Racjonalista - Strona głównaDo treści
TuskVisionNetwork - gryzie mnie to, wcale nie cieszy :(

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
31-08-2011 21:46Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
TuskVisionNetwork - gryzie mnie to, wcale nie cieszy :(
Ocena 2 na 4
Co to ma być ?!

Proszę o opinię jakiegoś prawnika, czy to jest zgodne z prawem, czy nie łamie zasad demokracji-konstytucji, otóż:

6 komitetów zarejestrowało listy do sejmu we wszystkich okręgach wyborczych: "Banda czworga", PJN i Ruch Palikota.

TVN24 organizuje debatę: www.tvn24.(*)-debata-w-tvn24,wiadomosc.html wykluczając jedyny komitet pozaparlamentarny !!!

Subiektywnie:

Debatę ma prowadzić, druga po Pochanke, orędowniczka PO - Katarzyna Kolenda-Zaleska... Nie można pozostać biernym !!! Jak temu przeciwdziałać, jakieś propozycje ? Zarzucić ich mailami ? W polsat-news pomogło o tyle, że po "debacie" Tusk-Pawlak, Palikot miał szansę ich podsumować... Teraz, po zarejestrowaniu list i zebraniu >250,000 podpisów sytuacja zmieniła się diametralnie !
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>Jak temu przeciwdziałać, jakieś propozycje ? Zarzucić ich mailami ?

Zostały dwa dni, bez względu na inne poglądy, szanujący równość i tolerancję, walczmy !

Dział Współpracy z Widzami: tel: (22) 856 61 61
lp.nvt@eiwozdiw
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
TVN jest telewizją prywatną, więc może zapraszać kogo chce i kiedy chce. A Palikot już się wypowiedział na poruszony przez ciebie temat.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>TVN jest telewizją prywatną, więc może zapraszać kogo chce i kiedy chce.

Jesteś przekonany, że TVN24, jako ogólnopolska telewizja informacyjna, nie musi przestrzegać żadnych reguł demokratycznych ? Nawet jeśli, to świadczy o niej... Ciekawy jestem co z kolejnymi debatami, zwłaszcza w TVP.
01-09-2011 00:38 
 Ocena-1 na 3
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Nie masz pojęcia o zasadach/przepisach prawa prowadzenia kampanii wyborczej w telewizji i radiu, za to znowu reklamujesz partię Palikota - już ci mówiłem, że robisz tej partii niedźwiedzią przysługę - niczego to cię nie nauczyło.
01-09-2011 08:46 
 Ocena 2 na 2
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
"TVP i Polsat zbojkotują debatę zorganizowaną 2 września przez TVN24 bo jak mówią przedstawiciele obu tych stacji stoją na stanowisku że debata nie może się odbyć bez Ruchu Palikota!!! Bravo TVP i Polsat! Żenujący spektakl TVN24!!!"

"Piotr Radziszewski kierujący komitetem ds. kampanii wyborczej w TVP powiedział, że "ta debata jest inicjatywą TVN24, a TVP nie włączy się w jej organizację, gdyż stoi na stanowisku, że powinny wziąć w niej udział wszystkie komitety wyborcze, które zarejestrowały listy w całym kraju (a takich jest sześć, poza partiami parlamentarnymi, także Ruch Palikota - red.)".
Rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk powiedział, że ta telewizja podziela stanowisko TVP, jeśli chodzi o uczestników debaty i w organizację tej najbliższej nie włączy się. Zaznaczył, że Polsat wciąż liczy na to, że kolejne debaty zostaną zorganizowane wspólnie przez wszystkie stacje."

www.wirtua(*)za-debate-bojkot-tvp-i-polsatu
img801.imageshack.us/img801/8828/tvnprl.jpg

Podaj dalej, więcej nadziei i optymizmu
01-09-2011 08:59 
 Ocena 3 na 3
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>już ci mówiłem, że robisz tej partii niedźwiedzią przysługę - niczego to cię nie nauczyło.

