Racjonalista - Strona głównaDo treści
Galeria pięknych ludzi

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
06-06-2022 12:49Czarownica11 (73 punktów)Galeria pięknych ludzi
Niesamowicie zaimponował mi gość z Ameryki, o którym nakręcili dokument na Netflix.
Gość od młodych lat razem z dziadkiem konstruował i budował urządzenia do nasłuchu kosmosu w swoim domu. Przez lat chyba 40.

1. Za pasję
2. Za mienie w dupie tego co o nim ludzie pomyślą
3. Za życie swoim życiem
4. Za pomysł
5. Za wytrwałość
6. Za to, że psu na budę do było, ale jaką miał frajdę i zrobił to dla siebie

Największym szacunkiem i uznaniem mojej skromnej osoby mogą cieszyć się tacy właśnie ludzie.

I to jest sens życia na tym j****ym kontrolowanym grajdole.

God bless You Man.

Oby takich więcej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
> zaimponował mi gość z Ameryki, od młodych lat razem z dziadkiem konstruował i budował urządzenia do nasłuchu kosmosu w swoim domu. Przez lat 40.
>1. Za pasję
>2. Za mienie w dupie tego co o nim ludzie pomyślą
>3. Za życie swoim życiem
>4. Za pomysł
>5. Za wytrwałość
>6. Za to, że psu na budę do było, ale jaką miał frajdę i zrobił to dla siebie
>Największym szacunkiem i uznaniem mojej skromnej osoby mogą cieszyć się tacy właśnie ludzie.
taki jestem, a żadna mnie nie chce, Twoje rady są psu na budę
Czarownica11 (73 punktów)

>taki jestem, a żadna mnie nie chce, Twoje rady są psu na budę

Tamten gość był gejem, znalazł sobie faceta. Spróbuj i ty
06-06-2022 18:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>taki jestem, a żadna mnie nie chce, Twoje rady są psu na budę
>Tamten gość był gejem,
nie znam żadnego geja, ale trzeba przyznać, że sa ponad normę twórczy np Leonardo da Vinci

>znalazł sobie faceta. Spróbuj i ty
mialbym wieksze szansę niż u kobiet, niejeden mnie podrywał a żadna kobieta. Geje wiedza które ciacho jest dobre
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Geje wiedza które ciacho jest dobre
Ci jednak umierają bezpotomnie...


cr
08-06-2022 13:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Geje wiedza które ciacho jest dobre
>Ci jednak umierają bezpotomnie...
Perło nasza, skąd oni są, przecież nie z genów (bo by dawno wymarli)
widocznie świat ich do czegoś potrzebuje, zjawisko to wystepuje i u innych zwierząt
a że umierają bezpotomnie, nadmiernie sie skupiamy na JA, ktore jest iluzją
życie jest jak fala, wyłania sie z oceanu, wzrasta, trwa, po czym maleje i zanika w oceanie. Zycie wyszło z oceanu i wróciło do oceanu
ja jestem trwaniem rodziców, dziadków, pradziadkow ... Nie ma mnie, jestem tylko falą, trwaniem Ewy i Adama z raju
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Geje wiedza które ciacho jest dobre
>>Ci jednak umierają bezpotomnie...
>Perło nasza, skąd oni są, przecież nie z genów (bo by dawno wymarli)
I dlatego na koniec swojego komentarza tak wywracam oczami, o tak:

>widocznie świat ich do czegoś potrzebuje,
Że niby świat się nie może mylić?
To czemu my, jego części, możemy?

>Zycie wyszło z oceanu i wróciło do oceanu
Wkrótce pojadę nad morze, może też wrócę...

>jestem tylko falą
Wolałbyś być alfą?


cr
08-06-2022 15:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Geje wiedza które ciacho jest dobre
>>>Ci jednak umierają bezpotomnie...
>>Perło nasza, skąd oni są, przecież nie z genów (bo by dawno wymarli)
>I dlatego na koniec swojego komentarza tak wywracam oczami, o tak:
podoba się ale nie wiem co to znaczy (poszukam w internecie znaczenie co niektórych emotikonek)

>>widocznie świat ich do czegoś potrzebuje,
>Że niby świat się nie może mylić?
jest tak jak ma być (nie może się mylić)

>To czemu my, jego części, możemy?
ty się nie mylisz, postępujesz, myślisz, dokładnie tak jak powinnaś

>>Zycie wyszło z oceanu i wróciło do oceanu
>Wkrótce pojadę nad morze, może też wrócę...
morze powinno być w górach (na południu), mocno zasolone, by nie można było utonąć, a góry na północy (dłużnej snieg)

