 |
Dzieciństwo w klatce. Izrael versus dzieci palestyńskie Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-11-2021 10:01 | Arminius (25555 punktów) | Dzieciństwo w klatce. Izrael versus dzieci palestyńskie
1 na 1 | Podlinkowany materiał traktuje o brutalnych, sprzecznych z międzynarodowymi standardami metodach stosowanych wobec palestyńskich dzieci i młodzieży przez żydowskich okupantów. Film ukazujący owe karygodne praktyki jak wyżej jest zatytułowany: "Dzieciństwo w klatce. Dzieci palestyńskie w izraelskim militarnym systemie detencji". Drugi materiał filmowy jest rozmową/dyskusją na temat. Podlinkowany materiał zaczerpnięto ze strony Mondoweiss - reprezentującej poglądy liberalnych środowisk żydowskich. Zapraszam do obejrzenia filmów i refleksyjnej zadumy nad ich treścią. "Caging Childhood: Palestinian Children in Israel’s Military Detention System is a short documentary that tells the story of three Palestinian children who were detained by the Israeli military in the West Bank. The film, which was produced by Defense for Children International – Palestine, premiered on November 20 and was followed by a panel discussion. The group has also put together a discussion guide for hosting a screening of the film in your community." mondoweiss(*)els-military-detention-system/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | I znowu porcja łgarstwa. | Jak ci człowieku nie wstyd? Odniosę się do tego fragmentu, w którym manipuluje i kłamie: > Podlinkowany materiał zaczerpnięto ze strony Mondoweiss - reprezentującej poglądy liberalnych> środowisk żydowskich.Chyba białych rasistów z USA. Powielasz swoje łgarstwa. Więc przypomnę ci: Mondoweiss.net jest finansowana między innymi przez Rona Keeva Unza, który jest redaktorem naczelnym i wydawcą The Unz Review , strony internetowej promującej antysemityzm , negowanie Holokaustu , teorie spiskowe i materiały dotyczące białej supremacji . Oprócz własnych pism Unza, na stronie znajdują się między innymi artykuły białej supremacji Jareda Taylora. Weiss opisuje cel strony internetowej - Relacjonowanie amerykańskiej polityki zagranicznej na Bliskim Wschodzie. (w domyśle Białej Supremacji). O tym już pisałem w związku z manipulacjami jakich dokonał w swoim wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,851865#w851873
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | chasbarowskie szachrowanie | > Odniosę się do tego fragmentu, w którym manipuluje i kłamie:> >Podlinkowany materiał zaczerpnięto ze strony Mondoweiss - reprezentującej poglądy liberalnych> >środowisk żydowskich.> Chyba białych rasistów z USA. Powielasz swoje łgarstwa. Więc przypomnę ci:> Mondoweiss.net jest finansowana między innymi przez Rona Keeva Unza, który jest redaktorem naczelnym i wydawcą The Unz Review , strony internetowej promującej antysemityzm , negowanie Holokaustu , teorie spiskowe i materiały dotyczące białej supremacji . Oprócz własnych pism Unza, na stronie znajdują się między innymi artykuły białej supremacji Jareda Taylora. Weiss opisuje cel strony internetowej - relacjonowanie amerykańskiej polityki zagranicznej na Bliskim Wschodzie.> O tym już pisałem w związku z manipulacjami jakich dokonał w swoim wątku> www.racjonalista.pl/forum.php/s,851865#w85187Powielasz pan chabarowskie krętactwa i kłamstwa zmierzające do oczernienia tych nielicznych Żydów, którzy zasługują na miano 12 sprawiedliwych. Sam też pan kłamiesz jak najęty i manipulujesz w klasycznej formule lewackiej. Oto wikipedyczne info o założycielach strony: "Mondoweiss is a news website that began as a general-interest blog written by Philip Weiss on The New York Observer website. It subsequently developed into a broader collaborative venture after fellow journalist Adam Horowitz joined it as co-editor. In 