Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy władza ma prawo do tajemnicy?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-06-2021 20:04Hamerlik Konopka (19903 punktów)Czy władza ma prawo do tajemnicy?
Romaro w wątku: "Szkoły czy obozy zaglady"
www.racjonalista.pl/forum.php/s,848663
roczula się na losem dzieci, które zostały zabrane rodzicom, torturowane, zgwałcone i zamordowane o czym mowa w tym artykule:
www.onet.p(*)oly-i-pomniki/hn9j2sk,79cfc278
romaro doszukuje się w tym winy Jezusa Chrystusa, w jego słowach i czynach

ale chciałbym zaproponować inne podejście do sprawy i zadać pytanie

Czy jakakolwiek władza ma prawo do tajemnicy?

Gdyby wszyscy wiedzieli, czy te dzieci po przeżyciu piekła na Ziemi skończyłby w piachu?

Zadaje to pytanie dlatego, iż sądzę, że Jezus Chrystus nie zawinił lecz zawinili wszyscy ludzie, którzy dali i nadal dają władzy prawo do tajemnicy, w tym także albo przede wszystkim kapitalistom.

Wszyscy wiemy, że we współczesnym kapitalizmie dzieje się niewyobrażalne zło ale wszyscy też zamykamy oczy, zasłaniamy uszy, zakrywamy usta - dla własnej korzyści.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Dodam jeszcze, że gdyby wiedzieli o tym najemni robole to obroniliby te dzieci przed złem, takie robole nosza w sobie emocje ale nie wiedzieli, bestie u władzy nie czują nic prócz żądzy władzy, im prócz władzy jest wszystko jedno, dla bestii u władzy takie dzieci są jak zwierzyna.
28-06-2021 21:14 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
W przekładzie na polski

>Dodam jeszcze,
Zmaninipuję

>najemni robole
Pracownicy niemieckich firm z pensją miliona złotych rocznie

>to obroniliby te dzieci przed złem,
Odmówiliby płacenia alimentów

>takie robole
Pracownicy niemieckich firm z pensją miliona złotych rocznie

>nosza w sobie emocje
Cieszę się z wakacji na Balerach

>ale nie wiedzieli,
Wiedzieli

>bestie u władzy
wybrany rząd

>żądzy władzy,
Publicznej służby

>zwierzyna.
Hamerlik - Knopcke

>złodziej
Człowiek wzywający policję, kiedy jest okradany

> bandyta
Policjant odzyskujący kradzione mienie

>miłość do dziecka
Okradanie go ze środków do życia

>niekorzystanie z dróg
Podróż samochodem do Rumonii

> żona Hamerlika
k***a

>Kultura dyskusji
Ucieczka w chochoły

Twierdzisz Wenancjusz ma lokaja?

Bo jesteś psim chujem

Twierdzisz, że nie pracuję, a twoje dzieci pracują na mój dobrobyt?
Przestań je sprzedawać pedofilom alfonsie

Psi chuj syn psiego chuja o ujemnym honorze




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
28-06-2021 21:55 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Robiłem nielegalnie z innymi robolami na budowach i w fabrykach zatrudniany przez wasze agencje pracy tymczasowej.

Wiem jakie robole nosza w sobie emocje.

Robol, o ile nie jest sam i jego egzystncja nie jest zagrożona, nigdy nie dopuści do zaboru cudzego dziecka, gwałtu na nim i morderstwa.

A Pan dopuści.

Potem Pan będzie jeszcze sprawę tuszował rzekomo w imię utrzymania porządku społecznego w rzeczywistość dla zachowania władzy.
29-06-2021 11:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
W pzekładzie na polski :

>wasze agencje pracy tymczasowej.
Spółdzielnia pracy, w której każdy pracownik jest współwłaścicielem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Dodam jeszcze, że gdyby wiedzieli o tym najemni robole to obroniliby te dzieci przed złem, takie robole nosza w sobie emocje ale nie wiedzieli

Jaki procent najemnych roboli jest dzisiaj za zabijaniem nienarodzonych dzieci ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Dodam jeszcze, że gdyby wiedzieli o tym najemni robole to obroniliby te dzieci przed złem, takie robole nosza w sobie emocje ale nie wiedzieli
>Jaki procent najemnych roboli jest dzisiaj za zabijaniem nienarodzonych dzieci ??

Nie wiem, wiem za to, że robole przez swoje emocje do innych ludzi są robolami.

Robol to osobowość.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>Robol to osobowość.

Robol chce się pozbyć tej swojej osobowości albo ją przykryć.
Robol w demokratycznym dojściu do władzy widzi swój finansowy awans a kupionymi przedmiotami stara się przykryć swoją osobowość.
Z robola nie da się zrobić męża stanu ani arystokraty, powstanie tylko parweniusz, trochę mądrzejsza małpa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Z robola nie da się zrobić męża stanu ani arystokraty, powstanie tylko parweniusz, trochę mądrzejsza małpa.

No ale chyba nie wszyscy mogą być arystokracja?

Kto, jeśli nie "mądrzejsze małpy" będą wam kible sprzątać, w czasie kiedy będziecie budować strategię rozciągniecia waszej władzy na całą ludzkość?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Z robola nie da się zrobić męża stanu ani arystokraty, powstanie tylko parweniusz, trochę mądrzejsza małpa.
>No ale chyba nie wszyscy mogą być arystokracja?
>Kto, jeśli nie "mądrzejsze małpy" będą wam kible sprzątać, w czasie kiedy będziecie budować strategię rozciągniecia waszej władzy na całą ludzkość?

Komuniści chcieli zrobić z roboli równocześnie kapitalistów i arystokratów.
Wydali miliardy na ten eksperyment i tak powstały antykomunistyczne komuchy.

Strategia już dawno została stworzona i przy niej pracuje więcej tresowanych małp niż przy sprzątaniu kibli.
romaro (25211 punktów)
>roczula się na losem dzieci, które zostały zabrane rodzicom, torturowane, zgwałcone i zamordowane o
Widząc u ciebie ten brak empatii, prosisz bym skłaniał się do twierdzenia, że jesteś pedofilem. Żałosny ekshibicjonisto, nie chcę wykorzystywać twojej golizny, więc nie będę grzebał w twoim życiu, powiem tylko jedno - chroniłbym przed tobą każde dziecko.

Jesteś bezustannie przez wszystkich, a przynajmniej przez większość kopany, a tylko przez nielicznych z litości tolerowany, a nawet broniony. Chyba bardziej sklaniałem się ku tym drugim. To błąd, gdyby ode mnie teraz to zależało, ja bym ciebie prewencyjnie izolował.

Do reszty nie widzę sensu się odnosić. Jesteś po prostu - nadto co juz napisałem - głupi.
28-06-2021 22:15 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Widząc u ciebie ten brak empatii,

Wasza, bo nie powiem twoja, jako że jesteście do siebie podobni, "empatia" jest fałszywa.

Teraz znalazłeś sobie diabła w organizacji kościoła i będziesz się oskarżaniem i karaniem diabła zajmował, bo w gruncie rzeczy tylko diabeł cie interesuje a dzieci, ktore umarły, są dla ciebie tylko narzędziem.

Te dzieci są nieważne.
Inne dzieci, które dziś cierpią też są nieważne.

Ważne jest to tylko, że kościół jest zły.

Potem ktoś inny będzie zły i znowu pochylisz nad biednymi w taki sposób, że wejdziesz w rolę oskarżyciela i sędziego.

Ja to widzę tak, że nie rozwiazujesz żadnego problemu a jedynie atakujesz inne ośrodki władzy, żeby samemu zyskać więcej władzy.

Możliwe, że robisz to podświadomie, nieświadomy własnych celów ale od twoich oskarżeń kościoła nie poprawi los żadnego dziadka na świecie. Ani jednego!
28-06-2021 22:42 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Możliwe, że robisz to podświadomie, nieświadomy własnych celów
Nie dziwię się, że cię kobita w dupę kopnęła, świadomy celów ojczulku.
28-06-2021 22:54 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Możliwe, że robisz to podświadomie, nieświadomy własnych celów
> Nie dziwię się, że cię kobita w dupę kopnęła, świadomy celów ojczulku.

Nie unos się.
Widzę zło inaczej niż Ty.
Dla mnie złem jest niekontrolowana władza - - każda niekontrolowana władza.
W tej sprawie również niekontrolowana władza pokazała swoje oblicze. Tym razem to była władza kościelna ale każda inna niekontrolowana władza zadziała podobnie.

Nie kościół i nie Biblia są problemem.
Problemem jest brak kontroli społecznej nad władzą, czym się szczególnie wyróżnia kapitalizm.

Podwladni zawsze muszą zachować wpływ na władcę.
Jezeli władza oderwie się od wpływu podwladnych ta zawsze przekształci się w społeczne pasozytnictwo.

W tym wypadku też tak było.
Podwladni nie mieli żadnej kontroli nad swoimi zwierzchnikami, przez co zwierzchnicy zaczeli traktować swoich podwladnych jak zwierzynę.
28-06-2021 23:13 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Nie unos się.
Ależ widzisz, ja się wcale nie unoszę. Po prostu dziwię się, że można być tak mało ambitnym. Powiem więcej - pozwalałem ci wypróżnić się w moim temacie, żeby zobaczyć na ile innym pozwolisz wypróżnić się na siebie. Jesteś kompletnie facetem bez jaj, dlatego wspomniałem o kobiecie.
>Widzę zło inaczej niż Ty.
Nie mój drogi, w swoim egoizmie dostrzegasz jedynie zło które tobie świat wyrządza. Jesteś infantylną karykaturą mężczyzny.
28-06-2021 23:28 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś infantylną karykaturą mężczyzny.

Przypuszczam, że to powinno mnie razić ale ja nic nie czuje, nie potrafię do tego przywiązać żadnej emocji, nie rozumiem tego co chcesz wyrazić.

To z pewnością jest związane z kulturą jaka panuje w twoim umyśle a której w moim umyśle brak.

Jestem sobą.
Jestem jaki jestem.

Nie tak zachowują się mężczyźni w waszym świecie?

Trudno.

Mój świat jest inny.
29-06-2021 10:59 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Jesteś infantylną karykaturą mężczyzny.
> ja nic nie czuje, nie potrafię do tego przywiązać żadnej
> emocji, nie rozumiem tego co chcesz wyrazić.

I dlaczego mnie to nie dziwi.

Most nie spina już dawno brzegów rzeki.
Most, czy tylko przeszłości znak
Dalej leci ptak.
Klaksony aut, turystów gwar,
Z pamiątkami ogromny kram jak w każdym z innych miast.
Kogo obchodzą losy tych
Tancerzy dawnych dni tańczących w blasku gwiazd?

Ref.: Tylko echa grzmią: Avignon, Avignon, Avignon.

Mur, milcząca straż przed obcym światem chronią.
Może przed czymś więcej, kto wie? My na pewno nie.

Nocami reflektorów flesz rysuje ostre szczyty wież.
Pytanie rodzi się: czy zachowało tamten blask
Prowansji niebo pełne łask czy może dawno puste jest?


Tekst pochodzi z www.teksto(*)radek,pocztowka_z_avignon.html


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 11:05 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie dziwię się, że cię kobita w dupę kopnęła, świadomy celów ojczulku.

Która? Gdzieś tu pisał, że miał/ma lub miał/miał zdaje się dwie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
28-06-2021 23:04 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Poruszyłeś tak wiele wątków, tak chaotycznie, mieszając we wpisie oskarżenia z wyssanymi z palca diagnozami, że skoncentruję się na jednym:

> tylko diabeł cie interesuje a dzieci, ktore umarły, są dla ciebie tylko narzędziem.
> Te dzieci są nieważne. Inne dzieci, które dziś cierpią też są nieważne

Jak to dziecko, na które nadal szczędzisz grosza jak już zarabiasz więcej niż pół miliona na rok?
Faktycznie, dzieci które dziś cierpią np. na brak ojca, bywają dla niego nieważne.
Ważne "zapewnianie im świetlanej przyszłości walką w internecie".. tylko dla kogo - dla nich, czy może bardziej dla ich ojca?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
28-06-2021 23:11 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak to dziecko, na które nadal szczędzisz grosza

Czy prawdę tu głosisz?

Bo ja sądzę, że glosisz fałsz.
29-06-2021 10:54 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
W którym miejscu? Może w tym, gdzie nie zamierzasz spłacać zaległych alimentów mając obecnie dochody na poziomie wyższym, niż średnia w Berlinie?
A może w tym, że zapożyczałeś się od własnej córki na wyjazd z nią, która - jak sam pisałeś - pracowała na ten wyjazd całe wakacje?

A może w tym, że zapewniasz dzieciom opiekę i przyszłość.. głównie pustym pisaniem na forach i zbieraniem od wszystkich bęcków, szczędząc w ten sposób czasu na wychowywanie, odrabianie z nimi lekcji, zabawę, sport?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 12:00 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>głównie pustym pisaniem na forach

Nie zapoznałeś się z treścią wprowadzającą do tego wątku.

Istnieli już ludzie podrzędni, którzy poddali się i posłusznie wykonywali polecenia władzy - ludzi względem siebie nadrzędnych. Była to dla nich droga przez piekło do piachu.