Już Ci pisałem, że osoby które miałyby nie zagłosować na RP tylko dlatego, że wqrwia je ktoś na jakimś forum są hmm... niepoważne i tak by tego raczej nie zrobiły, a tak przełamuję w jakimś znikomym stopniu ciszę medialną o inicjatywach RP.

btw: Jeśli Twoja teoria jednak działa, to TVN24 robi taką 'przysługę' PO * milion - wszystko okaże się 9 października, pozdrawiam Cię
01-09-2011 10:01 
 Ocena 2 na 2
maruda (5550 punktów)
>>już ci mówiłem, że robisz tej partii niedźwiedzią przysługę - niczego to cię nie nauczyło.
>Już Ci pisałem, że osoby które miałyby nie zagłosować na RP tylko dlatego, że wqrwia je ktoś na jakimś forum są hmm... niepoważne i tak by tego raczej nie zrobiły, a tak przełamuję w jakimś znikomym stopniu ciszę medialną o inicjatywach RP.

Nie wiem czy pisałem, ale agitacja polityczna to trudna sztuka. Jedziesz na emocjach, ale nie podajesz informacji, nawet po pytaniach wprost. Pisanie o konkurencji bez szacunku świadczy o zaślepieniu i fanatyzmie. Takim postępowaniem szkodzisz kochanej partii. Nie idź tą drogą.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>Pisanie o konkurencji bez szacunku świadczy o zaślepieniu i fanatyzmie. Takim postępowaniem szkodzisz kochanej partii. Nie idź tą drogą.

Nie kocham tej partii. Jak wejdą w koalicję m.in. bez min. edukacji i wycofania płatnych lekcji religii ze szkół - przeklnę ich gorzej niż dziś PO
31-08-2011 23:59 
 0 na 6
Artur@R (7115 punktów)
>A Palikot już się wypowiedział na poruszony przez ciebie temat.<

A między innymi to można wyczytać :
" Dobrali się do koryta i nie chcą nikogo dopuścić - powiedział Palikot."
- wniosek raczej jasny - J.Palikot (jego Ruch) też chce do koryta

Siewcom wizji o "nowej nadziei" , "świeżego powiewu w polityce" - powinno dać to choć troszkę do myślenia.
01-09-2011 08:48 
 Ocena 2 na 2
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
> - wniosek raczej jasny - J.Palikot (jego Ruch) też chce do koryta

Mniej marazmu, więcej optymizmu Pozdrawiam
01-09-2011 14:36 
 Ocena-1 na 3
Artur@R (7115 punktów)

>Mniej marazmu, więcej optymizmu Pozdrawiam

Mniej "politykierstwa" i egzaltacji - więcej rozsądku i trzeźwej oceny...(chyba, że nadzieja w tym..."korycie").
(A propos Twojej propagandy i trzeźwej oceny to coś tutaj )

Również pozdrawiam...bez "minusa"
IllusiveMan (2786 punktów)
Nie zaprosili Janusza ze strachu ponieważ mógłby w przeciwieństwie do innych partii poważnie porozmawiać na poważne problemy. A zapewne debata potoczy się tak że każdy będzie tłumaczył ile to dobrego zrobił w danej dziedzinie i tyle. Fakt że telewizja prywatna, ale zachowuje się nie fer dlatego już dawno przestałem ją oglądać. Po prostu sobie w kulki lecą nie zapraszając Ruchu, którego posłuchać opinii chciałoby wielu ludzi.

For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
01-09-2011 00:36 
 Ocena 1 na 1
AdamGr (3037 punktów)
A nie zaprosili?
Może dlatego ze nie nosi ostatnio okularów, wejdzie wywali się i trzeba będzie odszkodowanie płacić.
A propos, pytanie do Christopera, jak ze wzrokiem pana Janusza, poprawił mu się ?
Pono w w cuda nie wierzy a tu proszę jaka poprawa wyborcza.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>A propos, pytanie do Christopera, jak ze wzrokiem pana Janusza, poprawił mu się ?
>Pono w w cuda nie wierzy a tu proszę jaka poprawa wyborcza.

