Racjonalista - Strona głównaDo treści
Parada milionerów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-01-2024 16:08romaro (25211 punktów)Parada milionerów
Ocena 3 na 3
Niedalej jak wczoraj dowiedziałem się, że żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł.
Ja mam pytanie - czy któryś, z wykonujących specjalne zadania funkcjonariuszy Kaczystanu, zarabia mniej niż milion rocznie?

Niemal każdego dnia poznajemy nowych "patriotów" od zadań specjalnych i na preferencyjnych zasadach opłacanych. Dzisiaj przyszła kolej na prokuratorów.
Ś𝐫𝐞𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐩ł𝐚𝐜𝐚 𝐮𝐫𝐳𝐞̨𝐝𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐮𝐣𝐚̨𝐜𝐞𝐠𝐨 𝐰 𝐩𝐫𝐨𝐤𝐮𝐫𝐚𝐭𝐮𝐫𝐳𝐞 𝐰𝐲𝐧𝐨𝐬𝐢 𝗼𝗸. 𝟒𝟓𝟎𝟎 𝐳ł. 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐢𝐞̨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐫𝐮𝐭𝐭𝐨 czyli mniej niż wynosi średnia krajowa
Średnie zarobki samych prokuratorów zwykle mieszczą się w przedziale 9000-12000 złotych brutto. Nie są to małe pieniądze, ale nikt zdroworozsądkowy, znający specyfikę tego zawodu, nie powie, że ich zarobki są bardzo wygórowane.

A ile zarabiają prokuratorzy "od zadań specjalnych" kwestionujący uprawnienia prokuratura generalnego? Dlaczego z takim zacięciem walczą o prokuraturę? Ich motywacja jest dużo prostsza - wręcz banalna - "Kasa misiu, kasa"..

B. prokurator krajowy 𝗗𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗕𝗮𝗿𝘀𝗸𝗶:
wynagrodzenie: 974 639 zł
nagrody: 32 900 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗥𝗼𝗯𝗲𝗿𝘁 𝗛𝗲𝗿𝗻𝗮𝗻𝗱
wynagrodzenie: 996 638 zł
nagrody: 26 900 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗞𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝘁𝗼𝗳 𝗦𝗶𝗲𝗿𝗮𝗸
wynagrodzenie: 997 579 zł
nagrody: 26 900 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗠𝗶𝗰𝗵𝗮ł 𝗢𝘀𝘁𝗿𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶 za okres 21 listopada - 31 grudnia 2023r.)
wynagrodzenie: 48 321 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗕𝗲𝗮𝘁𝗮 𝗠𝗮𝗿𝗰𝘇𝗮𝗸
wynagrodzenie: 884 371 zł
nagrody: 26 900 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗧𝗼𝗺𝗮𝘀𝘇 𝗝𝗮𝗻𝗲𝗰𝘇𝗲𝗸 za okres 21 listopada - 31 grudnia 2023r.)
wynagrodzenie: 48 321 zł
- a jego poprzednik 𝗣𝗿𝘇𝗲𝗺𝘆𝘀ł𝗮𝘄 𝗙𝘂𝗻𝗶𝗼𝗸
wynagrodzenie: 885 560 zł
nagrody: 26 900 zł

Z-ca prokuratora generalnego 𝗞𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝘁𝗼𝗳 𝗨𝗿𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗸
wynagrodzenie: 714 387 zł
nagrody: 19 400 zł

W okresie 2022/2023 w PK_GOV_PL wypłacono prokuratorom łącznie 𝟒𝟏𝟕𝟐𝟑𝟏𝟖 𝐳ł tytułem tzw. dodatków specjalnych, w wysokości do 40% wynagrodzenia.
Do tego każdy z wyżej wymienionych - otrzymuje comiesięczny ryczałt mieszkaniowy, diety, zwrot kosztów przejazdów itp w wysokości ok 5 000 zł czyli jakieś dodatkowe 60 000 zł rocznie.

