waszą posiadłość świata,

CO TO ZNACZY UZNANIE/NIEUZNANIE WŁASNOŚCI?

Krystkon, dopóki nie wyjaśnisz, na przykładzie mojego sadu co znaczy uznanie/nieuznanie mojej własności, możesz sobie bełkotać do woli

Słówko "ale" jest kluczowe

>Nie, nie uznam jej.
Co to znaczy w praktyce na przykładzie mojego sadu?

>Stawiam wyraźne warunki:
>1. Wyjawienie wszystkich posiadłości
Nie. I ci mi zrobisz?

>2. Poddanie wszelkiej własności demokratycznemu opodatkowaniu,
Nie. I co mi zrobisz?

>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
Techniczny szczegół jak się pobiera podatki

>bez żadnej dodatkowej zgody czy działania indywidualnego człowieka
Tak, wiem twó system nie musi mieć mojej zgody na konfiskatę pieniędzy z mojego konta
To twój postulat

>4.
Ucieczka

>6. Zniesienie prywatnej lichwy
I blundźgwy najopilej

>Niespełnienie tych warunków prawa własności i podejmowanie egzekucji praw właściciela uznam za działanie złodzieja
A uznaj sobie. Ktoś przyjmie tę twoją "definicję"?

>Będę także przekonywał biedotę,
Czym?
Ucieczkami?
mantrami?
Gównem?

>wasze prymitywne i brutalne państwo
I twoją żonę - dziwkę dla psów
Też poradzę zmyślać

Przypomnę : Rzesza to TWOJE państwo nie moje, znów nie dopuszczasz rzeczywistości do gówna w twojej czaszce

>>I co
>Chcąc nie chcąc muszę podjąć walkę z Tobą,
Wisi mi to

>z twoim prawodawcą,
Marzyć ci wolno

>z twoim sędzią,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim kapitalistycznym policjantem,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>z twoim komornikiem
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>i poborcą,
I twoją żoną - kurwą dla psów. Żałosny jesteś z tymi swoimi zmyśleniami

>walkę o życie.
Byłbyś śmieszny, ale jesteś żałosny
Nie walczysz o życie, twojemu tłustemu życiu nic nie grozi. Walczysz o zwolnienie ciebie od płacenia podatków. Podatki mają płacić inni. Walczysz o to, żeby nie pracować a dom dostać z pracy innych.

>Na tym etapie to walka ideologiczna, walka z wizją przyszłego świata,
Pochlebiasz sobie. klepiesz w klawiaturę na obcojęzycznym forum, syty po gardło niemieckiej czekolady

>>>3. Automatyczny pobór podatków w procesach elektronicznej księgi kapitału,
>>Techniczny szczegół
>Oj nie, ja już doskonale znam te retorykę.

O tym możemy porozmawiać, kiedy odpowiesz na moje pytania
Zaczynasz dyskusję i uciekasz



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wisi mi to

Wiem i wiem tez, że aroganckich ludzi bez żadnego respektu dla innych, uważających, że wszystko im wolno jest więcej.

Wasza moc jest jednak tylko urojeniem, nie jesteście tak potężni jak się Wam wydaje.

Chamstwo i wrogość dają się rozpoznać i można im przeciwdziałać.

Wszystkie działania mają swoje konsekwencje choć niektóre obajwiaja się dopiero po bardzo długim czasie.

Wciąż wszystkim powtarzam, że nic nie będzie zapomniane.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Wisi mi to
>Wiem i wiem tez, że aroganckich ludzi

Co znaczy, na przykładzie mojego sadu uznanie/nieuznanie mienia, ty arogancki psi chuju?
Zaprzestań swojej arogancji i odpowiedz na pytanie

Prosto, konkretnie, po polsku.

Twoja arogancja doprowadziła cię do autodeizacji
Głosisz się BOGIEM, arogancki psi chuju, Bogiem, który ma prawo decydować o tym, czy mam prawo w moim sadzie zbierać owoce

To jest model arogancji psiego gówna



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Głosisz się BOGIEM, arogancki psi chuju, Bogiem, który ma prawo decydować o tym, czy mam prawo w moim sadzie zbierać owoce

Mogę zdecydować jakie, dla swojego i innych dobra, prawo własności uznam a jakiego nie i decyduję.

Nie zmienisz mojej decyzji ciaglym lżeniem mnie.

Nie mam wpływu na decyzje innych ludzi ani na ich postawę moralną ale sam tak zdecydowałem i poniosę wszelkie konsekwencje własnych decyzji.

Ciągle na swojej drodze spotykam ludzi, którzy poniżają mnie, żeby siebie wywyższyć. Ty jesteś kolejnym z nich. Trzeba się od waszej pogardy bronić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Głosisz się BOGIEM,
>Mogę zdecydować jakie, dla swojego i innych dobra, prawo własności uznam a jakiego nie i decyduję.

Co to znaczy UZNAĆ/NIE UZNAĆ prawo własności!
Konkretnie, po polsku, na przykładzie mojego sadu.

Dopiero kiedy zdefiniujesz swoje pojęcia możesz napisać to co napisałeś
Na ile teraz cię rozumiem, to NIE MOŻESZ decydować jaką własność uznasz, a jaką ukradniesz
I nie możesz stawiać warunków uznania własności

Zasada jest prosta: nie jest twoje - nie ruszaj
I nie ma znaczenia, czy staruszka była listonoszką, czy nie wiesz kim.
Widzisz zadbany sad - nie wchodzisz. Nie ma znaczenia to, czy znasz właściciela, nie ma znaczenia że zmyśliłeś, że to właściciel sadu jest złodziejem, bo podpisał sad niewłaściwą czcionką, Jak podpisze odpowiednią, to zmyślisz, że go odziedziczył i nie uznasz własności, jak go kupił z sąsiadem do spółki, to nie uznasz własności, bo nie jest jednopersonalna
A jak już wszystko będzie po twojemu, to ogłosisz, że Bezos źle płaci robotnikom i też sad okradniesz.

Po prostu szukasz usprawiedliwienia żeby kraść i żreć owoce cudzej pracy.

>Nie zmienisz mojej decyzji ciaglym lżeniem mnie.
Pochwalasz kradzież torebki staruszce na targu
Tym sam siebie lżysz

>Ciągle na swojej drodze spotykam ludzi, którzy poniżają mnie,
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Rozumiesz prosty komunikat?

Jeśli zmyślasz, że pracownica, która myje w moim domu podłogi, nie dostała premii, to ja mam prawo zmyślić, że twoja żona diluje narkotyki w szkole a córka daje pokazy seksu z psami

Nie zatrudniam nikogo do mycia podłóg. Nie zmyślaj, przestaniesz obrywać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po prostu szukasz usprawiedliwienia żeby kraść i żreć owoce cudzej pracy.

Sam jesteś obrońcą największych złodziei i jeszcze po chamsku mi przypisujesz to działanie.

Na tym polega robienie ludzi w konia. Wielu niestety nabiera się na to.

Tknij ktoś palcem podczas przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności a któregoś dnia twój palce się złamie.

Wasza brutalna dominacja długo już nie potrwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Co to znaczy UZNAĆ/NIE UZNAĆ prawo własności!
Konkretnie, po polsku, na przykładzie mojego sadu.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54911 punktów)
>>Po prostu szukasz usprawiedliwienia żeby kraść i żreć owoce cudzej pracy.
>Sam jesteś obrońcą największych złodziei i jeszcze po chamsku mi przypisujesz to działanie.

Nie ja byłem windykatorem
A kradzież uważam za zło
Tym się różnimy

Każdą kradzież uważam za zło, tylko inaczej pojmuję kradzież.
Ty szukasz usprawiedliwienia dla kradzieży, bo nauczyłeś się kraść

>Tknij ktoś palcem podczas przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności a któregoś dnia twój palce się złamie.

1 co to jest egzekucja tajnej i nieopodatkowanej własności?
Odzyskanie torebki, czy działanie windykatorów?
2 Ty jesteś miłośnikiem wyrzucania starych ludzi z domów, kiedy skończą im się limity na podatki

I nie pytaj więcej o mój adres, skoro mi grozisz uszkodzeniem organizmu (nie pierwszy raz, bandyto)

>Wasza brutalna dominacja długo już nie potrwa.
Twoja żona to dziwka dla psów
Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ja byłem windykatorem

No ale stałeś się ideologiem przymusowej windykacji i lobbystą lichwiarzy.

>A kradzież uważam za zło

Ja też.

>Każdą kradzież uważam za zło, tylko inaczej pojmuję kradzież.

Ja też.

>Ty szukasz usprawiedliwienia dla kradzieży, bo nauczyłeś się kraść

Nie, to Ty szukasz usprawiedliwiania dla tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowaniej własności prywatnej a także dla prywatnej lichwy od państwowego pieniądza, dla prawa do tajemnic, prawa do przemocy.

To Ty głosisz, że wasz bóg chce prymitywnego i brutalnego świata pełnego biedy, agresji, wyzysku, manipulacji i pogardy dla drugiego człowieka.

>I nie pytaj więcej o mój adres, skoro mi grozisz uszkodzeniem organizmu (nie pierwszy raz, bandyto)

Groze Ci?
Informuję jedynie, że także chamstwo ma swój koniec jak wszystko i że kiedyś kosa trafi na kamień.

Nie kieruj przeciw innych pogardy i agresji a nic Ci nie będzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Co to znaczy uznawanie/nieuznawanie własności ma przykładzie mojego sadu?

>>Nie ja byłem windykatorem
>No ale stałeś się ideologiem przymusowej windykacji i lobbystą lichwiarzy.

A twoja żona dziwką dającą za kasę pokazy z psami
Przykro mi , to twój poziom rozmowy

>>A kradzież uważam za zło
>Ja też.

Każdą?
Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?

>>Ty szukasz usprawiedliwienia dla kradzieży, bo nauczyłeś się kraść
>Nie, to Ty szukasz usprawiedliwiania dla tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej
Ty szukasz usprawiedliwienia dla kradzieży, bo nauczyłeś się kraść.

>To Ty głosisz, że wasz bóg
pisałem coś o Bogu, idioto?
Zmyślaj dalej

>>I nie pytaj więcej o mój adres, skoro mi grozisz uszkodzeniem organizmu (nie pierwszy raz, bandyto)
>Groze Ci?

Fizyczną agresją. Po raz drugi

>>1 co to jest egzekucja tajnej i nieopodatkowanej własności?
>To egzekucja praw własności ludzi kryjących się pod spółkami kapitałowymi z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzącymi działalność w skrytkach na listy.
Co to jest egzekucja praw własności ludzi?
PISZ PO POLSKU

>>2 Ty jesteś miłośnikiem wyrzucania starych ludzi z domów, kiedy skończą im się limity na podatki
>Ty jesteś miłośnikiem pozbawiania podstaw egzystencjalnych ludzi,
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>ktorzy odmawiają wykonania waszych poleceń.
Nikomu nie wydają poleceń. Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>Chcesz doprowadzić do sytuacji, w których ludzie w zagrożeniu
>egzystencjalnym zgodzą się na wszystko.
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>Żądam podatków od posiadaczy
Posiadaczy czego? Mieszkania? domu, sadu, samochodu?
A se żądaj. Jeszcze nóżką tupnij. Przekonałeś kogoś?

>Ty żądasz podatków od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów,
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>podatków określonych przez kolesi wybranych w tajemnicy,
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>przeznaczonych na waszą kapitalistyczną policję
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>i na tajne dopłaty państwowe do prywatnych majątków.
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

>Nie pouczaj mnie zdemoralizowany człowieku!
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

Przestań zmyślać, przestaniesz obrywać rykoszetem
Nie poradzisz udowodnić żadnego twierdzenia na mój temat
Wszystko zmyśliłeś

Najpierw pisz, potem ćpaj

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy uznawanie/nieuznawanie własności ma przykładzie mojego sadu?

Ujawnij publicznie swoją posiadłość, pod prawdziwym nazwiskiem i prawdziwym adresem zamieszkania, poddaj ja demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich a uznam ją i razem z Tobą będę przeganiał ludzi, którzy wtargną do twojego sadu i zaczną zrywać gruszki.

Postaw jednak ogrodzenie z drutem kolczastym, zawies tabliczkę "teren prywatny wstęp wzbroniony", utajnij przed innymi swoją posiadłość, zwróć się do kolesi wybranych w tajemnicy o dopłatę do sadu z przymusowych podatków od biedy a razem z innymi będę walczył z Tobą, z twoją kapitalistyczną armią i policją, z twoim komornikiem i poborcą podatkowym o odzyskanie bezprawnie przewlaszczonego terenu, bez względu na to jakie tam prawa określą twoi tajnie wybrani kolesie w biznesach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Co to znaczy uznawanie/nieuznawanie własności ma przykładzie mojego sadu?
>Ujawnij publicznie swoją posiadłość, pod prawdziwym nazwiskiem i prawdziwym adresem
Co to znaczy uznawanie/nieuznawanie własności ma przykładzie mojego sadu?

Znów krętaczysz, zamiast prostej odpowiedzi

>>>A kradzież uważam za zło
>>Ja też.
>Każdą?
>Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?

>Każdą
Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?

>Nikomu nie pozwalam na pozbawienie staruszek zadrukowanego cyframi papieru,
Przykro mi, napisałeś co innego
Napisałeś, że wolno zabrać jej torebkę, bo być może była właścicielką firmy
Napisałeś też, że jest bandytką, skoro upoważnia innych do egzekwowania jej torebki

>Zaznaczam jednak, że jestem przeciwnikiem i wrogiem waszych papierowych wydruków nazywanych przez Was pieniądzem.
Skończ ten infantylny bełkot.
postulujesz likwidację pieniądza?

>Jestem wrogiem waszej kontroli nad systemem pieniężnym.
Twoja żona to k***a dla psów.
Też poradzę zmyślać
1 Nie mam żadnej kontroli nad systemem
2 hamer-psichuj, postuluje kontrolę nad oszczędnościami, w tym konfiskatę moich oszczędności z mojego konta

>Wasz system pieniężny
I twoja żona dziwka

Przestań zmyślać

>>>Żądam podatków od posiadaczy
>>Posiadaczy czego? Mieszkania? domu, sadu, samochodu?
>Oczywiście,
Mamusia o tym wie?

>każdy posiadacz i tylko posiadacz płaci demokratyczny podatek od posiadłości adekwatny do wartości posiadłości,
Przykład Płocka
Ucieczka

>Jeśli wszyscy będą coś posiadali i zdecydują w jawnej demokracji bezpośredniej, że nie chcą płacić żadnego podatku, to żadnego podatku nie będzie.

Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia

>>A se żądaj. Jeszcze nóżką tupnij. Przekonałeś kogoś?
>Nie wiem czy kogoś przekonałem
A ja wiem. Nikogo

>Ja zdecydowałem i wyraźnie, publicznie i jawnie pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania ....
na obcojęzycznym niszowym forum, gdzie nikt cię nie czyta
Powiedz kolegom w biurze, że mają na ciebie podatki płacić
Powiedz to rumuńskiej sprzątaczce w Berlinie

>Herthastr. 1B, 14193 Berlin
Adresat nieznany

>Nie wierzę w prawa stanowione przez innych ludzi poprzez tajne i pośrednie wybory.
Przykład wyborów wójta
Ucieczka

>Nie uczestniczę też w tajnych wyborach prawodawców,
Ja też nie , ale hamerdebil tego neie rozumie

>bo to niemoralne
Napisał psi chuj zwolennik prawa do zabijania ludzi, pochwalca rosyjskich żołnierzy w Buczy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>A kradzież uważam za zło
>>>Ja też.
>>Każdą?
>>Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?
>>Każdą

Chamskie publiczne kłamstwa o moich postulatach.

Rozmowa toczyła się o zaszyfrowaniu portfeli i o zabezpieczeniu praw właściciela portfela również przed waszą kapitalistyczną policją, waszymi komornikami i poborcami.

Nigdy nie wyraziłem przekonania, że staruszkom wolno wyrwać z ręki wasz papier zadrukowany cyframi, bez względu na to co sam o tej makulaturze sądzę.

Dokonujesz fałszywych interpretacji moich postulatów. Widać wasz bóg chce żebyście składali fałszywe świadectwa przeciw innym ludziom na ich stratę i dla waszego zysku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Co znaczy uznanie/nieuznanie mienia na przykładzie mojego sadu
Prosto, jasno, po polsku

Co znaczy egzekucja mienia. Na przykładzie mojego sadu
Prosto, jasno, po polsku

>>>>>A kradzież uważam za zło
>>>Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?
>Chamskie publiczne kłamstwa o moich postulatach.
>Rozmowa toczyła się o zaszyfrowaniu portfeli

Pisz po polsku
TY napisałeś że jeśli napadnięta staruszka upoważni policję do egzekucji swoje torebki to jest bandytką

Pisz po polsku !!!!!!
Zaprzecz, ale jasno, prosto i po polsku

TY napisałeś, że kradzież torebki jest złem, ale.... Potem było, że być może staruszka miała swój biznes, to wtedy "robol bez mienia...." bo jej majątek jest tajny....

Zaprzecz, ale jasno, prosto i po polsku

Przestań chlać, bo już samo zapominasz co piszesz

Po raz kolejny przypominam ci, że twoim postulatem jest konfiskata oszczędności z mojego konta
Ucieczka

>i o zabezpieczeniu praw właściciela portfela również przed waszą kapitalistyczną policją
1 Twoja żona to suka. Nie mam policji więc nie zmyślaj, bo znowu obrywasz rykoszetem
2 Przypomniałem, postulujesz konfiskaty oszczędności przez "sytstem "
3 Policja, w tym także w twoim Berlinie nie ma prawa wejść na niczyje konto. Znów zmyślasz
Na konto może wejść komornik i całkiem słusznie, bo jakoś trzeba egzekwować alimenta

> waszymi komornikami i poborcami.
... i naszymi windykatorami, kundlu?
TY byłeś windykatorem !!!!!

>Nigdy nie wyraziłem przekonania, że staruszkom wolno wyrwać z ręki wasz papier zadrukowany
1 Tak. Wyraziłeś takie przekonanie
2 Skończ znów swoje pipcenie o "zadrukowanym papierze" Pytałem czy postulujesz likwidację pieniądza
Znowu jakieś pytanie dotyczące TWOJEGO postulatu, które cię przerasta?

>Dokonujesz fałszywych interpretacji moich postulatów
Cytat?

Nawet kiedy go znajdę, skończy się po prostu tym, że będziesz udawał, że go nie widzisz

Co napisałeś o alimentach?
Ze kobieta powinna staranniej wybierać z kim idzie do łóżka
I co daje przypominanie ci tego?
Nic, udajesz, że nie widzisz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Prosto, jasno, po polsku

Piszę, tyle że niezgodnie z waszą wiarą i chciwością, dlatego nie możesz zrozumieć.

>TY napisałeś że jeśli napadnięta staruszka upoważni policję do egzekucji swoje torebki to jest bandytką

Nie, to są twoje fałszywe interpretacje.

Napisałem, że możliwość wydarcia z ręki staruszce waszego zadrukowanego cyframi papieru nie jest usprawiedliwieniem dla dostępu funkcjonariuszy waszego państwa do portfeli biedory, działających na zlecenie tajacych swoją tożsamość właścicieli, zazwyczaj zagranicznych osób.

Napisałem tez, że aby uniknąć brutalnego przewlaszczoenia papieru, od którego ludzie uzależniają decyzję o swojej działalności, pieniądz powinen mieć formę elektrycznego zapisu w publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą.

Ale Ty nie zgadzasz się z tą ideą, bo w warunkach takiej księgi, kolesie, których biznesy tu reprezentujesz, którzy obiecali Ci rentę kapitałową, nie będą potrafili okradać ludzi z zycia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Co znaczy uznanie/nieuznanie mienia na przykładzie mojego sadu
Prosto, jasno, po polsku

>>Prosto, jasno, po polsku
>Piszę, tyle że niezgodnie z waszą wiarą i chciwością,

I niezgodnie z polskim językiem
(co do mojej chciwości, twoja żona daje pokazy z psami. Też poradzę zmyślać)

>dlatego nie możesz zrozumieć.
Pisz tak, żebym zrozumiał. Pisz po polsku zgodnie z zasadami SJP.

Co znaczy uznanie/nieuznanie mienia na przykładzie mojego sadu.
Prosto, jasno, po polsku.

>>TY napisałeś że jeśli napadnięta staruszka upoważni policję do egzekucji swoje torebki to jest bandytką
>Nie, to są twoje fałszywe interpretacje.
Cytat?
"Każdy kto przemocą egzekwuje tajną i nieopodatkowaną własność i każdy kto do egzekucji takiej własności upoważnia jest bandytą"

To jest CYTAT
Zaprzeczysz?
Oczywiście będziesz udawał, że nie doczytałeś
Ucieczka.
Jeśli chcesz być dobrze zrozumiały, to pisz po polsku, ale ja dobrze rozumiem twoje słowa. Ty pochwalasz kradzież, szukasz usprawiedliwienia, szukasz win ofiary

Twój największy problem, to wrodzony brak godności
Cytuję twoje gańbiące cię słowa i....
Ucieczka

>Napisałem, że możliwość wydarcia z ręki staruszce waszego zadrukowanego cyframi papieru nie jest usprawiedliwieniem dla dostępu funkcjonariuszy waszego państwa do portfeli biedory,

A ja piszę, że kradzież torebki jest złem. I tyle.

>waszego zadrukowanego cyframi papieru
Kolejny raz pytam: Postulujesz likwidację pieniądza?

I Niemcy to nie jest moje państwo

>Napisałem tez, że aby uniknąć brutalnego przewlaszczoenia papieru, od którego ludzie uzależniają decyzję o swojej działalności, pieniądz powinen mieć formę elektrycznego zapisu w publicznie jawnej księdze kapitału pod kolektywną kontrolą.

A jeśli jest to papier, to wolno kraść?
A jeśli to płatnicza karta to wolno kraść?
A jeśli tam NIC wartościowego nie było, to wolno kraść?

Cały czas udowodniam ci jedno: NIE POTĘPIASZ KRADZIEŻY!!! Relatywizujesz Nie wolno, pod warunkiem... A ty określasz te warunki jako Bóg

>Ale Ty nie zgadzasz się z tą ideą,
Nie rozumiem tej idei wyrażanej bełkotliwym, manipulatorskim językiem
Pisz prosto po polsku

>bo w warunkach takiej księgi, kolesie, których biznesy tu reprezentujesz
I twoja żona - dziwka dla psów. Też poradzę zmyślać

Nie mam nic przeciwko twojej księdze, idioto, który nie poradzi czytać. Tylko UZASADNIJ potrzebę jej jawności. Ta księga już istnieje, rzecz nie w tym czy powinna powstać, ale czy powinna być jawna, czekam na UZASADNIENIE

Pytałem, czy twój samochód ma rejestracyjne blachy
Wiem, idiota nie rozumie prostego pytania
To ja ci odpowiem: MA, a to znaczy, że jest zarejestrowany jako własność konkretnej jawnej osoby pod jawnym adresem i każdy, kto ma jakieś roszczenie do tego samochodu ma prawo dowiedzieć się kto jest właścicielem i gdzie mieszka.

Ty temu przeczysz, bo żyjesz w świecie urojeń. wg ciebie twój samochód jest własnością jakieś spółki z wysp, twój skretyniały mózg zmyślił też że mój dom też należy do skrzynki na listy
Żyjesz w świecie urojeń

Pisałem, jakie informacje powinny być dostępne pracownikom
Co na Hamerlik?
jak zwykle zmyślił że jestem zwolennikiem tajemnic
Pisałem, że zakładałem spółdzielnie pracy, w których każdy pracownik - spółdzielca ma wgląd we wszystkie dokumenty, prawo do współrządzenia i do zysku

Co na to Hamerlik?
Przypomnieć?
Oskarżyłeś mnie o podatkowe oszustwa i lichwę, a spółdzielczość powinna zostać zlikwidaowana
To była próba merytorycznej rozmowy, co zrobił Hamerlik - rzucił gównem i uciekł do dyskusji

>, którzy obiecali Ci rentę kapitałową,
A twojej żonie, że następnym razem psu obetną pazurki
Też poradzę zmyślać Nawet nie pytam, kto mi co obiecał, po prostu rzuciłeś gównem i cuchniesz

>nie będą potrafili okradać ludzi z zycia.
Co to znaczy po polsku?
Zakładanie spółdzielni? przeszczep serca?

>>>>>A kradzież uważam za zło
>>>Znaleźć twój cytat, w którym głosisz, że to okradnięta staruszka jest złodziejką?
>Chamskie publiczne kłamstwa o moich postulatach.
>Rozmowa toczyła się o zaszyfrowaniu portfeli

TY napisałeś, że kradzież torebki jest złem, ale.... Potem było, że być może staruszka miała swój biznes, to wtedy "robol bez mienia...." ... bo jej majątek jest tajny....

Zaprzecz, ale jasno, prosto i po polsku
Napisz, że każda kradzież torebki jest złem, nawet kiedy "robol bez mienia" ukradnie bogatej przedsiębiorczyni, o której nie wie skąd ma pieniądze.
Jasno, prosto, po polsku

Nie. Wolisz pochwalać kradzież

Po raz kolejny przypominam ci, że twoim postulatem jest konfiskata oszczędności z mojego konta
Ucieczka
Po raz kolejny ucieczka

Kradzież oszczędności nie jest kradzieżą życia?
Znów nie rozumiem
Co to jest kradzież życia?
Prostu, jasno, po polsku, z przykładami. Prostymi i jasnymi, opisanymi prosto i jasno

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A ja piszę, że kradzież torebki jest złem. I tyle.

Bzdura, kłamiesz, że pozwalam innym okradać staruszki na targu a ja napisałem, ŻE ŻĄDAM ZASZYFROWANIA PORTFELI!!!

>>waszego zadrukowanego cyframi papieru
>Kolejny raz pytam: Postulujesz likwidację pieniądza?
>I Niemcy to nie jest moje państwo

Oczywiście, bo mowa o państwie opartym na tajnej i nieopodatkowanej własności, wasze podziały narodowe nie bardzo mnie interesują, o państwie myślę jako o systemie stosunków społecznych.

Europejczyk, któremu Niemcy nagle stają w gardle a chwilę temu pracował dla Szwajcarów, pomieszkując w nie wiadomo czyim mieszkaniu, co ponoć dobre jest i sprawiedliwe.

>A jeśli jest to papier, to wolno kraść?

Nie ale też nie można papierem uzasadniać prawa do przemocy egzekucyjnej.

>A jeśli to płatnicza karta to wolno kraść?

W obliczu kryptowalut i sztucznej inteligencji stworzenie systemu pieniężnego, w którym nie da się ukraść jest osiągalne. Niestety u władzy są ludzie, którzy chcą aby kradzież wciąż była możliwa, bo ich kolesie w biznesach kradną.

>Cały czas udowodniam ci jedno: NIE POTĘPIASZ KRADZIEŻY!!! Relatywizujesz Nie wolno, pod warunkiem... A ty określasz te warunki jako Bóg

Nie, nie ja mówię o jawności kapitału, o księdze kapitału, o jawnej i opodakowanej własności, o zaszyfrowanych portfelach, o ujemnym pieniądzu bez prywatnej lichwy.

Mówię, że nie wolno przymusowo egzekwować tajnej i nieopodatkowanej własności a kto się tego podejmuje ten jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany.

To Ty bronisz złodziei a ja z nimi walczę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Co to znaczy uznawanie/ nieuznawanie mienia na przykładzie mojego sadu
Prosto, jasno, po polsku

Resztę twojego bełkotu pomijam, bo wypierasz się własnych słów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to znaczy uznawanie/ nieuznawanie mienia na przykładzie mojego sadu
>Prosto, jasno, po polsku
>Resztę twojego bełkotu pomijam, bo wypierasz się własnych słów

Tzn. - jeżeli przeciętny człowiek z ulicy nie wie, że ten sad należy do Ciebie i nie może tego łatwo i bezpłatnie ustalić, bez żadnego wysiłku w ciągu sekund i nie płacisz od tego sadu żadnego podatku dla ludzi bez żadnych posiadłości a być może jeszcze uzyskujesz od nich dotacje i ktoś wejdzie do tego sadu a Ty pobiegniesz na niego z widłami TO WOLNO CI TE WIDŁY WYRWAC Z RĄK I POŁAMAĆ!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Co to znaczy uznawanie/ nieuznawanie mienia na przykładzie mojego sadu
>>Prosto, jasno, po polsku
>Tzn. - jeżeli przeciętny człowiek z ulicy nie wie, że ten sad należy do Ciebie....

... To do niego nie wchodzi.
Proste

Ja też nie wchodzę do cudzych domów i na cudze pola.

>i nie może tego łatwo i bezpłatnie ustalić, bez żadnego wysiłku w ciągu sekund i nie płacisz od tego sadu żadnego podatku dla ludzi bez żadnych posiadłości a być może jeszcze
Prosiłem o PROSTĄ odpowiedź bez słowotoku

>uzyskujesz od nich dotacje
I bez kolejnych zmyśleń

>i ktoś wejdzie do tego sadu
To ma z niego wyp...dalać.

>a Ty pobiegniesz na niego z widłami TO WOLNO CI TE WIDŁY WYRWAC Z RĄK I POŁAMAĆ!
Widły to metafora.
Wezwę policję

Po co tam wlazł?
Kraść?
Wolno mi bronić swojej własności i owoców swojej pracy?

Rozumiem, nieuznanie własności oznacza ochronę złodziei
Czy tak?
Kolejne za trudne pytanie?
NIEUZNANIE WŁASNOŚCI OZNACZA PRAWO DO KRADZIEŻY, CZY TAK????

Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?

Proste pytanie!


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... To do niego nie wchodzi.
>Proste

Niedźwiedź też nie musi wchodzić na teren innego niedźwiedzia. Jeśli wszystkie tereny są już zajęte to ma do wyboru również zdechnąć z głodu. Kto oprócz uczucia głodu mu tego zabroni? Nikt.

Każdy może pozwolić na panowanie zła i wybrać dla siebie śmierć lub niewolę, każdy prócz ludzi moralnych, im nie wolno.

Mi nie wolno. Bez względu na przeciwności, zagrożenia, cierpienie nie wolno mi pozwolić Wam dominować.

Nigdy nie uznam waszej tajnej i nieopodatkowanej własności.

Nigdy nie poddam się waszej lichwie i podatkom od biedy.

Już zawsze będziecie mieć ze mną problem w kwestii rozwoju waszych biznesów, na garbie drugiego człowieka.

Zasady są proste.

Albo współpracujemy i dzielimy się albo idziemy na wojnę.

Na waszą posiadłość świata i na życie w pokoju nigdy się nie zgodzę. Jak to niektórzy mówią - żyj wolnym albo zgiń.

Nie jestem łańcuchowym burkiem, żeby akceptować waszą kapitalistyczną dyktaturę.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>... To do niego nie wchodzi.
>>Proste
>Niedźwiedź
Nie rozmawiamy o niedźwiedziach

>też nie musi wchodzić na teren innego niedźwiedzia. Jeśli wszystkie tereny są już zajęte to ma do wyboru również zdechnąć z głodu.
Nie wchodząc do mojego sadu nie chodzisz głodny. Możesz kupić owoce

Znów odlatujesz Krystkonie. Nie masz pola, ale stać cię na wakacje o jakich nie marzy żaden polski rolnik na 100 ha

>Nigdy nie uznam waszej tajnej i nieopodatkowanej własności.
Rozumiem, będziesz kradł i będziesz bronił złodziei

Tak/nie?

Bo tak cię zrozumiałem

>a Ty pobiegniesz na niego z widłami TO WOLNO CI TE WIDŁY WYRWAC Z RĄK I POŁAMAĆ!
Widły to metafora.
Wezwę policję

Po co tam wlazł?
Kraść?
Wolno mi bronić swojej własności i owoców swojej pracy?

WOLNO MI BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI I OWOCÓW SWOJEJ PRACY?
Nie odpowiedziałeś

Rozumiem, nieuznanie własności oznacza ochronę złodziei
Czy tak?
CZY TAK??
Nie odpowiedziałeś

NIEUZNANIE WŁASNOŚCI OZNACZA PRAWO DO KRADZIEŻY, CZY TAK????
Nie odpowiedziałeś

Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?
CZY TAK?
Nie odpowiedziałeś

Proste pytania!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wchodząc do mojego sadu nie chodzisz głodny. Możesz kupić owoce

Gdybym nie przeżył głodu to nie obawialbym sie go w przyszłości - swojego, moich dzieci i ludzi, na których mi zależy.

Gdybym nie przeżył wyzysku, poniżeń, pogardy, wyniszczenia to nie miałbym nic do zrobienia ale przeżyłem i mam.

Wciąż powtarzam, że to Wy mnie stworzyliście.
Jestem konsekwencją waszych niemoralnych wyborów.

Wciąż mi tłumaczysz jak mi jest dobrze ale ja wbijam "kij" w twoje tłumaczenia, bo lepiej od Ciebie potrafię odróżnić to co jest dla mnie złe i dobre.

Dla waszego i nie mojego świata kategoryczne NIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nie wchodząc do mojego sadu nie chodzisz głodny. Możesz kupić owoce
>Gdybym nie przeżył głodu

Skończ p*****lić
Jean Valjean się znalazł!

Twoja bajęda jest mniej wiarogodna niż podróż von Münchhausena na armatniej kuli

Wyjaśniłeś już co znaczy nieuznawanie mienia: obrona złodzieja przed właścicielem lub osobista kradzież.

Mnie to wystarczy
Życzę ci, żeby ktoś ci połamał ręce, kiedy będziesz bronił swojego samochodu lub biletu do Peru
Życzę ci, żeby ktoś ci połamał ręce kiedy będziesz bronił torebki twojej matki
To jest TWOJA definicja nieuznania mienia

Nienawidzisz świata, który tworzyłeś, bo nie pozawalają ci kraść.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skończ p*****lić
>Jean Valjean się znalazł!

Trochę już zrozumiałem jak buduje się własne bogactwo doprowadzając innych do biedy dzięki ciągłemu poniżaniu, ośmieszaniu, zaprzeczaniu, oskarzaniu, manipulowaniu i okazywaniu agresji.

Przez całe życie budowałes pewnie w ten sposób swoją pozycję i teraz chcesz mnie zdominować w taki sam sposób, świadomie lub nieświadomie jak dzikie i drapiezne zwierzę.

Każdy człowiek ma stałe cechy charakteru a twoje widać aż nadto dobrze.

Wielu w życiu spotkalem s*******nów, wielu uległem płacąc za to własnym zyciem, ale czuję, że już mi wystarczy chamstwa i s*******nstwa innych ludzi.

Nie, ja teraz mówię a Ty zamknij mordę!
To co ja mówię jest ważne a co Ty tam sądzisz nikogo nie obchodzi, bo jesteś tak chciwy za aż głupi i niebezpieczny od tej chciwości podobnież jak twoi kolesie w biznesach, których złodziejskie interesy tu reprezentujesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>>Nie wchodząc do mojego sadu nie chodzisz głodny. Możesz kupić owoce
>>>Gdybym nie przeżył głodu
>>Skończ p*****lić
>>Jean Valjean się znalazł!
>Trochę już zrozumiałem jak buduje się własne bogactwo doprowadzając innych do biedy dzięki ciągłemu poniżaniu,

Wracaj do swojego szamba

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wracaj do swojego szamba

Jestem w nim rozmawiając z Tobą.
Ale nie ja tworzę to szambo lecz Ty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po raz kolejny przypominam ci, że twoim postulatem jest konfiskata oszczędności z mojego konta

Znowu kłamstwa.

Po pierwsze limit oszczędności pieniężnych, który postuluję, związany z wartością posiadłości, zmuszający Cię do wydania pieniędzy nie jest żadną konfiskatą tylko sposobem ograniczenia biedy innych ludzi.

A po drugie wartość twoich posiadłości przekracza znacznie wartość twoich oszczędności, więc miałbyś limit oszczędności znacznie wyższy od zgromadzonych pieniędzy.

Chcecie ukraść świat, następnie zwolnić z pracy połowę ludzkości i wyrzucić ja na śmietnik, żeby tam zbierała resztki albo ja utopić w morzu podczas próby przedostania się przez mury waszych posiadłości.

Nie wolno Wam pozwolić na zniszczenie ludzi.

Jeśli będziesz płacił od jawnej własności podatek i wydasz oszczędności wtedy inni będą mieli pracę i Ty będziesz musiał też pracować. Wtedy wszyscy będziemy mieli coś do zjedzenia.

Jeśli pozwolić Wam przewlaszczyc świat, wpędzić wielu w długi komornym od życia na waszym, pozwolić Wam przemocą egzekwować podatki od biedy na tajne dopłaty do waszej tajnej własności prywatnej, jeśli pozwolić Wam pozbawić wielu pracy, wtedy my będziemy zdychać z głodu a Wy nielicznie będziecie obżerać się w swoich pałacach.

Chodziłem już przez długi czas głodny do pracy.

Nigdy tego innym ludziom nie zapomnę i nigdy nie wybaczę. Wiem dobrze co to znaczy i nigdy na wasz świat się nie zgodzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Po raz kolejny przypominam ci, że twoim postulatem jest konfiskata oszczędności z mojego konta
>Znowu kłamstwa.
>Po pierwsze limit oszczędności pieniężnych, który postuluję,....

Mam majątek wart ok miliona złotych i dochód ok 20 tys złotych miesięcznie.
Ile wolno mi mieć oszczędności w twoim systemie?
Proste, jasne, konkretne, matematyczne pytanie
Oblicz ile wolno mi mieć oszczędności i napisz co się stanie z nadwyżką, a potem zarzucaj mi kłamstwo.

Twoje rzucanie gównem litościwe pomijam

Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?
CZY TAK?
Nie odpowiedziałeś

>Chodziłem już przez długi czas głodny do pracy.
Twoje bajędy są tak nieprawdopodobne, a przy tym owiane taką mgłą tajemnic, że ja w nie nie wierzę. Uwierzę kiedy przestaniesz kłamać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ile wolno mi mieć oszczędności w twoim systemie?

Skoro masz milion jednostek pieniężnych w posiadłościach to możesz mieć milion jednostek pieniężnych oszczędności a także uzyskasz milion jednostek automatycznego kredytu, który umożliwi Ci wydawanie pieniędzy poniżej zera.

O ile wyjawisz publicznie swoje posiadłości warte milion pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania i poddasz je demokratycznemu opodatkowaniu, podatkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Musisz też pozwolić na zaszyfrowanie portfeli, zwolnić biedotę od podatków od biedy, zrezygnować ze wszystkich dopłat państwowych, znieść prawo do tajemnic i zabronić stosowania przemocy w stosunkach gospodarczych.

>Twoje rzucanie gównem litościwe pomijam

Moje reakcje na twoje ciągłe obelgi, poniżanie mnie, ośmieszanie, zaprzeczenie w sprawach, o których pojęcie masz tylko ode mnie, na obrażanie wszystkich ludzi, z którymi mam związek, na całą twoją agresję słowną, która temu towarzyszy jest bardzo właściwa.

Jesteś prawdziwym s*******nem, każdy to widzi i twierdzę, że właśnie na bazie chamstwa zbudowałeś swoją pozycję społeczną.

Poznałem już ludzi, którzy zwracają się do innych słowami "przestań p*****lić" i Ty jesteś kolejnym, który próbuje mnie w ten sposób zdominować i w efekcie podporządkować moje życie swojemu.

Nie, po prostu NIE!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Mam majątek wart ok miliona złotych i dochód ok 20 tys złotych miesięcznie.
Ile wolno mi mieć oszczędności w twoim systemie?
Proste, jasne, konkretne, matematyczne pytanie
Oblicz ile wolno mi mieć oszczędności i napisz co się stanie z nadwyżką, a potem zarzucaj mi kłamstwo.

Ile wolno mi mieć oszczędności w twoim systemie?

> Skoro masz milion jednostek pieniężnych w posiadłościach to możesz mieć milion jednostek pieniężnych oszczędności a także uzyskasz milion jednostek automatycznego kredytu, który umożliwi Ci wydawanie pieniędzy poniżej zera.

Proste, jasne, matematycznie precyzyjne pytanie
ILE mogę mieć oszczędności na koncie? W złotych polskich.


Kolejny raz nie odpowiedziałeś:
Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?
CZY TAK?
Nie odpowiedziałeś


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
>Czy tak?

Rozumiem, że gdy twoi kolesie bez tożsamości, występujący pod nazwą skrytki na listy, okradają lichwą z życia biedną rodzinę nazywając to egzekucją kary i prowizji to mam tej biednej rodzinie, w której z braku warunków rozwoju ludzie przemieniają się w zwierzęta, wyjaśnić, że godne to i sprawiedliwe, bo wasz bóg jedyny tak chce?

Rozumiem, że mam tolerować egzystencję wampirów, bo Ty masz wizję wyciąganego radia z samochodu, już pomijając to, że w samochodach nie już radia a jedynie wbudowany chip, który najczęściej obsługuje streaming internetowy, bo każdy w wasze publiczne radia każdy wbija "kij", jako że przez nie człowiek może być oprogramowany na waszego niewolnika?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?

>Rozumiem, że gdy twoi kolesie bez tożsamości,...
Ci, z którymi windykowałeś?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Rozumiem, że gdy twoi kolesie bez tożsamości,...
>Ci, z którymi windykowałeś?

Ci, na zlecenie których działają funkcjonariusze twojego i nie mojego państwa, których to windykatorów lichwy nazywasz wzniośle "urzędnikami".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?

Nie masz radia, to może ukradną coś innego. Ale rzecz dzieje się w Berlinie. Chodzi o TWOJE auto

Mam podstawić nogę właścicielowi, tak jak ty chcesz połamać mi ręce, kiedy będę bronił swojej własności przed złodziejem?

TAK/NIE?

I tak nie odpowiesz, ale mnie już twoja odpowiedź wystarczy
Nieuznawanie własności oznacza w psiochujej mowie socjopaty obronę złodzieja przed właścicielem broniącym owoców swojej pracy i dorabianiem ideologii do "prawa" do kradzieży

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie masz radia, to może ukradną coś innego.

Istnieje taka technologia dla opisu własności, przy której nie da się kraść albo przy której kradzież będzie tak trudna, że nikomu nie będzie chciało się kraść, bo łatwiej będzie zarobić i kupić.

Niestety ludzie o mentalności złodziei nigdy jej nie użyją i będą to wzniośle nazywali ich prawem do wolności.

Wolności zlodzieja.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Pytałem o wyliczenie limitu moich oszczędności
To TWOJA idea, a pono poradzisz liczyć

Nadal czekam

>>Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?

>Istnieje taka technologia dla opisu własności,

Rozumiem, że jeśli idę ulicami Berlina i widzę jak ktoś wybija szybę w samochodzie, i zabiera radio, a ktoś inny wybiega z domu i krzyczy "zostaw" to temu wybiegającemu mam podstawić nogę?
Czy tak?

To nie musi być radio, to może być pluszowy miś, który jest dla ciebie pamiątką
Rozumiesz sens pytania?

Nie uznaję własności twojego samochodu, więc mam właścicielowi przeszkodzić bronić własności?

O to chodzi!


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Istnieje taka technologia dla opisu własności, przy której nie da się kraść albo przy której >kradzież będzie tak trudna, że nikomu nie będzie chciało się kraść, bo łatwiej będzie zarobić i >kupić.

Nie powinno być trudne ustalenie definicji kradzieży.
Jaka jest Twoja definicja kradzieży ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie powinno być trudne ustalenie definicji kradzieży.
>Jaka jest Twoja definicja kradzieży ??

Nie definiuje kradzieży lecz posiadanie.

Posiadanie istnieje wtedy gdy jest publicznie jawne i opodatkowane podatkiem na rzecz osób bez posiadłości.

Tajne i nieopodatkowane posiadanie nie istnieje a kto twierdzi inaczej ten jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Tajne i nieopodatkowane posiadanie nie istnieje a kto twierdzi inaczej ten jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany.

Jedynie hamerciul - debil twierdzi, że istnieje tajna własność, więc hamerciul jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany

Przykład włamywacza...

Cieszę się, że wreszcie przyznałeś się z czego żyjesz

Przy okazji: postulujesz system limitu oszczędności. Oczywiście DEBIL zgłosił postulat, ale jak na debila przystało obliczyć tego limitu nie poradzi. Poradzi za to kłamać, że kończył ekonomiczne studia

Proste obliczenie przerasta "ekonomistę" hamerkłamcę i hamerzłodzieja


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jedynie hamerciul - debil twierdzi, że istnieje tajna własność, więc hamerciul jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany

To, że paru dominujących i zamówionych w biznesach kolesi może dotrzeć do informacji o indywidualnej posiadłości bez możliwości zdobycia syntetycznej informacji o rozkładzie kapitału nie oznacza, że własność jest jawna.

To, że ktoś potrafi dowodzić, na podstawie waszego i nie mojego prawa przed waszym kapitalistycznym sędzią sprawiedliwości swojego posiadania, w żadnym sensie nie oznacza publicznie jawnej własności, o której każdy bezplatnie, z największą łatwością i w ciągu sekund mógłby się dowiedzieć jeśli nie wie.

Tworzysz fałszywą projekcję rzeczywiści żeby otumanić i zmylić biedotę, żeby biedota uwierzyła, że świat jest właśnie taki jak go fałszywie zobrazowałes.

Każdy na tym forum rozumie twoją chamską manipulację ale przez opętanie waszą szkodliwą ideologią praktycznie nikt na to nie zareaguje.

Pozwolą Ci na dalszą kreację fałszu bez większego protestu a Ty wzmacniany prymitywną kulturą będziesz tu się panoszył tworząc swoje oszustwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Postulujesz system limitu oszczędności. Oczywiście DEBIL zgłosił postulat, ale jak na debila przystało obliczyć tego limitu nie poradzi. Poradzi za to kłamać, że kończył ekonomiczne studia

Proste obliczenie przerasta "ekonomistę" hamerkłamcę i hamerzłodzieja

Podałem ci wszystkie niezbędne dane do obliczeń. Czekam na odpowiedź

Chcesz żeby ludzie poparli system?
Jakie zapłacę podatki? - UCIECZKA
Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA

Popieram! Fajnie jest

>>Jedynie hamerciul - debil twierdzi, że istnieje tajna własność, więc hamerciul jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany
Podtrzymuję. Nazwałeś się złodziejem

>To, że ktoś potrafi dowodzić, na podstawie waszego
Na tym koniec Marsjaninie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz żeby ludzie poparli system?
>Jakie zapłacę podatki? - UCIECZKA

Demokratycznie okreslona stawka x wartość wszystkich posiadłości

(pobór podatku każdego dnia bez możliwości istnienia zaległości podatkowej czy utraty kontroli nad zobowiązaniem podatkowym)

>Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA

Limit oszczędności = wartości wszystkich posiadłości

Limit podstawowy = średnie 2 miesięczne wpływy miesięczne do wszystkich portfeli.

>Popieram! Fajnie jest

Jesteś ślepy i nie widzisz utraty ludzkiej energii na potężnej biurokracji, ogromnie kosztownym systemie pieniężnym kosztującym tyle co wszystkie dochody kapitałowe w tym dochody finansjery, wzajemnym antagonizmie obajwiajacym się w ciągłej rywalizacji każdego z kazdym.

Gdyby mrówki traciły tyle energii na wzajemny antagonizm co ludzie to nigdy nie zbudowałyby mrowiska i wyzdychalby.

Ludzie tak bardzo są skoncentrowani ma indywidualnym interesie, że nie potrafią rozpoznać interesu wspólnego i nie są świadomi nawet tego gdy wszyscy tracą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA
>Limit oszczędności =

ILE????????
Podałem ci dane, czekam na obliczenia i wynik w złotych

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA
>>Limit oszczędności =
>ILE????????

Przy posiadłościach wartości milion jednostek milion jednostek limitu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Przy posiadłościach wartości milion jednostek milion jednostek limitu.

Własność ma być kulą u nogi i pętlą na szyi, którą zaciska demokratyczna władza.
Grzegorz Braun nie ma żadnej własności i nigdy nie pracował na etacie.
Przez to demokratyczna władza ma kłopoty go podporządkować sobie.
Własność to utrata wolności.
szarley (54911 punktów)
>>>>Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA
>>>Limit oszczędności =
>>ILE????????
>Przy posiadłościach wartości milion jednostek milion jednostek limitu.

Czyli wolno mi mieć 1 000 000 złotych
A jeśli mam milion i zarobiłem kolejne 20 000 to co?

Wpłyną na konto?

Kolejne proste pytanie dotyczące twojego postulatu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>>Ile wolno mi oszczędzić? - UCIECZKA
>>>>Limit oszczędności =
>>>ILE????????
>>Przy posiadłościach wartości milion jednostek milion jednostek limitu.
>Czyli wolno mi mieć 1 000 000 złotych
>A jeśli mam milion i zarobiłem kolejne 20 000 to co?
>Wpłyną na konto?
>Kolejne proste pytanie dotyczące twojego postulatu

Limit to limit.
Jeśli wydasz 20.000 z pełnego portfela to zrobisz miejsce dla kolejnych 20.000. Jak nie to nie i przelew nie przyjedzie.

Nie rozumiesz co znaczy limit czy udajesz głupiego?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>Przy posiadłościach wartości milion jednostek milion jednostek limitu.
>>Czyli wolno mi mieć 1 000 000 złotych
>>A jeśli mam milion i zarobiłem kolejne 20 000 to co?
>>Wpłyną na konto?
>Limit to limit.
>Jeśli wydasz 20.000 z pełnego portfela to zrobisz miejsce dla kolejnych 20.000. Jak nie to nie i przelew nie przyjedzie.

Będą czekały aż wydam i zwolnię miejsce, czy przepadną?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Będą czekały aż wydam i zwolnię miejsce, czy przepadną?

To zależy od Ciebie i tego, który ten hajs zamierza Ci zapłacić.

Gdy dobijesz do limitu przelew nie przejdzie a zatem hajs pozostanie w portfelu tego, który płaci. System nie pożera kasy po prostu jest odmowa przelewu - transakcja niezrealizowana.

Należy jednak pamiętać, że żaden komornik nie będzie tego hajsu egzekwował, bo też nie będzie miał dostępu do żadnych portfeli.

Więc jeżeli limit zwolnisz za miesiąc a płacący w tym czasie rozmyśli się i już więcej żadnej kasy Ci nie przeleje to pech.

Kasę trzeba wydawać a nie trzymać w skarpecie czyniąc tym samym z innych żebraków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Będą czekały aż wydam i zwolnię miejsce, czy przepadną?
>To zależy od Ciebie i tego, który ten hajs zamierza Ci zapłacić.

>Więc jeżeli limit zwolnisz za miesiąc a płacący w tym czasie rozmyśli się i już więcej żadnej kasy Ci nie przeleje to pech.

Czyli przepadek kasy, bo ktoś się rozmyślił

Cóż, nie przekonałeś mnie do systemu w którym ja pracuję, a ktoś mi nie płaci, bo zajrzał w moje konto, wyczuł moment, w którym jest pełne, a następnego dnia się rozmyślił.

Raj oszustów, którzy nie płacą za pracę

Udowodniłeś już, że nieuznawanie mienia to prawo do kradzieży, trwało to kilka lat
Jesteś pochewalcą kradzieży

Teraz udowodniłeś, że jesteś pochwalcą oszustw, w tym nie płacenia za pracę.
Q.E.D.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli przepadek kasy, bo ktoś się rozmyślił

Nie, brak twojego przygotowania do przyjęcia, jej zbyt wysoki poziom oszczędności - twoje błędne decyzje i działania.

>Cóż, nie przekonałeś mnie do systemu w którym ja pracuję, a ktoś mi nie płaci, bo zajrzał w moje konto, wyczuł moment, w którym jest pełne, a następnego dnia się rozmyślił.
>Raj oszustów,

To nie pracuj za kasę tylko ja wydawaj, niech inni dla Ciebie pracują albo nabywaj za nią opodatkowaną własność, która powiększy twój limit i płac większe podatki.

Oszustem i złodziejem jest ten, który gromadzi na swoim koncie kasę bez opamiętania czyniąc tym samym z innych nędzarzy, nie mających nic prócz potężnych długów.

To jest system o bilansie zerowym.

Jest taka granica oszczędności, której nie wolno Ci przekroczyć.

Jest taka granica przy której musisz inwestować w opodatkowaną własność i nią zarządzać w celu zapłaty wyższych podatków albo przy której stracisz sens żeby dalej pracować za hajs i zyskasz sens zeby kupować i konsumować.

Wasza kultura sparowania jest bardzo groźna dla gospodarki i dla wielu ludzi stwarza zagrożenie egzystencjalne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Czyli przepadek kasy, bo ktoś się rozmyślił
>Nie, brak twojego przygotowania do przyjęcia, ..
... oznacza, że zleceniodawca nie musi mi płacić za pracę

Nie przekonuje mnie system, w którym za pracę dostaję wynagrodzenie pod warunkiem...

Za pracę należy się wynagrodzenie
bez warunków określanych przez hanmerBoga

Udowodniłeś, że nieuznanie mienia to prawo do kradzieży, teraz głosisz warunki do otrzymania wynagrodzenia za pracę dając raj oszustom, tym bardziej, że oszust wie, ile mam na koncie i wie kiedy zrobić przelew, który do niego wróci.

Wybaczcie, towarzyszu z KPZR, ale to MOJE pieniądze i JA decyduję a nie wasz KC

Wynagrodzenie tak jak Własność jest nienaruszalne bez twoich warunków

Widzisz sad? WYPIERDALAJ od niego. Bez warunków

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... oznacza, że zleceniodawca nie musi mi płacić za pracę

Nie, to oznacza że masz limit oszczędności pieniężnych związany z wartością jawnej i opodakowanej własności.

Twoje interpretacje są jak zawsze naznaczone chciwością.

>Nie przekonuje mnie system, w którym za pracę dostaję wynagrodzenie pod warunkiem...

Rozumem, chcesz myśleć tylko o sobie i na resztę mieć wywalone.

>Za pracę należy się wynagrodzenie

O ile kupisz za nie pracę innych ludzi albo zakupisz opodatkowaną własność, która będziesz zarządzał również w celu zapłaty większych podatków.

Jeśli chcesz tylko dla siebie i masz na wszystkich pozostałych wywalone to nic Ci się nie należy.

>Widzisz sad? WYPIERDALAJ od niego. Bez warunków

Sądzę, że to jest właśnie istota waszej ideologii społecznej napchać własną gębę a że po trupach innych Was to nie obchodzi.

Nigdzie nie będę wypierdalal z własnego świata. Zostaje u siebie. To wszystko jest moje i dla mnie.

Jeśli masz z tym problem to sam wypierdalaj, na księżyc albo na Marsa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>... oznacza, że zleceniodawca nie musi mi płacić za pracę
>Nie, to oznacza że masz limit oszczędności pieniężnych związany z wartością jawnej i opodakowanej własności.

Stan konta też jest jawny, więc pracodawca znajduje moment, w którym konto jest "pełne" i nie musi płacić
Raj dla oszusta

>Twoje interpretacje są jak zawsze naznaczone chciwością.
Pisz po polsku
Jeśli ktoś za pracę oczekuje wynagrodzenia to wg ciebie chciwość?