2010, Weiss described the website's purpose as one of covering American foreign policy in the Middle East from a 'progressive Jewish perspective'. In 2011, it defined its aims as fostering greater fairness for Palestinians in American foreign policy, and as providing American Jews with an alternative identity to that expressed by Zionist ideology, which he regards as antithetical to American liberalism. Originally supported by the Nation Institute it now a part of the Center for Economic Research and Social Change." en.wikipedia.org/wiki/MondoweissTo jest z kolei cytat pana wypowiedzi: > Chyba białych rasistów z USA. Powielasz swoje łgarstwa. Więc przypomnę ci:> Mondoweiss.net jest finansowana między innymi przez Rona Keeva Unza, który jest redaktorem >naczelnym i wydawcą The Unz Review ....a to info ze strony Wikipedii jak wyżej: "According to the Anti-Defamation League, Mondoweiss and Philip Weiss have received grants from Ron Unz's Unz Foundation" - w tłumaczeniu na polski: "Według Ligii Antydefamacyjnej Mondoweiss i Filip Weiss otrzymywali granty z fundacji Ron Unz" Ergo w swojej lewacko - stalinowskiej manipulacji opuściłeś pan bardzo istotny element info, z którego wynika, iż to ZDANIEM LIGII JAK WYŻEJ Mondoweiss dostawał granty. Liga zaś jak wyżej słynie z subiektywnego, tendencyjnego, kłamliwego i nierzetelnego informowania o fakatch, ludziach i zdarzeniach. Podsumowując, po raz kolejny zostałeś pan przyłapany in flagranti - na celowym mataczeniu i zaciemnianiu prawdy i - prowerbialnie rzecz ujmując - sprawny po chasbarowskich brudnych paluszyskach za uprawiany proceder
|
|
|  | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | MANIPULACJE ARMIEGO | Ale wycie!!!
>Powielasz pan chabarowskie krętactwa i kłamstwa zmierzające do oczernienia tych nielicznych Żydów, którzy zasługują na miano 12 sprawiedliwych.
NIE ROZPŁACZ SIĘ. JAKI STOSUNEK DO ŻYDÓW MASZ, WSZYSCY WIEMY. SKORO MI PRZYŁOŻYŁEŚ PISTOLET W POTYLICĘ, MOŻE SAM SOBIE TERAZ PRZYŁUŻ I STRZEL W TEN DURNY ŁEB, NIM ZNOWU ZACZNIESZ MANIPULOWAĆ.
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | skowyt lewaka | >Ale wycie!!!
Wyjesz to pan, pozamerytorycznie - zapędzony do rogu i przygwożdżony argumentami nie do odparcia.
>NIE ROZPŁACZ SIĘ. JAKI STOSUNEK DO ŻYDÓW MASZ, WSZYSCY WIEMY. SKORO MI PRZYŁOŻYŁEŚ PISTOLET W >POTYLICĘ, MOŻE SAM SOBIE TERAZ PRZYŁUŻ I STRZEL W TEN DURNY ŁEB, NIM ZNOWU ZACZNIESZ >MANIPULOWAĆ.
A to już nawet nie jest wycie lecz rozjuszony skowyt. W amoku jak wyżej zapomniał pan posłużyć się przymiotnikiem "prowierbialny" - istniejącym przecież. Albo pan intencjonalnie nie chciał tego robić.
|
|
| | |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Odp: skowyt lewaka | > W amoku jak wyżej zapomniał pan posłużyć się przymiotnikiem "prowierbialny" - istniejącym przecież. Albo pan intencjonalnie nie chciał tego robić.Wręcz przeciwnie. Zapraszam do dyskusji www.racjonalista.pl/forum.php/s,862913
|
|
| MaxGolonko3 (3459 punktów) | Odp: Dzieciństwo w klatce. Izrael versus dzieci palestyńskie | Kolejny temat antysemcki trolla na etacie pisrydzykw. Nudny i zakłamany. Robione z igły widły.
Strona jest antysemicka a ty w dodatku cytujesz wybiórczo co ci pasuje.
To były prawie dorosłe osoby, być może wcześniej nagrano lub widziano, że mają chore, agresywne idee ataku na Żydów (i pójścia za to szybko do nieba pełnego prywatnych dziewic do bzykania na okrągło).
Noc na dworze w Izraelu to nie noc na dworze w listopadzie w Polsce.
Nudzisz trollu. I cytujsz to co ci najbardziej pasuje. Resztę pomijasz. Tu było też to:
"Izraelscy żołnierze uklękli na 16-letnim Osamie, trzymając go na muszce, aresztowali 17-letniego Qusaia w jego domu o trzeciej nad ranem i zmusili 17-letniego islamu do spania na zewnątrz w zimnie przez noc."