Pozwól więc, że sam nie pójdę ich drogą, nie będę ślepo wykonywał poleceń i przyjmował "dobrych rad" od ludzi będących w poczuciu nadrzędności względem mnie ale będę kwestionował cudzą władzę i nieustannie poddawał jej sens w wątpliwość.

Nie chcę skończyć w piachu po tym jak jakiś psychopata i sadysta, także intelektualny i zakamuflowany, na wyniszczeniu mnie zaspokoi swoje perwersyjne potrzeby niszczenia cudzego życia.

Kapujesz w ogóle coś z tego, co mam ci do przekazania?
29-06-2021 12:17 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
W którym miejscu głoszę fałsz? Znów coś 'kreatywnie' wymyślisz?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 12:30 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W którym miejscu głoszę fałsz? Znów coś 'kreatywnie' wymyślisz?

Gdy chodzi o mnie, to gdzie tylko możesz.
29-06-2021 12:52 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Jak zwykle mącenie i zero konkretów.
Zajeżdża nudą.

Pozwól zatem, że sam się domyślę gdzie głoszę fałsz - Hamerlik Konopka 27-05-2021 11:40 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Istnieli już ludzie podrzędni, którzy poddali się i posłusznie wykonywali polecenia władzy - ludzi względem siebie nadrzędnych. Była to dla nich droga przez piekło do piachu.
>
>Kapujesz w ogóle coś z tego, co mam ci do przekazania?

Podaj kilka nazwisk, o jakich to ludzi chodzi.
29-06-2021 12:53 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Istnieli już ludzie podrzędni, którzy poddali się i posłusznie wykonywali polecenia władzy - ludzi względem siebie nadrzędnych. Była to dla nich droga przez piekło do piachu.
>>
>>Kapujesz w ogóle coś z tego, co mam ci do przekazania?
>Podaj kilka nazwisk, o jakich to ludzi chodzi.

Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery.

29-06-2021 12:57 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery

Nie możesz bo jak zwykle ponosi cię fantazja albo wolisz trzymać w tajemnicy, bo jeszcze by kto sprawdził.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery
>Nie możesz bo jak zwykle ponosi cię fantazja albo wolisz trzymać w tajemnicy, bo jeszcze by kto sprawdził.

Po prostu nie przeczytałeś artykulu, który podlinkowałem na starcie wątku. W nim jest napisane

>dzieciom, zamiast ich rdzennych imion, nadawano numery

Nie przeczytałeś, bo cie to nie obchodzi, ciebie obchodzi, żeby mnie w ten czy inny sposób pokonać.
Po to się tu udzielasz.
29-06-2021 14:00 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Smutna historia dzieci rdzennych mieszkańców kształconych w katolickich szkołach, z dala od rodziców.

pl.wikiped(*)u_was_Murzynów_biją!

Jesteś tu stosunkowo nowy tzn. na tym forum.
Wiele razy rozmawiano tutaj o czymś znaczne gorszym.
pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata_dziecięca

> Gdyby wszyscy wiedzieli, czy te dzieci po przeżyciu piekła
> na Ziemi skończyłby w piachu?

Jesteś pewien, że nie? Opiekunowie dzieci z krucjat, rodzice, otoczenie czasem namawiało je do obrony Grobu Pańskiego.

> zawinili wszyscy ludzie, którzy dali i nadal dają władzy prawo do tajemnicy,
> w tym także albo przede wszystkim kapitalistom.

Jeden taki utajnił wyrok, za ile spieniężono mu działkę. I teraz udaje głupa, że o niczym nie wie, że to jemu utajniono. A może po prostu sam dał sobie prawo do tajemnicy.

> wszyscy też zamykamy oczy, zasłaniamy uszy, zakrywamy usta - dla własnej korzyści.

Przynajmniej tyle, że czujesz się tych 'wszystkich' częścią, Hamerlik.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gdyby wszyscy wiedzieli, czy te dzieci po przeżyciu piekła na Ziemi skończyłby w piachu?
>Jesteś pewien, że nie?

Świadomość zbiorowa skutecznie ogranicza wszelkie patologiczne odchylenia indywiduów.
Psychopaci i socjopaci w obliczu zbiorowości zaczynają normalnieć a przynajmniej w takim zakresie, w jakim ich odchyleń nie chronią tajemnice.

Sam, dla przykładu, istotnie zmieniłem się pod wpływem krytyki jaka tu i tam mnie spotkała.
Moje ego istotnie stopniało.
Podobnie dzieje się z każdym innym.

Publiczna jawność zabija ego a za nim i egoizm człowieka.

Gdyby wszyscy wiedzieli, te dzieci nie przeżyłby piekła na Ziemi i nie skończyłby w piachu, po to, żeby egoistyczni psychopaci i socjopaci mogli zaspokoić swoje chorobliwe społecznie popędy.
29-06-2021 15:20 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Gdyby wszyscy wiedzieli, te dzieci nie przeżyłby piekła na Ziemi

Jakże proste i niczym oczywiście nie poparte.

Nie wszystko musi być dla wszystkich dostępne. Wystarczy, że jest dostępne dla odpowiedzialnych ludzi.
Dlatego jestem zwolennikiem kamer w parafiach, na plebanii, szkołach i wszędzie tam, gdzie może dochodzić do wykorzystywania nierówności w dojrzałości.
Dostęp do nich mieliby proboszcz, dyrektor, rodzice, ich przedstawicie, może ktoś przez nich uprawniony. Ale już nie chciałbym, żeby moje dziecko było obserwowane przez pedofila po drugiej stronie Polski.
Ty zdaje się chciałbyś, prawda?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Gdyby wszyscy wiedzieli, te dzieci nie przeżyłby piekła na Ziemi
>Jakże proste i niczym oczywiście nie poparte.

Tak, to takie proste dla normalnych i empatycznych ludzi i takie trudne dla wszystkich perwersów pragnących zaspokajać swoje perwersyjne potrzeby.

>Nie wszystko musi być dla wszystkich dostępne. Wystarczy, że jest dostępne dla odpowiedzialnych ludzi.

Czyli dla ciebie i twoich kolesi a posiadając władzę ułożysz życie innych ludzi odpowiednio ale odpowiednio tylko dla siebie.

>Dlatego jestem zwolennikiem kamer w parafiach, na plebanii, szkołach i wszędzie tam, gdzie może dochodzić do wykorzystywania nierówności w dojrzałości.

A ja jestem przeciwny kamerom w cudzych kiblach, do których tylko jacek i jego kolesie mają dostęp.
Jestem za to zwolennikiem publicznie jawnej księgi kapitału.

>Dostęp do nich mieliby proboszcz, dyrektor, rodzice, ich przedstawicie, może ktoś przez nich uprawniony. Ale już nie chciałbym, żeby moje dziecko było obserwowane przez pedofila po drugiej stronie Polski.

Ty będziesz posiadał kontrolę nad innymi - dobrze.
Inni będą posiadali kontrolę nad tobą - źle.
Znamy te numery.

>Ty zdaje się chciałbyś, prawda?

Czego chciałbym wyraziłem wystarczająco jasno w moich licznych postulatach.
Nie zrozumiałeś?
Nie, ty wiesz lepiej odkrywco drugiego, trzeciego, czwartego ....... dna.

Nakarm się tym przekonaniem.
Ja cię przed tym nie powtrzymam.
30-06-2021 11:27 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Dostęp do nich mieliby proboszcz, dyrektor, rodzice, ich
>> przedstawicie, może ktoś przez nich uprawniony. Ale już nie
>> chciałbym, żeby moje dziecko było obserwowane przez pedofila
>> po drugiej stronie Polski.
> Ty będziesz posiadał kontrolę nad innymi - dobrze.
> Inni będą posiadali kontrolę nad tobą - źle. Znamy te numery.

Krystuś, brawo!
Faktycznie zawsze myślałem o sobie w kategoriach speca od wszystkiego: jestem jednocześnie proboszczem, dyrektorem, rodzicem, jego przedstawicielem, osobą przez niego uprawnioną itd.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 15:21 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Moje ego istotnie stopniało.
>Publiczna jawność zabija ego a za nim i egoizm człowieka.

Może. Ale mądrości ni etyki jakoś ci nie dodała. Nadal zdarza ci sie manipulować a nawet kłamać bez ego, ale za to z automatu.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 14:32 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> dzieciom, zamiast ich rdzennych imion, nadawano numery
> Nie przeczytałeś, bo cie to nie obchodzi

Nie pierwszy, miejmy nadzieję że ostatni raz ludziom nadano numery. Napisałeś "Istnieli już ludzie podrzędni, którzy poddali się i posłusznie wykonywali polecenia władzy - ludzi względem siebie nadrzędnych. Była to dla nich droga przez piekło do piachu."
Rozumiesz pytanie z Mantropy, czy ma ci je jeszcze raz powtórzyć?
To że np. Niemcy nadawali ludziom numery w obozie koncentracyjnym nie oznacza nieznajomości ich nazwisk dziś.
auschwitz.(*)itz-dostepnych-online,998.html

Kumasz, czy nie kumasz?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>> dzieciom, zamiast ich rdzennych imion, nadawano numery
>> Nie przeczytałeś, bo cie to nie obchodzi
>Nie pierwszy, miejmy nadzieję że ostatni raz ludziom nadano numery. Napisałeś "Istnieli już ludzie podrzędni, którzy poddali się i posłusznie wykonywali polecenia władzy - ludzi względem siebie nadrzędnych. Była to dla nich droga przez piekło do piachu."Rozumiesz pytanie z Mantropy, czy ma ci je jeszcze raz powtórzyć?
>To że np. Niemcy nadawali ludziom numery w obozie koncentracyjnym nie oznacza nieznajomości ich nazwisk dziś.
>auschwitz.(*)itz-dostepnych-online,998.html
>Kumasz, czy nie kumasz?

Rozumiem zazwyczaj co się do mnie mówi.
Odpowiadam zazwyczaj to co chcę odpowiedzieć a nie to, co ktoś chce w odpowiedzi usłyszeć.
Taką mam osobowość.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Na polski:
"Rozumiem zazwyczaj co chcę rozumieć. Odpowiadam zawsze tak, jak podsuwa mi głos w środku a nie na to, o co ktoś mnie pyta. Taką mam osobowość".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 15:53 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na polski:
>"Rozumiem zazwyczaj co chcę rozumieć. Odpowiadam zawsze tak, jak podsuwa mi głos w środku a nie na to, o co ktoś mnie pyta. Taką mam osobowość".

Potrafię myśleć i wyrażać własne myśli.
Nie potrzebuję przy tym pomocy i też o nią nie prosiłem.
29-06-2021 17:48 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Na polski:
>>"Rozumiem zazwyczaj co chcę rozumieć. Odpowiadam zawsze tak, jak podsuwa mi głos w środku a nie na to, o co ktoś mnie pyta. Taką mam osobowość".
>Potrafię myśleć i wyrażać własne myśli.
>Nie potrzebuję przy tym pomocy i też o nią nie prosiłem.

Nie stać Ciebie na głupsze stwierdzenia? "Każda rogówka swoje wdzięki chwali". Rogówka to takie określenie pewnych pań "pracujących" w porach wieczorowych na rogu ulic.
"No bo kto ma ją chwalić skoro wszystkie mają tak samo?"

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rogówka to takie określenie pewnych pań "pracujących" w porach wieczorowych na rogu ulic.

Których nie uznajesz za ludzi tak jak i mnie.

Widzę twoją pogardę bardzo wyraźnie, w każdym twoim zdaniu do mnie i o mnie.
30-06-2021 11:18 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Widzę twoją pogardę bardzo wyraźnie, w każdym
> twoim zdaniu do mnie i o mnie.

Prowokujesz ludzi do dyskusji, później znienacka zmieniasz znaczenia terminów języka polskiego. Ostatecznie uciekasz od niewygodnych tematów, kręcisz, ukrywasz istotne informacje, stajesz się teflonowy na argumenty - wreszcie doświadczasz pogardy, ostracyzmu, dotkliwej ironii.
Reakcja?
Eureka, zdziwko, protest niewiniątka i wyrzut "bo przecież ja taki wartościowy i inteligentny partner do rozmowy, a oni..".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 16:35 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Rogówka to takie określenie pewnych pań "pracujących" w porach wieczorowych na rogu ulic.
>Których nie uznajesz za ludzi tak jak i mnie.
>Widzę twoją pogardę bardzo wyraźnie, w każdym twoim zdaniu do mnie i o mnie.

Do cholery! A za co mam Ciebie chwalić? Za te bzdury co wypisujesz? Do lekarza chodzisz, bo wykazujesz co raz większy brak kontaktu z rzeczywistością. Za to chwalić?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
30-06-2021 11:13 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Potrafię myśleć i wyrażać własne myśli.

Wyrażać dla siebie samego - nie wątpię.
Jakoś też rozumiem, co to wyrażanie ci daje.

>Nie potrzebuję przy tym pomocy i też o nią nie prosiłem.

