Racjonalista - Strona głównaDo treści
Test dla kulturalnych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-11-2019 10:20chętnie racjonalistka (29094 punktów)Test dla kulturalnych
Ocena 1 na 1
.
Kultura na tym forum:

1. To moralny stolec.

2. Jest psiego chuja warta.
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

14-11-2019 20:03Nie na temat
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>.
> Kultura na tym forum:
>1. To moralny stolec.
>2. Jest psiego chuja warta.
>.

Ja wiem że ten co płaci podatki i korzysta z socjalu:
>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.

I jeszce cwaniakiem.



A czy cwaniakiem jest ten kto robi tak samo i czy jest bandytą.

Kogo się nazywa bandytą?
15-11-2019 11:23 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ja wiem że ten co płaci podatki i korzysta z socjalu:
>>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.
>I jeszce cwaniakiem.
>A czy cwaniakiem jest ten kto robi tak samo i czy jest bandytą.
>Kogo się nazywa bandytą?
Ty farmer nie widzisz, że z cytowanej przez ciebie wypowiedzi "jest bandytą i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka." nie wynika kogo w tej wypowiedzi nazywa się bandytą?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 18:27 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Ja wiem że ten co płaci podatki i korzysta z socjalu:
>>>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.
>>I jeszce cwaniakiem.
>>A czy cwaniakiem jest ten kto robi tak samo i czy jest bandytą.
>>Kogo się nazywa bandytą?
>Ty farmer nie widzisz, że z cytowanej przez ciebie wypowiedzi "jest bandytą i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka." nie wynika kogo w tej wypowiedzi nazywa się bandytą?

Zajebiście. Możesz mu to qrwa napisać żeby się odpierdolił .

Bo w demokratycznym państwie prawo nie jest egzekwowane przez bandytów.A wybranych by to prawo stanowili.

A Ty Wenancjuszu, czy tak jak Szarley i farmer też popierasz tajny kapitał, podatek od biedy VAT i kreację pieniądza pod postacią wysokooprocentowanego, państwowo, przymusowo egzekwowanego długu wobec prywatnych osób?


a więc farmer i szarley popierają bandytów.

Bo:

>Każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji
>niejawnej i nieopodatkowanej własności
>podatku od konsumpcji
>lichwiarskiego długu wobec prywatnej osoby

>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.

Jestem beneficjentem tegoż sytemu demokratycznego gdyż sceduje organom władzy dysponowanie moim wypracowanym kapitałem w taki sposób by był racjonalnie wykorzystany.

Co dla debili i reszty znaczy co 4 lata robimy re testsytemu gdyż oczekujemy tego i tego.

Jednym słowem płacąc podatki i robiąc odliczenia jestem bandytą a nawet nie vatowiec ma odliczenia na dzieci i qrwa inne zniżki więc też jest benificjentem i bandytą gdyż też sceduje swoje oczekiwania na organy władzy.

Konkluzja jest taka że uderza w społeczeństwo z którym się nie utożsamia. Społeczeństwo to organizuje się w taki a nie inny sposób.

Czyli bandytą jest każdy bo chce odzyskać swoje pieniądze głosując na partie które dadzą im najwięcej z pracy innych.


OK. ale powiedzmy ze na forum nikt nie głosował. No k***a? Serio?



niebiesko kulturalnie zamierzone


Jesteś w stanie odpowiedzieć równie krótko jak pytanie w twoich testach?

Bo jak potniesz całość to byby na na kółka z Tobą to ja już nie mam ochoty. max 2 strony.


Ps
www.racjon(*).php/z,0/d,13/s,800501#w801323
Taka przyszłość mi zgotowaliscie.

Kto ja, Wenancjusz, szarley Ty. do kogo on się zwraca kulturalnie?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ty farmer nie widzisz, że z cytowanej przez ciebie wypowiedzi "jest bandytą i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka." nie wynika kogo w tej wypowiedzi nazywa się bandytą?
>Zajebiście. Możesz mu to...
Tobie piszę, bo ciebie trzeba było oświecić.

>Bo w demokratycznym państwie prawo...
Pomyliłeś wątki.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 18:59 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Ty farmer nie widzisz, że z cytowanej przez ciebie wypowiedzi "jest bandytą i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka." nie wynika kogo w tej wypowiedzi nazywa się bandytą?
>>Zajebiście. Możesz mu to...
>Tobie piszę, bo ciebie trzeba było oświecić.