Won z portalu kumplu antyszczepionkowców i innych zgnilizn umysłowych i moralnych co wbijają swoje penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażąjąc ich na raka odbytu - według nauki. (twój wstręt do kobiet nie wyklucza, że i ty jesteś w tej grupie powodującej przyszłe śmierci Polaków!!!).
Ścierwo moralne zasrało portal manipulacjami antyżydowskimi!
won!
|
|
 | | Arminius (25555 punktów) | widły - nie igły! | >Kolejny temat antysemcki trolla na etacie pisrydzykw. >Nudny i zakłamany. >Robione z igły widły.
Prześladowanie palestyńskich dzieci przez wojsko i policję żydowską, jak zaprezentowane w materiale podlinkowanym, to nie jest "robienie z igieł wideł". Chyba że dla pana - ale wtedy ze smutkiem musiałbym stwierdzić, iż cechuje się pan starotestamentowo - talmudyczną, zdublowaną, toksyczną logiką
>Strona jest antysemicka a ty w dodatku cytujesz wybiórczo co ci pasuje.
Strona jest żydowska a wpis jak wyżej - w tym kontekście - ma także walor antysemicki.
>To były prawie dorosłe osoby, być może wcześniej nagrano lub widziano, że mają chore, >agresywne idee ataku na Żydów (i pójścia za to szybko do nieba pełnego prywatnych dziewic do >bzykania na okrągło).
Prawie jak wiadomo czyni sporą różnicę. Na przykład "bzykanie się" to prawie to samo co "kochanie się" - a jednak jaka ogromna różnica jakościowa?
>Noc na dworze w Izraelu to nie noc na dworze w listopadzie w Polsce.
Został pan pod wpływem tego filmu miłośnikiem noclegów pod gołym niebem?
>Nudzisz trollu.
Chyba nie tak bardzo, skoro zdobył się pan na wysiłek napisania tego komentarza
>I cytujsz to co ci najbardziej pasuje. Resztę pomijasz. Tu było też to: >"Izraelscy żołnierze uklękli na 16-letnim Osamie, trzymając go na muszce, aresztowali 17->letniego Qusaia w jego domu o trzeciej nad ranem i zmusili 17-letniego islamu do spania na >zewnątrz w zimnie przez noc."
Świetnie że pan cytuje passus jak wyżej.
>Won z portalu kumplu antyszczepionkowców i innych zgnilizn umysłowych i moralnych co >wbijają swoje penisy w odbyty 16-toletnich ministrantów narażąjąc ich na raka odbytu - według >nauki.
Poszedł pan w ślady komentatora romaro i skowycze wulgarnie z bezsilności.
>(twój wstręt do kobiet nie wyklucza, że i ty jesteś w tej grupie powodującej przyszłe śmierci Polaków!!!).
Tutaj wyszedł z pana jak prowerbialne szydło z wora antygejowski kołtun - i dyszy
>Ścierwo moralne zasrało portal manipulacjami antyżydowskimi!
Zrobił się pan zarazem operetkowy jak i skatologiczny. Ciekawym do której postaci z komedii dell'arte panu najbliżej?
>won!
I finalnie stoczył się pan do poziomu dworskiego ekonoma
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: Dzieciństwo w klatce. Izrael versus dzieci palestyńskie | >To były prawie dorosłe osoby, być może wcześniej nagrano lub widziano, że mają chore, agresywne idee ataku na Żydów (i pójścia za to szybko do nieba pełnego prywatnych dziewic do bzykania na okrągło).
Czy te idee ataku na zaborcę Palestyny u prawie dorosłych Palestynczykow były tak chore jak u prawie dorosłych Polaków w Powstaniu Warszawskim?
Przecież Niemcy chcieli Polakom tylko życie uporządkować, powiedzieć im co mają robić, przewlaszczyc polską własność, zmienić ją w niemiecką i zatrudnić Polaków do pracy najemnej ale już na niemieckim nie polskim.
Z tego wynika, że nie należy bawić się w tańcu z tymi, którzy nie robią tego co chcemy, tylko trzeba z nimi na ostro, już nawet w ich młodym wieku.
Ciekawe na kogo wyrosna kiedy już dorosną i w ich psyche objawia się męskie emocje.
Czy będą przyjaciółmi Izraela czy też nie.