>>Nie przekonuje mnie system, w którym za pracę dostaję wynagrodzenie pod warunkiem...
>Rozumem, chcesz myśleć tylko o sobie i na resztę mieć wywalone.
Źle rozumiesz.
Za swoją pracę chcę zapłaty. Bez warunków

>>Za pracę należy się wynagrodzenie
>O ile kupisz
Za pracę należy się wynagrodzenie. Po prostu. Bez warunków

>>Widzisz sad? WYPIERDALAJ od niego. Bez warunków
>Sądzę, że to jest właśnie istota waszej ideologii społecznej
Widzisz sad? WYPIERDALAJ od niego. Bez warunków
To nie jest ideologia. To nie jest żadne uznawanie własności ani egzekucja własności
twoja matka myśli tak samo twoja żona myśli tak samo ty myślisz tak samo zamykając drzwi mieszkania i samochodu
Nie ma znaczenia czy sad jest podpisany czy nie. Nie jest twój, nie wchodzisz

>To wszystko jest moje i dla mnie.
Leczysz się?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Stan konta też jest jawny, więc pracodawca znajduje moment, w którym konto jest "pełne" i nie musi płacić

Pełne konto az do limitu oznacza, że już nie masz dla innych pracować i gromadzić więcej hajsu na swoim koncie, czyniąc innych tym zadłużonych, zniewolonych, przestraszonych i głodnych tylko masz spakować walizki i jechać na wakacje, zatrudniać innych i wydawać zgromqdzony hajs.

Jak wrocisz z z portfelem do połowy pustym to wtedy idziesz do pracy dla innych i zaczynasz odbudowywać swoje oszczędności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Stan konta też jest jawny, więc pracodawca znajduje moment, w którym konto jest "pełne" i nie musi płacić
>Pełne konto az do limitu oznacza, że już nie masz dla innych pracować i gromadzić więcej hajsu na swoim koncie,

To moja sprawa czy mam więcej pracować czy nie. Mam prawo oszczędzać na podróż dookoła świata jeśli taka moja wola, lub dom na Hawajach, gdzie przeniosę się na starość, jeśli taka moja wola. Mam prawo oszczędzać na pomnik fallusa, jeśli taka moja wola.

>czyniąc innych tym zadłużonych,
Moje oszczędności nie czynią nikogo zadłużonym, to twoja brednia, której nie udowodnisz

>zniewolonych,
Moje oszczędności nie czynią nikogo zniewolonym kolejna brednia

>przestraszonych
Bredzisz

>i głodnych
bredzisz

>tylko masz spakować walizki i jechać na wakacje,
Partia wie lepiej na co mam wydawać pieniądze.
Nie mam ochoty jechać na wakacje, chcę oszczędzić na dom na Hawajach. I najpraktyczniejszym sposobem oszczędzania jest konto w banku a nie kupowanie kolejnych psich bud, żeby je potem sprzedać ze stratą

>Jak wrocisz z z portfelem do połowy pustym to wtedy idziesz do pracy dla innych i zaczynasz odbudowywać swoje oszczędności.

Polpociku, sam o tym decyduję

>>Za swoją pracę chcę zapłaty. Bez warunków
>Bo nie jesteś ekonomistą tylko chciwym dziadem,
Twoja żona jest kurwą, zmyślaj dalej polpociku
Za swoją pracę chcę zapłaty. Bez warunków
Czego nie rozumiesz?

>których przez swoją chciwość gotowy jest wszystkich zrujnować i zniszczyć,
Twoja żona jest kurwą, zmyślaj dalej polpociku

>Ktoś komu próbujesz zniszczyć życie
Twoja żona jest kurwą, zmyślaj dalej

>Limit oszczędności nie zabije Cię tylko zmusi do wydawania kasy
Nie mam ochoty wydawać pieniędzy bo Partia mi to nakazuje
Jak dotąd jestem wolnym człowiekiem i sam o tym decyduję.
Gdybyś miał resztki mózgu, widziałbyś kolejny powód, dla którego nikt cię nie popiera
Nie znam nikogo, kto chciałby żyć w niewoli

I nie znam nikogo kto chciałby zrezygnować z prawa do wynagrodzenia za pracę i prawa do oszczędzania na swoje cele

>i konsumpcji przez co gospodarka będzie działać
Gospodarka działa. Moje oszczędności w banku finansują konsumpcję innych ludzi i ich inwestycje
>Bo nie jesteś ekonomistą
Gdybyś był ekonomistą, wiedziałbyś jak funkcjonują banki


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To moja sprawa czy mam więcej pracować czy nie. Mam prawo oszczędzać na podróż dookoła świata jeśli taka moja wola, lub dom na Hawajach, gdzie przeniosę się na starość, jeśli taka moja wola. Mam prawo oszczędzać na pomnik fallusa, jeśli taka moja wola.

No i ok jeśli taka twoja wola.

Ale nie w moim społeczeństwie i nie ze mną we współpracy. Dlatego wciąż powtarzamy, że wszystko nas dzieli i nic nas nie łączy.

Nie pozwolę także abyś do budowy pomnika swojego fallusa zatrudnił moje dzieci i zrobię wszystko w co mojej mocy, żebyś nie miał takiej zdolności, bo wiem kim jesteś, jesteś moim i ich wrogiem.

>Moje oszczędności nie czynią nikogo zadłużonym, to twoja brednia, której nie udowodnisz

No oczywiście, bo pieniądze rosną na drzewach i nie musi powstać żaden dług, żeby te mogły znaleźć się w obiegu i żeby mogły wylądować na twoim koncie.

Ja jednak nie będę postępował zgodnie z twoją kapitalistyczno-gorniczo ekonomią, bo nie chcę żeby mi wypadły wszystkie zęby od braku witamin.

>Moje oszczędności nie czynią nikogo zniewolonym kolejna brednia

Oczywiście, bowiem dłużnik jest tak wolny wobec wierzyciela jak czynszownik w cudzym mieszkaniu wobec właściciela.

Skutecznie udało się napełnić ludzkie umysły śmieciowymi ideami przez co przestali odróżniać fałsz od prawdy.

Na mnie twoje triki psychologiczne nie działają, bo mam w dupie wasze normy i waszą kulturę.

>Partia wie lepiej na co mam wydawać pieniądze.

Rozumiem, że te sztuczki działają na biedotę ale ja mam tę sztuczkę w dupie.

Możesz nazywać mnie towarzyszem przypisywać mi partię, których zresztą partii nienawidzę i wkładam kij w to.

>Nie mam ochoty jechać na wakacje, chcę oszczędzić na dom na Hawajach.

I na grupkę niewielkow, którzy będą ten dom sprzątali, tracąc własne życie na utrzymanie twojej podłogi w czystości.

>I najpraktyczniejszym sposobem oszczędzania jest konto w banku a nie kupowanie kolejnych psich bud, żeby je potem sprzedać ze stratą

No ja rozumiem wasza klasową ekonomię ale to nie znaczy, że mam poświęcić swoje życie i życie moich dzieci na zbudowanie pomnika twojego fallusa. Nie.

>Polpociku, sam o tym decyduję

Rozumiem, jeśli taka jest twoja wola.

Ale nie w moim państwie i nie ze mną.

Przyjmując, że na jednym terytorium może być tylko jedno państwo a nie dwa jak bóg jedyny a nie dwóch, mamy problem.

Ja na wasze układy nigdy nie pójdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie mam ochoty wydawać pieniędzy bo Partia mi to nakazuje

Ani karmić gruszkami z twojego sadu głodnych.

Dlatego powtarzam, że głodni powinni dobrze się zastanowić czy ten sad powinien być twój.

Może wasz bóg wcale nie jest taki dobry jak go opisujesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Źle rozumiesz.
>Za swoją pracę chcę zapłaty. Bez warunków

Bo nie jesteś ekonomistą tylko chciwym dziadem, których przez swoją chciwość gotowy jest wszystkich zrujnować i zniszczyć, świadomie lub nie.

Ktoś komu próbujesz zniszczyć życie narzucając mu prymitywną kulturę stosunków społecznych powinien się przed Tobą bronić i powstrzymać Cie, również poprzez określenie Ci limitu oszczędności.

Limit oszczędności nie zabije Cię tylko zmusi do wydawania kasy i konsumpcji przez co gospodarka będzie działać i życie innych ludzi stanie się znośne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Oszustem i złodziejem jest ten, który gromadzi na swoim koncie kasę bez opamiętania

Nie użalaj się nad tym, że nazywam cię psim chujem, skoro każdego kto PRACĄ oszczędza na swój dom nazywasz oszustem i złodziejem

jesteś psim chujem

>To jest system o bilansie zerowym.
Przeproś za kłamstwo o twoich studiach

>Jest taka granica oszczędności, której nie wolno Ci przekroczyć.
Oczywiście towarzyszu komunisto. Partia wie lepiej

>Wasza kultura sparowania jest bardzo groźna dla gospodarki i dla wielu ludzi stwarza zagrożenie egzystencjalne.
Jesteś nie tylko psim chujem, ale też idiotą


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Oszustem i złodziejem jest ten, który gromadzi na swoim koncie kasę bez opamiętania
>Nie użalaj się nad tym, że nazywam cię psim chujem, skoro każdego kto PRACĄ oszczędza na swój dom nazywasz oszustem i złodziejem
>jesteś psim chujem

Nie użalam się tylko bronie siebie, moją rodzinę i ludzi na których mi zależy od wyniszczenia przez waszą prymitywną kulturę.

Na ścieżce dominacji nad ludźmi jesteście gotowi wszystkich zniszczyć, żeby poczuć się Panami swiata. Ktoś musi Was powstrzymać.

>>To jest system o bilansie zerowym.
>Przeproś za kłamstwo o twoich studiach

Nie pouczaj mnie górniku w sytuacji kiedy konsekwencje waszej prymitywnej kultury odczułem na sobie.

Chodziłem do pracy głody żeby jacyś pajace mogli pochwalić się przed znajomymi złotymi klamkami w swoim domu.

>Oczywiście towarzyszu komunisto. Partia wie lepiej

Nie towarzyszu kapitalisto twoja chciwość pojęła już wszystko i teraz już wszystko Ci się nalezy. To że udało się Wam zrobić z biedory idiotów wszczepiając jej do umysłu pojęcie komunisty demona, nie znaczy że ja też mam uleć waszej agresywniej manipulacji.

Rozumiem sens ekonomiczny zdarzeń i konsekwencje zasad społecznych w oderwaniu od waszej pogardy, ktora ma służyć waszym biznesom.

>Jesteś nie tylko psim chujem, ale też idiotą

A Ty demonem, koniem trojanskim, wilkiem w owczej skórze. Wciąż to powtarzam.

Ludzie, którzy widzą w Tobie dobrodzieja są w wielkim błędzie. No może z wyjątkiem twoich kolesi w biznesach i zagranicznej finansjery, dla której tu pracujesz otumaniajac zwykłych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Chodziłem do pracy głody
.. w dzień po zawale serca pracowałeś w oparach toksyn 16 godzin bez wody
Znam te bajędy i rzygam nimi

1 Jeśli pracuję, mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika
2 Jeśli mam dom i sad, to są moje. Bez warunków stawianych przez Hamerlika
3 Jeśli poniosłem szkodę na zdrowiu lub majątku, mam prawo do odszkodowania z ubezpieczenia. Bez warunków stawianych przez Hamerlika
4 Jeśli pracownik pracuje w oparach toksyn i ponosi szwank na zdrowiu, w BERLINIE, dostaje odszkodowanie

Proste?

3 Jeśli ktoś w Polsce skończył ekonomiczne studia, to ma zapewnioną co najmniej średnio płatną pracę. Nie musi uciekać do Berlina, nie musi pracować na czarno, nie musi zabierać swojemu dziecku bułki (sic!)

Udowodniłeś, że twoje "nieuznawanie mienia" jest obroną złodziei przed właścicielami i policją
Udowodniłeś, że twój limit oszczędności służy tylko cwaniakom, którzy chcą wstrzymać pracownikom wypłaty
Udowodniłeś, że twoja ekonomiczna wiedza jest ujemna
Udowodniłeś, że jesteś kłamcą. Żaden człowiek nie przeżyje pracy w takich warunkach jakie opisałeś
Udowodniłeś, że jesteś hipokrytą, zwolennikiem jawności mienia (z wyjątkiem twojego)
Udowodniłeś, że jawność mienia nie ma dla ciebie żadnego znaczenia
Udowodniłeś, że jesteś psim gównem, skoro robotnika, który zarabia na dom nazywasz złodziejem i oszustem

Wystarczy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Chodziłem do pracy głody
>.. w dzień po zawale serca pracowałeś w oparach toksyn 16 godzin bez wody
>Znam te bajędy i rzygam nimi

A ja rzygam twoją chciwością, bezwzględnością i agresją oraz tobie podobnymi.

Pocieszam się tym, że lepsze zawsze pokona gorsze, choć nie od razu

>1 Jeśli pracuję, mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika
>2 Jeśli mam dom i sad, to są moje. Bez warunków stawianych przez Hamerlika

Skończyło się wasze bezwarunkowe posiadanie, kończy się wasze prawo do tajemnic i przemocy.

Nie podlegam już waszej ideologii. Dobry bo nie wasz bóg da, to ludzi kwestionujących waszą podłą dominację powstanie więcej, z tych których określacie teraz psim gównem.

>3 Jeśli poniosłem szkodę na zdrowiu lub majątku, mam prawo do odszkodowania z ubezpieczenia. Bez warunków stawianych przez Hamerlika

Rozumiem, że w ten sposób petasz umysły i usprawiedliwiasz dostęp do portfeli biedoty funkcjonariuszy waszego państwa, działających na twoje i twoich kolesi w biznesach zlecenie ale miejmy nadzieję, że ludzie wyzwolą się z choroby umysłu jaką chcesz u nich wywołać, żeby akceptowali waszą dominację kosztem własnego życia.

Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że dla ich własnego dobra i przeciw demonicznym lichwiarzom ich portfele powinny być zaszyfrowane by uniemożliwić do nich dostęp komukolwiek oprócz właściciela.

>4 Jeśli pracownik pracuje w oparach toksyn i ponosi szwank na zdrowiu, w BERLINIE, dostaje odszkodowanie
>Proste?

Żadnej sprawiedliwości od Was nie przyjmę i innym też polecam żeby trzymali się od waszej sprawiedliwości z daleka jeśli nie chcą mieć zniszczonego zycia.

Jedyne co mogę od Was przyjąć to ustępstwa i kompromisy.

Koniec rządów chciwego i bezwzględnego chamstwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>.. w dzień po zawale serca pracowałeś w oparach toksyn 16 godzin bez wody
>>Znam te bajędy i rzygam nimi
>A ja rzygam twoją chciwością,

To, co miałeś udowodnić o sobie już udowodniłeś
Twoje idee mają na celu ułatwić kraść i oszukiwać
Jesteś pełnym pogardy idiotą i hipokrytą bez godności, który poradzi jedynie rzucać gównem, zawsze kiedy brakuje mu argumentów, a argumentów brakuje zawsze

Moja chciwość... też ją wymyśliłeś

>>1 Jeśli pracuję, mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika
>>2 Jeśli mam dom i sad, to są moje. Bez warunków stawianych przez Hamerlika

Podtrzymuję. Takie NIC jak ty nie może określać mi prawa do własności, prawa do wynagrodzenia, prawa do oszczędności

>Skończyło się wasze bezwarunkowe posiadanie,
Ignoruję twoje warunki posiadania. Co mi zrobisz?

>kończy się wasze prawo do tajemnic
Twoje też?

>i przemocy.
Napisał windykator

>Nie podlegam już waszej ideologii.
Wiem, mojej ideologii nawet nie jesteś w stanie zrozumieć
Podlegasz za to"naszemu" prawu
Spróbuj ukraść, oszukać "nie uznać własności" Sądy twojej Rzeszy pokażą ci że podlegasz jej prawom

>Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że dla ich własnego dobra i przeciw demonicznym lichwiarzom ich portfele powinny być zaszyfrowane by uniemożliwić do nich dostęp komukolwiek oprócz właściciela.
Tak, wiem, masz nadzieję, że alimenta i długi będą niegzekwowalne, Przecież przed wyrokami za to uciekłeś do Berlina

>Jedyne co mogę od Was przyjąć to ustępstwa i kompromisy.
Ustępstw nie będzie, a do kompromisów trzeba przekonać
Idiota bez godności nie ma argumentów oprócz gróźb łamania rąk
Nie przekonałeś mnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoje idee mają na celu ułatwić kraść

No tak, ludziom którzy roszczą bezwarunkowej posiadłości tak mogą moje idee jawić się, ponieważ stawiam warunki ich posiadaniu.

Wrócę jednak do tego, że lepsze musi pokonać gorsze.

Opierać się na waszych emocjach przy pakowaniu życia społecznego nie ma żadnego sensu i grozi katastrofą.

>Jesteś pełnym pogardy idiotą i hipokrytą bez godności, który poradzi jedynie rzucać gównem, zawsze kiedy brakuje mu argumentów, a argumentów brakuje zawsze

Masz gdzieś argumenty, zupełnie je ignorujesz.

Tłumaczę Ci, że wiedza zmienia ludzkie emocje i decyzje a Ty temu przeczysz i twierdzisz, że nie.
Potem zaczynasz potolic o partiach i towarzyszach, bo chcesz się odwołać do programu reakcji wgranego do ludzkich umysłów.

>Moja chciwość... też ją wymyśliłeś

Np. twoje chciejstwo bezwarunkowego posiadania czy bezwarunkowego oszczędzania a nawet prowadzenia przymusowych egzekucji wymyśliłem.

>Podtrzymuję. Takie NIC jak ty nie może określać mi prawa do własności, prawa do wynagrodzenia, prawa do oszczędności

A jednak określam to i tamto.
Widać mogę.

>Ignoruję twoje warunki posiadania. Co mi zrobisz?

Nie będziesz miał konta w księdze kapitału, bo nie jesteś zdolny utrzymać jej zasad.

No to sobie tam róbcie biznesy oparte na papierze zadrukowanym cyframi, kogo ten papier interesuje, chyba że do palenia w piecu ale karać innych za zdradę prawdy i stosować przemocy Wam nie wolno.

Jeśli będziecie innych krzywdzić to w końcu też sami zostaniecie skrzywdzeni. Taka zasada wzajemności.

>Spróbuj ukraść, oszukać "nie uznać własności" Sądy twojej Rzeszy pokażą ci że podlegasz jej prawom

Wasza policja i wasze sądy nie będą wieczne. Wszystko się kiedyś kończy.

>Tak, wiem, masz nadzieję, że alimenta i długi będą niegzekwowalne, Przecież przed wyrokami za to uciekłeś do Berlina

Mam nadzieję, że portfele zostaną zaszyfrowane i przez to interesy biedoty zaczną być chronione przed lichwiarzami-zlodziejami, którzy twierdzą, że ich bóg dał mi prawo kraść i przekazał im, że kraść jest dobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Twoje idee mają na celu ułatwić kraść
>No tak, ludziom którzy roszczą bezwarunkowej posiadłości tak mogą moje idee jawić się, ponieważ stawiam warunki ich posiadaniu.

Dokładnie. Czujesz się bogiem. Niestety to tylko twoje urojenie. Nikt nie przejmuje się twoimi "warunkami uznania własności" a jeśli powstrzymam złodzieja przed okradaniem twojego samochodu to będziesz jedynym, który mnie za to zgani. Reszta Niemców mnie za to pochwali.
Twoje idee prawa do kradzieży, tak samo jak prawa do zabijania ludzi nie doczekały ani jednego głosu poparcia

>Inni już ustąpili, często milczą gdy przywołuje...
Nie ustąpili, tylko przestali czytać twoje mantry, znudzenie nie jest przyznaniem ci racji

>>Jesteś pełnym pogardy idiotą i hipokrytą bez godności, który poradzi jedynie rzucać gównem, zawsze kiedy brakuje mu argumentów, a argumentów brakuje zawsze
>Masz gdzieś argumenty, zupełnie je ignorujesz.
>Tłumaczę Ci, że wiedza zmienia ludzkie emocje i decyzje a Ty temu przeczysz

TY temu przeczysz swoimi ucieczkami
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Owszem taka wiedza generuje zawiść, ale zawiść jako motor postępowania jest głupia
Taka wiedza NIE POWODUJE ZMIAN DECYZJI. TO SAM UDOWODNIŁEŚ
Mógłbyś udowodnić, że ta jawność ma znaczenie, ale nie jesteś w stanie przez 10 lat podać JEDNEGO przykładu takiej decyzji. Wprost przeciwnie bredzisz, że skoro robotnicy Amazona wiedzą że Bezos jest najbogatszy, to.... No właśnie, to gówno, ta "wiedza' nie spowodowała,że dostali podwyżki.

szach - mat

>>Moja chciwość... też ją wymyśliłeś
>Np. twoje chciejstwo bezwarunkowego posiadania
To nie jest chciwość. (i nie ma bezwarunkowego posiadania) To jest normalne zachowanie, że Hamerlik zamyka samochód na parkingu.

>czy bezwarunkowego oszczędzania
To też nie jest chciwość. To jest wolność do dysponowania owocami własnej pracy.

>a nawet prowadzenia przymusowych egzekucji wymyśliłem.
Tak, to już całkiem zmyśliłeś. Zmyśliłeś, windykatorze, patrząc w lustro.

>>Podtrzymuję. Takie NIC jak ty nie może określać mi prawa do własności, prawa do wynagrodzenia, prawa do oszczędności
>A jednak określam to i tamto.
A jednak wisi mi to, co określasz. Innym też to wisi

>Widać mogę.
Pipcyć na forum?
Oczywiście że możesz

>>Ignoruję twoje warunki posiadania. Co mi zrobisz?
>Nie będziesz miał konta w księdze kapitału,
Nie będę, i co mi zrobisz?
Okradniesz?

>No to sobie tam róbcie biznesy oparte na papierze zadrukowanym cyframi,
No to sobie "my" robimy i co "nam" zrobisz? Nóżką tupniesz?
Przy okazji, znów psie gówno zmyśla jakieś biznesy

Pono ty prowadzisz biznes... Pewnie tajny i nieopodatkowany za to z dotacjami od "roboli bez mienia"

>kogo ten papier interesuje,
80 milionów twoich rodaków. a twoja córka ma wilgotno jak widzi 20 ojrów
Zbudź się. Nie ma znaczenia czy to papier czy VISA.

>karać innych za zdradę prawdy i stosować przemocy Wam nie wolno.
A co jeśli "my" ukarzemy?
Paluszkiem kiś-kiś zrobisz?

>Jeśli będziecie innych krzywdzić to w końcu też sami zostaniecie skrzywdzeni. Taka zasada wzajemności.
To już wiesz, dlaczego tak cierpiałeś w Berlinie, za te wiertła przystawiane staruszkom do kolan

>>Spróbuj ukraść, oszukać "nie uznać własności" Sądy twojej Rzeszy pokażą ci że podlegasz jej prawom
>Wasza policja i wasze sądy nie będą wieczne.
"bój to będzie ostatni"
Polpociku... nie błaznuj. Prawo własności i prawo do prywatności mają się coraz lepiej

Jednemu Hamerliowi nie chce się pracować, to ma zostać zniesione prawo własności?

>>Tak, wiem, masz nadzieję, że alimenta i długi będą niegzekwowalne, Przecież przed wyrokami za to uciekłeś do Berlina
>Mam nadzieję, że portfele zostaną zaszyfrowane i...
... alimenta będą dobrowolne. Tak wiem. Zwrot kradzionego też.

>przez to interesy biedoty...
... i alimenciarzy
>..zaczną być chronione przed lichwiarzami...
... i własnymi dziećmi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nikt nie przejmuje się twoimi "warunkami uznania własności"

Nikt czyli Ty.
I raczej się przejmujesz, tylko swoją agresją próbujesz stłumić moje roszczenia.

>a jeśli powstrzymam złodzieja przed okradaniem twojego samochodu to będziesz jedynym, który mnie za to zgani. Reszta Niemców mnie za to pochwali.

Ojej powtrzymasz złodzieja mojego samochodu w taki sposób, że dasz waszym komornikom i poborcom prawo dostępu do portfeli biedoty, żeby mogli wykonać zlecenie windykacji kar i prowizji zagranicznej finansjery i subwencji dla wielkich kapitalistów.

A przy okazji dasz złodziejom prawo do tajemnic, które umożliwi im używanie kradzionych rzeczy w waszym świecie jak swoich.

Dziękuję za taką ochronę.

W latach 90-tych było pełno bandytów, którzy za opłatą bronili przed bandytami, czyli przed sobą, innymi słowy musiałeś im płacić, żeby dali Ci spokój. Pasożyty.

Teraz pasożytnictwo przyjęło nowe formy.

Bandyci obronią Cię przed złodziejami robiąc z Ciebie swojego niewolnika.

Wybieram publicznie jawną księgę kapitału i zaszyfrowane portfele a ochronę jaką chcesz mi zapewnić ze swoimi kolesiami w biznesach wsadź sobie.

Już wiem jak jest koszt waszej ochrony mojego samochodu, taki, że przez całe życie będę jeździł 10 letnim gratem a Wy limuzynami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>I raczej się przejmujesz, tylko swoją agresją próbujesz stłumić moje roszczenia.

Wskaż mi te roszczenia i wskaż podstawy tych roszczeń

Należą ci się owoce mojej pracy, bo....
DOKOŃCZ

Dlaczego twoim dzieciom należą ci się owoce mojej pracy?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>I raczej się przejmujesz, tylko swoją agresją próbujesz stłumić moje roszczenia.
>Wskaż mi te roszczenia i wskaż podstawy tych roszczeń
>Należą ci się owoce mojej pracy, bo....
>DOKOŃCZ
>Dlaczego twoim dzieciom należą ci się owoce mojej pracy?

Nie jestem złodziejem, żeby postulować podatki od pracy.

Wprost przeciwnie jestem wrogiem podatków od pracy, które dla Was są następnymi po podatkach od konsumpcji.

Zapostulowalem podatki wyłącznie od posiadłości.

Pytasz czy moim dzieciom należy się coś od twojej posiadłości świata i twoich kolegów w biznesach, za to, że nie wolno im przekraczać waszych ogrodzeń albo jedynie pod warunkiem, że robią tam co chcecie?

OCZYWIŚCIE!

Władza za dobrobyt albo kij w oko złej władzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Władza za dobrobyt albo kij w oko złej władzy.
>

www.nytime(*)business/volkswagen-china.html

Dlaczego Volkswagen buduje zespół 3000 inżynierów w Chinach ??
Volkswagen przenosi większą działalność do Chin.
- Jasnopomarańczowy robot o wysokości 3 metrów unosi się nad nową linią montażową samochodów elektrycznych Volkswagena w środkowych Chinach. Został sprowadzony z Niemiec. Pozostałe 1074 roboty fabryki zostały wyprodukowane w Szanghaju.
Volkswagen importował amortyzatory z Europy Środkowej do samochodów produkowanych w chińskich fabrykach. Teraz kupuje je od firmy z Chin za 40 proc. taniej.
Po dziesięcioleciach polegania na inżynierach w Niemczech przy projektowaniu samochodów na rynek chiński, Volkswagen zaczął zatrudniać zespół prawie 3000 chińskich inżynierów, w tym setki przeniesionych z oddziałów Volkswagena w innych częściach Chin. Będą projektować samochody elektryczne w kompleksie przemysłowym VW w Hefei, mieście w środkowych Chinach.
Władze chińskie i kontrolowane przez państwo banki pompują pieniądze w producentów samochodów elektrycznych, pomagając im budować nowe fabryki szybciej, niż rośnie ich sprzedaż. Wynikająca z tego nadwyżka mocy produkcyjnych wywołała wojnę cenową, która gwałtownie obniżyła ceny samochodów elektrycznych. Volkswagenowi zależy na niskich kosztach, aby mieć pewność, że jego samochody elektryczne będą konkurencyjne cenowo.


Hamerlik rozumiesz, co czeka, w Europie Środkowej, narody potomków parobków z lokajską mentalnością w XXI wieku??
Komunistyczne Chiny, gdzie wg Ciebie nie ma wolności i demokracji, zrobiły ogromny skok w każdej dziedzinie i mają przez to dobrobyt i "demokratycznych" wrogów.
Komunizm równa się dobrobyt.
Po co chcesz coś kombinować, jak jest na kim się wzorować ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po co chcesz coś kombinować, jak jest na kim się wzorować ??

Bo mi nie pasują tajemnice chińskiej partii i model społeczny, który nie jest opisany w sposób całkowicie jawny, jasny i otwarty jak publicznie jawny algorytm księgi kapitału.

Można coś akceptować albo z czymś się nie zgodzić ale najpierw trzeba wiedzieć.

Nienawidzę tajemnic i uważam je za niemoralne.

Chińska partia komunistyczna nie ma zdaje się problemu z tajemnicami a ja mam totalny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Chińska partia komunistyczna nie ma zdaje się problemu z tajemnicami a ja mam totalny.
>

Podaj nam numery swoich rachunków bankowych i do nich hasła.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Chińska partia komunistyczna nie ma zdaje się problemu z tajemnicami a ja mam totalny.
>>
>Podaj nam numery swoich rachunków bankowych i do nich hasła.

To już było.

Teraz transakcje potwierdza się odciskami palców a nie kodami i weryfikacja jest zazwyczaj dwustopniowa.

Napisałem, że jestem wrogiem prawa do tajemnicy a nie zwolennikiem twojego operowania cudzym portfelem.

Uważam, że żaden system społeczny oparty na tajemnicach nie może być wydajny i dobry.

Niektóre systemy społeczne oparte na tajemnicach i przemocy dają efekty ale tylko przez chwilę, zanim pasożyt wyniszczy swojego gospodarza.

Choć często w reakcji na wyniszczenie rozpoczyna się reakcja obronna gospodarza przed pasożytem i wtedy zazwyczaj pasożyt jest gwałtownie niszczony.

Pasożytnictwo jest dość ryzykowne.

Nigdy nie przekonasz mnie do prawa do tajemnicy ani też do niejasnego systemu społecznego.

Choćby Chińczycy na weekendy latali na księżyc ale niewiele będę wiedział o ich organizacji społecznej, bo wszystko będzie tajne, to nigdy w to nie wejdę.

Albo wiem i rozumiem albo kij w to.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Niektóre systemy społeczne oparte na tajemnicach i przemocy dają efekty ale tylko przez chwilę, >zanim pasożyt wyniszczy swojego gospodarza.
>

Jak robią cwani kapitaliści ??
Ściągają do siebie roboli z terenów gdzie, robole za dniówkę dostają papierek fiducjarny z napisem jeden dolar. Ten ściągnięty robol dostaje za dniówkę papierek fiducjarny z napisem pięć doalrów. Robol dostał pięć razy więcej i trzy razy bardziej się wyeksploatowuje.
Dopóki ma w szarych komórkach ceny z terenu skąd go ściągnięto, w pracy pot się z niego leje.
Po latach przychodzi otrzeźwienie. Robol, z łapami za kolana, zaczyna chodzić po konowałach, których wyszkolili mafiosi karteli farmakochemicznych.
Jego papierki fiducjarne z napisem dolar wracają do kapitalistów, a on ma wizję, że za nie kupuje sobie zdrowie.
Jak zrobimy bilans finansowy jego wegetacji, to dojdziemy do wniosku, że jego pot nic nie dał jego dzieciom, tylko został w 100% wyeksploatowany przez cwanych kapitalistów.
Jego potomkowie pójdą w jego ślady, tylko się będą lepiej bawić.
szarley (54911 punktów)
>>>I raczej się przejmujesz, tylko swoją agresją próbujesz stłumić moje roszczenia.
>>Wskaż mi te roszczenia i wskaż podstawy tych roszczeń
>>Należą ci się owoce mojej pracy, bo....
>>DOKOŃCZ
>>Dlaczego twoim dzieciom należą ci się owoce mojej pracy?
>Nie jestem złodziejem, żeby postulować podatki od pracy.

1 Dlaczego twoim dzieciom należą się owoce mojej pracy?
2 Złodzieje zajmują się kradzieżami, nie podatkami, ty pochwalasz złodziejstwo
3 Ty postulujesz podatki od pracy większe niż obecna dochodówka. Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?

>Pytasz czy moim dzieciom należy się coś od twojej posiadłości świata
Tak, o to pytam
Dlaczego twoim dzieciom należą się owoce mojej pracy?

I nie dostaję odpowiedzi

Jeszcze raz:
Dlaczego twoim dzieciom należą się owoce mojej pracy?
Nie pytam o prawne uzasadnienie, ale moralne

>>Ty wykonywałeś ten"szlachetny" zawód
>Przez co wiem co znaczy i komu służy.
TY , nie ja, więc przestań rzucać gównem, że jestem zwolennikiem przemocy

>Wolałabyś pewnie,...
Wolałbym żeby windykatorów nie było.

Nadal nie obroniłeś swojej teorii
Nadal nie podałeś przykłady decyzji, którą podejmuje robotnik wiedzą ile ma Bezos

Ta wiedza jest potrzebna jedynie twoim kolesiom z windykacji: "opłaca się jechać do tej staruszki z wiertarką czy nie"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?

Mogą sami sobie wybrać zerowe podatki od własności w jawnej demokracji bezpośredniej i nie płacić żadnych podatków, to nie problem.

Przy tym nie mogą wtedy liczyć na to, że państwo im coś da. Nie, nie da. Na wszystko będą musieli sami zarobić.

Chyba, że się okaże, iż niewiele mają, wszystko jest cudze i za używanie cudzego muszą słono płacić, wtedy podatki od własności na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich, z którego można np. częściowo opłacić czynsz za życie na cudzym nabierają sensu.

Sadze, że wysokość podatku będzie wtedy zależna od tego czy cały świat posiada tylko 1% ludzi czy własność jest bardziej rozproszona.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Mogą sami sobie wybrać

Komunizm Żydów niemieckich zakładał, że ludzie sami pojmą, co jest dla nich dobre i będą sami sobą kierować. Żeby to pojąć stworzyli ludziom szkoły i KAŻDEGO ludzia uczyli.
Hamerlik to wszystko nic nie dało. Ludzie nie mogli pojąć, że ich los teraz zależy od rodzącego się przemysłu i pracę fizyczną będą wykonywać roboty. Komuniści dali ludziom majątek i uczyli nim zarządzania. I co to dało ?? Biedacy dalej kradli. Sami siebie okradali. Tak najcwańszy złodzieje mieli dużo kasy i byli wzorem do naśladowania.
Tych złodziei kolejni Żydzi tzw. demokratyczni, po dojściu do władzy, nagradzali medalami i stanowiskami. W demokratycznych szkołach zrobiono nawet z nich profesorów.
Hamerlik nie zdajesz sobie sprawy z tego, jakie mamy w Polsce człecze szambo.

pl.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Bujak
szarley (54911 punktów)
>>Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
>Mogą sami sobie wybrać zerowe podatki od własności w jawnej demokracji bezpośredniej i nie płacić żadnych podatków, to nie problem.

Znów Krystkonie próbujesz manipulacji
Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?

>Sadze, że wysokość podatku będzie wtedy zależna od tego czy cały świat posiada tylko 1% ludzi czy własność jest bardziej rozproszona.

Pomijasz istotny aspekt:
Podatek katastralny to iloczyn stopy podatkowej i wartości majątku
W twoim systemie wartość rafinerii będzie niewiele większa od wartości domu, więc robotnik i właściciel rafinerii zapłacą porównywalne kwotowo podatki
Przykład Płocka
Ucieczka

Koncentracja własności jest zbyt duża, tym bardziej dziwny jest twój postulat jej wzmocnienia, podałem ci matematyczne wyliczenie, że do tego doprowadzi twój system.
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W twoim systemie wartość rafinerii będzie niewiele większa od wartości domu, więc robotnik i właściciel rafinerii zapłacą porównywalne kwotowo podatki
>Przykład Płocka
>Ucieczka

Zapominasz najwyraźniej o państwowych dopłatach do zakupu luksusowych samochodów elektrycznych i o tym, że te samochody będą ładowane z solarów dachowych, jak również o rozwoju łączy internetowych i o tym, że nikt nie będzie się woził godzinami, żeby się z kimś spotkać i porozmawiać. Nawet państwa nie chcą wspólne wspólnej waluty, bo widzą, że silniejsze robią je w konia a co dopiero jedna wspólna rura, od której wszyscy są egzystencjalnie zależni.

>Koncentracja własności jest zbyt duża, tym bardziej dziwny jest twój postulat jej wzmocnienia, podałem ci matematyczne wyliczenie, że do tego doprowadzi twój system.
>Ucieczka

Nie tyle zarzucasz mi fałszywe cele, co znowu pozjadales wszystkie rozumy i oglaszasz, że wszystkim będzie najlepiej tak, jak Ci się to najbardziej opłaca.

Przy czym ta opłacalność jest wyrazem twojej tylko chwilowej chciwości, która jak komunizm z kapitalizmu i kapitalizm z komunizmu może się szybko zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?

Ucieczka

>>W twoim systemie wartość rafinerii będzie niewiele większa od wartości domu, więc robotnik i właściciel rafinerii zapłacą porównywalne kwotowo podatki
>>Przykład Płocka
>>Ucieczka
>Zapominasz najwyraźniej o państwowych dopłatach do zakupu luksusowych samochodów...
Przykład Płocka
Ucieczka

o dotacjach do twojej firmy porozmawiamy innym razem

>>Koncentracja własności jest zbyt duża, tym bardziej dziwny jest twój postulat jej wzmocnienia, podałem ci matematyczne wyliczenie, że do tego doprowadzi twój system.
>>Ucieczka
>Nie tyle zarzucasz mi fałszywe cele,

Nie ja, arytmetyka
www.racjonalista.pl/forum.php/s,772371
+ przykład Płocka

>Przy czym ta opłacalność jest wyrazem twojej tylko chwilowej chciwości,
Twoja żona miała orgazm z tym psem?
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
W niczym nie udowodniłeś moi chciwości

Prawo do wynagrodzenie nie jest chciwością, prawo do korzystania z owoców własnej pracy nie jest chciwością, prawo do chronienia własnego majątku także nie. Skończ rzucać gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
>Ucieczka

Podatek od posiadania każdy może sfinansować tak, jakie ma możliwości. Wszystkie źródła jego finansowania są dobre.

I nie próbuj fałszować istoty tego podatku w taki sposób, że jeśli ktos opłaca go z pracy na cudzym to jest podatkiem od pracy. Dość tych klamstw. Wystarczy, że nazwaliscie fałszywie podatek od pracy podatkiem od dochodu i podatek od konsumpcji podatkiem od wartości dodanej.

Podatek od posiadłości świata płacą właściciele świata na rzecz osób, które niczego nie posiadają i także na własną rzecz.

Ten podatek ma hamowac rozwój całkowitej dominacji człowieka nad człowiekiem i pasożytniczej władzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Pytałem jakie moralne prawo mają twoje dzieci żreć owoce mojej pracy
Ucieczka

>>Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
>>Ucieczka
>Podatek od posiadania każdy może sfinansować tak, jakie ma możliwości. Wszystkie źródła jego finansowania są dobre.

Skoro tak, to muszą być wpływy z podatków, więc nie mogą być, jak piszesz, podatki zerowe

Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?

Czekam na odpowiedź

>I nie próbuj fałszować istoty tego podatku
Wyjaśnij go. tylko tyle

>jeśli ktos opłaca go z pracy na cudzym to jest podatkiem od pracy.
Twój postulat: wysokie podatki od pracy

>Wystarczy, że nazwaliscie fałszywie podatek od pracy podatkiem od dochodu
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej
Kundlu, skończ rzucać gównem, zacznij rozmawiać

>Podatek od posiadłości świata płacą właściciele świata
Altanek też?
Ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Właściciele altanek zapłacą rujnujący podatek, właściciele rafinerii, grosze

>a rzecz osób, które niczego nie posiadają
Przeczysz sobie, już napisałeś, że Bezos też dostanie, znów uciekasz w manipulacje

>Ten podatek ma hamowac rozwój całkowitej dominacji człowieka nad człowiekiem i pasożytniczej władzy.
Ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Ten podatek ma hamowac rozwój całkowitej dominacji człowieka nad człowiekiem i pasożytniczej >władzy.
>

Chińczycy likwidują banki.
Hamerlik zbadaj ten pomysł.
Mamy problem z używaniem nas do proxy war z sąsiadami.
Tutaj finansujemy komuś wojny i produkujemy komuś mięso armatnie.
Mieszkamy na działce nr w świecie i nie potrafimy z tego czerpać korzyści.
Chcesz Polaków opodatkować a Polakom trzeba uzmysłowić, że możemy ZARABIAĆ na tranzycie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ja, arytmetyka

Naznaczona twoimi emocjami i celami.

Do tego tylko przejściowymi zanim odmienna ideologia opęta twój umysł zmieniając twoje uczucia i logikę.

To jest taka arytmetyka jaką stosują w waszych kapitalistycznych szkołach, dla której nie ma alternatywy ale tylko w waszych głowach i tylko przez chwilę zanim odmienna ideologia uczyni Was odmiennymi ludźmi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nie ja, arytmetyka
>Naznaczona twoimi emocjami i celami.

Psie gówno zmyśla moje cele

>Do tego tylko przejściowymi
Arytmetyka nie jest przejściowa idioto

>zanim odmienna ideologia
Arytmetyka jest odporna na ideologie

>To jest taka arytmetyka
To jest arytmetyka, synu ciula

>jaką stosują w waszych kapitalistycznych szkołach
To jest arytmetyka, synu ciula, twoje polpocińskie szkoły uczą że 2*2=5, ale to brednia

>dla której nie ma alternatywy

Nie ma, to jest arytmetyka

>ale tylko w waszych głowach
arytmetyka, absolwencie pomocniczej szkółki w Kłodzku

>i tylko przez chwilę zanim odmienna ideologia uczyni Was odmiennymi ludźmi.

Arytmetyka, ciulu
2+2=4 i twoje ciulskie poglądy nie mają znaczenia
Możesz sobie wymyślać szkoły, w których naucza się inaczej
Jesteś debilem, przykro mi

Twoje postulaty promują maksymalną koncentrację kapitału a postulowana jawność wspiera jedynie twoich kumpli z windykacji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Arytmetyka, ciulu

No zechciałbyś czasem przymknąć tej swojej parszywej gęby i pohamować się trochę?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Arytmetyka, ciulu
>No zechciałbyś czasem przymknąć tej swojej parszywej gęby i pohamować się trochę?

Chętnie. Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

I skończ kłamać, że urodziłeś się wczoraj na Marsie

TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA

Jedyna różnica, w tym, że kiedy ja tworzyłem spółdzielnie pracy, ty przemocą windykowałeś długi, a dziś piszesz, że ja jestem zwolennikiem przemocy

Powtórzę: Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

Przykład Płocka czeka
Czeka też setka pytań, w tym to ostatnie: jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?

Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
Ucieczka

Pytałem jaką życiową decyzję podejmiesz na podstawie wiedzy o majątkach ludzi wokół. Wiesz ile ma Bezos, dlaczego nie idziesz pracować do najbogatszego, skro wg ciebie najwięcej płaci?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I skończ kłamać, że urodziłeś się wczoraj na Marsie
>TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA
>Jedyna różnica, w tym, że kiedy ja tworzyłem spółdzielnie pracy, ty przemocą windykowałeś długi, a dziś piszesz, że ja jestem zwolennikiem przemocy

Akurat wyjaśniałem, że całkowicie ignorujesz cudze argumenty, zmyślasz własne o niepodzielności majątku, którego przez niepodzielność nie można wycenić.

Jeśli majątek rafinerii jest niepodzielny to tylko wskutek decyzji politycznej a nie dlatego, że rafineria jest niepodzielną bryłą materii, przez którą przechodzi niepodzielna fala ruchu.

W rzeczywistości kazde urządzenie i każdy system można z rafinerii wydzielić i może to służyć innym celom niż rafinacji ropy naftowej. Ten który wycenia element rafinerii nie musi się zajmować tym jak brak tego elementu będzie zaburzał funkcjonalność rafinerii, o to muszą martwić się jej właściciele płacący podatki od posiadłości wg jej podzielnej wartości.

Wielokrotnie pisałem już, że jestem wrogiem zależności egzystencjalnej milionów od jednej rury czy jednego reaktora atomowego.

Ty widzisz w takiej zależności dobrobyt i rozwój wszystkich, a ja widzę potężne podziały społeczne i regres wszystkich poza elitami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>I skończ kłamać, że urodziłeś się wczoraj na Marsie
>>TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA
>>Jedyna różnica, w tym, że kiedy ja tworzyłem spółdzielnie pracy, ty przemocą windykowałeś długi, a dziś piszesz, że ja jestem zwolennikiem przemocy

Podtrzymuję

Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
Podtrzymuję

Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
Ucieczka
Podtrzymuję

Pytałem jaką życiową decyzję podejmiesz na podstawie wiedzy o majątkach ludzi wokół. Wiesz ile ma Bezos, dlaczego nie idziesz pracować do najbogatszego, skro wg ciebie najwięcej płaci?
Podtrzymuję

>Akurat wyjaśniałem, że całkowicie ignorujesz cudze argumenty,
>zmyślasz własne o niepodzielności majątku, którego przez niepodzielność nie można wycenić.

Pytanie jak podzielić kopalnię
Napisałeś, że można wywieźć z kopalni taczkę. To jest argument? Co z maszyną wyciągową, co z alpiną? Wózek kopalniany ma służyć wg ciebie do transportu chorych w szpitalach? Tak napisałeś
Nawet tej taczki nie wycenisz, bo jej nie wywieziesz bez kupna szybu, przekopu, pomp....

Owszem są elementy, które można wykorzystać do innych celów, śrubki, łańcuchy, liny, kable, komputery, firanki... ale nie poważne urządzenia czasem projektowane specjalnie do jednego celu. Nawet systemu wentylacji z jednej kopalni nie przeniesiesz do innej. Także środki transportu na dole bywa, że są projektowane dla jednej kopalni i montowane na dole.

Nie masz pojęcia o przemyśle, mości "ekonomisto"

>Jeśli majątek rafinerii jest niepodzielny to tylko wskutek decyzji politycznej
Nie, nie dlatego. Jest jednym technologicznym ciągiem
Do tego nie napisałeś czyją własnością ma być maszyna na kolejnych roboczych zmianach, a pracownicy zmieniają się co 8 godzin

>a nie dlatego, że rafineria jest niepodzielną bryłą materii, przez którą przechodzi niepodzielna fala ruchu.
Bez komentarza

>W rzeczywistości kazde urządzenie i każdy system można z rafinerii wydzielić
NIE MOŻNA !
Jak podzielisz instalację DRW? Zbudowano ją najpierw, a potem powstawał budynek wokół niej, żeby ją wyjąć musisz rozebrać budynek. Na złom chcesz ją pociąć?

Część instalacji jest ze szkła, rozbierzesz - nie poskładasz, naprężenia w szkle spowodują pęknięcia

Nie masz pojęcia o czym piszesz, nie wiedziałeś na oczy jak wygląda przemysł.

>i może to służyć innym celom niż rafinacji ropy naftowej.
Bimber będziesz pędził?
Nie znam się na rafinacji nafty, ale znam się na górnictwie
Do czego chcesz wykorzystać kombajn ścianowy? Do kopania kartofli?
Wiesz ile kosztuje samo jego wyjęcie na powierzchnię?

Piszesz brednie o rzeczach o których nie masz pojęcia

Nikt nie wyceni kawałka kopalni, ani rafinerii

>Wielokrotnie pisałem już, że jestem wrogiem
Tak, wiele bredni o mnie napisałeś
Napisałeś, że zakładałem spółdzielnie, żeby oszukiwać na podatkach

>Ty widzisz w takiej zależności dobrobyt i rozwój
Skończ zmyślać, idioto. ZAKŁADAŁEM SPÓŁDZIELNIE PRACY, rozumiesz, idioto?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
>Podtrzymuję

Nie mają.

Mają jednak prawo do wynagrodzenia z twojej posiadłości świata.

Każdy przed kim postawisz mur z drutem kolczastym i napisem "teren prywatny, wstęp wzbroniony" ma prawo do odszkodowania od twojego zaboru świata.

Jeśli swojej posiadłości mu nie wynagrodzisz ma pełne prawo pociąć drut kolczasty, rozwalić mur młotem i wejść jak do siebie.

Wasze tajnie uchwalone niemoralne "prawo" bezwarunkowej, tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej z podatków od biedy i przymusowo egzekwowaniej własności nie może nikogo pozbawić jego podstawowego prawa do posiadłości świata.

To zwykły człowiek jest właścicielem świata a Wy tylko najętnymi zarządcami działającymi na jego zlecenie.

Przestaniecie rządzić światem dla jego właściciela, zwykłego człowieka tylko będziecie rządzić dla siebie to wypad z tronu.

Pasożytniczych królów już wystarczy w historii ludzkości.

Czego twoją chciwość i bezwzględność nie pozwalają Ci tu zrozumieć.

Tego, że kwestionuję twoje "bezwarunkowe prawa o roszczenia"?

Te "prawa i roszczenia" są tylko rojeniem w twojej chorej od chciwości głowie.

One nie istnieją nigdzie poza nią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Jeśli swojej posiadłości mu nie wynagrodzisz ma pełne prawo pociąć drut kolczasty, rozwalić mur młotem i wejść jak do siebie.
Doprawdy? Ktokolwiek ma prawo niszczyć moje mienie? Bo Hamerlik pozwolił?
Nie jesteś bogiem.

>Akurat wyjaśniałem, że całkowicie ignorujesz cudze argumenty,
>zmyślasz własne o niepodzielności majątku, którego przez niepodzielność nie można wycenić.

Znów nie doczytałeś, potem znów powtórzysz swoje brednie

Pytanie jak podzielić kopalnię
Napisałeś, że można wywieźć z kopalni taczkę. To jest argument? Co z maszyną wyciągową, co z alpiną? Wózek kopalniany ma służyć wg ciebie do transportu chorych w szpitalach? Tak napisałeś
Nawet tej taczki nie wycenisz, bo jej nie wywieziesz bez kupna szybu, przekopu, pomp....

>>Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
>>Podtrzymuję
>Nie mają.
>Mają jednak prawo do wynagrodzenia z twojej posiadłości świata.

Nie mają i mają, przeczysz sobie
Mój dom jest owocem mojej pracy.
Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
Jakie mają prawo do "wynagrodzenia" od mojego sadu w którym ja pracuję a nie twoje dzieci?

>Każdy przed kim postawisz mur z drutem kolczastym
Zmyślaj dalej

>i napisem "teren prywatny, wstęp wzbroniony" ma prawo do odszkodowania od twojego zaboru świata.
Nikomu niczego nie zabrałem, zapracowałem.
Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?

>Wasze tajnie
A wasza marsjańskie co głosi?

>niemoralne "prawo" bezwarunkowej, tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej
1 własność nie jest bezwarunkowa
Warunkiem jest jej pozyskanie zgodnie z prawem
2 własność nie jest tajna.
Przykład włamywacza
3 Własność nie jest nieopodatkowana
Płaci się podatek podczas zakupu, a od domu i sadu gruntówkę, demokratycznie ustanowione podatki
4 Własność nie jest dotowana, przynajmniej moja, nie wiem jak twoja firma w Niemczech bo nie odpowiedziałeś o twoje dotacje. Rozumiem, tajemnica

>przymusowo egzekwowaniej własności
Nie wiem co to znaczy, choć pytam od 10 lat

>Przestaniecie rządzić światem
Nie rządzę, zmyślaj dalej

>Pasożytniczych królów już wystarczy w historii ludzkości.
To wypier...dalaj pasożycie.
Zapomniałem, społeczeństwo nie chce cię żywić i każe pracować, biedactwoooooo

>Czego twoją chciwość
Zmyślaj dalej

>Tego, że kwestionuję twoje "bezwarunkowe prawa o roszczenia"?
Jakiego roszczenia?

Mam bezwarunkowe prawo do wynagrodzenia za moją pracę i nie interesują mnie twoje komunistyczne "limity"
Mam bezwarunkowe prawo do własności legalnie zbudowanego za zarobione pieniądze domu, wiszą mi twoje roszczenia

Chcesz mieć dom? zapracuj

>>Po co ci "wiedza" o moich wynikach lekarskich badań?
>Nie chcę Cię w cale zmusić, żebys wyjawił mi swoje choroby
Po co ci "wiedza" o moich wynikach lekarskich badań?

>w waszej kulturze, w której chorych uznaje się za mniej wartościowych, więc w obronie swojej wartości musicie taic swoje choroby i wstydzić się ich.
Twoja żona to dziwka dla psów. Też poradzę zmyślać
Po raz kolejny napisałeś, że jesteś psim gównem, przypisującym innym twoje poglądy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Doprawdy? Ktokolwiek ma prawo niszczyć moje mienie? Bo Hamerlik pozwolił?
>Nie jesteś bogiem.

Jeśli swojej posiadłości nie wyjawisz publicznie pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania oraz nie poddasz jej demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu osób bez mienia i pozostałych płatników podatku to ona nie będzie twoja.

To będzie posiadłość tylko w twojej głowie i nigdzie poza nią.

Nie jestem bogiem tylko odkrywca moralności, która nie pochodzi ode mnie lecz z natury.

Odróżniam jedynie dobro od zła, nic ponadto.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Doprawdy? Ktokolwiek ma prawo niszczyć moje mienie? Bo Hamerlik pozwolił?
>>Nie jesteś bogiem.
Podtrzymuję

>Jeśli swojej posiadłości nie wyjawisz publicznie pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania oraz nie poddasz jej demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu osób bez mienia i pozostałych płatników podatku to ona nie będzie twoja.

A czyja?
Hamerlika?

>To będzie posiadłość tylko w twojej głowie i nigdzie poza nią.
Także w księdze wieczystej (rozproszonej)
I gówno mnie obchodzi, że jej "nie uznajesz" Możesz sobie nie uznawać.
Mój dom, jest mój, bez względy co Hamerreligia o tym głosi
Wszyscy ludzie w mojej wsi, powiecie, kraju, potwierdzą, że to MÓJ dom i hamerkundlęta nic do niego nie mają, jeśli do niego wejdziesz, wyprowadzi cię policja, która wie(!), że ten dom jest mój. Wiem, chcesz kraść, niedoczekanie.

Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami

mam prawo do owoców swojej pracy i twoja złodziejska "moralność" tego nie zmieni, a twoje hamerkunndlęta jak chcą pieniędze, niech zarobią PRACĄ (na cudzym lub swoim, wisi mi to) od mich owoców niech idą w diabły. Nie należy im się wynagrodzenie od mojego sadu, bo w nim nie pracują
Proste?

>>Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
>>Podtrzymuję
>Nie mają.
>Mają jednak prawo do wynagrodzenia z twojej posiadłości świata.

Nie mają i mają, przeczysz sobie
Mój dom jest owocem mojej pracy.
Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
Jakie mają prawo do "wynagrodzenia" od mojego sadu w którym ja pracuję a nie twoje dzieci?

NADAL CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, jakie twoje dzieci mają roszczenia wobec mojego domu i jakim prawem?
Prawem Hamerlika?

Czytaj cały wpis i odnoś się do całego wpisu

Puściłeś brednię o podziale kopalni i rafinerii odpowiedziałem ARGUMENTOMA
Czekam na odpowiedź: jak podzielić kopalnię ?
Ucieczka

Puściłeś brednię o księdze kapitału, po raz kolejny uciekłeś od uzasadnienia
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Ucieczka

Twoja pogarda jest męcząca

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A czyja?

Jeśli jakaś część świata nie jest jasno i jawnie przypisana do osoby fizycznej z nazwiskiem i adresem zamieszkania, jeśli nie jest opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości to jest niczyja.

>Także w księdze wieczystej (rozproszonej)

No i niech ta księga stanie się podstawą dla publicznie jawnej księgi kapitału. Niech zapisy w niej będą pod kolektywną kontrolą i niech się zmieniają wg publicznie jawnych zasad.

