Racjonalista - Strona głównaDo treści
Putinizm i Kaczyzm to najobrzydliwsze wersje systemu faszystowskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
22-05-2022 02:36MaxGolonko3 (3459 punktów)Putinizm i Kaczyzm to najobrzydliwsze wersje systemu faszystowskiego
One powstają przez oszustwo z systemów demokratycznych. Są quasi-demokrtyczne.

Oto co nam grozi:

pbs.twimg.(*)XEAcD0zU?format=jpg&name=large


Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)Odp: Putinizm i Kaczyzm to najobrzydliwsze wersje systemu faszystowski
Wygląda jak, za przeproszeniem, osaczony Adolf w bunkrze. Wie, że będzie musiał pokryć straty na które naraził Polskę. Tak naprawdę to okrada Polaków po 1 milion euro/dziennie.
pbs.twimg.(*)YAERB2C?format=jpg&name=medium
szarley (54913 punktów)
>One powstają przez oszustwo z systemów demokratycznych. Są quasi-demokrtyczne.
>Oto co nam grozi:
>pbs.twimg.(*)XEAcD0zU?format=jpg&name=large

Sądząc po bezmyślnym użyciu " (sic!) " mem jest autorstwa Maxa

A co nam grozi?
Użycie wieży do rzucania kostkami?
Co ma wspólnego ta wieża z wyborem Putina?

I dlaczego modelka nie może założyć wielodzietnej rodziny?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
22-05-2022 21:19 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>One powstają przez oszustwo z systemów demokratycznych. Są quasi-demokrtyczne.
>>Oto co nam grozi:
>>pbs.twimg.(*)XEAcD0zU?format=jpg&name=large
>Sądząc po bezmyślnym użyciu " (sic!) " mem jest autorstwa Maxa
>A co nam grozi?
>Użycie wieży do rzucania kostkami?
>Co ma wspólnego ta wieża z wyborem Putina?
>I dlaczego modelka nie może założyć wielodzietnej rodziny?
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Idę o zakład, że żadna opozycja nikomu nic nie zrobi, co najwyżej pokrzyczy przed wyborami. Bo jeśli by zrobiła, a potem przegrała kolejne wybory, to zemsta byłaby słodka (a tak nie ma precedensu i wszystko się wybornie kula...) Kolega koledze świństwa przecież nie zrobi.
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Idę o zakład, że żadna opozycja nikomu nic nie zrobi, co najwyżej pokrzyczy przed wyborami. Bo jeśli by zrobiła, a potem przegrała kolejne wybory, to zemsta byłaby słodka (a tak nie ma precedensu i wszystko się wybornie kula...) Kolega koledze świństwa przecież nie zrobi.

Naprawdę niesamowite u ludzi jest pragnienie karania innych za odmienną wizję dobra i zła. Niesamowite, bo stoi w całkowitej sprzeczności z ideą demokracji.

Nie rozumiem jak to możliwe, że ludzie z jednej strony wychwalają dekoracje a z drugiej strony nienawidzą każdego kto się cokolwiek od nich różni.

Ale ludzie już tak mają, że nie sposób ich zrozumieć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Naprawdę niesamowite u ludzi jest pragnienie karania innych za odmienną wizję dobra i zła.

Jeśli ktoś zgwałci ci dziecko, bo ma odmienną wizję dobra i zła to oczywiście nie będziesz chciał go ukarać...

>Niesamowite, bo stoi w całkowitej sprzeczności z ideą demokracji.
Demokracja polega na prawie do gwałtu. Ty idioto

>Nie rozumiem jak to możliwe, że ludzie z jednej strony wychwalają dekoracje a z drugiej strony nienawidzą każdego kto się cokolwiek od nich różni.

Ja też nie rozumiem, dlaczego miałbyś nienawidzić kogoś, kto cię dźgnął nożem, bo różni się od ciebie

>Ale ludzie już tak mają, że nie sposób ich zrozumieć.

Ty nie jesteś w stanie niczego zrozumieć

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Jeśli ktoś zgwałci ci dziecko, bo ma odmienną wizję dobra i zła to oczywiście nie będziesz chciał go ukarać...