Doczytaj, doczytaj - więcej rzetelności
AdamGr (3037 punktów)
Gdzie, co doczytaj?
W "brajlu"? Ja widzę że nie widzę.
No gdzie tam co jest że mu się cudownie wzrocze poprawiło, były jakieś wywiady, sensacje ,opinie i eseje? Poproszę o linki do tego przełomowego i RZETELNEGO wydarzenia.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Historia była taka, że po katastrofie smoleńskiej J.Kaczyński cudownie złagodniał i przemienił się w potulnego Jarusia, intelektualistę w okularach - 47% Polek i Polaków (minus % wyznawców) dało się na to nabrać. Palikot parodiując Kaczyńskiego i chodząc w szkłach zerówkach pomógł ocknąć się co poniektórych, ale tak jak w przypadku wibratora, świńskiego łba, niektórzy zapamiętali tylko rekwizyty, a nie ideę...
AdamGr (3037 punktów)
A CO JESZCZE udaje ?
Co w jego działaniach jest kabaretem a co prawdą?
To wymień tu wszystkie sytuacje w których z potencjalnych wyborców kręci sobie wała, aby była oczywista oczywistość.
01-09-2011 00:45 
 0 na 4
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Po prostu sobie w kulki lecą nie zapraszając Ruchu, którego posłuchać opinii chciałoby wielu ludzi.
A to biedne ludzie. Nie mają w telewizorach "Superstacji" ani "TVN24", nie mają dostępu do Internetu - jesteś pewien, że są to potencjalni wyborcy Palikota? Bo moim zdaniem tacy zagłosują na PiSdzielców.
maruda (5550 punktów)
>Proszę o opinię jakiegoś prawnika, czy to jest zgodne z prawem,
   Nie ma tu żadnego złamania prawa, jestem tego pewien. Gdyby doszło do złamania prawa każdy komitet wyborczy ma szybką ścieżkę sądową i już dawno wniosek o ukaranie TVN byłby tam złożony.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>   Nie ma tu żadnego złamania prawa, jestem tego pewien. Gdyby doszło do złamania prawa każdy komitet wyborczy ma szybką ścieżkę sądową i już dawno wniosek o ukaranie TVN byłby tam złożony.

"TVP i Polsat zbojkotują debatę zorganizowaną 2 września przez TVN24 bo jak mówią przedstawiciele obu tych stacji stoją na stanowisku że debata nie może się odbyć bez Ruchu Palikota!!! Bravo TVP i Polsat! Żenujący spektakl TVN24!!!"

www.wirtua(*)za-debate-bojkot-tvp-i-polsatu
01-09-2011 18:27 
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)

>"TVP i Polsat zbojkotują debatę zorganizowaną 2 września przez TVN24 bo jak mówią przedstawiciele obu tych stacji stoją na stanowisku że debata nie może się odbyć bez Ruchu Palikota!!! Bravo TVP i Polsat!

I dlatego w tym samym czasie zorganizowały (Polsat i TVP Info) "debatę" z samotnym Kaczyńskim?? Debata_w_TVN24__a_w_tym_czasie_J__Kaczynski_w_Polsacie
A doczytałeś ostatni akapit z Twojego linku??
Cytat:
We wtorek TVP informowała, że zarówno ona, jak i TVN i Polsat podejmują się wspólnie organizacji debat wyborczych przed wyborami do Sejmu i Senatu, a porozumienie nadawców zaprasza do udziału w debatach ogólnopolskie komitety wyborcze partii posiadających kluby parlamentarne.


Walka mediów o widza, pieniądze i prestiż trwa cały czas i każda okazja dobra...wybory też.
Jak widać naiwnych naprawdę nie sieją.
Christopher - ochłoń...troszkę...troszeczkę ...nie emocjonuj się tak , bo emocje wypierają rozsadek (czego przykładem powoli się stajesz- niestety)
BTW
A jak się to ma do tego Twojego wątku o "quasi-niezależych mediach"?? Już zmieniłes zdanie??
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
I co Wy na to ? : po wczorajszej akcji www.youtub(*)4X50Yk&feature=player_embedded , dziś w "Szkle kontaktowym" przyjmowali tylko telefony od ustawionych osób i cenzurowali smsy dotyczące RP - była kolejna zmasowana akcja i nic na antenie
01-09-2011 23:31 
 Ocena 3 na 3
maruda (5550 punktów)
>I co Wy na to ? : po wczorajszej akcji www.youtub(*)4X50Yk&feature=player_embedded , dziś w "Szkle kontaktowym" przyjmowali tylko telefony od ustawionych osób i cenzurowali smsy dotyczące RP - była kolejna zmasowana akcja i nic na antenie