Niech w zapisach tej księgi znajdą się osoby fizyczne z nazwiskiem i adresem zamieszkania i niech znikną z niej osoby prawne działające w skrytkach na listy.

Niech do zapisów tej księgi dotrze każdy bezplatnie z największą łatwością. Niech człowiek przechodzący obok twojego sadu w 5 sekund i bezpłatnie wyszuka Cię w niej jako jego właściciela.

Nie mam z tym żadnego problemu.
Niech księga wieczysta będzie początkiem.

Ale z płotami z tabliczkami "teren prywatny, wstęp surowo zabroniony", za którymi rozciągają się nie wiadomo czyje posiadłości mam zajbisty problem.

Pozwolę im stać w spokoju ale już po moim trupie.
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje kundlęta mają prawo do owoców mojej pracy?
Odpowiesz?
Nie.
Jak chcesz im dać żreć, to zapracuj
Jak dla mnie mogą zdychać z głodu, mają "tatusia" który zamiast je karmić, wysyła je pod latarnię, żeby zarabiały na podróże tatusia do Peru

>>Doprawdy? Ktokolwiek ma prawo niszczyć moje mienie? Bo Hamerlik pozwolił?
>>Nie jesteś bogiem.
Podtrzymuję

>To będzie posiadłość tylko w twojej głowie i nigdzie poza nią.
Także w księdze wieczystej (rozproszonej)
I gówno mnie obchodzi, że jej "nie uznajesz" Możesz sobie nie uznawać.
Mój dom, jest mój, bez względy co Hamerreligia o tym głosi
Wszyscy ludzie w mojej wsi, powiecie, kraju, potwierdzą, że to MÓJ dom i hamerkundlęta nic do niego nie mają, jeśli do niego wejdziesz, wyprowadzi cię policja, która wie(!), że ten dom jest mój. Wiem, chcesz kraść, niedoczekanie.

Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami

mam prawo do owoców swojej pracy i twoja złodziejska "moralność" tego nie zmieni, a twoje hamerkunndlęta jak chcą pieniędze, niech zarobią PRACĄ (na cudzym lub swoim, wisi mi to) od mich owoców niech idą w diabły. Nie należy im się wynagrodzenie od mojego sadu, bo w nim nie pracują
Proste?

>>Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
>>Podtrzymuję
>Nie mają.
>Mają jednak prawo do wynagrodzenia z twojej posiadłości świata.

Nie mają i mają, przeczysz sobie
Mój dom jest owocem mojej pracy.
Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
Jakie mają prawo do "wynagrodzenia" od mojego sadu w którym ja pracuję a nie twoje dzieci?

NADAL CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, jakie twoje dzieci mają roszczenia wobec mojego domu i jakim prawem?
Prawem Hamerlika?

Puściłeś brednię o podziale kopalni i rafinerii odpowiedziałem ARGUMENTOMA
Czekam na odpowiedź: jak podzielić kopalnię ?
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Puściłeś brednię o księdze kapitału, po raz kolejny uciekłeś od uzasadnienia
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

>>A czyja?
>Jeśli jakaś część świata nie jest jasno i jawnie przypisana do osoby fizycznej z nazwiskiem i adresem zamieszkania, jeśli nie jest opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości to jest niczyja.

p*****lisz debilu.
Jest moja. możesz sobie roić w gównie pod twoją czaszką co chcesz, mój dom jest mój, bo na niego zapracowałem i nie będę płacił podatku do miski twoich kundląt za niego. Są dziećmi k***y i psa, niech pies lub ty je utrzymuje

I nie musi być przypisana, nie jesteś bogiem, żeby stawiać warunki, a jedynie psim gównem

>>Także w księdze wieczystej (rozproszonej)
>No i niech ta księga stanie się podstawą dla publicznie jawnej księgi kapitału.
p*****lisz debilu. Ta twoja debilksięga nie jest potrzebna nawet tobie
Pytanie o wybór pracy
ucieczka ciula
Pytanie o wybór mieszkania
ucieczka ciula

>Nie mam z tym żadnego problemu.
Masz problem. twoje kundlęta mają żreć z mojego sadu, a ja na to nie pozwalam
Masz problem. Mój zarobek za pracę jest mój a ty uważasz, że twoich kundląt

>Ale z płotami
mam prawo postawić płot, przeciwko hamersłodziejowi

>Pozwolę im stać w spokoju
Żałosny ciul jesteś, nie żaden bóg
Wisi mi to na co pozwalasz
jesteś gównem, niczym więcej, szczekającym na forum gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Pytałem, jakie moralne prawo mają twoje dzieci do owoców mojej pracy?
>>>Podtrzymuję
>>Nie mają.
>>Mają jednak prawo do wynagrodzenia z twojej posiadłości świata.
>Nie mają i mają, przeczysz sobie

Praca to nie jest posiadanie a posiadanie to nie jest praca.

Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia z twojego posiadania.

>Mój dom jest owocem mojej pracy.

Nie tylko twojej.

Posiadanie części świata, od którego inni są egzystencjalnie zależni, nie jest pracą.

Jakbyś tego fałszywie nie przedstawiał własność nie jest pracą.

Rozumiem, że ludzie o podobnej do twojej chciwości przyjmą twoją retorykę i uwierzycie, że posiadanie jest pracą, ale nie jest.

Uwierzycie, bo chcecie bezwarunkowej własności i wiszą Wam interesy pozostałych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia z twojego posiadania.

Sprzeczność. Nie mają prawa do mojego wynagrodzenia, ale mają prawo do mojego wynagrodzenia.
SPRZECZNOŚĆ. Ja nie mam innych dochodów, niż z pracy.

Nie mają takiego prawa, a ty nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. Nie muszę za nic twoim dzieciom płacić, bo nie pracują w moim sadzie, wbrew twoim urojeniom.

Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia, choć furtka jest otwarta. Nie muszę im płacić haraczu za to, żeby nie wchodziły. To twoje urojenia, których w dodatku nie powiesz głośno, po niemiecku w oczy swoim współpracownikom i sąsiadom

>>Mój dom jest owocem mojej pracy.
>Nie tylko twojej.
Oczywiście! Chleb który jesz, jest owocem pracy piekarza, a mimo to masz prawo go jeść, wystarczy, że mu zapłacisz owocami swojej pracy. Nie zmienia to faktu, że na mój dom sam zapracowałem, a nie twoje dzieci i nie mam żadnych zobowiązań wobec nich.

>Praca to nie jest posiadanie a posiadanie to nie jest praca.
Z czego, jeśli nie z pracy miałbym płacić podatek na twoje dzieci?
Sad nie przynosi finansowych korzyści, nie sprzedaję owoców, dom tym bardziej

Pytałem z czego ma płacić podatek właściciel sklepu, zakładu fryzjerskiego, gabinetu dentystycznego, warsztatu oponiarskiego, listonosz, nauczyciel, policjant?

Z CZEGO, JEŚLI NIE Z PRACY?

>Posiadanie części świata, od którego inni są egzystencjalnie zależni,
p*****lisz. Nikt nie jest "egzystencjalnie zależny" od mojego domu.
Nie jesteś "egzystencjalnie zależny" od niczyjej własności, możesz zmienić pracę, mieszkanie, nawet uciec z Berlina jak uciekłeś z Polski

>Rozumiem, że ludzie o podobnej do twojej chciwości
Zmyślaj dalej
Nie udowodniłeś mi chciwości.
Nie jest chciwością, że nie mam ochoty finansować ci podróży do Turcji, Maroka, Peru
Nie jest chciwością, że mam prawo do zapłaty za pracę

Nie udowodniłeś mi stosowania przemocy, Ty ją stosowałeś, ty budowałeś świat opart na przemocy i udawanie, że to nie twój świat jest piłatowym umyciem rąk. Odpowiadasz za to, bardziej niż ja

>Uwierzycie, bo chcecie bezwarunkowej własności
Tak, nie ty jesteś od stawiania warunków poszanowania własności
I nie ty określasz czy mam prawo do zapłaty za pracę

>i wiszą Wam interesy pozostałych ludzi.
Tak jak i tobie

>Jestem sobą, Krystianem Hamerlikiem-Konopka odróżniającym społeczne dobro od zła,
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwalco kradzieży i zabójstw

>To co robię nie jest trudnie, wystarczy...
... klepać w telefon na obcojęzycznym forum

>odróżnić to co daje życie od tego co je odbiera.
Wg ciebie, to ja odebrałem komuś życie. Tylko jakoś dowodu nie przedstawiłeś

>Też powinieneś tego spróbować.
Nie mam z tym problemu

>Za bardzo jesteś wpatrzony w siebie
Bo nie chcę ci finansować kolejnej podróży na inny kontynent?

>i nie widzisz swojej zależności od innych.
Nie mam z tym problemu. Idioto, czytaj proste komunikaty. Jeśli byłem prezesem spółdzielni, to tylko dlatego, że ludzie mnie wybrali. Nie rozumiesz, bo w twoim urojeniu jestem Bezosem

>Nie rozumiesz jak bardzo możesz osłabić siebie osłabiając innych.
Zmyślaj dalej. Kogo osłabiam?

>Chciwy traci, szczodry zyskuje.
Dlatego nie masz domu

>Podróżuję w tej chwili z Sonią przez Turcję i również tu obserwuję,
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność.

>gdzie jest większa chciwość tam i większa bieda.
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.

>Tylko ludzie, którzy potrafią współpracować i dzielić się tworzą wspólne bogactwo.
Dlatego nie narzekam na biedę. Ty narzekasz

Pytałem jak podzielić kopalnię
Pytanie o wybór pracy
Przykład Płocka

Merytorycznie zero odpowiedzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.

Człowiek mieszkający we własnym domu może odmówić innym wykonania poleceń i niekorzystnej dla niego pracy.

Człowiek żyjący na cudzym nie może.

Znam już to twoje bogactwo w otoczeniu wszystkiego cudzego aż nadto dobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia, choć furtka jest otwarta. Nie muszę im płacić haraczu za to, żeby nie wchodziły.

W waszym świecie roscisz dość agresywnie bezwarunkowej posiadłości i każde zobowiązanie na rzecz ludzi bez posiadłości uznajesz za haracz ale jest wasza kultura, wasze emocje i wasze myślenie nie moje.

W moim świecie każdy posiadacz ma obowiązki wobec ludzi zależnych egzystencjalnie od jego posiadłości.

Kazdemu podwładnemu należy się dobrobyt od króla inaczej kij w oko królowi.

Na razie twoja emocjonalność i stojąca za nią logika dominują w umysłach ludzi ale to musi się zmienić.

Wasza kultura jest brutalna i prymitywna.
Ilość zła jakie generuje przewyższa ilość dobra.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia z twojego posiadania.

Sprzeczność. Nie mają prawa do mojego wynagrodzenia, ale mają prawo do mojego wynagrodzenia.
SPRZECZNOŚĆ. Ja nie mam innych dochodów, niż z pracy.

Nie mają takiego prawa, a ty nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. Nie muszę za nic twoim dzieciom płacić, bo nie pracują w moim sadzie, wbrew twoim urojeniom.

>>Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia, choć furtka jest otwarta. Nie muszę im płacić haraczu za to, żeby nie wchodziły.
>W waszym świecie roscisz dość agresywnie bezwarunkowej posiadłości i
Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia. Jeśli wejdą, to z ich strony będzie to agresja, ni ez mojej

>każde zobowiązanie na rzecz ludzi bez posiadłości uznajesz za haracz
Każde zobowiązanie pod szantażem, "ukradnę" "zniszczę"

>ale jest wasza kultura, wasze emocje i wasze myślenie nie moje.
Twój problem

>W moim świecie każdy posiadacz ma obowiązki wobec ludzi zależnych egzystencjalnie od jego posiadłości.
Skończ pipyć o twojej egzystencjalnej zależności od mojego sadu

>Kazdemu podwładnemu
p*****lisz, Krystkonie
Mam dom, nie oznacza, że mam podwładnych
Skończ jarać to gówno

>Na razie twoja emocjonalność i stojąca za nią logika dominują w umysłach ludzi ale to musi się zmienić.
Doprawdy? Bo Krystkon tupnął nóżką, rzucił gównem, zmyślił i uciekł od argumentów?

>Wasza kultura jest brutalna i prymitywna.
Ty byłeś windykatorem

>>Mój dom jest owocem mojej pracy.
>Nie tylko twojej.
Oczywiście! Chleb który jesz, jest owocem pracy piekarza, a mimo to masz prawo go jeść, wystarczy, że mu zapłacisz owocami swojej pracy. Nie zmienia to faktu, że na mój dom sam zapracowałem, a nie twoje dzieci i nie mam żadnych zobowiązań wobec nich.

>Praca to nie jest posiadanie a posiadanie to nie jest praca.
Z czego, jeśli nie z pracy miałbym płacić podatek na twoje dzieci?
Sad nie przynosi finansowych korzyści, nie sprzedaję owoców, dom tym bardziej

Pytałem z czego ma płacić podatek właściciel sklepu, zakładu fryzjerskiego, gabinetu dentystycznego, warsztatu oponiarskiego, listonosz, nauczyciel, policjant?

Z CZEGO, JEŚLI NIE Z PRACY?

>Posiadanie części świata, od którego inni są egzystencjalnie zależni,
p*****lisz. Nikt nie jest "egzystencjalnie zależny" od mojego domu.
Nie jesteś "egzystencjalnie zależny" od niczyjej własności, możesz zmienić pracę, mieszkanie, nawet uciec z Berlina jak uciekłeś z Polski

>Rozumiem, że ludzie o podobnej do twojej chciwości
Zmyślaj dalej
Nie udowodniłeś mi chciwości.
Nie jest chciwością, że nie mam ochoty finansować ci podróży do Turcji, Maroka, Peru
Nie jest chciwością, że mam prawo do zapłaty za pracę

Nie udowodniłeś mi stosowania przemocy, Ty ją stosowałeś, ty budowałeś świat opart na przemocy i udawanie, że to nie twój świat jest piłatowym umyciem rąk. Odpowiadasz za to, bardziej niż ja

>Uwierzycie, bo chcecie bezwarunkowej własności
Tak, nie ty jesteś od stawiania warunków poszanowania własności
I nie ty określasz czy mam prawo do zapłaty za pracę

>i wiszą Wam interesy pozostałych ludzi.
Tak jak i tobie

>Jestem sobą, Krystianem Hamerlikiem-Konopka odróżniającym społeczne dobro od zła,
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwalco kradzieży i zabójstw

>To co robię nie jest trudnie, wystarczy...
... klepać w telefon na obcojęzycznym forum

>odróżnić to co daje życie od tego co je odbiera.
Wg ciebie, to ja odebrałem komuś życie. Tylko jakoś dowodu nie przedstawiłeś

>Też powinieneś tego spróbować.
Nie mam z tym problemu

>Za bardzo jesteś wpatrzony w siebie
Bo nie chcę ci finansować kolejnej podróży na inny kontynent?

>i nie widzisz swojej zależności od innych.
Nie mam z tym problemu. Idioto, czytaj proste komunikaty. Jeśli byłem prezesem spółdzielni, to tylko dlatego, że ludzie mnie wybrali. Nie rozumiesz, bo w twoim urojeniu jestem Bezosem

>Nie rozumiesz jak bardzo możesz osłabić siebie osłabiając innych.
Zmyślaj dalej. Kogo osłabiam?

>Chciwy traci, szczodry zyskuje.
Dlatego nie masz domu

>Podróżuję w tej chwili z Sonią przez Turcję i również tu obserwuję,
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność.

>gdzie jest większa chciwość tam i większa bieda.
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.

>Tylko ludzie, którzy potrafią współpracować i dzielić się tworzą wspólne bogactwo.
Dlatego nie narzekam na biedę. Ty narzekasz

Pytałem jak podzielić kopalnię
Pytanie o wybór pracy
Przykład Płocka

Merytorycznie zero odpowiedzi

>>Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.
>Człowiek mieszkający we własnym domu może odmówić innym wykonania poleceń i niekorzystnej dla niego pracy.

Jeśli nie będzie pracował, umrze z głodu, tynku ze ścian nie zje
Zapytaj tureckich wieśniaków o własność ich domów, skoro jesteś w Turczech

>Człowiek żyjący na cudzym nie może.
Może, nie pipc, możesz zmienić pracę

>Znam już to twoje bogactwo w otoczeniu wszystkiego cudzego aż nadto dobrze.
Nie znasz, zmyśliłeś, wszyscy wokół mnie mieszkają we własnych domach, tak jest w całej wsi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każde zobowiązanie pod szantażem

To brzmi jak wasze przymusowe podatki od pracy i konsumpcji.

Jeśli nie oddam Ci lwiej części wynagrodzenia za pracę na cudzym i lwiej części z mojej konsumpcji na dopłatę do twojego prywatnego luksusowego auta elektrycznego i instalacji solarnej na dom, która to auto naładuje, to funkcjonariusz waszego państwa wyważy futrynę w domu, w którym pomieszkuję i włamie się na moje konto, prowadzone przez twoich kolesi, żeby zabrać mi wszystko co posiadam, sprzedać to swoim kolesiom za cząstkę wartości i co za to uzyska da Ci wbrew mojej woli, żebyś kupił sobie Teslę.

Tak brzmią wasze groźby, którymi szantażujecie zwykłych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Jeśli nie oddam Ci lwiej części wynagrodzenia za pracę na cudzym i lwiej części z mojej konsumpcji na dopłatę do twojego prywatnego luksusowego auta elektrycznego

Zmyślaj dalej

>Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia z twojego posiadania.

Sprzeczność. Nie mają prawa do mojego wynagrodzenia, ale mają prawo do mojego wynagrodzenia.
SPRZECZNOŚĆ. Ja nie mam innych dochodów, niż z pracy.

Nie mają takiego prawa, a ty nie jesteś bogiem, ani prawodawcą. Nie muszę za nic twoim dzieciom płacić, bo nie pracują w moim sadzie, wbrew twoim urojeniom.

>>Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia, choć furtka jest otwarta. Nie muszę im płacić haraczu za to, żeby nie wchodziły.
>W waszym świecie roscisz dość agresywnie bezwarunkowej posiadłości i
Nie mają prawa wchodzić do mojego sadu bez mojego pozwolenia. Jeśli wejdą, to z ich strony będzie to agresja, ni ez mojej

>każde zobowiązanie na rzecz ludzi bez posiadłości uznajesz za haracz
Każde zobowiązanie pod szantażem, "ukradnę" "zniszczę"

>ale jest wasza kultura, wasze emocje i wasze myślenie nie moje.
Twój problem

>W moim świecie każdy posiadacz ma obowiązki wobec ludzi zależnych egzystencjalnie od jego posiadłości.
Skończ pipyć o twojej egzystencjalnej zależności od mojego sadu

>Kazdemu podwładnemu
p*****lisz, Krystkonie
Mam dom, nie oznacza, że mam podwładnych
Skończ jarać to gówno

>Na razie twoja emocjonalność i stojąca za nią logika dominują w umysłach ludzi ale to musi się zmienić.
Doprawdy? Bo Krystkon tupnął nóżką, rzucił gównem, zmyślił i uciekł od argumentów?

>Wasza kultura jest brutalna i prymitywna.
Ty byłeś windykatorem

>>Mój dom jest owocem mojej pracy.
>Nie tylko twojej.
Oczywiście! Chleb który jesz, jest owocem pracy piekarza, a mimo to masz prawo go jeść, wystarczy, że mu zapłacisz owocami swojej pracy. Nie zmienia to faktu, że na mój dom sam zapracowałem, a nie twoje dzieci i nie mam żadnych zobowiązań wobec nich.

>Praca to nie jest posiadanie a posiadanie to nie jest praca.
Z czego, jeśli nie z pracy miałbym płacić podatek na twoje dzieci?
Sad nie przynosi finansowych korzyści, nie sprzedaję owoców, dom tym bardziej

Pytałem z czego ma płacić podatek właściciel sklepu, zakładu fryzjerskiego, gabinetu dentystycznego, warsztatu oponiarskiego, listonosz, nauczyciel, policjant?

Z CZEGO, JEŚLI NIE Z PRACY?

>Posiadanie części świata, od którego inni są egzystencjalnie zależni,
p*****lisz. Nikt nie jest "egzystencjalnie zależny" od mojego domu.
Nie jesteś "egzystencjalnie zależny" od niczyjej własności, możesz zmienić pracę, mieszkanie, nawet uciec z Berlina jak uciekłeś z Polski

>Rozumiem, że ludzie o podobnej do twojej chciwości
Zmyślaj dalej
Nie udowodniłeś mi chciwości.
Nie jest chciwością, że nie mam ochoty finansować ci podróży do Turcji, Maroka, Peru
Nie jest chciwością, że mam prawo do zapłaty za pracę

Nie udowodniłeś mi stosowania przemocy, Ty ją stosowałeś, ty budowałeś świat opart na przemocy i udawanie, że to nie twój świat jest piłatowym umyciem rąk. Odpowiadasz za to, bardziej niż ja

>Uwierzycie, bo chcecie bezwarunkowej własności
Tak, nie ty jesteś od stawiania warunków poszanowania własności
I nie ty określasz czy mam prawo do zapłaty za pracę

>i wiszą Wam interesy pozostałych ludzi.
Tak jak i tobie

>Jestem sobą, Krystianem Hamerlikiem-Konopka odróżniającym społeczne dobro od zła,
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwalco kradzieży i zabójstw

>To co robię nie jest trudnie, wystarczy...
... klepać w telefon na obcojęzycznym forum

>odróżnić to co daje życie od tego co je odbiera.
Wg ciebie, to ja odebrałem komuś życie. Tylko jakoś dowodu nie przedstawiłeś

>Też powinieneś tego spróbować.
Nie mam z tym problemu

>Za bardzo jesteś wpatrzony w siebie
Bo nie chcę ci finansować kolejnej podróży na inny kontynent?

>i nie widzisz swojej zależności od innych.
Nie mam z tym problemu. Idioto, czytaj proste komunikaty. Jeśli byłem prezesem spółdzielni, to tylko dlatego, że ludzie mnie wybrali. Nie rozumiesz, bo w twoim urojeniu jestem Bezosem

>Nie rozumiesz jak bardzo możesz osłabić siebie osłabiając innych.
Zmyślaj dalej. Kogo osłabiam?

>Chciwy traci, szczodry zyskuje.
Dlatego nie masz domu

>Podróżuję w tej chwili z Sonią przez Turcję i również tu obserwuję,
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność.

>gdzie jest większa chciwość tam i większa bieda.
Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.

>Tylko ludzie, którzy potrafią współpracować i dzielić się tworzą wspólne bogactwo.
Dlatego nie narzekam na biedę. Ty narzekasz

Pytałem jak podzielić kopalnię
Pytanie o wybór pracy
Przykład Płocka

Merytorycznie zero odpowiedzi

>>Zapytaj Turków w dowolnej wsi, ilu ma domy na własność. Wyjdzie ci że są bogatsi od Niemców, wg twojej miary.
>Człowiek mieszkający we własnym domu może odmówić innym wykonania poleceń i niekorzystnej dla niego pracy.

Jeśli nie będzie pracował, umrze z głodu, tynku ze ścian nie zje
Zapytaj tureckich wieśniaków o własność ich domów, skoro jesteś w Turczech

>Człowiek żyjący na cudzym nie może.
Może, nie pipc, możesz zmienić pracę

>Znam już to twoje bogactwo w otoczeniu wszystkiego cudzego aż nadto dobrze.
Nie znasz, zmyśliłeś, wszyscy wokół mnie mieszkają we własnych domach, tak jest w całej wsi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sprzeczność. Nie mają prawa do mojego wynagrodzenia, ale mają prawo do mojego wynagrodzenia.

Tylko w twojej logice.
Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia od twojej posiadłości.

>SPRZECZNOŚĆ. Ja nie mam innych dochodów, niż z pracy.

Nie chcesz płacić podatku od posiadania to wszystko sprzedaj i stan się bogaty tak jak inni ludzie bez posiadłości, o których w kółko piszesz.

Albo wybierz w jawnej demokracji bezpośredniej podatek zerowy wraz ze wszystkimi innymi, z tymi, którzy niczego nie mają, bo tak ich wynagrodziliscie za pracę najemną na waszym, że nigdy niczego nie zdobyli na własność.

I już nie powtarzaj, że jestem nikim, tylko milcz i słuchaj.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Skończ tę ciuciubabkę i odpowiedz na cały mój wpis

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skończ tę ciuciubabkę i odpowiedz na cały mój wpis

Na co tu odpowiadać skoro twój wpis jest wyrazem twojej chciwości sprzecznej z moją?

Co tu powiedzieć, że nasze dążenia wykluczają się wzajemnie?

Mam Ci powiedzieć, że świat jest jednego boga a my mamy dwóch odmiennych?
Przy czym twój bóg jest wrogiem mojego tak jak Ty moim?

Ludzie o sprzecznych emocjach i stojących za nimi sprzecznych potrzebach nie mają wspólnych interesów.

Teren jest jeden czyje na nim będzie państwo, twoje czy sprzeczne z twoim moje?

To będzie twój świat czy mój?

Wspólny być nie może, bo nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Skończ tę ciuciubabkę i odpowiedz na cały mój wpis
>Na co tu odpowiadać
Pytanie o wybór pracy
Pytanie jak podzielić kopalnię
Pytanie z czego listonosz ma płacić podatki od mieszkania jeśli nie z pracy
pytanie o moralne prawo twoich dzieci do mojego wynagrodzenia za pracę

Nie wiesz na co odpowiadać?

>Co tu powiedzieć,
Pytanie o wybór pracy
Pytanie jak podzielić kopalnię
Pytanie z czego listonosz ma płacić podatki od mieszkania jeśli nie z pracy
pytanie o moralne prawo twoich dzieci do mojego wynagrodzenia za pracę

>że nasze dążenia wykluczają się wzajemnie?
Tak, ty chcesz żreć owoce mojej pracy

>Mam Ci powiedzieć, że świat jest jednego boga a my mamy dwóch odmiennych?
Pytanie o wybór pracy
Pytanie jak podzielić kopalnię
Pytanie z czego listonosz ma płacić podatki od mieszkania jeśli nie z pracy
pytanie o moralne prawo twoich dzieci do mojego wynagrodzenia za pracę

To masz odpowiedzieć, to pytania do TWOICH idei !

>Ludzie o sprzecznych emocjach...
...mogą spokojnie rozmawiać. ale ty wymyśliłeś, że twoje dzieci pracują na mój elektryczny samochód, którego nie mam, wymyśliłeś, że żyję z lichwy, wymyśliłeś, że po mnie zostają sieroty, wymyśliłeś, że zakładałem spółdzielnię żeby oszukać na podatkach

To ja wymyślam, że jesteś stręczycielem własnych dzieci pedofilom
Skończ rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Twoja żona jest tanią dziwką dla psów
Skończ rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

>Wspólny być nie może, bo nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.
Tak, wiem Krystkon contra 80 000 000 Niemców, którym boi się ujawnić swoje poglądy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, ty chcesz żreć owoce mojej pracy

Najpierw mi je pokaż.

Tyle o nich mowy a jeszcze żadnego nie widziałem i nic nie wiem o ich istnieniu.

Co jest owocem twojej pracy?

Mojej owocami jest wszystko co przynależy do marketingu firmy, w której zostałem zatrudniony.

Z największą łatwością znajdziesz storny internetowe czy dokumentację, ktore są moim dziełem.

Co Ty zrobiłeś?
Pokaż mi albo uznam, że wciskasz kit, żeby zmanipulowowac emocje i myśli czytelników.

Pokaż mi owoce swojej pracy z ostatnich miesięcy!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Tak, ty chcesz żreć owoce mojej pracy
>Najpierw mi je pokaż.

No i ucieczka

Podałem ci, oszuście adres, gdzie je znajdziesz.
Leniowi się nie chciało... pod nos podać?

Leniu, zjadłbyś jajko?
Gdyby mi kto obrał...

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

za to gówno się z twojego ryja leje strumieniami

Założyłem spółdzielnię, żeby oszukiwać na podatkach
Hamerlikowa jest kurwą dla psów, też poradzę zmyślać
Żyję z lichwy
Hamerlikowa jest kurwą dla psów, też poradzę zmyślać
zostawiam po sobie sieroty
Hamerlikowa jest kurwą dla psów, też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podałem ci, oszuście adres, gdzie je znajdziesz.
>Leniowi się nie chciało... pod nos podać?
>Leniu, zjadłbyś jajko?
>Gdyby mi kto obrał...

Co?

Mówisz o tym, żebym poszukał sobie czegoś na twój temat w waszych sądach w Monachium i Ostrawie ledwie pamiętając nazwisko, które które parę lat temu podała tu chętnie racjonalistka?

I to ma być wyjaśnienie dla owoców twojej obecnej pracy i dochodu z niej 20.000 PLN miesięcznie, z którego coś chcą ponoć moje dzieci?

Wszyscy wszystko wiedzą?

Gdyby takie twierdzenie nie było chamskie napisałbym, że jest śmieszne.

Nie dość, że nie stać mnie na dotarcie do waszych "jawnych" rejestrów, to pewnie i tak nie znalazłbym tam pewnie żadnego wyjaśnienia.

Powtórzę to co wszyscy wiedzą i nikt o tym nie mówi.

Tajemnice służą niemoralnym postawom i utrzymaniu niesprawiedliwości na świecie.

Dlaczego prawie wszyscy je akceptują?

Bo są zdemoralizowani, prymitywni i głupi.
Sami sobie szkodzą.
Bzdura totalna!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
No i ucieczka

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

>>Podałem ci, oszuście adres, gdzie je znajdziesz.
>>Leniowi się nie chciało... pod nos podać?
>Mówisz o tym, żebym poszukał sobie czegoś na twój temat w waszych sądach w Monachium i Ostrawie

Nie chce ci się? Twój problem, ja nie będę zakładał internetowej stronki, żeby ci cokolwiek pokazać.
I skończy pipcyć o moim sądzie w Monachium, kolejny raz rzucasz gównem kłamstw.

Zasada jest prosta.
Ja pracuję - ja zarabiam, nic ci do moich pieniędzy
Ja mam dom, nic ci do niego. i nie masz prawa stawiać warunków
Proste?

Nie wiesz czyj jest dom? nie wchodzisz
Nie wiesz czyj jest sad? nie zbierasz owoców
Nie wiesz czyj jest płot? Nie burzysz
Proste?

Twój program agresywnych działań na cudzej własności nikomu się nie podoba, prócz złodziei i wandali, dla nich dorabiasz ideologię. "Wolno mi kraść, bo nie wiem czyje"

>ledwie pamiętając nazwisko,
Twój problem

>I to ma być wyjaśnienie dla owoców twojej obecnej pracy i dochodu z niej 20.000 PLN miesięcznie, z którego coś chcą ponoć moje dzieci?

Ponoć??????
Napisałeś, że mają prawo do mojego wynagrodzenia, że z mojego wynagrodzenia mam płacić podatki na zaspokojenie ich roszczeń, bo jak nie, to zburzą płot wokół mojego sadu
Twoje słowa
Niejeden raz wypierałeś się własnych słów, trzeba ci było przypominać twoje kłamstwa i pomijałeś to milczeniem. Ujemna godność.

Przypomnę cytat
Cytat:
Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia od twojej posiadłości.


Nie ma żadnego "ponoć"
Napisałeś, że twoje dzieci mają prawo do mojego wynagrodzenia.
Moje "posiadłości" nie przynoszą zysków, żyję z pracy i z pracy musiałbym na twoje dzieci płacić. Z mojego rzekomo zaszyfrowanego konta, z którego przemocą, bez mojej zgody, twój system wyegzekwuje haracz mafii w zamian za niezniszczenie mojego domu.

>Wszyscy wszystko wiedzą?
Tak, nie istnieje tajna własność. Wbrew twoim kłamstwom, twój samochód ma blachy.
Napisałem ci, że gdyby patenty (wbrew twoim słowom) były tajne, to jak tajnej osobie miałbyś zapłacić? Oczywiście nie odpowiedziałeś.

>Nie dość, że nie stać mnie na dotarcie do waszych "jawnych" rejestrów,
Na co cię nie stać? Na podróż światłowodem z Berlina do Monachium?
Ponoć jesteś w Turcji.
Jeśli masz powód, to bez trudu znajdziesz za darmo. Wystarczy podać temat, który cię interesuje i wyświetli ci się patent, zastrzeżenia i nazwisko z adresem. Jeśli ktoś "tajnym" samochodem wyrządzi ci szkodę, to policja po blachach, bez trudu ustali czyj jest samochód. Jeśli chcesz kupić czyjeś pole, bez trudu dowiesz się, kto jest właścicielem. Trzeba mieć POWÓD, sama twoja zawiść powodem nie jest.

>Tajemnice służą niemoralnym postawom
Zabójstwa są moralne? Tak napisałeś
Kradzieże są moralne? Tak napisałeś
Nie pisz o moralności bo nie rozumiesz tego pojęcia
W niczym nie udowodniłeś swojej mantry o niemoralności prawa do tajemnic

Jawność jest zbędna. Udowodniłeś to uciekając od pytania o wybór pracy i mieszkania. Gdyby jawność miała sens, nie miałbyś żadnych problemów z tym pytaniem

>Dlaczego prawie wszyscy je akceptują?
Wszyscy oprócz Krystkona.
Może ty się zastanów, dlaczego NIKT nie chce pełnej jawności, dlaczego w szwajcarskim referendum przegrał pomysł powszechnego dochodu. Może TY się mylisz, a nie 80 mln twoich rodaków. Tym bardziej, że nie używasz argumentów tylko mantr, ucieczek i oszczerstw

>Bo są zdemoralizowani, prymitywni i głupi.
Biedactwo, żyje wśród 80 milionów Niemców prymitywnych i głupich
I jeszcze ci Niemcy nie pozwalają się przekonać ucieczkami kaznodziei
zamieszkaj w Afryce lub Amazonii, wśród plemion, w których jest całkowita jawność.

>>Hamerlikowa jest kurwą dla psów, też poradzę zmyślać
>Potrafisz poniżać,
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem.
Przestań zmyślać, ja też przestanę

>Nie jestem w stanie wyrazić nawet ile mi krwi napsules.
Niewiniątko, które publicznie z nazwiskiem zarzucało mi przestępstwa.
Ile razy pisać, że żyję z pracy?
Krystkon lubi psuć krew - dobrze
Krystkonowi napsuć krwi - źle


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie chce ci się?

Tracić zycia, żeby dowiedzieć się, że grasz ze mną w kotka i myszkę i robisz mnie w konia?

Nie.

Zarzucasz mi i publicznie mnie oskarżasz, w czym jesteś doskonały, zwłaszcza pod pseudonimem, że chcę ukraść owoce twojej pracy, to pokaż je!

Pokaż mi owoce twojej pracy z ostatnich miesięcy. Zrób zdjęcie i je tu opublikuj!

W przeciwnym razie uznam, że żadnej pracy nie wykonałeś, żyjesz z posiadłości i drzesz ryj, że chcę ukraść owoce twojej pracy, które w ogóle nie istnieją.

>Zasada jest prosta.

Kij w wasze złodziejskie zasady!

Wg waszej prymitywnej ideologii należy się Wam za to, że jesteście wyższą formą życia.

Nie, nie jesteście i nie nie należy się Wam.

Albo sobie zapracujecie uczciwie jak pozostali albo wynocha z tronu. Ile razy powtarzać?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>dlaczego NIKT nie chce pełnej jawności,

Ja też nie chcę pełnej jawności, żądam jawności wyboru prawa i jawności kapitału.

Resztę możecie sobie trzymać w tajemnicy i karmić się przekonaniem, że w ten sposób bronicie się przed złodziejami choć na razie jesteście największymi.

Większość ludzi nie chce jawności wyboru prawa i kapitału, bo jest opętana waszą prymitywną ideologią społeczną, która nakazuje im wierzyć, że tajemnice w kwestiach egzystencjalnych są dla nich dobre.

W ludzkich głowach panuje wasza prymitywna kultura i jeden bezmyślnie naśladuje drugiego.

W Turcji wszyscy naginnie łamią ograniczenia prędkości, spróbuj jechać zgodnie z nakazami a staniesz się czarną owcą, na którą wszyscy będą trąbić i pukać się w głowę.

Tak samo dzieje się z waszą prymitywną kulturą stosunków społecznych.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Naśladownictwo

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
No i ucieczka
znów nie doczytałeś pytań, znów nie poznałeś argumentów, znów udajesz, że nie napisałeś tego co napisałeś

Znów udowodniłeś, że jesteś idiotą o ujemnej godności, hipokrytą, który przyznaje sobie inne prawa i udajesz boga,który stawia światu warunki

Twierdzisz, że nie pracuję, a żyję z posiadłości
Twierdzę, że twoja żona daje za kasę pokazy seksu z psami

Przestań rzucać gównem!

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

>I to ma być wyjaśnienie dla owoców twojej obecnej pracy i dochodu z niej 20.000 PLN miesięcznie, z którego coś chcą ponoć moje dzieci?

Ponoć??????
Napisałeś, że mają prawo do mojego wynagrodzenia, że z mojego wynagrodzenia mam płacić podatki na zaspokojenie ich roszczeń, bo jak nie, to zburzą płot wokół mojego sadu
Twoje słowa
Niejeden raz wypierałeś się własnych słów, trzeba ci było przypominać twoje kłamstwa i pomijałeś to milczeniem. Ujemna godność.

Przypomnę cytat
Cytat:
Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia od twojej posiadłości.


Nie ma żadnego "ponoć"
Napisałeś, że twoje dzieci mają prawo do mojego wynagrodzenia.
Moje "posiadłości" nie przynoszą zysków, żyję z pracy i z pracy musiałbym na twoje dzieci płacić. Z mojego rzekomo zaszyfrowanego konta, z którego przemocą, bez mojej zgody, twój system wyegzekwuje haracz mafii w zamian za niezniszczenie mojego domu.

>Wszyscy wszystko wiedzą?
Tak, nie istnieje tajna własność. Wbrew twoim kłamstwom, twój samochód ma blachy.
Napisałem ci, że gdyby patenty (wbrew twoim słowom) były tajne, to jak tajnej osobie miałbyś zapłacić? Oczywiście nie odpowiedziałeś.

>Nie dość, że nie stać mnie na dotarcie do waszych "jawnych" rejestrów,
Na co cię nie stać? Na podróż światłowodem z Berlina do Monachium?
Ponoć jesteś w Turcji.
Jeśli masz powód, to bez trudu znajdziesz za darmo. Wystarczy podać temat, który cię interesuje i wyświetli ci się patent, zastrzeżenia i nazwisko z adresem. Jeśli ktoś "tajnym" samochodem wyrządzi ci szkodę, to policja po blachach, bez trudu ustali czyj jest samochód. Jeśli chcesz kupić czyjeś pole, bez trudu dowiesz się, kto jest właścicielem. Trzeba mieć POWÓD, sama twoja zawiść powodem nie jest.

No i ucieczka

>>Nie chce ci się?
>Tracić zycia, żeby dowiedzieć się, że grasz ze mną w kotka i myszkę i robisz mnie w konia?
>Nie.
Twój wybór

>Zarzucasz mi i publicznie mnie oskarżasz,
Zarzucasz mi i publicznie mnie oskarżasz, o lichwę o zabójstwa o oszustwa o okradanie robotników na zarobku
Tobie wolno - wolno i mnie
Przestań rzucać gównem przestaniesz obrywać rykoszetem

>chcę ukraść owoce twojej pracy, to pokaż je!
UZASADNIJ to żądanie czymś innym niż szantaż

>Pokaż mi owoce twojej pracy z ostatnich miesięcy. Zrób zdjęcie i je tu opublikuj!
UZASADNIJ to żądanie.

>W przeciwnym razie uznam,...
Wisi mi to

>że żadnej pracy nie wykonałeś, żyjesz z posiadłości
Twoja żona to k***a dla psów
Ja tak uznaję, bo nie wiem czym się zajmuje
Twoja logika

>Wg waszej prymitywnej ideologii należy się Wam za to, że jesteście wyższą formą życia.
Zmyślaj dalej
Napisałem ci co mi się należy. jesteś psim chujem skoro mi wymyślasz poglądy
Powtórzę: moje wynagrodzenie za moją pracę należy się mnie a nie tobie
Tobie należy się wynagrodzenie za twoją pracę i mnie nic do tego

>Albo sobie zapracujecie uczciwie jak pozostali albo wynocha z tronu. Ile razy powtarzać?
Nie musisz powtarzać swojego gówna, dość cuchniesz
Pracuję uczciwie na swój chleb, masz dowody, że jest inaczej? Przedstaw je
I nie siedzę na żadnym tronie, kolejny twój wymysł, więc mnie z niego nie przepędzisz

>>dlaczego NIKT nie chce pełnej jawności,
>Ja też nie chcę pełnej jawności, żądam jawności wyboru prawa i jawności kapitału.
Pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o wybór wójta
Ucieczka

Wisi mi czego żądasz, nie jesteś bogiem ani prawodawcą.
Twój szantaż, że jeśli nie ujawnię swojego domu, to mi go zniszczysz mi wystarcza jako dowód, że powinienem trzymać swój adres w tajemnicy. Wtedy go nie ruszysz

>Resztę możecie sobie trzymać w tajemnicy i karmić się przekonaniem, że w ten sposób bronicie się przed złodziejami choć na razie jesteście największymi.
Twoja żona to dziwka, obrażaj dalej, ja też poradzę

>Większość ludzi nie chce jawności wyboru prawa i kapitału, bo jest opętana waszą prymitywną ideologią społeczną, która nakazuje im wierzyć, że tajemnice w kwestiach egzystencjalnych są dla nich dobre.
Przekonaj ich

>W ludzkich głowach panuje wasza prymitywna kultura
Zmyślaj dalej

>W Turcji wszyscy naginnie łamią ograniczenia prędkości,
W czyich mieszkaniach mieszkają Turcy? Miałeś zapytać.
Lenistwo?

>Tak samo dzieje się z waszą prymitywną kulturą stosunków społecznych.
Mantra.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twierdzisz, że nie pracuję, a żyję z posiadłości
>Twierdzę, że twoja żona daje za kasę pokazy seksu z psami

Nie mam pojęcia z czego żyjesz, nie mam pojęcia gdzie mieszkasz, nigdy nie znalazłem żadnego potwierdzenia twojego nazwiska poza twoimi slowami.

Nigdy nawet nie wyraziłes sam własnego nazwiska a jedynie sugerowałes, że nie jest fałszywe to, które podała chętnie racjonalistka.

Nigdy nie widziałem żadnego owocu twojej pracy i nie mam pojęcia gdzie szukać potwierdzenia, że taki w ogóle istnieje.

Mam słuchać jak mnie publicznie oskarżasz, że chcę ukraść owoce twojej pracy, dla których istnienia nikt tu chyba nie potrafi znaleźć żadnego potwierdzenia poza twoimi słowami?

Jeśli ludzie budują swoje przekonania na bazie wypowiedzi i opisów rzeczywistości takich kłamców, manipulatorów i w zasadzie agresorów jak Ty, to nie dziwne, że całe życie gniją w nędzy.

Pokaż mi i uwiarygodnij istnienie choćby jednego owocu twojej pracy z ostatnich 3 miesięcy, który rzekomo chcę Ci ukraść!

Jeśli go nie pokażesz to wszyscy powinni wiedzieć, że go nie ma, nie istnieje, bo nie pracujesz tylko żyjesz z posiadłości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
No i ucieczka. Krystkon jak zwykle nie doczytał. Ile razy pytać o to samo?
Poniżej pytania o TWOJE postulaty
Skończ z tą swoją pogardą i odpowiedz

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

>>Twierdzisz, że nie pracuję, a żyję z posiadłości
>>Twierdzę, że twoja żona daje za kasę pokazy seksu z psami
>Nie mam pojęcia z czego żyjesz,
Więc zmyślasz, że żyję z lichwy, posiadłości i zabijania ludzi
TAK NAPISAŁEŚ
Nie wiem z czego żyje twoja żona, więc też puszczam fantazje
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>nie mam pojęcia gdzie mieszkasz,
Nie dowiesz się, bo odgrażasz się że mnie okradniesz (nie uznasz mojej własności - to jest to samo)

>nigdy nie znalazłem żadnego potwierdzenia twojego nazwiska poza twoimi slowami.
Nie ma mnie w necie, to nie istnieję?
Net jest cierpliwy, można wszystko zamieścić

>Nigdy nawet nie wyraziłes sam własnego nazwiska
Nie ma takiego wymogu na forum

>Nigdy nie widziałem żadnego owocu twojej pracy
Nigdy nie widziałem owoców pracy twojej żony, co mam sobie pomyśleć? Diluje narkotyki?

>i nie mam pojęcia gdzie szukać potwierdzenia, że taki w ogóle istnieje.
Twój problem

>Mam słuchać jak mnie publicznie oskarżasz,
Mam słuchać jak mnie publicznie oskarżasz?
TY OSKARŻASZ o przestępstwa
Tobie wolno nazywać mnie lichwiarzem?
Mnie wolno nazywać cię stręczycielem własnych dzieci pedofilom.

>że chcę ukraść owoce twojej pracy,
Przywołałem cytat, teraz się wypierasz
Cytat:
Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia od twojej posiadłości.

Jakie prawa mają twoje dzieci do mojego wynagrodzenia?
Wymuszone szantażem, że zniszczą mi płot
TO NAPISAŁEŚ

>Jeśli ludzie budują swoje przekonania na bazie wypowiedzi i opisów rzeczywistości takich kłamców, manipulatorów i w zasadzie agresorów
Zmyślaj dalej

>Pokaż mi i uwiarygodnij istnienie choćby jednego owocu twojej pracy z ostatnich 3 miesięcy,
UZASADNIJ tę prośbę
Bo ty chcesz?
Nie jesteś bogiem

>który rzekomo chcę Ci ukraść!
Rzekomo? zadeklarowałeś, że twoje dzieci zniszczą mi płot jeśli nie ujawnię swojego majątku
Pisz ze zrozumieniem, skoro nie poradzisz czytać ze zrozumieniem

>Jeśli go nie pokażesz to wszyscy powinni wiedzieć, że go nie ma, nie istnieje, bo nie pracujesz tylko żyjesz z posiadłości.

Twoja żona diluje narkotyki w podstawówkach
Twoja logika

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Więc zmyślasz, że żyję z lichwy, posiadłości i zabijania ludzi

A co mam myśleć widząc jak bronisz tajemnic, bezwarunkowych posiadłości, lichwiarskiego pieniądza, dostępu do cudzych portfeli, przymusowych podatków od biedy?

Co mam myśleć gdy ludzi bez posiadłości określasz bogaczami, którzy mają pod przymusem wypłacać renty kapitałowe i dopłacać do prywatnej własności właścicieli?

Że jesteś robolem w Amazonie, który właśnie skończył zmianę i ochrona oddała Ci telefon przez co odzyskałes waszą szumną wolność?

Bzdura!!!!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
I ucieczka. Krystkon jak zwykle nie doczytał. Ile razy pytać o to samo?
Poniżej pytania o TWOJE postulaty
Skończ z tą swoją pogardą i odpowiedz

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

>>Więc zmyślasz, że żyję z lichwy, posiadłości i zabijania ludzi
>A co mam myśleć
Ty nie myślisz, ty ZMYŚLASZ

Odnieś się do argumentów. Myśl nad uzasadnieniem swoich idei.




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlikowa jest kurwą dla psów, też poradzę zmyślać

Potrafisz poniżać, obrażać, przejawiać agresję, stosować sztuczki psychologiczne, dominować, ukrywać. Potrafisz znacznie więcej niż tylko zmyślać. Na tym też zbudowałeś swoją społeczną pozycję i teraz chcesz ją utrzymać nawet kosztem jakości życia innych ludzi.

Nie jestem w stanie wyrazić nawet ile mi krwi napsules.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Moje dzieci nie mają prawa do wynagrodzenia z twojej pracy ale mają prawo do wynagrodzenia z >twojego posiadania.
>

to jakieś gojowskie syjonistyczne otumanienie.
Jeżeli ktoś będzie miał dochód, zależny od tego ile ktoś posiada, to jego szare komórki będą zachwycone tym, że opodatkowany posiadacz zawłaszcza wszystko.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>to jakieś gojowskie syjonistyczne otumanienie.
>Jeżeli ktoś będzie miał dochód, zależny od tego ile ktoś posiada, to jego szare komórki będą zachwycone tym, że opodatkowany posiadacz zawłaszcza wszystko.

Na tym w zasadzie polega organizacja społeczna, że ktoś rządzi grupą dla wspólnych korzyści wszystkich w grupie, jak rządy samca alfa w stadzie. W waszym świecie to komunistyczni towarzysze w moim kapitalityczni właściciele.

Można się oczywiście kłócić o to kto jest lepszym królem ale prawda jest taka, że jedni i drudzy potrafią być dobrymi i złymi królami zależnie od warunków w jakich funkcjonują.

Ty wierzysz we własność państwową a na wierzę we własność prywatną.

Ty wierzysz w komunizm a ja w kapitalizm.

Widzę zło jakie czynią kapitalityczni królowie i próbuje je powstrzymać.

Kapitalityczni właściciele muszą funkcjonować w innych ramach prawnych aby nie przemieniać się w społecznych pasożytów.

Próbuje właśnie stworzyć te ramy.

Nie mam z tym problemu, że wszystko będzie należeć do 1% ludzi i tak już tak jest. Byle by to służyło wszystkim a nie tylko rodom kapitalistów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Na tym w zasadzie polega organizacja społeczna, że ktoś rządzi grupą dla wspólnych korzyści >wszystkich w grupie, jak rządy samca alfa w stadzie. W waszym świecie to komunistyczni >towarzysze w moim kapitalityczni właściciele.

Samiec alfa nie rządzi stadem. Pilnuje tylko, żeby nikt mu haremu nie używał.
Samcem alfa kieruje chuć i egoizm, nad którymi nie ma kontroli.
Jak może taki osobnik kimś kierować, jak sam sobą nie jest w stanie ??
Kapitalistyczny właściciel nie odróżnia młotka od robola. Dla niego robol i młotek jest narzędziem do zaspokajania swojej pieniężnej chuci.
Gdzie tu są wspólne korzyści ??
Jakby na dwóch kapitalistów przypadał jeden robol, to jego wegetacja w kapitalistycznym świecie byłaby przyjemnością. Jest odwrotnie i to kapitaliści mają monopol na przyjemne życie.
Cwani kapitaliści otumanili roboli tzw. demokracją. Dali robolom kartki do oddawania głosu i organizują im cykliczne tzw. wybory.
Udział roboli w tzw. wyborach jest kolaboracją z kapitalistami. Robol ma przez to wizję, że on sam kieruje swoim życiem. Wyznaczono mu cel, bycia kapitalistą. Spocony robol biegnie do celu, ale nigdy do niego nie dobiegnie.
Im więcej potu z niego wypłynie i im dalej zabiegnie, tym więcej kapitaliści mają z niego korzyści.

>Ty wierzysz w komunizm a ja w kapitalizm.

Ja w nic nie wierzę!!!

>Kapitalityczni właściciele muszą funkcjonować w innych ramach prawnych aby nie przemieniać się >w społecznych pasożytów.
>Próbuje właśnie stworzyć te ramy.
>

Jakie to ramy można stworzyć, by płotki mogły bezpiecznie pływać wśród rekinów ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Na tym w zasadzie polega organizacja społeczna, że ktoś rządzi grupą dla wspólnych korzyści >wszystkich w grupie, jak rządy samca alfa w stadzie. W waszym świecie to komunistyczni >towarzysze w moim kapitalityczni właściciele.
>Samiec alfa nie rządzi stadem. Pilnuje tylko, żeby nikt mu haremu nie używał.

Nie po to natura zbudowała hierachie stada, żeby uśmiercić gatunek lecz po to, żeby gatunek przetrwał i rozwijał się.

Samiec alfa nie tylko zapładnia wszystkie samice ale organizuje jeszcze stado podczas polowania atakując tych, ktorzy nie przyjmą swojej roli i funkcji w polowaniu oraz pierwszy staje do walki z wrogiem stada.

Komunistyczny samiec alfa niewiele różni się od kapitalistycznego. Może tym, że organizuje więcej pochodów, kwiatów i śpiewów. Poza tym obaj samcy są podobni.

Hierarchia komunistyczna różni się od kapitalistycznej tym jak przywódca jest wybierany ze stada.

Poza tym obie hierachie działają bardzo podobnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Komunistyczny samiec alfa niewiele różni się od kapitalistycznego. Może tym, że organizuje >więcej pochodów, kwiatów i śpiewów. Poza tym obaj samcy są podobni.
>

Komunistyczny "samiec alfa" to jest swój samiec a kapitalistyczny to jest obcy.



Żydowski pajac Zelenski zorganizował banderowcom pochód "równości". Na zdjęciu widzimy jak otumanione stado banderowców jest otoczone otumanionymi policjantami.
Po co kapitaliści organizują takie pochody ??
Ile i jak na tym zarabiają ??
Kapitaliści zmuszają naród do upokorzenia się przed nimi, przez co naród traci spójność.
Potem go kapitaliści oprawią i zagonią do prymitywnej roboty.
Żydzi będą go zabawiać z telewizora i organizować mu opcje do wyboru w tzw. demokratycznych wyborach.

www.youtube.com/watch?v=ocnM_ae9UGo&t=27s

Sejm: Komisja ws. Grzegorza Brauna

Zebrała się demokratyczna inkwizycja i się głowią jak w XXI wieku spalić Brauna na stosie.
Widzimy jak odrodził się Tomás de Torquemada i przewodniczy komisji śledczo-sądowniczej Kościoła demokratycznego. Jakiś przygotowany przypadkowy naiwny mówi o problemach prawnych i samowoli.
Demokracja to nie jest przestrzeganie prawa. Łamanie prawa zostało przegłosowane i inkwizycja zaczęła działać. Czy Braun może się odwołać od demokratycznego werdyktu inkwizycji do kompetentnego organu władzy ??
Hamerlik, Europa wróciła do średniowiecza.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po co kapitaliści organizują takie pochody ??

Może po to, żeby wszyscy nauczyli się tolerować odmienność potrzeb, dążeń, celów a za tym i odmienność idei i norm społecznych?

A po co komunistyczni towarzysze wieszają gęby przywódców na każdej ścianie w tym przede wszystkim na ścianach darmowych i przymusowych szkół?

Żeby można było kwestionować to, co towarzysz przywódca mówi?

Żeby można było pomyśleć sprzecznie z myślami przywódcy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Po co kapitaliści organizują takie pochody ??

>Może po to, żeby wszyscy nauczyli się tolerować odmienność potrzeb, dążeń, celów a za tym i >odmienność idei i norm społecznych?

Kapitaliści wszystko robią dla zysku, więc i w tym przypadku na pewno mają jakiś zysk.
Kapitaliście robol z ideami nie jest potrzebny, tylko taki, z którego za grosze pot się leje.


>A po co komunistyczni towarzysze wieszają gęby przywódców na każdej ścianie w tym przede >wszystkim na ścianach darmowych i przymusowych szkół?

Żeby było wiadomo kto za wszystko odpowiada.
W demonkracji nikt nie wie, kto czym steruje i za co jest odpowiedzialny.
W telawizji możemy zobaczyć jedynie sprawców wykonawczych. Sprawcy kierowniczy są anonimowi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żeby było wiadomo kto za wszystko odpowiada.

I o wszystkim bezdyskusyjnie decyduje, czy Ci dobrze z tym czy źle.