Twoje wizje odmienności moralnej są naprawdę skrajne.
Przy Tobie można zrozumieć skąd wzięło się powiedzenie "jesteś z nami albo przeciwko nam".
Dla Was twardogłowych i starogwardyjnych nie ma żadnej alternatywy. Albo uznaje się wasze racje i za nimi waszą dominację, albo na stos i w ogniu żegnamy się z życiem.

Teraz rozumiem skąd wzięła się dawna inkwizycja.
Z głębokiej nienawiści do wszystkiego co inne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jeśli ktoś zgwałci ci dziecko, bo ma odmienną wizję dobra i zła to oczywiście nie będziesz chciał go ukarać...
>Twoje wizje odmienności moralnej są naprawdę skrajne.

Realne. Gwałty istnieją, a TY twierdzisz, że gwałciciela nie wolno karać bo ma inne pojęcie dobra i zła.
TY namawiasz ludzi do kradzieży i usprawiedliwiasz kradzież, a nawet nazywasz ją dobrem, a złodziei ludźmi moralnymi

>Dla Was twardogłowych
Dla nas czyli dla kogo?
Zrozum prosty komunikat: Piszę we własnym imieniu

>Albo uznaje się wasze racje i za nimi waszą dominację, albo na stos i w ogniu żegnamy się z życiem.

Znów zachlałeś wieprzu, jaką mam nad tobą dominację
Podobnie jak wymyśliłeś, że mam jakieś roszczenia wobec ciebie
Znów rzygasz bredniami na mój temat

>Teraz rozumiem skąd wzięła się dawna inkwizycja.
>Z głębokiej nienawiści do wszystkiego co inne.

Kolejna brednia Hamerlika - pochwalcy kradzieży gwałtów i morderstw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Realne. Gwałty istnieją,

Głównie dlatego, że dominacja człowieka nad człowiekiem panująca w waszej patriarchalnej kulturze blokuje rozwój wielu jednostek, które przez niedorozwój emocjonalny umysłowo zatrzymują się na poziomie dzikiego zwierzęcia.

Sam powiedz jak tu rozwinąć wyższe emocje pozostając nieustannie pod całkowitą dominacją Pana?

Gdyby człowiek uwierzył, że cokolwiek zależy od niego i był przekonany, że ma wpływ na rzeczywistość to wtedy miałby podstawę do rozwoju empatii.

Ale gdy ktoś jest chowany jak pies łańcuchowy, to potem ma psyche psa łańcuchowego.

Dlaczego w mieście mogę podejść do każdego psa bez obaw a na dalekiej wsi powinienem się nad tym dobrze zastanowić, bo w umyśle wiejskiego psa zawsze może panować dzicz i szaleństwo?

To wszystko jest w związku.
Niewolnik zawsze będzie emocjonalnym niedorozwojem zagrażającym innym atakiem w amoku.

Dlatego podkreślam nie opłaca się chodowac niewolników ale twardogłowi, opętani starożytnymi, rzymskimi ideami nie są zdolni pojąć tego przekazu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Realne. Gwałty istnieją,
>Głównie dlatego, że dominacja człowieka nad człowiekiem panująca w waszej patriarchalnej
kulturze

Ty pochwalasz gwałty, nie ja
Ty pochwalasz morderstwa, podpalania, kradzieże oszustwa.

>Sam powiedz jak tu rozwinąć wyższe emocje pozostając nieustannie pod całkowitą dominacją Pana?
1 Przestać ćpać
2 Pójść do psychiatry


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>2 Pójść do psychiatry

Psychiatra niewiele pomoże na obcą posiadłość świata ani tez na cudze roszczenia egzekwowane pod przymusem. Twój pomysł nie niesie ze sobą żadnego rozwiązania a jedynie pogardę.

Nudzi mnie już twoja pogarda, tym jak mnie oceniasz nie bardzo się interesuję, bo wiem że za tą oceną stoją twoje biznesy.

Osadzasz mnie negatywnie dla hajsu, podobnież jak twoi kolesie. Poniżając mnie chcecie poniżyć moją wizję publicznie jawnej księgi kapitału.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>2 Pójść do psychiatry
>Psychiatra niewiele pomoże na obcą posiadłość
Może pomóc twoim dzieciom

Boli cię, że ktoś ma dom. Zarób, naszporuj i KUP

>cudze roszczenia egzekwowane pod przymusem.
Pisałeś o MOICH roszczeniach wobec ciebie
Uzasadnisz to jakoś?