To nie pomoc, tylko tłumaczenie na j. polski.
O pomoc musiałbyś poprosić i uzgodnić ramy.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>auschwitz.(*)itz-dostepnych-online,998.html
>

www.focus.(*)i-ludzie-zadbali-o-to-komunici

"Prawda o obozach, które funkcjonowały w Polsce po 1945 r., wciąż nie może przebić się do naszej świadomości historycznej. Dlaczego akurat ta zbrodnia stalinowska została całkowicie przemilczana? Warto przypomnieć o ofiarach i spytać, ilu zbrodniarzy uniknęło sprawiedliwości.
Między 1945 a 195O rokiem w Polsce działało ponad dwieście obozów pracy przymusowej oraz obozów koncentracyjnych dla Niemców, Ukraińców, Łemków i Polaków. Wykorzystywano infrastrukturę nazistowską, porzuconą przez wycofujące się załogi niemieckie.(...)
Bezpieka zaadaptowała szereg podobozów Auschwitz. Po wojnie działał również osobny polski obóz w Oświęcimiu. Prycze w miejscach, gdzie dokonała się największa zbrodnia ludzkości, zapełniały się już kilka tygodni później nowymi więźniami - wrogami władzy ludowej.(...)
Komendant polskiego obozu witał zganianych do Świętochłowic-Zgody Ślązaków słowami: "Auschwitz to była pestka przy tym, co wam tu przygotowałem". Salomon Morel nie żartował, miał wyobraźnię. Osobiście mordował Ślązaków i Niemców."

Morelowi posyłano z Polski emeryturę do Izraela.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Teraz też się dzieją okropne rzeczy, które skutecznie przysłania hollywoodzka propaganda sukcesu.

Jesli nie masz domu letniskowego nad morzem Srodziemnym tzn. że jesteś "odpadem genetycznym".
29-06-2021 17:09 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>Teraz też się dzieją okropne rzeczy, które skutecznie przysłania hollywoodzka propaganda sukcesu.
>Jesli nie masz domu letniskowego nad morzem Srodziemnym tzn. że jesteś "odpadem genetycznym".

Jeśli to warunek "sine quanon"?
No to się staraj i sprężaj panie H.
No chyba się nie czujesz "odpadem genetycznym"?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>No chyba się nie czujesz "odpadem genetycznym"?

Czuję wyraźnie, że wśród was nie jestem wśród swoich. Wśród was jestem wśród obcych.

W moim i w waszych umysłach panują odmienne uczucia.
30-06-2021 11:32 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Czuję wyraźnie, że wśród was nie jestem wśród swoich. Wśród was jestem wśród obcych.

"Gdzie ci swoi?"
Wśród nich to by ci dopiero było dobrze: prowokowaliby cię do dyskusji, re-definiowali twój język, w końcu gdybyś już z kimś poszedł dalej w rozmowie - zostawialiby cię w połowie zdania i zajmowali czymś innym.
Może nawet ten ktoś zostawiłby ci własne dziecko, żebyś mu wychowywał i płacił na nie.
Zająłby się przez lata pisaniem na różnych forach internetowych i odwiedzał to tęskniące dziecko raz na kilka tygodni.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>www.focus.(*)i-ludzie-zadbali-o-to-komunici
>"Prawda o obozach, które funkcjonowały w Polsce po 1945 r., wciąż nie może przebić się do naszej świadomości historycznej.

>Oczywiście Polacy i Sowieci trzymali to w tajemnicy.

Dlatego powtarzam pytanie:

Czy władza ma prawo do tajemnicy?

Czy ktokolwiek ma prawo ukarać Sonwdena i Assange
pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Snowden
pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

oprócz Szatana
pl.wikipedia.org/wiki/Szatan
bo Szatan ponoć wszystko może.
29-06-2021 17:28 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>www.focus.(*)i-ludzie-zadbali-o-to-komunici
>>"Prawda o obozach, które funkcjonowały w Polsce po 1945 r., wciąż nie może przebić się do naszej świadomości historycznej.
Jakbyś chciał to dotrzesz.
>>Oczywiście Polacy i Sowieci trzymali to w tajemnicy.
Co trzymali w tajemnicy? To była
"publica sekret".
>Dlatego powtarzam pytanie:
>Czy władza ma prawo do tajemnicy?
Władza jest publiczna i dla ludzi. Jeżeli coś utajnia, a są podstawy do zdemaskowania i obnażenia kłamstwa, to już taka władza nie ma szans, a może będą przyspieszone wybory?
>Czy ktokolwiek ma prawo ukarać Sonwdena i Assange

Tak, bo Temida jest, ślepa.

>pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Snowden
>pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange
>oprócz Szatana
>pl.wikipedia.org/wiki/Szatan

Karać poza tym, karają sądy, a nie władza, choć nazywa się ją trzecią władzą sądowniczą.

>bo Szatan ponoć wszystko może.

Z czego robisz tu sensacje? Idź spać bo masz rodzinę i nie wysiaduj po nocach bezproduktywnie. Co tu nagle p*****lisz o Szatanie? Jesteś kompletnie rozkojarzony i i nie kontaktujesz. Idź spać, bo masz obowiązki małżeńskie.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Czy ktokolwiek ma prawo ukarać Sonwdena i Assange
>Tak, bo Temida jest, ślepa.

Zgoda ale tylko w wierzeniach bandytów.

Boże jak ja nienawidzę waszej kultury!
Na myśl o waszych morale zbiera mnie na wymioty.
29-06-2021 18:32 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>Czy ktokolwiek ma prawo ukarać Sonwdena i Assange
>>Tak, bo Temida jest, ślepa.
>Zgoda ale tylko w wierzeniach bandytów.

W przekładzie na polski
bandyta = policjant odyskujący skradzioną torebkę

>Boże jak ja nienawidzę waszej kultury!
A kto ci każe z niej żreć do syta?
Są inne kultury, pojedź, zamieszkaj

>Na myśl o waszych morale zbiera mnie na wymioty.
Wzajemnie hipokryciu

Nazywasz złodziejem każdego kto wzywa policję kiedy skradną mu samochód
Jesteś we własnej definicji złodziejem
w mojej jesteś psim chujem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>każdego kto wzywa policję

do asystowania komornikom wynoszącym z domów biedoty pod przymusem fanty w rozliczeniu karnych odsetek od chwilówek, będących prywatną lichwa od państwowego pieniądza przysługującą funduszom sekuratyzacyjnym "get back" prowadzącym dzialanosc w skrzynkach na listy na oceanicznych wyspach nazywam

>psim chujem
29-06-2021 19:19 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>każdego kto wzywa policję
>do asystowania komornikom wynoszącym z domów biedoty pod przymusem fanty w rozliczeniu karnych odsetek od chwilówek,

Nie przekręcaj własnych słów
Nazwałeś złodziejem każdego, kto wzywa policję do odzyskania skradzionej torebki samochodu, owoców, paliwa na pompce

Nazwałeś bandytami sędziów, którzy orzekli, że masz płacić na TWOJE dziecko alimanta
Nazwałeś bandytami policjantów, chroniących twoje mieszkanie.
Ale w oczy, po niemiecku im tego nie powiesz żałosny hipokryciu
piszesz to na niszowym forum w nieznanym im języku w obcym dla ciebie kraju, w którym listonosz płaci podatki od każdej kromki chleba na alimentacyjny fundusz na dziecko bogatej rzygowiny

UCZCIWYCH LUDZI, KTÓRZY KORZYSTAJĄ NA RÓWNI Z TOBĄ Z OCHRONY PRAWA NAZWAŁEŚ ZŁODZIEJAMI

>>psim chujem
Psi chuju

Ćwierć miliona złotych rocznego dochodu, 200 euro alimentów i szczyci się że nie płaci.
Psi chuj

Nawet c_r nie poradzi znaleźć lepszego określenia na psiego chuja


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ćwierć miliona złotych rocznego dochodu, 200 euro alimentów i szczyci się że nie płaci.
>Psi chuj

Nie martw się, żaden z twoich kolesi nie zweryfikuje twoich słów.
Na pewno dostaniesz 10 plusów.

wy już tak macie, że poza waszymi utajnionymi i nieopodatkowanymi posiadłościami nic innego się nie liczy.

Kłam ile wlezie.
Ja cie przed tym nie powstrzymam, bo wobec waszej arogancji i intelektualnej agresji jestem bezsilny, już się o to postaraliście.
szarley (54913 punktów)
>>Ćwierć miliona złotych rocznego dochodu, 200 euro alimentów i szczyci się że nie płaci.
>Nie martw się, żaden z twoich kolesi nie zweryfikuje twoich słów.
>Kłam ile wlezie.

Cytuję ciebie.
Dane pochodzą z twoich wpisów i załączonych plików
Jeśli więc są kłamstwem, to są TWOIM kłamstwem

>Ja cie przed tym nie powstrzymam, bo wobec waszej arogancji i intelektualnej agresji jestem bezsilny,

Nie ma człowieka na tym forum o większej arogancji niż ty


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Ćwierć miliona złotych rocznego dochodu, 200 euro alimentów i szczyci się że nie płaci.
>>Nie martw się, żaden z twoich kolesi nie zweryfikuje twoich słów.
>>Kłam ile wlezie.
>Cytuję ciebie.

Ach tak?
No to zalinkuj to szczycenie się przeze mnie niepłaceniem alimentów.

Nie krępuj się.
Masz moją pełną zgodę!
30-06-2021 11:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Nie rżnij głupa.
Wielekroć pisałeś o swoich alimentacyjnych zaległościach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-06-2021 11:42 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Teraz nastąpi udawane zdziwko, tłumaczenie że miał na myśli coś innego.
Argumentacja że to co miał na myśli jest jedynie słuszne, a to co wymaga prawo jest haniebne i nieważne.

Tyle, że forumowicze fR jakoś pamiętają o tych alimentacyjnych zaległościach Krystianka.
Tym jakoś spokojniej i trwalej pamiętają, im Krystianek bardziej chciałby zapomnieć.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 11:37 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> zalinkuj to szczycenie się przeze mnie niepłaceniem alimentów.

Mówisz - masz:
Hamerlik Konopka 27-05-2021 11:40 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326

szczycić się SJP:
«być dumnym z kogoś lub z czegoś»

Hamerlik, oj duma przebija przez twoją tyradę z tego cytatu. Czyż nie?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> zalinkuj to szczycenie się przeze mnie niepłaceniem alimentów.
>Mówisz - masz:
>Hamerlik Konopka 27-05-2021 11:40 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326

>szczycić się SJP:
>«być dumnym z kogoś lub z czegoś»
>Hamerlik, oj duma przebija przez twoją tyradę z tego cytatu. Czyż nie?

To nie jest szczycenie się niespłacaniem alimentów lecz głęboka pogarda dla waszego i nie mojego kapitalistycznego prawa!

Jak zwykle źle zinterpretowałeś moje słowa i zdaje się nie przypadkiem.

Gardzę waszym kapitalizmem zbudowanym na utajnionej i nieopodatkowanej własności oraz prywatnej lichwie od państwowego pieniądza!

To jest tylko kolejny z przejawów mojej głębokiej pogardy dla waszego prawa.
Nie zrozumiałeś?

A teraz przedstaw to tak jak ci się podoba i tak żebyś najwięcej na tym zyskał przy mojej maksymalnej stracie. Od wrogiej postawy cię nie odciągnę, nie dam rady. Wrogość sprawia ci chorą przyjemność, za którą będziesz podążał, zawsze to robisz. Chcąc nie chcąc muszę odnaleźć się w świecie ludzi takich jak ty, co nie jest ani przyjemne ani proste. Będę się przed twoją wrogością bronił, łatwo ci ze mną nie pójdzie.

Nigdy nie policzę odsetek od przeterminowanych, zasądzonych alimentów.
Ale ty możesz to zrobić. Nie zabraniam ci.
Może kiedyś to podsumujemy razem w piekle. Kto wie?

Nie masz nic prócz tych alimentów.
Trzymasz się ich jak tonący brzytwy.
30-06-2021 13:28 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Hamerlik Konopka 27-05-2021 11:40 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326


>To nie jest szczycenie się niespłacaniem alimentów lecz głęboka pogarda dla waszego i nie mojego kapitalistycznego prawa!

Odpowiadasz za to prawo tak samo jak inni bytownicy forum
Masz na nie wpływ taki sam jak inni bytownicy
Korzystasz z tego prawa tak samo jak inni
Dotyczy cię tak samo jak innych

Prawa Niemiec, to TWOJE prawa czy tego chcesz czy nie, a jeśli nie chcesz, to opuść ten gościnny kraj i wyjedź w cholerę

>Gardzę waszym kapitalizmem zbudowanym na utajnionej i nieopodatkowanej własności
Pisz po polsku

>oraz prywatnej lichwie od państwowego pieniądza!
Pisz po polsku

>To jest tylko kolejny z przejawów mojej głębokiej pogardy dla waszego prawa.
>Nie zrozumiałeś?

Zrozumiałem, dajesz sobie prawo kraść gwałcić, palić, rabować, mordować
Ale społeczeństwo ci tych praw nie dało i wszelkie twoje imaginacje nie skutkują

>Nigdy nie policzę odsetek od przeterminowanych, zasądzonych alimentów.
A pytałeś o dowód na alimentacyjne zaległości
Sam go przedstawiłeś.
Dochód też sam pokazałeś.

A mnie zarzucasz kłamstwo, kłamco

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-06-2021 13:59 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Prawa Niemiec, to TWOJE prawa czy tego chcesz czy nie, a
> jeśli nie chcesz, to opuść ten gościnny kraj i wyjedź w cholerę

Moralność Kalego:
Czerpać z danych przywilejów, praw (np. kindergeld), ochrony Policji - cacy.
Obowiązki np. w podatkach czy alimentach? Skandal i rozbój w biały dzień!


