Racjonalista - Strona głównaDo treści
Empatia miłość szacunek do ludzi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
19-10-2016 23:31Pokorny człowiek (419 punktów)
(zablokowany)
Empatia miłość szacunek do ludzi
Ocena -1 na 7
Chrześcijanie żyją miłością
Naukowcy Empatią
Wielu żyje odczuwa szacunek do innych ludzi i przez to stara się o dobry kontakt z nimi.
Czy według was te piękne i poządane zjawiska są tym samym?
Według mnie nie!
Miłość ta chrześcijańska ma wadę - narzuca się,jest nieadekwatna do sytuacji,kochać wroga itp.
Empatia naukowca ma też sporo wad - jest to miłość wypranego mózgu niestety.
Szacunek miłość dobroć zwykłych szarych ludzi ma zdecydowanie mniej wad i udziwnień zawartych w sobie od całej reszty .
Zwykły np Rolnik lub babcia w Nowej Zelandii ,ludzie którzy nie słyszeli o Bogach żyjących z daleka od tej całej cywilizacyjnej propagandy
mają,zachowują się w tak piękny sposób że
cała ta wielka empatia miłość chrzescijańska szacunek i co tam sobie zmyślicie to guzik warte cechy w porównaniu do osób z jakimi dane mi było przebywać ostatni miesiąc czasu.

LUDZIE BĄDŹCIE DLA SIEBIE A NIE PRZECIWKO SOBIE! TU NA FORUM RÓWNIEŻ.
Każdy z nas potrzebuje wsparcia reszty.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

tarkos (10757 punktów)
>Miłość ta chrześcijańska ma wadę - narzuca się..
Coś jest na rzeczy - niektórzy chcieliby może kochać nawet wtedy, gdy obiekt miłości wolałby zachować dystans - to swoista (mentalna) napastliwość. Zwolennicy powszechnego umiłowania powinni sobie zdawać sprawę, że łatwo tu o przesadę (jak mawiał teść: "Kota można zagłaskać na śmierć").
>Empatia naukowca ma też sporo wad - jest to miłość wypranego mózgu niestety.
Z jakimi Ty się "naukowcami" zadajesz?
>
20-10-2016 00:23 
 Ocena 5 na 5
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>>Empatia naukowca ma też sporo wad - jest to miłość wypranego mózgu niestety.
>Z jakimi Ty się "naukowcami" zadajesz?
>>
Wygląda na to, że z żadnymi
Drobner (19539 punktów)
>Pokorny człowiek

No to doczekałem się!: www.racjonalista.pl/forum.php/s,724681#w724717

Pan przyszedł! Gloria!

Drobner, ze śmietnika
Wenancjusz (16441 punktów)
Ty! "Pokorny człowieku" miałeś odejść z tego forum. Wróciłeś jednak do ateistów? Takie jest słowo pokornych i do tego religijnie pokornych. Religianci to są jednak ludzie bez charakteru i mocnej osobowości.
Niestety ale nie pozdrawiam.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Pan Leming (674 punktów)
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Miłość ta chrześcijańska ma wadę - narzuca się,jest nieadekwatna do sytuacji,kochać wroga itp.
Miłość się nie narzuca, nazywasz miłością zachowania, które nią nie są. Jeśli nie rozumiesz daj jakiś przykład to wyjaśnię.
>Empatia naukowca ma też sporo wad - jest to miłość wypranego mózgu niestety.
Wypranego z czego?
>LUDZIE BĄDŹCIE DLA SIEBIE A NIE PRZECIWKO SOBIE! TU NA FORUM RÓWNIEŻ.


Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Max Golonko (1811 punktów)
Naukowcy sa empatyczni bo prostu sa inteligentni i świetnie zdają sobie sprawę, co odczuwa drugi czlowiek i że jest on w sporym stopniu ich sobowtórem.

Miłość chrześcijańska to lipa bo funkcjonariusze podlegli światowej stolicy homoseksualnej pedofilii (Watykanowi) nakazują przede wszystkim kochać boga a wiec zwalczać ludzi co zaprzeczają jego zaleceniom lub istnieniu.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365