Psychiatra może jednak pomóc w przypadku chorobliwej skłonności do konfabulacji

>Twój pomysł nie niesie ze sobą żadnego rozwiązania a jedynie pogardę.
Zapracowałeś na pogardę. Ucieczkami, konfabulacjami, bełkotem, chorobliwą zawiścią

>Nudzi mnie już twoja pogarda, tym jak mnie oceniasz nie bardzo się interesuję, bo wiem że za tą oceną stoją twoje biznesy.
Znów coś zmyśliłeś. JAKIE BIZNESY????

>Osadzasz mnie negatywnie dla hajsu,
Co????????
Znów zmyślasz

>podobnież jak twoi kolesie.
Przez ciebie zmyśleni. Idź do psychiatry

>Poniżając mnie chcecie poniżyć moją wizję publicznie jawnej księgi kapitału.
Przykład krów.

Najbardziej TY poniżasz swoje idee.
UZASADNIJ potrzebę tej księgi, to ją poprę

Póki co, udowadniasz, że jesteś fanatycznym miłośnikiem tajemnicy własnego mienia

Do tego pochwalasz przestępstwa i głosisz, że kradzież jest "moralnym obowiązkiem"
Do tego głosisz brednie, że kończyłeś ekonomiczne studia a nie wiesz co to jest budżet


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>UZASADNIJ potrzebę tej księgi, to ją poprę

Chętnie.

Publicznie jawna księga kapitału zawierająca w sobie wszystkie świadectwa właśnosci, jest nam ludziom potrzebna do tego, żeby usunąć zgniliznę ze stosunków społecznych i pomóc wielu ludziom wydostać się z formy dzikiego zwierzęcia.

Różnice społeczne są tak potężne, że każdy moralny człowiek winien je demaskować i pokazywać każdemu jak na widelcu, aż ten widok wywoła u wszystkich umysłową przemianę.

Oczywiście możesz twierdzić ze swoimi kolesiami, że panujące różnice społeczne są dobre, sprawiedliwe, słuszne i zbawienne ale ja te wasze sądy ma kompletnie w dupie, tak zresztą jak Wy moje.

Moje uzasadnienia nigdy do Ciebie nie dotrą, bo zablokują je twoje przekonania, że jesteś wyższą formą życia i należy Ci się znacznie więcej od innych.

Jesteśmy emocjonalnymi odmiennościami, psychicznymi sprzecznościami, komunikacja między nami jest niemożliwa tak jak między zwierzętami różnych gatunków, bo operujemy na innych systemach pojęciowych.

Nigdy nie pojmiesz o co mi chodzi, bo masz umysł naszych pradziadów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>UZASADNIJ potrzebę tej księgi, to ją poprę
>Chętnie.
Czekam od 10 lat

PRZYKŁAD KRÓW!!!!!
Ile razy mam ci zadawać to samo pytanie
Jaką życiową decyzję byś zmienił, wiedząc ile krów ma mój teść.
Ucieczka

I drugie pytanie powtarzane wielekroć
Czy wybrałbyś pracę za 5000 euro u pracodawcy o którym wiedziałbyś, że ma yacht czy za 1000 euro u takiego, o którym wiesz, że ma kawalerkę na przedmieściu?
Ucieczka

Trzecie pytanie, także zadawane ci wielokrotnie
Skoro twierdzisz, że pracownicy jeśli będą wiedzieli ile ma właściciel firmy dostaną podwyżki, to dlaczego pracownicy Amazonu, wiedząc ile ma Bezos, podwyżek nie dostają?
Ucieczka

Odpowiedz na te pytania

>Publicznie jawna księga kapitału zawierająca w sobie wszystkie świadectwa właśnosci, jest nam ludziom potrzebna do tego, żeby usunąć zgniliznę ze stosunków społecznych i pomóc wielu ludziom wydostać się z formy dzikiego zwierzęcia.
To już tylko demagogia, bez żadnego uzasadnienia