Masz wypełniać jakieś tam niezrozumiałe dla Ciebie wizje żyjąc nierzadko w nieszczęściu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Krystkon jak zwykle nie doczytał. Ile razy pytać o to samo?
Poniżej pytania o TWOJE postulaty
Skończ z tą swoją pogardą i odpowiedz

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?

Nie mają a Ty w kółko o to pytasz. Bez sensu. Piszę o podatku od posiadania a nie od wynagrodzenia. To Wy uważacie że należy się Wam coś od wynagrodzenia za pracę najemną na waszym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
>Nie mają a Ty w kółko o to pytasz. Bez sensu. Piszę o podatku od posiadania a nie od wynagrodzenia.

"Podatek od posiadania" domu płaci się z pieniędzy zarobionych pracą
Z pieniędzy z pracy zapłaci podatek każdy właściciel mieszkania czy domu, który jest listonoszem, nauczycielem, górnikiem, lekarzem.
To samo dotyczy właścicieli sklepów, zakładów fryzjerskich, piekarń, warsztatów naprawy samochodów, gospodarstw rolnych.

To jest podatek od pracy
Pytanie: Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za pracę ?
Pozostaje w mocy

Ja nie mam innych dochodów, niż z pracy, twoje zmyślenia, że nie poradzisz sprawdzić z czego żyję, nie mają znaczenia.

>To Wy uważacie że należy się Wam coś od wynagrodzenia za pracę najemną na waszym.
Znów udowodniłeś ujemną godność swoimi zmyśleniami
Poradzisz nie zmyślać?

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

Tylko ucieczki, zmyślenia i rzucanie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Podatek od posiadania" domu płaci się z pieniędzy zarobionych pracą

Nie, z wykorzystania posiadłości do produkcji albo do świadczenia usług, z użyczenia posiadłości w celach produkcyjnych i usługowych, z dochodu gwarantowanego są różne możliwości, które kurczą się gdy chcesz coś tylko dla siebie bez żadnego świadczenia dla innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>"Podatek od posiadania" domu płaci się z pieniędzy zarobionych pracą
>Nie, z wykorzystania posiadłości do produkcji albo do świadczenia usług, z użyczenia posiadłości w celach produkcyjnych i usługowych, z dochodu gwarantowanego są różne możliwości, które kurczą się gdy chcesz coś tylko dla siebie bez żadnego świadczenia dla innych.

Podaj przykład mieszkania twojej matki w bloku
Co ma wynająć? łazienkę pod publiczny szalet????????
Znam odpowiedź - ucieczka idioty

Mam dom, mam coś w nim produkować lub najmować? Przecież w nim mieszka moja rodzina!
Mam sad, mam sprzedawać owoce, żeby opłacić podatek, a owoce dla rodziny kupować?

Pod jaką działalność wynajmie pokój właściciel kawalerki?

CO TY p*****lISZ!!!!!!!!!!

Staraj się zrozumieć to co piszesz, skoro czytanego nie ogarniasz

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podaj przykład mieszkania twojej matki w bloku

Na zapłatę podatku od mieszkania w domu z wielkiej płyty wystarczy spokojnie podatkowy dochód gwarantowany.

Przy małych posiadłościach o niskiej wartości płatnicy podatku od własności wyjdą na zero z dochodem podatkowym, który będzie przysługiwał wszystkim. Mały posiadacz nie będzie musiał z nikim dzielić się wynagrodzeniem za pracę najemną na cudzym.

Co innego w przypadku domów wartych miliony.

Wynika z tego, że bardziej będzie opłacało się zbudować domy na wynajem niż dla siebie i swojego rodu pałac.

Ty oczywiście nie zrozumiesz tej koncepcji, bo twój bóg Ci powiedział, że bezwarunkowo należy Ci się i nie ważne ilu ludzi przez to wykluczysz zamieniając ich życie w piekło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???

>>Podaj przykład mieszkania twojej matki w bloku
>Na zapłatę podatku od mieszkania w domu z wielkiej płyty wystarczy spokojnie podatkowy dochód gwarantowany.
Doprawdy???
Przecież nie poradzisz go wyliczyć

>Co innego w przypadku domów wartych miliony.
Czyli prawie wszystkich we wsi.

Znów polpocik - komunista określa jakiś limit wartości domu?
A jak ktoś ma ten dom wart milion czy dwa to... co ma w nim robić? najmować kuchnię czy łazienkę?
Nieraz wartość domu określa jego lokalizacja
Dom 80 - metrowy wart jest miliony i co ma robić właściciel żeby na nim zarobić?

PYTANIE W MOCY : Z CZEGO JEŚLI NIE Z PRACY WŁAŚCICIELE DOMÓW MAJĄ PŁACIĆ PODATKI NA CIEBIE????
Ty twierdzisz, że praca nie powinna być opodatkowana, więc Z CZEGO MAJĄ PŁACIĆ ???

Tylko bez bajęd, bez gówna i zmyśleń

>>Wynika z tego, że bardziej będzie opłacało się zbudować domy na wynajem niż dla siebie pałac
I na tym ma polegać twój postulat dekoncentracji własności
Rozumiesz własne słowa?

Za milion złotych kupisz pałac?
"Ekonomisto" mieszkanie takie jak najmujesz w Berlinie warte jest w Wodzisławiu pół miliona

>Ty oczywiście nie zrozumiesz tej koncepcji,
Masz rację, nie rozumiem czegoś co uzasadniasz ucieczkami, zmyśleniami i rzucaniem gównem

>bo twój bóg Ci powiedział, że bezwarunkowo należy Ci się
Jesteś psim chujem. Już ci pisałem co mi się należy, ale ty psi chuju zmyślasz moje poglądy
Miej odwagę rozmawiać ze mną a nie z lustrem

>i nie ważne ilu ludzi przez to wykluczysz zamieniając ich życie w piekło.
Argumenta krystkona - gówno z ryja
To twój dziadunio organizował piekło w Birkenau, nie ja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Co innego w przypadku domów wartych miliony.
>Czyli prawie wszystkich we wsi.

Sam widzisz jaki to absurd, żeby dom rolnika był warty tyle co 16 lat pracy robola.

W 16 lat robol pracując od świtu do nocy buduje kilka takich domów i na koniec nie ma nawet jednego.

Takie są konsekwencje bezwarunkowej, tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowaniej i państwowo dotowanej własności oraz przymusowo opodatkowanej najemnej i konsumpcji. Ludzie ulegli stają się frajerami a dominanci pasożytami na nich.

Gdyby to własność była opodatkowana a praca i konsumpcja zwolnione od opodatkowania wtedy dom rolnika byłby wart może 4 lata pracy robola na cudzym a nie 16.

Niestety wampiry i złodzieje cudzego życia dorwali się do władzy i próbują stworzyć ludziom piekło na Ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???

I nie ma roboli japiszonku


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54911 punktów)
>>>Co innego w przypadku domów wartych miliony.
>>Czyli prawie wszystkich we wsi.
>Sam widzisz jaki to absurd, żeby dom rolnika był warty tyle co 16 lat pracy robola.
Nie każdy musi mieszkać w osobnym domu.

Rolnika... znowu dajesz popis wiedzy. rolnicy stanowią mniejszość mieszkańców wsi nieuku

>W 16 lat robol pracując od świtu do nocy
40 godzin tygodniowo w Berlinie, kłamco

>buduje kilka takich domów i na koniec nie ma nawet jednego.
To, czyje są te domy obok mojego? Czyj jest mój?

>Takie są konsekwencje bezwarunkowej,
Tylkio złodziej stawia warunki własności

>tajnej
p*****lisz

>nieopodatkowanej
p*****lisz
>przymusowo egzekwowaniej
Co to znaczy? 10 lat pytam

>i państwowo dotowanej...
... k***y - Hamerlikowej
Zmyślaj dalej

>przymusowo opodatkowanej pracy najemnej
TWÓJ POSTULAT !

>Gdyby to własność była opodatkowana a praca
Z czego listonosz ma płacić podatki
ILE LAT PYTAĆ?????

>wtedy dom rolnika byłby wart może 4 lata pracy robola na cudzym a nie 16.
Ile lat twojej pracy w Berlinie wystarczy na to, żeby mieć dom?
Rozumiem, tajemnica
I nie ma ROBOLI japiszonie skończ z tym gównem z ryja
Tylko nie pisz kłamliwych bredni, że nie szanuję robotników bo znów udowodnisz jedynie prostytucję swojej żony

>Niestety wampiry i złodzieje cudzego życia dorwali się do władzy i próbują stworzyć ludziom piekło na Ziemi.
Skończ te religijne jazdy
Podróż do Turcji to jest piekło na ziemi?
Żresz aż ci się ulewa.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie każdy musi mieszkać w osobnym domu.

Oczywiście ale niektórzy gotowi są poświęcić nawet cudze zycie, żeby mieszkać w osobnym domu i nie ważne ile to będzie kosztować wykluczeń i wyrzeczeń innych.

>rolnicy stanowią mniejszość mieszkańców wsi nieuku

No oczywiście teraz na wsiach zamieszkali inwestorzy.

>40 godzin tygodniowo w Berlinie, kłamco

Z wyłączeniem migrantów ekonomicznych i Gastarbeiterów czyli ciężko pracującej większości.

Dla nich są już przygotowane specjalnie spółki słupy ze skrytek na listy.
Jak to czasem śpiewają raperzy łączy Was to, że w razie wpadki nikt nic nie wie.

>To, czyje są te domy obok mojego?

Dobre pytanie.
Są na tym świecie jednak ludzie, którzy zrobią wszystko, żebyśmy nigdy nie znaleźli odpowiedzi na to pytanie.

>>przymusowo opodatkowanej pracy najemnej
>TWÓJ POSTULAT !

No lekko przez Ciebie podrasowany.

Obaj wiemy, że twój bóg nie ukarze Cię za klamstwa, bo został przez Was stworzony na wzór twój i podobieństwo twoje.

>>Gdyby to własność była opodatkowana a praca
>Z czego listonosz ma płacić podatki
> ILE LAT PYTAĆ?????

Ten, którego zwolnicie, bo zastąpi go poczta elektroniczna pod waszą kontrolą, przy której wystarczy, że wyślecie maila, żeby wasz komornik w asyście waszej policji miał prawo wejść do waszych domów, w których pomieszkuje biedota i wszystko jej zabrać w rozliczeniu waszych roszczeń z prowizji i ogwiazdkowanych kar umownych?

Papier się konczy i teraz toczy się walka o kontrolę nad zapisem elektronicznym. Na lotnisku nikt nie przyjmuje juz walizek tylko generuje sie kod i puszcza walizkę do maszyny. Wszyscy, którzy przyjmowali walizki zostali zwolnieni tak samo jak będzie zwolniony listonosz, który zostanie z niczym, chyba że będzie miał mieszkanie po rodzicach z komuny.

Rzucie mu jakiś ochłap w socjalu, żeby nie zdychał z głodu i nie kwestionował waszego posiadania świata.

>I nie ma ROBOLI japiszonie skończ z tym gównem z ryja

Jak nie ma skoro sam nim byłem i widziałem innych? W procesie wyniszczenia dla luksusu paru dominujących japiszonow, którym to wyniszczenie nie będzie nigdy zapomniane i kiedyś przyjdzie czas rozliczenia.

>Skończ te religijne jazdy

Moja religijność polega na zakwestionowaniu woli i praw waszego boga oraz na propagacji woli i praw mojego boga.

Mój bóg w niczym nie przypomina waszego.

>Podróż do Turcji to jest piekło na ziemi?
>Żresz aż ci się ulewa.

Jestem tu tylko dlatego, że trochę liznąłem już waszego chamstwa i lepiej radzę sobie w waszej prymitywnej kulturze.

Dopóki ulegałem innym ludziom byłem przez nich niszczony.

Od kiedy wyraźnie im się sprzeciwiam powodzi mi się lepiej.

Dlatego też namawiam roboli, żeby zakwestionowali waszą brutalną i niesprawiedliwa ideologię.

Jeśli postawią Wam warunki ich życie będzie lepsze.

Jeśli bezwarunkowo uznają wasze posiadanie i roszczenia to zgniją w nędzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???

Pytałem ile lat twojej pracy w Berlinie wystarczy, żeby kupić dom w Polsce.
16?
Znów łżesz jak wieprz

Znów udowodniłeś, że jedyne co poradzisz udowodnić, to ujemny honor

Krystkon zadałem ci kila pytań, niektóre od 10 lat.
Pytania dotyczą TWOJEGO systemu
Skończ z tą pogardą

>>Nie każdy musi mieszkać w osobnym domu.
>Oczywiście ale niektórzy gotowi są poświęcić nawet cudze zycie, żeby mieszkać w osobnym domu
Tak, windykują długi żeby kupić działkę, niszczą życie innych
Znam jednego nazywa się (podobno) Krystian Hamerlik - Konopka. Windykował długi, żeby dorobić się domu, niszczył ludzkie życie, żeby dorobić się domu. Teraz udaje Szawła z Tarsu

Większość uczciwie na swoje domy pracuje.

>>rolnicy stanowią mniejszość mieszkańców wsi nieuku
>No oczywiście teraz na wsiach zamieszkali inwestorzy.
Żwirek i Muchomorek. Skończ jarać to gówno

>>40 godzin tygodniowo w Berlinie, kłamco
>Z wyłączeniem....
40 godzin tygodniowo w Berlinie, kłamco. To jest czas pracy najemnego pracownika w Berlinie. także twój

>>To, czyje są te domy obok mojego?
>Dobre pytanie.
Ja wiem, ty zmyślasz
Pytałem do kogo należy mój dom,
ucieczka
Pytałem czy twoje auto ma blachy, nawet to pytanie cię przerosło

>>>przymusowo opodatkowanej pracy najemnej
>>TWÓJ POSTULAT !
>No lekko przez Ciebie podrasowany.
Twój postulat
Ty proponujesz rujnujące podatki dla właścicieli mieszkań i znikome dla właścicieli rafinerii

Robotnik, który ma dom, ma z pracy płacić podatki. Twój postulat

>>>Gdyby to własność była opodatkowana a praca
>>Z czego listonosz ma płacić podatki
>> ILE LAT PYTAĆ?????
>Ten, którego zwolnicie,
Z czego listonosz ma płacić podatki
ILE LAT PYTAĆ?????
Z czego zapłaci lekarz, robotnik, policjant?

>>I nie ma ROBOLI japiszonie skończ z tym gównem z ryja
>Jak nie ma skoro sam nim byłem
Bo nie masz godności, ja nawet jako ładowacz byłem ROBOTNIKIEM
Oczywiście nie wiesz kim jest ładowacz i jaką pracę wykonuje, bo takiej pracy nawet w filmie nie widziałeś

>>Podróż do Turcji to jest piekło na ziemi?
>>Żresz aż ci się ulewa.
>Jestem tu tylko dlatego,...
... że cię stać. polskiego listonosza nie stać, ma na ciebie płacić podatki

Pytałeś w czyich domach mieszkają tureccy chłopi?
Nie, bo odpowiedź zburzyłaby twoją zachlaną wizję świata

>Dopóki ulegałem innym ludziom byłem przez nich niszczony.
raczej ty niszczyłeś windykatorze

>Jeśli bezwarunkowo uznają wasze posiadanie
to nie będą złodziejami

>i roszczenia to zgniją w nędzy.
Na wakacjach w Turcji czy w Maroku?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jeśli bezwarunkowo uznają wasze posiadanie
>to nie będą złodziejami

No tak, świat należy do Was i robolom można z niego korzystać tylko za waszą zgodą, o ile zrobią to czego chcecie a gdyby zechcieli z niego korzystać bez waszego pozwolenia to naslecie na nich waszą armię i policję finansowane z przymusowych podatków od pracy na waszym i od konsumpcji waszego.

Powodzenia robolom w szczęśliwym życiu podczas chwil gdy pan puści ich od taśmy na siku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców???

Pytałem ile lat twojej pracy w Berlinie wystarczy, żeby kupić dom w Polsce.
16?
Znów łżesz jak wieprz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem ile lat twojej pracy w Berlinie wystarczy, żeby kupić dom w Polsce.
>16?

Już pomijając to, że wciąż mówisz o zakupie domu w innym państwie niż zatrudnienie do prawdy na cudzym, to biorąc pod uwagę konieczność zapłaty komornego za życie i używanie waszego nie wystarczy życia.

To jakbyś kiedy kiedy wyzdrowieje i nabiore sił w sytuacji gdy ktoś inny wciąż upija mi krwi.

Odpowiedz nie jest złożona lecz prosta.

W tych warunkach nigdy!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??

>>Pytałem ile lat twojej pracy w Berlinie wystarczy, żeby kupić dom w Polsce.
>>16?
>Już pomijając to, że wciąż mówisz o zakupie domu w innym państwie niż zatrudnienie

A kto ci każe pracować w Niemczech?
(Znam takich, którzy codziennie dojeżdżają spod Świebodzina do Berlina do pracy)
Aaaa, zapewne zaległe sądowe wyroki, ściganie za oszustwa, alimenta.... trzeba się ukrywać w Berlinie

>biorąc pod uwagę konieczność zapłaty komornego za życie i używanie waszego
Mojego? Krystkon, poranek ledwie, a ty już naćpany widzisz różowe nosorożce?

>To jakbyś kiedy kiedy wyzdrowieje i nabiore sił w sytuacji gdy ktoś inny wciąż upija mi krwi.
>Odpowiedz nie jest złożona lecz prosta.
>W tych warunkach nigdy!

Paczpan, a dziesiątki tysięcy Polaków dorobiły się przez kilka lat w Niemczech, wracały i budowały domy. Kilka takich domów widzę z okna.

Wiele lat pracowałem daleko od domu, najmując mieszkania. W Rosji to czasem nie były mieszkania a chaty najmowane w kilku naraz.
Chciałeś mieć dom na cudzej krzywdzie, windykatorze. Nie udało się, Teraz chcesz mieć dom z cudzych podatków. Ja w tym czasie pracowałem. Spróbuj tego samego.
No, ale jedni wolą szporować na dom, inni najmują luksusowe mieszkanie i podróżują po czterech kontynentach i zmyślać że jak toś ma dom i kawałek sadu to na tym zarabia.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Paczpan, a dziesiątki tysięcy Polaków dorobiły się przez kilka lat w Niemczech, wracały i budowały domy. Kilka takich domów widzę z okna.

Oczywiście!

Żadnego nazwiska i adresu zamieszkania jednak nie podasz.

Na dziesiątki tysięcy przypadków nie znajdziesz nawet jednego przykładu.

Nieważna rzeczywistość ważne w co mamy uwierzyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Paczpan, a dziesiątki tysięcy Polaków dorobiły się przez kilka lat w Niemczech, wracały i budowały domy. Kilka takich domów widzę z okna.
>Oczywiście!
>Żadnego nazwiska i adresu zamieszkania jednak nie podasz.
Złodziejowi?
Naślesz swoich kumpli i ogłoszą, że dom jest tajny i nie uznają jego własności.

Ale jeśli podasz swój numer telefonu, to któregoś poproszę, żeby do ciebie zadzwonił
Co mu powiesz, jeśli zapyta po co ci ta wiedza?

>Na dziesiątki tysięcy przypadków nie znajdziesz nawet jednego przykładu.
Jesteś idiotą?

>Nieważna rzeczywistość
Dla ciebie nieważna. Chcesz, żebym nie widział tego co widzę ale uwierzył, że nie wolno ci jeździć drogami.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Paczpan, a dziesiątki tysięcy Polaków dorobiły się przez kilka lat w Niemczech, wracały i budowały domy. Kilka takich domów widzę z okna.
>>Oczywiście!
>>Żadnego nazwiska i adresu zamieszkania jednak nie podasz.
>Złodziejowi?

Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.

Nie ważne czy sam w to wierzysz ja nie oprę się nigdy na wierze innych ludzi bez dowodów.

To jest tylko twoje widzimisię służące twojemu interesowi przeciw interesowi społecznemu. Używasz tego widzimisie do kreacji prymitywnego prawa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??

>Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.
Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni

Nie mam upoważnienia do podawania ci adresów i nazwisk obcych ci ludzi, ale mogę poprosić, żeby do ciebie zadzwonił. Adresu ci nie podam, bo naślesz na niego swoich kumpli którzy "nie uznają własności"

Jeśli nie uwierzysz (a nie uwierzysz) to sprawdź w naukowych publikacjach. We Wrocławiu jest Ekonomiczny uniwersytet, zapewne prowadzili takie badania.

>Używasz tego widzimisie do kreacji prymitywnego prawa.
Trzeźwiejesz czasem?
Krystkonie, proponuję, czytaj swoje wpisy przed publikacją, bo znów udowodniłeś że jesteś idiotą

Jakie prawo kreuję?
Rozumiem, kolejny raz krystkon kłamie i... ucieczka. Argumentów brak



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeśli nie uwierzysz (a nie uwierzysz) to sprawdź w naukowych publikacjach. We Wrocławiu jest Ekonomiczny uniwersytet, zapewne prowadzili takie badania.

Aha czyli kiedy chodzi o wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym to rozliczenie co do grosza i kilkadziesiąt deklaracji, kwitów, formularzy, to samo gdy chodzi o konsumpcję, drukarki fiskalne i drukowane paragony przy konsumpcji jednego jogurtu a jeśli chodzi o rozkład własności i źródła jej finansowania to trzeba robić badania, a na takie niezgodne z waszą kapitalistyczną religią nikt nigdy nie zdobędzie pieniędzy a nawet gdyby je przeprowadził to nikt w nie nie uwierzy.

Boże jak ja nienawidzę waszego zakłamanego, brutalnego i prymitywnego świata. Rzygać się chce od świadomości waszych stosunków społecznych. To jak przy obserwacji życia dzikich zwierząt gdyby pomyśleć, że samemu należy żyć tak jak one.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??

>Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.
Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni

Nie mam upoważnienia do podawania ci adresów i nazwisk obcych ci ludzi, ale mogę poprosić, żeby do ciebie zadzwonił. Adresu ci nie podam, bo naślesz na niego swoich kumpli którzy "nie uznają własności"

Jeśli nie uwierzysz (a nie uwierzysz) to sprawdź w naukowych publikacjach. We Wrocławiu jest Ekonomiczny uniwersytet, zapewne prowadzili takie badania.

>Używasz tego widzimisie do kreacji prymitywnego prawa.
Trzeźwiejesz czasem?
Krystkonie, proponuję, czytaj swoje wpisy przed publikacją, bo znów udowodniłeś że jesteś idiotą

Jakie prawo kreuję?
Rozumiem, kolejny raz krystkon kłamie i... ucieczka. Argumentów brak

Przeczytałeś mój wpis?
Podasz numer telefonu?

>Aha czyli kiedy chodzi o wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym
Pokaż pracę najemną na swoim
Skończ manipulacje

>Boże jak ja nienawidzę waszego zakłamanego, brutalnego i prymitywnego świata.
Bardziej brutalny budowałeś jako windykator. Teraz udajesz, że to nie ty

Nie wypominaj zakłamania
kwadrans temu rzygnąłeś kłamstwem, że kreuję prawo
Resztę twoich kłamstw teraz pomijam, ale pamiętam

>Rzygać się chce od...
... twoich pełnych pogardy ucieczek

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Aha czyli kiedy chodzi o wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym to rozliczenie co do grosza i >kilkadziesiąt deklaracji, kwitów, formularzy, to samo gdy chodzi o konsumpcję, drukarki fiskalne >i drukowane paragony przy konsumpcji jednego jogurtu a jeśli chodzi o rozkład własności i źródła >jej finansowania to trzeba robić badania, a na takie niezgodne z waszą kapitalistyczną religią >nikt nigdy nie zdobędzie pieniędzy a nawet gdyby je przeprowadził to nikt w nie nie uwierzy.

Twórca podatku VAT zakładał, że ten jeden podatek wystarczy by mógł się utrzymać aparat władzy.
Ludzie nie mieli być ponumerowani i nie niemieli być zakładnikami urzędów skarbowych. Dzisiaj mamy taką sytuację, że obszarnik orząc koniem swoje morgi, nie interesuje się dolą konia, za to go opodatkował. Koniowi powiedział, że jest wolny i koń dwa razy mocniej orze.
Koniowi dano jeszcze kartkę do oddawania głosów i koń zwariował. Wydaje mu się, że sobą rządzi.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)


No to już nie pasuję do tego profilu bo:
- wystrzegam się mediów publicznych, za informację płacę i nie przyjmuję żadnej, która jest za darmo,
- od wielu lat już nie pożyczam pieniędzy i zamierzam już nigdy ich nie pożyczyć choćbym miał przymierać głodem, nienawidzę pożyczek
- od dziesięcioleci nie biorę udziału w tajnych i pośrednich wyborach, uznaję je za niemoralne, nie uznaję też prawa pochodzącego z takich wyborów, uważam, że natura jest źródłem prawa i że należy je odkrywać
- ograniczyłem istotnie swoją konsumpcję, jem niewiele, poszukuję rzeczy dobrych w nie nowych
- zerwałem ze wszystkimi nalogami, spędzam życie w całkowitej trzeźwości umysłu

Oczywiście mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia, muszę np. koniecznie wyzwolić się od pracy najemnej, ale w obecnym świecie z 4 dzieci jest naprawdę trudno. Niemniej dokonam tego na pewno, to ma u mnie najwyższy priorytet.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)

>Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.
Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni

ILE RAZY PYTAĆ??????

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka

Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??

Jakie prawo ci kreuję?
TY twierdzisz, że kreuję
Walnąłeś publicznie pierd i .... ucieczka
Cuchniesz

>- wystrzegam się mediów publicznych, za informację płacę i nie przyjmuję żadnej, która jest za darmo,
Twój wybór

>- od wielu lat już nie pożyczam pieniędzy i zamierzam już nigdy ich nie pożyczyć choćbym miał przymierać głodem, nienawidzę pożyczek
Twój wybór
Ale nie zabraniaj pożyczaj tym, którzy chcą.

>- od dziesięcioleci nie biorę udziału w tajnych i pośrednich wyborach,
Twój wybór, ale zmyślasz, że inni uczestniczą
Dlaczego zmyślasz? Bo nie poradzisz rozmawiać bez pogardy

>uznaję je za niemoralne
Ucieczką od przykładu wyborów wójta udowodniłeś że jawne są niemoralne

>, nie uznaję też prawa pochodzącego z takich wyborów,
bo to prawo zabrania ci kraść i gwałcić własne dzieci

>- ograniczyłem istotnie swoją konsumpcję,
Buahahahahahahahahah
zaiste, podróż na inny kontynent to ograniczenie konsumpcji
Powiedz to listonoszowi, lub sklepowej, których na to NIE STAĆ

>- zerwałem ze wszystkimi nalogami, spędzam życie w całkowitej trzeźwości umysłu
Buahahahahahahahahah
To skąd twoje zwidy, że kreuję ci prawo?
Skąd twoje zwidy, że mieszkanie twojej matki przynosi zyski?

>Oczywiście mam jeszcze parę rzeczy do zrobienia, muszę np. koniecznie wyzwolić się od pracy najemnej,
Powodzenia ! Bez ironii. Zacznij budować własny biznes, tylko UCZCIWIE, żeby nikt za tobą nie wysyłał opinii, że oszukałeś

>ale w obecnym świecie z 4 dzieci
Z czego jedno pracuje. skończ manipulacje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)
>muszę np. koniecznie wyzwolić się od pracy najemnej, ale w obecnym świecie z 4 dzieci jest >naprawdę trudno. Niemniej dokonam tego na pewno, to ma u mnie najwyższy priorytet.
>

Chcesz zostać hazardzistą ??
W jednej ze znanych krajowych firm handlowych zatrudnił się jegomość, który z kasy brał kasę i przeznaczał na hazard. Hazard miał mu los odwrócić. Firma się pokapowała jak jej ukradł 180 000 zł. Tego jegomościa czasami widzę. Nic nie ma, więc mu nic nie mogli zrobić.
Jak dzieci dorosną możesz sądownie lub nie uzyskać od nich alimenty.

www.infor.(*)e-placic-adwokat-wyjasnia.html

To będzie najlepsze wyjście.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz zostać hazardzistą ??

Chcę pracować u siebie i być zależnym co najwyżej od klientów, którym będę mógł odmówić jeżeli warunki nie będą dla mnie korzystne.

Sam twierdziłeś, że ziarno od plew odróżni się w każdych warunkach czy to restrykcyjny komunizm czy agresywny kapitalizm..

Zatem nie ma co się poddawać tylko trzeba działać. Środowisko tylko w niewielkim stopniu mogę zmienić do własnych potrzeb, w pozostałym zakresie muszę się przystosować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie prawa ci kreuję?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Chcę pracować u siebie i być zależnym co najwyżej od klientów,

Dziadek miał kurnik i chlewik i Ty chcesz to kontynuować ??
Dzisiaj nie utrzymasz się z pracy jaką wykonywał dziadek.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dziadek miał kurnik i chlewik i Ty chcesz to kontynuować ??

Chodowla świń to nie jest moja działka. Tego nie będę robił.

>Dzisiaj nie utrzymasz się z pracy jaką wykonywał dziadek.

Zatem muszę sobie znaleźć coś odpowiedniego dla mnie na te czasy.

Mogę zresztą też pozostać robolem najemnym ale w warunkach jawnej księgi kapitału i podatku wyłącznie od własności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Dziadek miał kurnik i chlewik i Ty chcesz to kontynuować ??

>Chodowla świń to nie jest moja działka. Tego nie będę robił.

Użyłem alegorii do zobrazowania skali przedsięwzięcia.

>Mogę zresztą też pozostać robolem najemnym ale w warunkach jawnej księgi kapitału i podatku >wyłącznie od własności.

Jak zgłodniejesz to zmądrzejesz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak zgłodniejesz to zmądrzejesz.

Jesteś rojalista i wierzysz we władzę króla.

Dla Ciebie własność państwowa i rządy pierwszego sekretarza to ewolucyjne następstwo królestwa.

Ty w to po prostu wierzysz tak jak inni wierzą w prawo pochodzące z tajnych i pośrednich wyborów.

Ja w to nie wierzę.
Choć może określenie braku wiary jest tu nie tylko właściwie co to nie jest moje zycie.

Ty masz jakąś tam wizję społecznego życia i stosunków społecznych, które uznajesz za dobre, za słuszne.

Twoja wizja jest jednak sprzeczna z moją.

Jestem indywidualistą i wiem, ze nie mogę żyć jak pszczoła w ulu czy mrówka w mrowisku.

Mam w sobie coś z węża i muszę podążać własnymi ścieżkami, po których nie przechodził już wcześniej żaden inny wąż.

To nie jest tak, że nie masz racji tylko to jest kwestia wyboru życia zakorzeniona w tożsamości wynikającej z odczuwanych emocji.

Do szczęścia potrzebuje niezależności od innych ludzi a być może nawet ich nieobecności w moim życiu.

Nie jestem komunistą wiem to na pewno.

Nie jestem też brutalnym i agresywnym kapitalistą, których zasadniczo nienawidzę.

Jestem kimś innym i nawet nie wiem jeszcze kim. Staram się to przed sobą odkryć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ty w to po prostu wierzysz tak jak inni wierzą w prawo pochodzące z tajnych i pośrednich >wyborów.

Tzw. demokratyczne wybory to jest kolaboracja z okupantem, cwanym imperialistą.
Ja nie kolaboruję z okupantem i nie zachwycam się nim tak jak Ty.

>Jestem indywidualistą i wiem, ze nie mogę żyć jak pszczoła w ulu czy mrówka w mrowisku.

Jesteś minimalistą. Masz groszowe możliwości i dorabiasz sobie jakąś ideologię.
Mamy miliony takich zatomizowanych posiadaczy groszy, którzy są zdolni tylko zaspokajać swoje potrzeby fizjologiczne. Wygląda to tak jakby ktoś pszczołom dał narkotyki.
Podanie do ula narkotyków stworzy w ulu demokrację. Naćpane demokratyczne pszczoły robotnice dalej latają na pożytki tylko efekt ich pracy jest spożytkowany przez obcą im istotę.
Tak samo się dzieje z demokratycznymi człeczymi robolami. Demokratyczne człecze robole, naćpane demokratyczną propagandą, zapieprzają tak jak od tysięcy lat i nie interesują się na kogo.

>Nie jestem komunistą wiem to na pewno.

Więc nic Ci nie grozi.
Żydów komunistów wymordowano dlatego, że byli komunistami.
Siostrzeniec Freuda napisał wersję historii, którą się dalej niszczy Europę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mamy miliony takich zatomizowanych posiadaczy groszy, którzy są zdolni tylko zaspokajać swoje potrzeby fizjologiczne.

W mojej ideologi kapitał może a nawet powinien być skoncentrowany w rękach jednego człowieka ale pod warunkiem, że jest używany do budowy dobrobytu wszystkich na nim zatrudnionych ludzi a nie wyłącznie dla dobrobytu właściciela kosztem życia najemników.

Mój model społeczny różni się od twojego sposobem wyboru króla.

W moim modelu króla wybiera się przelewami własności i pieniądza a także publicznie jawnym i bezpośrednim wyborem wysokości podatku od własności przeznaczonym w zasadniczej części na dochód gwarantowany wszystkich.

W twoim modelu partia jedyna jak bóg jedyny wybiera sobie króla w tajemnicy przed tymi, którzy używani są do budowy królestwa.

Mam do Ciebie ważne i poważne pytanie, w jakim stopniu komunistyczni sekretarze wydoiliby niziny społeczne z życia przy budowie wielkiej piramidy, z której będą rządzić światem, gdyby nie kapitalistyczna konkurencja?

Sądzisz, że gdyby robolom w kapitalizmie nie powodziło się i gdyby komunistyczni sekretarze nie czuli na karku dyszącej konkurencji systemowej, to przejmowaliby się tak losem biedoty?

Przejmują się, dla utrzymania władzy tak samo jak zachodni kapitaliści dla utrzymania władzy wypłacają socjal biedocie, żeby nie zdechła z głodu, bo dokładnie wiedzą, że gdyby socjalu nie wypłacili to ich posiadanie świata zostałoby bardzo szybko zakwestionowane.

Nazarty, choćby śmieciowym jedzeniem, człowiek jest głupi i bezsilny.

Ten sam człowiek w obliczu głodu staje się szybko madry, silny i zaczyna zagrażać interesom.

Nie wierzę w żadną szczególną naturę komunistycznych sekretarzy ani w moralność daną w genach od boga.

Człowieka jest moralny tylko na tyle na ile musi, bo brak moralności zagraża jego interesom.

To instytucjonalizm czyni człowieka moralnym i społecznym. Bez instytucji człowiek zmienia się w dziką bestię.

Stąd też idea najwyższej instytucji jaką jest publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą, opisująca wszelką własność w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania oraz opisująca pieniądz, podając do publicznej wiadomości portfel każdego człowieka wraz z jego wszystkimi transakcjami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W mojej ideologi kapitał może a nawet powinien być skoncentrowany w rękach jednego człowieka

Czyli jesteś za tym, żeby nami rządził globalny jeden pan.

>W twoim modelu partia jedyna jak bóg jedyny wybiera sobie króla w tajemnicy przed tymi, którzy >używani są do budowy królestwa.

Król przekazuje władzę i nie odbywa się to z angażowaniem osób, które nie mających wiedzy o rządzeniu.
Jak zrobisz demokratyczną szopkę z tzw. wyborami to obcy szybko zhakują aparat władzy i ogłupią wszystkich swoją propagandą.
Dzisiaj w Polsce mamy przykład walki, o aparat propagandowy, pomiędzy obcymi nam agenturami.
Polska jest chwilowym państwem, chwilowo rządzonym przez różne obce agentury. Polska jest od wieków przyczółkiem do ataku na Rosję.
Niemieccy Żydzi komuniści prowadzili atak na Rosję przez teren Finlandii. Przez Finlandię wprowadzili 200 opłaconych płatnych morderców sprowadzonych z USA.

>Sądzisz, że gdyby robolom w kapitalizmie nie powodziło się

Robolom nie powodzi się w kapitalizmie, tylko powodzi im się w metropolii światowego imperializmu. W metropolii tej znajduje się fabryka papieru fiducjarnego, którego używanie narzucono wszystkim.
Ja jak bym miał możliwość drukowania papieru fiducjarnego i wprowadzania go do obiegu, to też by mi się powodziło, bez względu na to jakie bajki bym wymyślał.
Jaki to naród wyciągnęły z biedy lichwiarskie pożyczki z MTW ??

>wypłacają socjal biedocie, żeby nie zdechła z głodu, bo dokładnie wiedzą, że gdyby socjalu nie >wypłacili to ich posiadanie świata zostałoby bardzo szybko zakwestionowane.

Kto by zakwestionował ??
Mamy kapitalistyczny monopol na państwowe "leczenie". Każde miasto ma jedne wodociągi. Każdy ma w domu telawizor. Imperialista mając takie narzędzia wie, że nikt nie jest w stanie mu podskoczyć.
Ciekawą mamy w Polsce teraz sytuację. Nastąpiła z(a)miana władzy i trwa walka o aparat propagandy. Natomiast "polskie" wojsko na pewno nie doczeka się zmian w sztabie generalnym.
Przekonamy się niedługo, w jakim to sektorze szarych komórek, nowi demagodzy propagandy zmienią nam ustawienia.

> człowiek w obliczu głodu staje się szybko madry, silny i zaczyna zagrażać interesom.

Człowiek w obliczu głodu szybko pokornieje i jest zmuszony przyjąć niższą stawkę za swoją pracę.

>Nie wierzę w żadną szczególną naturę komunistycznych sekretarzy ani w moralność daną w genach >od boga.

To dlaczego żydowskie UB, po wojnie, wymordowało nam "wrogów ludu" zaczynając od tych co umieli czytać i pisać ?? Po kolejnym "odzyskaniu niepodległości" "nasze" nowe "demokratyczne elity" to się szybko zorientowały w jakie rodziny się wżenić, by mieć nowy koszerny certyfikat, na zajmowanie ważnych stanowisk.
Stary koszerny certyfikat stracił ważność.

>Człowieka jest moralny tylko na tyle na ile musi, bo brak moralności zagraża jego interesom.
>To instytucjonalizm czyni człowieka moralnym i społecznym. Bez instytucji człowiek zmienia się >w dziką bestię.
>

Sam potwierdzasz, że prywatny interes czyni człowieka niemoralnym.
Człowiek społeczny nie jest dziką bestią.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Król przekazuje władzę i nie odbywa się to z angażowaniem osób, które nie mających wiedzy o rządzeniu.

Każdy ma wiedzę o rządzeniu, która opiera się na bardzo prostych kryteriach - jest komuś dobrze albo źle. Nie trzeba wiedzy o inwestycjach, oszczędnościach, pożyczkach konkurencji, obcych agenturach żeby odróżnić dobre samopoczucie od złego, siłę od zniszczenia, rozwój od redukcji, życie od śmierci.

>Jak zrobisz demokratyczną szopkę

Jestem wrogiem tajnej demokracji pośredniej i zwolennikiem jawnej demokracji bezpośredniej. Wierze, że wybór dokonany pod prawdziwym nazwiskiem, o którym wszyscy wiedzą albo z największą łatwością mogą się dowiedzieć ma znaczenie. Nie wierzę w tajne wybory króla przez elity ani w tajne wybory papierza przez biskupów. Nie jestem podobny do Ciebie i nigdy takim wyborom nie podporządkuje się, przejdę do rebeli.

>z tzw. wyborami to obcy szybko zhakują aparat władzy i ogłupią wszystkich swoją propagandą.

W moim modelu społecznym wybiera się zasady w jawnej demokracji bezpośredniej. Każdy w nim w każdej chwili może swoje zdanie zmienić a wiara większości wyrażona jawnie i bezpośrednio stanie się prawem. Nawet najlepsza propaganda nie poradzi przeskoczyć problemu głodu i wmówić człowiekowi, że jest nasycony.

>Robolom nie powodzi się w kapitalizmie, tylko powodzi im się w metropolii światowego imperializmu. W metropolii tej znajduje się fabryka papieru fiducjarnego, którego używanie narzucono wszystkim.

Gdyby komunizm był taki wspaniały jak go opisujesz, chińscy komuniści nie potrzebowaliby u siebie zachodnich kapitalistów ani zachodnich konsumentów.

Powstaje wręcz wrażenie, że chińscy komuniści nie osiągnęliby niczego gdyby produkcją w Chinach nie rządzili zachodni kapitaliści i gdyby większość produkcji nie poszła na eksport.

Zatem chiński komunizm mógł się rozwijać tylko dzięki połączeniu z zachodnim kapitalizmem.
Gdyby chińscy komuniści zbudowali mury oplecione drutem kolczastym i produkowali tylko dla siebie dziś pewnie gniliby w nędzy.

Królestwa upadły, bo królowie często okazywali się pasożytami społecznymi albo nieudolnymi wladcami, których powinien był zastąpić ktoś inny ale armie karmione przez biedotę broniły złą władzę.

Nie zgodzę się nigdy na powrót do królestwa czy to w wersji starożytnej czy w wersji watykańskiej czy też komunistycznej, bo nie wierzę w królestwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

> Nie trzeba wiedzy o inwestycjach, oszczędnościach, pożyczkach konkurencji,

Wystarczy słuchać tego, co gada telawizor.

>Gdyby komunizm był taki wspaniały jak go opisujesz,

Ja nigdy komunizmu nie opisywałem.
Piszę o komunizmie nie mając o nim pojęcia.

>Powstaje wręcz wrażenie, że chińscy komuniści nie osiągnęliby niczego gdyby produkcją w Chinach >nie rządzili zachodni kapitaliści i gdyby większość produkcji nie poszła na eksport.

Jacy to zachodni kapitaliści rządzą w Chinach, nazwiska ??

>Zatem chiński komunizm mógł się rozwijać tylko dzięki połączeniu z zachodnim kapitalizmem.
>Gdyby chińscy komuniści zbudowali mury oplecione drutem kolczastym i produkowali tylko dla >siebie dziś pewnie gniliby w nędzy.

Chińczycy zachodni kapitalizm wykończyli swoimi tanimi produktami trochę lepszymi od śmieci.
Tak samo jak dostęp do niemieckiego śmietnika wykończył polskie firmy.


>Królestwa upadły, bo

Nie potrafiły się zjednoczyć w walce ze wspólnym wrogiem.
Żydzi przeniknęli struktury władzy i działali i działają w sposób zorganizowany.
Jakow Swierdłow z rodziną miał największy udział w pokonaniu cara Romanowa.
Zydzi zaatakowali Rosję od wewnątrz i z zewnątrz.
W Polsce nie było królestwa. Żydzi komuniści wiedzą jak działają ich groźni pobratymcy i nie dali rady.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jacy to zachodni kapitaliści rządzą w Chinach, nazwiska ??

A co?

Zakładami produkcyjnymi zachodnich koncernów w Chinach rządzą Chińczycy?

Chyba nie na tym polega prywatna własność, o której Ty twierdzisz, że jest chińska, państwowa ale w rzeczywistości działa ona jak prywatna zachodnia.

Jeśli mnie zmusisz to Ci znajdę te nazwiska.

Nigdy nie uwierzę, że prezesem oddziału zachodniego koncernu w Chinach jest Chińczyk. To nie miałby żadnego sensu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Jacy to zachodni kapitaliści rządzą w Chinach, nazwiska ??
>A co?
>Zakładami produkcyjnymi zachodnich koncernów w Chinach rządzą Chińczycy?

Chińczycy są ponad nimi.

pl.wikipedia.org/wiki/Wodnicha_późna

Zastosowanie szczepionek zawierających grzybnię tego gatunku zwiększa przyrost roczny sosny zwyczajnej (Pinus silvestris) o 42%, a wytwarzanie pąków szczytowych o 59%.

Grzyb wodnicha późna (Hygrophorus hypothejus) żyje w symbiozie z sosną zwyczajną.
Dlaczego ludzie nie potrafią między sobą wytwarzać więzi symbiotycznych ??

>Chyba nie na tym polega prywatna własność, o której Ty twierdzisz, że jest chińska, państwowa >ale w rzeczywistości działa ona jak prywatna zachodnia.
>
Twojego dziadka i ojca ograniczał w pojmowaniu świata i przyszłości: kurnik i chlewik.
Brytyjczycy z Kościołem wykorzystali ich do mordowania Żydów, komunistów, którzy mogli dać nam wszystkich lepszą przyszłość.
Naszym przodkom wstawiono wizje, że Żydzi im zagrażają swoim komunizmem.
Zobacz i porównaj, jak dzisiaj rozwijają się komunistyczne Chiny a jak się powodzi Twojej rodzinie.

Żydów nie mordowano dlatego, że byli Żydami.
Żydów wymordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI.


Hamerlik, jak by dzisiaj wyglądała Europa gdyby niemieckim Żydom udało się stworzyć komunistyczne mocarstwo ? Europa nie doznawała by już wojen bo miałaby broń atomową.
Nasi najlepsi na świecie naukowcy, których nam wykradli Żydzi amerykańscy, dokonywaliby cudów o jakich nikt wtedy nie słyszał i nie marzył.

Ci co stworzyli antysemityzm, wymierzony w Żydów komunistów, dzisiaj kontynuują jego cel pod hasłem antykomunizmu. Antysemityzm i antykomunizm to robota Żydów amerykańskich. Tak samo jak nazizm w Niemczech i na Ukrainie. Tworzenie nazizmu na Ukrainie Żydzi amerykańscy rozpoczęli zaraz po wojnie i wciąż go kontynuują. Jest to operacja AERODYNAMIC. Nazywana też. Projekt AERODYNAMIC.

>Nigdy nie uwierzę, że prezesem oddziału zachodniego koncernu w Chinach jest Chińczyk. To nie >miałby żadnego sensu.
>
Dla kogo nie miałoby sensu ?
Kto to powiedział: kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy ??
Kto zarządza bankami w Chinach ??
szarley (54911 punktów)
>>Jacy to zachodni kapitaliści rządzą w Chinach, nazwiska ??
>A co?
>Zakładami produkcyjnymi zachodnich koncernów w Chinach rządzą Chińczycy?

Wg niejakiego Hamerlika - Konopki wyłącznie Chińczycy
Podaj nazwisko i adres któregokolwiek niechińskiego zarządcy

Nie ma

Twoja logika

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To dlaczego żydowskie UB, po wojnie, wymordowało nam "wrogów ludu" zaczynając od tych co umieli czytać i pisać ??

To była walka o władzę ludzi o sprzecznych wizjach społecznych.

"Wrogowie ludu" mieli w głowach dążenie do sprzecznej organizacji społecznej i stojącej za tym odrębnej hierarchii.

Panujący komuniści nie mogli pozwolić sobie na rozwój nowej władzy, więc niszczyli ja w zarodku, tak jak lwy, które zabijają młode lwy spłodzone przez innych samców.

kanibalizm.prv.pl/lwy.html

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Panujący komuniści nie mogli pozwolić sobie na rozwój nowej władzy, więc niszczyli ja w zarodku, >tak jak lwy, które zabijają młode lwy spłodzone przez innych samców.
>

Stara "polska" władza niczym się nie różniła od obecnej, wybranej "demokratycznie".
Agentura brytyjska używała Polski do niszczenia możliwości powstania potężnej Europy.
Po Brytyjczykach mamy Żydów amerykańskich.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Stara "polska" władza niczym się nie różniła od obecnej, wybranej "demokratycznie".
>Agentura brytyjska używała Polski do niszczenia możliwości powstania potężnej Europy.
>Po Brytyjczykach mamy Żydów amerykańskich.

Być może Polak z natury rozumie świat tylko do granicy własnego płotu a Ty tu o jakimś europejskim imperium.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Żadnego nazwiska i adresu zamieszkania jednak nie podasz.
>Złodziejowi?
>Naślesz swoich kumpli i ogłoszą, że dom jest tajny i nie uznają jego własności.
>Ale jeśli podasz swój numer telefonu, to któregoś poproszę, żeby do ciebie zadzwonił
>Co mu powiesz, jeśli zapyta po co ci ta wiedza?

Aha czyli człowiek dorobił się ciężką i uczciwą pracą najemną na cudzym u Niemców własnego domu a teraz wstydzi się tego i boi się, że gdy inni się dowiedza, to mu ten dom ukradną?

Nawet gdyby to było rzeczywistością a nie jedynie wytworem twojego umysłu służącym twoim interesom, byłoby to świadectwem prymitywizmu waszej kultury i wg mnie obrzydliwością.

Nie mów mi więcej o dziesiątkach tysięcy tylko podaj jeden konkret, który mozna zweryfikować poza twoimi słowami.

Nie interesują mnie przy tym powszechne wierzenia czy wyobrażenia prawdy, interesują mnie wyłącznie fakty, których nie potrafisz podać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.
Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni

Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka
Jakie prawo ci kreuję?
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jednego przykładu nie potrafisz podać a twierdzisz o dziesiątkach tysięcy.
>Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni

Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru, nie stać mnie i używam cudzych. Trochę to przesada np. przy potwierdzeniu przelewów bankowych posługiwanie się cudzym telefonem i numerem ale z drugiej strony moje konto w banku pod obcą i nie wiadomo pod czyją kontrolą jest tak samo moje jak i ten używany cudzy numer telefonu.

No i z życia na cudzym, za które trzeba płacić z niewielkiego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym wynika potem taki stan "mojego" konta bankowego pod obcą kontrolą, że nie ma co z niego ukraść, bo już zostało skutecznie okradzione przez urzędników w tym jak ich nazywasz urzędników bankowych, więc w sumie wisi mi to, że używam cudzego numeru i telefonu.

Niby mi to wisi a jednak rozpoznaję w tym skurwysyństwo.

Ten cudzy numer telefonu z największą łatwością znajdziesz w internecie w związku z moim nazwiskiem chociaż to bzdura, bo i tak nikt do mnie nie zadzwoni a jak zadzwoni to będzie kłamał i udawał kogoś kim nie jest.

Nigdy nie uwierzę w twoje słowa czy twoich kolegów. Mogę przyjąć tylko taka informację, na której źródło nie macie wpływu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Jakie twoje dzieci mają prawa do mojego wynagrodzenia za przekłady?
Ucieczka
pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Pytanie o podział kopalni
ucieczka
przykład krów
Ucieczka
Przykład włamywacza
ucieczka
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy
ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Z czego mam płacić podatki od mojego domu, jeśli nie z pracy?
Ucieczka
Jakie prawo ci kreuję?
Ile lat jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś nasycony pogardą dla rozmówców??

>>Podaj swój numer telefonu a do ciebie zadzwoni
>Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru,

Biedactwo....

>nie stać mnie

Biedactwo.... ile trzeba zarabiać w Berlinie, żeby było stać na telefon?

>No i z życia na cudzym, za które trzeba płacić z niewielkiego wynagrodzenia za pracę
Biedactwo....
Ile to jest w Berlinie "niewielkie wynagrodzenie?

Niestety kolejne pytanie.... Znów okazja do ucieczki

Baw się dobrze

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedactwo....

Ciebie to bawi ale mnie już mniej.

Ustępowanie Wam w każdej sprawie i podporządkowywanie własnego życia waszemu w imię waszej zgniłej sprawiedliwości i waszej obrzydliwej wizji rozwoju rzekomo wszystkich ale w praktyce tylko waszych rodów.

To naprawdę powoduje cierpienie.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Biedactwo.... ile trzeba zarabiać w Berlinie, żeby było stać na telefon?

>Ciebie to bawi ale mnie już mniej.

Tak, bawi. Ktoś, kto na etacie zarabia więcej niż średnia w Berlinie, dodatkowo ma w Niemczech firmę, głosi, że nie stać go na telefon.

To jest śmieszne kłamstwo

W dodatku kolejna ucieczka śmiesznego pajaca, od odpowiedzi na pytanie, które sam sprowokował

Ile kosztuje w Niemczech telefon?
Ile abonament?

Jak cię nie stać, to w Polsce najtańszy jest za 20 złotych. Wykupię ci. Wyślę co kartę i aparat. Zleksza używany, ale i tak nowy model, biedactwo.

Masz wszystkich wokół za idiotów, pisząc, że jesteś jedynym Niemcem, którego nie stać na telefon?
Czytaj własne słowa. Ciekawe czy twoja żona wie jaka lamuzga jej się przytrafiła.

>Ustępowanie Wam w każdej sprawie i podporządkowywanie własnego życia waszemu...
.... jest twoim urojeniem. Miałbyś trochę litości nad swoimi dziećmi i choć w czas Świąt odstaw zioła

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ustępowanie Wam w każdej sprawie i podporządkowywanie własnego życia waszemu...
>.... jest twoim urojeniem.

No oczywiście, bowiem na cudzym i w otoczeniu cudzego jesteś wolny i działasz na swoją rzecz.

Dlatego też tak agresywnie bronisz swojego bezwarunkowego posiadania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Ucieczka.

Wesołych Świąt

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ucieczka.
>Wesołych Świąt

Już Ci tłumaczyłem, że wasz bóg nie jest moim i wasze kapitalistyczne święta też nie są moimi.

Nic nas nie łączy lecz wszystko nas dzieli.

Nie mam najmniejszej ochoty na cichą i spokojną w waszym otoczeniu.

Nie mam zamiaru się z Wami godzić czy Tobie przebaczyć ani podczas waszych kapitalistycznych świąt ani nigdy.

Jeśli to rani czyjekolwiek uczcia religijne czy jakiekolwiek inne mam to tak samo gdzieś jak Wy mieliście gdzieś wszystkie krzywdy jakie mi wyrzadziliscie.

Mój Bóg jest dobry i sprawiedliwy a wasz brutalny i chciwy zatem świątujcie sobie wraz z waszym bogiem ale beze mnie i bez mojego boga.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru, nie stać mnie
Masz mnie za idiotę, który uwierzy, że nie stać cię na telefon?

>Jeśli to rani czyjekolwiek uczcia religijne czy jakiekolwiek inne mam to tak samo gdzieś jak Wy mieliście gdzieś wszystkie krzywdy jakie mi wyrzadziliscie.

Proszę o wybaczenie, że zjadłem nerkę twojego dziecka, naplułem ci do zupy, nasikałem do gumofilców i kupiłem działkę na której chciałeś budować dom.

Proszę o wybaczenie, że doprowadziłem Berlin do takiej nędzy, że zarabiających powyżej średniej nie stać na telefon i nowe onuce.

* * *

Proszę o wybaczenie, że przez wiele lat pracowałem w spółdzielczych strukturach, w których jest maksymalna dekoncentracja własności największa jawność działania firmy i największy wpływ pracowników na zarządzanie. Wiem, że to boli kogoś stworzonego do niewolnictwa, byle pan miskę napełnił.

Proszę o wybaczenie, że znam się na górnictwie, bo jakoś nie poradzę przyjąć argumentu, że kopalnię można podzielić na części na przykładzie taczek.

Nie przepraszam cię za pogardę. Wprzódzi zakończ swoją.

Żal mi twoich dzieci syconych kłamstwami, obelgami, rzucanym gównem, uczonych winienia wszystkich wokół za własne wady. Uczonych winienia Turków za to, że przegraliście pod Grunwaldem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Proszę o wybaczenie

Za pogardę i poniżenia?
Za to, że będziesz mną gardził i poniżał mnie dalej aż do śmierci?
Za to, że nie tylko określasz mnie "nikim" ale też tak mnie traktujesz?
Za to, że nie przestaniesz dopóki mnie nie zniszczysz zupełnie?

Nigdy!