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 14:50 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Prawa Niemiec, to TWOJE prawa czy tego chcesz czy nie, a
>> jeśli nie chcesz, to opuść ten gościnny kraj i wyjedź w cholerę
>Moralność Kalego:
>Czerpać z danych przywilejów, praw (np. kindergeld), ochrony Policji - cacy.
>Obowiązki np. w podatkach czy alimentach? Skandal i rozbój w biały dzień!

Już trochę poznałem się na określanych przez was przywilejach i obowiązkach i pozwól, że będę trzymał się od nich na odległość galaktyki.

Nie chcę mieć z wami nic wspólnego.
Żadnego przywileju od was.
Żadnego obowiązku wobec was.
Niech nas już nic więcej nie łączy.
30-06-2021 15:17 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Żadnego przywileju od was.

Ale od rządu Bundesrepublik Deutschland już tak? (kindregeld, Polizei itd.)

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Żadnego przywileju od was.
>Ale od rządu Bundesrepublik Deutschland już tak? (kindregeld, Polizei itd.)

Użyj translatora do przetłumaczenia "Kindergeld".
01-07-2021 08:14 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Użyj translatora do przetłumaczenia "Kindergeld".

Użyłem strony dojczland.info do przybliżenia naszym czytelnikom, czym jest.

Kindergeld to zasiłek rodzinny w Niemczech, który wypłacany jest na dzieci aż do momentu podjęcia przez nie pracy, jednak nie dłużej niż do ukończenia 25. roku życia. Wysokość zasiłku jest zależna od liczby posiadanych dzieci. Zasiłek jest wypłacany bez względu na wysokość dochodów rodziców. Jeśli rodzice mieszkają razem, to świadczenie wypłacane jest matce, chyba że ta postanowi inaczej. W przypadku rodziców żyjących w separacji lub rozwiedzionych zasiłek wypłacany jest temu rodzicowi, z którym mieszka dziecko. Urzędem odpowiedzialnym za rozpatrywanie wniosków oraz wypłatę zasiłku jest kasa rodzinna krajowego urzędu pracy (niem. Familienkasse der Bundesagentur für Arbeit). Warto wiedzieć, że jeśli pobieracie Kindergeld, to najprawdopodobniej przysługuje Wam również Kinderzuschlag.

dojczland.info/kindergeld-niemcy/

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 15:24 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> przywilejach i obowiązkach i pozwól, że będę trzymał
> się od nich na odległość galaktyki.

Napisał Hamerlik w niemieckim biurze Polmetal, godzinę później pojechał do 80m2 mieszkania w centrum Berlina.
I śmieszno i straszno. Bez komentarza.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 14:45 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiadasz za to prawo tak samo jak inni bytownicy forum

Nie, ja z nim walczę, ty go bronisz.

>Masz na nie wpływ taki sam jak inni bytownicy

Nie mam na wasze i nie moje prawo żadnego wpływu. Wasze prawo w ogóle ode mnie nie zależy.
Robicie co chcecie i grozicie innym karą, jeśli się wam sprzeciwią.

>Dotyczy cię tak samo jak innych

Wasz prawo mnie nie dotyczy. Dotyczą mnie wasze groźby.

>A pytałeś o dowód na alimentacyjne zaległości
>Sam go przedstawiłeś.

Pytałem o dowód na "szczycenie się niepłaceniem alimentów 800zł przy zarobkach na poziomie ćwierć miliona złotych".

Jesteś zwykłym kłamcą jakich wokół pełno. Niedobrze mi się robi od twoich kłamstw.
Nie macie żadnych granic. Posuniecie się do wszystkiego dla zachowania swoich utajnionych, nieopodatkowanych posiadłości i prywatnych należności od lichwy z państwowego pieniądza.

Nakarm siebie, swoją rodzinę i swoich kolesi tymi kłamstwami.
Po prostu nażryjcie się nimi. Kto wam zaborni? Ja nie dam rady!
30-06-2021 14:54 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Odpowiadasz za to prawo tak samo jak inni bytownicy forum
>Nie, ja z nim walczę, ty go bronisz.
Kłamiesz
1 Nie walczysz z niczym tylko uciekasz od uzasadnia swoich postulatów w ucieczki i chochoły
(przykład krów teścia - ucieczka, przykład Płocka - ucieczka)
2 Nie bronię, a ty jesteś specjalistą w wymyślaniu innym poglądów
Nie zgadzam się z tobą, ale użyj argumentów a nie mantr i ucieczek
Odnieś się do przykładów to mnie przekonasz

>>Masz na nie wpływ taki sam jak inni bytownicy
>Nie mam na wasze i nie moje prawo
TWOJE tak samo jak nasze. Wypieranie rzeczywistości niczego nie zmieni

>Robicie co chcecie i grozicie innym karą, jeśli się wam sprzeciwią.
Niczym ci nie grożę, więc skończ kłamać

>>Dotyczy cię tak samo jak innych
>Wasz prawo mnie nie dotyczy. Dotyczą mnie wasze groźby.
Pod groźbą bierzesz Kindergeld?

>>A pytałeś o dowód na alimentacyjne zaległości
>>Sam go przedstawiłeś.
>Pytałem o dowód na "szczycenie się niepłaceniem alimentów 800zł przy zarobkach na poziomie ćwierć miliona złotych".
Sory, nie szczyciłeś się, ale nie zmienia to faktu, że sam się przyznałeś do zaległości przy dochodzie ćwierć miliona złotych rocznie

>Nie macie żadnych granic. Posuniecie się do wszystkiego dla zachowania swoich utajnionych, nieopodatkowanych posiadłości i prywatnych należności od lichwy z państwowego pieniądza.
Brednia jak zwykle

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-06-2021 15:43 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nie zmienia to faktu, że sam się przyznałeś do zaległości przy dochodzie ćwierć miliona złotych rocznie

Nie, przyznałem się do zaległości, kiedy nie miałem z czego żyć.
To było lata temu. Najmniej 5.

Do tej pory ciągnięcie ten temat, od 5 co najmniej lat.
30-06-2021 19:58 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Ucieczka tchórza

>>Odpowiadasz za to prawo tak samo jak inni bytownicy forum
>Nie, ja z nim walczę, ty go bronisz.
Kłamiesz
1 Nie walczysz z niczym tylko uciekasz od uzasadnia swoich postulatów w ucieczki i chochoły
(przykład krów teścia - ucieczka, przykład Płocka - ucieczka)
2 Nie bronię, a ty jesteś specjalistą w wymyślaniu innym poglądów
Nie zgadzam się z tobą, ale użyj argumentów a nie mantr i ucieczek
Odnieś się do przykładów to mnie przekonasz

>>Masz na nie wpływ taki sam jak inni bytownicy
>Nie mam na wasze i nie moje prawo
TWOJE tak samo jak nasze. Wypieranie rzeczywistości niczego nie zmieni

>Robicie co chcecie i grozicie innym karą, jeśli się wam sprzeciwią.
Niczym ci nie grożę, więc skończ kłamać

>>Dotyczy cię tak samo jak innych
>Wasz prawo mnie nie dotyczy. Dotyczą mnie wasze groźby.
Pod groźbą bierzesz Kindergeld?

>Nie macie żadnych granic. Posuniecie się do wszystkiego dla zachowania swoich utajnionych, nieopodatkowanych posiadłości i prywatnych należności od lichwy z państwowego pieniądza.
Brednia jak zwykle, nie zmienia to faktu, że sam się przyznałeś do zaległości przy dochodzie ćwierć miliona złotych rocznie

>Nie, przyznałem się do zaległości, kiedy nie miałem z czego żyć.
Kłamiesz
Nigdy nie miałeś takiej sytuacji. Mieszkasz w BERLINIE
Nigdy nie pracowałeś w dzień po zawale serca bez prawa do wody i kontaktu z dziećmi przykuty do maszyny
Kłamiesz
Do dziś sam piszesz, że zalegasz

>Do tej pory ciągnięcie ten temat, od 5 co najmniej lat.
To NAPISZ otwarcie, że spłaciłeś zaległości !
Pokaż przelewy
Nie?
aaaaaa tajemnica zwolennika jawności... u innych

Ode mnie chciałeś dokumentów za najm mieszkania w Genewie
Pokaż za ile zlicytowano twoją działkę
tajemnica zwolennika jawności?

Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
Zaczyna Hamerlik
Nie, zwolenniku jawności?

Chcesz podatku od wycenionej własności?
Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz

Nie?
Tchórz obleciał przed właanymi postulatami, które mają dotyczyć innych ale nie chciwego wieprza, który próbuje przycwaniaczyć?

1 Postulat Hamerlika
Hamerlik ma żreć owoce cudzej pracy

2 Postulat Hamerlika
Hamerli ma żreć owoce cudzej pracy

3 Postulat Hamerlika
Hamerlik ma żreć owoce cudzej pracy

4 Postulat Hamerlika
Hamerlik ma żreć owoce cudzej pracy

5 Postulat Hamerlika
Hamerlik ma żreć owoce cudzej pracy

n Postulat Hamerlika
Hamerlik ma żreć owoce cudzej pracy

Ucieczka tchórza bez jaj i honoru


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-06-2021 22:22 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To NAPISZ otwarcie, że spłaciłeś zaległości !

Nie splacilem mojego ojca, od którego musiałem swego czasu pożyczyć pieniądze, to jest jeszcze wciąż przede mną.

>Pokaż przelewy

Chcesz mój wyciąg bankowy? Za które miesiące? Dopisz do miesięcy - proszę i dam ci czego chcesz.

>Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz
>Nie?

Nie!

Ja i inni wycenimy wszystkie twoje posiadłości, ty i inni moje. Ta wycena będzie stanowiła podstawę opodatkowania ciebie i mnie podatkiem od własności okreslanym w jawnej demokracji bezpośredniej.

Nie mam zainteresowania dla waszych jednoosobowych spółek kapitałowych bez kapitału ale z ograniczoną odpowiedzialnością ani dla waszej kreatywnej księgowości.

Mam gdzieś to co zapisane na wasze osoby "prawne". W moim modelu właścicielem może być WYŁĄCZNIE osoba fizyczna i tylko ona ma uprawnienia i zobowiązania. Wasze oszukańcze twory "prawne" w moim modelu są NICZYM!

"prawne" w cudzysłowie, bo to obok prawdziwego prawa nawet nie leżało, tak się tylko o tym mówi.
01-07-2021 07:24 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>To NAPISZ otwarcie, że spłaciłeś zaległości !
>Nie splacilem mojego ojca, od którego musiałem swego czasu pożyczyć pieniądze, to jest jeszcze wciąż przede mną.

Znów ucieczka w zmianę tematu
Spłaciłeś alimentacyjne zaległości?
TAK/NIE?
Proste pytanie krętaczu

>>Pokaż przelewy
>Chcesz mój wyciąg bankowy? Za które miesiące? Dopisz do miesięcy - proszę i dam ci czego chcesz.
Może dasz może nie, i tak kłamiesz, że musisz opłacać mieszkanie w całości, że nie bierzesz Kindergeldu, że masz na utrzymaniu rodzinę

>>Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz
>>Nie?
>Nie!
>Ja i inni wycenimy wszystkie twoje posiadłości, ty i inni moje.

No to zaczynaj!

>Ta wycena będzie stanowiła podstawę opodatkowania ciebie i mnie podatkiem od własności okreslanym w jawnej demokracji bezpośredniej.

No to zaczynaj
Na ile wyceniasz majątek mojej firmy?

>>Odpowiadasz za to prawo tak samo jak inni bytownicy forum
>Nie, ja z nim walczę, ty go bronisz.
Kłamiesz
1 Nie walczysz z niczym tylko uciekasz od uzasadnia swoich postulatów w ucieczki i chochoły
(przykład krów teścia - ucieczka, przykład Płocka - ucieczka)
2 Nie bronię, a ty jesteś specjalistą w wymyślaniu innym poglądów
Nie zgadzam się z tobą, ale użyj argumentów a nie mantr i ucieczek
Odnieś się do przykładów to mnie przekonasz

>>Masz na nie wpływ taki sam jak inni bytownicy
>Nie mam na wasze i nie moje prawo
TWOJE tak samo jak nasze. Wypieranie rzeczywistości niczego nie zmieni

>Robicie co chcecie i grozicie innym karą, jeśli się wam sprzeciwią.
Niczym ci nie grożę, więc skończ kłamać

>>Dotyczy cię tak samo jak innych
>Wasz prawo mnie nie dotyczy. Dotyczą mnie wasze groźby.
Pod groźbą bierzesz Kindergeld?

>Nie biorę żadnego Kindergeld!
>Moje dzieci dostają kasę od zawsze jest przelewana na rachunek mojej żony.

I dzięki temu, żona z Kindergleldu kupuje dzieciom buty a ty nie musisz na te buty pracować.
Czyli Kindergeld twoich dzieci jest twoją korzyścią
Pod groźbą bierzesz Kindergeld?