Gdzieś słyszałem, że agresja rodzi agresję i że tę reakcję łańcuchową może zatrzymać dopiero rzeka krwi. Ponoć w widoku rzeki krwi jest coś takiego, co tłumi złość w człowieku i zmusza go do porozumień z innymi.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Przecież Niemcy chcieli Polakom tylko życie uporządkować, powiedzieć im co mają robić, >przewlaszczyc polską własność, zmienić ją w niemiecką i zatrudnić Polaków do pracy najemnej ale >już na niemieckim nie polskim. >
Znowu jakieś bzdury, czyli wizje osób nie mających pojęcia o wydarzeniach z historii. Co Niemcy nam oferowali jest UTAJNIONE. Przed wojną Niemcy złożyli nam ofertę, w czasie wojny następną, za krew Polaków zesłanych na wschód by walczyli po ich stronie. Polak miał do wyboru: u siebie gnój wyrzucać i paść krowy lub być w centrum europejskiej potęgi. Polak wybrał swoje chlewiki i kurniki a dziś za to obwinia niewinnych Rosjan. Francuzi i Brytyjczycy wykorzystywali głupkowatych Słowian teraz schedę przejęli Amerykanie.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Znowu jakieś bzdury, czyli wizje osób nie mających pojęcia o wydarzeniach z historii. >Co Niemcy nam oferowali jest UTAJNIONE. Przed wojną Niemcy złożyli nam ofertę, w czasie wojny następną, za krew Polaków zesłanych na wschód by walczyli po ich stronie.
No przecież napisałem, że Niemcy chcieli Polakom tylko życie ułożyć tak jak należy i potrzebowali do tego przejąć polskie posiadłości.
Natomiast polskie wyrostki, dzieci świniopasów nie pojęli tej złożonej, niemieckiej koncepcji i zamiast poddać się nowemu Panu, który pokierowałby nimi ku świetlanej przyszłości, projektowali w swoich umysłach chore idee walki z zaborca.
>Polak miał do wyboru: u siebie gnój wyrzucać i paść krowy lub być w centrum europejskiej potęgi.
No ale czy świniopas zrozumie taką alternatywę? Hitler mógł tyle Polakom dać, ustanowić nowy porządek, zbudować imperium ale ze swiniopasem nie dał rady.
>Polak wybrał swoje chlewiki i kurniki a dziś za to obwinia niewinnych Rosjan. >Francuzi i Brytyjczycy wykorzystywali głupkowatych Słowian teraz schedę przejęli Amerykanie.
Mam do Ciebie pytanie. Piszesz co prawda po Polsku ale czy jesteś Polakiem?
Mógłbyś wrzucić jakies zdjęcie swojego, polskiego dowodu osobistego?
Ja mogę, jeżeli zechcesz to załączę Ci?
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Natomiast polskie wyrostki, dzieci świniopasów nie pojęli tej złożonej, niemieckiej koncepcji i >zamiast poddać się nowemu Panu, który pokierowałby nimi ku świetlanej przyszłości, projektowali >w swoich umysłach chore idee walki z zaborca.
To nie była koncepcja niemiecka tylko żydowska. Polak nie mógł pojąć, że kończy się monopol rolnictwa, w którym tylko potrafi się odnaleźć i to dzisiaj. Żydzi chcieli zakończyć walki wewnątrz Europy i przygotować Europę do obrony przed Ameryką. Żydzi nie są głupi, wiedzieli co się dzieje w Ameryce i po co Ameryka już w końcu XIX w. zaczęła wydawać ogromne środki na zbrojenie. Francuzi w tym czasie dali carowi ogromną pożyczkę, która miała być zarzewiem kolejnej bratobójczej wojny w Europie. Tylko skonsolidowana Europa byłaby zdolna oprzeć się Ameryce, która planowała razem z Europą połknąć Imperium Brytyjskie. Ameryka rozegrała po mistrzowsku Europę i Brytyjczyków, wkroczyli na końcu bratobójczych walk i to w chwale. Brytyjczycy zorganizowali holokaust Żydom, przejęli żydowskich fizyków atomowych z Niemiec i myśleli, że z tymi atutami będą grać z Amerykanami. Amerykanie ich wykiwali, tak jak każdego do tej pory. Jak nie możesz pojąć co to jest reżim i jak działa, to nakarm jadowitego węża i połóż się z nim spać. Tobie się będzie wydawało, że wąż ci będzie wdzięczny i nic ci za to nie grozi. Żydzi w Związku Radzieckim dobrze wiedzieli co im grozi i światu. 99% Polaków nosi amerykańskie spodnie robocze i jest z tego dumnych, o czym można z takimi robolami rozmawiać?? Polak w swoim łbie nie ma mózgu, tylko telewizor.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Polak w swoim łbie nie ma mózgu, tylko telewizor.