Zresztą Ty nie potrafisz prosić, Ty potrafisz tylko chcieć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Zaprzestań pogardy, przestaniesz jej doświadczać
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

>Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru, nie stać mnie
Masz mnie za idiotę, który uwierzy, że nie stać cię na telefon?

Pisanie takich bredni, jest pogardą dla rozmówcy

Kłamiesz. Publicznie kłamiesz, a kiedy przypominam twoje kłamstwo, CYTUJĘ je, udajesz, że nie przeczytałeś
Zaprzestań pogardy, przestaniesz jej doświadczać
Skończ się ośmieszać, skończ starać się o pogardę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pisanie takich bredni, jest pogardą dla rozmówcy

Nienawidzę zależności od innych ludzi, zgniłych kompromisów, na które musze z nimi chodzić, bo każdy mój krok stąpam po cudzym, a wokół mnie pełno ideologów fałszywej ideologii, sędziów fałszywej sprawiedliwości, wojska, policji, komornikow, poborców gotowych przemocą i agresją egzekwować cudze prawo tajnej i nieopodatkowanej własności.

Gdyby było mnie stać na własny telefon i własny numer telefonu to z pewnością chciałbym to osiągnąć, żeby zyskać choć trochę niezależności od potężnej chciwości i bezwzględności innych ludzi.

To nie są brednie a prawdziwą pogardą dla drugiego człowieka jest wasz i nie mój system stosunków społecznych oparty na tajemnicach, groźbach, przymusach, przemocy, biurokracji, tajnej i dotowanej własności oraz podatkach od biedy.

Jak już mówiłem wszystko nas dzieli i nic nas nie łączy.

Moja nienawiść do waszego systemu społecznego przybiera z każdym dniem i czuję to wyraźnie.

Nie chodzi o to, że nienawidzę Ciebie, choć to też prawda ale o to, że nienawidzę świata jaki z kolegami mi urządziliście.

Wasza zgniła ideologia napełniła ludzkie umysły poczuciem wstydu i braku wartości, więc nikt się nie przyzna, że nie stać go na telefon i numer, lecz każdy będzie milczał w nadziei, że nikt się o tym nie dowie i nie będzie z niego drwił ale ja mogę się do tego przyznać nawet publicznie, bo nie działa już na mnie wasza fałszywa ideologia, które służy waszym interesom budowanym kosztem życia innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru, nie stać mnie
Masz mnie za idiotę, który uwierzy, że nie stać cię na telefon?

Pisanie takich bredni, jest pogardą dla rozmówcy

Rozumiesz?

>Gdyby było mnie stać na własny telefon i własny numer telefonu
Pisanie takich bredni, jest pogardą dla rozmówcy

Jesteś jedynym Niemcem, którego nie stać na telefon!

Boli cię pogarda od innych?
Zaprzestań pogardy wobec innych


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiesz?

Muszę zapłacić bardzo wysokie podatki od pracy najemnej na cudzym na państwowe dopłaty do własności prywatnej, w Niemczech to blisko połowa wynagrodzenia.

Z reszty muszę opłacić życie na cudzym.

Jakby tego nie było dość muszę zapłacić podatek od każdego zjedzonego bochenka chleba i każdego zjedzonego jogurtu, żeby poza dopłatami do waszej własności prywatnej wystarczyło jeszcze na waszą armię i policję, broniące waszej własności prywatnej, waszych złych rządów na niej i jeszcze na darmową i przymusową szkołę, w której moje dzieci zostaną oprogramowanie na kolejne pokolenie waszych niewolników.

Rozumiesz?

Skoro mogę żyć w cudzym mieszkaniu to dlaczego nie miałbym używać cudzego samochodu i cudzego telefonu oczywiście na waszych warunkach robiąc z nimi to tylko na co mi pozwólcie?

Czyż nie o to Wam chodzi?

Rozumiesz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Napisałeś kłamstwo.
Wypomniałem ci je
(nie pierwszy raz)
Zamiast napisać, że masz służbowy telefon i pracodawca cię nie kontroluje, to KŁAMIESZ, że nie stać cię na swój

Okazałeś pogardę i SOBIE i innym, nie oczekuj, że inni będą cię szanować

>Muszę zapłacić bardzo wysokie podatki od pracy
Jak każdy Niemiec. Nie płacisz większych
A jednak jesteś jedynym Niemcem, którego nie stać na telefon

>Z reszty muszę opłacić życie na cudzym.
Jak 86% Berlińczyków.
A jednak jesteś jedynym Berlińczykiem, którego nie stać na telefon

>Jakby tego nie było dość muszę zapłacić podatek od każdego zjedzonego bochenka chleba
Jak każdy Niemiec. Nie płacisz większych
A jednak jesteś jedynym Niemcem, którego nie stać na telefon

Rozumiesz swoje kłamstwo?
Rozumiesz pogardę jaką okazujesz sobie?
Rozumiesz pogardę jaką okazujesz rozmówcom?
Kłamstwo jest pogardą

To samo dotyczy twoich kłamstw o zakazie poruszania się ulicami Berlina
KŁAMIESZ, a przyłapany na kłamstwie udajesz że nie przeczytałeś, a potem użalasz się że śmierdzisz gównem, którym sam się wysmarowałeś.

>żeby poza dopłatami do waszej własności
Zmyślonymi przez hamerlika.
Z czym dopłacasz do mojej własności w obcym kraju?
Znów okazujesz pogardę, znów pogardą oberwiesz.
Czego oczekujesz zmyślając?

>wystarczyło jeszcze na waszą armię
Moją Bundeswehr?

>i policję,
Moją Polizei?

Znów okazujesz pogardę, nie oczekuj czegoś innego.

>waszych złych rządów na niej
Nie ja wybierałem twojego Scholtza
WYTRZEŹWIEJ!!!!!!!

>i jeszcze na darmową i przymusową szkołę, w której moje dzieci zostaną oprogramowanie na kolejne pokolenie waszych niewolników.
WYTRZEŹWIEJ!!!!!!!

>Rozumiesz?
Rozumiem, nachlałeś się jak wieprz i nie wiesz gdzie jesteś, z kim rozmawiasz i jak się nazywasz

>Skoro mogę żyć w cudzym mieszkaniu to dlaczego nie miałbym używać cudzego samochodu i cudzego telefonu
Możesz, ale nie łżyj, że nie stać cię na własny. Wolisz cudzy, bo nie musisz płacić.
Rozumiesz?
Napisałeś że zasługujesz na pogardę, nie oczekuj szacunku

>oczywiście na waszych warunkach
Znów zmyślasz. Znów zasługujesz na pogardę

>Czyż nie o to Wam chodzi?
Nie.

>Rozumiesz?
Napisałeś, że jesteś godnym pogardy kłamcą
Rozumiem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zamiast napisać, że masz służbowy telefon i pracodawca cię nie kontroluje, to KŁAMIESZ,

Oczywiście mógłbym przyoszczedzic na śniadaniu dzieci.

Nie sprzeciwić się lidzkiej chciwości i żądzy dominacji, nie sprzeciwić się ideologom takim jak Ty a najemca i pracodawca zaczną kontrolować absolutnie wszystko.

>Jak każdy Niemiec.

Nie, jak każdy niemiecki robol najęty do pracy na cudzym. Właściciele nie płacą nic, przeciwnie otrzymują państwe dopłaty do własności prywatnej.

>A jednak jesteś jedynym Niemcem, którego nie stać na telefon

Jestem Polakiem

>>Z reszty muszę opłacić życie na cudzym.
>Jak 86% Berlińczyków.

Czyż nie o to właśnie chodziło?

O waszą "wyższą" organizację społeczną opartą na waszej posiadłości świata, w którym ludzkością rządzi właściciel, ukrywający się pod nazwą jednoosobowej spółki kapitałowej z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzącą działalność gospodarczą w skrytce na listy?

Czyż nie chodzi o to, żeby cała ludzkość żyła na waszym i nie wiedziała przy tym na czyim, bo będziecie ukrywać się w zamkniętych dzielnicach strzeżonych przez waszą armię i policję?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
No i znów zapracowałeś na pogardę odpisując na wpis, którego nie przeczytałeś

Jak długo jeszcze będę czekał na odpowiedzi na moje pytania?

>>Zamiast napisać, że masz służbowy telefon i pracodawca cię nie kontroluje, to KŁAMIESZ,
>Oczywiście mógłbym przyoszczedzic na śniadaniu dzieci.

Rozumiesz swoje kłamstwo?
Na śniadaniu dzieci oszczędzałeś podróżując do Turcji?
Abonament kosztuje 5 euro, przestań kłamać, że jesteś jedynym Berlińczykiem, którego na to nie stać
Przestań kłamać, bo się ośmieszasz. Pracujesz na pogardę

Napisałeś, że płacisz podatki na dotacje do mojej własności
Znów zapracowałeś na pogardę kłamstwem.

Chcesz, żeby cię szanowano? Przestań rzucać gównem, ale ty nie chcesz szacunku. Nie wiem jak nazywa się takie zboczenie, że facetowi staje dopiero, kiedy ktoś nim gardzi. ale to twój problem nie mój. Cały czas masturbujesz się widząc czyjąś pogardę i dlatego ją prowokujesz.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na śniadaniu dzieci oszczędzałeś podróżując do Turcji?

Rozumem, że wasz zasób ludzki, po opuszczeniu waszych fabryk, udając się na spoczynek w waszych domach powinien obserwować tylko waszą telewizję, która wyjaśni mu jaki jest bogaty wolny, żyjąc i pracując na waszym, nie wiadomo czyim ale ja zamierzam obserwować świat, ludzi i nie pozwolę Ci odebrać mi tej możliwości.

>Abonament kosztuje 5 euro, przestań kłamać,

Nie, używane połączenie telefoniczne i internetowe nie kosztuje 5 EUR tylko 100 EUR, więc Ty przestań kłamać.

I to jest kolejene 100 EUR, które mam być Wam winny za połączenie sieciowe pozostające całkowicie pod wasza kontrolą, nie wiadomo czyją.

Do tego dochodzi koszt telefonu i taki, na którym możesz pisać, w drodze do pracy najemnej na cudzym i z pracy do cudzego mieszkania, żeby publicznie sprzeciwić się waszej dominacji, nie, nie kosztuje 5 EUR lecz 300. Do tego dochodzi rachunek za prąd, który urządzenie podtrzyma 150 EUR miesięcznie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Nie mam ani swojego telefonu ani swojego numeru, nie stać mnie
Masz mnie za idiotę, który uwierzy, że nie stać cię na telefon?

>Gdyby było mnie stać na własny telefon i własny numer telefonu
Pisanie takich bredni, jest pogardą dla rozmówcy

>>Na śniadaniu dzieci oszczędzałeś podróżując do Turcji?
>Rozumem, że wasz zasób ludzki...
... jest kolejnym twoim wymysłem. Nie mam i nigdy nie miałem ludzkich zasobów, znów pracujesz na pogardę

Na śniadaniu dzieci oszczędzałeś podróżując do Turcji?

>, po opuszczeniu waszych fabryk,...
... Zmyślonych przez krystkona

>udając się na spoczynek w waszych domach...
... Zmyślonych przez krystkona

>powinien obserwować tylko waszą telewizję,
... Zmyśloną przez krystkona

>>Abonament kosztuje 5 euro, przestań kłamać,
>Nie, używane połączenie telefoniczne i internetowe nie kosztuje 5 EUR tylko 100 EUR,
W Polsce 5 euro
Jeśli w Berlinie kosztuje 100 euro to nie jest to majątek dla kogoś, kto zarabia więcej niż średnia w Berlinie i do tego ma swoją firmę

JESTEŚ JEDYNYM BERLIŃCZYKIEM, KTÓREGO NIE STAĆ NA TELEFON!!!!!!!
Mam w tę brednię uwierzyć???

>Do tego dochodzi koszt telefonu
Naprawdę mam wierzyć, że w Berlinie mieszka człowiek, który zarabia więcej niż średnia pensja w tym mieście, ma swoją firmę i nie stać go na telefon?????

KRYSTKON!!!!!!!!!! SKOŃCZ ZMYŚLAĆ!!!!!!!!!!!!!

>Do tego dochodzi rachunek za prąd, który urządzenie podtrzyma 150 EUR miesięcznie.
Biedactwo, podaj numer konta, dostaniesz zapomogę ode mnie

Pracujesz, ciężko pracujesz na pogardę, to nie wymagaj szacunku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Nienawidzę zależności od innych ludzi, zgniłych kompromisów, na które musze z nimi chodzić, bo >każdy mój krok stąpam po cudzym, a wokół mnie pełno ideologów fałszywej ideologii, sędziów >fałszywej sprawiedliwości, wojska, policji, komornikow, poborców gotowych przemocą i agresją >egzekwować cudze prawo tajnej i nieopodatkowanej własności.
>

Stałeś się komunistą.

pl.wikiped(*)ualistów_w_Obronie_Pokoju

Kajdany amerykańskich imperialistów mają zamienić świat w komisariat policyjny, a jego ludność w niewolników kapitału.(...)
Kulturze krajów europejskich, które wniosły ogromny wkład do światowego dorobku ludzkości, grozi niebezpieczeństwo utraty oblicza narodowego. [...] Ludzie, którzy przyjęli metody faszyzmu, uprawiają w swoich krajach dyskryminację rasową, prześladują wybitnych przedstawicieli nauki i sztuki. [...] Podnosimy głos w obronie pokoju, w obronie swobodnego rozwoju kulturalnego narodów, w obronie ich niepodległości narodowej, ich ścisłej współpracy i przyjaźni


Po groźbach Jemsa Francisa Byrnesa, które padły podczas jego przemówienia w 1946 r. w teatrze w Stuttgarcie, intelektualiści zorganizowali kongres we Wrocławiu.
Dzisiaj już w Europie nie ma takich nieopłacanych intelektualistów, którzy mogliby pokonać wpływ na zasób ludzki Europy opłacanych propagandystów i presstytutek.
Hamerlik nie denerwuj się.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Stałeś się komunistą.

Czasem też tak sądzę ale na żadne tajne układy w partii jedynej nie idę i na wieszanie gęby pierwszego sekretarza w przedszkolach.

Mógłbym się zgodzić z tym, że majątek jest państwowy i jest dzierżawiony jednostkom pod zarząd za opłatą podatkową ale tylko w warunkach publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą i zaszyfrowanych portfeli, do których żaden członek partii ani jego uzbrojony funkcjonariusz nie ma dostępu.

W sumie co za różnica czy własność prywatną opodatkujesz czy nazwiesz ją państwową dzierżawioną. Efekt będzie jednakowy.

Wiem jednak, że nigdy nie będę akceptował ani tolerował cudzej tajnej i bezwarunkowej własności. Dla mojego umysłu to jest tabu, zatem może i mam w sobie coś z komunisty.

Dla mnie szarley jest orędownikiem brutalnego kapitalizmu pełnego przemocy i tajemnic i mam problem z tym człowiekiem. Czuję wyraźne, że nie jesteśmy ulepieni z tej samej gliny lecz z dwóch zupełnie odmiennych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>W sumie co za różnica czy własność prywatną opodatkujesz czy nazwiesz ją państwową dzierżawioną. >Efekt będzie jednakowy.
>

Nie będzie jednakowy.
Cwani kapitaliści na terenach, które zagarnęli, wprowadzają swoje prawa na które nie masz żadnego wpływu. Tereny grodzą i zatrudniają lokalnych biedaków do ich pilnowania.
Wiesz jaki taki biedak jest szczęśliwy za to, że ma możliwość dostać parę groszy pilnując terenu, który był własnością społeczności do której należał. Gardzi biednym środowiskiem, z którego wyrósł.
Chcesz tym biedakom uzmysłowić, ile stracili jak ich demokratycznie skolonizowano ??
To tak być chciał wytłumaczyć "patriotom" z tzw. solidarności, że nas nie wyzwolili.
Takiemu "patriocie", w imieniu kapitalistów, jakiś zainstalowany demokratycznie Żyd przypiął medal. Taki "wyzwolony patriota", w kagańcu i na smyczy, merda ogonem jak mu pan coś do miski wrzuci.
Hamerlik z kim ty chcesz prowadzić dyskusję ??
Temu "wyzwolonemu patriocie" pan może ściągnąć kaganiec i bez problemów poszczuć go na sąsiada.
Ciebie nie będzie słuchał. Jak się zbliżysz to Ciebie pogryzie i dostanie kolejny medal.

www.youtube.com/watch?v=pnP5kgLDeSA
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie będzie jednakowy.
>Cwani kapitaliści na terenach, które zagarnęli, wprowadzają swoje prawa na które nie masz żadnego wpływu. Tereny grodzą i zatrudniają lokalnych biedaków do ich pilnowania.
>Wiesz jaki taki biedak jest szczęśliwy za to, że ma możliwość dostać parę groszy pilnując terenu, który był własnością społeczności do której należał. Gardzi biednym środowiskiem, z którego wyrósł.
>Chcesz tym biedakom uzmysłowić, ile stracili jak ich demokratycznie skolonizowano ??

Szarley napisał mi, że wbije mi widły jak wejdę na jego teren i że muszę uznać bezwarunkowo jego posiadłość, bez względu na to ile terenu pozostaje mi poza jego i jego kolezkami posiadłościami.

Napisał mi tez, że nie ujawni mi, który teren należy do niego i że muszę obserwować ogrodzenia i oznaczenia "teren prywatny wstęp wzbroniony" i do tych oznaczeń mam się bezwarunkowo stosować inaczej wezie kapitalistyczną policję.

Dodał tez, że to jest dla mojego dobra i mojej rodziny, między wyzwiskami i określeniami związanych ze mną kobiet prostytutkami psów.

Muszę to jeszcze przemyśleć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Szarley napisał mi, że wbije mi widły jak wejdę na jego teren
Wezwie policję, widły to była metafora. Ale zanim przyjedzie policja, jeśli będziesz agresywny, użyję wszystkich dostępnych środków w obronie swojej rodziny przed złodziejem.

>i że muszę uznać bezwarunkowo jego posiadłość
Tak, musisz. Ja muszę tak samo uznać twoją i twojej matki.

>, bez względu na to ile terenu pozostaje mi poza jego i jego kolezkami posiadłościami.
Koleżków wymyśliłeś zasługując na pogardę
Poza moją kontrolą pozostaje wszystko co jest za moim terenem. W praktyce cała Ziemia.

>Napisał mi tez, że nie ujawni mi, który teren należy do niego
Oczywiście, że nie ujawnię. Zapowiadasz kradzież, mam ci w tym pomagać?

>i że muszę obserwować ogrodzenia
Nie musisz. Masz uznać wszystkie. Cokolwiek nie twoje - nie wchodzisz.

>i oznaczenia "teren prywatny wstęp wzbroniony"
Nawet bez tej tabliczki nie wolno ci wchodzić na cudze.

>i do tych oznaczeń mam się bezwarunkowo stosować inaczej wezie kapitalistyczną policję.
Tak, wezwę policję
kapitalistyczną sam zmyśliłeś w celu manipulacji

>Dodał tez, że to jest dla mojego dobra i mojej rodziny,
Zmyślaj dalej

>między wyzwiskami
Doprawdy? Użyłem wyzwisk?
Nazwałem psiego chuja psim chujem. To nie jest wyzwisko, ale stwierdzenie faktu. Zmyślasz moje poglądy, wymyślasz mój życiorys, zarzucasz mi przestępstwa i łajdactwa. Jesteś psim chujem

>i określeniami związanych ze mną kobiet prostytutkami psów.
PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM !

Jeśli ty nazywasz mnie przestępcą, to ja nazywam twoje suki k***ami dla psów
PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM!

Prosty komunikat




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawet bez tej tabliczki nie wolno ci wchodzić na cudze.
>>i do tych oznaczeń mam się bezwarunkowo stosować inaczej wezie kapitalistyczną policję.
>Tak, wezwę policję
>kapitalistyczną sam zmyśliłeś w celu manipulacji

A co?

Nie służy ona waszej kapitalistycznej ideologii, kapitalizmowi opartemu na tajnej i nieopodatkowanej własności?

Może służy uniwersalnej sprawiedliwości pochodzącej od waszego jednego boga?

Jak panował komunizm to była komunistyczna milicja ale gdy ludzkie umysły opętała wasza kapitalistyczna religia to policja wcale nie jest kapitalistyczna pomimo, że asystuje waszym komornikom i poborcom podatkowym, tylko jest uniwersalnie sprawiedliwa, której działanie jest ugruntowane w tajnych i pośrednich wyborach.

Powtarzam tajnie i pośrednie wybory są niemoralne i żadnemu moralnemu człowiekowi nie wolno ich uznać, moralny człowiek powinien uznać jedynie wybory jawne i bezpośrednie.

Ponadto ludzie opętani ideologicznie tracą zdolność odróżnienia dobra od zła.

Nie określaj mi co mi wolno i czego mi nie wolno, bo nie jestem wyznawcą waszego czarnego pana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Nadal podtrzymujesz, że nie stać cię na kupno telefonu?
Nadal brniesz w kłamstwo, że zarabiając powyżej średniej płacy w Berlinie jesteś jedynym Berlińczykiem, którego nie stać na telefon?

Nadal uważasz, że wokół sami głupcy, którzy w to uwierzą?

Oczekujesz czegoś innego niż pogarda za takie traktowanie rozmówcy?

Nie jesteś godny niczego więcej niż pogardy za kłamstwa i zmyślenia

Tak samo jak za kłamstwo, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina i pracowałeś w dzień po zawale serca

Jesteś godnym pogardy kłamcą

Oczywiście będziesz udawał, że nie przeczytałeś tego fragmentu mojego wpisu, ale to świadczy tylko o tym że gardzisz nawet sam sobą. I słusznie



>>Nawet bez tej tabliczki nie wolno ci wchodzić na cudze.
Podtrzymuję
Nie wchodź na cudze i nie wymyślaj usprawiedliwienia kiedy sobie na to pozwalasz.
Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz

Jeśli zgwałcisz swoją kilkuletnią córkę, pójdziesz siedzieć i nie ma znaczenia że w twojej mowie to nazywa się miłością, twój bóg tego chce i nie uznajesz "naszych" praw stanowionych w tajnych wyborach.

>>>i do tych oznaczeń mam się bezwarunkowo stosować inaczej wezie kapitalistyczną policję.
>>Tak, wezwę policję
>>kapitalistyczną sam zmyśliłeś w celu manipulacji
>A co?
>Nie służy ona waszej kapitalistycznej ideologii, kapitalizmowi opartemu na tajnej i nieopodatkowanej własności?

1 Nie. Policja chroni twoje dzieci w drodze do szkoły, chroni także twoje mienie w najmowanym mieszkaniu
2 Jeśli spróbujesz ze swoją agresją wejść do mojego domu, wezwę policję. Dowolną.
3 Nie istnieje tajna własność. Przykład włamywacza. Skąd policja ma wiedzieć kto w mieszkaniu jest właścicielem, a kto złodziejem, jeśli własność jest tajna?

Oczywiście to pytanie zadaję ci od kilku lat i za każdym razem z agresywną pogardą udajesz, że nie przeczytałeś

>>>Szarley napisał mi, że wbije mi widły jak wejdę na jego teren
>>Wezwie policję, widły to była metafora.
>Tak, to z pewnością była metafora
Tak, to była metafora, ale nie radzę próbować bo mogę mieć do wideł bliżej niż do telefonu.

Jeśli wejdziesz do mojego sadu, będziesz agresorem. Użyję dostępnych środków do zneutralizowania twojej agresji.

>A co powiesz na taką koncepcję, że Ziemia należy do wszystkich ludzi i żadna jej część nie należy do Ciebie ale może być Ci przekazana pod zarząd za opłatą w postaci podatku od zarządzania częścią zasobów naturalnych?

Zapewne warto byłoby porozmawiać na temat takiej koncepcji. Niestety nie ma z kim.
Pytanie jak podzielić kopalnię od kilku lat nie doczekało odpowiedzi.

>A Ty przestań udawać dobrego pana, który nakarmi gruszkami kazdego, kto się przez Tobą ukorzy,
Też poradzę zmyślać
Nigdy czegoś takiego nie napisałem, ale napisałem, że Sonia to dziwka dla psów.
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM !


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz

Jeśli nie zapłacę Wam za życie na waszym, z wynagrodzenia za pracę najemną na waszym, pieniędzmi pozostającymi pod waszą kontrolą, to będę złodziejem waszego, wg waszej kapitalistycznej ideologii.

Jeśli się Wam nie podporządkuję i nie zrobię tego co chcecie, to będę złodziejem i zaczniecie na mnie polować.

Doskonała "moralność". Bardzo opłacalna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nadal brniesz

W swoje przekonania zamiast bezwarunkowo uznać wasze.

Problem w uznaniu waszych przekonań polega na tym, że tylko Wam się one opłacają a dla innych, dla mnie oznaczają stratę.

Mam wyznawać waszą wiarę, która uczyni mnie nędzarzem a Was bogaczami?

To niemożliwe.

Rozumiem, że w moim otoczeniu prawie wszystkie mózgi zainfekowane są waszymi memami i panuje w nich wasza kultura ale wciąż pozostaje pytanie, czy memy jakie ukształtowały się w moim umyślnie nie poradzą zdominować waszych prymitywnych?

Pytam czy ja i mi podobni nie poradzimy zmienić tożsamości całego społeczeństwa, żeby przestało chcieć i myśleć tak jak Ty i tobie podobni?

pl.wikipedia.org/wiki/Mem

>Mem (od gr. mimesis "naśladownictwo") - w memetyce najmniejsza jednostka informacji kulturowej (informacji przekazywanej pozagenetycznie), analogiczna do genu, będącego jednostką ewolucji biologicznej. Ujmuje się go jako autonomiczną strukturę neuronalną i zarazem nośnik informacji kulturowej, a także jako jednostkę informacji kulturowej zapisywaną wyłącznie w mózgu (jako nośniku) albo zarówno w mózgu, jak i na innych nośnikach. Memy jako replikatory powielają się poprzez naśladownictwo, mogą mutować i podlegają selekcji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nadal brniesz
>W swoje przekonania zamiast bezwarunkowo uznać wasze.

Nadal podtrzymujesz, że nie stać cię na kupno telefonu?
Nadal brniesz w kłamstwo, że zarabiając powyżej średniej płacy w Berlinie jesteś jedynym Berlińczykiem, którego nie stać na telefon?

Nadal uważasz, że wokół sami głupcy, którzy w to uwierzą?

Oczekujesz czegoś innego niż pogarda za takie traktowanie rozmówcy?

Nie jesteś godny niczego więcej niż pogardy za kłamstwa i zmyślenia

Tak samo jak za kłamstwo, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina i pracowałeś w dzień po zawale serca

Jesteś godnym pogardy kłamcą

Oczywiście będziesz udawał, że nie przeczytałeś tego fragmentu mojego wpisu, ale to świadczy tylko o tym że gardzisz nawet sam sobą. I słusznie

>Problem w uznaniu waszych przekonań polega na tym, że tylko Wam się one opłacają a dla innych, dla mnie oznaczają stratę.
Wskaż tę stratę

Zacząłeś od kłamstwa z telefonem, a potem brniesz w coraz głupsze brednie

>Pytam czy ja i mi podobni nie poradzimy zmienić tożsamości całego społeczeństwa, żeby przestało chcieć i myśleć tak jak Ty i tobie podobni?
Czym? Kłamstwami? Ucieczkami? Rzucaniem gównem?

>>Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz
>Jeśli nie zapłacę Wam za życie na waszym...
Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem i nie ma znaczenia jaką ideologię do tego dorobisz
Za trudne?

>, z wynagrodzenia za pracę najemną na waszym,
Nie pracujesz na moim, kolejne kłamstwo

>pieniędzmi pozostającymi pod waszą kontrolą,
kolejne kłamstwo

>Jeśli się Wam nie podporządkuję
Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem

>Doskonała "moralność". Bardzo opłacalna.
Tak, opłacalna. Społeczeństwu, tobie, twoim dzieciom
Jeśli wejdziesz na cudze pole będziesz złodziejem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Szarley napisał mi, że wbije mi widły jak wejdę na jego teren
>Wezwie policję, widły to była metafora.

Tak, to z pewnością była metafora i to wyrażona bardzo łagodnym językiem, który sugerował, że próbujesz się tylko umówić na warunki koegzystencji na jednej planecie.

A co powiesz na taką koncepcję, że Ziemia należy do wszystkich ludzi i żadna jej część nie należy do Ciebie ale może być Ci przekazana pod zarząd za opłatą w postaci podatku od zarządzania częścią zasobów naturalnych?

Co w tej sprawie sądzi wasz bóg i czego chce?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM !

A Ty przestań udawać dobrego pana, który nakarmi gruszkami kazdego, kto się przez Tobą ukorzy, bo nie jesteś nim i nie będziesz innych karmił gruszkami.

sjp.pwn.pl/slowniki/ukorzyć.html

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Szarley napisał mi, że wbije mi widły jak wejdę na jego teren i że muszę uznać bezwarunkowo jego >posiadłość, bez względu na to ile terenu pozostaje mi poza jego i jego kolezkami posiadłościami.
>

Szarley to prymitywny pionek.
Wyobraź sobie, że są tacy co, na razie, są właścicielami jednej czwartej świata i mają broń atomową. Jak ktoś nie upokorzy się przed ich "prawami" i nie będzie im płacił kontrybucji za "bezpieczeństwo" to go zamordują.

tvn24.pl/s(*)-za-informacje-i-pomoc-7641471

To nie spodoba się pewnie tym z Zachodu, ale chcę szczególnie podziękować rosyjskim służbom bezpieczeństwa, które miały odpowiednie informacje i się z nami nimi podzieliły - powiedziała premier Serbii Ana Brnabić. Po wyborach w Serbii wybuchły protesty.

Neokoni amerykańscy zlecili CIA przeprowadzenie kolejnego zamachu stanu. Ana Brnabić nie ma "demokratycznego" certyfikatu by sprawować władzę, więc może być legalnie zamordowana.



To zdjęcie świadczy o rozpoczęciu wojny pomiędzy katolikami a Arabami. Nazywa się to pułapką Takidydesa. Za niedługo CIA doprowadzi do tego, że katolicy będą się "bronić" mordując Arabów.
Żeby koszerni neokoni amerykańscy mogli utrzymać swoją hegemonię, musi zginąć dziesiątki milionów ludzi i bomby muszą zniszczyć miliony domostw.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żeby koszerni neokoni amerykańscy mogli utrzymać swoją hegemonię, musi zginąć dziesiątki milionów ludzi i bomby muszą zniszczyć miliony domostw.

Tu piszą, że aby wygrać przyszłe wojny trzeba opanować kosmos
www.onet.p(*)yszlosc-wojen/kjpfbvb,211f4564

Czytałem też dziś, że Europa doskonale radzi sobie bez rosyjskiego gazu dzięki importowi gazu z Ameryki. Amerykanie, którzy niedawno jeszcze nie mieli zdolności produkcyjnych i eksportowych już je mają i hajs płynie szeroką rzeką z Europy do Ameryki, nie tylko wskutek dominacji na polu programów i procesorów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Czytałem też dziś, że Europa doskonale radzi sobie bez rosyjskiego gazu dzięki importowi gazu z >Ameryki. Amerykanie, którzy niedawno jeszcze nie mieli zdolności produkcyjnych i eksportowych >już je mają i hajs płynie szeroką rzeką z Europy do Ameryki, nie tylko wskutek dominacji na polu >programów i procesorów.
>

Ponad sto lat temu, Niemcy żeby mogli transportować surowce przez Atlantyk, musieli mieć do ochrony przed Brytyjczykami flotę okrętów.
Brytyjczycy zatapiali im statki i była nawet bitwa morska koło Falklandów.

pl.wikiped(*)itwa_koło_Falklandów

Wtedy Brytyjczycy byli hegemonem i bez ich zgody nikt nie miał prawa pływać po Atlantyku.
Niemcy musieli opracować technologię produkcji syntetycznego kauczuku. Friedrich Hofmann opracował technologię i Niemcy nie musieli pływać za nim, po wodach na których grasowali brytyjscy bandyci.
Musimy wozić gaz z Ameryki. Tylko ile on kosztuje ?? Skroplenie i rozprężenie gazu kosztuje, trzeba zapłacić w dwie strony przez Atlantyk tankowcom, na końcu wychodzi rachunek. Taki tankowiec to pływająca bomba, wymaga ochrony i kosztownego ubezpieczenia. Oczywiście za to też musimy zapłacić Amerykanom.
Droga energia to jest zabójstwo dla przemysłu. Tańsze towary będziemy kupować z Ameryki, bo od Chińczyków też nam zabronią Amerykanie.

"Polska leży w sercu Europy, tam, gdzie Jedwabny Szlak z Chin do Europy przecina się ze Szlakiem Bursztynowym z południa na północ" - mówił prezydentowi Andrzejowi Dudzie prezydent Chin (a właściwie przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej) Xi Jinping. W budujących słowach podkreślał także, że Polska ma "unikalną przewagę geopolityczną" i może odegrać "bardzo dużą rolę" we flagowym chińskim projekcie infrastrukturalnym na kolejne trzy dekady - projekcie Jednego Pasa i Jednej Drogi. Polski prezydent nie pozostał dłużny, wyrażając nadzieję, że "Polska stanie się dla Chin bramą do Europy" oraz że może ona reprezentować, jako największe państwo i główny partner handlowy Chin w regionie, całą Europę Środkowo-Wschodnią. Obie strony podkreśliły także tradycyjną przyjaźń polsko-chińską oraz ceremonialnie podpisały wspólne oświadczenie o ustanowieniu wszechstronnego strategicznego partnerstwa między Polską a Chinami.

Xi Jinping był w Polsce w 2016 r. Na pewno nie zna naszej historii i naszej specjalizacji w uniemożliwianiu dostarczania czegokolwiek do Europy Zachodniej.
Żydowski zięć Duda powiedział Xi Jinpingowi, że Polska będzie bramą, w domyśle zamkniętą.

Hamerlik musisz pojąć, że: wolny rynek, wolność, demokracja nie istnieją.
Światowy hegemon, cham, wszędzie ma swoją agenturę i wszędzie prowadzi wojny.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Żeby koszerni neokoni amerykańscy mogli utrzymać swoją hegemonię, musi zginąć dziesiątki milionów ludzi i bomby muszą zniszczyć miliony domostw.
>Tu piszą, że aby wygrać przyszłe wojny trzeba opanować kosmos
>www.onet.p(*)yszlosc-wojen/kjpfbvb,211f4564
>Czytałem też dziś, że Europa doskonale radzi sobie bez rosyjskiego gazu dzięki importowi gazu z Ameryki.

Gówno prawda.
EU importuje więcej gazu r Rosji niż kiedykolwiek.

www.tagess(*)e/eu-gas-lng-russland-100.html

Ponadto kupują rosyjską Ropę przez pośredników w Indii, Chin i Arabii Saudyjskiej.

Bajeczki o sankcjach możesz wsadzić sobie tam gdzie słońce nie dochodzi.

Możesz być pewny, że również Ty, internetowy wojownik o solidarność i moralność, grzejesz swoje mieszkanie rosyjską energię i tankujesz auto rosyjską ropą.

A co do importu gazu z USA:

Gazu łupkowego, który w Europie ma opinię najgorszego sposobu wydobywania i jest zabroniony?
Gazu, którego transport jednym statkiem z USA emituje więcej CO2 niż 80 milinów Niemców w 12 miesięcy?

I to ma ratować klimat? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
To ma byc ten genialny pomysł na życie w niebie? 😂😂😂😂😂😂😂😂
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Możesz być pewny, że również Ty, internetowy wojownik o solidarność i moralność, grzejesz swoje mieszkanie rosyjską energię i tankujesz auto rosyjską ropą.

Ale ja nie mam z tym w zasadzie problemu.

Problem mam z tym, że Rosjanie rozwalają ukraińską infrastrukturę zamiast przeciągnąć Ukraińców na swoją stronę korzyściami. Ludzie mówiący tym samym językiem niszczą się wzajemnie dla korzyści obcokrajowców zza oceanu.

Ruscy mogli nie budować rur po dnie Bałtyku i jeśli chcemy mówić o początkach wojny, być może to właśnie było jej początkiem.

Naprawdę nie potrzebujesz mi tłumaczyć jak mocno system społeczny jest zakłamany. Nienawidzę tego systemu bardziej niż Ty.

Nie stanę jednak nigdy po stronie ludzi, którzy chcą na granicy z karabinami i psami świecić podróżującym w oczy latarką.

Powinieneś być właściwie zadowolony, bo do tego właściwe doszło.

Widać odrodzenie wzajemnej nienawiści.

youtu.be/5VCiU1osa3w
26-12-2023 23:33 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)

>Nie stanę jednak nigdy po stronie ludzi, którzy chcą na granicy z karabinami i psami świecić podróżującym w oczy latarką.

Oczywiście. Lepiej świecić ludziom w oczy przed basenem zanim wejdą., barykadowac jarmarki i przed drzwiami kościoła stać z psami i kontrolować ludzi, czy przypadkiem nie mają broni 😂😂😂😂😂
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie stanę jednak nigdy po stronie ludzi, którzy chcą na granicy z karabinami i psami świecić podróżującym w oczy latarką.
>Oczywiście. Lepiej świecić ludziom w oczy przed basenem zanim wejdą., barykadowac jarmarki i przed drzwiami kościoła stać z psami i kontrolować ludzi, czy przypadkiem nie mają broni

Albo prowadzić do syntezy dwóch nietolerujących się kultur, żeby ich przedstawiciele przestali się wzajemnie nienawidzić i zabijać a nie prezentować jedną kulturę jako ludzką a drugą jako kulturę dla psów.

Podróżowałem trochę po islamie i wiem, że islam istnieje po to żeby życie rozwiać a nie uśmiercać.

Może Ty też powinieneś pojechać do islamu, trochę go poznać, to przestałbyś się tak histerycznie bać i nie wiadomo co sobie wyobrażać, bo zobaczyłbys, poznał i zrozumiał.

Po powrocie do Berlina 2,5h czekaliśmy na walizki. Ludzie bili brawo kiedy walizki się pojawiły i dotyczyło to wszystkich lotów a nie tylko naszego. Nie było żadnego personelu, przez mikrofon tłumaczyli, że mają problemy personalne, do reklamacji bagażu stała kolejka na 50m.

Najpóźniej za 2 lata będzie znowu wielkie otwarcie i wszyscy będą zaproszeni. Lotniska za nic nie zrezygnują z dywidendy dla właścicieli i nie zapłacą robolom więcej, więc jedyna opcja jaka Wam zostanie to otwarcie granic dla roboli, których nie urodziliscie sami, bo myśleliście tylko o sobie.

Z moją 4 dzieci nie zaliczam się do waszej grupy.

Uzbrojeni żołnierze z psami znikną z granicy szybciej niż się tam pojawili a koncepcja izolacji bialej, chrześcijańskiej rasy od ciapatych barbarzyńców upadnie. Powstała na bazie agresywnych restrykcji związanych z covidem i na bazie kryzysu energetycznego w związku z konfliktem z Rosją.

Gdy na nowo pojawi się energia to każdy ciapaty będzie znowu mile widziany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Uzbrojeni żołnierze z psami znikną z granicy szybciej niż się tam pojawili a koncepcja izolacji bialej, chrześcijańskiej rasy od ciapatych barbarzyńców upadnie.

A jaka koncepcja aktualnie panuje w Gazie?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A jaka koncepcja aktualnie panuje w Gazie?

Państwo posiadające broń atomową broni się przed barbarzyńcami na lotniach i w samochodach, którzy zaatakowali izraelska młodzież podczas psychedelic trance party 5km od granicy z islamem.

www.zeit.d(*)el-hamas-angriff-musikfestival

pl.m.wikipedia.org/wiki/Psychedelic_trance

Sam raczej nie wziąłbym udziału w festiwalu psytrance na granicy z islamem, którego konserwatywne odłamy uznają muzykę i taniec za haram. Nie wiem za co uznają trans psychodeliczny.

Mosad jak widać nie zauważył niebezpieczeństwa i wojsko izraelskie nie było przygotowane do obrony izraelskiej młodzieży bawiącej się w transie 5 km od islamu, dlatego obrona musiała nastąpić w akcji odwetowej podczas zniszczenia organizacji palestyńskich struktur społecznych w strefie Gazy.

Gdybym to ja rządził w Izraelu, nie pozwolibym młodzieży bawić sie w transie 5 km od islamu a gdyby to było jednak konieczne to wysłałbym tam armię do potencjalnej walki z bojownikami.

Chyba, że miałbym inne cele niż życie z ludźmi w pokoju i kompromisie.

Ale może tej myśli nie będę rozwijał, bo nie chcę, żeby ktoś dzwonił do domu, w którym pomieszkuję o 6.00 nad ranem i tak już jadę po bandzie i kiedyś to się może źle dla mnie skończyć a ja nie mam żadnej ochrony poza gołymi rękami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
>>A jaka koncepcja aktualnie panuje w Gazie?
>Państwo posiadające broń atomową broni się przed barbarzyńcami na lotniach i w samochodach, którzy zaatakowali izraelska młodzież podczas psychedelic trance party 5km od granicy z islamem.

Ale przed chwilą napisałeś, żebym pojechał do jakiegoś islamskiego państwa, żeby opanować strach przed tym system polityczno religijnym.

Czyli jakbym pojechał do sąsiedniego państwa to mógłbym dziś być martwym, bo odłamy islamu są barbarzyńcami nie akceptującymi muzyki i tańca???

Ale niech zgadnę: do Europy przybywają tylko dobre odłamy islamu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale przed chwilą napisałeś, żebym pojechał do jakiegoś islamskiego państwa, żeby opanować strach przed tym system polityczno religijnym.

No ale nie namawiam Cię, żebyś organizował psytrance pod meczetem
youtu.be/jzFr_Ja-S1w?si=OM4k_9wlAUPUj2iE

Mi taka muzyka bardzo odpowiada i nikomu nie daję prawa do zabijania ludzi w imię własnych wierzeń ale nie jestem naiwny i wiem, że zakwestionowanie wiary drugiego człowieka jest atakiem na jego konstrukcję psychiczną, na kulturę jaka panuje w jego umyśle i wiem, że to wyzwala skrajne emocje prowadzące do agresywnych reakcji.

Jeśli ktoś na twoim podwórku zacznie kwestionować demokrację czy kapitalizm, też staniesz się wobec niego agresywny, jak wobec mnie szarley, bo ten sposób będziesz bronił swojej konstrukcji psychicznej i kultury jaka panuje w twojej psyche.

Pojedź i poobserwuj bez okazywania pogardy dla ich kultury, żeby zobaczyć jak żyją i co znaczy islam. Żeby zobaczyć czy Ci ludzie są zdrowi, najedzeni i uśmiechnięci czy chorują w nieszczęściu.

>Czyli jakbym pojechał do sąsiedniego państwa to mógłbym dziś być martwym, bo odłamy islamu są barbarzyńcami nie akceptującymi muzyki i tańca???

Barbarzyńcami w twoim przekonaniu.
W ich przekonaniu to Ty jesteś barbarzyńcą, zachodnim narkomanem, który z egoizmu niczego nie poświęciłby dla własnej rodziny ale wszystko dla odlotów własnych psychodelicznych.

Po prostu dobrze znać różne perspektywy i nie musisz wchodzić w ognisko konfliktu tam gdzie ludzie najmocniej się nienawidzą to nie zginiesz.

Nie jedź na granicę z islamem tylko pojedź do islamu i na tę chwile, w której tam jesteś, odpuść sobie okazywanie przekonania o wyższości swojej kultury nad innymi.

Nikt nie lubi być poniżany i nikt Cię tam nie wywyższy za picie alkoholu i słuchanie głośnej muzyki.

>Ale niech zgadnę: do Europy przybywają tylko dobre odłamy islamu.

Do Europy przybywają głównie młodzi ludzie zwabieni amerykańską propagandą filmową o życiu na Zachodzie. Kiedy już tu są szybko sie okazuje, że życie wcale nie wygląda tu tak jak na filmie.

Ludzie zamiast cackac się z nimi szybko pokazują im brutalną rzeczywistość.

Sądzę, że gdyby nie było tyle kłamstwa telewizyjnego o życiu na Zachodzie a więcej trudnej i przykrej prawdy, to strumień migracji zostałby zatrzymany.

Ludzie przybywają tu w urojeniach i fantastycznych wizjach zbudowanych na amerykańskich serialach. Potem nagle są w szoku kiedy wiedzą żołnierzy z karabinami i psami na granicy, którzy całe ich jestestwo mają za nic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Napisałeś kłamliwą brednię, że choć zarabiasz więcej niż średnia pensja w Berlinie, nie stać cię na własny telefon i musisz korzystać z cudzego

Napisałeś kłamliwą brednię, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina

Jaką jeszcze brednię wymyślisz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś kłamliwą brednię, że choć zarabiasz więcej niż średnia pensja w Berlinie, nie stać cię na własny telefon i musisz korzystać z cudzego

To było dawno jeszcze przed inflacją. Teraz sytuacja istotnie zmieniała się. Wszystkie ceny wzrosły kosmicznie a moje wynagrodzenie przez ten cały czas w ogóle. Znowu jestem biedakiem w Berlinie.

Bardzo zależy mi na niezależności od Was ale nie stać mnie na kolejną opłatę od życia na waszym.

Nie mogę sobie na to pozwolić nie ryzykując, że zabraknie mi na książki dla dzieci, więc chcąc nie chcąc muszę gnić w tym kompromisie, w którym wszystkiego czego nie dotknę jest cudze, czyje, tego nie wiadomo i są już takie chamy na tym świecie, które się dobrze postarały o to, żebym niczego nie dowiedział sie, na nic nie miał wpływu i pozostał przez całe życie całkowicie bezwolny i bezsilny wobec ich uzbrojonych funkcjonariuszy mających monopol na przemoc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Napisałeś kłamliwą brednię, że choć zarabiasz więcej niż średnia pensja w Berlinie, nie stać cię na własny telefon i musisz korzystać z cudzego
>To było dawno jeszcze przed inflacją.

Napisałeś to wczoraj

Napisałeś kłamliwą brednię, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina

Jaką jeszcze brednię wymyślisz?

>Bardzo zależy mi na niezależności od Was
Jesteś ode mnie zależny?
Kolejna kłamliwa brednia

Co jeszcze zmyślisz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś to wczoraj

Wczoraj napisałem, że zarabiam ponad średnią w Berlinie?

Oczywiście możesz wkleić link do takiej mojej wypowiedzi, żeby twoje słowa miały więcej sensu, czego nie zrobisz, bo wyraziłem to lata temu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Napisałeś to wczoraj
>Wczoraj napisałem, że zarabiam ponad średnią w Berlinie?

Wczoraj napisałeś, że nie stać cię na telefon

BREDZISZ !!!!!!!!
Kłamliwie bredzisz.

Wcześniej napisałeś, że nie wolo ci poruszać się ulicami Berlina i pracowałeś w dzień po zawale w oparach toksyn

Napisałeś, że twoje dzieci pracują w moim sadzie na mój dobrobyt

Jak długo jeszcze będziesz pisywał swoje kłamliwe brednie!!!!!!!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak długo jeszcze będziesz pisywał swoje kłamliwe brednie!!!!!!!

Różnią nas wizje świata i społeczeństwa, pojęcia prawdy, dobra, sprawiedliwości.

Wszystko co ode mnie pochodzi będzie dla Ciebie złem i kłamstwem, wszystko co pochodzi od Ciebie będzie złem i kłamstwem dla mnie.

Nic nas nie łączy lecz wszystko na dzieli.

Albo zmienimy się pod wzajemnym wpływem i stworzymy płaszczyznę porozumienia albo będziemy żyć i umrzemy jak wrogowie.

W tej chwili jesteś dla mnie wrogiem i nikim ponadto.
Widzę w Tobie zagrożenia dla mojego życia i szczęścia.

Nigdy dobrowolnie nie zgodzę się pracować na twoją rentę kapitałową i nigdy też nie pozwolę na to moim dzieciom. Mogą mnie do tego zmusić uzbrojeni funkcjonariusze waszego państwa posiadający monopol na przemoc ale tylko do momentu, do którego nie zabraknie amunicji w ich karabinach i ani sekundy dłużej.

Nie akceptuję waszego świata i nie zamierzam tolerować waszej kultury brutalnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności oraz waszej kultury tajnej i pośredniej demokracji opartej na przymusowych podatkach od biedy.

Nie zamierzam spędzić życia jako wasz wasz zasób ludzki, jako wasz robol najemny, choć nie mam pomysłu jeszcze jak się od Was wyzwolić ale wciąż poszukuję sposobu. Kiedyś go znajdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Jak długo jeszcze będziesz pisywał swoje kłamliwe brednie!!!!!!!
>Różnią nas wizje świata

Napisałeś, że nie stać cię na telefon
Napisałeś, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina
Napisałeś, że pracowałeś dzień po zawale serca w oparach toksyn

Marsz rację, różnią nas wizje
Ty żyjesz z wizjach, ja w rzeczywistości

>Wszystko co ode mnie pochodzi będzie dla Ciebie złem i kłamstwem
Bo kłamiesz

>Albo zmienimy się pod wzajemnym wpływem
Ani myślę

>i stworzymy płaszczyznę porozumienia
Przestań rzucać gównem - to mój warunek porozumienia

>W tej chwili jesteś dla mnie wrogiem i nikim ponadto.
Wisi mi to

>Widzę w Tobie zagrożenia dla mojego życia i szczęścia.
Znów kłamiesz

>Nigdy dobrowolnie nie zgodzę się pracować na twoją rentę
Nie musisz pracować na moją rentę, znów zmyślasz
Nie pracujesz ani dobrowolnie, ani pod przymusem na moją rentę
zmyślasz

>nigdy też nie pozwolę na to moim dzieciom.
Zmyślasz

>Mogą mnie do tego zmusić uzbrojeni funkcjonariusze waszego państwa
Zmyślasz

>Nie zamierzam spędzić życia jako wasz wasz zasób ludzki,
Zmyślasz

>jako wasz robol najemny,
Zmyślasz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>jako wasz robol najemny,
>Zmyślasz

Nie sądzę. Inni ludzie, oprogramowani przez wasz system kształcenia, poczuciem braku wartości, braku godności, poczuciem wstydu, winy i nauczeni budowy własnej wartości na poniżaniu i ośmieszaniu innych, widzą jednak wasz świat inaczej niż ja.

To może się jednak zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W tej chwili jesteś dla mnie wrogiem i nikim ponadto.
>Wisi mi to

Wiem, czujesz się tak wzmocniony przez waszą brutalną kulturę, która opanowała umysły praktycznie wszystkich w twoim i moim otoczeniu, że możesz nie liczyć się ze sprzecznymi emocjami i przekonaniami innych ludzi.

Dlatego nie walczę z Tobą tylko z waszą prymitywną kulturą.

Wiem, że gdy już wasza kultura przestanie dominować w ludzkich umysłach, wtedy zmienisz się jak chorągiewka na wietrze w kwestii własnych wierzeń i zaczniesz pozycjonować się w nowej kulturze.

Kto wie, z czasem możesz nawet stać się jej ideologiem, tak jak obecnej?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>jako wasz robol najemny,
>>Zmyślasz
>Nie sądzę.
Więc udowodnij, że jesteś moim "najemnym robolem"
Nie?
ZMYŚLASZ

Tak samo jak zmyślasz, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina

>>>W tej chwili jesteś dla mnie wrogiem i nikim ponadto.
>>Wisi mi to
>Wiem, czujesz się tak wzmocniony przez waszą brutalną kulturę
Przestań rzucać gównem, bo znów napiszę o twojej żonie

>Dlatego nie walczę z Tobą
Ale to MNIE zarzucasz przestępstwa stręczycielu swoich dzieci

>Kto wie, z czasem możesz nawet stać się jej ideologiem, tak jak obecnej?
Twoja żona w każdej kulturze będzie tym samym. To charakter a nie zawód
Zmyślaj dalej


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie sądzę.
>Więc udowodnij, że jesteś moim "najemnym robolem"
>Nie?
>ZMYŚLASZ

Na tym właśnie opiera się koncepcja publicznie jawnej księgi kapitału o otwartym kodzie i pod kolektywną kontrolą, żeby wszyscy ludzie zorientowali się DOKŁADNIE w sytuacji stosunków społecznych i wzajemnych powiązań.

Niestety istnieją na tym świecie chamy i s*******ny, którzy opierają swoją dominację na tajemnicach i przemocy, ich zbrojne ramię w postaci funkcjonariuszy państwowych działający na ich zlecenie i ich ramię ideologiczne, które wstrzykuje toksynę do umysłów zwykłych ludzi, napełniając biedotę przekonaniem, że tajemnice służą jej interesom a monopol przemocy ja chroni.

Mam nadzieję, że kiedyś przyjdą czasy wyrównania rachunków za to, co tu napisałeś o mojej córce, matce i żonie.

Wszystko co robimy ma swoje konsekwencje.

Na razie katoliku wzmocniony waszą prymitywną i brutalną kultura czujesz, że wolno Ci gardzić mną i moją rodziną, że wolno Ci ośmieszać mnie, poniżać i obrażać publicznie ukrywając swoją tożsamość i występując pod pseudonimem.

Ale twój hejt nie będzie Ci zapomniany i z pewnością spowoduje konsekwencje.

Nigdy Ci tego nie wybaczę, nie ma takiej możliwości, bez względu na to czy kiedyś tego będziesz żałował czy nie.

Posunąłes się dawno juz za daleko.

A teraz muszę uspokoić swoje emocje, bo już doskonale wiem, że przez nie będziecie zdolni mnie kontrolować.

Nie mogę pozwolić na to abyś budził u mnie jakiejkolwiek emocje. Muszę traktować Cię jak dziką naturę, jak niekorzystną pogodę, przed którą trzeba się chronić. Nie mogę Cię więcej traktować jak partnera do rozmowy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>Nie sądzę.
>>Więc udowodnij, że jesteś moim "najemnym robolem"
>>Nie?
>>ZMYŚLASZ
>Na tym właśnie opiera się koncepcja publicznie...
Zmyślasz. Nie jesteś u mnie "najemnym robolem'
ZMYŚLASZ

Tak samo jak zmyśliłeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina, pracowałeś w dzień po zawale serca i nie stać cię na telefon
Nadal pomijasz milczeniem te swoje kretyństwa, udowadniając ujemną godność.

ZMYŚLASZ. Po prostu.

>Mam nadzieję, że kiedyś przyjdą czasy wyrównania rachunków za to, co tu napisałeś o mojej córce, matce i żonie.

Jak będzie twoja księga, to będę wiedział z czego żyją
Dziś nie ma księgi, nie wiem, więc żyją z prostytucji dla psów
Ty napisałeś, że skoro nie wiesz z czego żyję, to wolno ci napisać, że żyję z przestępstwa
Skoro nie wiem z czego żyją twoje kobiety, to wolno mi napisać że żyją z prostytucji
Nie wiesz z czego się utrzymuję?
To cię nie upoważnia do zmyśleń, a jeśli upoważnia ciebie to mnie też
Stręczysz własne dzieci pedofilom

TWOJA LOGIKA

>Posunąłes się dawno juz za daleko.
Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
Sprostuj kłamstwa na mój temat, a ja przeproszę kobiety


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem
>Sprostuj kłamstwa na mój temat, a ja przeproszę kobiety

Najpierw podpisz się własnym nazwiskiem a potem dopiero zarzucaj mi oszczerstwa.