>Nie macie żadnych granic. Posuniecie się do wszystkiego dla zachowania swoich utajnionych, nieopodatkowanych posiadłości i prywatnych należności od lichwy z państwowego pieniądza.
Brednia jak zwykle, nie zmienia to faktu, że sam się przyznałeś do zaległości przy dochodzie ćwierć miliona złotych rocznie

>Nie, przyznałem się do zaległości, kiedy nie miałem z czego żyć.
Kłamiesz
Nigdy nie miałeś takiej sytuacji. Mieszkasz w BERLINIE
Nigdy nie pracowałeś w dzień po zawale serca bez prawa do wody i kontaktu z dziećmi przykuty do maszyny
Kłamiesz

Ode mnie chciałeś dokumentów za najm mieszkania w Genewie
Pokaż za ile zlicytowano twoją działkę
tajemnica zwolennika jawności?

Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
Zaczyna Hamerlik
Nie, zwolenniku jawności?

Tchórz obleciał przed właanymi postulatami, które mają dotyczyć innych ale nie chciwego wieprza, który próbuje przycwaniaczyć?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
01-07-2021 08:26 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Nie biorę żadnego Kindergeld!
>> Moje dzieci dostają kasę od zawsze jest przelewana
>> na rachunek mojej żony.
> I dzięki temu, żona z Kindergleldu kupuje dzieciom buty a ty nie
> musisz na te buty pracować.
> Czyli Kindergeld twoich dzieci jest twoją korzyścią
> Pod groźbą bierzesz Kindergeld?

Oczywiście masz rację. Zastanawia mnie tylko zdanie "kasa jest przelewana na rachunek mojej żony".
Kontekst brzmi dziwnie. Na pierwszy rzut oka zdanie jest rozumowaniem 12-latka. Nastolatkowie nie mają żon..

Czyżby nasz forumowy ekshibicjonista mocował się z kolejną życiową porażką, którą chce tu wyjawić?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Spłaciłeś alimentacyjne zaległości?
> TAK/NIE? Proste pytanie krętaczu

Nie spłacił. Napisał, że nie policzy odsetek ustawowych, więc jak niby miał spłacić.
Jeśli spłaca lub spłacił zaległości bez odsetek (w co też nie wierzę) to spłacił tylko część i dalej zalega.

Ale domyślam się, że płaci tylko aktualne alimenty, zaległości mając w dupie.
I to pewnie nie zawsze płaci.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> tak kłamiesz, że musisz opłacać mieszkanie w całości,
> że (..) masz na utrzymaniu rodzinę

Ho ho! Grubo.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-07-2021 11:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>> tak kłamiesz, że musisz opłacać mieszkanie w całości,
>> że (..) masz na utrzymaniu rodzinę
>Ho ho! Grubo.

Jeśli ktoś pisze ile zarabia, jak dużo jedzą dzieci jak wysoki jest czynsz, a przy tym pisze, że żona to osobne konto....

pracująca żona nie uczestniczy w kosztach utrzymania?

Dzieci i mieszkanie zazwyczaj są na wspólnym utrzymaniu obojga pracujących rodziców, więc H. kłamie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
01-07-2021 12:47 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Dzieci i mieszkanie zazwyczaj są na wspólnym utrzymaniu obojga
> pracujących rodziców, więc H. kłamie

Raczej rasuje swoją pozycję ofiary losu, żeby była bardziej "ofiarsza".

> tak kłamiesz, że musisz opłacać mieszkanie w całości

Może oni jakiś podział obowiązków mają: Żona to w 100%, Hamerlik tamto.
Ale z tych wiecznych krętactw nie można być pewnym, czy on z tą drugą żoną w ogóle mieszka.
Może to już druga Ex jest i np. rok temu złożyła pozew o alimenty.

Facet przy 3-ce dzieci ma coś za dużo czasu na pisanie 500 postów w miesiąc (chyba przez ostatnie 6 miesięcy).

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-07-2021 14:39 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Facet przy 3-ce dzieci ma coś za dużo czasu na pisanie 500 postów w miesiąc (chyba przez ostatnie 6 miesięcy).

Zamiast pracować w twoim ogrodzie na twoje bogactwa za minimalną

Nauczony życiem wychodzę naprzód ze swoimi roszczeniami zamiast poddawać się złu.
Widać jestem zmotywowany, bo coś lub ktoś zmotywowało mnie.

Bez motywacji pewnie robiłbym sobie gdzieś grilla i popijał piwo. Zamiast tego walczę z waszym podłym porządkiem społecznym.
01-07-2021 15:05 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nauczony życiem wychodzę naprzód ze swoimi roszczeniami

Zupełnie tak samo, jak twoja Ex.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-07-2021 15:16 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nauczony życiem wychodzę naprzód ze swoimi roszczeniami
>Zupełnie tak samo, jak twoja Ex.

Nie mam z nią żadnego problemu.

Problem miałem z tym, że nie miałem z czego zapłacić alimentów, bo swego czasu wszystko było tylko dla chciwych dziadów a dla mnie nic.

Z tym problemem się zderzam a nie z moją Ex

Dlatego teraz wyraźnie podkreślam, NIE WSZYSTKO TYLKO DLA CHCIWYCH I BEZWZGLĘDNYCH DZIADÓW, dlatego że robią najgroźniejsze miny i najgłośniej drą japę o swoje.
01-07-2021 15:24 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Problem miałem z tym, że nie miałem z czego zapłacić alimentów
> bo swego czasu wszystko było tylko dla chciwych dziadów a dla mnie nic.

Tania wymówka. Tylko budziłeś się ze snów dzieciństwa, wyciągając powoli obie ręce z nocnika.
Nie było chętnych na twoje kwalifikacje, bo i one były jakie były.
A dlaczego tak było - to już omówiono.

>Z tym problemem się zderzam

Mając dziś ćwierć miliona dochodu na rok i protestując przeciwko podjęciu wyzwania policzenia odsetek ustawowych.
Ojojoj..
Cytat:
Sam, dla przykładu, istotnie zmieniłem się pod wpływem krytyki jaka tu i tam mnie spotkała. Moje ego istotnie stopniało

Niech topnieje dalej.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Problem miałem z tym, że nie miałem z czego zapłacić alimentów
>> bo swego czasu wszystko było tylko dla chciwych dziadów a dla mnie nic.
>Tania wymówka. Tylko budziłeś się ze snów dzieciństwa, wyciągając powoli obie ręce z nocnika.
>Nie było chętnych na twoje kwalifikacje, bo i one były jakie były.
>A dlaczego tak było - to już omówiono.

Tanie usprawiedliwienie waszych podłych stosuneczków społecznych a już najtańsze usprawiedliwienie dla waszej utajnionej i nieopodatkowanej własności.

To, że w waszych państwowych, przymusowych i "darmowych" szkołach programujecie u dzieci przekonania o braku własnej wartości, nie znaczy, że ja również ulegnę twojemu programowaniu.

Za szybko widać obudziłem się skoro mi wciąż zarzucacie zbyt wysokie wynagrodzenie jak na moje niskie, przeszłe zobowiązania alimentacyjne.

>>Z tym problemem się zderzam
>Mając dziś ćwierć miliona dochodu na rok i protestując przeciwko podjęciu wyzwania policzenia odsetek ustawowych.
>Bez komentarza.

Protestuję przeciw waszym normom i temu co sami uznajecie za właściwie i dobre.
Jestem wobec ciebie w opozycji.

Gdy mi mówisz, że powinienem policzyć odsetki od zaległości alimentacyjnych sprzed lat, to od razu wiem, że nie powinienem tego robić, bo jesteś moim wrogiem i wszystko co mi zaproponujesz zrobisz w intencji zniszczenia mnie.

Dzieci, o których pisał romaro słuchały ludzi, którzy zabrali ich od rodziców i posłusznie wykonywały ich polecenia. To posłuszeństwo poprowadziło ich przez piekło do śmierci, pozwól zatem, że nie uczynię niczego co wg ciebie powinienem zrobić. Każdy kto poddaje się złu sam staje się częścią zła.

Całkowicie ci nie ufam.
Jak już kilka razy pisałem, ze wszystkich ludzi ty akurat jest moim największym wrogiem. Większego wroga od ciebie nie mam. Nikt na świecie jeszcze nie życzył mi tak źle jak ty.
01-07-2021 16:12 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Całkowicie ci nie ufam.

Niezmiennie mnie to nie dziwi.

> Gdy mi mówisz, że powinienem policzyć odsetki od zaległości
> alimentacyjnych sprzed lat, to od razu wiem

A licz sobie tam lub nie licz, co chcesz.
To kwestia elementarnej przyzwoitości, ale przecież nie każdego na nią stać.

> Z tym problemem się zderzam a nie z moją Ex

Jasne, gdyż pozew zainicjował Duch Święty.

> Nikt na świecie jeszcze nie życzył mi tak źle jak ty.

Wiem wiem, powinienem przyklaskiwać robieniu przez ciebie z anonimowych użytkowników internetu chochołów pasujących do Hamerlika doktryny.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niech topnieje dalej.

Na pewno nie dla ciebie.
Dla ciebie może tylko urosnąć i im bardziej tym lepiej.
Potrzeby innych ludzi muszę uwzględniać ale twoich, po tym jaki dla mnie byłeś, już nie.
Wobec ciebie powinienem i zamierzam być całkowicie bezwzględny.
Twoje interesy stały się dla mnie niczym. Jesteś dla mnie jak powietrze, jakby ciebie w ogóle nie było.
01-07-2021 16:13 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Odpisujesz przez lata powietrzu. Dobre


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpisujesz przez lata powietrzu. Dobre

Nie jesteś powietrzem.
Alegoryzuje o moim stosunku do ciebie.
Zasłużyłeś sobie na to, żebym się z tobą nie liczył tak jak ty przez wiele lat nie liczyłeś się ze mną.
My na tym świecie razem nie stworzymy już niczego poza murem, który nas od siebie zupełnie odizoluje.
Nie wyobrażam sobie, żebym mógł oddychać tym samym powietrzem co ty, to wykluczone. Nigdy ci nie przebaczę.
02-07-2021 09:05 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie wyobrażam sobie, żebym mógł oddychać tym samym
> powietrzem co ty, to wykluczone. Nigdy ci nie przebaczę.

"Nie przebaczę" poświęcanej uwagi, której tak pragniesz. Emocji. Racjonalnej krytyki, trudnych i dociekliwych pytań, nazywania rzeczy i zjawisk po imieniu, obnażania zakrytego, czasem zmniejszenia ciśnienia w środku. Szczerości.
Rozumiem i nie mam pytań. Będziesz dalej tkwił w swojej bańce odizolowany od ludzi, skoro tak chcesz.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-07-2021 17:19 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Facet przy 3-ce dzieci ma coś za dużo czasu na pisanie 500 postów w miesiąc (chyba przez ostatnie 6 miesięcy).
>Zamiast pracować w twoim ogrodzie na twoje bogactwa za minimalną
>Nauczony życiem wychodzę naprzód ze swoimi roszczeniami zamiast poddawać się złu.
>Widać jestem zmotywowany, bo coś lub ktoś zmotywowało mnie.
>Bez motywacji pewnie robiłbym sobie gdzieś grilla i popijał piwo. Zamiast tego walczę z waszym podłym porządkiem społecznym.

Nic nie udokumentowałeś, ze tak jest jak piszesz. Więc nie jesteś wiarygodny, więc kłamiesz. To są tylko Twoje mantry i urojenia od kilku już dobrych lat. To są Twoje wymysły i imaginacje, których w rzeczywistości nie ma. Dlatego więc zderzasz się na tym forum z taką "krzywdzącą" Ciebie krytyką. Kumasz w końcu czy nie? Jeszcze trzeba Ciebie poniewierać? Mnie zwisasz. Rozszyfrowałem Ciebie dość wcześnie. Pajacujesz na tym forum przekraczając stale granice przyzwoitości. Sam z siebie robisz pajaca. Ależ tak, pajaca. Głupoty kosmiczne wypisujesz, a jak dostaniesz po nosie, wtedy uderzasz w płaczliwy ton, argumentując, że to forumowicze winni. Nic nie zrobisz a tylko trujesz bez przerwy Nawet tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć. Takie też osiągnięcia masz jak wszystko czego dotkniesz w życiu.
Nic nie zrobisz w poprawie stosunków społecznych, bo i nawet palcem w bucie nie kiwnąłeś jak dotąd. Tyle lat już mija a u Ciebie ciągle te same mantry.
Nie masz w ogóle pojęcia jak się do tego zabrać. Widać to po Twych wpisach. Nie masz pojęcia i nie dasz rady, bo wszystko widzisz odwrotnie/na opak.
Jeszcze parę spostrzeżeń.
1. Pracujesz nad własnym słownikiem frazeologicznym? Bo nie piszesz polszczyzną.
Weź się za to bo to jest w zasięgu Twojej ręki.
2. Chodzisz na seanse do psychologa? Bo jesteś oderwany całkowicie od rzeczywistości.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pajacujesz na tym forum przekraczając stale granice przyzwoitości. Sam z siebie robisz pajaca.

Co za "przyzwoitość"?
Klękanie przed waszym prawem utajnionej i nieopodatkowanej własności?

>Nic nie zrobisz w poprawie stosunków społecznych, bo i nawet palcem w bucie nie kiwnąłeś jak dotąd.

Sądzę, że już trochę zmęczyłem waszą ideę tajemnicy mienia.
Mam nadzieję, że już nie wszyscy wierzą wam, że tajemnica kapitału jest dla nich zbawienna.
Bowiem dla wielu ludzi, przeżywających całe własne życia bez niczego własnego, idea tajemnicy mienia jest zgubna.