Ale to nadal nie koniec...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54908 punktów)
>Niedalej jak wczoraj dowiedziałem się, że żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł.

Bo do polityki nie idzie się dla pieniędzy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
18-01-2024 18:20 
 Ocena 3 na 3
szarley (54908 punktów)
>>Niedalej jak wczoraj dowiedziałem się, że żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł.
>Bo do polityki nie idzie się dla pieniędzy

Dla pieniędzy idzie się do spółek skarbu państwa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)
>Niedalej jak wczoraj dowiedziałem się, że żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł.
>Ja mam pytanie - czy któryś, z wykonujących specjalne zadania funkcjonariuszy Kaczystanu, zarabia
>mniej niż milion rocznie?
>Niemal każdego dnia poznajemy nowych "patriotów" od zadań specjalnych i na preferencyjnych zasadach
>opłacanych. Dzisiaj przyszła kolej na prokuratorów.
>Ś𝐫𝐞𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐩ł𝐚𝐜𝐚
>𝐮𝐫𝐳𝐞̨𝐝𝐧𝐢𝐤𝐚
>𝐩𝐫𝐚𝐜𝐮𝐣𝐚̨𝐜𝐞𝐠𝐨
>𝐰
>𝐩𝐫𝐨𝐤𝐮𝐫𝐚𝐭𝐮𝐫𝐳𝐞
>𝐰𝐲𝐧𝐨𝐬𝐢 𝗼𝗸.
>𝟒𝟓𝟎𝟎 𝐳ł.
>𝐦𝐢𝐞𝐬𝐢𝐞̨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞
>𝐛𝐫𝐮𝐭𝐭𝐨 czyli mniej niż wynosi średnia krajowa
>Średnie zarobki samych prokuratorów zwykle mieszczą się w przedziale 9000-12000 złotych brutto. Nie
>są to małe pieniądze, ale nikt zdroworozsądkowy, znający specyfikę tego zawodu, nie powie, że ich
>zarobki są bardzo wygórowane.
>A ile zarabiają prokuratorzy "od zadań specjalnych" kwestionujący uprawnienia prokuratura
>generalnego? Dlaczego z takim zacięciem walczą o prokuraturę? Ich motywacja jest dużo prostsza -
>wręcz banalna - "Kasa misiu, kasa"..
>B. prokurator krajowy 𝗗𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇
>𝗕𝗮𝗿𝘀𝗸𝗶:
>wynagrodzenie: 974 639 zł
>nagrody: 32 900 zł
>Z-ca prokuratora generalnego 𝗥𝗼𝗯𝗲𝗿𝘁
>𝗛𝗲𝗿𝗻𝗮𝗻𝗱
>wynagrodzenie: 996 638 zł
>nagrody: 26 900 zł

M. Gersdorf w tym samym okresie zarobiła 600 000 zł. Nie wiem, ile wynosiły nagrody.
Otrzymała natomiast 200 000 zł odprawy. Daje to kwotę 800 000 zł.

Rozumiem, że nie uważasz tego za "skok na kasę"?
18-01-2024 19:48 
 Ocena 2 na 2
szarley (54908 punktów)
>>Z-ca prokuratora generalnego
>>wynagrodzenie: 996 638 zł
> M. Gersdorf w tym samym okresie zarobiła 600 000 zł.

Pierwszy prezes sądu najwyższego zarabia 40% mniej niż zastępca prokuratora?

Patologia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)
>>>Z-ca prokuratora generalnego
>>>wynagrodzenie: 996 638 zł
>> M. Gersdorf w tym samym okresie zarobiła 600 000 zł.
>Pierwszy prezes sądu najwyższego zarabia 40% mniej niż zastępca prokuratora?
>Patologia

Ile, Twoim zdaniem, powinien zarabiać zastępca prokuratora generalnego?
18-01-2024 20:08 
 Ocena 1 na 1
szarley (54908 punktów)
>>>>Z-ca prokuratora generalnego
>>>>wynagrodzenie: 996 638 zł
>>> M. Gersdorf w tym samym okresie zarobiła 600 000 zł.
>>Pierwszy prezes sądu najwyższego zarabia 40% mniej niż zastępca prokuratora?
>>Patologia
> Ile, Twoim zdaniem, powinien zarabiać zastępca prokuratora generalnego?

Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN

To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
18-01-2024 20:13 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN
>To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej

Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie. Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
18-01-2024 20:32 
 Ocena 1 na 1
szarley (54908 punktów)
>>Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN
>>To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie.

Strefa biznesu podaje 25 000
Niewiele

>Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?

Czytaj, co napisałem
Pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej niż zastępca prokuratora (ok. 80 000)

Patologią jest, że zastępca prokuratora zarabia znacząco więcej.

Inną patologią jest wydatkowanie pieniędzy z funduszu ziobrodliwości na leczenie salcesonem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)
>>>Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN
>>>To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
>> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie.
>Strefa biznesu podaje 25 000
>Niewiele
>>Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
>Czytaj, co napisałem

Czytam. Pytam Cię jednak, czy uważasz, że pierwszy prezes sądu powinien zarabić więcej niż prezydent.
19-01-2024 06:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54908 punktów)
>>>>Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN
>>>>To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
>>> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie.
>>Strefa biznesu podaje 25 000
>>Niewiele
>>>Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
>>Czytaj, co napisałem
> Czytam. Pytam Cię jednak, czy uważasz, że pierwszy prezes sądu powinien zarabić więcej niż prezydent.

Nie. Prezydent powinien zarabiać więcej niż pierwszy prezes SN.

Skoro wymagasz tak jasno napisanych odpowiedzi, to sam też tak odpowiadaj

Czy zastępca prokuratora powinien zarabiać więcej niż pierwszy prezes SN?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
19-01-2024 08:06 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Czy zastępca prokuratora powinien zarabiać więcej niż pierwszy prezes SN?

Nie, nie powinien.
18-01-2024 20:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN, To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie. Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
kiedys nasze patoelity opłacał car, dziś usazyd
są agentami, tam dostają "wyrównanie"
za to, że stworzyliśmy naszych sąsiadów, słowian, którzy nas wyzwolili z niewoli Niemieckiej, za swoich wrogów jest genialnym posunięciem usażyda,

po Ukraińcach, my będziemy za usazyda przelewać krew
18-01-2024 23:31 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)
>>> na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN, To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
>> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie. Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
usażyda,

>po Ukraińcach, my będziemy za usazyda przelewać krew

Kto to jest ów "usażyd", o którym tak nieustannie mówisz? Możesz podać parę nazwisk?
szarley (54908 punktów)
>>Dużo, ale na pewno mniej niż Pierwszy prezes SN
>>To powinna być najwyższa pensja w sądownictwie, porównywalna z pensją prezydenta i marszałka sejmu. Prokuratorzy powinni zarabiać mniej
> Wynagrodzenie prezydenta wynosi 20 000 zł miesięcznie. Dlaczego pierwszy prezes SN ma zarabiać więcej (27 000 zł) niż prezydent?
>

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918233#w918253
Zleksza zalegasz z odpowiedzią

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
18-01-2024 20:21 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>>wynagrodzenie: 996 638 zł
>> M. Gersdorf w tym samym okresie zarobiła 600 000 zł.
>Pierwszy prezes sądu najwyższego zarabia 40% mniej niż zastępca prokuratora?
Pisze bzdury. Amoralność do entej potegi - broni złodziei, bandytów... Przecież nie jest głupi ani ślepy.
Ile zarabiają sędziowie w Polsce?
businessin(*)2011 600 zł brutto.