>Różnice społeczne są tak potężne, że każdy moralny człowiek winien je demaskować i pokazywać każdemu jak na widelcu, aż ten widok wywoła u wszystkich umysłową przemianę.
Są potężne, więc proponujesz ich ujawnienie i sprowokowanie rewolucji?
Ty proponujesz jeszcze większe różnice. Wyliczyłem ci to matematycznie, uciekłeś

>Oczywiście możesz twierdzić ze swoimi kolesiami,
Idź do psychiatry skoro widzisz jakichś moich kolesiów

>że panujące różnice społeczne są dobre,
Przestań wymyślać moje poglądy
Nie stać cię intelektualnie na poznanie prawdziwych moich poglądów i dyskusje z nimi to się zamknij

>Moje uzasadnienia nigdy do Ciebie nie dotrą,
Jak je napiszesz to dotrą
Trzy pytania na początku tego wpisu
Trzy ucieczki Hamerlika

>Nigdy nie pojmiesz o co mi chodzi, bo masz umysł naszych pradziadów.
Nigdy nie pojmę twoich postulatów mordowania starych ludzi głodem
Przykład Płocka

Czekam też aż wyjaśnisz:
>Nudzi mnie już twoja pogarda, tym jak mnie oceniasz nie bardzo się interesuję, bo wiem że za tą oceną stoją twoje biznesy.
Znów coś zmyśliłeś. JAKIE BIZNESY????

>Osadzasz mnie negatywnie dla hajsu,
Co????????
Znów zmyślasz, jaki hajs

ODPOWIEDZ

Jakie mam roszczenia wobec ciebie, bo napisałeś że mam

ODPOWIEDZ

I przeproś za kłamstwo o twoich studiach



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nie stać cię intelektualnie na poznanie prawdziwych moich poglądów i dyskusje z nimi to się

Oj szarley, widzę że emocjonalny pasożyt-Hamerlik uzyskuje, co chciał!


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Moje uzasadnienia nigdy do Ciebie nie dotrą (..)
> Nigdy nie pojmiesz o co mi chodzi

Faktycznie, nigdy nie pojmę dlaczego zamiast odpowiadać wprost na postawione pytania - kluczysz, potem zazwyczaj dajesz drapakach w swój słowotok lub dosłownie w inny wątek.
Chcesz dowodu?
Popatrz, pytałem kiedyś w jaki sposób skompilowany zakład pracy, długa rura przesyłowa z gazem, spore pole lub kopalnia, nie stracą na wartości po ich podziale na mniejsze części.
Lub z goła - jak wg ciebie nie zostaną popsute, bo chyba coś takiego proponujesz (o ile dobrze pamiętam).
Nigdy na to pytanie nie odpowiedziałeś. W zamian za to czytano głupkowaty słowotok, by później nastała cisza.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Popatrz, pytałem kiedyś w jaki sposób skompilowany zakład pracy, długa rura przesyłowa z gazem, spore pole lub kopalnia, nie stracą na wartości po ich podziale na mniejsze części.
>Lub z goła - jak wg ciebie nie zostaną popsute, bo chyba coś takiego proponujesz (o ile dobrze pamiętam).
>Nigdy na to pytanie nie odpowiedziałeś.

Odpowiadam.

Każda zbyt duża firma to społeczny problem, bo jej istnienie redukuje społeczeństwo zamiast je rozwijać.

Za każdą zbyt dużą firmą, bez względu na to jakie zadania ta firma realizuje, stoi patologia stosunków społecznych.

Moim celem jest niezbyt mała i niezbyt duża, umiarkowana koncentracja kapitału.

W moim świecie nie miejsca dla waszych koncernów podobnież jak dla władzy centralnej.

Możesz temu przeczyć i wyrażać przekonanie, że totalna koncentracja własności i potężna władza centralna są najlepszym co przytrafiło się ludzkości ale ja nigdy tego poglądu nie przyjmę i będę już zawsze wiedział, że to czyste zło ubierane przez Was w szaty dobra.

Powiem Ci jakie są moje plany dla rur takich jak Nord Stream.

Calkowita destrukcja.
I nie dopuszczenie nigdy do podobnego tworu.

Nord Stream to czyste zło, który ma potencjał do wyniszczenia ludzkości w wojnie atomowej.