Załóż okulary bo cię oślepi. Na pewno głosowałaś.


>>Bo w demokratycznym państwie prawo...
>Pomyliłeś wątki.

Nic nie pomyliłem bo chodzisz na wybory.
17-11-2019 01:05 
 Ocena 1 na 1
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Każdy kto podejmuje się przymusowej egzekucji
>>niejawnej i nieopodatkowanej własności
>>podatku od konsumpcji
>>lichwiarskiego długu wobec prywatnej osoby
>>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.

>Jednym słowem płacąc podatki i robiąc odliczenia jestem bandytą

W sformułowaniu o podjęciu się przymusowej egzekucji niejawnej i nieopodatkowanej własności, podatku od konsumpcji czy lichwiarskiego długo wobec prywatnej osoby nie zawiera się wcale kwestia zapłaty podatku czy zrobienia odeń odliczeń.

To jest gruba nadinterpretacja - manipulacja.

Gdybyś napisał uprawniłem innych do podjęcia przymusowej egzekucji nieopodatkowanej własności albo uprawniłem innych do tajemnicy mienia albo uprawniłem innych do poboru podatku od konsumpcji wczorajszego chleba żeby było na dopłaty dla prywatnych banków w kryzysie i subwencji dla najbogatszych ludzi świata dla rozwoju uch własności, to wówczas nazwałbym Cię bandytą i złodziejem ale Ty próbujesz wciągać w to kwestie zupełnie niezwiązane z moją wypowiedzią i twierdzisz, że nazwałem Cię bandytą dlatego, że płacisz podatki na wypłaty socjalu dla mnie a to jest zupełny falsyfikat.

Farmer wyobraź sobie jeden dzień z życia ludzkości, w którym nie próbujesz nikogo zmanipulować dla własnej korzyści.

Możliwe - czy przechodzi ludzkie pojęcie?
17-11-2019 01:16 
 0 na 2
nic nie mówię (2812 punktów)
(zablokowany)
> A Ty Wenancjuszu, czy tak jak Szarley i farmer też popierasz tajny kapitał, podatek od biedy VAT i kreację pieniądza pod postacią wysokooprocentowanego, państwowo, przymusowo egzekwowanego długu wobec prywatnych osób?
>

>a więc farmer i szarley popierają bandytów.

Farmer dla Was utajniona, nieopodatkowana, państwowo dotowana i przymusowo egzekwowana własność to normalność a dla mnie to jest nienormalne.

Spójrz na to z mojej strony.
Jak określacie ludzi naruszających normy?
Bandytami?

Więc naruszacie moje normy.

Rozumiem, że wasze normy wciąż są powszechniejsze wśród ludzi i że waszym fundamentem jest wola większości, ale to może zmienić się jeszcze jeśli uzmysłowić bezmajętnym robolom, bezwolnym popychadłom Panów właścicieli, że ich wiara w to co dla nich dobre i złe została umiejętnie zmanipulowana i że ktoś ich zrobił po prostu w konia.
salek (4701 punktów)

Dodałbym opcję trzecią:

3. Obie odpowiedzi są poprawne.
14-11-2019 20:29 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Dodałbym opcję trzecią:
>3. Obie odpowiedzi są poprawne.

Ja czekam jak sam się nazwie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>3. Obie odpowiedzi są poprawne.
No brawo, odkrywco moich żartów.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 18:31 
 Ocena 4 na 4
salek (4701 punktów)
>>3. Obie odpowiedzi są poprawne.
>No brawo, odkrywco moich żartów.
Ależ dziękuję, pierwszy trolu tego forum.
15-11-2019 19:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>3. Obie odpowiedzi są poprawne.
>>No brawo, odkrywco moich żartów.
>Ależ dziękuję, pierwszy trolu tego forum.
Ależ proszę, trollu ostatni.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 20:54 
 Ocena 2 na 2
salek (4701 punktów)
>>>>3. Obie odpowiedzi są poprawne.
>>>No brawo, odkrywco moich żartów.
>>Ależ dziękuję, pierwszy trolu tego forum.
>Ależ proszę, trollu ostatni.
Nie kadź mi tak, bo się zarumienię.
zeniu73 (6483 punktów)
>.
> Kultura na tym forum:
>1. To moralny stolec.
>2. Jest psiego chuja warta.