>>jestem tylko falą
>Wolałbyś być alfą?
wolałbym być perłą, ona nic nie musi, bycie alfa jest wymagające, wysokie oczekiwania otoczenia, wiele coś od ciebie chce
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>Geje wiedza które ciacho jest dobre
>>>>Ci jednak umierają bezpotomnie...
>>>Perło nasza, skąd oni są, przecież nie z genów (bo by dawno wymarli)
>>I dlatego na koniec swojego komentarza tak wywracam oczami, o tak:
>podoba się ale nie wiem co to znaczy (poszukam w internecie znaczenie co niektórych emotikonek)
A i u nas był wątek, a w nim różne pomysły.

>>>widocznie świat ich do czegoś potrzebuje,
>>Że niby świat się nie może mylić?
>jest tak jak ma być (nie może się mylić)
>>To czemu my, jego części, możemy?
>ty się nie mylisz, postępujesz, myślisz, dokładnie tak jak powinnaś
Chyba zrobiłeś unik.

>>>Zycie wyszło z oceanu i wróciło do oceanu
>>Wkrótce pojadę nad morze, może też wrócę...
>morze powinno być w górach (na południu), mocno zasolone, by nie można było utonąć, a góry na północy (dłużnej snieg)
Się mi wydaje, czy z tą roszadą zabrnąłeś w sprzeczność?

>>>jestem tylko falą
>>Wolałbyś być alfą?
>wolałbym być perłą, ona nic nie musi,
Perła musi dbać o zachowanie status quo; podobnie jak te w szkatułce, które potrzebują konserwacji oraz uwagi przy użytkowaniu.

> bycie alfa jest wymagające, wysokie oczekiwania otoczenia, wiele coś od ciebie chce
Przejmowanie się wymaganiami otoczenia zbliża do sukcesu.


cr
08-06-2022 18:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>Geje wiedza które ciacho jest dobre
>>>>>Ci jednak umierają bezpotomnie...
>>>>Perło nasza, skąd oni są, przecież nie z genów (bo by dawno wymarli)
>>>I dlatego na koniec swojego komentarza tak wywracam oczami, o tak:
>>podoba się ale nie wiem co to znaczy (poszukam w internecie znaczenie co niektórych emotikonek)
> A i u nas był wątek, a w nim różne pomysły.
(pożyteczny link, dzięki)

>>>>widocznie świat ich do czegoś potrzebuje,
>>>Że niby świat się nie może mylić?
>>jest tak jak ma być (nie może się mylić)
>>>To czemu my, jego części, możemy?
>>ty się nie mylisz, postępujesz, myślisz, dokładnie tak jak powinnaś
>Chyba zrobiłeś unik.
ta ikonka wg instrukcji oznacza strapienie, się nie zgodze, fakt że "wszystko jest tak jak ma być" jest uwalniające

>>>>jestem tylko falą
>>>Wolałbyś być alfą?
>>wolałbym być perłą, ona nic nie musi,
>Perła musi dbać o zachowanie status quo; podobnie jak te w szkatułce, które potrzebują konserwacji oraz uwagi przy użytkowaniu.
jak sie konserwuje? natłuszcza? a może w słonej wodzie

>> bycie alfa jest wymagające, wysokie oczekiwania otoczenia, wiele coś od ciebie chce
>Przejmowanie się wymaganiami otoczenia zbliża do sukcesu.
do zaburzenia snu. Sen w utrzymaniu szczęścia, zdrowia, też umyslowego, ważniejszy od diety czy sportu. Czy Ty śpisz 8 godz (tak sie konserwuje perły, przez sen, czy to nie jest przyjemne) Jak się budzisz i musisz sie napić kawy to znaczy, niewyspana
www.youtube.com/watch?v=xM6rI4FQJO0 Budzikom śmierć
www.youtube.com/watch?v=lSO8lD3e2xU Urszula - Na Sen
quick (6853 punktów)
>I to jest sens życia na tym j****ym kontrolowanym grajdole.
Co to znaczy kontrolowanym?

Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
06-06-2022 18:17 
 Ocena 1 na 1
Czarownica11 (73 punktów)
>>I to jest sens życia na tym j****ym kontrolowanym grajdole.
>Co to znaczy kontrolowanym?
>
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.

>
Sprawdź w google.
quick (6853 punktów)
>>>I to jest sens życia na tym j****ym kontrolowanym grajdole.
>>Co to znaczy kontrolowanym?
>>
Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.

>>
> Sprawdź w google.
Sprawdziłem, same bzdury.

Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365