Ale wracając do M.G. Dziennikarze OdRzeczy prześwietlili Gersdorf dokładnie w czasach gdy Kacza mafia z nią walczyła. Elasp jest mało uświadomiony i zaskoczę go gdy napiszę, że była I prezes Sądu Najwyższego "wzięła" więcej niż napisał.
I prezes SN otrzymywała miesięcznie niemal 20 tys. złotych. W 2020 przechodząc w stan spoczynku zgodnie z przepisami prawa otrzymała odprawę w wysokości równowartości sześciu pensji 1,2 mln. zł.
I tutaj, by ukontentować Elaspa zamieszczam odnośnik do jego wiarygodnego dziennika - DoRzeczy.
W artykule wkradł się błąd jest 200327,10 zł brutto, a powinno być 1200327,10 zł brutto.
dorzeczy.p(*)zszego-suma-robi-wrazenie.html
19-01-2024 12:20 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
>W artykule wkradł się błąd jest 200327,10 zł brutto, a powinno być 1200327,10 zł brutto.
>dorzeczy.p(*)zszego-suma-robi-wrazenie.html
>

To było pewniej 120K odprawy + 80K (brutto) z innych należności, np nieodebranego urlopu. Raczej na pewno nie milion, jak Pan napisał.
19-01-2024 12:42 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>W artykule wkradł się błąd jest 200327,10 zł brutto, a powinno być 1200327,10 zł brutto.
>>dorzeczy.p(*)zszego-suma-robi-wrazenie.html
>>
>To było pewniej 120K odprawy + 80K (brutto) z innych należności, np nieodebranego urlopu. Raczej na pewno nie milion, jak Pan napisał.

Zakładając, że miesięczczne - jak napisałem - I prezes SN otrzymywała niemal 20 tys. złotych, i zgodnie z przepisami prawa otrzymała odprawę w wysokości równowartości sześciu pensji...
I ja napisałem 1,2 mln. zł🥽🥽🥽🥽🥽
K****a PiS leży na łopatkach i próbuje zamieszać w wiadrze pomyj i tak namieszał, że sam ległem
na łopatkach...
20000 * 6 = 120000

Co mogę dodać?
>To było pewniej 120K odprawy + 80K (brutto) z innych należności

Przepraszam i wstyd mi...
Elasp (6859 punktów)

>Co mogę dodać?

Nic już nie dodawaj.
19-01-2024 15:27 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>Co mogę dodać?
> Nic już nie dodawaj.
Ale w czym masz problem? W tym, że przeprosiłem za moja pomyłkę?
Rozumiałbym gdybyś ty mi ją wytknął, więc nie epatuj tu swoją elokwencją.
Ale jeżeli chcesz się wykazać, to zdementuj tę wiadomość

W oknie celi Wąsika ukazała się Matka Boska z Kaczyńskim w klapie!
Elasp (6859 punktów)
>>>Co mogę dodać?
>> Nic już nie dodawaj.
>Ale w czym masz problem? W tym, że przeprosiłem za moja pomyłkę?

Odpowiedziałem w sposób humorystyczny. Nie znasz się na żartach?
19-01-2024 16:33 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>>>Co mogę dodać?
>>> Nic już nie dodawaj.
>>Ale w czym masz problem? W tym, że przeprosiłem za moja pomyłkę?
Traktujesz moją odpowiedź poważnie?
Nie znasz się na żartach?
20-01-2024 12:57 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>W oknie celi Wąsika ukazała się Matka Boska z Kaczyńskim w klapie!
Z celą Kamińskiego byłoby to fajniejsze, bo nie dość, że ateista, to przy zaprzysiężeniu dodał "tak mi dopomóż bóg".