W tej chwili "pomawiam" o propagandę tajemnicy wyboru i kapitału, gróźb i przemocy egzekucyjnej, prywatnej lichwy od państwowego pieniądza i podatków od biedy tylko anonimowego użytkownika Internetu występującego pod pseudonimem, o którym praktycznie nikt nic nie wie.

Wpierw pokaż wszystkim swoje nazwisko a dopiero potem głoś, że je "fałszywie" oczerniam!

Niczego nie pokażesz, bo tajemnica tożsamości zapewnia Ci "wolność" w Internecie, dzięki której możesz innymi ludźmi gardzić, poniżać ich i ośmieszać publicznie, obrażać ich i przejawiać wobec nich agresję bez żadnych konsekwencji w życiu poza Internetem?

Też tak sądzę.

Wasza wywalczona "wolność" okazała się wolnością do życia kosztem innych i prawem do niszczenia cudzego życia.

Dać Wam więcej "wolności" a będziecie rozwijać się w kierunku ludzkiego pasożyta.

Również dzięki Tobie stałem się wrogiem anonimowości w Internecie.

Gardź sobie innymi ludźmi, poniżaj ich i obrażaj, pozbawiaj ich ludzkiej wartości i godności. Możesz im nawet napluć w twarz ale zawsze pod własnym nazwiskiem i ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie należy chamowi pozostawić wolnej przestrzeni do działania w tajemnicy. Cham zawsze to wykorzysta żeby siebie ubogacić niszcząc innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałeś, że nie stać cię na telefon w Berlinie
Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn

Ośmieszasz się kłamstwami, pracując na pogardę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
>Napisałeś, że nie stać cię na telefon w Berlinie
>Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn
>Ośmieszasz się kłamstwami, pracując na pogardę

Nie, to Ty wciąż zmieniasz znaczenie moich wypowiedzi, żeby pozbawić je powagi i mnie publicznie ośmieszyć.

Odwołujesz sie do waszej kultury, w której przekonanie o własnej wartości buduje się na pozniżaniu i ośmieszaniu innych.

Wykorzystujesz różne sztuczki psychologiczne, żeby wywołać u innych przekonanie, że jestem nikim i nie powinni liczyć się z tym co czuję i sądzę.

Chcesz pozbawić mnie dobrego imienia i zniszczyć moją wartość, żeby forsować swoje prywatne biznesy.

Chcąc nie chcą muszę bronić się przed twoją publiczną pogardą i poniżaniem mnie, w przeciwnym razie skończę na dnie, żebyś Ty szczytował.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałeś, że nie stać cię na telefon w Berlinie
Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn
Ośmieszasz się kłamstwami, pracując na pogardę

>Nie, to Ty wciąż zmieniasz znaczenie moich wypowiedzi, żeby pozbawić je powagi i mnie publicznie ośmieszyć.
Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałeś, że nie stać cię na telefon w Berlinie
Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn

>Odwołujesz sie do waszej kultury,
Napisałeś, że jesteś u mnie "najemnym robolem"
Kłamstwo
Napisałeś, że najmujesz ode mnie mieszkanie

I nie pisz, że nie wiesz, nie wiem z czego żyje twoja żona

>Chcesz pozbawić mnie dobrego imienia i zniszczyć moją wartość,
Kłamca nie ma wartości

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamca nie ma wartości

O człowieku bez tożsamości nie można skłamać.
Nikt nie wie, kim jesteś, poza twoimi kolegami.

Podpisz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami, to są twoje słowa, nikt Cię nie zmusza do ich wyrażania.

Nie chcesz się podpisać, żeby wpływać na innych ludzi bez konsekwencji bycia ocenionym?

Tak pojmujesz wolność?
Uprawnienia bez odpowiedzialności?

Tak pojmujesz własność?
Władza bez odpowiedzialności?

Inni ludzie muszą zrobić coś dla Ciebie ale Ty nie musisz nic dla nikogo?

Potrzebujesz tajemnicy, żeby ukryć ile dajesz, bierzesz i zyskujesz, bo nikt nie uzna bez tajemnic waszej sprawiedliwości?

pl.wiktion(*)widzi,_tego_sercu_nie_żal

>łatwo znieść stratę, o której się nic nie wie

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Kłamca nie ma wartości
>O człowieku bez tożsamości nie można skłamać.
Kłamca nie ma wartości

Nie wolno ci jeździć ulicami Belina
Pracowałeś po zawale serca w oparach toksyn
Nie stać cię na telefon

Kłamca nie ma wartości

>Nikt nie wie, kim jesteś, poza twoimi kolegami.
Kłamca nie ma wartości

>Podpisz się własnym nazwiskiem
znasz je
Kłamca nie ma wartości

>Nie chcesz się podpisać,
Kłamca nie ma wartości

>Tak pojmujesz wolność?
>Uprawnienia bez odpowiedzialności?
Kłamca nie ma wartości

>Tak pojmujesz własność?
Kłamca nie ma wartości

>Władza bez odpowiedzialności?
Jaka władza?
Kłamca nie ma wartości

>Inni ludzie muszą zrobić coś dla Ciebie
Kłamca nie ma wartości
Psi chuju, łżwsz
Kłamca nie ma wartości

>Potrzebujesz tajemnicy,
Kłamca nie ma wartości

>żeby ukryć
Za ile poszła twoja działka
Kłamca nie ma wartości

>ile dajesz, bierzesz i zyskujesz,
Kłamca nie ma wartości

>bo nikt nie uzna bez tajemnic waszej sprawiedliwości?
Kłamca nie ma wartości

>>łatwo znieść stratę, o której się nic nie wie
Kłamca nie ma wartości

Psie gówno syn k***y i przypadkowego kundla nie ma wartości

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Władza bez odpowiedzialności?
>Jaka władza?

Władza właściciela, nie udawaj Greka!

Którą chcesz bezwarunkowo utrzymać, bez żadnej odpowiedzialności za podporządkowanych w przestrzeni własności i bez odpowiedzialności za wykluczonych.

pl.wiktionary.org/wiki/udawać_Greka

>udawać, że nie ma się pojęcia, wiedzy na jakiś temat; zachowywać się jak ktoś niezorientowany, nierozumiejący określonej kwestii, mimo że w rzeczywistości jest inaczej

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Nie wolno ci jeździć ulicami Belina
Pracowałeś po zawale serca w oparach toksyn
Nie stać cię na telefon

Jesteś kłamcą

>>>Władza bez odpowiedzialności?
>>Jaka władza?
>Władza właściciela, nie udawaj Greka!

Załóżmy, że istnieje coś takiego jak władza właścicielska
Jest to jedynie twój sposób nazywania faktu, że nie wolno ci wejść do mojego domu i nasrać ma na stół

Oczywiście nie wykluczam, że w posiadłości twojej matki władza właściciela polega na tym, że goście myją podłogi. Podałem ten przykład kilka razy, nie zaprzeczyłeś.

Jaką z tej racji ponoszę odpowiedzialność za twoje dzieci?
Jakie mam z racji posiadania domu obowiązki wobec ciebie?
Ucieczka

>Którą chcesz bezwarunkowo utrzymać,
Oczywiście! Pracowałem na swój dom i nie jest twoim domem
Zarób na własny

Reszta mojego wpisu
ucieczka
Pytania
ucieczka
Argumenta
ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wolno ci jeździć ulicami Belina
>Pracowałeś po zawale serca w oparach toksyn
>Nie stać cię na telefon
>Jesteś kłamcą

Bez względu na to jak będziesz mnie prezentował nigdy nie zgodzę się na waszą i nie moją normalność społeczną.

Zrobię co mogę, żeby wasza brutalna normalność i prymitywny styl życia upadły.

Nie widzę w waszym świecie ani prawdy, ani dobra, ani sprawiedliwości, ani szczęścia, ani też przyszłości.

W waszym świecie na pewno nie chcę zyc.

Albo wasz świat albo mój, miejsca dla dwóch wykluczajacych się światów nie ma.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Nie wolno ci jeździć ulicami Belina
>>Pracowałeś po zawale serca w oparach toksyn
>>Nie stać cię na telefon
>>Jesteś kłamcą

>Bez względu na to jak będziesz mnie prezentował

Nie wolno ci jeździć ulicami Belina
Pracowałeś po zawale serca w oparach toksyn
Nie stać cię na telefon
Jesteś kłamcą

Nie ja cię tak pokazuję, Ty sam udowadniasz, że jesteś kłamcą

>W waszym świecie na pewno nie chcę zyc.
Wyjedź

>>Zarób na własny
>Zarobię ale nie na waszych zasadach.
Rozczaruję cię, nikt nie będzie płacił podatków od altanek, żebyś ty miał dom. Jedynie praca...
Takie są "nasze" zasady
Ale jest system, który znacząco pomaga w budowaniu domu przez pracownika - spółdzielczość
Jesteś jej wrogiem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Nie widzę w waszym świecie ani prawdy, ani dobra, ani sprawiedliwości, ani szczęścia, ani też >przyszłości.
>

www.ctidom(*)aru-pred-par-lety-nam-ho-vzali

Trudno uwierzyć informacjom, że Czechy posiadały znaczny obszar Pacyfiku. Państwo w środku Europy bez ani jednej kropli morza. W jakich okolicznościach zdobyliśmy kawałek dna oceanu i dlaczego go straciliśmy? W końcu wartość bogactw mineralnych tutaj szacowana jest na sto pięćdziesiąt miliardów dolarów.(...)
W 1982 roku podpisano Konwencję Narodów Zjednoczonych o prawie morza. Tutaj idea pokojowego podejścia, ze świadomością, że dno oceanu to terytorium nas wszystkich, została podpisana przez 157 państw, w tym Czechosłowację.(...)
W 1987 roku Moskwa zainicjowała utworzenie organizacji zrzeszającej państwa wschodnie - Interoceanmetal Joint Organisation (IOM). Dzięki temu państwa ze wschodu miały prawo do terytorium o maksymalnej powierzchni stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów kwadratowych.(...)
Powodem utraty naszego terytorium morskiego było to, że górnictwo było trudne do ekonomicznego zarządzania. Najpierw w 1999 r. musieliśmy zwrócić połowę terytorium, a w 2016 r. "czeskie" morze zostało przekazane państwom posiadającym licencję na eksplorację dno oceanu (Irlandia, Wielka Brytania i Belgia).


Czesi mieli kawałek oceanu i oddali go Brytyjczykom, Irlandczykom i Belgom.
Hamerlik spytaj Czecha czy o tym wiedział. Małe narody powinny się zrzeszać i działać. Niestety kolonialiści skłócają je i używają do wojen o swoje interesy.
Hamerlik nie zmienisz świata. Cwaniacy zawsze skłócą i wykiwają idiotów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zarób na własny

Zarobię ale nie na waszych zasadach.

Na waszych zasadach mogę co najwyżej skończyć źle.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

> zakwestionowanie wiary drugiego człowieka jest atakiem na jego konstrukcję psychiczną, na >kulturę jaka panuje w jego umyśle i wiem, że to wyzwala skrajne emocje prowadzące do agresywnych >reakcji.
>


en.wikipedia.org/wiki/Thucydides_Trap

Na podstawie fragmentu starożytnego ateńskiego historyka i generała wojskowego Tukidydesa w jego Historii wojny peloponeskiej, stwierdzającego, że "to powstanie Aten i strach, który zaszczepił w Sparcie, uczyniły wojnę nieuniknioną"

Na zdjęciu mamy przykład szczepienia strachu katolikom przed Arabami.
W dniu, w którym zaczęto szczepić strach katolikom, rozpoczęła się wojna katolików z Arabami.
Katolicy będą użyci do wojny z Arabami. Ten kto dzisiaj rozpoczął szczepienie strachu tak rozegra wojnę, że katolikom będzie się wydawać, że bronią się przed Arabami.
Teraz należy spodziewać się prowokacji CIA z udziałem Arabów i ich negatywnego nagłaśniania.
Hamerlik obserwuj jak dalej będzie się toczyć ta DZISIAJ rozpoczęta wojna. NIkt jeszcze nie strzela a rozpoczęła się wojna.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Teraz należy spodziewać się prowokacji CIA z udziałem Arabów i ich negatywnego nagłaśniania.

Czasem wystarczy nie zrobić nic i pozostawić silnie zradykalizowanym ludziom pole działania, żeby zasiać strach i nienawiść a wraz z nimi organizować swoje biznesy.

Kto wydał zgodę na organizację festiwalu pystrance 5km od granicy ze strefą Gazy?

Dlaczego w pobliżu nie było izraelskiej armii gotowej do działania?

Czy na festiwalu było choć jedno dziecko izraelskiego prominenta?

Czy można poświęcić swoich ludzi dla dalszej ekspansji?

Dziennikarze powinni znaleźć dziecko prominentnego polityka izraelskiego będące fanem transu psychodelicznego i zadać mu pytanie, dlaczego nie było na tym festiwalu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dziennikarze powinni znaleźć dziecko prominentnego polityka izraelskiego będące fanem transu >psychodelicznego i zadać mu pytanie, dlaczego nie było na tym festiwalu.
>

pl.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein

Larry A. Silverstein (ur. 30 maja 1931 na Brooklynie w Nowym Jorku) - amerykański przedsiębiorca, miliarder inwestujący w nieruchomości.(...)
W czasie zamachów 11 września 2001 Silverstein wynajmował budynki World Trade Center. Odszkodowanie, które uzyskał po 6 latach po wielu procesach z ubezpieczycielami, wyniosło 4,6 miliarda dolarów.
Larry Silverstein codziennie przychodził do swojego biura w WTC i całe przedpołudnie spędzał tam na spotkaniach biznesowych. 11 września 2001 roku Larrego nie było na terenie WTC


Dziennikarze powinni też zadać pytania geszefciarzom, którzy codziennie byli w WTC a 11 września 2001 r. wszystkich nie było.
zeniu73 (6483 punktów)

>Barbarzyńcami w twoim przekonaniu.

Cytat Hamerlik:

"Państwo posiadające broń atomową broni się przed barbarzyńcami na lotniach i w samochodach, którzy zaatakowali izraelska młodzież podczas psychedelic trance party 5km od granicy z islamem."

Kto w tym cytacie w Twoim przekonaniu jest barbaczyncem?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto w tym cytacie w Twoim przekonaniu jest barbaczyncem?

Wszyscy jesteśmy barbarzyńcami.

Pod ludzkimi maskami kryją się dzikie bestie, które są tym bardziej niebezpieczne im więcej w nich strachu i nienawiści.

youtu.be/5VCiU1osa3w
zeniu73 (6483 punktów)
>>Kto w tym cytacie w Twoim przekonaniu jest barbaczyncem?
>Wszyscy jesteśmy barbarzyńcami.

Czyli rowniez miedzy innymi przybysze z religia islasmka?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli rowniez miedzy innymi przybysze z religia islasmka?

No oczywiście.

Każdy kto zachowuje się agresywnie, przemocą narzuca innym swoją wizję świata, pozbawia ludzkiej wartości odmiennie czujących i myślących jest barbarzyńcą.

Ludzie to w zasadzie zwierzęta a kultura panująca w ich głowach jest instynktem przetrwania.

Zwierzęta o odmiennych instynktach rozpoznają się jako obcych i wzajemnie atakują.

Na świecie toczy się wojna genów o dominację nad fizycznością i analogiczna wojna memów o dominację nad abstrakcją.

Tam gdzie geny i memy nie mogą się połączyć, by stworzyć nową istotę, tam pojawia się antagonizm i rozpoczyna się walka.

Budowa muru na granicy, rozciąganie drutów kolczastych, zatrudnianie żołnierzy z psami do świecenia latarkami w oczy podróżujących jest początkiem wojny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-12-2023 18:37 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
.
>Budowa muru na granicy, rozciąganie drutów kolczastych, zatrudnianie żołnierzy z psami do świecenia latarkami w oczy podróżujących jest początkiem wojny.

Czyli ty zamykając drzwi w swoim domu, żeby nikt obcy nie wszedł, zaczynasz wojnę?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli ty zamykając drzwi w swoim domu, żeby nikt obcy nie wszedł, zaczynasz wojnę?

Wyrażam brak zaufania do ludzi.

Nie ufam nawet tym, z którymi spotykam się na co dzień tu, tam i prowadzimy rozmowy o wartościach, którymi kierujemy się w życiu.

Zamykam się przed chrześcijanami, katolikami, muzułmanami, kapitalistami, komunistami, demokratami i innymi.

Wiem, że pod każdą maską człowieczeństwa kryje się ciemna strona człowieka, która uruchamia się pod wpływem szczególnych warunków.

Tym szczególnymi warunkami jest np. nieświadomość podczas snu czy nieświadomość wynikająca z tajemnicy kapitału.

Nie chcę mieć do czynienia z człowiekiem, nad którym ciemna strona przejęła kontrolę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-12-2023 19:30 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>Czyli ty zamykając drzwi w swoim domu, żeby nikt obcy nie wszedł, zaczynasz wojnę?
>Wyrażam brak zaufania do ludzi.
>Nie ufam nawet tym, z którymi spotykam się na co dzień tu, tam i prowadzimy rozmowy o wartościach, którymi kierujemy się w życiu.

A o.k.

Czyli ty możesz mieć mieć zaufania do obcych a ja jestem rasistą, jeśli twierdzę to samo 😂😂😂

Na dziś wystarczy dawki ipw (idiota per wątek).
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli ty możesz mieć mieć zaufania do obcych a ja jestem rasistą, jeśli twierdzę to samo 😂😂😂
>Na dziś wystarczy dawki ipw (idiota per wątek).

Nie ufam wszystkim ludziom, w tym także Tobie.

Nie muszę przed Tobą zamykać drzwi ale jestem pełen obaw jaki mi z innymi świat urządzisz - chcesz dla mnie stworzyć państwo policyjne.

Ty w swoich obawach wyróżniasz szczególnie młodych, islamskich azjatyckich i afrykańskich migrantów ekonomicznych. Rozpowiadasz w sieci o gwałtach kijem i sztyletowaniu. Napełniasz innych ludzi swoimi lękami, bo nie posądzam Cię o manipulację, raczej o to, że sam zostałeś zmanipulowany.

Powtarzam, pojedź do islamu, wydaj parę EUR i przekonaj się na własnej skórze jakie to niebezpieczeństwo. Poznaj swojego wroga.

Wyzwiskami od idiotów wrażenia na mnie nie zrobisz, zbyt często byłem w życiu obrażany, żeby się tym przejmować ale rozumiem, że robisz to dla siebie, żeby poczuć się lepiej.

Dowiedz się czegoś więcej o świecie.
Zobacz z bliska tę kulturę dla psów.

Moja rada, nie okazuj strachu. Strach prowokuje agresję. Ludzie to zwierzęta i gdy wyczują potencjalną ofiarę zawsze atakują, tak samo na Zachodzie jak w islamie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Problem mam z tym, że Rosjanie rozwalają ukraińską infrastrukturę zamiast przeciągnąć Ukraińców >na swoją stronę korzyściami. Ludzie mówiący tym samym językiem niszczą się wzajemnie dla >korzyści obcokrajowców zza oceanu.
>

Nazisty nie da się przeciągnąć na inną stronę niż ta, na którą został zaprogramowany.
CIA prowadziła programowanie ukraińskich nazistów od zakończenia wojny.

wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/

Programy CIA obejmowały około czterech dekad. Począwszy od operacji paramilitarnej, w ramach której finansowano i wyposażano antyradzieckie ukraińskie grupy oporu, takie jak Ukraińska Najwyższa Rada Wyzwolenia (Ukrainian Supreme Liberation Council - UHVR), jej filie - Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) - wszystkie te grupy były nazistowskimi banderowcami. CIA wspierała również stosunkowo antybanderowską frakcję UHVR, o Zagraniczne Przedstawicielstwo Najwyższej Ukraińskiej Rady Wyzwolenia [ZP-UHVR], zagraniczny wirtualny oddział CIA i brytyjskich służb wywiadowczych MI-6. Wczesna operacja CIA mająca na celu destabilizację Ukrainy, wykorzystująca ukraińskich agentów na uchodźstwie na Zachodzie, którzy przeniknęli na teren sowieckiej Ukrainy, nosiła kryptonim Projekt AERODYNAMIC.
W dokumencie CIA o klauzuli ŚCIŚLE TAJNE z 13 lipca 1953 roku znajduje się opis Projektu AERODYNAMIC: "Celem Projektu AERODYNAMIC jest zapewnienie wykorzystania i ekspansji antyradzieckiego ukraińskiego ruchu oporu dla celów zimnej i gorącej wojny. Wykorzystywane będą takie grupy, jak Ukraińska Rada Najwyższa Wyzwolenia (UHVR) i jej Ukraińska Powstańcza Armia (OUN), Zagraniczne Przedstawicielstwo Ukraińskiej Rady Najwyższej Wyzwolenia (ZPUHVR) w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych oraz inne organizacje, takie jak OUN/B". CIA przyznała w dokumencie z 1970 r., który był poprzednio tajny, że utrzymywała kontakty z ZPUHVR od 1950 r.
OUN-B była banderowską frakcją OUN, a jej neonazistowscy sympatycy są dziś zakorzenieni w ukraińskim rządzie krajowym w Kijowie oraz we władzach regionalnych i miejskich w całym kraju.


Koszerni neokoni nie zakończyli II WŚ na terenach, których nie udało im się skolonizować.
Siedemdziesiąt lat pracowali nad stworzeniem nazistów na Ukrainie. Niemcom nazistów stworzyli bardzo szybko. Nazistom ukraińskim Żydzi amerykańscy dostarczyli broni za setki miliardów dolarów a ilość tej broni jest nieporównywalnie mała, w porównaniu do tej którą sfinansowali nazistom niemieckim.
Żydzi amerykańscy, którymi dowodził Żyd Bernard Baruch, stworzyli i sfinansowali powstanie nazistów i III Rzeszy. Nazistów niemieckich użyli do zniszczenia komunizmu Żydów niemieckich.
Najważniejszych Żydów w ZSRR WŁASNORĘCZNIE ZAMORDOWALI ŻYDZI.
Hamerlik rozumiesz, Żydów wymordowano nie dlatego, że byli Żydami.
Żydów wymordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI.
Teraz ci sami i w ten sam sposób, napadli na kolejnych komunistów.
Czy Żydzi amerykańscy, którzy do USA wyemigrowali z Niemiec, użyją broni atomowej do zniszczenia komunistycznych Chin ?? Nie wahali się wymordować swoich rodaków, dlatego, że byli komunistami.
Czy Żydzi amerykańscy pogodzą się z utratą hegemonii i powstaniem świata, w którym ich głos jest jednym z wielu ??
szarley (54911 punktów)
>No tak, świat należy do Was
>naslecie na nich waszą armię i policję finansowane z przymusowych podatków od pracy na waszym i od konsumpcji waszego.

Głupcem jesteś, głupcem umrzesz, głupcem Bóg cię wskrzesi

Wesołych Świąt


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wesołych Świąt

Oczywiście, w otoczeniu wszystkiego cudzego.

Święta to czas godzenia się z własnym losem gdy inni ludzie zamawiają się i knują a potem jeszcze nie rozumieją dlaczego inni ich nie lubią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Wesołych Świąt
>Oczywiście, w otoczeniu wszystkiego cudzego.

Oczywiście
Spoglądam przez okno. Wokół mojego płotu NIC nie należy do mnie. Jakoś mnie to nie boli

>Święta to czas godzenia się z własnym losem gdy inni ludzie zamawiają się i knują
Ojeeeeeeej, Któż to tak knuje przeciwko jednemu, biednemu Kryskonowi.
Pewnie Żydzi! Oni zawsze coś spiskują

>a potem jeszcze nie rozumieją dlaczego inni ich nie lubią.
Szanuj innych, będą cię szanować
Okazujesz pogardę, doznajesz pogardy.
Rzucasz gównem, obrywasz rykoszetem

Postaraj się to zrozumieć

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Szanuj innych, będą cię szanować

Szanuję ludzi.

Dlatego też nie szanuję waszego prawa do tajemnicy i przemocy egzekucyjnej, waszego prawa do tajnej i nieopodatkowanej własności, waszego prawa do podatków od biedy i państwowych dopłat do własności prywatnej rodów, waszego prawa do lichwy bo wiem, że te prawa powstały przeciw człowiekowi, którego szanuję.

Nie pozwalam na poniżenie i wyzysk ludzi, których szanuję.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Szanuj innych, będą cię szanować
>Szanuję ludzi.
Kłamiesz
Rzucasz gównem zmyślasz, zarzucasz przestępstwa na podstawie własnych urojeń
To nie jest szacunek
I za ten brak szucunku obrywasz tym samym

W dyskusji udajesz, że nie doczytałeś pytań i argumentów
To jest pogarda i obrywasz rykoszetem

>Dlatego też nie szanuję waszego prawa do tajemnicy
Autodeizacja nie jest szacunkiem

Nie jesteś bogiem. Uważasz, że prawo do tajemnicy jest złe?
UZASADNIJ
Teraz z pogardą uciekniesz

>i przemocy egzekucyjnej,
Mowa o windykacji?
"Naszej?"
Wiem, za trudne pytanie
Pogarda nie pozwala na odpowiedź

>waszego prawa do tajnej
Ucieczka

>i nieopodatkowanej własności
Ucieczka

>waszego prawa do podatków od biedy
Ucieczka

>i państwowych dopłat do własności prywatnej rodów
Ile dostajesz do swojej firmy w Niemczech?
No przyznaj się, miłośniku tajemnic

>waszego prawa do lichwy
Na lichwie zarabiają twoi kumple z windykacji
Też miałem w planach na lichwie dom postawić

TY!

>Nie pozwalam na poniżenie i wyzysk ludzi, których szanuję.
Nie pozwalasz, sam poniżasz
Sam wyzyskujesz

"Nie lubię widoku bitego człowieka. Jeśli bije ktoś inny"
Hermann Brunner

Krystkon w windykacji? Samo dobro


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pod jaką działalność wynajmie pokój właściciel kawalerki?
>CO TY p*****lISZ!!!!!!!!!!

Ojej wszystkie odrutowane ogrodzenia z ostrzeżeniami "teren prywatny wstęp surowo wzbroniony" pochodzą od właścicieli kawalerek?

To ich interesów tu właśnie bronisz a nie nieznanych zagranicznych właścicieli występujących pod nazwami spółek kapitałowych ze skrytek na listy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Pod jaką działalność wynajmie pokój właściciel kawalerki?
>>CO TY p*****lISZ!!!!!!!!!!
>Ojej wszystkie odrutowane ogrodzenia z

Pod jaką działalność wynajmie pokój właściciel kawalerki?
Ucieczka w bełkot i rzucani gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
21-12-2023 04:13 
 Ocena 1 na 1
niestadny (2492 punktów)

>>Dali robolom kartki do oddawania głosu i organizują im cykliczne tzw. wybory. Udział roboli w tzw. wyborach jest kolaboracją z kapitalistami. Robol ma przez to wizję, że on sam kieruje swoim życiem.
W mojej opinii współczesna, tzw. liberalna demokracja to rodzaj niewolnictwa, w którym niewolnik raz na cztery lata może sobie zmienić właściciela.
Czy jednak człowiek wymyślił coś lepszego?

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy jednak człowiek wymyślił coś lepszego?

No.

Prawo oparte na kilku, kilkunastu fundamentalnych zasadach potwierdzonych w jawnej demokracji bezpośredniej, gdzie każdy można z największą łatwością, bezpłatnie i w ciągu sekund sprawdzić jakie normy dla siebie i dla niego wybrałeś, jakie odrzuciłeś i kim przez to jesteś.

Publicznie jawna księga kapitału o rozproszonym zapisie pod kolektywną kontrolą, działająca wg publicznie jawnego algorytmu, procesowana na kodzie open source w wielu jednakowych kopiach na serwerach niezależnych od siebie kapitałowo administratorów, opisująca każdą własność w powiązaniu przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Brak prawa do tajemnicy, co nie zabrania nikomu tajemnic ale zabrania każdemu krzywdzić ludzi za ich zdradę i wyjawienie prawdy.

Kreacja pieniądza bez prywatnej lichwy, którego kosztem ograniczającym kreację ujemną jest podatek od własności.

Zaszyfrowanie portfeli tak aby tylko właściciel miał dostęp do swojego portfela i nikt więcej. Żadnych kont prowadzonych przez innych i pieniędzy będących zapisem zobowiązań.

Podatek tylko od własności określany w jawnej demokracji bezpośredniej i przeznaczony w zasadniczej części na dochód gwarantowany wszystkich a pozostałej na utrzymanie porządku prawnego w państwie bez żadnego innego socjalu.

Stworzenie warunków, w których każdy z największa łatwością może znaleźć pracę, bo każdy właściciel podatkiem od posiadłości jest silnie zmotywowany do zatrudnienia pracowników.

Wycofanie się z systemu społecznego, w którym wąska i zamówiona klasa dokonuje zaboru świata a potem wypłaca głodowy socjal wykluczonym, żeby ich posiadłość nie została zakwestionowana.

Pomysły są, tylko nie należy ich ignorować i ślepo wierzyć, że nasi prymitywni dziadowie wszystko już odkryli i nie ma dla ich idei żadnej alternatywy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mój dom, jest mój, bez względy co Hamerreligia o tym głosi

To żadna religia tylko moralny racjonalizm.
Wybór życia zamiast śmierci.

>Wszyscy ludzie w mojej wsi, powiecie, kraju, potwierdzą, że to MÓJ dom i hamerkundlęta nic do niego nie mają, jeśli do niego wejdziesz, wyprowadzi cię policja, która wie(!), że ten dom jest mój. Wiem, chcesz kraść, niedoczekanie.

Wasza kapitalistyczna ideologia, kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności w tej chwili opętała umysły większości ludzi.

Wiem jak w tej chwili się zachowają i masz w tym wiele racji.

Pytanie kim Ci ludzie staną się jutro?
Jak zmienią się ich emocje, myśli i decyzje?
Wasz prymitywny i brutalny model stosunków społecznych jest ostatecznym i niezmiennym?

Bzdura!

Każdy ideologicznie opętany człowiek w końcu i tak zrozumie co jest dla niego złe i co dobre.

>Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami

Mogę i nawet muszę postawić warunki uznania cudzych praw i przywilejów.

Uznaję wszystko co mi służy i kwestionuję co mnie niszczy.

>mam prawo do owoców swojej pracy i twoja złodziejska "moralność" tego nie zmieni, a twoje hamerkunndlęta jak chcą pieniędze, niech zarobią PRACĄ (na cudzym lub swoim, wisi mi to) od mich owoców niech idą w diabły. Nie należy im się wynagrodzenie od mojego sadu, bo w nim nie pracują

Sam się masz za boga, bo wierzysz, że stworzyłeś swój sad. A Ty po prostu zająłeś kawałek ziemi i czerpiesz z niego pożytek.

Jeśli zatrudnisz do pracy w sadzie innych a potem się z nimi sprawiedliwie podzielisz owocami to sobie w nim rządź na zdrowie swoje i swojej rodziny.

Jeśli jednak spróbujesz innych wykluczyć i będziesz garnął tylko do siebie to twoje posiadanie dla innych traci sens.

Wtedy będziesz tylko rywalem i wrogiem a nie współtwórcą i przyjacielem.

>Proste?

Tak, wrogowie nie mają żadnych praw.
Wrogowi nic się nie należy.

Stan się przyjacielem i zasłuż na swoje posiadanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Mój dom, jest mój, bez względy co Hamerreligia o tym głosi
>To żadna religia tylko moralny racjonalizm.

Pochwalca kradzież i zabójstw pisze o morlanosci?

>Wybór życia zamiast śmierci.
Zdychaj, twój problem

>>Wszyscy ludzie w mojej wsi, powiecie, kraju, potwierdzą, że to MÓJ dom i hamerkundlęta nic do niego nie mają, jeśli do niego wejdziesz, wyprowadzi cię policja, która wie(!), że ten dom jest mój. Wiem, chcesz kraść, niedoczekanie.
>Wasza kapitalistyczna
Wszyscy ludzie w mojej wsi, powiecie, kraju, potwierdzą, że to MÓJ dom i hamerkundlęta nic do niego nie mają, jeśli do niego wejdziesz, wyprowadzi cię policja, która wie(!), że ten dom

>Wasz prymitywny
I twoje żony suki dla psów
Zmyślaj dalej marsjaninie

>>Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami
>Mogę i nawet muszę postawić warunki uznania cudzych praw i przywilejów.
Możesz nawet zesrać się w spodnie

>Jeśli zatrudnisz do pracy w sadzie innych
Twoją żonę dziwkę, zmyślaj dalej

>>Proste?
>Tak, wrogowie nie mają żadnych praw.
Masz te same prawa co ja, ciulu, synu rzygowiny, złodzieju i stręczycielu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami

Tak samo mówicie o waszym prawie do komornego i lichwy, że Wam się bezwarunkowo należy i że wolno Wam je przemocą egzekwować albo za Was mogą to zrobić funkcjonariusze waszego państwa na wasze zlecenie.

Nie.

Masz prawo o ile ja i inni damy Ci je.
Jeśli Ci go nie damy, bo będziesz naszym wrogiem, to nie będziesz go miał.

Bez względu na to, co w tej sprawie postanowią wasi tajnie wybrani "prawodawcy", którzy moimi nie są.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami
>Tak samo mówicie

Tak samo prawo do wynagrodzenia jest moim prawem i bóg- hamerciul nie ma prawa stawiać warunków, nawet jeśli ogłosi się oberciulem nad oberciulami

>Masz prawo o ile ja i inni damy Ci je.
Buahahahahahahaha
Ty masz mi dawać jakieś prawa, żałosny ciulu?

Skończ jarać to gówno
jesteś NIKIM
N I K I M

Rozumiesz?
nie jesteś bogiem, nie jesteś prawodawcą
Jesteś zwykłym gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>jesteś NIKIM

Skoro jestem to nie mogę być nikim.

Jestem sobą, Krystianem Hamerlikiem-Konopka odróżniającym społeczne dobro od zła, nierzadko wbrew temu jak inni chcieliby widzieć świat.

To co robię nie jest trudnie, wystarczy odróżnić to co daje życie od tego co je odbiera.

Też powinieneś tego spróbować.

Za bardzo jesteś wpatrzony w siebie i nie widzisz swojej zależności od innych.

Nie rozumiesz jak bardzo możesz osłabić siebie osłabiając innych.

Chciwy traci, szczodry zyskuje.

Podróżuję w tej chwili z Sonią przez Turcję i również tu obserwuję, gdzie jest większa chciwość tam i większa bieda.

Tylko ludzie, którzy potrafią współpracować i dzielić się tworzą wspólne bogactwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA

Nie, nie.

Ja już więcej tego świata z Wami nie tworzę.

Nawołuję do powstania publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą. Do demokratycznego opodatkowania własności, podatkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich, do zaszyfrowania portfeli, do zniesienia podatków od pracy i konsumpcji, do zniesienia prawa do tajemnic.

Postuluję kreację prawa poprzez przyjęcie norm społecznych w jawnej demokracji bezpośredniej.

Postuluję redukcję prawa do kilku podstawowych zasad, które nie obejmują państwowych dopłat do prywatnych majątków z podatków od biedy.

Moje żądania są w całkowitej sprzeczności z waszą wizją społeczną, z waszą normalnością dlatego nie jestem już odpowiedzialny za świat jaki stworzyliście i z którym walczę.

Nie uczestniczę w waszych tajnych i pośrednich wyborach, nie uznaję ich za źródło mojego prawa, uznaje takie wybory za niemoralne, moja wiara jest niezgodna z waszą wiarą.

Nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli.
Właśnie "nas" jest w tym opisie nie na miejscu, bo nie ma żadnych nas.

Jestem ja Mam przeciwny i Wy przeciwni mi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA
>Nie, nie.
TAK, TAK
Nie urodziłeś się wczoraj na Marsie

>Nie uczestniczę w waszych tajnych i pośrednich wyborach,
Ja też nie.
Nie mam w twoich Niemczech wyborczych praw
TAK SAMO PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ISTNIEJĄCY ŚWIAT JAK JA

>Nawołuję do powstania publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą.
Uzasadnij
Pytanie o wybór pracy
Brak odpowiedzi oznacza, że ta księga nie jest ci do niczego potrzebna
Pytanie o wybór mieszkania

>Do demokratycznego opodatkowania własności, podatkiem określanym w jawnej demokracji bezpośredniej
Uzasadnij
Przykład dwóch robotników z jednej taśmy. Dlaczego jeden ma płacić podatek, a drugi nie?

>na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich,
Nawet było już referendum w tej sprawie w Szwajcarii. Wniosek nie przeszedł. Nikt nie ma ochoty żywić leni.

>do zaszyfrowania portfeli,
Czyli mam bezwarunkowe prawo do swojego wynagrodzenia?
Kłamiesz.

>do zniesienia podatków od pracy
Pytałem z czego, jeśli nie z pracy robotnik, lekarz, nauczyciel, strażak, właściciel sklepu, fryzjerskiego zakładu, dentysta mają płacić podatek od mieszkania, warsztatu czy domu?
Ucieczka

>do zniesienia prawa do tajemnic.
Oprócz Hamerlika
Po co ci "wiedza" o moich wynikach lekarskich badań?

>Postuluję redukcję prawa do kilku podstawowych zasad, które nie obejmują państwowych dopłat do prywatnych majątków
Najpierw napisz JAWNIE jakie dotacje bierzesz do swojej prywatnej firmy w Niemczech.
Rozumiem, tajemnica

>z podatków od biedy.
skończ z tą demagogią


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po co ci "wiedza" o moich wynikach lekarskich badań?

Nie chcę Cię w cale zmusić, żebys wyjawił mi swoje choroby w waszej kulturze, w której chorych uznaje się za mniej wartościowych, więc w obronie swojej wartości musicie taic swoje choroby i wstydzić się ich.

Nie chcę Ci jedynie ani twoim funkcjonariuszom pozwolić byś karał i niszczył ludzi, którzy zdradzą twoje czy inne tajemnice.

Kryj, chowaj, szyfruj informacje, zakładaj maski, udawaj kogoś kim nie jesteś mam to w dupie.

Ale podnieś rękę na osobę która zdradzi wasze tajemnice i wyjawi publicznie prawdę albo innych do tego uprawnij i zapłać im za to owocami cudzej pracy a złapię Cię albo Was za te ręce i je Wam wykręce.

Nie wolno dopuścić do panoszenia się demonów i panów zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Owszem taka wiedza generuje zawiść, ale zawiść jako motor postępowania jest głupia

Taką zawiść jaką odczuwa właściciel gdy złodziej go okrada.

Ty sobie życzysz, żeby właściciele nie dowiedzieli się nigdy o działalności złodziei, stąd te tajemnice, które mają ich chronić przed odkryciem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Taką zawiść jaką odczuwa właściciel gdy złodziej go okrada.

Czytaj swoje słowa przed publikacją. Okradany człowiek nie odczuwa zawiści.
Chyba że to znów hamerpolszczy-na

Przykładu DECYZJI podjętej pod wpływem wiedzy o stanie majątku piekarza nie podałeś, 10 lat czekam

>Ty sobie życzysz, żeby właściciele nie dowiedzieli się nigdy o działalności złodziei,
twoja żona to dziwka dla psów
Też poradzę zmyślać

Największą podłością z twojej strony jest sugerowanie mi TWOICH poglądów, sprzecznych z moimi

Tak jak z windykacją
Ty wykonywałeś ten"szlachetny" zawód przystawiania wiertarki do kolana staruszce, która dała się nabrać na reklamę garnków i żarłeś po pachy z faktu, że nie doczytała małych druczków

TY!!!! Nie ja.
Więc skoro sugerujesz, że jestem zwolennikiem przemocy, to jesteś psim gównem bez godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Taką zawiść jaką odczuwa właściciel gdy złodziej go okrada.
>Czytaj swoje słowa przed publikacją. Okradany człowiek nie odczuwa zawiści.

O ile nic nie wie i niczego nie rozumie z działalności złodziei, do czego tajemnicami kapitału doprowadziliscie i próbujecie utrzymać.

>Ty wykonywałeś ten"szlachetny" zawód

Przez co wiem co znaczy i komu służy.
Wolałabyś pewnie, żeby nie wiedział i nie rozumiał wtedy moglibyś mnie łatwo przerobić swoimi sztuczkami psychologicznymi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ustępstw nie będzie

Inni już ustąpili, często milczą gdy przywołuje swoje idee publicznie jawnej księgi kapitału i demokratycznie opodakowanej własności na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Tylko jeden nieustępliwy cham wciąż wydziera się i obraża, bo mu się zdaje, że mu wolno.

Nie nie wolno.

Wciąż powtarzam, że nic nikomu nie zostanie zapomniane i że źle jest mieć prawdziwych wrogów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Tylko jeden nieustępliwy cham wciąż wydziera się i obraża, bo mu się zdaje, że mu wolno.
>

Żydzi na Polaków mówią chamy.
Polskie chamy nie rozumiały żydowskiego komunizmu. Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy chamskich "katolików" napuścili na Żydów komunistów.
Dzisiaj nie ma mądrego, który by nam napisał, jak dzisiaj wyglądałaby Europa, gdyby Żydzi komuniści nie zostali pokonani przez Żydów amerykańskich i Brytyjczyków.
Wielcy niemieccy Żydzi, komuniści, mieli plany stworzenia potężnej Europy i te plany zrealizowali w 80%. Żydzi amerykańscy, którzy do Ameryki wyemigrowali z Niemiec, razem z Brytyjczykami, używając polskich chamów "katolików" zniszczyli rodzącą się wielką komunistyczną Europę.
Europejskich Żydów wymordowano nie dlatego, że byli Żydami.
Europejskich Żydów wymordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI. Żydów komunistów wymordowali Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami w walce o hegemonię. Komunistyczna Europa mogła być hegemonem. Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami wymordowali miliony Europejczyków. Skutkiem planowanych i finansowanych za oceanem wojen w Europie jest hegemonia Żydów amerykańskich.
Hamerlik trafiłeś na potomków tych chamów "katolików", którzy znowu są używani przez Żydów amerykańskich i Brytyjczyków, tym razem do zniszczenia rodzącej się potęgi, w której nie będą rządzić talmudyczne prawa Chazarów i Chazarowie, czyli tzw. Żydzi amerykańscy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika

Nie jestem bogiem lecz racjonalistą i racjonalnie wybieram świat, w którym będą żyły moje dzieci. Nie chcę, żeby moje dzieci żyły w piekle nędzy przy budowie pomnika twojego fallusa, bo Ty i paru innych dominujących kolesi wierzycie, że Wam się należy i najgłośniej ze wszystkich drzecie mordy.

Naprawdę wielu w życiu poznałem już ludzi, którzy swoją pozycję społeczną zbudowali na pogardzie do innych, na ciągłym zaprzeczaniu, poniżaniu, obrażaniu, wyśmiewaniu. Ty jesteś tylko kolejnym z nich.

W twojej głowie roi się, że jesteś kimś lepszym od innych, że Ci się należy, że życie moich dzieci powinno zostać podporządkowane twojemu.

Wielu ludzi ulega dominującym s*******nom ale ja mówię Ci i tobie podobnym NIE!

Teraz po cichutku i bez większego wpływu na wasze życie ale przyjdą czasy, ze dominacja bezwzględnych s*******now skończy się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika
>Nie jestem bogiem lecz racjonalistą i
mam prawo do wynagrodzenia. Bez warunków stawianych przez Boga - Hamerlika
Mam też prawo do zapracowanej własności, i wiszą mi twoje warunki
Mam prawo do prywatności i twój pogląd nie ma dla mnie znaczenia
Mam prawo bronić swojej własności w sposób określany prawem i twoje bełkoty nie mają dla mnie znaczenia

>racjonalnie wybieram świat
Racjonalnie, dla Hamwerlika

>, w którym będą żyły moje dzieci. Nie chcę, żeby moje dzieci żyły w piekle nędzy przy budowie pomnika twojego fallusa,
Nie muszą,możesz im zapewnić wykształcenie i będą budować własne pomniki
Możesz też dać im dobry przykład i nauczyć żyć z niemieckiego socjalu

>bo Ty i paru innych dominujących kolesi
I twoja żona - dziwka
Hamedpsiegówno, skończ zmyślać

>wierzycie, że Wam się należy
Tak, należy mi się wynagrodzenie za pracę. Mnie, a nie twoim dzieciom

>Naprawdę wielu w życiu poznałem już ludzi, którzy swoją pozycję społeczną zbudowali na pogardzie do innych,
To twój problem, w jakiej rodzinie się wychowałeś

>że Ci się należy,
Powtórzę, należy mi się wynagrodzenie za pracę. Mnie, a nie twoim dzieciom

>że życie moich dzieci powinno zostać podporządkowane twojemu.
Zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Będą czekały aż wydam i zwolnię miejsce, czy przepadną?

Dodaję w kontekście waszych przyzwyczajeń kulturowych i waszej wizji sprawiedliwości, że w systemie pieniężnym każda oszczędność jednej osoby jest długiem innych osób.

To jest system o bilansie blisko zerowym.

W moim systemie następuje kreacja pierwotnej bazy monetarnej w wysokości 8 jednostek (co po zastanowieniu zmienię chętnie na 1 jednostkę) w związku z każdym użytkownikiem przystępującym do księgi kapitału. Ta pierwotna kreacja jest nadwyżką ponad bilans zerowy.

Ponadto wszelka pozostała kreacja pieniądza jest już kreacją jednostek ujemnych a to znaczy, że za każda oszczędnością jednego człowieka stoi dług drugiego.

W obecnym modelu to wygląda bardzo podobnie tyle że jest to pieniądz lichwiarski i zaburzeń bilansu zerowego jest znacznie więcej.

Ilość pieniądza w obiegu wyznacza maksymalną granicę wszystkich roszczeń i długów. Jeśli system nie dopuszcza do przelewu pieniędzy w związku z ograniczonym kredytem i limitem oszczędności to znaczy, że poziom długów w systemie dobił już do granicy i dalej postępować nie może.

Nie może być mowy o żadnych zapisach długów poza systemem pieniężnym.
Nie może być mowy o żadnej przymusowej egzekucji kwitów spisanych na kolanie, na papierze.
Każdy taki kwit byłby dodatkową kreacją pieniądza niszczącą jego wartość.

Byc może niewielu to zrozumie a Ci którzy zrozumieją będą ignorować przez panowanie prymitywnej kultury w ich głowach ale właśnie tak działa system pieniężny a ten współczesny jest bardzo niewydajny. Wszyscy potężnie tracimy przez wasze prymitywny system pieniężny, w którym pełno tajemnic, gróźb i przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jedynie hamerciul - debil twierdzi, że istnieje tajna własność, więc hamerciul jest złodziejem i jak złodziej winien być traktowany

Debil, ciul, psie gówno - wytwory umysłu wykształconego człowieka poszukującego argumentów za optymalnym rozwiązanem ekonomicznym.

Może powinniście uchwalić w tajemnicy prawo zabraniające wynagradzać ludzi 20.000 PLN miesięcznie mówiących o innych ludziach "psie gówno"?

Tylko debil albo demon nie dostrzeże, ze swoją agresywną mową chcesz mnie zdominować i podporządkować sobie a następnie narzucić mi swoją wizję świata i określić nam w nim role a zarazem ukształtować hierachie, w której Ty jesteś nade mną a ja pod Tobą.

Nie wolno pozwolić chamstwu się zdominować, to niemoralne.

Zacznij buraku używać innego języka w rozmowie ze mną!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>Debil, ciul, psie gówno

Lichwiarz, właściciel niewolników, żyjący na koszt innych demon,
Twoje dzieci pracują na mój dobrobyt?
Jestem winien czyjemuś sieroctwu?

>Zacznij buraku używać innego języka w rozmowie ze mną!
Przestań rzucać gównem. przestanie obrywać rykoszetem
Przestań okazywać pogardę, przestaniesz jej doznawać

Nazwanie cię psim chujem jest obraźliwe?
Nazwanie mnie przestępcą, nie jest? A zarzuciłeś mi publicznie wiele przestępstw w tym zabójstwo

Jesteś psim gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54911 punktów)
>>>Rozumiem, że gdy twoi kolesie bez tożsamości,...
>>Ci, z którymi windykowałeś?
>Ci, na zlecenie których działają funkcjonariusze twojego i nie mojego państwa, których to windykatorów lichwy nazywasz wzniośle "urzędnikami".

Nie mam takich kolesiów
Znów zmyślasz windykatorze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoje bajędy są tak nieprawdopodobne, a przy tym owiane taką mgłą tajemnic, że ja w nie nie wierzę. Uwierzę kiedy przestaniesz kłamać

Ty z mojego doświadczenia życiowego próbujesz właśnie zrobić bajedy, próbujesz odebrać mi wiarygodność, wartość i godność, żeby utrzymać swój majątek i swoje dochody niewiele robiąc dla innych.

Jesteś brutalnym chamem, który właśnie próbuje mnie zdominować.

Żeby nie zdychać z głodu i aby moje dzieci nie przymierzały głodem oddając swoje życie na budowę twojego pałacu muszę Cię skutecznie odeprzeć i wszystko co robisz zakwestionować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2 Skończ znów swoje pipcenie o "zadrukowanym papierze" Pytałem czy postulujesz likwidację pieniądza

Waszego lichwiarskiego, kosztującego tyle co wszystkie dochody kapitałowe razem wzięte, opartego na tajemnicach finansowych i przemocy egzekucyjnej?

Oczywiście!

I stworzenia w jego miejsce systemu pieniężnego, w którym nie będzie miejsca dla złodziei.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>2 Skończ znów swoje pipcenie o "zadrukowanym papierze" Pytałem czy postulujesz likwidację pieniądza
>Waszego

Czyli czyjego?

>lichwiarskiego, kosztującego tyle co wszystkie dochody kapitałowe razem wzięte, opartego na tajemnicach finansowych i przemocy egzekucyjnej?
>Oczywiście!

O jakim pieniądzu piszesz?
Euro? Złotym?

>I stworzenia w jego miejsce systemu pieniężnego, w którym nie będzie miejsca dla złodziei.

No to zaproponuj, bo jak dotąd to twoje pisanie to bełkot + ucieczki+ rzucanie gównem

Czym mam płacić za chleb?
Prosto , jasno, po polsku



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>O jakim pieniądzu piszesz?
>Euro? Złotym?

Oba są identycznie kreowane i emitowane, choć mają inne nazwy. Kto inny ma kontrolę nad bazą monetarną, choć nie w rzeczywistości, bo w rzeczywistości wszyscy ludzie na szczycie tej piramidy finansowej są pod tym samym wpływem.

O obu.

>No to zaproponuj

Zaproponowałem i opisałem algorytm kreacji i emisji pieniądza bez długów ludzi bez posiadłości, bez prywatnej lichwy i bez totalnych kosztów utrzymania finansjery.

Technologia jest woli brak.

Niestety Ci, którzy mógiby dokonać tej zmiany mają mentalność złodziei i jej nie dokonaja, bo to zrujnowałoby ich nieuczciwe biznesy zbudowane na biedzie innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
CO TO ZNACZY UZNANIE/NIEUZNANIE MIENIA NA PRZYKŁADZIE MOJEGO SADU ?
Prosto, jasno, po polsku

CO TO ZNACZY PRZYMUSOWA EGZEKUCJA WŁASNOŚCI NA PRZYKŁADZIE SKRADZIONEJ TOREBKI ?
Prosto, jasno, po polsku

Czy kradzież torebki staruszce na targu jest złem, bez względu na to kim jest staruszka, kim była, co ma w torebce i kto kradnie?
Prosto, jasno, po polsku, TAK/NIE?

Czy podtrzymujesz, że staruszka upoważniając policję do odzyskania torebki jest bandtytką?
Prosto, jasno, po polsku, TAK/NIE?

Ucieczka

>>O jakim pieniądzu piszesz?
>>Euro? Złotym?
>Oba są identycznie kreowane
O jakim pieniądzu piszesz "wasz"?

>>No to zaproponuj
>Zaproponowałem i opisałem algorytm kreacji
I uciekłeś od wszelkich pytań

Pytać jeszcze raz?
Wiem, już to pytanie cię przeraża

Powtórzę: zapytać jeszcze raz?
Doprecyzujesz tę swoje ideę?

Spróbuję:

Mam majątek wart ok miliona złotych i dochód ok 20 tys złotych miesięcznie.
Ile wolno mi mieć oszczędności w twoim systemie?
Proste, jasne, konkretne, matematyczne pytanie
Ucieczka

Tylko nie pipc, że mój dom nie jest mój

I skończ udawać, że urodziłeś się wczoraj na Marsie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każdą?

Oczywiście.

Z każdym pozbawieniem człowieka sił życiowych, w celu tchniecia życia w innych ludzi będę walczył.

Nawet twój bóg powiedział nie zabijaj!

Kradzież to zabijanie, tyle że na raty.

Nikomu nie pozwalam na pozbawienie staruszek zadrukowanego cyframi papieru, nawet tego waszego.

Zaznaczam jednak, że jestem przeciwnikiem i wrogiem waszych papierowych wydruków nazywanych przez Was pieniądzem. Jestem wrogiem waszej kontroli nad systemem pieniężnym. Wasz system pieniężny okrada jednych ludzi z życia, żeby to życie przenieść do innych ludzi. Stąd zresztą towarzyszące waszym pieniądzom tajemnice i przemoc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty szukasz usprawiedliwienia dla kradzieży, bo nauczyłeś się kraść.

Usprawiedliwiam kwestionowanie tajnej i nieopodatkowanej własności i próbuję każdego natchnąć odwagą aby przestał się Was bać i ją zakwestionował.

Żaden moralny człowiek nie może ustąpić przed złem, bez względu na konsekwencje. Kto ustępuje ten sam złem się staje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Żądam podatków od posiadaczy
>Posiadaczy czego? Mieszkania? domu, sadu, samochodu?

Oczywiście, każdy posiadacz i tylko posiadacz płaci demokratyczny podatek od posiadłości adekwatny do wartości posiadłości, na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich. Posiadacz jest zatem również beneficjentem dochodu gwarantowanego finansowanego z własnych podatków.

Jeśli wszyscy będą coś posiadali i zdecydują w jawnej demokracji bezpośredniej, że nie chcą płacić żadnego podatku, to żadnego podatku nie będzie.

>A se żądaj. Jeszcze nóżką tupnij. Przekonałeś kogoś?

Nie wiem czy kogoś przekonałem i też się tym nie zajmuję. To są wybory innych ludzi i w następstwie ich życie. Ja zdecydowałem i wyraźnie, publicznie i jawnie pod własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania Herthastr. 1B, 14193 Berlin żądam tego co moralne i właściwe dla ludzkiego życia.

Jestem bardzo umiarkowanym demokratą i pozostawiam innym ludziom prawo wyboru wysokości podatku od publicznie jawnej własności na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Nie wierzę w prawa stanowione przez innych ludzi poprzez tajne i pośrednie wybory. To nie są moje prawa. Nie uczestniczę też w tajnych wyborach prawodawców, bo to niemoralne i przestrzegam wszystkich moralnych ludzi aby tego nie robili, to jest złe.

Prawa stanowi natura a my je tylko odkrywamy.