Jestem za kasowaniem spamu i wybryków trolli. Wybacz nie oglądam szkła kontaktowego, ale w pokazanym filmiku masz informację o RP, więc naprawdę nie rozumiem o co ten płacz. Jeżeli występ w takim programie uznajesz za szczyt tego co powinno pokazać RP to naprawdę ruch już przekroczył barierę samoośmieszenia.
01-09-2011 23:46 
 Ocena-1 na 1
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Zapraszam na jutrzejszą demonstrację: www.racjonalista.pl/forum.php/s,445577
DominB (-48 punktów)
Temu panu już żeśmy podziękowali, jeszcze tylko jego brakuje przy korycie, już miliony na Wyspach Dziewiczych zachomikowane ?
03-09-2011 15:25 
 0 na 4
DominB (-48 punktów)
Subotnik Ziemkiewicza z dzisiejszej Rzepy
"W tym ponurym świecie prawdziwym szczęściem musi być dla Cezarego Michalskiego znalezienie prawdziwego drugiego Cezarego Michalskiego, i tym się łatwo tłumaczy entuzjazm upadłego ideologa "pampersów" dla Janusza Palikota. Ten przynajmniej jest na swój sposób konsekwentny. Oto wydał właśnie książkę, w której z pasją nadaje na Donalda Tuska. Przeczytałem fragment. Tusk, jakim go rysuje Palikot, to wyjątkowo cyniczna menda, która pastwi się buciorami nawet nad kwiatkiem w swoim gabinecie tylko dlatego, że Leszek Miller poprosił go, aby dbał o ten kwiatek i go podlewał, bo to prezent od jego mamy. Tusk znajduje przyjemność w upokarzaniu i deptaniu ludzi, Tusk jest obłudnym chamem, który gdy mu to potrzebne potrafi być uprzejmy i nadskakujący, ale gdy nie musi się z kimś liczyć, ruga go od najgorszych i poniewiera - a jego otoczenie to banda zupełnie pozbawionych elementarnej godności i kręgosłupów kreatur, znoszących bezustanne poniżanie w zamian za czerpane z tego materialne korzyści. Nie ma co gadać, Platforma opisana przez Palikota, a Tusk w jej centrum zwłaszcza, jawi się jako coś tak obrzydliwego, że każdy - poza oczywiście Cezarym Michalskiem, który jedyny rozumie go w lot - musi się zdziwić, jak to możliwe, że Palikot przez tak długie lata był jednym z najbardziej gorliwych wyznawców i totumfackich tak odrażającego i nikczemnego człowieka."

nie trzeba nic dodawać, Palikot to wyjątkowo obrzydliwa kreatura
03-09-2011 16:28 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
Ziemkiewicz jest felietonistą, a niezbywalnym prawem każdego felietonisty jest prawo do (grubej niekiedy) przesady. Tu bardzo grubo przesadził, jak mniemam. Nie czytałam książki Palikota i pewnie nie przeczytam, ale nie sądzę, by użył takich sformułowań. Nie poważam Ziemkiewicza (wyjąwszy jego pisarstwo z gatunku fantastyka), ponieważ w polemicznym zapale przekracza granice dobrego smaku i wychowania, ocierając się wręcz o granicę złamania prawa.
I wiesz, ja nawet o Kaczyńskim nie powiedziałabym "kreatura". Jakoś mi nie po drodze z takim słownictwem.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
DominB (-48 punktów)
>I wiesz, ja nawet o Kaczyńskim nie powiedziałabym "kreatura". Jakoś mi nie po drodze z takim słownictwem.

porównanie Jarka z Palikotem jest SF w najczystszym wydaniu
Paweł Rek (rexus) (2343 punktów)
Panie mądraliński.
Czy Ziemkiewicz zna Tuska od strony prywatnej?
Czy pan znasz go? Czy obu naraz?
Znam relacje ludzi, którzy podzielają słowa Palikota. Tusk do swoich osobistych ochroniarzy mawia, "Spierdalajcie panowie mi z oczu"
DominB (-48 punktów)
>Panie mądraliński.
Bez osobistych wycieczek proszę. Co do Tuska to mam nadzieję, że po 9.X.11 rozpłynie się we mgle zapomnienia i trafi pod TS.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Tusk Vision Network zdemaskowane !!! kampaniana(*)acie-tvn-zlamala-porozumienie/
03-09-2011 13:31 
 0 na 2
Artur@R (7115 punktów)
>Tusk Vision Network zdemaskowane !!! kampaniana(*)acie-tvn-zlamala-porozumienie/

Jednak jesteś oszołomem.