Wiem już, że nie lubicie zastanawiać się na złożonymi konsekwencjami, dla Was liczy się tylko hajs, żeby go było tyle, żeby ze wszystkich ludzi uczynić swoich niewolników.

Jestem wrogiem waszych koncernów.
Szczęśliwy będę dopiero wtedy kiedy ich rynkowa wartość wpadnie do ZERA.

Czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

Co z Was za wizjonerzy skoro nie potraficie zrozumieć ile nienawiści wśród ludzi potrafi zrodzić egzystencja waszych globalnych koncernów?

Otóż tyle, że ludzkość może tego nie przetrwać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>UZASADNIJ potrzebę tej księgi, to ją poprę
>Chętnie.
Czekam od 10 lat

PRZYKŁAD KRÓW!!!!!
Ile razy mam ci zadawać to samo pytanie
Jaką życiową decyzję byś zmienił, wiedząc ile krów ma mój teść.
Ucieczka

I drugie pytanie powtarzane wielekroć
Czy wybrałbyś pracę za 5000 euro u pracodawcy o którym wiedziałbyś, że ma yacht czy za 1000 euro u takiego, o którym wiesz, że ma kawalerkę na przedmieściu?
Ucieczka

Trzecie pytanie, także zadawane ci wielokrotnie
Skoro twierdzisz, że pracownicy jeśli będą wiedzieli ile ma właściciel firmy dostaną podwyżki, to dlaczego pracownicy Amazonu, wiedząc ile ma Bezos, podwyżek nie dostają?
Ucieczka

Odpowiedz na te pytania

>Publicznie jawna księga kapitału zawierająca w sobie wszystkie świadectwa właśnosci, jest nam ludziom potrzebna do tego, żeby usunąć zgniliznę ze stosunków społecznych i pomóc wielu ludziom wydostać się z formy dzikiego zwierzęcia.
To już tylko demagogia, bez żadnego uzasadnienia

>Różnice społeczne są tak potężne, że każdy moralny człowiek winien je demaskować i pokazywać każdemu jak na widelcu, aż ten widok wywoła u wszystkich umysłową przemianę.
Są potężne, więc proponujesz ich ujawnienie i sprowokowanie rewolucji?
Ty proponujesz jeszcze większe różnice. Wyliczyłem ci to matematycznie, uciekłeś

>Oczywiście możesz twierdzić ze swoimi kolesiami,
Idź do psychiatry skoro widzisz jakichś moich kolesiów

>że panujące różnice społeczne są dobre,
Przestań wymyślać moje poglądy
Nie stać cię intelektualnie na poznanie prawdziwych moich poglądów i dyskusje z nimi to się zamknij

>Moje uzasadnienia nigdy do Ciebie nie dotrą,
Jak je napiszesz to dotrą
Trzy pytania na początku tego wpisu
Trzy ucieczki Hamerlika

>Nigdy nie pojmiesz o co mi chodzi, bo masz umysł naszych pradziadów.
Nigdy nie pojmę twoich postulatów mordowania starych ludzi głodem
Przykład Płocka

Czekam też aż wyjaśnisz:
>Nudzi mnie już twoja pogarda, tym jak mnie oceniasz nie bardzo się interesuję, bo wiem że za tą oceną stoją twoje biznesy.
Znów coś zmyśliłeś. JAKIE BIZNESY????

>Osadzasz mnie negatywnie dla hajsu,
Co????????
Znów zmyślasz, jaki hajs

ODPOWIEDZ

Jakie mam roszczenia wobec ciebie, bo napisałeś że mam

ODPOWIEDZ

I przeproś za kłamstwo o twoich studiach

>Jestem wrogiem waszych koncernów.

Mojego też?
Ty żałosny idioto

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
24-05-2022 18:19 
 0 na 2
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Skoro twierdzisz, że pracownicy jeśli będą wiedzieli ile ma właściciel firmy dostaną podwyżki, to dlaczego pracownicy Amazonu, wiedząc ile ma Bezos, podwyżek nie dostają?

Pracownicy Amazonu nie wiedzą nic o rozkładzie własności i przepływach pieniężnych w Amazonie.