Wiem, wiem, wiem

teraz odpowiesz, że wszystko co sądzę, nie ma żadnego znaczenia, że nikt się ze mną nie liczy, że świat, który stworzyliście jest już wystarczająco dobry, w skrócie, że masz mnie w d., że powinienem się leczyć psychologicznie.

Ale moja dusza jest zdrowa jak dąb.
Mój umysł pracuje właściwie.
Zderza się jedynie z waszymi wierzeniami, które nabyliście od waszych prymitywnych przodków.
Nie masz zdolności wyjrzeć poza program, który steruje twoim umysłem.
01-07-2021 18:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Sądzę, że już trochę zmęczyłem waszą ideę tajemnicy mienia.

Cytat:

Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
Zaczyna Hamerlik
Nie, zwolenniku jawności?

Chcesz podatku od wycenionej własności?
Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz

Nie?
Tchórz obleciał przed właanymi postulatami, które mają dotyczyć innych ale nie chciwego wieprza, który próbuje przycwaniaczyć?


Zmiękczyłeś i .... uciekłeś.
Stchórzyłeś przed własnymi postulatami!!!!

Serio nie czujesz się pajacem??

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Sądzę, że już trochę zmęczyłem waszą ideę tajemnicy mienia.
> Cytat:

>Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
>Zaczyna Hamerlik
>Nie, zwolenniku jawności?
>Chcesz podatku od wycenionej własności?
>Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz
>Nie?
>Tchórz obleciał przed właanymi postulatami, które mają dotyczyć innych ale nie chciwego wieprza, który próbuje przycwaniaczyć?

>Zmiękczyłeś i .... uciekłeś.
>Stchórzyłeś przed własnymi postulatami!!!!
>Serio nie czujesz się pajacem??

Nie wiem nawet w jakim żyjesz kraju! Sądzę, że w Polsce ale jestem pełen wątpliwości. Nie mam pojęcia czym się zajmujesz, z czego żyjesz jak dla mnie to możesz być katolickim księdzem, bo choć podałeś swoje imię i nazwisko w sieci nie ma o tobie żadnej informacji, jakbyś w ogóle nie istniał. Sądzę, że podałeś fałszywe imię i nazwisko.

Jak mam niby wycenić twoją firmę?

Kim ty jesteś?
01-07-2021 20:50 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
I znów ucieczka tchórzliwego hipokryty o ujemnym honorze
Od lat pieprzy o swoim eksperymencie a kiedy ktoś się zgadza i wchodzi to Hamerlik wieje

Kiedy byłem nastolatkiem, pewien mój rówieśnik przechwalał się seksualnymi zdobyczami. Jedna z koleżanek zaciągnęła go doku, kiedy nie było rodziców
Cała klasa się śmiała, kiedy opowiadała, jak trysnął zanim zaczął

Cytat:

Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
Zaczyna Hamerlik
Nie, zwolenniku jawności?
Chcesz podatku od wycenionej własności?
Wyceń moją firmę a postąpię wg twoich zasad, zapłacę średnią między twoimi 10% a moją propozycją podatku lub sprzedam ci moją firmę, ale uprzedzam, wycenię twoją własność i i też zapłacisz
Nie?
Tchórz obleciał przed właanymi postulatami, które mają dotyczyć innych ale nie chciwego wieprza, który próbuje przycwaniaczyć?


Stchórzyłeś przed własnymi postulatami!!!!
Serio nie czujesz się pajacem??

>Nie wiem nawet w jakim żyjesz kraju!
1 Pisałem o tym w ostatnich dniach
Niestety Hamerlik nie ma we zwyczaju czytać co piszą inni, Hamerlik sam wie lepiej co inni napiszą
Wenancjusz pewnie sam się przyznał że ma lokaja

2 To twoje postulaty, zacznij jawność od siebie

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

>Sądzę, że w Polsce ale jestem pełen wątpliwości.
Zgadłeś! Huraaaaaa

>Nie mam pojęcia czym się zajmujesz,
Pisałem o tym. Nie muszę powtarzać
Wiem czym ty się zajmujesz
Chochołami kłamstwami i lamentacjami

>z czego żyjesz
Pisałem o tym, ale po co czytać? Lepiej samemu wymyślić że szarley żyje z posiadania kamienic

>jak dla mnie to możesz być katolickim księdzem,
Jeszcze nie święcą żonatych

>bo choć podałeś swoje imię i nazwisko w sieci nie ma o tobie żadnej informacji, >jakbyś w ogóle nie istniał.
Nie ma w sieci = nie istnieje
W sieci nie ma miliardów ludzi. Nie istnieją?

>Sądzę, że podałeś fałszywe imię i nazwisko.
Ucieczka w chochoła

>Jak mam niby wycenić twoją firmę?
Normalnie w euro.
Wiesz czym się firma zajmuje , więc wiesz jakiego do tego potrzebuje majątku = wiesz jaki jest majątek firmy na obecnym rynku, teraz ty go wyceniaj w swoim systemie, Uprzedzam, twoja wycena jest ofertą kupna!!!!
Uprzedzam, wycenię twój samochód

>Kim ty jesteś?
Napisałem jak się nazywam, czym się zajmuję zbliżając się do emerytury, kiedy sterane w pracy po świecie zdrowie nie pozwala na pracę w zawodzie. Napisałem ci gdzie zaczynałem pracę i do jakich stanowisk doszedłem.
Napisałem jaki mam dom, jakie samochody, ile mam ogrodu

Ale po co Hamerlik ma czytać, skoro wie lepiej, że żyję z leżenia w sadzie, kiedy Hamerliczątka na mnie pracują w ciemnych piwnicach, dom to pałac w Postupimiu, sadu mam tysiące hektarów, a samochody to kolekcja Bentleyów

Napisałem ci co robiłem w Genewie
Co wyczytałeś? Że organizuję pracę sprzątaczkom na ich koszt

To po co mam jeszcze raz pisać, skoro nie czytasz?

Co chcesz wiedzieć?
1 CZYTAJ co się do ciebie pisze, zamiast stawiać chochoły
2 TY postulujesz jawność - TY pierwszy ujawnij

Wszystko co ci potrzebne napisałem, a teraz startuj z eksperymentem
Zaproponowałeś podatek od własności 10% Ja proponuję 0,2%

Wychodzi że podatek uchwalony w jawnym i głosowaniu wynosi 5,1%
Mieszamy oba podatki razem i dzielimy na dwóch
Jak ujawnimy swoje mienie ujawnię swój numer konta, żebyś przelał mi pieniądze

Teraz wyceniaj
Nie?
Tchórzysz przed swoimi postulatami??
Ale będzie śmiechu w całej klasie....
W co teraz uciekniesz?
W kłamstwa?
Manipulacje?
Lamentacje?
Chochoły?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kiedy byłem nastolatkiem, pewien mój rówieśnik przechwalał się seksualnymi zdobyczami. Jedna z koleżanek zaciągnęła go doku, kiedy nie było rodziców
>Cała klasa się śmiała, kiedy opowiadała, jak trysnął zanim zaczął
>[cytat]
>Załóżmy jawną księgę kapitału jak chce Hamerlik
>Zaczyna Hamerlik

Jakie pełne miłości.

To musiał być początek rodu błękitnokrwistych, których tak czcicie, których dzieci i wnuki zatrudniają dziś w fabrykach na całym świecie miliony czerwonokrwistych.
01-07-2021 21:15 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
No i stchórzyłeś przed własnym eksperymentem
Znów ucieczka erotomana - gawędziarza

Tysiące razy pisałeś
chcę eksperymentu
chcę eksperymentu
chcę eksperymentu

a kiedy go masz na dłoni tchórzysz jak kastrat przed ładną dziewczyną

Pipcyć o seksie to każdy potrafi, ale twoja żona ma już dość słuchania

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-07-2021 09:16 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Pipcyć o seksie to każdy potrafi, ale twoja żona ma już dość słuchania

Żona?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pisałem o tym. Nie muszę powtarzać

Tak napisałeś, że do tej pory nie wiem.
Właśnie się dowiedziałem po blisko 8 latach rozmowy z tobą, że żyjesz w Polsce.

O ile mówisz prawdę a za nic nie wierzę ci.

Sam widzisz.
Dać wan sobą rządzić a urządzicie nam piekło.
szarley (54913 punktów)
Uciekłeś tchórzliwy intelektualny impotencie od własnego eksperymentu

Najpierw w jakiś p*****let o błękitnej krwi a teraz w zarzuty kłamstwa

Nie zmienia to faktu, że UCIEKŁEŚ

Twoje słowa "chcę eksperymentu" były od początku kłamstwem
Impotent obiecuje kobiecie upojny seks

>Dać wan sobą rządzić a urządzicie nam piekło.
Mantra jest tylko kolejną ucieczką

Tfuuuu impotent

P.S. O tym, że mieszkam w powiedzie wodzisławskim też pisałem wieeeeeele razy
Także tobie.
Napisałem ci nawet w jakiej gminie
Ale Hammerlick zamiast czytać woli sam wymyślać

No i wymyśliłeś, że nie wiesz
Tak jak nazwisko przypomniała ci c_r.

Jesteś tchórzliwym erotomanem - gawędziarzem zdolnym do gadania i nic więcej

PODJĄŁEM TWÓJ EKSPERYMENT !!!!!
i co?
Ucieczka Hamertchórza - Konopimpotenta

Gardź sam sobą


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uciekłeś tchórzliwy intelektualny impotencie od własnego eksperymentu

Dobrze.

Wymień wszystkie składniki swojego majątku a ja je wycenię.
02-07-2021 06:28 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>Uciekłeś tchórzliwy intelektualny impotencie od własnego eksperymentu
>Dobrze.
>Wymień wszystkie składniki swojego majątku a ja je wycenię.

Zaczynaj od siebie, hipokryto
Sprzedano twoją działkę, ile ci zostało do spłacenia?

Dom obciążony hipoteką ma inną wartość niż nieobciążony, więc długi też mają znaczenie przy podejmowaniu decyzji


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zaczynaj od siebie, hipokryto

Dobrze, czemu nie:
- OPEL ASTRA J Caravan (P10), 1598 cm3, 136 PS, 100 kW 2015 / B-IA 9288
- E-bike VIVI 27,5 Zoll 2021
- Telewizor Toshiba Ultra HD sprzed kilku lat
- Szafki białe z Ikei, 2 kanapy, 3 łóżka.
- Trochę tanich szmat i butów kupionych na ebayu - żadne marki
- jakieś garnki, kubki, ręczniki
- 224 EUR na rachunku
- 25 EUR w portfelu
To tyle

>Sprzedano twoją działkę, ile ci zostało do spłacenia?

Od tego odjąć resztę długu po sprzedaży działki i wpłacie przeze mnie około 100 tys. zł, gdyby brać wasze i nie moje prawo na poważnie to podejrzewam, że zrobił się z tego z minus milion, który przyrasta o kolejne minus kilka, kilkanaście tysięcy miesięcznie. Naprawdę nie wiem.

Ok i teraz już ze spokojem możesz mi odpowiedzieć, że nie spełniłem twoich oczekiwań, że z pewnością cię okłamałem, zatem sam o sobie niczego mi nie powiesz, nawet w jakiej mieszkasz miejscowości a wszystko co ci tu napisałem 1000x wykorzystasz przeciw mi w rozmowie
szarley (54913 punktów)
Jaja sobie robisz?
Zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie nie płacisz żadnych długów, a w dzień po wypłacie masz 250 euro?
JAJA SOBIE ROBISZ?????

>>Sprzedano twoją działkę, ile ci zostało do spłacenia?
>Od tego odjąć resztę długu po sprzedaży działki i wpłacie przeze mnie około 100 tys. zł, gdyby brać wasze i nie moje prawo na poważnie to podejrzewam, że zrobił się z tego z minus milion, który przyrasta o kolejne minus kilka, kilkanaście tysięcy miesięcznie. Naprawdę nie wiem.

Wystarczy tych kłamstw

>>Zaczynaj od siebie, hipokryto
>Dobrze, czemu nie:
>- OPEL ASTRA J Caravan (P10), 1598 cm3, 136 PS, 100 kW 2015 / B-IA 9288
>- E-bike VIVI 27,5 Zoll 2021
>- Telewizor Toshiba Ultra HD sprzed kilku lat
>- Szafki białe z Ikei, 2 kanapy, 3 łóżka.
>- Trochę tanich szmat i butów kupionych na ebayu - żadne marki
>- jakieś garnki, kubki, ręczniki
>- 224 EUR na rachunku
>- 25 EUR w portfelu
>To tyle

Cały majątek człowieka, który zarabia więcej niż średnia w Berlinie?
Wystarczy tych kłamstw

>czasem piszę np. pod wpływem głodu
Wystarczy tych kłamstw

Wenancjusz ma może 1/5 twoich dochodów a ma lokaja....
Wystarczy tych kłamstw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>
>Zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie nie płacisz żadnych długów, a w dzień po wypłacie masz 250 euro?
>

Co w tym dziwnego ?
Demokratyczni "politycy" jak są u władzy muszą podawać do publicznej wiadomości stan swojego majątku. Jedni jak np. agent Morawiecki to się z żoną "rozszedł" żeby ukryć swoje miliony. Dziwna rzecz występuje w przypadku samorządów, tutaj burmistrzowie i starości nawet po dwóch kadencjach i stałej synekurze ponad 1O OOO zł są wciąż biedni a są tacy co jeszcze zbiednieli.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie nie płacisz żadnych długów, a w dzień po wypłacie masz 250 euro?
>>
>Co w tym dziwnego ?
>Demokratyczni "politycy" jak są u władzy muszą podawać do publicznej wiadomości stan swojego majątku. Jedni jak np. agent Morawiecki to się z żoną "rozszedł" żeby ukryć swoje miliony. Dziwna rzecz występuje w przypadku samorządów, tutaj burmistrzowie i starości nawet po dwóch kadencjach i stałej synekurze ponad 1O OOO zł są wciąż biedni a są tacy co jeszcze zbiednieli.

