Racjonalista - Strona głównaDo treści
wskazówka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
21-12-2018 17:56okragly (21676 punktów)wskazówka
Ocena 2 na 2
/
Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. Gdyby się urodził w naszej porodówce zostałby najwyżej korpoludkiem. To oczywista wskazówka! A my przez 2 000 lat jej nie-zauważaliśmy. Forma ma wpływ na treść.


.
W takich salach rodziły kobiety w raju.
.
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kulmin (4007 punktów)
Doprawdy, tak przenikliwy umysł jeszcze nie stąpał po tej planecie.
21-12-2018 18:33 
 Ocena 3 na 3
okragly (21676 punktów)
>Doprawdy, tak przenikliwy umysł jeszcze nie stąpał po tej planecie.
pisząc posta myślałem o tobie i wraz zapomniałem dopisać, żebyś się nie odzywał, zawsze plusujesz moim kosztem.

szukanie raju, moim celem
21-12-2018 19:52 
 Ocena 3 na 3
Kulmin (4007 punktów)
Czuję się dotknięty tym, że typ co wypisuje podejrzane treści o orgiach i prehistorycznych gangbangach myśli o mnie podczas pisania postów.
21-12-2018 20:21 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>Czuję się dotknięty tym, że typ co wypisuje podejrzane treści o orgiach i prehistorycznych gangbangach myśli o mnie podczas pisania postów.
w raju nie było tabu. Albo się do niego dąży, trzeba być wtedy konsekwentnym, spójnym. My nie nadajemy się do raju, jesteśmy niewolni.

szukanie raju, moim celem
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. Gdyby się urodził w naszej porodówce zostałby najwyżej korpoludkiem. To oczywista wskazówka! A my przez 2 000 lat jej nie-zauważaliśmy. Forma ma wpływ na treść.
>.
Szkoda, że urodził się w grocie i wyginął, nieudane boże urodzenie...
>W takich salach rodziły kobiety w raju.
Czyli w raju byli neandertalczycy, a my gdzieś byliśmy, czy nas jeszcze nie było?:
dziennikna(*)uka-naskalna-sprzed-64-tys-lat

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
21-12-2018 19:28 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>Czyli w raju byli neandertalczycy, a my gdzieś byliśmy, czy nas jeszcze nie było?:
w raju było ciepło a więc Afryka, Bliski Wschód, i inne podobne rejony, wegetacja cały rok, dostatek wody. W tych terenach nie było neandertalczyka.

szukanie raju, moim celem
23-12-2018 15:16 
 Ocena 1 na 1
Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)

>w raju było ciepło a więc Afryka, Bliski Wschód...

Możesz powtórzyć głośniej, bo nie usłyszałem?

youtu.be/UWEjxkkB8Xs

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
24-12-2018 11:34 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Czyli w raju byli neandertalczycy, a my gdzieś byliśmy, czy nas jeszcze nie było?:
>w raju było ciepło a więc Afryka, Bliski Wschód, i inne podobne rejony, wegetacja cały rok, dostatek wody. W tych terenach nie było neandertalczyka.
pl.wikipedia.org/wiki/Kebara

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...

( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897 )


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Arminius (25555 punktów)
>/
>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. Gdyby się urodził w naszej porodówce zostałby najwyżej
>korpoludkiem.

Czy Pan zamieszkuje w jaskini?
21-12-2018 22:43 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

>>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. Gdyby się urodził w naszej porodówce zostałby najwyżej
>>korpoludkiem.
>Czy Pan zamieszkuje w jaskini?
forma sklepienia ma magiczną moc. Może grafika poniżej rozjaśni idee. Zauważyłem u dziecka które instynktownie dłonie w taki kształt uformowało chcąc uchronić robaka, którego chciałem rozgnieść.



sklepienia uspokajają, przytulają np sklepienie niebieskie (byłem w planetarium)
działają na nas. Arminius, jak się nazywa budynek rozpoznawalny przez najwiekszą liczbę ludzi na świeci, Ty możesz wiedzieć, chyba tylko ty. Oczywiście zwieńczony sklepieniem "niebieskim"


szukanie raju, moim celem
-jad- (18783 punktów)

>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. Gdyby się urodził w naszej porodówce zostałby najwyżej
>korpoludkiem.

Oczywiście. Podobnie jak Zbigniew Religa albo Rihanna...


lp.2o@1daj
okragly (21676 punktów)
>/
>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. To oczywista wskazówka! A my przez 2 000 lat jej nie-zauważaliśmy. Forma ma wpływ na treść.



Kiedy rodził się Jezus, rzymscy bogowie mieszkali w jaskini dla nich wybudowanej, Panteonie

Jaskinia jest atawizmem z raju, kobiety powinny rodzić w jaskini



szukanie raju, moim celem
25-12-2018 11:33 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Bozeurodzenie, miało miejsce w grocie. To oczywista wskazówka! A my przez 2 000 lat jej nie-zauważaliśmy. Forma ma wpływ na treść.
istnieje związek pomiędzy sklepieniem łona bogurodzicy



grocie w której się urodził
jaskinią i innych budowlach przesklepionych w której mieszkaliśmy w raju
sklepieniem niebieskim pod którym zyliśmy 2 000 000 lat (współcześnie do zobaczenia tylko w planetarium i na pustyni)
panteonem bogów rzymskich, zdjęcie wyżej
bazyliką św Piotra
kopułą kongresu USA

czy cokolwiek wartościowego sie poczęło, narodziło w kwadracie?
Forma ma wpływ na treść!


szukanie raju, moim celem
26-12-2018 12:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

Pytałem 3 posty wyżej, jaka jest najbardziej rozpoznawalna budowla swiata? Jest nią Świątynią Bogarodzenia. Składa się z wielkiej kopuły symbolizującej życie płodowe i mające nastąpić bożenarodzenie. Ogród przed kopułą imituje wyobrażenie raju a olbrzymia brama, symbolizującą wrota do raju.



szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365