Znają tylko parę mitów z telewizora, podsuniętych redaktorom przez dział PR Amazonu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-05-2022 18:28 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Skoro twierdzisz, że pracownicy jeśli będą wiedzieli ile ma właściciel firmy dostaną podwyżki, to dlaczego pracownicy Amazonu, wiedząc ile ma Bezos, podwyżek nie dostają?
>Pracownicy Amazonu nie wiedzą nic o rozkładzie własności i przepływach pieniężnych w Amazonie.
>Znają tylko parę mitów z telewizora, podsuniętych redaktorom przez dział PR Amazonu.

Czy pracownicy Amazona wiedzą kogo Hamerlik Konopka zmówił przeciw mnie?
Dobrze gdyby to przeczytali i wiedzieli że grozisz mi i zmawiasz kogoś ale kogo to nie waidkomo przeciw mnie.
24-05-2022 18:50 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
Czekam na odpowiedź

>>UZASADNIJ potrzebę tej księgi, to ją poprę
>Chętnie.
Czekam od 10 lat

PRZYKŁAD KRÓW!!!!!
Ile razy mam ci zadawać to samo pytanie
Jaką życiową decyzję byś zmienił, wiedząc ile krów ma mój teść.
Ucieczka

I drugie pytanie powtarzane wielekroć
Czy wybrałbyś pracę za 5000 euro u pracodawcy o którym wiedziałbyś, że ma yacht czy za 1000 euro u takiego, o którym wiesz, że ma kawalerkę na przedmieściu?
Ucieczka

Trzecie pytanie, także zadawane ci wielokrotnie
Skoro twierdzisz, że pracownicy jeśli będą wiedzieli ile ma właściciel firmy dostaną podwyżki, to dlaczego pracownicy Amazonu, wiedząc ile ma Bezos, podwyżek nie dostają?
Ucieczka

Odpowiedz na te pytania

>Publicznie jawna księga kapitału zawierająca w sobie wszystkie świadectwa właśnosci, jest nam ludziom potrzebna do tego, żeby usunąć zgniliznę ze stosunków społecznych i pomóc wielu ludziom wydostać się z formy dzikiego zwierzęcia.
To już tylko demagogia, bez żadnego uzasadnienia

>Różnice społeczne są tak potężne, że każdy moralny człowiek winien je demaskować i pokazywać każdemu jak na widelcu, aż ten widok wywoła u wszystkich umysłową przemianę.
Są potężne, więc proponujesz ich ujawnienie i sprowokowanie rewolucji?
Ty proponujesz jeszcze większe różnice. Wyliczyłem ci to matematycznie, uciekłeś

>Oczywiście możesz twierdzić ze swoimi kolesiami,
Idź do psychiatry skoro widzisz jakichś moich kolesiów

>że panujące różnice społeczne są dobre,
Przestań wymyślać moje poglądy
Nie stać cię intelektualnie na poznanie prawdziwych moich poglądów i dyskusje z nimi to się zamknij

>Moje uzasadnienia nigdy do Ciebie nie dotrą,
Jak je napiszesz to dotrą
Trzy pytania na początku tego wpisu
Trzy ucieczki Hamerlika

>Nigdy nie pojmiesz o co mi chodzi, bo masz umysł naszych pradziadów.
Nigdy nie pojmę twoich postulatów mordowania starych ludzi głodem
Przykład Płocka

Czekam też aż wyjaśnisz:
>Nudzi mnie już twoja pogarda, tym jak mnie oceniasz nie bardzo się interesuję, bo wiem że za tą oceną stoją twoje biznesy.
Znów coś zmyśliłeś. JAKIE BIZNESY????

>Osadzasz mnie negatywnie dla hajsu,
Co????????
Znów zmyślasz, jaki hajs

ODPOWIEDZ

Jakie mam roszczenia wobec ciebie, bo napisałeś że mam

ODPOWIEDZ

I przeproś za kłamstwo o twoich studiach

>Jestem wrogiem waszych koncernów.

Mojego też?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-05-2022 08:23 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Jestem wrogiem waszych koncernów.
>Mojego też?

Przede wszystkim, choć może troszkę bardziej władztwa Wenancjusza nad swoim lokajem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54913 punktów)
>>>Jestem wrogiem waszych koncernów.
>>Mojego też?
>Przede wszystkim, choć może troszkę bardziej władztwa Wenancjusza nad swoim lokajem.