Nie zastosowałem żadnego triku.
Blisko połowa z mojego wynagrodzenia, o którym pisze szarley to podatek.
Jeżeli od reszty odejmiemy wysokie czynsze, opłaty i przeróżne "kary" wykreowne przez cwaniakow to po utrzymaniu siebie i 4 dzieci zostaje niewiele.

Ale zyjac z miesiąca na miesiąc, bez żadnej perspektywy, jak większość ludzi na świecie pod dominacją chciwych i bezwzględnych dziadów, wciąż daje radę.

Sądzę, że 95% ludzkości żyje tak jak ja i stąd się bierze sukces kapitalizmu, iz zwykły człowiek znajduje się w stanie permanentnego zagrożenia egzystencjalnego, przez co chętnie zgodzi się nawet na pracę na 2 etatach.
szarley (54913 punktów)
>Blisko połowa z mojego wynagrodzenia, o którym pisze szarley to podatek.

Zazdroszczę, płacę więcej

>Jeżeli od reszty odejmiemy wysokie czynsze,
.. i pozostałe luksusy....

>przeróżne "kary"
Kary płacisz tylko z własnego wyboru

>to po utrzymaniu siebie i 4 dzieci zostaje niewiele.
1 Kłamiesz. Nie utrzymujesz 4 dzieci tylko troje i to wspólnie z ich matką
2 za to "niewiele" każdy polski robotnik miałby dom

>Ale zyjac z miesiąca na miesiąc,
Przechlawszy całą wypłatę

>bez żadnej perspektywy,
buuuuuuu

>jak większość ludzi na świecie
w wyobraźni 6-latka

>pod dominacją chciwych i bezwzględnych dziadów,
Piszesz o swoim ojcu!!!!

>Sądzę, że 95% ludzkości żyje tak jak ja
Źle sądzisz
95% ludzi zarabia mniej niż ty
95% ludzi ma więcej niż ty deklarujesz

>zwykły człowiek znajduje się w stanie permanentnego zagrożenia egzystencjalnego,
... w Berlinie gdzie nie wolno podnieść czynszu ani eksmitować rodziny
Straszne zagrożenie mieszkaniem w dobrej dzielnicy

>przez co chętnie zgodzi się nawet na pracę na 2 etatach.
Pracuj na jednym a dom zbudujesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>przeróżne "kary"
>Kary płacisz tylko z własnego wyboru

Wybieram kary?

Nie. Wasze prawo jest zgnile i sprzyja cwaniakom i oszustom, którzy żyją z prywatnej lichwy od państwowego pieniądza.

Promujecie kłamstwa, oszustwa i przemoc w stosunkach społecznych.
szarley (54913 punktów)
> >>przeróżne "kary"
>>Kary płacisz tylko z własnego wyboru
>Wybieram kary?

Oczywiście.

>Nie. Wasze prawo jest zgnile

I nie pozwala wjeżdżać na skrzyżowanie po pijanemu lewym pasem, na czerwonym świetle....
To jeśli to robisz, płacisz karę.
TWOJA decyzja

>Promujecie kłamstwa, oszustwa i przemoc w stosunkach społecznych.
Promujesz kłamstwa, oszustwa i przemoc w stosunkach społecznych.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>
>Sądzę, że 95% ludzkości żyje tak jak ja i stąd się bierze sukces kapitalizmu, iz zwykły człowiek znajduje się w stanie permanentnego zagrożenia egzystencjalnego, przez co chętnie zgodzi się nawet na pracę na 2 etatach.

Kapitaliści to największe sukcesy finansowe odnosili w komunizmie. Jak miałem 15 lat to byłem prawą ręką prawdziwego kapitalisty. Np. piszę jak wyglądało podłączenie firmy kapitalisty do państwowej sieci elektrycznej. Podłączenie zostało wykonane zgodnie z planem i przyjechał spec od zaplombowania licznika. Kapitalista miał już przygotowane: litr dobrej wódki i 5O grubych igieł.
Zagadka, po co kapitaliście były potrzebne te igły ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaja sobie robisz?
>Zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie nie płacisz żadnych długów, a w dzień po wypłacie masz 250 euro?
>JAJA SOBIE ROBISZ?????

Tak jak przewidzialem.
Jestes niezawodny.
szarley (54913 punktów)
>>Jaja sobie robisz?
>>Zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie nie płacisz żadnych długów, a w dzień po wypłacie masz 250 euro?
>>JAJA SOBIE ROBISZ?????
>Tak jak przewidzialem.
>Jestes niezawodny.
Zawiodę cię
Zajrzyj do nowych wątków
Wyszedłeś na idiotę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Dać wan sobą rządzić a urządzicie nam piekło.
>

"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą."

Otto von Bismarck celnie określił nasze rządzenie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Dać wan sobą rządzić a urządzicie nam piekło.
>>
>"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą."
>Otto von Bismarck celnie określił nasze rządzenie.

Wasze być może, nasze błędnie.

Trochę już poznałem na rządzeniu Niemców i ono jest dobre dla Niemców.

Nie potrzebuję, żeby następcy Bismarcka mówili mi jak mam żyć.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>>
>Trochę już poznałem na rządzeniu Niemców i ono jest dobre dla Niemców.
>Nie potrzebuję, żeby następcy Bismarcka mówili mi jak mam żyć.

A dla kogo innego ma być dobre?
Polak jak "rządzi", to tak aby jemu samemu było dobrze.
To następcy Bismarcka mówią komuś jak ma żyć?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>>>>Trochę już poznałem na rządzeniu Niemców i ono jest dobre dla Niemców.
>>Nie potrzebuję, żeby następcy Bismarcka mówili mi jak mam żyć.
>A dla kogo innego ma być dobre?
>Polak jak "rządzi", to tak aby jemu samemu było dobrze.

Może, przez panowanie podlej kultury stosunków społecznych, w której władza opiera się na utajnionej i nieopodatkowanej własności, tak wielu ludzi przestało rozumieć, że osobisty dobrobyt jest w ścisłym związku z dobrobytem innych ludzi i rozumują ja zwierzęta, żeby napasc i okrasc?

>To następcy Bismarcka mówią komuś jak ma żyć?

Rządząc bankami, fabrykami, mediami czy wręcz instytucjami międzynarodowymi - no tak.

Wiem, zaraz odpowiesz, że wszystkim rządzą amerykańscy Żydzi i wszystkie narody nie wybrane przez Boga jedynego są ich ofiarami?

Ja to widzę trochę inaczej.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>>>>>
>
>Wiem, zaraz odpowiesz, że wszystkim rządzą amerykańscy Żydzi i wszystkie narody nie wybrane przez Boga jedynego są ich ofiarami?
>Ja to widzę trochę inaczej.

Każdy może widzieć inaczej bo jest prowadzona ogłupiająca propaganda.
Ten, co widzi właściwie, potrafi celnie przewidywać, kolejne ruchy zorganizowanej miedzynarodowej mafii.
Historię trzeba analizować wstecz, coś się wydarzyło i analizujemy kto za tym stoi.
w szkole, dzieciom serwuje się niebezpieczną bajkę historyczną, jak to historia toczy się od niewolnictwa do demokracji.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każdy może widzieć inaczej bo jest prowadzona ogłupiająca propaganda.

Jak będziesz głęboko wierzył, że Żydzi rządzą światem, to ci się to spełni.
Tak już jest z wierzeniami, przy odpowiednio głębokiej wierze stają się prawdą.
01-07-2021 08:29 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie splacilem mojego ojca, od którego musiałem
> swego czasu pożyczyć pieniądze.

Ciekawe, czy kiedyś swojemu dziecku pożyczysz w ten sposób jakieś pieniądze.
Co do sposobu wychowywania, zapewne są na "dobrej" drodze do tego punktu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
01-07-2021 08:18 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> przyznałem się do zaległości, kiedy nie miałem z czego żyć.
> To było lata temu. Najmniej 5.

I teraz te zaległości masz w dupie.
Nie spłacasz, mimo że znacznie ci się polepszyło.
Każdy tak może. Wg tego schematu żul przechodzący obok twojego samochodu też może wybić szybę i przespać się w nocy i będzie miał w dupie Hamerlika, który w zimny jesienny poranek będzie chciał nim pojechać z chorym dzieckiem do szpitala.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 15:20 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Wasz prawo mnie nie dotyczy.

Oddaj w takim razie lata kindergeldu. Nie oddasz?

> Dotyczą mnie wasze groźby

Jakie mianowicie? Czym ci grozimy?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
30-06-2021 13:55 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> głęboka pogarda dla waszego i nie mojego kapitalistycznego prawa!

Mająca ujście w niespłacaniu alimentów. Z dumą.

> Gardzę waszym kapitalizmem zbudowanym na utajnionej i nieopodatkowanej
> własności oraz prywatnej lichwie od państwowego pieniądza!

"A prywatnie nie płacę".

>To jest tylko kolejny z przejawów mojej głębokiej pogardy dla waszego prawa.

> Od wrogiej postawy cię nie odciągnę, nie dam rady. Wrogość
> sprawia ci chorą przyjemność, za którą będziesz podążał, zawsze
> to robisz.

Chciałbyś ode mnie wrogości. A jest tylko politowanie i niechęć.

> łatwo ci ze mną nie pójdzie.

Prawdę mówiąc nie masz latwo w życiu. I co ciekawe, sam sobie nigdy nieczego nie ułatwiałeś. Mistrzu świata w rzucie kłodą pod własną nogę.

>Nigdy nie policzę odsetek od przeterminowanych, zasądzonych alimentów.

Wiemy to od maja.

>Nie masz nic prócz tych alimentów.
>Trzymasz się ich jak tonący brzytwy.

Przez lata napisałeś całe morze banialuk, kłamstw, matacw, dałeś wyraz swojej mega-hipokryzji czy tchórzostwu tysiące razy. Ale po co kopać? Wystarczy upuszczanie ci co jakiś czas powietrza (jak brzęczenie się uprzykrza), co tylko na zdrowie wychodzi. Hamerlik Konopka 29.06.2021 Cytat:
Sam, dla przykładu, istotnie zmieniłem się pod wpływem krytyki jaka tu i tam mnie spotkała. Moje ego istotnie stopniało



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>Władza jest publiczna i dla ludzi. Jeżeli coś utajnia, a są podstawy do zdemaskowania i obnażenia kłamstwa, to już taka władza nie ma szans, a może będą przyspieszone wybory?
>>
>

Każda władza ma tajemnice, a obecna, polska, to już chyba największe.
Tajemnice są przykrywane zmasowaną propagandą, zastraszaniem i dyskredytowaniem osób publicznych.
Tajemnice, każda władza reguluje sobie ustawą.

orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/ustawy/2791_u.htm

Żądanie likwidacji tajemnic nie ma sensu. Sens miałoby zalegalizowanie OBCYCH AGENTUR działających na terenie Polski.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żądanie likwidacji tajemnic nie ma sensu. Sens miałoby zalegalizowanie OBCYCH AGENTUR działających na terenie Polski.

Ludzie zbudowali na tajemnicy swoją pozycję społeczną.
Bez tajemnicy ich pozycja byłaby zagrożona a przecież władzy nikt nie odpuści.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Ludzie zbudowali na tajemnicy swoją pozycję społeczną.
>Bez tajemnicy ich pozycja byłaby zagrożona a przecież władzy nikt nie odpuści.

Hamerlik a jaką masz wizję w temacie internowania przez Jaruzelskiego: Gierka, Jaroszewicza i reszty ekipy, która zrównała gospodarczo Polskę z Hiszpanią. Za Gierka większość sektorów gospodarki zwiększyła produkcję dziesięciokrotnie.
Ekipę Gierka internowano do baraków na poligonie w Drawsku Pomorskim. Na pogrzebie Gierka było 1O OOO ludzi.
Absolwenta zawodówki Wałęsę internowano do złotej klatki.
Kto grał Wałęsą ?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Ludzie zbudowali na tajemnicy swoją pozycję społeczną.
>>Bez tajemnicy ich pozycja byłaby zagrożona a przecież władzy nikt nie odpuści.
>Hamerlik a jaką masz wizję w temacie internowania przez Jaruzelskiego: Gierka, Jaroszewicza i reszty ekipy, która zrównała gospodarczo Polskę z Hiszpanią. Za Gierka większość sektorów gospodarki zwiększyła produkcję dziesięciokrotnie.
>Ekipę Gierka internowano do baraków na poligonie w Drawsku Pomorskim. Na pogrzebie Gierka było 1O OOO ludzi.
>Absolwenta zawodówki Wałęsę internowano do złotej klatki.
>Kto grał Wałęsą ?
>

Sądzę, że ludzie kochają się w polowaniach na czarownice, w paleniu ich na stosach, w topieniu ich w workach, gilotyniwaniu ich na szafotach. Gdy ludzie są źli to pragną cudzej krwii i tylko ona może ich zaspokoić.