Prawem jest wszystko co napełnia ludzi życiem a bezprawiem wszystko co ludzi życia pozbawia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> każdy posiadacz i tylko posiadacz płaci demokratyczny podatek od posiadłości adekwatny do >wartości posiadłości, na rzecz gwarantowanego dochodu wszystkich. Posiadacz jest zatem również >beneficjentem dochodu gwarantowanego finansowanego z własnych podatków.
>

Komuniści wszystkim właścicielom upaństwowili ich własności, nie pozbawiając ich decydowania o niej. W jednym momencie powstała ogromna firma dysponująca ogromnymi możliwościami.
W tym czasie Polacy nie płacili podatków, część płaciła jakieś grosze. Polską komunistyczną firmę należało tylko rozpędzić i włączyć do światowego handlu. Polska komunistyczna firma dawałaby wszystkim zyski, bez pobierania podatków. Państwo nie łupiło by podatkami zasób swoich obywateli, tylko dzieliłoby się wypracowanymi zyskami.
Teoretycznie sprawa wyglądała prosto. Jednak Polak, jak to Polak, zamiast wspierać SWOJE państwowe firmy zaczął je OKRADAĆ.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Komuniści wszystkim właścicielom upaństwowili ich własności, nie pozbawiając ich decydowania o niej. W jednym momencie powstała ogromna firma dysponująca ogromnymi możliwościami.
>W tym czasie Polacy nie płacili podatków, część płaciła jakieś grosze. Polską komunistyczną firmę należało tylko rozpędzić i włączyć do światowego handlu. Polska komunistyczna firma dawałaby wszystkim zyski, bez pobierania podatków. Państwo nie łupiło by podatkami zasób swoich obywateli, tylko dzieliłoby się wypracowanymi zyskami.
>Teoretycznie sprawa wyglądała prosto. Jednak Polak, jak to Polak, zamiast wspierać SWOJE państwowe firmy zaczął je OKRADAĆ.

Może chodziło o to, że w każdym projekcie odnoszącym sukces, sekretarze natychmiast widzieli swoje dzieci w zarządzie a ich dzieci chciały rozwijać szare biznesy swoich kolesi oparte na amerykańskich dolarach?

Może było tak, że każdy człowiek miał prawo do jakiś zasobów dopóki czegoś z nich nie stworzył a kiedy stworzył to natychmiast zjawiali się sekretarze gotowi to między siebie dzielić?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> natychmiast zjawiali się sekretarze gotowi to między siebie dzielić?
>

Dzisiaj ci sekretarze łapy trzymają na unijnej kasie, która trafia do ich kieszeni poprzez chore demokratyczne inwestycje, które realizują dopuszczone szajki kolesi i rodziny.
Dobrze, że ta demokratyczna patologia nie jest w stanie zagrozić normalnemu światu.
Kolejna patologia, w wykonaniu polskich cwaniaczków, doprowadziła nas do bankructwa. Żydzi amerykańscy na pewno nie są zadowoleni z takiego wasala.

businessin(*)nych-pieniadzach-w-tle/9k237ry

Fabryka, która nie może powstać od 25 lat.

Hamerlik za komuny nie było czegoś takiego. Gomułka zelektryfikował Polskę w osiem lat.
25 lat państwowa kasa jest marnotrawiona na budowę pałaców tym co się tym zajmują.
W Chinach to by takich cwaniaczków, publicznie na stadionie, pozbawiono radykalnie możliwości korzystania ze zrabowanych społeczeństwu pieniędzy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 co to jest egzekucja tajnej i nieopodatkowanej własności?

To egzekucja praw własności ludzi kryjących się pod spółkami kapitałowymi z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzącymi działalność w skrytkach na listy.

>2 Ty jesteś miłośnikiem wyrzucania starych ludzi z domów, kiedy skończą im się limity na podatki

Ty jesteś miłośnikiem pozbawiania podstaw egzystencjalnych ludzi, ktorzy odmawiają wykonania waszych poleceń. Chcesz doprowadzić do sytuacji, w których ludzie w zagrożeniu
egzystencjalnym zgodzą się na wszystko.

Żądam podatków od posiadaczy i to tylko takich jakie zostaną określone w jawnej demokracji bezpośredniej na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich.

Ty żądasz podatków od ludzi, którzy nie mają nic prócz długów, podatków określonych przez kolesi wybranych w tajemnicy, podatków o sfałszowanej istocie, przeznaczonych na waszą kapitalistyczną policję i na tajne dopłaty państwowe do prywatnych majątków.

Nie pouczaj mnie zdemoralizowany człowieku!

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pochwalasz kradzież torebki staruszce na targu

Bronisz interesów zagranicznej finansjery, dlatego bronisz dostępu funkcjonariuszy waszego państwa działających na zlecenie zagranicznych inwestorów do portfeli biedory.

Naiwnie wierzysz, że zagraniczna finansjera zagwarantuje Ci życie z posiadłości a jesteś dla niej tylko narzędziem, które po zużyciu wyrzuci i użyje nowe.

Gdybyś respektował ludzi, to zgodziłbyś się na zaszyfrowanie ich portfeli.

W moim modelu społecznym nikt nie będzie drukował żadnych cyfr na papierze i nazywał tego pieniędzmi.

W moim modelu społecznym nikt nie okradnie staruszki z zadrukowanego papieru, w który ludzie będą wierzyć.

W moim modelu każda transakcja będzie elektronicznie zapisana i publicznie jawna.

Ludzie przestaną kraść, bo nie będą mieli już więcej okazji, o ile z kolesiami nie obronisz skutecznie złodziejskiego systemu i złodziejskich interesów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
Pochwalasz kradzież torebki staruszce na targu
>Bronisz interesów zagranicznej finansjery,

O tym już rozmawialiśmy
Twoja żona to dziwka dla psów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 po co? Pytam od 10 lat. Po co chcesz znać stan mojego konta? *

Nie tylko twój ale i wszystkich pozostałych ludzi. Po to, żeby pozbawić wszystkich ludzi przestrzeni kłamstw, oszustw i manipulacji ludzką psyche. Po to, żeby fundamentem każdej umowy stała się prawdą a nie fałsz. Po to, żeby umowa powstała w zgodzie i była wykonywana bez gróźb i bez przemocy.

>2 A jak nie poznasz to, to co?

Będę walczył z waszą podłą ideologią kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności, aż się złamiecie, aż powiesz mam już dość i poddaje sie, niech inni znają stan mojego konta jakoś sobie z tym poradzę.

>3 TY masz znać, innym nie wolno znać twoich długów

Wiesz o moich długach tyle co ja. Nie skoncentruję teraz całej swojej uwagi na tym, która ze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością o nieznanym właścicielu ze skrzynki na listy kupiła resztę mojego długu po spłacie części kredytu i po sprzedaży ziemi nie wiadomo komu i za ile, długu za to czego nigdy nie mailem, bo Ty tego chcesz żeby mieć narzędzie do niszczenia mnie. Nie mam na to siły i czasu. Czas i siłę ma za to na walkę z waszym prymitywnym i brutalnym systemem społecznym, który chciał mnie zabić, żeby tchnąć moje życie w innych ale mu się nie udało.

>4 Ilu ludzi myśli tak jak ty?

W dupie z tym.
Ludzie to roboty wykonujący swój program.
Ile komputerów windowsowych myśli tak jak komputery linuxowe?
Nie jestem owcą i nie pobiegnę za sterowanym przez pasterzy stadem.

Jeśli to oznacza dla mnie skromne zycie, pełne zagrożeń i wrogów trudno, tak być musi. Każdy ma swoje przeznaczenie jak pszczoła, która ginie w obronie gniazda.

Wiem co jest słuszne i jak należy postąpić niezależnie od tego co sądzą wszyscy ludzie na świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Stan na dziś (po kursie z piątku wg onetu): 40 582 euro
>masz wzwód? Będziesz się teraz onanizował?

W ogóle.

Wydruki cyfr na waszym papierze i ich projekcja na waszych monitorach już dawno mnie nie ekscytują.
Tym bardziej, że odkryłem że więcej daje mi życie skromne niż obfite.
Nie podzielam opętania ludzkich umysłów waszą jednostką pieniężną, co wynika zapewne z moich wątpliwości w waszą państwowość. Nie jestem fanem waszego państwa.

>Co zrobisz z taką informacją?
>Do czego ci jest potrzebna?

Zakładając na potrzeby rozmowy, że to prawda, czego oczywiście za podstawę własnych decyzji nie uznałbym, co tam sobie wypisuje anonimowy użytkownik forum pod pseudonimem, to jako informacja niewatpliwa pozbawiłoby Cię skutecznie płaszczyzny oszustw i niedomówień podczas zawierania umowy.

Nie mógłbyś swojej sprzątaczce powiedzieć, że nie wypłacisz jej żadnej premii na święta, bo nie masz pieniędzy, przedsiębiorca budowlany nie mógłby swoim robolom powiedzieć, że firma jest na minusie i podwyżki nie będzie, w sytuacji gdy jest na plusie a Bezos nie mógłby przekonać pracowników jednego z tysiąca swoich centrów logistycznych, że powinni pracować 60h tygodniowo, bo wypadają najgorszej w sytuacji gdy największym kosztem tego centrum jest oplata za używanie systemu komputerowego Amazon co zapewnia transfer zysków na zakup największego jachtu na świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest ideologia kapitalizmu?

Wasza fałszywa wiara jak zyc, jak musi być ukształtowana społeczna hierachia i jakie prawa do tajemnic i przemocy muszą wszystkich obowiązywać.

Falszywa, bo to jest wiara tylko dla biedoty.
Sami w to nie wierzycie.
Wszystkie wasze prawa są dla innych, Was samych nie obowiązują.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Co to jest ideologia kapitalizmu?

>Wasza fałszywa wiara jak zyc, jak musi być ukształtowana społeczna hierachia i jakie prawa do >tajemnic i przemocy muszą wszystkich obowiązywać.
>Falszywa, bo to jest wiara tylko dla biedoty.

Biedocie, do szarych komórek, wstawiono wizję, że Niemcy są bogaci bo im Amerykanie dali plan Marshalla. Biedak, z tą swoją lokajską mentalnością, wszystko co ma odda Amerykanom, by zasłużyć na ich łaskę.
Biedak nie rozumie, ile byli warci naukowcy, których nam wykradli po wojnie Amerykanie i co mają wspólnego z wojną Amerykanie ???
Na co wydaje unijną kasę polski umysłowy biedak ??
Zaczyna budować od sufitu. Biedak nigdy nie pojmie, że najważniejszy jest FUNDAMENT i od niego się zaczyna. Biedak rozumie to co widzi, ale nigdy nie pojmie jak coś działa.
Temu polskiemu biedakowi kolonialiści dali kartki do oddawania głosów i stworzyli demokratyczny "parlament". Obce łapy polskiemu orłowi na głowę założyły koronę. Polski orzeł, w "demokratycznej" Polsce, powinien mieć na głowie świńskie koryto i świniarza z garbatym nosem.
"Polskie elity" są tuczone paszą z tego koryta.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedocie, do szarych komórek, wstawiono wizję, że Niemcy są bogaci bo im Amerykanie dali plan Marshalla. Biedak, z tą swoją lokajską mentalnością, wszystko co ma odda Amerykanom, by zasłużyć na ich łaskę.

Nie możesz gardzić wyłącznie ludźmi, od których czegoś oczekujesz.

Skoro chcesz, żeby Ci ludzie się zmienili to musisz uznać ich wartość i dać im coś od siebie.

Takie ciągłe oskarżenia i umniejszanie wartości nie mają żadnego sensu. Jaka to przyszłość? Żadna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Skoro chcesz, żeby Ci ludzie się zmienili to musisz uznać ich wartość i dać im coś od siebie.
>

hrabiatytu(*)-zbrodni-zniszczen-i-grabiezy/

Potop szwedzki z lat 1655-1660 był jedną z najkrwawszych wojen w naszych dziejach i jednym z najbardziej niszczycielskich konfliktów nowożytnej Europy. Najeźdźcy ścierali z powierzchni ziemi całe miasta i nie wahali się wyrywać srebrnych gwoździ z trumien czy zeskrobywać złota z drewnianych listew.

Ilu napadło na Polskę Szwedów a ilu było Polaków ??
Polska biedota, i nie tylko, przyłączyła się do SZWEDÓW.
Dzisiaj Żyd Morawiecki z żydowskim zięciem Dudą podpisali zgodę na wkroczenie NATO do Szwecji.
Polska miała okazję skutecznie domagać się od otumanionych Szwedów zwrotu łupów.

Tzw. solidarność to była wyciągnięta z biedy biedota, którą obcy użyli do napaści na polską inteligencję. "Solidarnościowcy" dostali za nic tyle, że nikt tyle nie dostał za nic w historii, a pomimo, to skoczyli do gardeł polskiej inteligencji.

Brytyjczycy swoich biedaków rozwozili po całym świecie.

Dzisiaj amerykańscy Żydzi zniszczyli nam: rynki zbytu na Wschodzie i dostęp do miejsc gdzie kupowaliśmy tanie surowce.
Dołożyli nam koszty swoich proxy war i finasowanie amerykańskich fabryk wojen.
Polska biedota ma teraz możliwość być mięsem armatnim, które my mamy jeszcze utrzymywać.
Mamy też płacić EMERYTURY okupującym nas bandytom amerykańskim.
Przejmujesz się biedakami a nie losem naszych przyszłych pokoleń.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Skoro chcesz, żeby Ci ludzie się zmienili to musisz uznać ich wartość i dać im coś od siebie.
>>
>hrabiatytu(*)-zbrodni-zniszczen-i-grabiezy/
>Potop szwedzki z lat 1655-1660 był jedną z najkrwawszych wojen w naszych dziejach i jednym z najbardziej niszczycielskich konfliktów nowożytnej Europy. Najeźdźcy ścierali z powierzchni ziemi całe miasta i nie wahali się wyrywać srebrnych gwoździ z trumien czy zeskrobywać złota z drewnianych listew.Ilu napadło na Polskę Szwedów a ilu było Polaków ??
>Polska biedota, i nie tylko, przyłączyła się do SZWEDÓW.

Widać Pan musi troszczyć się o to jak jego podwładny widzi świat i w co wierzy. Nie można pozwolić na to, żeby podwładny był wrogiem Pana i żeby czekał jedynie na okazję, żeby mu skoczyć do gardła.

Widać stosunki w Polsce były już bardzo napięte i Szwedzi to wykorzystali.
Nikt nie zabija ani nie okrada swojego przywódcy na polecenie czy za pozwoleniem obcych, chyba, że Pan nie jest przywódcą tylko dominantem posiadającym władzę opartą wyłącznie na strachu.

To jest bardzo ważne co jest fundamentem władzy i polskie komuchy tego nie rozumiały, sądząc, że do władzy wystarczą im czołgi, tajne służby, więzienia polityczne i wieżyczki strzelnicze na granicy. Nie, taka władza utrzyma się tylko przez chwilę zanim wrodzy jej ludzie się rozwiną.

Każdy człowiek musi wierzyć, że korzysta na relacji z innym człowiekiem, dlatego w poprawnych stosunkach społecznych nie ma miejsca dla gróźb i przemocy.

Nie rozumiały tego przeszłe komuchy i nie rozumieją tego też współcześni kapitaliści budujący szwadrony kapitalistycznej policji, komorników i poborców podatkowych, które używają do wymuszenia uznania ich własności i do zapłacenia podatku od życia na ich własnym.

Właściwe stosunki społeczne muszą wykluczać prawo do przemocy ale także prawo do tajemnic, które są także przejawem agresji.

Tylko w stosunkach opartych na wzajemnych korzyściach możesz spać spokojnie i liczyć na to, że twój podwładny nie poderżnie Ci gardła w czasie snu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie rozumiały tego przeszłe komuchy i nie rozumieją tego też współcześni kapitaliści budujący >szwadrony kapitalistycznej policji, komorników i poborców podatkowych, które używają do >wymuszenia uznania ich własności i do zapłacenia podatku od życia na ich własnym.
>

Komuchy pilnowały interesów Polaków i Polski.
CIA otumaniła roboli operacją QRHELPFUL i Żydzi amerykańscy przejęli władzę nad Polską i nami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Komuchy pilnowały interesów Polaków i Polski.
>CIA otumaniła roboli operacją QRHELPFUL i Żydzi amerykańscy przejęli władzę nad Polską i nami.

Komuchy nikogo nie słuchali i nie potrafili dzielić się władzą.

Kto widział świat inaczej niż oni natychmiast stawał się ich wrogiem, którego potrzebowali zniszczyć.

Komuchy nie widzieli pozytywnych cech swoich przeciwników i rywali. Nie chcieli zrozumieć, że człowiek potrafi być moralny w przestrzeni swojej własności prywatnej z własnego wyboru.

Komuchy kochali karmić się fałszem. Glosili, że wszyscy są równoważni choć nigdy w to nie wierzyli.

Komuchy rozumieli, że ich świat wcale nie jest ani taki dobry ani sprawiedliwy, żeby móc utrzymać się bez armii, tajnych służb specjalnych i milicji.

Amerykanie nie musieli starać tak samo jak wcześniej Szwedzi, wystarczyło że dali polskim nizionom społecznym prawo do zniszczenia ich wlasnej struktury społecznej określając ją jako złą i szkodliwą a resztę zrobili już Polacy.

Polacy nigdy nie zniszczyliby własnej struktury społecznej gdyby nie czuli się we własnym państwie jak w więzieniu.

Należy brać pod uwagę czego potrzebują inni ludzie, bezwzględność prowadzi do stworzenia wrogów.

To właśnie zniszczylo komunizm, bezwzględność władzy wobec zwykłych ludzi.

Wiem, że mnie nie wysłuchasz tak jak komuchy, które nie słuchali nikogo prócz siebie samych.

W efekcie arogancja współczesnych kapitalistów doprowadzi ich do tego samego miejsca, do którego doszli komunisci, do zniszczenia przez wrogów, których sami stworzą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Polacy nigdy nie zniszczyliby własnej struktury społecznej gdyby nie czuli się we własnym >państwie jak w więzieniu.
>

Niemcy są dużo bardziej inteligentni, kulturalni a pomimo to udało się Żydom amerykańskim zainstalować im nazizm i użyć ich do zniszczenia komunizmu Żydów niemieckich.
Jak Żydzi amerykańscy, którzy do Ameryki przybyli z Niemiec, pilnowali żeby im Niemcy i Żydzi komuniści nie przejęli władzy nad ich nazistami ??
Jak Żydzi amerykańscy przejęli władzę nad ZSRR, który stworzyli Żydzi komuniści ??
W 1937 r. w ZSRR żydowskie NKWD aresztowało 1,7 mln ludzi a połowę rozstrzelano. Drugą połowę żydowskie NKWD zagoniło do katorżniczej pracy w żydowskich Gułagach. Co ci uwięzieni ludzie robili ?? Więźniowie budowali drogi i kanały, którymi pięć lat później, Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy dowozili uzbrojenie na linie frontu. W 1938 r. Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy rozpoczęli szkolenia sowietów posługiwania się ich bronią i pilotowania ich samolotów. 5 pażdziernika 1938 r. Żydzi utworzyli w nowym ZSRR cztery szkoły propagandy antyniemieckiej.
Oficerów Armii Czerwonej, których wyszkolili, Żydzi, absolwenci Wojskowej Akademii Sztabu Generalnego w Berlinie rozstrzelano.
Mądrzejszych rozstrzelano a pozostałym Żydzi zrobili antyniemieckie pranie szarych komórek.
Żydowskie NKWD rozstrzelało w ZSRR w 1937 r. 111 tysięcy Polaków. Polaków w ZSRR rozstrzelano w celu ułatwienia przejścia przez tereny polskie nowej Armii Czerwonej. Polakom, których deportowano do ZSRR brytyjska agentura wstawiła nienawiść do Żydów i komunizmu. Brytyjski agent Dmowski, ze swoimi wyznawcami, mordował Żydów w Polsce. Polaków ziejących nienawiścią do Żydów deportowano do żydowskiego ZSRR. Część Żydzi rozstrzelali a pozostałych przerobili na ziejących nienawiścią do Niemców, którzy razem z Żydami i żydowskimi sowietami, strzelali do Niemców.
Hamerlik widzisz, mądrych się rozstrzeliwuje a pozostały ochlos się otumania do woli. Ochlosowi możesz w kilka dni zrobić z wroga, który mu wymordował rodzinę, najlepszego przyjaciela.
Demokracja Żydów amerykańskich polega na tym, że ochlos jest prowadzony na sznurku, przez kilku Żydów, za pomocą propagandy. Sam jesteś tak prowadzony i się temu nie sprzeciwiasz. To co Żyd powiedział jest święte.
Żydzi przeprowadzili operację QRHELPFUL i "komunistyczny" ochlos napuścili na polską inteligencję. Za kilka dni w miesiąc przerobili "komunistyczny" ochlos na "demokratyczny" ochlos.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Więźniowie budowali drogi i kanały, którymi pięć lat później, Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy dowozili uzbrojenie na linie frontu.

Z tego prosty wniosek, nie wolno ludzi więzić ani niewolić z powodów politycznych tylko trzeba ich wysłuchać, dogadać się z nimi i pozwolić im współrządzić. Wtedy będą budowali drogi dla siebie a nie dla Anglików i Amerykanów.

To oczywiście bardzo trudne, zwłaszcza gdy w innym człowieku widzisz demona. Trzeba zrobić wszystko by nienawiść nie przejęła kontroli nad umysłem, to jedyna droga.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Więźniowie budowali drogi i kanały, którymi pięć lat później, Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy >>dowozili uzbrojenie na linie frontu.

>Z tego prosty wniosek, nie wolno ludzi więzić ani niewolić z powodów politycznych tylko trzeba >ich wysłuchać,

Gdybyś rozumiał co bredzisz, to byś się nie kompromitował.
Żydowskie NKWD robiło pokazowe rozstrzeliwania ludzi, którzy się buntowali.

ru.wikiped(*)D1ŒĐ˛ĐžĐ˛Đľ_(%D0%B8%D1%8E%D0%BD%D1%8C_1941)

Pod koniec czerwca 1941 władze NKWD ZSRR przeprowadziły masowe egzekucje we Lwowie przetrzymywanych w więzieniach więźniów politycznych.
Podstawą egzekucji był rozkaz Komisarza Ludowego Spraw Wewnętrznych ZSRR Ławrientij Berii, który po inwazji niemieckiej na terytorium ZSRR, nakazał rozstrzelanie wszystkich więźniów politycznych przetrzymywanych w więzieniach w zachodnich obwodach ZSRR, skąd nie można było ewakuować się w głąb kraju. Zgodnie z tym zarządzeniem we lwowskich więzieniach i ich oddziałach zamordowano od 3,5 do 7 tysięcy osób, w tym kobiety i nieletni.
Wraz z przybyciem Wehrmachtu do Lwowa wybuchły pogromy przeciwko ludności żydowskiej, oskarżanej o współpracę z sowieckim systemem karnym państwa i współudział w jego zbrodniach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żydowskie NKWD robiło pokazowe rozstrzeliwania ludzi, którzy się buntowali.

A co jeśli ono nie było wcale takie żydowskie jak je tu opisujesz?

Co jeśli Żydzi nie byli tak okrutni i Ruscy nie byli tak wspaniali?

Mam kochać Ruskich i nienawidzić Żydów?
Ale tylko tych amerykańskich?

Bzdura!

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Żydowskie NKWD robiło pokazowe rozstrzeliwania ludzi, którzy się buntowali.

>A co jeśli ono nie było wcale takie żydowskie jak je tu opisujesz?
>Co jeśli Żydzi nie byli tak okrutni i Ruscy nie byli tak wspaniali?
>Mam kochać Ruskich i nienawidzić Żydów?
>Ale tylko tych amerykańskich?
>Bzdura!
>

Na Łubiance, czyli w siedzibie NKWD, rządzili: Żydzi, żydowscy zięciowie i GRUZINI. Gruzini to od wieków brytyjska agentura. Na początku na Łubiance było ich 4% a pod koniec 5%. Udało mi się ustalić, że NKWD rozstrzelało jednego Gruzina, nazywał się Władimir Diekanozow. Żydowskie NKWD to Żydów komunistów rozstrzeliwało tysiącami.
Żydów amerykańskich nie ma. Wszyscy Żydzi w Ameryce przybyli z zewnątrz. Żydzi amerykańscy, którzy wymordowali Żydów komunistów, przybyli do Ameryki z NIEMIEC.
Żydów wymordowano dlatego, że byli komunistami. To, że byli Żydami nie miało tu znaczenia.
Komunizm dawał Europie potęgę i dobrobyt. Żydzi niemieccy pracowali nad bombą atomową dla EUROPY.
Potężna komunistyczna Europa, mająca broń atomową, byłaby bezpieczna i nie musiałaby bać się Brytyjczyków i Żydów amerykańskich.
Masz pojąć, że komunizm Żydów niemieckich dawał nam: potęgę, dobrobyt i bezpieczeństwo. Europa byłaby hegemonem.
Żydzi amerykańscy, po wymordowaniu Żydów komunistów, przejęli z Europy: najlepszych w świecie naukowców, Żydów pracujących nad bombą atomową i skolonizowali pół Europy.
Żydzi komuniści, którzy ginęli by Europa była wielka, nie mają nawet w Europie pomnika.
Żydzi amerykańscy nauczyli Europejczyków pluć na komunizm Żydów niemieckich.
Tu jest prroblem, musisz pojąć, że zabiliśmy komunistyczną kurę, która miała nam znosić złote jajka.
Dzisiaj Chińczycy dokonali tego, co planowali zrobić Żydzi komuniści. Kto teraz chce napaść na Chińczyków ?? Żydzi amerykańscy !! Jakby w Chinach sukces zależał od Żydów, to też by tych Żydów wymordowali.
Elasp (6859 punktów)


Czy możesz podać literaturę, w której znajdzie się potwierdzenie wszystkich powyższych twierdzeń? Jaki podręcznik do historii XX wieku polecasz? Przecież sięgasz do jakichś opracowań, mówiąc o tak ogólnych procesach. Do jakich opracowań? Czyjego autorstwa?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest policja kapitalistyczna?

Ale co to jest komunistyczna bezpieka rozumiesz doskonale?

pl.m.wikip(*)użba_Bezpieczeństwa_(PRL)

Komu i czemu służyła?
Przeciw komu i czemu była?

Dlaczego Wy nic nie rozumieć skoro Wy wszystko rozumieć?

Chciałem napisać, że to ta policja, która asystowała Solorz-Zak w brutalnym przejęciu siedziby PTC ale doczytałem, że użył prywatnej firmy ochroniarskiej Flack.

biznes.int(*)i-deutsche-telekom,nId,3735603

wyborcza.pl/7,75248,2585883.html

www.gowork.pl/opinie_czytaj,4042

www.telepo(*)chrona-i-banki#google_vignette

Chciałem sprawdzić czy ta firma ochroniarska była założona przez byłych policjantów albo wojskowych albo coś w ten deseń ale nie che mi się więcej tracić na to czasu.

Każdy doskonale wie jak ten wasz kapitalizm działa ale z jakiś niezrozumiałych dla mnie powodów większość ludzi to toleruje. Może z bezsilności, może ze strachu, może z fałszywej wiary zainstalowanej w ich głowach, keine Ahnung. To przekracza moje pojęcie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ale co to jest komunistyczna bezpieka rozumiesz doskonale?
>pl.m.wikip(*)użba_Bezpieczeństwa_(PRL)
>Komu i czemu służyła?
>Przeciw komu i czemu była?
>

polska1918(*)typ-czy-rzeczywistosc,6146.pdf

Problem udziału osób pochodzenia żydowskiego w kierownictwie komunistycznego aparatu represji, w tym zwłaszcza w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego i jego terenowych organach, należy do
szczególnie drażliwych i skomplikowanych obszarów badawczych.


Komunizm Żydów niemieckich gwarantował Europie najlepszą przyszłość. Żydzi niemieccy, komuniści, zdobyli rosyjską bazę surowcową i przystąpili do tworzenia potężnej Europy, która nie musiałaby walczyć z Brytyjczykami, którzy zatapiali statki z surowcami Niemcom. Żydom komunistom udało się stworzyć ZSRR i Armię Czerwoną. W 1937 r. w ZSRR żydowskie NKWD aresztowało 1,7 mln ludzi, połowę rozstrzelali. Administrację cywilną i wojskową, składającą się głównie z Żydów, rozstrzelało żydowskie NKWD. Głównym dowódcą tworzenia komunistycznej potężnej Europy był Żyd Lew Dawidowicz Bronstein. Zamordowali go Żydzi, którymi kierował Żyd Naum Eitingon. Szefem szkolenia kadr oficerskich Armii Czerwonej byli Żydzi, którzy ukończyli w 1928 r. Wojskową Akademię Sztabu Generalnego w Berlinie. Uborewicza i Jakira, wraz z wyszkolonymi kadrami oficerskimi, zamordowali Żydzi a całą operacją kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.
Po wojnie, którą zaplanowali i sfinansowali Żydzi amerykańscy, którzy do USA wyemigrowali z Niemiec, kontynuacja stworzenia potężnej komunistycznej Europy nie miała już sensu.
Europy trzeba było bronić przed "demokracją" Żydów amerykańskich.
Żydzi niemieccy, komuniści, przegrali niechcianą wojnę z Żydami amerykańskimi, którzy do USA wyemigrowali z Niemiec.
Ile mają dzisiaj na kontach Żydzi w Niemczech a ile mają na kontach Żydzi w Ameryce ???
Kapitał na kontach Żydów amerykańskich powstał w wyniku obrabowania Europy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Komunizm Żydów niemieckich gwarantował Europie najlepszą przyszłość. Żydzi niemieccy, komuniści, zdobyli rosyjską bazę surowcową i przystąpili do tworzenia potężnej Europy, która nie musiałaby walczyć z Brytyjczykami, którzy zatapiali statki z surowcami Niemcom.

Jak pozbawić złego króla władzy i odzyskać kontrolę nad własnym zyciem, w sytuacji gdy z gromadką dzieci nie masz nic na kolację i śniadanie?

To nie jest łatwe zadanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jak pozbawić złego króla władzy i odzyskać kontrolę nad własnym zyciem, w sytuacji gdy z >gromadką dzieci nie masz nic na kolację i śniadanie?
>To nie jest łatwe zadanie.
>

Co ma jakiś zły król wspólnego z biedą biedaków ??
Jesteś otumaniony "demokratyczną" propagandą.
Biedacy powinni oddać swój głos, przygotowanej w tym celu dla nich, "demokratycznej partii", która przygotowała dla nich najlepszy program.
Jakie ma możliwości "demokratyczna" partia w poprawieniu losu biedaków ??
Do tej "demokratycznej" partii, zbiegły się istoty nie mające pojęcia o rządzeniu czymkolwiek a ściągnął je tam zapach koryta.
Kto jest właścicielem "demokratycznych partii" ??
Czy w interesie właściciela "demokratycznych partii" leży to, żeby się interesować losem obcych biedaków i zmniejszać sobie zyski ich kosztem ??

www.youtube.com/watch?v=AORvoOqZtqY

Pan Pitoń tłumaczy, dlaczego Polak musi być biedny.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zadałem 4 pytania, odpowiedziałeś na jedno (i to bełkotliwie)

Ty rozumiesz po prostu to tylko, co Ci się opłaca rozumieć.

Jak nie masz z tego 1000 zł wydrukowane na papierze albo wyświetlone na monitorze to nigdy nie zrozumiesz o co w tym chodzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>kradzież torebki staruszce na targu jest złem, pod warunkiem, że..

Zawsze posługujesz się takimi przykladami.

Piszesz o właścicielu jak o emerycie z mieszkaniem albo o swoim teściu z krowami.

Piszesz o dostępie funkcjonariuszy waszego państwa do portfeli biedoty w kontekście kradzieży torebki na targu.

Ciekawe ile egzekucji prowadzonych przez waszych komornikow w asyście waszej policji dotyczy kradzieży torebek na targu a ile egzekucji lichwy, którą Wy nazywacie karą i prowizją?

Jesteś lobbystą złodziei życia i jest mi przykro, że mam z Tobą nieprzyjemność.

No ale świat jest jaki jest, twardy i brutalny z natury. Albo zjadasz albo jesteś zjadany.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Merytorycznie to musimy być do siebie podobni, żeby żyć w pokoju na jednej planecie a skoro >podobni do siebie nie jesteśmy to spokoju między nami nie będzie.
>

Europejskich Żydów komunistów wymordowali Żydzi amerykańscy.
Nie ma Żydów amerykańskich. Żydzi przybyli do Ameryki i mają swoje korzenie w Europie.
Skąd przybyli do Ameryki Żydzi, którzy wymordowali niemieckich Żydów komunistów ??
Okazuje się, że to byli najbogatsi Żydzi, którzy wyemigrowali do USA z NIEMIEC.

en.wikipedia.org/wiki/1933_anti-Nazi_boycott

Bojkot antyhitlerowski był międzynarodowym bojkotem niemieckich produktów w odpowiedzi na przemoc i prześladowania Żydów przez członków Partii Nazistowskiej Hitlera po jego mianowaniu na kanclerza Niemiec 30 stycznia 1933 r.(...)
W Wielkiej Brytanii ruchowi bojkotu towarów niemieckich sprzeciwiała się konserwatywna Rada Deputowanych Żydów Brytyjskich . W Stanach Zjednoczonych Kongres Amerykańskich Żydów (AJC) powołał komitet bojkotu , przy wstrzymaniu się od głosu B'nai B'rith i Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego.


Hitlera i nazizm Niemcom zainstalował Niemcom amerykański Żyd Bernard Baruch.

en.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl

Hitlera wytypował i prowadził wysłany do Niemiec przez Bernarda Barucha agent Ernst Hanfstaengl.

Wojny, to sprawka kilku wtajemniczonych osób, które wymagają ogromnych środków finansowych i międzynarodowych układów. Wojny to są inwestycje NAJBOGATSZYCH. Tragedia dla biedaków.
Skąd Żydzi niemieccy, którzy wyemigrowali do USA, wzięli ogromne środki finansowe na wojnę z komunizmem Żydów niemieckich ???

www.bankie(*)erykanow-ze-zlota-7581409.html

"Wymaga się, aby wszystkie osoby dostarczyły do 1 maja 1933 lub wcześniej wszystkie złote monety, złoty bulion i certyfikaty złota znajdujące się w ich posiadaniu do Banku Rezerwy Federalnej, jej biura lub agencji albo do dowolnego banku Systemu Rezerwy Federalnej".

www.thegua(*)-england-and-nazis-stolen-gold

Jak Bank Anglii "pomagał nazistom sprzedać złoto skradzione Czechom"

Naziści niemieccy stworzeni przez Żydów niemieckich, którzy wyemigrowali do USA, BYLI FINASOWANI PRZEZ USA I WIELKĄ BRYTANIĘ.
Hamerlik takie są FAKTY.

Żydzi niemieccy, którzy wyemigrowali do USA, razem z Brytyjczykami zblokowali powstawanie potężnej komunistycznej Europy, tworzonej przez niemieckich Żydów komunistów i wykradli nam najlepszych na świecie naukowców.
Hamerlik możesz pojąć, że myśmy brali udział w zabiciu kury, która miała znosić złote jajka.

Najbogatsze żydowskie rodziny, które wyemigrowały do USA z biednych Niemiec to: Oppenheimowie, Bleichroederowie, Warburgowie, Seligmanowie, Schroederowie, Schiffowie, Speyerowie, Baringowie, Mendelssohnowie.
Czy przynajmniej jedna z tych rodzin, może się pochwalić tym, że broniła SKUTECZNIE, europejskich Żydów komunistów ??

Potęga Żydów amerykańskich powstała dzięki krwi Żydów komunistów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem o wybór pracy, odpowiedziałeś, że wiedza o majątku właściciela jest dla ciebie bez znaczenia

Nie, nie, Ty nie zadałeś żadnego pytania i też nie czekałeś na żadną odpowiedź.

Ty udając, że pytasz chciałeś stworzyć fałszywy związek wyższego wynagrodzenia z brakiem wiedzy o swoim pracodawcy.

To był tylko chamski i wrogi trik psychologiczny, który miał za zadanie zrobić w konia słabsze psychicznie od Ciebie osoby.

Niestety świat jest pełen uległych ofiar, które ustępują przed chamstwem i wrogością, bo ich umysły mają takie emocje, żeby wycofać się i ustąpić.

Ktoś jednak musi stanąć naprzeciw chamstwu i powstrzymać je, zanim ono zniszczy ludzkie życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-12-2023 17:02 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>I następni Naziści wygrywają wybory.
>>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>>Europa wybiera nazizm????
>A w Polsce nie? Jak nazwać 8 lat rządów skrajnie prawicowych pis-uarów. Nie wiem tylko, czy bliżej im było to czasów PRL, czy do rasizmu. Tu niby uszczelniają granicę z Białorusią, a taki pisowski s*******n jeden z drugim sprzedają wizy ciapatym, których nie wpuszczają z Białorusi.
>

Z tego co mi wiadomo w Polsce wygrała szeroko pojmowana lewica.
Polacy po latach rządu niby prawicy postanowili spróbować czegoś innego.

Niestety dzisiejsza lewica (nie tylko polska) to zielona religia z czerwonymi wstawkami socjalizmu i masochizm polegający na wystawianiu dupy Brukseli.

Pisałem, że Polacy obudzą się z ręką w tym samym nocniku co Niemcy (to znaczy zielono brukselskim nocniku) i jak na razie miałem rację. Rząd jeszcze nie rządzi a już jest pierwszy projektu cudotwórczych wiatraków, które mają rozwiązać problemy energetyczne 😂😂
Nie sądzę aby ten projekt lewica odrzuciła.
Wprawdzie przyrzekają zmiany ale zmiana to nie odrzucenie.
Będzie tak samo cudownie jak w Niemczech 😂
05-12-2023 18:41 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>Z tego co mi wiadomo w Polsce wygrała szeroko pojmowana lewica.

To chyba jednak baaaardzo szeroko pojmujesz pojęcie lewicy
Wśród postulatów tej "lewicy" jest m.in. zaprzestanie wypłacania chorobowych zasiłków przez pracodawców, na czym raczej nie zyskają pracownicy, jak też przywrócenie handlu w niedziele, co też się pracownikom nie podoba. PO, podobnie jak "Lewica" Czarzastego to partie reprezentujące interesy tłustych kotów: przedsiębiorców, wysoko opłacanych specjalistów, ludzi wolnych zawodów, prawników, ordynatorów, prezesów itp. Wygrali wybory głosami najemnych pracowników nie dlatego, że reprezentują ich interesy, ale dlatego, że socjalny de facto PiS zdemolował i zagrabił państwo.

>Polacy po latach rządu niby prawicy postanowili spróbować czegoś innego.
Tak, do tego doszło zwykłe zmęczenie rządami jednej partii połączone z naturalnym procesem przekształcania ideowej formacji w partię władzy i stołków. Skutkiem jest totalna nieudolność w zarządzaniu państwem i wyborcy to zauważyli i zaprotestowali
Rok temu węgiel kosztował w Polsce w detalu 2500 zł za tonę. Dziś kopalnie biorą kredyty na wynagrodzenia dla górników, bo pod rządami PiSu zarobili tylko pośrednicy a nie politycznie zarządzanie kopalnie. To widzą wyborcy. Tak samo jak cuda z wprowadzeniem VATu, który nie spowodował wzrostu cen paliw.

>Pisałem, że Polacy obudzą się z ręką w tym samym nocniku co Niemcy (to znaczy zielono brukselskim nocniku) i jak na razie miałem rację.
Nie. Polacy przede wszystkim obudzą się w państwie potężnie zadłużonym (przez PiS) z ryzykiem permanentnej inflacji połączonej z koniecznością oszczędzania i to będzie pierwszy szok dla wyborców PO. Drugim będzie powtórka z lekceważenia społecznych nizin, choć być może Tusk nauczył się czegoś po przegranej 8 lat wcześniej, głosami tych, których nie stać na ośmiorniczki. Tym gorzej dla niego, że dziś więc Polaków niż wtedy stać na te ośmiorniczki.

Problem w tym, że PiS wprowadzając socjalne programy stanowczo przesadził. Należało (!!!) inaczej dzielić tort, niż przed PiSem, ale jednak należało dzielić wytworzony tort, a nie kupiony na kredyt. Dopóki podnosił się poziom życia pracowników wskutek innego podziału, mogło to dobrze prognozować, kiedy zaczęło się gierkowanie.... trzeba będzie zapłacić

Do tego dojdzie (częściowo już widoczne) załamanie koniunktury, na które w czasie prosperity trzeba się przygotowywać. Niemiecka gospodarka dostaje zadyszki, dla polskiej oznacza to zapalenie płuc - wzrost bezrobocia

>Rząd jeszcze nie rządzi a już jest pierwszy projektu cudotwórczych wiatraków, które mają rozwiązać problemy energetyczne 😂😂

Sprawa jest rozdmuchana powyżej jej znaczenia.
Niemcy strzeliły sobie w stopę rezygnując z atomowej energii i nie ma to niczego wspólnego z unijną polityką, ani z lewicowością.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
zeniu73 (6483 punktów)
>>Z tego co mi wiadomo w Polsce wygrała szeroko pojmowana lewica.
>To chyba jednak baaaardzo szeroko pojmujesz pojęcie lewicy
>Wśród postulatów tej "lewicy" jest m.in. zaprzestanie wypłacania chorobowych zasiłków przez pracodawców, na czym raczej nie zyskają pracownicy, jak też przywrócenie handlu w niedziele, co też się pracownikom nie podoba. PO, podobnie jak "Lewica" Czarzastego to partie reprezentujące interesy tłustych kotów: przedsiębiorców, wysoko opłacanych specjalistów, ludzi wolnych zawodów, prawników, ordynatorów, prezesów itp. Wygrali wybory głosami najemnych pracowników nie dlatego, że reprezentują ich interesy, ale dlatego, że socjalny de facto PiS zdemolował i zagrabił państwo.

Dlatego napisałem szeroko pojęta lewica. Pomimo dwóch, trzech punktów, które nie kojarzą się z lewicą, reszta jest jak najbardziej lewicowa.

Ponadto miałem na myśli aktualnie najważniejszy lewicowy dogmat, którego religijne przestrzeganie pogrąży Polaków w długach - globalne ocieplenie z winy człowieka.


>>Polacy po latach rządu niby prawicy postanowili spróbować czegoś innego.
>Tak, do tego doszło zwykłe zmęczenie rządami jednej partii połączone z naturalnym procesem przekształcania ideowej formacji w partię władzy i stołków. Skutkiem jest totalna nieudolność w zarządzaniu państwem i wyborcy to zauważyli i zaprotestowali
>Rok temu węgiel kosztował w Polsce w detalu 2500 zł za tonę. Dziś kopalnie biorą kredyty na wynagrodzenia dla górników, bo pod rządami PiSu zarobili tylko pośrednicy a nie politycznie zarządzanie kopalnie. To widzą wyborcy. Tak samo jak cuda z wprowadzeniem VATu, który nie spowodował wzrostu cen paliw.

Wybory rozstrzygnęły kobiety, które głosowały na niePiS. To one zdecydowały, że pomimo większości głosów na PiS, PiS nie będzie rządził. Bez kobiet PiS miałby ponad 40 procent a reszta partii grubo poniżej 10. Byłoby jak zawsze - inteligencja w niedzielę wyborczą się bawi, beton głosuje na PiS, frekwencja 30% i PiS pomimo braku absolutnej większości rządzi.

>>Pisałem, że Polacy obudzą się z ręką w tym samym nocniku co Niemcy (to znaczy zielono brukselskim nocniku) i jak na razie miałem rację.
>Nie. Polacy przede wszystkim obudzą się w państwie potężnie zadłużonym (przez PiS) z ryzykiem permanentnej inflacji połączonej z koniecznością oszczędzania i to będzie pierwszy szok dla wyborców PO. Drugim będzie powtórka z lekceważenia społecznych nizin, choć być może Tusk nauczył się czegoś po przegranej 8 lat wcześniej, głosami tych, których nie stać na ośmiorniczki. Tym gorzej dla niego, że dziś więc Polaków niż wtedy stać na te ośmiorniczki.

zgadza się. Dług po PiSie i dług na ratowaniem klimatu pogrąży Polskę w tej samej dziurze, do której podążają Niemcy.

>Problem w tym, że PiS wprowadzając socjalne programy stanowczo przesadził. Należało (!!!) inaczej dzielić tort, niż przed PiSem, ale jednak należało dzielić wytworzony tort, a nie kupiony na kredyt. Dopóki podnosił się poziom życia pracowników wskutek innego podziału, mogło to dobrze prognozować, kiedy zaczęło się gierkowanie.... trzeba będzie zapłacić
>Do tego dojdzie (częściowo już widoczne) załamanie koniunktury, na które w czasie prosperity trzeba się przygotowywać. Niemiecka gospodarka dostaje zadyszki, dla polskiej oznacza to zapalenie płuc - wzrost bezrobocia

Tak. Można nie lubić Niemców ale niestety gospodarka Niemców jest motorniczym Europy. Jeśli Niemcom się powodzi to nie znaczy, że Polsce też się będzie powodziło.
Ale jeśli Niemcom ucieknie BASF to Polska o reszta Europy niestety to odczuje.
Oczywiście można zaklinać rzeczywistość i marzyć o Polsce od morza do morza a nawet po Orient.

>>Rząd jeszcze nie rządzi a już jest pierwszy projektu cudotwórczych wiatraków, które mają rozwiązać problemy energetyczne 😂😂
>Sprawa jest rozdmuchana powyżej jej znaczenia.
>Niemcy strzeliły sobie w stopę rezygnując z atomowej energii i nie ma to niczego wspólnego z unijną polityką, ani z lewicowości.

Wiatraki to początek. Płacenie za CO2, limity prądowe, przymus wymiany ogrzewania i wszystkie inne zielone genialne idee nadejdą wraz z objęciem władzy przez brukselskich wazali.
05-12-2023 19:20 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Wśród postulatów tej "lewicy" jest m.in. zaprzestanie wypłacania chorobowych zasiłków przez pracodawców, na czym raczej nie zyskają pracownicy, jak też przywrócenie handlu w niedziele, co też się pracownikom nie podoba. PO, podobnie jak "Lewica" Czarzastego to partie reprezentujące interesy tłustych kotów: przedsiębiorców, wysoko opłacanych specjalistów, ludzi wolnych zawodów, prawników, ordynatorów, prezesów itp. Wygrali wybory głosami najemnych pracowników nie dlatego, że reprezentują ich interesy, ale dlatego, że socjalny de facto PiS zdemolował i zagrabił państwo.
>Dlatego napisałem szeroko pojęta lewica. Pomimo dwóch, trzech punktów, które nie kojarzą się z lewicą, reszta jest jak najbardziej lewicowa.

Jakiś przykład?

>Ponadto miałem na myśli aktualnie najważniejszy lewicowy dogmat, którego religijne przestrzeganie pogrąży Polaków w długach - globalne ocieplenie z winy człowieka.

To nie jest dogmat lewicowy. Lewicowy jest dogmat o konieczności zapewnienia wiejskiej młodzieży dojazdu do szkół i stypendiów. Tego nie ma w postulatach PO

>Wybory rozstrzygnęły kobiety, które głosowały na niePiS. To one zdecydowały, że pomimo większości głosów na PiS, PiS nie będzie rządził.
Tak, antyaborcyjna histeria PiS też była poważnym argumentem głosujących

>>Nie. Polacy przede wszystkim obudzą się w państwie potężnie zadłużonym (przez PiS) z ryzykiem permanentnej inflacji połączonej z koniecznością oszczędzania i to będzie pierwszy szok dla wyborców PO. Drugim będzie powtórka z lekceważenia społecznych nizin, choć być może Tusk nauczył się czegoś po przegranej 8 lat wcześniej, głosami tych, których nie stać na ośmiorniczki. Tym gorzej dla niego, że dziś więc Polaków niż wtedy stać na te ośmiorniczki.
>zgadza się. Dług po PiSie i dług na ratowaniem klimatu pogrąży Polskę w tej samej dziurze, do której podążają Niemcy.
Niemcy ratują klimat? Czym? Likwidacją proklimatycznej energetyki czy budowaniem energochłonnych fabryk?

>>Do tego dojdzie (częściowo już widoczne) załamanie koniunktury, na które w czasie prosperity trzeba się przygotowywać. Niemiecka gospodarka dostaje zadyszki, dla polskiej oznacza to zapalenie płuc - wzrost bezrobocia
>Tak. Można nie lubić Niemców ale niestety gospodarka Niemców jest motorniczym Europy.

Punctum. Szkoda, że Kaczyński nadal myśli kategoriami Drzymały i Ślimaka

>Ale jeśli Niemcom ucieknie BASF to Polska o reszta Europy niestety to odczuje.
Punctum.

>Oczywiście można zaklinać rzeczywistość i marzyć o Polsce od morza do morza a nawet po Orient.
Można i byłoby to zabawne, gdyby to było w kabarecie, niestety wielu wyznawców PiSu w to wierzy. Niektórzy nawet na tym forum pisali jak potężna staje się polska armia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-12-2023 19:50 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>Wśród postulatów tej "lewicy" jest m.in. zaprzestanie wypłacania chorobowych zasiłków przez pracodawców, na czym raczej nie zyskają pracownicy, jak też przywrócenie handlu w niedziele, co też się pracownikom nie podoba. PO, podobnie jak "Lewica" Czarzastego to partie reprezentujące interesy tłustych kotów: przedsiębiorców, wysoko opłacanych specjalistów, ludzi wolnych zawodów, prawników, ordynatorów, prezesów itp. Wygrali wybory głosami najemnych pracowników nie dlatego, że reprezentują ich interesy, ale dlatego, że socjalny de facto PiS zdemolował i zagrabił państwo.
>>Dlatego napisałem szeroko pojęta lewica. Pomimo dwóch, trzech punktów, które nie kojarzą się z lewicą, reszta jest jak najbardziej lewicowa.
>Jakiś przykład?

Babciowe, kredyt 0%, doplata dla młodych do czynszu, obietnice w sprawie aborcji i antykoncepcji, obietnice zrezygnowania z podnoszenia pitu, citu i vatu.

To typowo lewicowe ( czyli na pierwszy rzut oka prospołeczne) frazesy.


>Niemcy ratują klimat? Czym? Likwidacją proklimatycznej energetyki czy budowaniem energochłonnych fabryk?

Ratować powinienem napisać w czydzyslowie.
"Ratują" opodatkując CO2, zmuszając ludzi do instalowania pomp ciepła, utrudniając użytkowanie samochodów spalinowych, sztucznie podnosząc ceny paliw,.

A co do energochłonnych fabryk: jest odwrotnie. Fabryki albo bankrutują albo uciekają. Pozamykano już parę hut szkła, wiele dużych piekarni splajtowało, BASF rozważa przeprowadzkę do USA, Comtinental a teraz Michelin rezygnuje z produkcji w Niemczech.

Za pomocą zielono czerwonegp rządu i ich sztucznie podniesionych cen energii fabryki i koncerny plajtują i uciekają.

Poczytaj międzynarodową prasę to się dowiesz jak bardzo dobrze Niemcom się powodzi.

>>>Do tego dojdzie (częściowo już widoczne) załamanie koniunktury, na które w czasie prosperity trzeba się przygotowywać. Niemiecka gospodarka dostaje zadyszki, dla polskiej oznacza to zapalenie płuc - wzrost bezrobocia

Tak. Załamanie koniunktury na własne życzenie. Wszystko zaczęło się o zielono czerwonej histerii o rosyjską energię. Chciano być moralnym (na pokaz) i zerwano umowy z Rosją to się teraz ma.

Moralnie czysty ale goły.

To, że nadal używamy ruskiej energii ino kupowaną przez Indie czy Chiny za potrójną cenę jest oznaką bezdennej głupoty a nie moralności.

Cała Europa strzeliła sobie w stopę. Nie tylko Niemcy.

>Można i byłoby to zabawne, gdyby to było w kabarecie, niestety wielu wyznawców PiSu w to wierzy. Niektórzy nawet na tym forum pisali jak potężna staje się polska armia

Szkoda, że Agnosiewicz już tu się nie udziela. On byl wielkim marzycielem o Nowym Szlaku Jedwabnym i Polsce od morza do morza.
05-12-2023 20:12 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>>Dlatego napisałem szeroko pojęta lewica. Pomimo dwóch, trzech punktów, które nie kojarzą się z lewicą, reszta jest jak najbardziej lewicowa.
>>Jakiś przykład?
>Babciowe, kredyt 0%, doplata dla młodych do czynszu,

To jedynie populistyczna reakcja na populizm, dla zdobycia głosów

>obietnice w sprawie aborcji i antykoncepcji,
Lewicowe?

>obietnice zrezygnowania z podnoszenia pitu, citu i vatu.
Czysty liberalizm !!!
Lewica raczej podnosi podatki

>>Niemcy ratują klimat? Czym? Likwidacją proklimatycznej energetyki czy budowaniem energochłonnych fabryk?
>Ratować powinienem napisać w czydzyslowie.


>"Ratują" opodatkując CO2, zmuszając ludzi do instalowania pomp ciepła, utrudniając użytkowanie samochodów spalinowych, sztucznie podnosząc ceny paliw,.
I likwidując atom, budując energochłonne fabryki. Dobrze, że nie macie już kolonii

>A co do energochłonnych fabryk: jest odwrotnie.
Niemcy budują ich najwięcej
W Chinach, Indonezji, Malezji...

>Za pomocą zielono czerwonegp rządu i ich sztucznie podniesionych cen energii fabryki i koncerny plajtują i uciekają.
Nie plajtują
Uciekają !

>Poczytaj międzynarodową prasę to się dowiesz jak bardzo dobrze Niemcom się powodzi.
Coraz gorzej. Niestety, bo cała Europa na tym ucierpi
Dobrze powodzi się tylko wielkiemu niemieckiemu biznesowi, który skasuje średni i mały biznes i da w dupy robotnikom ot, "lewicowość"

>>>>Do tego dojdzie (częściowo już widoczne) załamanie koniunktury, na które w czasie prosperity trzeba się przygotowywać. Niemiecka gospodarka dostaje zadyszki, dla polskiej oznacza to zapalenie płuc - wzrost bezrobocia
>Tak. Załamanie koniunktury na własne życzenie. Wszystko zaczęło się o zielono czerwonej histerii o rosyjską energię. Chciano być moralnym (na pokaz) i zerwano umowy z Rosją to się teraz ma.
>Moralnie czysty ale goły.
Akurat tu błędem było uzależnienie od Rosji

>Cała Europa strzeliła sobie w stopę. Nie tylko Niemcy.
Głównie Niemcy
Francuzi mają tani arabski gaz i atom. I w d.pie rosyjskie nośniki energii
Unia nikogo nie zmusza do rezygnacji z atomu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-12-2023 21:07 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>Dlatego napisałem szeroko pojęta lewica. Pomimo dwóch, trzech punktów, które nie kojarzą się z lewicą, reszta jest jak najbardziej lewicowa.
>>>Jakiś przykład?
>>Babciowe, kredyt 0%, doplata dla młodych do czynszu,
>To jedynie populistyczna reakcja na populizm, dla zdobycia głosów
>

Niemniej bardziej lewicowe niż prawicowe. To lewica kieruje finansowe obietnice realokacji kapitału (zabrać bogatemu, dać biednemu) bezpośrednio do wyborcy.

>obietnice w sprawie aborcji i antykoncepcji,
>Lewicowe?

No aktualnie tak. Hasło "moje ciało mój wybór" jest lewicowe. "Chroń zarodek" prawicowe.

>>obietnice zrezygnowania z podnoszenia pitu, citu i vatu.
>Czysty liberalizm !!!
>Lewica raczej podnosi podatki

Oczywiście. Realia szybko weryfikują hasła wyborcze. Niemniej frazesy o zmniejszaniu lub niepodwyzszaniu podatków należą raczej do domeny lewicowców.