Spotykałem w życiu różnych Polaków i niektórych bardzo ciekawych. Ty wydajesz się chwilami ciekawy dopóki nie odpalisz swoich agresywnych oskarżeń.
Wyraziłem to i od razu skojarzyłem sobie, że sam oskarżam, dość agresywnie i też jestem oskarżany.
Wygląda na to, że wzajemne oskarżenia to fundament nasze rozmowy. Na bazie skutecznego oskarżenia kształtuje się wektor władzy.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Nudzisz trollu.
Doznałeś kiedyś agresji izraelskich żołnierzy?
Jezeli jakiś naród spotkał się w przeszłości z agresją innych narodów czy to znaczy, że teraz żołnierze tego narodu mogą robić co chcą i nie muszą się z nikim i z niczym liczyć?
Czy można ludzi innych narodów traktować inaczej niż ludzi własnego narodu zgodnie z prawem?
Jakie to jest proste, określasz drugiego człowieka terrorystą i ten z automatu nie ma już żadnych praw, możesz takiego przegonić z domu, wtrącić do więzienia, zabić i nic. Twój Bóg weźmie Cię za to do nieba.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > Jakie to jest proste, określasz drugiego człowieka terrorystą i ten z automatu nie ma już >żadnych praw, możesz takiego przegonić z domu, wtrącić do więzienia, zabić i nic. Twój Bóg >weźmie Cię za to do nieba.Przecież tak działa Ameryka, a polski "katolik" temu przytakuje i pomaga gangsterowi. To nie Bóg ich rozgrzesza, sami sobie opracowali "demokratyczną" ideologię bezkarnego mordowania, dla "dobra" człowieka.  Jak nas otumaniono, że biernie przyglądamy się amerykańskiemu mordowaniu a większość nie może się doczekać, by się do niego przyłączyć.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Przecież tak działa Ameryka, a polski "katolik" temu przytakuje i pomaga gangsterowi.
Na mnie jeszcze żaden Amerykanin mnie nie napadł.
Co gorsza kiedy oglądam amerykańskie filmy czuję intelektualną wiez z ich twórcami, tak jakbyśmy nosili w sobie podobne emocje.
Po prostu rozumuję trochę podobnie do Amerykanow. Wydaje mi się, że z Amerykanami można się dogadać, tylko nie należy wyjeżdżać do nich ze spluwą w dłoni. Z Rosjanami chyba też, tylko muszą pojawić się jakieś wspólne interesy, nie budowane na garbie drugiego.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Wydaje mi się, że z Amerykanami można się dogadać, tylko nie należy wyjeżdżać do nich ze spluwą >w dłoni. Z Rosjanami chyba też, tylko muszą pojawić się jakieś wspólne interesy, nie budowane na >garbie drugiego. >
Z Amerykanami sobie możesz gadać, oni mają ogromne koszty, potrzebują nowych kolonii. Działają na innej płaszczyźnie. Dlaczego Żydzi europejscy ich się tak bali?? Polakowi, który w życiu nie miał żadnej książki, nie przetłumaczysz, że Żydzi ze Związku Radzieckiego DOKŁADALI DO POLSKI. Żydzi w koło Związku Radzieckiego zrobili strefę ochronną przed reżimem amerykańskim. To reżim amerykański WYPOWIEDZIAŁ ZIMNĄ WOJNĘ ŻYDOM ZE ZWIĄZKU RADZIECKIEGO. Polak gdyby nie kradł 24H, a się uczył i pracował, to dzisiaj by wyprzedził Chińczyków, mając takie możliwości. Agenci CIA założyli nam "demokrację". Wietnamczycy też witali Amerykanów kwiatami. Inteligentne narody nie chcą wpuścić do siebie tego złodzieja. Jak ktoś pochodzi z głupoty, biedy i nędzy, to się zachwyca każdym świecidełkiem. O czym tu gadać, za kilka lat skończą lasowanie szarych komórek i szczęśliwy Polak będzie robił na "leczenie", spłatę długów i łyżkę puree.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Z Amerykanami sobie możesz gadać, oni mają ogromne koszty, potrzebują nowych kolonii. >Działają na innej płaszczyźnie. >Dlaczego Żydzi europejscy ich się tak bali??
Mam lepszą idee od wojny z Amerykanami.