Socjalizm był pomylony a Gierek ostatecznie był tylko kolejną ofiarą tej pomyłki.

Socjalizm był od fundamentów wadliwy. Nie rozwijał właściwej hierarchii w społeczenstwie. To nie miało prawa udać się.

Marks był pomylony.
Marka bredził. Jego wizje były pozbawione sensu.

Władza jest wyłącznym źródłem społeczeństwa a Marks przekonał wszystkich, żeby konieczną i potrzebną władzę zniszczyć.

Idee Marksa były chore.
Jak bardzo to można wywnioskować po obserwacjach innych gatunkow zwierząt społecznych. Człowiek jest tylko kolejnym gatunkiem społecznym i rządzą nim te same instynkty stadne.

Władza jest KONIECZNA!
Wladze można przeobrażać ale z władza jako taką nie wolno walczyć.
Władza musi w społeczeństwie pozostać.

Demokracja to także chory system.
Demokracja przydaje się do kontroli nad władzą ale ta powinna być sama ściśle ograniczona.

Kapitalizm jest prawidłowym systemem władzy człowieka nad człowiekiem odpowiednio kontrolowany i ograniczany przez demokrację.

Wspolczesny system na Zachodzie jest w zasadzie poprawny ale bardzo niedoskonały.
Duzo można poprawić.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>>
>Socjalizm był pomylony a Gierek ostatecznie był tylko kolejną ofiarą tej pomyłki.
>Socjalizm był od fundamentów wadliwy. Nie rozwijał właściwej hierarchii w społeczenstwie. To nie miało prawa udać się.

A jaka powinna być hierarchia w społeczeństwie złodziei i idiotów ?

>Marks był pomylony.
>Marka bredził. Jego wizje były pozbawione sensu.
>Władza jest wyłącznym źródłem społeczeństwa a Marks przekonał wszystkich, żeby konieczną i potrzebną władzę zniszczyć.
>Idee Marksa były chore.

Znowu bzdury, Marks twierdził identycznie jak TY, że władzę mają mieć biedni idioci.
Mądrych i z wrodzoną kulturą należy wymordować jako "wrogów ludu".
Idee Marksa były chore a Wall Street zainwestował w nie miliony dolarów.
Marks był biednym schizofrenikiem to biznes zrobił z niego kozła ofiarnego ich ludobójstwa.

>Jak bardzo to można wywnioskować po obserwacjach innych gatunkow zwierząt społecznych. Człowiek jest tylko kolejnym gatunkiem społecznym i rządzą nim te same instynkty stadne.
>Władza jest KONIECZNA!
>Wladze można przeobrażać ale z władza jako taką nie wolno walczyć.
>Władza musi w społeczeństwie pozostać.
>Demokracja to także chory system.
>Demokracja przydaje się do kontroli nad władzą ale ta powinna być sama ściśle ograniczona.
>Kapitalizm jest prawidłowym systemem władzy człowieka nad człowiekiem odpowiednio kontrolowany i ograniczany przez demokrację.
>Wspolczesny system na Zachodzie jest w zasadzie poprawny ale bardzo niedoskonały.
>Duzo można poprawić.

No to poprawiaj. Idioci mają kontrolować cwaniaków ?


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Marks twierdził identycznie jak TY, że władzę mają mieć biedni idioci.

W moim modelu władza najemnej biedoty ogranicza się na wyboru wysokości podatku od własności i podziału podatku na część, która trafi do portfeli bezpośrednio i część, która trafi do skarbu państwa.

O wydatkach skarbu państwa decydują wyłącznie płatnicy podatku. Ci, którzy uzyskują dochód podatkowy o wydatkach budżetowych nie decydują.

No i gdzie ta tożsamość z ideami Marksa?

>Mądrych i z wrodzoną kulturą należy wymordować jako "wrogów ludu".

Wrodzone kultury w rozmowie ze mną możesz sobie odpuścić, bo ja w takie rzeczy nie wierzę. Kultura to system emocji nabyty w procesie wychowania a nie żadne w rodzone emocje. Swoje historyjki o blekitnokrwistych to dzieciom na dobranoc.

>No to poprawiaj. Idioci mają kontrolować cwaniaków ?

Nie. Podwładni mają kontrolować władzę. Władza tylko dla podwladnych.

Rozumiem, że chciałbyś rządzić bez żadnej kontroli na bazie wiary, że jesteś lepszy od pozostałych ale w moim modelu to niemożliwe. W moim modelu każdy podlega społecznej kontroli.

Zaufanie dobra ale kontrola zawsze lepsza.
Nikt nie moze wymknąć się spod kontroli społecznej, bo to natychmiast zrodzi patologię.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>> Kultura to system emocji nabyty w procesie wychowania a nie żadne w rodzone emocje. Swoje historyjki o blekitnokrwistych to dzieciom na dobranoc.
>>

Niesamowite. Powinieneś się zając resocjalizacją więźniów, swoim procesem wychowania zrobisz z nich dżentelmenów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niesamowite. Powinieneś się zając resocjalizacją więźniów, swoim procesem wychowania zrobisz z nich dżentelmenów.

Każdy człowiek w określonych warunkach ma predyspozycje, żeby stać się bohaterem i bestią.

W znacznym stopniu od przyjętych idei i systemu stosunków społecznych zależy kim się okażemy.

Masz tyle samo predyspozycji do bycia bohaterem co do bycia bestią.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Każdy człowiek w określonych warunkach ma predyspozycje, żeby stać się bohaterem i bestią.
>W znacznym stopniu od przyjętych idei i systemu stosunków społecznych zależy kim się okażemy.
>Masz tyle samo predyspozycji do bycia bohaterem co do bycia bestią.

Kup książkę "Propaganda" i przeczytaj trzy razy.
30-06-2021 11:49 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Czy władza ma prawo do tajemnicy?

Zależy w jakich sprawach.
Ogólnie nie ma. Co ciekawe, ważne społecznie sprawy ogłasza. Czasem publicznie, czasem niepublicznie. Prowadzi rejestry o określonym dostępie itd.

> koncentrujesz się tylko na utrzymaniu własnych posiadłości w tajemnicy
> i wolności od wszelkich zobowiązać wobec społeczeństwa

Podsyłałem kilka razy nazwy instytucji, mających wiedzę o moich "posiadłościach", nawet naliczających mi od nich podatki (w tym od zwyżki wartości).
Ignorant.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 13:38 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery.
>
Krowy cię chcą zabić hamerlik?
agrodoradc(*)rowa-zgubila-kolczyk-4727.html
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery.
>>Krowy cię chcą zabić hamerlik?
>agrodoradc(*)rowa-zgubila-kolczyk-4727.html

Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.
29-06-2021 13:58 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery.
>>>Krowy cię chcą zabić hamerlik?
>>agrodoradc(*)rowa-zgubila-kolczyk-4727.html
>Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.

Raczej kolejna nieudana próba manipulacji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-06-2021 17:39 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>Nie mogę, bo pozbawiono ich nazwisk i nadano im numery.
>>>>Krowy cię chcą zabić hamerlik?
>>>agrodoradc(*)rowa-zgubila-kolczyk-4727.html
>>Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.
>Raczej Kolejna nieudana próba manipulacji.

Jaka manipulacja? To pokaz niewiedzy i ignorancji. Numerek/rejestrację z ucha krowy pokazuje i stwierdza, że nie ma nazwiska i imienia. IDIOTA! Masz lepszego brednio pisarza na tym forum?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
29-06-2021 18:29 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>>>Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.
>>Raczej Kolejna nieudana próba manipulacji.
>Jaka manipulacja? To pokaz niewiedzy i ignorancji. Numerek/rejestrację z ucha krowy pokazuje i stwierdza, że nie ma nazwiska i imienia.
Manipulacja. Liczył na to, że nikt nie wie, że to krowi kolczyk
Uxbridge mnie ubiegł, bo z krowami mam do czynienia na co dzień

>IDIOTA!
Punctum.

>Masz lepszego brednio pisarza na tym forum?
Nie

Znalazłeś już swojego lokaja?
W którym z Twoich pałaców miał służyć?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-06-2021 16:21 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>>>Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.
>>>Raczej Kolejna nieudana próba manipulacji.
>>Jaka manipulacja? To pokaz niewiedzy i ignorancji. Numerek/rejestrację z ucha krowy pokazuje i stwierdza, że nie ma nazwiska i imienia.
>Manipulacja. Liczył na to, że nikt nie wie, że to krowi kolczyk

Widzisz, on nic nie wie, nawet tego że my wiemy.

>Uxbridge mnie ubiegł, bo z krowami mam do czynienia na co dzień
>>IDIOTA!
>Punctum.
>>Masz lepszego brednio pisarza na tym forum?
>Nie

Ja też ni widzę.

>Znalazłeś już swojego lokaja?
>W którym z Twoich pałaców miał służyć?

Lokaj mi uciekł i nawet się nie rozliczył z prezentacyjnego ubrania, bo nie chciałem się z nim dzielić swoimi dochodami, jako z człowiekiem bez własności. Niestety ale gminna nie zatwierdziła w glosowaniu jawnym podziału 50/50%. Ale później się dowiedziałem, że ludzie go nazywali "2 litry wódki i 2kg bigosu". Żreć i pić było komu, pracować nie było komu. Łapy po nie swoje pieniądze też było komu wyciągać. '

Co za okaz tumana!


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
30-06-2021 17:56 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Manipulacja. Liczył na to, że nikt nie wie, że to krowi kolczyk
>Widzisz, on nic nie wie, nawet tego że my wiemy.

Użyłem krowiego kolczyka z numerem, jako symbolu stosunku człowieka do człowieka, bo sądzę, że czasach globalnych koncernów, które wszyscy znają a o których nic nie wiadomo do kogo należą, to jest właściwy symbol.

Czy wiesz, że w czasach pandemii w Niemczech istotnie wzrosła liczba milionerów dolarowych?

Zapytasz co ci nowi milinerzy takiego w pandemii zrobili?

Otóż nie zrobili zupełnie nic.
Posiadali akcje dużych firm.
Teraz stać ich na znacznie więcej świadczeń "bydła" za nic nie robienie.

Właśnie jadę wyjaśniać mandat za 120 EUR za to, że aplikacja z biletem komunikacji miejskiej mi się zaktualizowała, wylogowała mnie z konta i zaskoczony kontrolą nie mogłem sobie przypomnieć hasła sprzed 2 lat i uruchomić aplikacji na nowo.

Znowu ktoś zarobił 120 EUR za nic.
Pewnie kilkoma latywmi trikami zrobią z tego 500 EUR i znowu komornik będzie do mnie pisał, że prześle na policję wniosek o aresztowanie mnie w związku z długiem, więc w lęku będę dniami i tygodniami na nowych milionerów, którzy w życiu zrobili tyle, że posiadają po tatusiu.

Rozumiesz co mam na myśli?
To, że nienawidzę waszego świata każdą komórką swojego ciała.

Stąd ten krowi kolczyk.
Jako symbol stosunku do ludzi jak do bydła.
31-07-2021 09:27 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>Właśnie jadę wyjaśniać mandat za 120 EUR za to, że aplikacja z biletem komunikacji miejskiej mi się zaktualizowała, wylogowała mnie z konta i zaskoczony kontrolą nie mogłem sobie przypomnieć hasła sprzed 2 lat i uruchomić aplikacji na nowo.
Aplikacja się wylogowała a Krystek nie zauważył i nie sprawdził przed wejściem do autobusu/metra. Krystek niewinny, to świat jest podły. Krystek zapomniał hasła do aplikacji, Krystek niewinny, to świat jest podły.
Nie uwierzyli Krystkowi na słowo? Ale podli. Krystek ma zaufanie do każdego.
29-06-2021 15:29 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
edy-krowa-zgubila-kolczyk-4727.html
>Ten krowi numerek to alegoria na panujące stosunki społeczne.

Acha..!
Tłumaczyć łopatologicznie i wciąż ponawiać słowotok musi ten, któremu trudno znaleźć argumenty trafiające w sedno.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 13:50 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Obrona przez atak
www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2944


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
29-06-2021 12:54 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Podaj kilka nazwisk, o jakich to ludzi chodzi.

Obstawiam "Robol Robolewski".


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
okragly (21676 punktów)

>Czy jakakolwiek władza ma prawo do tajemnicy?
tajemnica jest istotą patoelit i hierarchii, bez tajemnicy tracą rację bytu

> sądzę, że Jezus Chrystus nie zawinił lecz zawinili wszyscy ludzie,
Jezus (bez Chrystusa) miał poglądy z raju

>którzy dali władzy prawo do tajemnicy, we współczesnym kapitalizmie dzieje się niewyobrażalne zło ale wszyscy zamykamy oczy, uszy, usta - dla własnej korzyści.
w naturze jesteśmy ciekawscy np plotkowanie, ale system przez tysiące lat doszedł do perfekcji nasz zniewolenia poprzez właśnie ograniczenie informacji, sianie dezinformacji, manipulacji

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365