Czasami konwenanse trzeba miec w dupie i idiote nazwac idiota.
14-11-2019 23:24 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czasami konwenanse trzeba miec w dupie i idiote nazwac idiota.
OK, idioto.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 12:26Nie na temat 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>Czasami konwenanse trzeba miec w dupie i idiote nazwac idiota.
>OK, idioto.
OK, idiotko. .. Zdałaś "Test dla kulturalnych"

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-11-2019 12:35 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Czasami konwenanse trzeba miec w dupie i idiote nazwac idiota.
>>OK, idioto.
>OK, idiotko. .. Zdałaś "Test dla kulturalnych"
A ty dla inteligentnych inaczej.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 12:42 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>>>Czasami konwenanse trzeba miec w dupie i idiote nazwac idiota.
>>>OK, idioto.
>>OK, idiotko. .. Zdałaś "Test dla kulturalnych"
>A ty dla inteligentnych inaczej.
Dzięki, to miłe.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
szarley (54913 punktów)
Cytat:
Dwóch ludzi :
1 emeryt mający działkowy ogródek i 1600 zł emerytury
2 Hamerlik mieszkający w luksusowym mieszkaniu w Berlinie i mający ok. 20 000zł/miesiąc

Oto Hamerlik uznaje, że tylko ten emeryt powinien płacić podatki i to wpłacać prosto na konto Hamerlika
www.racjon(*)orum.php/s,800501/i,97#w801177
... i jeszcze stroi się piórka obrońcy biedoty.

Nie nazwałem go kulturalnymi słowy i nawet nie dziwię się że mój wpis znalazł się w oślej, ale mości strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego (----)

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
14-11-2019 23:10 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego
Siebie pytaj, skoro jakoś wpadłeś na to, żeby mnie nazwać "strażniczką kultury", a nie "obrończynią moralnych stolców i kanalią o honorze psiego chuja".

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 06:25 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego
>Siebie pytaj,

Jak zwykle, rozmowa z Tobą to jedynie strata czasu na czytanie Twoich słownych prowokacji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego
>>Siebie pytaj,
>Jak zwykle, rozmowa z Tobą to jedynie strata czasu
Bo Tobie pożyteczniej płynie czas na dyskusjach z moralnymi stolcami vel kanaliami o honorze psiego chuja?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 09:27 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>>strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego
>>>Siebie pytaj,
>>Jak zwykle, rozmowa z Tobą to jedynie strata czasu
>Bo Tobie pożyteczniej płynie czas na dyskusjach z moralnymi stolcami vel kanaliami o honorze psiego chuja?
>
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.

>
Przykro mi, niemożliwa jest dyskusja z kimś, kto tak jak Ty, nie przedstawia żadnych argumentów.

Twierdzisz, że potraktowałem kogoś o stu nickach brzydkimi słowy? Tak, masz rację. Potraktowałem. Jakimi słowy powinienem go nazwać?
Brak argumentu, brak propozycji, głupawe pytania.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Jak zwykle, rozmowa z Tobą to jedynie strata czasu
>>Bo Tobie pożyteczniej płynie czas na dyskusjach z moralnymi stolcami vel kanaliami o honorze psiego chuja?
>Przykro mi, niemożliwa jest dyskusja z kimś, kto tak jak Ty, nie przedstawia żadnych argumentów.
Na jaki argument liczyłeś pisząc "rozmowa z Tobą to jedynie strata czasu"?

>Twierdzisz, że potraktowałem kogoś o stu nickach brzydkimi słowy? Tak, masz rację. Potraktowałem. Jakimi słowy powinienem go nazwać?
Już pytałeś i już ci odpowiedziałam: siebie pytaj, skoro jakoś wpadłeś na to, żeby mnie nazwać "strażniczką kultury", a nie "obrończynią moralnych stolców i kanalii o honorze psiego chuja"..

>Brak argumentu, brak propozycji, głupawe pytania.
Na ciebie wystarczają.

Propozycję zaś nie tylko zauważyłeś, ale i przyjąłeś, wszak piszesz w moim wątku.

A argument skasowałeś.

