Hańba! Hańba! Hańba! redaktorowi, który puścił taki chory tekst. JEST SPORO POLAKÓW KTÓRZY W PIEKŁO NIE WIERZĄ MIMO WIARY W BOGA (TO WYNIKA Z BADAŃ STATYSTYCZNYCH). JEŚLI KTOŚ WIERZY W ISTNIENIE SZATANA TO kompromituje się katastrofalnie albowiem skoro teoria ewolucji została zaakceptowana przez JP2 (w 1996 roku) to znaczy, że wiemy to od papieża nawet, że Biblia jest bzdurą, a to oznacza, że postać szatana też. Jeśli mimo tych oczywistych oczywistości fantazje na temat szatana są publikowane to zgroza ogarnia nad upadkiem części dziennikarstwa polskiego. Żałosny tekst jest poniżej (w dodatku z żenującym błędem gramatycznym - powinno być "bolał go" a nie "bolał ich" - bo mowa jest o szatanie). "Zastanawia mnie to, co takiego jest w tych miesięcznicach, że szatan tak ich nienawidzi? Gdy tylko zbliża się 10 dzień każdego miesiąca, przedziwne siły się uaktywniają. Bolał ich krzyż na Krakowskim Przedmieściu, boli ich też Różaniec." www.naszdz(*)ielka-amnezja-elit-iii-rp.html |