- szkoły powinny być dobrowolne i dowolne - szkoły powinny być prywatne i płatne - o programie nauczania powinien decydować wyłącznie nauczyciel - nie powinno być żadnych państwowych egzeminow - podręczniki szkolne powinny być napisane lokalnie - do nauki obcych języków i kultur powinni być sprowadzeni obcokrajowcy z całego świata - uczniowie powinni być wysyłani na wymianę na cały świat i przede wszystkim do biednych krajów - w szkołach nie powinno pojawiać się zamknięte oprogramownie lecz otwarte - w szkołach powinny być wszystkie religie
Stwórzmy wpierw Polaków, którzy będą mogli sprostać Amerykanom a potem się z Amerykanami dogadamy jak równy z równym.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Stwórzmy wpierw Polaków, którzy będą mogli sprostać Amerykanom a potem się z Amerykanami >dogadamy jak równy z równym. >
Brytyjczycy z Amerykanami w Quebecu dogadali się jak równy z równym a potem ich Amerykanie wykiwali. Masz ciągle umysł kilkulatka, pomysły ze szkołą to kolejna komedia.
|
|
| | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > >Stwórzmy wpierw Polaków, którzy będą mogli sprostać Amerykanom a potem się z Amerykanami >dogadamy jak równy z równym.> >> Brytyjczycy z Amerykanami w Quebecu dogadali się jak równy z równym a potem ich Amerykanie wykiwali.> Masz ciągle umysł kilkulatka, pomysły ze szkołą to kolejna komedia.A co polecasz? Tajny układ z Niemcami, Rosją i Chinami przeciw Ameryce?  Nie interesuje mnie szukanie sobie nowych wrogów, czy to w Ameryce czy w kimkolwiek innym. Interesuje mnie eksperyment społeczny z publicznie jawną księgą kapitału. Na żadną wojnę z nikim nie pójdę. O własną wolność będę walczył ale wyłącznie z pomocą własnego intelektu i siły przekonywania innych. Nigdy nie stanę na pozycji, na której Amerykanie staną się moimi wrogami. To byłby chory absurd. W tym zakresie kompletnie Cię nie rozumiem. Nie mam pojęcia po co to robisz. Jeżeli chcesz przyłącz się do mojej idei eksperymentowania z publicznie jawną księgą kapitału, podatkiem wyłącznie od własności i nową kreacją pieniądza jednak ja do twojej idei uznania Ameryki za wroga na pewno się nie przyłączę, bo nie jestem wariatem. Moim celem jest nie mieć żadnych wrogów wśród ludzi. Do tego zmierzam. Niestety niewiele mi z tych dążeń wychodzi i wrogów mam mnóstwo przez to, że moje potrzeby, uczucia i myśli różnią sie od potrzeb, emocji i myśli innych ludzi. Każdy chciałby narzucić mi stan własnego umysłu ale ja się temu nie poddaję.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | | | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> >Masz ciągle umysł kilkulatka, pomysły ze szkołą to kolejna komedia.> A co polecasz?> Tajny układ z Niemcami, Rosją i Chinami przeciw Ameryce?  > Jaki tajny układ? Następna pułapka do jakiej nas po raz kolejny wpakują. Polacy muszą trzymać Polskę z daleka od jakichkolwiek wojen. Solidarność wpakowała nas na pierwszą linię frontu, amerykańskiego reżimu. Trzeba się z tego jakoś wyplątać a u nas dalej nie wyciągnięto wniosków z tragicznego powstania warszawskiego i wojen w interesie obcych. Czy ktokolwiek przeczytał i zrozumiał co dano Dudzie do podpisania 12 maja 2O2O r?? Czy kto ktokolwiek wie co dano Dudzie do podpisania w USA?? Obca agentura rozgrywa nas jak dzieci w przedszkolu, a to się nigdy nie kończy dobrze. Polak jest zadłużany i się bawi, właśnie zbliżył kres tej zabawy i trzeba za nią zapłacić. Tylko czym Polak ma płacić?? Sprzeda te palmy co demokratyczna władza kupiła, żeby się światu pokazać, jacy to jesteśmy bogaci?? Może Polak będzie 24H chodził po tych kosztownych betonowych chodnikach, w które demokratyczna władza utopiła miliardy, i od tego chodzenia powstaną jakieś profity na spłaty?? Ekonomią Johna Law długo się nie nacieszyliśmy. Pieniądza nie używano do tworzenia bogactwa tylko gierek banksterów. Krach ekonomii Johna Law przychodzi gdy trzeba pokryć z zysków długi. Polak ROZPĘTUJE KOLEJNĄ WOJNĘ, po której obudzi się z amerykańskiego snu, w nowej rzeczywistości, bez długów i Polski.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >pomysły ze szkołą to kolejna komedia.