Oj biedny ten mój koncern

Mam nadzieję, że Sonia nie ma siniaków na całym ciele, kiedy debil nie uznający "naszych" praw będzie ją zmuszał do podzielenia jej koncernu na mniejsze.

Przecież nie jest "robolką bez mienia" bo wtedy nie byłoby jej stać na podróż do Sobótki. Skoro bywała na czterech kontynentach, to musi mieć co najmniej koncern VW. Logiczne. Wg Hamerlika z pracy się tego nie da osiągnąć.

Kiedyś czekałem na autobus i na przystanek przyszedł pijak, zdjął spodnie i publicznie nasrał.
Hamerlik robi to samo na forum.

Pijak się ni ewstydził, bo nie rozumiał co robi. Hamerlik niestety też nie rozumie, że pochwała rosyjskich zbrodni na Ukrainie, idea powszechnego mordowania ludzi są niemoralne.

Wg niego niego rosyjski żołdak w Buczy spełnia moralny obowiązek, a niemoralne jest głosowanie w wyborach

Wolę tego pijaka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
25-05-2022 15:20 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Wolę tego pijaka

Szarleyu, gość się jednak zmienia.
Czy ty widzisz, co jak widzę?
Równo rok..

Hamerlik Konopka 26.05.2021, 11:40, 12:46 Cytat:
Mnie wasze prawo nie obowiązuje, potrafię policzyć (odsetki od zaległych alimentów) i nie mam zamiaru tego robić, nie potrzebuję tego ani nikt inny na kim mi zależy (..) Nie wypełniam waszych praw, mam je za nic(..) tobie może zdawać się, że wypełniam wasze prawo ale nie, nie kieruję się waszymi zasadami.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846241
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845947#w846326

Hamerlik Konopka 25.05.2022, 13:33
Cytat:
Prawo akurat szanuję (..)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,880712#w881050

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
24-05-2022 18:03 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Wiem już, że nie lubicie zastanawiać się na złożonymi konsekwencjami, dla Was liczy się tylko hajs, żeby go było tyle, żeby ze wszystkich ludzi uczynić swoich niewolników.


Wyjawisz w końcu kogo zmowiłes przeciw mnie?

Grozisz mi. A ja znów pytam kiedy Hamerlik Konopka przestanie zmawiac innych przeciw mnie.

Czy to już jest zorganizowana grupa? Czy ci ludzie są już na moim tropie?

Czy wyjawiasz wkoncu ta tajemnice !!!!

Chce wiedzieć czy jestem bezpieczny!!
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Chce wiedzieć czy jestem bezpieczny!!

Udajesz, że poczułeś się zagrożony więc jesteś raczej bezpieczny, bo co Ci grozi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-05-2022 18:19 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Chce wiedzieć czy jestem bezpieczny!!
>Udajesz, że poczułeś się zagrożony więc jesteś raczej bezpieczny, bo co Ci grozi?
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Odpowiesz na pytanie kogo już zmowiłes przeciw mnie?

Nie rozumiesz po polsku?

Grozisz mi. A ja już wielokrotnie pisałem do ciebie że nic ci nie wyjawię.

Więc teraz to ja pytam wyjaw kogo zmawaisz przeciw mnie.
Czy jest to już zorganizowana grupa? Czy jest to jeden czlowiek czy kilka.

Jest to utajone przez ciebie

A ja chce wiedzieć czy swoje groźby wobec mnie spelnies.

Nie rozumiesz? Grozisz mi.
24-05-2022 18:27 
 0 na 2
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Grozisz mi. A ja już wielokrotnie pisałem do ciebie że nic ci nie wyjawię.

Raczej Ty kłamiesz niż ja Ci groze.

Czym Ci grozę, tym, że nie uznam twoich praw?

Nigdy nie uznaję niesprawiedliwego i szkodliwego prawa, bo to żadne prawo nie jest a Ty uznajesz?