Co do tego kto decyduje:
1. Cytat:
Po apelu czterech sztabów o połączenie....

2. Cytat:
Dla sztabów czerech partii było to stanowisko nie do przyjęcia.

Powtórze swój wpis:
Walka mediów o widza, pieniądze i prestiż trwa cały czas - również w kampanii wyborczej.
I nie o "równe szanse dla wszystkich" chodzi!!
Cytat:
TVP uznała, że nie można ograniczyć debat do czterech partii, bo prawo i przyzwoitość każą dawać równe szanse wszystkim komitetom ogólnopolskim

...i dlatego TVP i Polsat zaprosiły TYLKO Kaczyńskiego? Toż to czysta hipokryzja.
a Polsat:
Cytat:
(tydzień temu o tej samej porze i w tym samym paśmie gościli Donald Tusk i Waldemar Pawlak)

Żadnej TVP i TVN nie pytał zgodę i nie prosił o wspólne porozumienia mediów -walczył o swoje (widza, prestiż)

BTW
- debaty w TVN24 (ustalone przez 4 sztaby partii "parlementernych") są tematyczne - czy na każdą taką debatę bedzie chodził J.Palikot? No bo kogo wyśle?
- J Palikot jest prawie codziennie w TVN24 + POWTÓRKI, za to rzadziutko go widać w Polsacie i TVP.

Christopher CJ Jozwiak - z kogo chcesz robić idiotów?

PS.
Dla tych, którzy by uznali , że kogoś obraziłem wyjaśniam znaczenie słowa "oszołom" zgodnie z kontekstem poruszanych tematów:
SJP:
oszołom - pot. człowiek ogarnięty jakąś ideą, fanatyk, próbujący za wszelką cenę narzucić swe poglądy innym:
od słowa: oszołomić, które w dawnych słownikach definiowane jest 'otumanić, ogłupić, odurzyć'
Słownik synonimów
synonimy: fanatyk
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
>1. Cytat:
Po apelu czterech sztabów o połączenie....

>2. Cytat:
Dla sztabów czerech partii było to stanowisko nie do przyjęcia.


A PiS zapraszali do ostatniej chwili Sam Miecugow to skrytykował wczoraj, a Sianecki w SK przyznał rację Ruchowi Palikota.

>Cytat:
TVP uznała, że nie można ograniczyć debat do czterech partii, bo prawo i przyzwoitość każą dawać równe szanse wszystkim komitetom ogólnopolskim

>...i dlatego TVP i Polsat zaprosiły TYLKO Kaczyńskiego? Toż to czysta hipokryzja.

Za tydzień zaproszą samego Napieralskiego, potem Palikota, itd. - żadnego wykluczania.

> BTW- debaty w TVN24 (ustalone przez 4 sztaby partii "parlementernych") są tematyczne - czy na każdą taką debatę bedzie chodził J.Palikot? No bo kogo wyśle?

Magdalenę Środę, Wandę Nowicką, Roberta Biedronia, ...

>- J Palikot jest prawie codziennie w TVN24 + POWTÓRKI, za to rzadziutko go widać w Polsacie i TVP.

Na szczęście coraz częściej.

Do debaty Tusk-Palikot + ew. ktoś jeszcze będzie musiało dojść po tych wszystkich akcjach, a to szansa na przejęcie znacznej części poparcia PO
03-09-2011 15:39 
 Ocena 2 na 2
Artur@R (7115 punktów)
Stwierdziłem oszołomstwo w Twoich wypowiedziach czyli fanatyzm (pomimo mojej aprobaty dla haseł głoszonych przez J.Palikota).
Szukanie rozsądku i racjonalności u fanatyka politycznego, religijnego czy jakiegokolwiek - jest raczej (niestety ) z góry skazane na niepowodzenie.
Szkoda mi mojego czasu i energii na fanatyków.
Pragnę być racjonalny, a to wymusza bycie konsekwentnym.
EOT

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365