>>>Niemcy ratują klimat? Czym? Likwidacją proklimatycznej energetyki czy budowaniem energochłonnych fabryk?
>>Ratować powinienem napisać w czydzyslowie.
>
>I likwidując atom, budując energochłonne fabryki. Dobrze, że nie macie już kolonii

Jest za to Francja, Polska i Ukraina. Stamtąd "czysty" Niemiec importuje sobie droższą energię 😂
Taktyka tysiąclecia.

>>A co do energochłonnych fabryk: jest odwrotnie.
>Niemcy budują ich najwięcej
>W Chinach, Indonezji, Malezji...

A ok. Myślałem, że mówisz o nowych budowach w Niemczech.

No ale chyba nie budują w Chinach na lewo? Bez wiedzy rządu? Dla siebie?

>>Za pomocą zielono czerwonegp rządu i ich sztucznie podniesionych cen energii fabryki i koncerny plajtują i uciekają.
>Nie plajtują
>Uciekają !

Te największe tak. Ale te średnie ( czyli te, które ten cały burdel zielono czerwony finansują) plajtują.

www.zeit.d(*)tember-statistisches-bundesamt

Plajtują firmy, które przetrwały 200, 300 lat. Ale zielono czerwonego raju niestety nie zdołały przeżyć 😂

>>Poczytaj międzynarodową prasę to się dowiesz jak bardzo dobrze Niemcom się powodzi.
>Coraz gorzej. Niestety, bo cała Europa na tym ucierpi
>Dobrze powodzi się tylko wielkiemu niemieckiemu biznesowi, który skasuje średni i mały biznes i da w dupy robotnikom ot, "lewicowość"

Nie ma niemieckiego biznesu. Większość to międzynarodowy korporacje. A korporacje nie są ani narodowe, ani patriotyczne ani homogeniczne. Nie będzie Europy to przeniosą się do Chin, USA czy innego Tajwanu.
Bo liczy się kasa.

.
>Akurat tu błędem było uzależnienie od Rosji

Europa nie ma luksusu żeby się nie uzależniać. Można było pomyśleć nad dywersyfikacją energetyczną. To by może trochę zminimalizowalo aktualny problem.

>>Cała Europa strzeliła sobie w stopę. Nie tylko Niemcy.
>Głównie Niemcy

Tak jak przyznałeś: jeśli z Niemiec ucieknie BASF a może i nawet VW to również Francja to poczuje. Francja to nie potęga gospodarcza. Też profituja od motorniczego.

Aktualnie zielona polityka marginalizuje Europę.

Do tego dochodzi drenaż Europy z inteligencji, inżynierów, wynalazców słowem z gwarantów rozwoju. Ci gwaranci wolą USA, Chiny cz Indie. Tam inwestuje się w przyszłość i rzeczywistość a nie mrzonki o wiatrakach, genderstudies i glonalne ocieplenie.

>Francuzi mają tani arabski gaz i atom. I w d.pie rosyjskie nośniki energii
>Unia nikogo nie zmusza do rezygnacji z atomu

A czy ja twierdziłem co innego? Też jestem zdania, że Merkel po Fukuszimie zrobiła infantylny błąd rezygnując z atomu.
Rachunek właśnie wystawiono Niemcom.

Jeśli obserwujesz scenę polityczną w Niemczech to zauważyłeś, że nigdy w historii Niemiec nie było rządu, który miał tak niskie poparcie po 2 latach rządów.

Bolączką Niemców jest jednak to, że nigdy nie mieli smykałki do rewolucji. Zawsze jęczeli ale robili to, co cesarz lub kanclerz im kazał -
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Plajtują firmy, które przetrwały 200, 300 lat. Ale zielono czerwonego raju niestety nie zdołały przeżyć 😂

Jest taka prawidłowość, że ludzie jak są młodzi to są lewicowi, bo są empatyczni i mają dużą potrzebę przynależności do grupy.

Potem w miarę dziadzienia stają się prawicowi, zaczynają myśleć tylko o sobie i mają wyjebane na to co czują i czego potrzebują inni ludzie.

U dziadostwa uruchamia się w psychice silna potrzeba oceny innych ludzi. W tej ocenie oni są zawsze dobrzy i sprawiedliwi a reszta, zwłaszcza ta ktora też czegoś chce od życia i też czegoś potrzebuje laduje w ocenie na samym dnie.

Dziad potrzebuje negatywnej oceny innych ludzi, żeby nimi gardzić i ich nienawidzić, żeby garnąć, choćby po trupach tylko do siebie i żeby to garniecie do siebie godne było i sprawiedliwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54911 punktów)
>>>Babciowe, kredyt 0%, doplata dla młodych do czynszu,
>>To jedynie populistyczna reakcja na populizm, dla zdobycia głosów
>Niemniej bardziej lewicowe niż prawicowe. To lewica kieruje finansowe obietnice realokacji kapitału (zabrać bogatemu, dać biednemu) bezpośrednio do wyborcy.

Kto chce z wilkami być, ten musi z nimi wyć. Mnie to pachnie fałszem dla zdobycia głosów, ale masz rację, to postulaty częściowo lewicowe. Częściowo, bo pomysł "babciowego" ma poprawić dopływ rąk do pracy na rynek, na czym skorzystają raczej pracodawcy. Dopłata do czynszu też ma spowodować dopływ nowych rąk do pracy do wielkich miast, gdzie wielki biznes ma problem ze znalezieniem pracowników, a może też pozwolić kamienicznikom na podniesienie czynszów.

>>obietnice w sprawie aborcji i antykoncepcji,
>>Lewicowe?
>No aktualnie tak. Hasło "moje ciało mój wybór" jest lewicowe. "Chroń zarodek" prawicowe.
Protokół rozbieżności podpisany

>>>obietnice zrezygnowania z podnoszenia pitu, citu i vatu.
>>Czysty liberalizm !!!
>>Lewica raczej podnosi podatki
>Oczywiście. Realia szybko weryfikują hasła wyborcze. Niemniej frazesy o zmniejszaniu lub niepodwyzszaniu podatków należą raczej do domeny lewicowców.
Nie, to hasła czysto liberalne.

>>>>Niemcy ratują klimat? Czym? Likwidacją proklimatycznej energetyki czy budowaniem energochłonnych fabryk?
>>>Ratować powinienem napisać w czydzyslowie.
>>
>>I likwidując atom, budując energochłonne fabryki. Dobrze, że nie macie już kolonii
>Jest za to Francja, Polska i Ukraina. Stamtąd "czysty" Niemiec importuje sobie droższą energię
>Taktyka tysiąclecia.
Z Francji pewnie tak, z Polski chyba nie, bo Polska nie ma nadwyżki mocy. A gdybyś poczytał polską "prawicową" prasę to dowiedziałbyś się, że to Niemcy chcą zamykać polskie węglowe elektrownie, żeby zarabiać na sprzedaży energii

>>>A co do energochłonnych fabryk: jest odwrotnie.
>>Niemcy budują ich najwięcej
>>W Chinach, Indonezji, Malezji...
>A ok. Myślałem, że mówisz o nowych budowach w Niemczech.
Tak, zyski z tych fabryk zasilają konta niemieckich firm, choć muszą się dzielić z resztą społeczeństwa. Chytra polityka wielkiego biznesu: zwolnić Niemca, zatrudnić Malaja, zwiększyć zyski o 100 Euro, z czego 50 dać byłemu pracownikowi jako zasiłek

Zauważ, że ci "zieloni" obrońcy środowiska, przypisywani omyłkowo do lewicy nie próbują naruszyć stanu posiadania wielkiego biznesu. Nadal wraz z towarem w sklepach kupujesz moc zbędnego opakowania

>>>Za pomocą zielono czerwonegp rządu i ich sztucznie podniesionych cen energii fabryki i koncerny plajtują i uciekają.
>>Nie plajtują
>>Uciekają !
>Te największe tak. Ale te średnie ( czyli te, które ten cały burdel zielono czerwony finansują) plajtują.

I o to chodzi! Poczytaj Marxa

>>>Poczytaj międzynarodową prasę to się dowiesz jak bardzo dobrze Niemcom się powodzi.
>>Coraz gorzej. Niestety, bo cała Europa na tym ucierpi
>>Dobrze powodzi się tylko wielkiemu niemieckiemu biznesowi, który skasuje średni i mały biznes i da w dupy robotnikom ot, "lewicowość"
>Nie ma niemieckiego biznesu. Większość to międzynarodowy korporacje.
Których głównymi udziałowcami w Europie są Niemcy.

>>Akurat tu błędem było uzależnienie od Rosji
>Europa nie ma luksusu żeby się nie uzależniać. Można było pomyśleć nad dywersyfikacją energetyczną. To by może trochę zminimalizowalo aktualny problem.

Punctum. Choć można zwiększyć produkcję energii w Europie. I to w pełni ekologicznej. Wodór.

>>>Cała Europa strzeliła sobie w stopę. Nie tylko Niemcy.
>>Głównie Niemcy
>Tak jak przyznałeś: jeśli z Niemiec ucieknie BASF a może i nawet VW to również Francja to poczuje. Francja to nie potęga gospodarcza. Też profituja od motorniczego.

Zanim Francja schudnie, Polska umrze

>>Francuzi mają tani arabski gaz i atom. I w d.pie rosyjskie nośniki energii
>>Unia nikogo nie zmusza do rezygnacji z atomu
>A czy ja twierdziłem co innego?
Nie.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>I następni Naziści wygrywają wybory.
>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>Europa wybiera nazizm????


No właśnie. Wypad stąd do Niemiec czy gdzie tam. Czy jestem nazista?

Ja to chyba jestem największym nazista na tym forum tak sobie kiedyś myślałam.

A co lepsze na też nazizm najbardziej oburzasz się ty.
Więc jak tu być nazista jak zaraz będziesz płakał że ci nie pozwolę Jęczeć na tym forum o niemieckich problemach?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Więc jak tu być nazista jak zaraz będziesz płakał że ci nie pozwolę Jęczeć na tym forum o niemieckich problemach?

Więc Wy, którzy utrzymujecie najwyższy porządek na waszych podwórkach nie macie na nich żadnych problemów. Tam tylko inni mają problem z Wami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Więc jak tu być nazista jak zaraz będziesz płakał że ci nie pozwolę Jęczeć na tym forum o >>niemieckich problemach?

>Więc Wy, którzy utrzymujecie najwyższy porządek na waszych podwórkach nie macie na nich żadnych >problemów. Tam tylko inni mają problem z Wami.
>

Wszystkich nazistów w Europie finansował i finansuje bank JP Morgan.
Nazistów Niemcom finansowano zza oceanu i zza Kanału La Manche.
Do nas bank JP Morgan ściągnął Żyd Morawiecki.
Wątpię, żeby nas finansował. Koszty proxy war ponosimy sami.
Polski pisowiec i zakały z innych partii, niczym się nie różnią od nazistów stworzonych Niemcom.
Jeden nazista pluje na drugiego. Nazista "katolik" uważa się za najlepszego.
Żydzi komuniści, jak przejęli władzę nad Rosją, to w swoim ZSRR rodziców zamykali w swoich gułagach a dzieci tresowali w komunistycznych sierocińcach.
Skończyło się to tym, że te tresowane dzieci, szybko przerobiono na katów: Żydów, komunistów i Niemców.
Z tego wynika, że nie ma sensu uczyć dzieci, bo i tak się nam za to nie odwdzięczą.
CIA stworzyła tzw. solidarność i napuściła ją na inteligencję komunistyczną.
Hamerlik zauważ, że ci co zagryźli komunistyczną inteligencję otrzymali od niej: wykształcenie, mieszkania i pracę.
Hamerlik chcesz stworzyć, jak komuniści, rozumnego człowieka, który będzie rozumiał swój interes i będzie miał kulturę ???
Człowiek jest kierowany sugestiami a nigdy nie będzie miał rozumu.
Hamerlik, słyszałeś żeby ludzie dyskutowali o możliwość wyboru najlepszego wariantu ??
Żeby ludzie mogli dyskutować, muszą się znaleźć różni mędrcy, w jednym miejscu i prowadzić kulturalną dyskusję.
A jak jest u nas?? Stworzono małpie demokratyczne partie i małpy napuszczono na siebie.
07-12-2023 15:33 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>Więc jak tu być nazista jak zaraz będziesz płakał że ci nie pozwolę Jęczeć na tym forum o >>niemieckich problemach?
>>Więc Wy, którzy utrzymujecie najwyższy porządek na waszych podwórkach nie macie na nich żadnych >problemów. Tam tylko inni mają problem z Wami.
>>
>Wszystkich nazistów w Europie finansował i finansuje bank JP Morgan.

Kto finansuje Grupę Wagnera?

Nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie mieszkasz i czy jesteś Polakiem czy Rosjaninem. Twoje wypowiedzi sugerują, że jesteś Rosjaninem.

Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy radziłbyś komuś przenieść się do Rosji.

Dlaczego nie masz odwagi odpowiedzieć na te pytania?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto finansuje Grupę Wagnera?

Raczej kto używa grupy Wagnera tak jak innych najemników używają USA czy Francja?

Mówiąc o Ruskich nie można zapominać, że Amerykanie zrzucali na ludzi napalm za kwestionowanie ich posiadłości w Wietnamie.

Ruscy przynajmnej atakują głównie sieci energetyczne, ciepłownie czy magazyny zabijając ludzi niejako przy okazji ale to nie to samo to zrzuty pomarańczowego czynnika.

www.nation(*)ciaz-jest-grozny-usa-zaprzecza

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Kto finansuje Grupę Wagnera?

>Raczej kto używa grupy Wagnera tak jak innych najemników używają USA czy Francja?
>

Grupę Wagnera MOGĄ finansować, okrężną drogą, Chińczycy.
Rosja to strefa bezpieczeństwa Chin. Chiny mają jedynie granicę z Rosją pozbawioną baz wojskowych Żydów amerykańskich.
Działania grupy Wagnera przynoszą korzyści zarówno Rosji jak i Chinom.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Działania grupy Wagnera przynoszą korzyści zarówno Rosji jak i Chinom.

Nienawidzę militarystów.
Militarysci nie budują lepszego swiata.
Ktokolwiek tworzy lepszy świat ten czyni to bez pistoletu, karabinu, rakiety i bomby atomowej.

Za korzyściami każdy po prostu podąża bez żadnego przymusu.

Dlatego też, żeby wprowadzić lepsze normy społeczne nie potrzebuję zwyciężyć w żadnych wyborach ani tajnych ani nawet jawnych.

Lepsze normy społeczne zwyciężą z gorszymi za pomocą korzyści jakie zapewnią wszystkim. To takie proste.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-12-2023 08:36 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>Działania grupy Wagnera przynoszą korzyści zarówno Rosji jak i Chinom.

>Nienawidzę militarystów.
>Militarysci nie budują lepszego swiata.

www.comput(*)potege-Wall-Street,406779.html

Bankierzy to najsilniejsza grupa nacisku. Wpływają na stosunki międzyludzkie, wojny, rewolucje, kierunki rozwoju. Sieć powiązań finansowych na świecie, jaką znamy, tworzyła się w 18. i 19. wieku. Jak twierdzi najbardziej znany chiński ekonomista, Song Hongbing, w książce "Świat władzy pieniądza", w procesie tym uczestniczyło kilkanaście rodzin bankierskich. Nadal uczestniczą w kształtowaniu obrazu świata, doskonale adaptując się do nowych warunków.
W 19 wieku z Niemiec do Ameryki przybyła grupa żydowskich rodzin bankierskich. Wśród nich: Seligmanowie, Belmontowie, Schiffowie, Kuhnowie, Loebowie, Warburgowie, Speyerowie, Goldmanowie, Sachsowie. Jeśli mówi się, że 90 proc. władzy na Wall Street znajduje się w rękach żydowskich finansistów, to właśnie te rody stanowią ich fundament


Wojskiem sterują banksterzy. Plany wojen powstają w największych bankach na Wall Street.
Hamerlik może masz wizję, że Żyd Zelenski z Żydem Morawieckim sami kierują proxy war, KOLEJNĄ napaścią na Rosję ???
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Lepsze normy społeczne zwyciężą z gorszymi za pomocą korzyści jakie zapewnią wszystkim.
Nieprawda, bo korzyścią jest wolność, a tę ma się tym bardziej, im bardziej inni jej nie mają?

cr
08-12-2023 11:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Lepsze normy społeczne zwyciężą z gorszymi za pomocą korzyści jakie zapewnią wszystkim.
>Nieprawda, bo korzyścią jest wolność, a tę ma się tym bardziej, im bardziej inni jej nie mają?

Męczy cię to że nie możesz obrażac ludzi?
Czujesz się zniewolona że nie możesz sobie już do Hamerlika pisać o innych że coś tam są kundlami?

Więc te zasady cię pętają. Jak regulamin tego forum.


Taka ciekawostka.

§ 1. W dziale Jaskinia Trolli nie obowiązują następujące paragrafy Regulaminu Forum: § 10, 13, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41 i 42.


Zgadnij ktory punkt nie został wyłączony z Jaskini Trolli . Co jest wsumie dziwne.

Bo Troll już sam w sobie łamie ten punkt.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Męczy cię to że nie możesz obrażac ludzi?

Wierzysz, że gdy będziesz agresywny to wszyscy zamkną się i Ci ustąpią?

Czy masz takie doświadczenie życiowe?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Lepsze normy społeczne zwyciężą z gorszymi za pomocą korzyści jakie zapewnią wszystkim.
>Nieprawda, bo korzyścią jest wolność, a tę ma się tym bardziej, im bardziej inni jej nie mają?

Ten, który traci wolność aby ktoś inny rozwinął swoją na jego garbie, przestaje być przyjacielem tego, który swoją wolność w ten sposób rozwinął i staje się jego wrogiem.

Utrata przyjaciół i rozwój wrogów jest niekorzystny.

Taka wolność jest fałszywa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ten, który traci wolność aby ktoś inny rozwinął swoją na jego garbie, przestaje być przyjacielem >tego, który swoją wolność w ten sposób rozwinął i staje się jego wrogiem.
>

O Polakach mówią, że mają mentalność lokajską.
Jak ktoś ma mentalność lokajską to mu wolność tylko przeszkadza.
Człowiek wolny MUSI myśleć i decydować. Lokaje nie muszą myśleć i decydować.
Status materialny ludzi: wolnych i lokai może być różny.
Ludzie mają wizje, że lepiej być bogatym lokajem niż wolnym biedakiem.
Dla ludzi najważniejszy jest szybki awans materialny. Reszta się nie liczy.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Lepsze normy społeczne zwyciężą z gorszymi za pomocą korzyści jakie zapewnią wszystkim.
>>Nieprawda, bo korzyścią jest wolność, a tę ma się tym bardziej, im bardziej inni jej nie mają?
>Ten, który traci wolność aby ktoś inny rozwinął swoją na jego garbie, przestaje być przyjacielem tego, który swoją wolność w ten sposób rozwinął i staje się jego wrogiem.
>Utrata przyjaciół i rozwój wrogów jest niekorzystny.
Wróg wrogowi nierówny: wrogą mrówkę rozdepczesz, wrogiego słonia już nie.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wróg wrogowi nierówny: wrogą mrówkę rozdepczesz, wrogiego słonia już nie.

Gotowość do poświęcenia nie pojawia się u człowieka natychmiast lecz powoli rozwija się na bazie negatywnych doznań.

Gotowość do poświęcenia przemienia człowieka z mrówki w słonia.

Wierzyć to móc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Gotowość do poświęcenia przemienia człowieka z mrówki w słonia.
Przemiana ta trochę trwa, więc cały czas mamy wrogów-mrówki i wrogów-słonie, a słoniom posiadanie wrogów nie szkodzi.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gotowość do poświęcenia przemienia człowieka z mrówki w słonia.
>Przemiana ta trochę trwa, więc cały czas mamy wrogów-mrówki i wrogów-słonie, a słoniom posiadanie wrogów nie szkodzi.

Wszystkim szkodzi.

Jeśli jakaś istota jest zbyt inwazyjna to tworzy się w naturze taki przeciw niej opór, który powstrzymuje jej inwazję.

Nawet słonia potrafią wykończyć mikroorganizmy.

Nikomu nie opłaca się mieć wrogów, dlatego wyzysk jest stapaniem po kruchym lodzie.

Skrzywdzony człowiek nigdy nie zapomni i wróci po 30 latach wyrównać rachunki, osobiście lub poprzez swojego przedstawiciela.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nikomu nie opłaca się mieć wrogów, dlatego wyzysk jest stapaniem po kruchym lodzie.
Mimo to chętnych nie brakuje.

cr
Paolo Monstro (6146 punktów)
>I następni Naziści wygrywają wybory.
>Demokraci tego forum, sól tej lewicowo überdemokratycznej ziemi: wyjaśnijcie dlaczego poza wami cała
>Europa wybiera nazizm????
Nie solidnych argumentów w dyskusji na temat popularności postaci typu Geert Wilders. Jednak mam swoją hipotezę:
Powód #1: Utrata zdolności zrozumienia rzeczywistości/świata

Społeczeństwo wychowane na mediach społecznościowych, patrzące w każdej wolnej chwili w ekran telefonu i zatkane 'łatwą papką medialną' nie ma głębszej wiedzy wymagającej wysiłku tylko ogólną, powierzchowną często trywialną. Ocean nieprzydatnej w większości informacji, dający złudzenie 'mądrości' , terabajty trendów i influencerów powoduje zagubienie w skomplikowanym świecie.
W efekcie społeczeństwo nie jest zdolne do wyciągania wniosków i odróżniania faktów od opinii. Jest coraz bardziej podatne na manipulację - patrzymy na to co mówi Internet, głosujemy na temat rzeczywistości a nie staramy się jej zrozumieć i nie umiemy wyciągać wniosków.
Zdolność społeczeństw do debaty na argumenty jest zerowa.

Powód #2: Strach
Przyszłość Europy nie wygląda różowo. Niezależnie czy jest to wina Europejczyków, czy konsekwencja faktu, że Europejczycy są po prostu zbyt mało liczni, status Europy pogarsza się względem reszty świata i będzie pogarszał jeszcze szybciej. Społeczeństwa wymierają, wizja 'pracuj i będziesz żył godziwie' staje się coraz mniej prawdziwa w Europie. W Paryżu, Amsterdamie, Berlinie, Monachium, Rzymie ... ludzie mają tyrać za dach nad głową płacąc 2h dojazdami dziennie. Żyjemy by konsumować a czas dodatkowo zabiera nam konsumpcja durnej papki z Internetu. Jednocześnie zwiększa się presja z Bliskiego Wschodu i Afryki, żyjemy w coraz bardziej skomplikowanych i różnorodnych społęczeństwach i rośnie poczucie ryzyka w obliczu potoku 'skandali i strasznych historii' w mediach zarabiających na kliknięciach. Do tego dolicz niepokojące przynajmniej badania na temat klimatu, rosnąca świadomość realnych bądź postulowanych zagrożeń związanych ze stylem życia, odżywianiem itd ... ludzie się coraz bardziej boją. Boją się zjeść kabanosa, boją się napić wina, boją się, że ktoś porwie i zgwałci ich dziecko, że ktoś zacznie strzelać w szkole albo wysadzi się w metrze.

Powód #3 Frustracja i poczucie porażki
Przepaść między garstką bogaczy a rzeszą ciułaczy wrócił do XIXw w Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach Europy. Biedacy mają konsumować gówniane gadżety typu telefony czy apki.
Coraz silniejsza konsumpcja wzmaga tylko apetyt i poczucie niedosytu. Kupisz nowy samochód, już jutro okazuje się, że jest nowy model, a Twoje auto to porażka. Wchodzisz na Facebooka a tam sami 'piękni, mądrzy i bogaci' - 20 latek 'geniusz ekonomii' zarobił na 'inwestycji w aktywa cyfrowe' (=uruchomił program o nazwie bitcoin i miał akurat szczęscie, bo w tym miesiący bitcoin wzrósł X krotnie zamiast spać jak w poprzednim), 25 letnia Mariola, wygląda jak modelka, schudła 100kg jedząc nasiona z Brazyli, wychowała 5ro dzieci i została prezesem firmy itd ...
Cała Europa żyje na kredyt, gospodarka europejska rośnie tylko dzięki kredytowi i nie ma pomysłu na generowanie wartości dodanej.

Powód #4: Manipulacja przez silnych graczy
Putin, Chińczycy, marketing korporacji i partie polityczne (wszystkie) wykorzystują tą sytuację i manipulują rzeszami. W szczególności Putin, który liczy na dezintegrację UE, nie musi przebierać w środkach i popiera wszelakie postacie typu Wilders, czy Kaczyński (nieważne czy osoby wspierane tego chcą czy nie).

I na koniec mamy taką sytuację jaką mamy i jaką już testowaliśmy w przeszłości- łatwiej jest uwierzyć, że zabicie Żydów rozwiąże problemy niż stawić czoła rzeczywistości.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
20-12-2023 01:01 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
Ale dlaczego z tych powodów wybierani zostają naziści?
Przeciez lewica obiecuje nie mniej niz prawica.
Oprócz różnicy w polityce migracyjnej (i teraz polityce okołogenitalnej) lewica również obiecuje przed wyborami gruszki na wierzbach.
Obniżenie podatków, tanią energię, tanie mieszkania, budowę nowych mieszkań, socjalną równość. Ogółem raj na ziemi.

Czyżby głównym powodem powrotu do prawych populistów jest absolutna przesada lewicy w kwestii migracji oraz przesada z ocipieniem genderowym?

Na tiktoku itd również lewa strona jest aktywna. Również lewa strona ma swoich oplacanych influencerow oraz darmowych fanboyow.

Histeria klimatyczna zdaje się rekrutować coraz więcej zwolenników (jeśli obserwuje się tiktoka i FB) a pomimo to przy urnie w całej Europie wygrywa prawica, która neguje wpływ człowieka na globalne zmiany klimatu.

Może zabarykadowane jarmarki bożonarodzeniowe a za to otwarte na oścież granice jednak zastanawiają coraz więcej ludzi, którzy do tej pory byli obojętni?

Mi się zdaję, że Europa powtarza Wiedeń lat 20tych a każdego, kto się ośmieli to wskazać okrzykuje nazistą i rasistą.
I powoli ta taktyka zaczyna być nie brana na poważnie.

Powoli ludzie mają dość komunistycznej tradycji zakazów i nakazów.

Corona: ukaz odgórny i każdy, kto miał inne zdanie był/jest covidiota, zwolennikiem teorii spiskowych, nieaolidarnym itd.

Ukraina: obowiązkowe podpisanie lojalki bo inaczej byłeś/ jesteś roskim trollem, putinowska gnida itd.

Gaza: to samo . Nie możesz mieć innego zdania niż oficjalny ukaz bo będziesz antysemitą.

Myślę że to właśnie główne powody zmęczenia ludzi dekadami lewicowego nauczania i pouczania.

Co wcale nie znaczy, że prawica byłaby lepsza.
Pewnie przesada byłaby wtedy w inną stronę.
20-12-2023 07:26 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>Może zabarykadowane jarmarki bożonarodzeniowe a za to otwarte na oścież granice jednak zastanawiają coraz więcej ludzi,

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Co z tego że będę miał wolność [oferowaną przez lewaków], jak wyjście na ulicę będzie niebezpieczne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale dlaczego z tych powodów wybierani zostają naziści?

Ze strachu i z naiwnej wiary, że agresywni i bezwzględni ludzie zapewnią Ci bezpieczeństwo..

To jest wybór ochroniarzy.

Ludzie przestali czuć się bezpiecznie w świecie, o którym są informowani, że ciapaty zgwałcil kijem dziecko ich sąsiadów.

Jednocześnie Ci ludzie konsumują media przedstawiający świat w taki właśnie sposób. Chcą być straszeni a następnie się boją i świat wtedy wydaje się prosty.

Rozumieć jego złożoność wymaga ogromnego wysiłku, którego nikt nie chce brać na siebie skoro wszystko można tak uprościć, że jak jestem dobry a źli są oni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-12-2023 10:29 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>Ale dlaczego z tych powodów wybierani zostają naziści?
>Ze strachu i z naiwnej wiary, że agresywni i bezwzględni ludzie zapewnią Ci bezpieczeństwo..
>To jest wybór ochroniarzy.
>Ludzie przestali czuć się bezpiecznie w świecie, o którym są informowani, że ciapaty zgwałcil kijem dziecko ich sąsiadów.

No ale na jedno takie doniesienie jest 100, ze ciapaci sa wzbogaceniem kultury, niezbednym czynnikiem chroniacym Europejczykiem przed demograficznym wyginieciem.

Do tego dochodzi ostracyzm spoleczny i szantaz publiczny spadajacy na tych, ktorzy osmiela sie zapytac o pochodzenie gwalciciela.

WIec dlaczego coraz wiecej ludzi, pomimo jawnej dyskryminacji (rowniez w zyciu zawodowym) decyduje sie na populistow z prawej i w dupie ma takich jak ty?

>Jednocześnie Ci ludzie konsumują media przedstawiający świat w taki właśnie sposób. Chcą być straszeni a następnie się boją i świat wtedy wydaje się prosty.

Znacznie wiecej jest propagandy z lewej. I to nie tylko propagandy ale rowniez namacalnych konsekwecji jesli ktos odwazy sie miec inne zdanie.

Mam ci podac przyklady straty pracy bo ktos zrobil sobie zdjecie z politykiem prawicowym?

Ty mi podaj konsekwencje odwrotna - ktos, kto popiera glosno aktualna polityke lewicy zostaje wyrzucony z pracy czy traci jakies kontrakty.

Swiat wedlug aktualnej lewicy jest jeszcze bardziej prosty niz wedlug prawicy.

>Rozumieć jego złożoność wymaga ogromnego wysiłku, którego nikt nie chce brać na siebie skoro wszystko można tak uprościć, że jak jestem dobry a źli są oni.

No tak, tylko ze ta narracja jest prowadzona przez nieliczne gazety i media spolecznosciowe.

Najwiecej wplywu ma jednak rzadowa/publiczna TV i najwiejsze gazety. A te jak sam wiem sa arcy prorzadowe.

A pomimo tego ludzie coraz czesciej ignoruja te pouczania.
Mysle, ze nie jest to wynik tylko upraszczania, bo jakby nie bylo problemu to upraszczanie nie bylo by potrzebne.

No chyba ze sugerujesz, ze prawa strona tak podrobila istnienie problemu, ze pomimo braku tego problemu coraz wiecej ludzi uwierzylo w jego istnienie.
Ze tak naprawde ludziom wiedzie sie super ale z nudow i dobrobytu uwierzyli w prawicowy populizm.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>No chyba ze sugerujesz, ze prawa strona tak podrobila istnienie problemu, ze pomimo braku tego problemu coraz wiecej ludzi uwierzylo w jego istnienie.
>Ze tak naprawde ludziom wiedzie sie super ale z nudow i dobrobytu uwierzyli w prawicowy populizm.

Problem sprowadza się do tego, podobnie jak u innych gatunków zwierząt, że osobniki o istotnie odmiennych genach i memach kontrolujących ich zachowania wzbudzają u nas inne uczucia niż jednostki zbliżone do nas genetycznie i kulturowo.

To jest podział na swój - obcy.

W otoczeniu obcych czujesz się zawsze źle.
W otoczeniu swoich czujesz się dobrze.

Problem również w tym, że kultura Zachodu przestała rodzić, straciła popęd do życia. Młodość istnieje w innych kulturach a w kulturze Zachodu dominuje starość i wszystko co ze starością ludzi jest związane.

Ludzisz się, że zamknięcie granic rozwiąże wasze problemy. Następnie będziecie te grwnice tak szybko otwierać jak szybko je zamknięcie.

Dam Ci przykład. Jeżdżę po Turcji i już nie mogę słuchać tej ichniej muzyki czy jeść tych prawdziwe tureckich kebabow wypełnionych dla mnie śmierdzącym mięsem co oni sami kochają. Ja czuję się z tym źle ale oni wspaniale i nie zamieniliby tego za nic na moją muzykę i moje normalne jedzenie. Również przez to jesteśmy dla siebie obcymi a nie swoimi ale obserwuję inny świat, inną organizację społeczną inne emocje, myśli, decyzje, zachowania i widzę różnorodność swiata. Wiem przez to, że Zachod to szklana bańka jedna spośród nieskończoności możliwości rozwoju życia. Wiem tez, że Zachod przez swoją starość wcale nie jest najlepszym sposobem zycia. Normalnie żyję na Grunwaldzie w Berlinie praktycznie w otoczeniu samych starców. O 20.00 nie spotkasz nikogo na ulicy wszyscy są zamknięci już w swoich posiadłościach. Czy tak będzie wyglądać przyszłość ludzkości? Wątpię. Sądzę, że kultury rodzące, pełne młodości zdominują kultury starzejących się ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-12-2023 13:18 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>No chyba ze sugerujesz, ze prawa strona tak podrobila istnienie problemu, ze pomimo braku tego problemu coraz wiecej ludzi uwierzylo w jego istnienie.
>>Ze tak naprawde ludziom wiedzie sie super ale z nudow i dobrobytu uwierzyli w prawicowy populizm.
>Problem sprowadza się do tego, podobnie jak u innych gatunków zwierząt, że osobniki o istotnie odmiennych genach i memach kontrolujących ich zachowania wzbudzają u nas inne uczucia niż jednostki zbliżone do nas genetycznie i kulturowo.
>To jest podział na swój - obcy.
>W otoczeniu obcych czujesz się zawsze źle.
>W otoczeniu swoich czujesz się dobrze.

Niby tak. Ale nie slychac o skarzeniu sie tubylcow na Japonczykow, Wietnamczykow, Hindusow.

Zdecydowana wiekszosc niesnasek i incydentow przypadkiem zwiazane jest z jedna religia vel systemen religijno-politycznym.

>Problem również w tym, że kultura Zachodu przestała rodzić, straciła popęd do życia. Młodość istnieje w innych kulturach a w kulturze Zachodu dominuje starość i wszystko co ze starością ludzi jest związane.

Mlodosc w kulturach Afryki i Islamu to nie altruizm, empatia czy myslenie gospodarcze ono zwykly egoizm wynikajacy z prostego faktu, ze ani Afryka ani Islam ( z wyjatkami bogatych w rope panstw) nie ma systemu emerytalnego. I duzo dzieci jest tylko i wylacznie gwarancja emerytalna a nie miloscia, miodem i mlekiem.

>Ludzisz się, że zamknięcie granic rozwiąże wasze problemy. Następnie będziecie te grwnice tak szybko otwierać jak szybko je zamknięcie.

Nie zamkniecie a kontrola. tak jak w USA, Australii czy Nowej Zelandii.

Jak na razie otwarte granice nie zlikwidowaly ani zapotrzebowania na fachowa sile robocza ani checi sielankowego zycia w kolorowej komunie, gdzie wszyscy sie kochaja, szanuja i respektuja.

>Dam Ci przykład. Jeżdżę po Turcji i już nie mogę słuchać tej ichniej muzyki czy jeść tych prawdziwe tureckich kebabow wypełnionych dla mnie śmierdzącym mięsem co oni sami kochają. Ja czuję się z tym źle ale oni wspaniale i nie zamieniliby tego za nic na moją muzykę i moje normalne jedzenie.

No i wyobraz sobie, ze przyjezdza tam na stale 2 miliony takich jak Ty i zadacie zmian.

Myslisz, ze tamtejsza polityka i ludzie z otwartymu rekami i ustami zaczeli by przebudowywac system, zeby tym 2 milionom bylo dobrze i zeby ich nie obrazac???

>Czy tak będzie wyglądać przyszłość ludzkości? Wątpię. Sądzę, że kultury rodzące, pełne młodości zdominują kultury starzejących się ludzi.

Tak. Europa powtarza bledy starozytnego Rzymu. Zamiast wziac sie za problem to zamyka oczy i uszy i krzyczy, ze jest zajebiscie. Walczy z wiatrakami i marzy o komunie wszechkochajacych sie obywateli
20-12-2023 13:20 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>>No chyba ze sugerujesz, ze prawa strona tak podrobila istnienie problemu, ze pomimo braku tego problemu coraz wiecej ludzi uwierzylo w jego istnienie.
>>>Ze tak naprawde ludziom wiedzie sie super ale z nudow i dobrobytu uwierzyli w prawicowy populizm.
>>Problem sprowadza się do tego, podobnie jak u innych gatunków zwierząt, że osobniki o istotnie odmiennych genach i memach kontrolujących ich zachowania wzbudzają u nas inne uczucia niż jednostki zbliżone do nas genetycznie i kulturowo.
>>To jest podział na swój - obcy.
>>W otoczeniu obcych czujesz się zawsze źle.
>>W otoczeniu swoich czujesz się dobrze.
>Niby tak. Ale nie slychac o skarzeniu sie tubylcow na Japonczykow, Wietnamczykow, Hindusow.
>Zdecydowana wiekszosc niesnasek i incydentow przypadkiem zwiazane jest z jedna religia vel systemen religijno-politycznym.
>>Problem również w tym, że kultura Zachodu przestała rodzić, straciła popęd do życia. Młodość istnieje w innych kulturach a w kulturze Zachodu dominuje starość i wszystko co ze starością ludzi jest związane.
>Mlodosc w kulturach Afryki i Islamu to nie altruizm, empatia czy myslenie gospodarcze ono zwykly egoizm wynikajacy z prostego faktu, ze ani Afryka ani Islam ( z wyjatkami bogatych w rope panstw) nie ma systemu emerytalnego. I duzo dzieci jest tylko i wylacznie gwarancja emerytalna a nie miloscia, miodem i mlekiem.
>>Ludzisz się, że zamknięcie granic rozwiąże wasze problemy. Następnie będziecie te grwnice tak szybko otwierać jak szybko je zamknięcie.
>Nie zamkniecie a kontrola. tak jak w USA, Australii czy Nowej Zelandii.
>Jak na razie otwarte granice nie zlikwidowaly ani zapotrzebowania na fachowa sile robocza ani checi sielankowego zycia w kolorowej komunie, gdzie wszyscy sie kochaja, szanuja i respektuja.

Wrecz przeciwnie - system socjalny peka w szwach, miliardy ida na niepracujacych analfabetow a tubylcy coraz glosniej wyrazaja swoje niezadowolenie.

>>Dam Ci przykład. Jeżdżę po Turcji i już nie mogę słuchać tej ichniej muzyki czy jeść tych prawdziwe tureckich kebabow wypełnionych dla mnie śmierdzącym mięsem co oni sami kochają. Ja czuję się z tym źle ale oni wspaniale i nie zamieniliby tego za nic na moją muzykę i moje normalne jedzenie.
>No i wyobraz sobie, ze przyjezdza tam na stale 2 miliony takich jak Ty i zadacie zmian.
>Myslisz, ze tamtejsza polityka i ludzie z otwartymu rekami i ustami zaczeli by przebudowywac system, zeby tym 2 milionom bylo dobrze i zeby ich nie obrazac???
>>Czy tak będzie wyglądać przyszłość ludzkości? Wątpię. Sądzę, że kultury rodzące, pełne młodości zdominują kultury starzejących się ludzi.
>Tak. Europa powtarza bledy starozytnego Rzymu. Zamiast wziac sie za problem to zamyka oczy i uszy i krzyczy, ze jest zajebiscie. Walczy z wiatrakami i marzy o komunie wszechkochajacych sie obywateli
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wrecz przeciwnie - system socjalny peka w szwach, miliardy ida na niepracujacych analfabetow a tubylcy coraz glosniej wyrazaja swoje niezadowolenie.

Upraszczając masz już sporo ale chciałbyś więcej.

Uważam, że każdy człowiek poszedłby do atrakcyjnej pracy, w której nie odczuwa poniżenia i ktora umożliwia mu zaspokojenie potrzeb ale praca która proponujecie taka nie jest.

Zbyt wielu ludzi pracuje w poniżeniu przy budowie pałaców innych ludzi.

Chcesz świata, w którym wszyscy pracują to naucz się respektować innych ludzi i dzielić z nimi.

Dla mnie jest ważne, żeby rasiści podobni do Ciebie nie przejęli kontroli nad ludzkim życiem. Jeśli sposobem na to, jest nazywanie Was nazistami, żeby pobudzić u innych agresywną postawę wobec Was, to może jest to konieczne.

Z całą pewnością nie zgadzam się z twoją wizją dobrego świata i nie chciałbym żyć w twoim czystym rasowo i kulturowo świecie więc muszę z Tobą walczyć o swój.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-12-2023 13:48 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)

>Z całą pewnością nie zgadzam się z twoją wizją dobrego świata i nie chciałbym żyć w twoim czystym rasowo i kulturowo świecie więc muszę z Tobą walczyć o swój.

Czyli USA, Kanada, Nowa Zelandia a od dzis nawet Francja to czyste rasowo kraje

Ale nie obawiaj sie, na razie ziszcza sie wizja Twojego swiata - wszyscy sie kochaja, jest kolorowo, nikt nikogo nie zmusza do pracy, w niektorych dzielnicach nieuznawana jest cudza wlasnosc
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli USA, Kanada, Nowa Zelandia a od dzis nawet Francja to czyste rasowo kraje

Nie i każdy z tych krajów zyskał na miksie kulturowym, bo z tego miksu poza dyskomfortem ludzi zmuszonych do tolerancji odmienności i wszystkimi związanymi z tym negatywnymi emocjami wyrosły idee, ktore miałby szansy rozwinąć w warunkach komfortowej jednorodności i spójnej normalności.

Jak to mówią wszystko rozwija się w cierpieniu a w kontekście nie rozwija się nic.

>Ale nie obawiaj sie, na razie ziszcza sie wizja Twojego swiata - wszyscy sie kochaja, jest kolorowo, nikt nikogo nie zmusza do pracy, w niektorych dzielnicach nieuznawana jest cudza wlasnosc

Może tego nie widzisz ale w każdym twoim zdaniu przebija się pogarda dla kolorowych i zapewniam Cię, że taką pogarda nie jest nowa, to trwa już od stuleci.

Gdzieś tam w twojej głowie jesteś kimś lepszym od kolorowych.

Nie obawiam się pomieszanego świata choć zgadzam się z Tobą, że życie w nim nigdy nie będzie proste ani komfortowe. Nie będzie będzie trudne i wymagające ciągłej uwagi. Jakie zresztą powinno być aby jednostka osiągnęła wysoki poziom rozwoju.

Obawiam się światów jednorodnych. Z historii wiemy, że takie potrafią prowadzić do katastrofy, nieszczęścia i śmieci.

Życie nie ma być łatwe.
Życie jest zawsze trudne.
Życie musi od Ciebie wiele wymagać np. funkcjonowania w warunkach, w których czujesz się niepewnie i wtedy będziesz się rozwijał.

Jeśli twoje życie stanie się łatwe wtedy staniesz się głupią istotą, która wymrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
21-12-2023 18:37 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Ale dlaczego z tych powodów wybierani zostają naziści?
Po pierwsze
Ja bym nie nazwał tych partii nazistami (rozumiem, że w Niemczech ten epitet jest akurat specjalny), ale populistami.
Populistami, czyli partiami, które obiecują sukces dla każdego poprzez proste i nie wymagające żadnego wysiłku rozwiązania, stosując taktykę zakrzykiwania i wyśmiewania faktów. W tej taktyce pojawiają się elementy narodowe, ale czy to jest istota tych partii, czy raczej jeden z tematów, który łatwo wykorzystać w populizmie?

Po drugie

Zauważ, że w Europie wygrywają również partie lewicowe (np. Niemcy w ostatnich wyborach, czy niedawno Hiszpania) lub centro-prawicowe (PO w Polsce), niektóre kraje przeskakują od ekstermalnej lewicy do ekstremalnej prawicy (np. Grecja). Istnieje, wg mnie, trend przesuwania się do prawicy, ale czy to 'prawicowość' ciągnie ludzi, zwłaszcza biednych, do tych partii (ostatecznie NSDAP w Niemczech też miała program socjalistyczny)?
Zauważ też, że ukute wieki temu pojęcie 'lewica' i 'prawica' jest dziś praktycznie bez znaczenia. Niemieckie CDU jest w Polsce uważane za ultralewicę. PiS, uważany w Niemczech za skrajną prawicę porównywalną z AfD, prowadził politykę skrajnie lewicową, komunistyczną wręcz - polegająca na upaństwawianiu gospodarki, finansowaniu konsumpcji z długu, zwiększaniu socjalu, obniżaniu wieku emerytalnego itd ... w Polsce wymyślono na nich epitet KatoLewica.

Po trzecie
Nie ma zarządzania lewicowego czy prawicowego, katolickiego czy buddyjskiego. Jest zarządzanie 'dobre' i 'złe'.
Dobre zarządzanie opiera się tylko i wyłącznie na poziomie rozumienia rzeczywistości i zdolności jej przewidzenia/zmiany. I to wg mnie powinno być kryterium oceny partii a nie 'narodowość' , 'lewicowość' itd ..
Przykłady:
1. Co z tego, że obniżysz wiek emerytalny i zwiększysz o 100% emerytury - czy to zamaże fakt, że społeczeństwo się starzeje i kurczy i nie ma komu pracować na starszych?
2. Co z tego, że powiesz w TVPiS, że 'wszystko będzie OK', że 'dług się zmniejsza', że 'gospodarka w doskonałej kondycji' , czy to wymaże fakt, że trzeba więcej kasy płacić na obsługę rosnącego (w znaczeniu matematycznym a nie politycznym) długu i do tego zmierzyć się ze zwiększonymi wydatkami na emerytów, świadczenia społeczne?
3. Co z tego, że powiesz, że emisja CO2 nie wpływa na ocieplenie klimatu, czy to zmieni prawa fizyki, które są niezależne od naszej woli i które są badane przez fizyków a nie przez polityków. Prawa fizyki nie są ustalane w wyniku głosowania na Facebooku.
4. Co z tego, że ogłosisz ban na diesla, jeśli okaże się, że to nie diesel, ale co innego odpowiada za gros emisji CO2? Nie zapobieżesz w ten sposób ociepleniu.

Podsumowując
Wg mnie to populizm wygrywa a nie prawica, lewica czy nazizm. Dzieje się tak z powodów jakie wymieniłem w poprzednim wpisie (choć bez badań socjologicznych to tylko luźna hipoteza). Społeczeństwa Europy są coraz mniej zdolne do stawienia czoła rzeczywistości. Uciekamy więc w bajeczki typu 'gender' , 'lgbt' , 'precz z Islamem' , 'AI/bitcoin/cloud/...pozwoli nam przeskoczyć prawa fizyki' , 'Jezusy nas uratują' itd ...
To jest też powodem a może skutkiem? kompletnej degradacji zdolności do racjonalnej debaty. Kilka dni temu widziałem w TVN jakiś program z nową 'ministrą' ds edukacji i jeszcze inną ministrą ds nie pamiętam jakich. Zdolność do racjonalnego rozumowania tych pań był na dnie. Zaprosili jeszcze jakiś aktywistów LGBT i dyskusja wyglądała jak spotkanie kółka różańcowego - powtarzanie dogmatów i 'argumenty' typu 'co prawda nie potrafię podać ani jednego przykładu, ale ogólnie to tak przecież jest' ...
Co dalej? Dalej jest to samo co z alkoholikiem, który przerzuca się z wódki na wino, wierząc, że to magicznie rozwiąże problem. Za 15-30 lat będziemy dymali za grosze dla Chińczyków, którzy z premedytacją wykorzystują naiwność społeczeństw Europy. W tym czasie wnuki Morawieckiego i innych populistów będą konsumowały skasowane na populizmie i bajkach realne pieniądze, albo dalej zarabiały na współpracy z Chińczykami.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>20 latek 'geniusz ekonomii' zarobił na 'inwestycji w aktywa cyfrowe' (=uruchomił program o nazwie bitcoin i miał akurat szczęscie, bo w tym miesiący bitcoin wzrósł X krotnie zamiast spać jak w poprzednim),

Ciekawe co pochłania więcej energii? Grzejący procesory kart graficznych Bitcoin czy finansjera nadbudowana na pieniądzu państwowym?

Zaznaczam, że nigdy nie zgadzałem się na sposób kreacji i emisji Bitcoin, co jest w zasadzie odpowiedzialne za chłonięcie energii a jedynie z jego rozproszonym zapisem, co nie wymaga istnienia finansjery.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-12-2023 23:51 
 Ocena 1 na 1
Paolo Monstro (6146 punktów)
>>20 latek 'geniusz ekonomii' zarobił na 'inwestycji w aktywa cyfrowe' (=uruchomił program o nazwie bitcoin i miał akurat szczęscie, bo w tym miesiący bitcoin wzrósł X krotnie zamiast spać jak w poprzednim),
>Ciekawe co pochłania więcej energii? Grzejący procesory kart graficznych Bitcoin czy finansjera nadbudowana na pieniądzu państwowym?
>Zaznaczam, że nigdy nie zgadzałem się na sposób kreacji i emisji Bitcoin, co jest w zasadzie odpowiedzialne za chłonięcie energii a jedynie z jego rozproszonym zapisem, co nie wymaga istnienia finansjery.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w

Krystek,

cieszę się, że przetłumaczyłem Ci na tyle technikalia, że zmieniłeś zdanie o BTC, bo kiedyś, wbrew temu co piszesz chwaliłeś go w czambuł, wraz ze swoim koleżką hashem, ewaluatorem bezpieczeństwa programu BTC.

Może doczekamy się momentu, kiedy dostrzeżesz też porażkę takiego modelu ekonomicznego - tworzenia zaufania i funkcjonowania gospodarki.
Może dostrzeżesz jak zachowywało się, dużo mniej pewne wg Ciebie, EUR po 10 latach swojej obecności na rynku (2009 rok) a jak zachowywał się bitcoin po 10 latach (2019 rok)?
Może też zauważysz, że konflikty pomiędzy ludźmi, oszustwa, wyzysk, przemoc.. były nawet bardziej powszechne przed stworzeniem nowoczesnych państw, przed stworzeniem koncepcji pieniądza fiducjarnego? Może zauważysz, nawet z własnego doświadczenia, że w obliczu dużych potencjalnych zysków wielu ludzi nie będzie grało fair i bez istnienia państwa i tworzonych przez nie niezależnych instytucji zaufania jak notariusze czy banki oraz środków przymusu (jak policja), model 'wszyscy ludzie się bedą kochali jak skasujemy państwo i wprowadzimy bitcoin' wyda Ci się mniej realny? W przypadku kryptowalut zwłaszcza, bo jego jedyna wartość dodana zarówno w teorii jak i w potwierdzonej ponad dekadą praktyce to ochrona oszustów i bandytów.

Może zrozumiesz też kiedyś, że we wszystkich swoich peanach na temat kryptowalut, wpisujesz oczekiwany skutek ich wprowadzenia (uczciwość, brak wyzysku itp,itd), jako założenie do swojego wywodu, zamaskowane technicznym, nonsensownych żargonem i zawsze będzie Ci się wydawało, że masz rację.

Pozdrawiam
Paolo Monstro
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>cieszę się, że przetłumaczyłem Ci na tyle technikalia, że zmieniłeś zdanie o BTC, bo kiedyś, wbrew temu co piszesz chwaliłeś go w czambuł,

Nie zmieniłem zdania i wciąż chwalę łańcuch bloków jako pierwowzór mechanizmu publicznej księgi kapitału. Nigdy nie popierałem sposobu kreacji i emisji btc, stąd też moje własne pomysły w temacie kreacji pieniądza ujemnego na bazie wartości opodatkowanych posiadłości.

>wraz ze swoim koleżką hashem, ewaluatorem bezpieczeństwa programu BTC.

Podobne bezpieczeństwo jak w obecnym systemie bankowym i możliwość stworzenia znacznie tańszego systemu pieniężnego dla społeczeństwa bez nadbudowy całej finansjery.
Nie wierzę podobnie do Ciebie czy szarleya w autorytet "urzędników bankowych". Dla mnie "urzędnicy bankowi" oznaczają raczej niebezpieczeństwo niż bezpieczeństwo.

>Może doczekamy się momentu, kiedy dostrzeżesz też porażkę takiego modelu ekonomicznego - tworzenia zaufania i funkcjonowania gospodarki.

Porażkę idei kreacji i emisji btc być może. Być być moze nigdy nie przekroczy fazy eksperymentu. W rozproszony zapis pieniądza wciąż jednak wierzę podobnie jak sądzę, że dla własnego zdrowia i życia nie można ufać finansjerze.

>Może dostrzeżesz jak zachowywało się, dużo mniej pewne wg Ciebie, EUR po 10 latach swojej obecności na rynku (2009 rok) a jak zachowywał się bitcoin po 10 latach (2019 rok)?

EUR jest ewolucyjnym następcą walut narodowych najmocniej rozwiniętych krajów Europy. Porównywanie EUR, które rozwijało się wiekami do BTC, który dopiero co się urodził jest bez sensu.

EUR to stary dziad kiedy BTC to niemowlę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może też zauważysz, że konflikty pomiędzy ludźmi, oszustwa, wyzysk, przemoc.. były nawet bardziej powszechne przed stworzeniem nowoczesnych państw, przed stworzeniem koncepcji pieniądza fiducjarnego?

Ale kto mówi o likwidacji państwa czy podważaniu porządku prawnego.

Ja mówię o dalszej ewolucji państwa.

Idea współczesnego pieniądza pełna praw do tajemnic i przemocy, pozostawiająca pieniądz pod kontrolą małej grupy nieznanych powszechnie ludzi jest prymitywna i może służyć tylko prymitywnemu państwu.

Na życie w takim państwie nie zgadzam się.

>Może zauważysz, nawet z własnego doświadczenia, że w obliczu dużych potencjalnych zysków wielu ludzi nie będzie grało fair i bez istnienia państwa i tworzonych przez nie niezależnych instytucji zaufania jak notariusze czy banki oraz środków przymusu (jak policja), model 'wszyscy ludzie się bedą kochali jak skasujemy państwo i wprowadzimy bitcoin' wyda Ci się mniej realny?

Dla mnie instytucją państwa jest publicznie jawna księga kapitału a nie banksterka.

Zarówno ja jak i każdy inny możemy opierać się na rozproszonym i publicznie jawnym zapisie własności i pieniądza a na banksterach opierać się nie możemy, bo wszyscy skończymy źle poza wąską grupką zamówionych, dominujących ludzi i członków ich rodów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może zrozumiesz też kiedyś, że we wszystkich swoich peanach na temat kryptowalut, wpisujesz oczekiwany skutek ich wprowadzenia (uczciwość, brak wyzysku itp,itd), jako założenie do swojego wywodu, zamaskowane technicznym, nonsensownych żargonem i zawsze będzie Ci się wydawało, że masz rację.

Nie, nie twoje twierdzenia są fałszywe i powinieneś już zdawać sobie z tego sprawę.

Idea publicznie jawnej księgi kapitału i zaszyfrowanych portfeli dla której system kryptowalut może być pierwowzorem nie ma nic wspólnego z zaufaniem do ludzi. Wprost przeciwnie jest wyrazem braku zaufania do innych.

Ludzie z natury są dominantami, wyzyskiwaczami, kłamcami i złodziejami od czego powstrzymują ich instytucje.

Wasz system pieniężny i podatkowy nie powstrzymują ich skutecznie dlatego wciąż jest tyle zła i nieszczęścia na świecie.

Publicznie jawna księga kapitału opisująca wszelką własność w powiązaniu każdego przedmiotu własności z osobą fizyczną z nazwiskiem i adresem zamieszkania zawierająca w sobie publicznie jawny system pieniężny o zaszyfrowanych portfelach z pewnością powstrzyma wszystkich od aspołecznych zachowań od waszych notariuszy i "urzędników bankowych".

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365