Niestety Kamińskiego chyba teraz lekarze torturują sondą do dokarmiania, a to już jest mało zabawne.

cr
romaro (25211 punktów)
>>W oknie celi Wąsika ukazała się Matka Boska z Kaczyńskim w klapie!Z celą Kamińskiego byłoby to fajniejsze, bo nie dość, że ateista, to przy zaprzysiężeniu dodał "tak mi dopomóż bóg".
Dwóch łotrów już siedzi i tam gdzie Kaczyńskiego wsadzą, tam będzie druga Jerozolima jeśli Piłat z pałacu znowu umyje ręce.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>W oknie celi Wąsika ukazała się Matka Boska z Kaczyńskim w klapie!
>Z celą Kamińskiego byłoby to fajniejsze, bo nie dość, że ateista, to przy zaprzysiężeniu dodał "tak mi dopomóż bóg".
>Dwóch łotrów już siedzi
A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?

cr
21-01-2024 15:46 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>Dwóch łotrów już siedzi
>A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?
Ale chyba nie myślisz, że jestem Instytutem Pamięci Narodowej?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Dwóch łotrów już siedzi
>>A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?
>Ale chyba nie myślisz, że jestem Instytutem Pamięci Narodowej?
A Ty chyba nie myślisz, że mogę puścić w niepamięć "łotrostwo"?

cr
21-01-2024 17:13 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>>>Dwóch łotrów już siedzi
>>>A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?
>>Ale chyba nie myślisz, że jestem Instytutem Pamięci Narodowej?
>A Ty chyba nie myślisz, że mogę puścić w niepamięć "łotrostwo"?
Myślę...

A możemy zmienić temat?
21-01-2024 18:29 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>Dwóch łotrów już siedzi
>>>>A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?
>>>Ale chyba nie myślisz, że jestem Instytutem Pamięci Narodowej?
>>A Ty chyba nie myślisz, że mogę puścić w niepamięć "łotrostwo"?
>Myślę...
>A możemy zmienić temat?
Ech, Ty łotrze...


cr
21-01-2024 18:32 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>>>>>Dwóch łotrów już siedzi
>>>>>A mógłbyś ujawnić na czym polega łotrostwo na które zostali skazani?
>>>>Ale chyba nie myślisz, że jestem Instytutem Pamięci Narodowej?
>>>A Ty chyba nie myślisz, że mogę puścić w niepamięć "łotrostwo"?
>>Myślę...
>>A możemy zmienić temat?
>Ech, Ty łotrze...
Miło mi. Dzięki
21-01-2024 17:17 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Niestety Kamińskiego chyba teraz lekarze torturują sondą do dokarmiania, a to już jest mało zabawne.
Zależy dla kogo.
Jemu chyba się podoba.
Elasp (6859 punktów)

>Ale wracając do M.G. Dziennikarze OdRzeczy prześwietlili Gersdorf dokładnie w czasach gdy Kacza mafia z nią walczyła. Elasp jest mało uświadomiony i zaskoczę go gdy napiszę, że była I prezes Sądu Najwyższego "wzięła" więcej niż napisał.
>I prezes SN otrzymywała miesięcznie niemal 20 tys. złotych.

Zarabiała 20 tysięcy netto, a 27 tysięcy brutto. Ty podawałeś zarobki prokuratorów brutto, więc ja podałem zarobki Gersdorf brutto.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł
Czyli że dobrze się ten Kurski ożenił?


cr
19-01-2024 11:12 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł
>Czyli że dobrze się ten Kurski ożenił?
Raczej należy zadać pytanie, czy Kurskiego żona nie popełniła błędu wychodząc za niego, bowiem, gdy ona wykręciła w rok 1,5 miliona, on - w pięć i pół roku - ledwo 4,5 mln.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>żona Jacka Kurskiego w rok zarobiła 1,5 miliona zł
>>Czyli że dobrze się ten Kurski ożenił?
>Raczej należy zadać pytanie, czy Kurskiego żona nie popełniła błędu wychodząc za niego, bowiem, gdy ona wykręciła w rok 1,5 miliona, on - w pięć i pół roku - ledwo 4,5 mln.
To akurat wiem: bogaty w majątek wżeniać się może, ale nie musi.

cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365