Więc ci go przypomnę: jeśli nie wiesz jak kulturalnie odnosić się do rozmówcy, to przemyśl jak doszedłeś do nazwania mnie "mości strażniczką kultury", a nie "obrończynią moralnych stolców i kanalii o honorze psiego chuja".

Twoja kolej, dawaj to swoje dyżurne ad personam z naciskiem na brak czasu, który mógłbyś przecież przeznaczyć na powielanie swoich rynsztokowych inwektyw.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie nazwałem go kulturalnymi słowy [...] ale mości strażniczko kultury, zaproponuj kulturalną nazwę dla takiego
Na adekwatny do tematu aspekt tego pytania odpowiedziałam ci, moralny stolcu vel kanalio o honorze psiego chuja już wczoraj, ale otwiera ono - to pytanie - i inną istotną na forum kwestię, mianowicie czy W OGÓLE nadawać rozmówcom nazwy własnego pomysłu?


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 15:02 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>> ale otwiera ono - to pytanie - i inną istotną na forum kwestię, mianowicie czy W OGÓLE nadawać rozmówcom nazwy własnego pomysłu?

Zaiste, Konwalijko, istotna kwestia. Może jakaś podpowiedź rozwiązania?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
15-11-2019 19:56 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>czy W OGÓLE nadawać rozmówcom nazwy własnego pomysłu?
>Zaiste, Konwalijko, istotna kwestia. Może jakaś podpowiedź rozwiązania?
Jako Konwalijka wyznaję zasadę niepodpowiadania moralnym stolcom o honorze psiego chuja.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>> ale otwiera ono - to pytanie - i inną istotną na forum kwestię, mianowicie czy W OGÓLE nadawać rozmówcom nazwy własnego pomysłu?
>Zaiste, Konwalijko, istotna kwestia. Może jakaś podpowiedź rozwiązania?
Tu jest nazwa własnego pomysłu "zniechęcająca postać", wyrażająca aprobatę dla całkowitego braku kultury trolla D. i świadcząca o kulturze autorki:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,772522#w773718

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> Kultura na tym forum:
Podlinkowanie okazało się nieaktualne, ponieważ post zawierający słowa "łżesz jak psi chuj. Kanalio bez honoru [...] Gardzę twoim honorem psiego chuja łgarco godzien wyrzygania się na ciebie moralny stolcu" został przeniesiony do Oślej ławki.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
14-11-2019 22:52 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>> Kultura na tym forum:
>Podlinkowanie okazało się nieaktualne, ponieważ post zawierający słowa "łżesz jak psi chuj. Kanalio bez honoru [...] Gardzę twoim honorem psiego chuja łgarco godzien wyrzygania się na ciebie moralny stolcu" został przeniesiony do Oślej ławki.

tu masz dobry link
www.racjon(*).php/z,0/d,12/s,800501#w801232

Człowiek ten pobierający socjal nazywa ciężko pracujących ludzi
>jest bandyta i złodziejem, który zeruje na krwi drugiego człowieka.

Kultura tegoż osobnika nazywającego bandytami forumowiczów nie zwróciła twojej uwagi?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>tu masz dobry link
>www.racjon(*).php/z,0/d,12/s,800501#w801232
>Kultura tegoż osobnika nazywającego bandytami forumowiczów nie zwróciła twojej uwagi?
Nie widzę tam nazywania forumowiczów bandytami, niby których?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
15-11-2019 00:07 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>tu masz dobry link
>>www.racjon(*).php/z,0/d,12/s,800501#w801232
>>Kultura tegoż osobnika nazywającego bandytami forumowiczów nie zwróciła twojej uwagi?
>Nie widzę tam nazywania forumowiczów bandytami, niby których?

Podałem link. Jak pracujesz to powinnaś zrozumieć.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>www.racjon(*).php/z,0/d,12/s,800501#w801232
>>>Kultura tegoż osobnika nazywającego bandytami forumowiczów nie zwróciła twojej uwagi?
>> Nie widzę tam nazywania forumowiczów bandytami, niby których?
>Podałem link.
Odniosłam się do tego linka - zaznaczam to odniesienie kolorem.

Więc może zacytuj, hm?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Kultura tegoż osobnika nazywającego bandytami forumowiczów nie zwróciła twojej uwagi?
Nawiasem: nazwanie kogoś bandytą może być chybione i/lub krzywdzące, ale nie niekulturalne.


Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
Kulmin (4007 punktów)
>.
> Kultura na tym forum:
>1. To moralny stolec.
>2. Jest psiego chuja warta.
>.

Szczerze, to ja nie wiem czemu ad personam cieszy się tak złą sławą.

Najzabawniejsze są posty łączące ad personam z merytorycznymi argumentami, bo to nie musi sie wykluczać, a może świetnie komponować.

Najbardziej mnie bawią (w pozytywnym znaczeniu) ostatnie dyskusje i ad personam w dziale nauka.
Ta wypowiedź Szarleya, też uważam, była bardzo zabawna.

Można przecież prowadzić rzeczową dyskusję na konkretne argumenty i dodatkowo kogoś "obrażać" w ramach forumowego stand-upu. Jak ktoś nie ma ochoty to po prostu nie kontynuuje lub ignoruje, a jak ma ochotę to posty będą przynajmniej zabawniejsze.
16-11-2019 02:50 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Szczerze, to ja nie wiem czemu ad personam cieszy się tak złą sławą.
Ceniący merytoryczne dyskusje wiedzą.

>Ta wypowiedź Szarleya, też uważam, była bardzo zabawna.
A są w ogóle takie żarty, które uznałbyś za rynsztokowe?

>Można przecież prowadzić rzeczową dyskusję na konkretne argumenty i dodatkowo kogoś "obrażać" w ramach forumowego stand-upu. Jak ktoś nie ma ochoty to po prostu nie kontynuuje
Niestety to ten mający merytoryczne argumenty nie będzie się wspierać się inwektywami, czyli to on zrezygnuje.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
szarley (54913 punktów)
Tego typu kultura też wywoła Twoje protesty?

www.racjonalista.pl/forum.php/s,800501#w801368

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
16-11-2019 16:28 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Tego typu kultura też wywoła Twoje protesty?
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,800501#w801368
No ale zacytujesz stamtąd coś kulturalnie szczególnego, moralny stolcu o honorze psiego chuja?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 19:58 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>Tego typu kultura też wywoła Twoje protesty?
>>www.racjonalista.pl/forum.php/s,800501#w801368
>No ale zacytujesz stamtąd coś kulturalnie szczególnego, moralny stolcu o honorze psiego chuja?

Ależ proszę: Cytat:

Jakieś ograniczenie musi być, które pozwoli robolowi zostać w domu, odpoczac i zrobić coś dla siebie zamiast przychodzić do Ciebie do nieustajacej pracy.


Kulturalne kłamstwo, stawianie chochoła i zarzucanie rozmówcy łamanie prawa i społecznych norm jak i wyzyskiwanie pracy innych.
Kultura?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
16-11-2019 20:55 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>No ale zacytujesz stamtąd coś kulturalnie szczególnego, moralny stolcu o honorze psiego chuja?
>Ależ proszę: Cytat:

>Jakieś ograniczenie musi być, które pozwoli robolowi zostać w domu, odpoczac i zrobić coś dla siebie zamiast przychodzić do Ciebie do nieustajacej pracy.

> Kulturalne kłamstwo
Czyli jest kulturalnie, a mówiłeś, że nie jest; kłamałeś zatem, moralny stolcu o honorze psiego chuja.

>stawianie chochoła i zarzucanie rozmówcy łamanie prawa i społecznych norm jak i wyzyskiwanie pracy innych.
>Kultura?
Kultura to forma, zgodność z faktami to składnik treści - taki duży moralny stolec o honorze psiego chuja jak ty powinien te rzeczy odróżniać.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 21:19 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>No ale zacytujesz stamtąd coś kulturalnie szczególnego, moralny stolcu o honorze psiego chuja?
>>Ależ proszę: Cytat:

>>Jakieś ograniczenie musi być, które pozwoli robolowi zostać w domu, odpoczac i zrobić coś dla siebie zamiast przychodzić do Ciebie do nieustajacej pracy.

>> Kulturalne kłamstwo
>Czyli jest kulturalnie, a mówiłeś, że nie jest;
Polecam rozpoznanie znaczenia słowa "ironia"

>kłamałeś zatem, moralny stolcu o honorze psiego chuja.
Nie robisz na mnie wrażenia brakiem kultury

>>stawianie chochoła i zarzucanie rozmówcy łamanie prawa i społecznych norm jak i wyzyskiwanie pracy innych.
>>Kultura?
>Kultura to forma, zgodność z faktami to składnik treści - taki duży moralny stolec o honorze psiego chuja jak ty powinien te rzeczy odróżniać.

