Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem szympansem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
10-02-2023 08:26okragly (21676 punktów)jestem szympansem
dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty w zasłoniętym urządzeniu i uczono kolejnych kroków, jak się do niego dostać. Gdy odsłaniano urządzenie, szympansy szybko znajdowały drogę na skróty, nie przejmując się wyuczoną, niepotrzebnie skomplikowaną procedurą. a ludzkie dzieci trzymały się opanowanej umiejętności, nawet widząc, że zupełnie niepotrzebnie niektóre z tych rzeczy robią.

my jesteśmy niewolnikami bo wierzymy w to co nam powiedzą patoelity, mamy to z raju, ale tam byliśmy rodziną która nam dobrze życzyła, dzisiaj nasze spoleczne umiejetności z raju są zawłaszczone dla swojej korzyści przez patoelity, mowią nam, co mamy myślec, robić, i jak, i my to lykamy, jak dzieci z doświadczenia, patrz Ukraina, dlatego patoelity wydają miliardy na propagandę i nie są to pieniądze stracone, wręcz odwrotnie, reklama dźwignią handlu. Na każdym kroku mamy informacje patoelit co mamy myśleć, jak postepować i my to realizujemy, patrz Rosja, my myślimy jak każą patoelity byśmy myśleli, a prawda? Dlatego my są niedorozwojki, niewolnicy pana

moją zaletą jest moja wada, jestem szympansem, nie uznaje autorytetów (gadających głów) i zapominam co mnie nauczyły patoelity
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14789 punktów)
>dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty
ANKIETA
www.racjonalista.pl/forum.php/s,898632#w898854


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
maurice_ (747 punktów)

>moją zaletą jest moja wada, jestem szympansem, nie uznaje autorytetów (gadających głów) i zapominam co mnie nauczyły patoelity

Czyli postmodernista?

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365