No widzisz a dla mnie to poważne.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | | | | | |  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >>pomysły ze szkołą to kolejna komedia. >No widzisz a dla mnie to poważne. >
Kilkadziesiąt razy pisałem, że trzeba wyciągać wnioski z historii i nie powtarzać, po raz kolejny tych samych błędów. Komuniści zainwestowali miliardy w oświatę Polaka, wozili go za DARMO do: teatrów, oper, filharmonii, NA KLASYKĘ ŚWIATOWĄ. Tłumacze tłumaczyli na bieżąco teksty techniczne, a książka trafiła pod każdą strzechę. W każdej ambasadzie była komórka szpiegostwa technicznego, a nie jak dziś, filia obcej agentury. I co to dało?? Idiotom na rozdawano tytułów naukowych, i ci idioci stworzyli "wielką" Polskę, na papierze, używając nowo mowy, za używanie której ich nagradzano. Dzisiaj jest to samo, tylko nagradza się inną wersję nowo mowy. Dalej idiota, otumaniony, tym razem, nowo mową demokratyczną, jest na fali przemian, do kolejnej lepszej przyszłości Polski. Ta nowa "lepsza" przyszłość Polski zaczęła się od bilionowych długów i sfinansowania pałaców wybrańcom ludu. W komunizmie to Polak miał większe szanse się nachapać, bo była tylko jedna partia, która to gwarantowała. Teraz Polak ogłupiał, ale nie każdy. Klany rodzinne, które od pokoleń z tego żyją, w każdej partii mają swojego "patriotę" i piewcę kolejnej wielkiej Polski. Hamerlik, proponujesz by szkoły robiły polskim dzieciom zamieszanie w głowach. Jakbyś miał więcej wyznawców swojej naiwnej teorii, to na pewno Duda dołączył by was, do użycia, razem z naiwniakami, bez szkół, z solidarności. Wtedy byś odżył, działał zwielokrotnioną mocą, sam prezydent Polski Cię chwali. Tylko, że nie potrafisz rozpoznać, że znalazłeś się w jego grupie idiotów, która nie rozumie, do czego i jak zostanie użyta. Hamerlik, demokracja to jest zdalne zarządzanie idiotami. Idiotą bardzo prosto się steruje. Jak to pojmiesz i będziesz rozumiał, to dopiero wtedy będziesz widział naszą przyszłość.
|
|
| MaxGolonko3 (3459 punktów) | Kler i zakonnicy polscy najbardziej na świecie nienawidzą Żydów gdyż ci są ideowymi potomkami osób, które około 2000 lat temu nie uznały boskości Jezusa mimo, że żyły w czasach jego wędrowania i czynienia rzekomych cudów. Atak na Żydów jest, przez te ośrodki (oraz cyniczną Jarcię K. - jadącą na poparciu Kościoła), najpewniej skrycie popierany. Logiczne jest, że płynie wynagrodzenie etatowe lub "zleceniowe" do ludzi piszących antysemickie teksty w mediach - gdyż nie wykonują oni wielogodzinnej normalnej pracy (jak prawie każdy z nas) i tracą sporo czasu na wyszukiwanie i opracowywanie tekstów antysemickich. Na księdza lub zakonnika statystycznie "nadreprezentatywnie" idą mężczyźni nie zainteresowani erotycznie kobietami. Skutkiem tego nierzadko nadużywają potem etycznie funkcję nauczyciela lub opiekuna i nakłaniają 16-letnich ministrantów do biernego seksu analnego. To powoduje potem raka odbytu u byłych ministrantów - w znaczącym statystycznie procencie przypadków - to odkryła nauka (sic!). Kościół nienawidzi i obawia się rozwoju nauki oraz bardzo cieszy z zaniedabania edukacyjnego 30% Polaków - nie wierzacych w fakt ewolucji gatunków i nasze pochodzenie od pra-małpy (australopiteka). A to ty Arminiusie (lub twój szef) - grafika: pbs.twimg.(*)IAAPiyv?format=jpg&name=mediumpzdr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|