Czyli, jeśli nazwę Twoją matkę prostytutką, a Ciebie pomiotem przygodnego klienta tejże, to będzie to niezgodne z faktami, ale kulturalne?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Czyli jest kulturalnie, a mówiłeś, że nie jest;
>Polecam rozpoznanie znaczenia słowa "ironia"
A ja ci moralny stolcu o honorze psiego chuja polecam przemyślenie dlaczego w sporze ironizuje się na własne ryzyko i dlaczego jest dobrym prawem oponenta zignorowanie ironii.

>>kłamałeś zatem, moralny stolcu o honorze psiego chuja.
>Nie robisz na mnie wrażenia brakiem kultury
W czym, moralny stolcu o honorze psiego chuja dopatrzyłeś się braku kultury?

>>Kultura to forma, zgodność z faktami to składnik treści - taki duży moralny stolec o honorze psiego chuja jak ty powinien te rzeczy odróżniać.
>Czyli, jeśli nazwę Twoją matkę prostytutką, a Ciebie pomiotem przygodnego klienta tejże, to będzie to niezgodne z faktami, ale kulturalne?
Wtedy to będzie zniesławienie.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 22:08 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>Czyli, jeśli nazwę Twoją matkę prostytutką, a Ciebie pomiotem przygodnego klienta tejże, to będzie to niezgodne z faktami, ale kulturalne?
>Wtedy to będzie zniesławienie.

Czy można kulturalnie zniesławić?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Czyli, jeśli nazwę Twoją matkę prostytutką, a Ciebie pomiotem przygodnego klienta tejże, to będzie to niezgodne z faktami, ale kulturalne?
>>Wtedy to będzie zniesławienie.
>Czy można kulturalnie zniesławić?
Można, moralny stolcu o honorze psiego chuja.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
17-11-2019 00:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Można, moralny stolcu o honorze psiego chuja.

Test jest dla kulturalnych.

Więc piszemy, ja szarley i inni i ty.

Tylko się zastanawiam czy pisząc do szarleya moralny stolcu itd. a więc pisząc jako kulturalna(inni wypad) w wątku dla kulturalnych bo w nim piszesz i używając tegoż zwrotu tworzysz anihilacje własnego testu

Nie potrzebujesz chyba atencji?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Można, moralny stolcu o honorze psiego chuja.
>Test jest dla kulturalnych.
>Więc piszemy, ja szarley i inni i ty.
>Tylko się zastanawiam
Na to liczyłam.

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
16-11-2019 23:15Nie na temat 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>Czyli, jeśli nazwę Twoją matkę prostytutką, a Ciebie pomiotem przygodnego klienta tejże, to będzie to niezgodne z faktami, ale kulturalne?
>>Wtedy to będzie zniesławienie.
>Czy można kulturalnie zniesławić?

To coś jak branie socjalu z pracy innych i nazywanie bandytami tych którzy to robią samemu to robiąc.

Relatywizm słowny.

podaje przepis.

robisz w windykacji
zadłużasz się
wyjeżdżasz do Niemiec
pracujesz fizycznie
brak wentylacji (jest ale to szczegół)
zamieniasz pracę
pracujesz w biurze
pobierasz socjal
qrwa dalej źle
BTC z 2000 zł skoczył na 15k j****ych dolarów za 1BTC
bądź bogaty whuj bo cały czas p*****lisz o tym jak pieniądz kreowany przez banki jest zły.
Choć BTC wyjebał w kosmos bardziej niż SP500 kreowany przez FED i twitera Trumpa.

zupełnie przypadkowa konkluzja PDK







chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Czy można kulturalnie zniesławić?
>To coś jak branie socjalu z pracy innych i nazywanie bandytami tych którzy to robią samemu to robiąc.
>Relatywizm słowny...
Wojna między sojusznikami?

Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
17-11-2019 00:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Czy można kulturalnie zniesławić?
>>To coś jak branie socjalu z pracy innych i nazywanie bandytami tych którzy to robią samemu to robiąc.
>>Relatywizm słowny...
>Wojna między sojusznikami?

To są frakcje co nie zmienia paradygmatu wyborcy który tworzy coś w rodzaju cesji.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365