Mam gdzieś to co lub kto jest źródłem złego prawa. Złe prawo kategorycznie odrzucam i żadne tajne wybory czy groźby przymusowej egzekucji tego nie zmienią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-05-2022 18:32 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Grozisz mi. A ja już wielokrotnie pisałem do ciebie że nic ci nie wyjawię.
>Raczej Ty kłamiesz niż ja Ci groze.
>Czym Ci grozę, tym, że nie uznam twoich praw?

Bredzisz typie. Manipulancie.
Grozisz mi że jak ci nie wyjawie co mam to zmówisz innych żeby też tego nie uznali.

Co boisz?

Pytam kogo zmawaisz przeciw mnie . I przestań mi grozić Hamerliku Konopko że jak ci nie wyjawię swoich to zmówisz innych przeciw mnie.

Dotarło maipulancie!!??

Nic ci nie wyjawie ....nie wyludzisz od mnie info co mam....dotarło !!!!!!
25-05-2022 08:19 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Nigdy na to pytanie nie odpowiedziałeś.
>Odpowiadam.

Sprawdzam.

> Każda zbyt duża firma to społeczny problem, bo jej istnienie redukuje
> społeczeństwo zamiast je rozwijać.

Słowem wstępu ok. Ale nie jest to odpowiedz na moje pytanie.

> Za każdą zbyt dużą firmą, bez względu na to jakie zadania ta
> firma realizuje, stoi patologia stosunków społecznych.
> Moim celem jest niezbyt mała i niezbyt duża, umiarkowana koncentracja kapitału.

Wiadomo co jest twoim celem. Pytanie nadal bez odpowiedzi.

> W moim świecie nie miejsca dla waszych koncernów podobnież jak dla władzy centralnej.
> Możesz temu przeczyć i wyrażać przekonanie, że totalna koncentracja własności
> i potężna władza centralna są najlepszym co przytrafiło się ludzkości ale
> ja nigdy tego poglądu nie przyjmę

Czyjeś przyjmowanie, czy nie przyjmowanie nie było treścią pytania.

>Powiem Ci jakie są moje plany dla rur takich jak Nord Stream.
>Calkowita destrukcja.

Nie rozmawiamy o aspektach geopolitycznych. Rozmawiamy o dobrze prosperujacych, dajacych korzyści społeczne firmach czy przedsięwzięciach: kopalni, rurociągu, rafinerii, uprawnym polu.
Co z ich podziałem? Jak dzielić, żeby nie umniejszać wartości sum składników?

>Nord Stream to czyste zło (ciach).

Nie na temat.

> Wiem już, że nie lubicie zastanawiać się na złożonymi
> konsekwencjami, dla Was liczy się tylko hajs, żeby go było tyle, żeby
> ze wszystkich ludzi uczynić swoich niewolników.

Ucieczka w ad personam. A odpowiedzi wciąż brak i tak pewnie dalej bedzie.

>Jestem wrogiem waszych koncernów.
>Szczęśliwy będę dopiero wtedy kiedy ich rynkowa wartość wpadnie do ZERA.
>Czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

Nie, gdyż jak przypuszczałem wczesniej, to tylko strumień nieświadomości.
A merytorycznej odpowiedzi na moje pytanie, wciąż brak.

> Co z Was za wizjonerzy skoro nie potraficie zrozumieć ile
> nienawiści wśród ludzi potrafi zrodzić egzystencja waszych
> globalnych koncernów?

Ucieczka w oskarżanie ludzi wokół i obarczanie ich plagami egipskimi. Jak zwykle
A pytanie brzmiało: w jaki sposób skomplikowany zakład pracy, długa rura przesyłowa z gazem, spore pole lub kopalnia, nie stracą na wartości po ich podziale na mniejsze części.
Lub zgoła - jak wg ciebie tym podziałem nie zostaną popsute.


Posłucham merytorycznej odpowiedzi ale uprzedzam, że kolejnego strumienia nieświadomosci pana H może nie chceć mi się czytać.

A i jeszcze zostało ci pokazać światu na siłę dobra zgromadzone przez farmera, czy szarleya.
Przypuszczam, że nie będą zasłaniać się głupawym:

- "nie wiem ile mam na koncie łącznie z długami i kapitałem"

- "nie zamierzam liczyć odsetek od zaległych alimentów, nikt nie potrzebuje tego robić, ale.. wszystko spłaciłem".




Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365