Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy każdy człowiek powinien mieć zaszyfrowany portfel?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
03-05-2023 00:30Hamerlik Konopka (19903 punktów)Czy każdy człowiek powinien mieć zaszyfrowany portfel?
Ocena -1 na 1
Zaszyfrowany czyli taki, z którego korzystać może tylko jego właściciel znający hasło i żaden człowiek więcej.

Są tacy, którzy uważają, że władza, funkcjonariusze państwa, urzędnicy powinni mieć dostęp do portfeli wszystkich obywateli ale ja tego nie uważam.

Uważam natomiast, że organizmy złożone mają większe zdolności przetrwania od organizmów prostych i że do wykształcenia organizmu złożonego potrzeba silnych komórek, z których każda musi mieć zapewnione dobre warunki rozwoju.
Uważam także, czego dowiódł rozwój społeczeństw religijnych, że dbałość o każdą komórkę daje organizmowi siłę.

Uważam też, że w społeczeństwach kapitalistycznych przemoc egzekucyjna nie przywraca żadnej sprawiedliwości lecz stanowi narzędzie wyzysku.

Sądzę, że fundamentem czystego, nieskażonego kapitalizmu jest dobrowolność wszystkich jego uczestników. Tam gdzie zaczynają się groźby i przemoc tam powstaje skażenie kapitalistycznego społeczeństwa.

Ktoś mi tu powiedział, że kapitalizm nie może istnieć bez groźby wzajemnej przemocy. Prawdopodobnie w to wierzył ale zupełnie mylił się.

Co Wy na ideę zaszyfrowania każdego portfela?
Z respektu dla każdego człowieka.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
.
>Co Wy na ideę zaszyfrowania każdego portfela?
>Z respektu dla każdego człowieka.
.

Bądź szczery dla swojego otoczenia:

>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

Powiedz im pod nazwiskiem imieniem swoje groźby. Tak jak i mi groziłes.
I przekonaj się czy dla ludzi ważne jest to co posiadasz czy wiedza o tobie że grozisz innym.
I chcesz siła wyłudzic informacje co posiadają.

Przekonaj się czy ważne jest to co masz czy jaki jesteś.


Twoja córka skorzystała z prawa by mieć równe szanse z tobą. Skutecznie.
Odzyskala co jest naLezne od ciebie.
A ty MUISAŁES swoje córce płacić.

Nnaczyj to było wniosek? Kto nie chciał byś żył na jego koszt? I dlaczego był potrzebny sąd prawo.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedz im pod nazwiskiem imieniem swoje groźby. Tak jak i mi groziłes.

Nieuznanie cudzych tajnych i nieopodatkowanych posiadłości nie jest żadną groźbą tylko moralnym obowiązkiem każdego rozwiniętego człowieka.

To może być przestawiane jako groźba tylko w prymitywnej, odzwierzęcej kulturze, do której najwyraźniej próbujesz się odwołać.

W swoich manipulatywnych wywodach próbujesz wciąż posiłkować się prymitywnymi emocjami ludzi i to jest naprawdę małe.

No ale nie mogę Ci tego zabronić.
Walczysz niniejszym o swoje hajsy i posiadłości zyskane w niesprawiedliwym świecie.

Mogę jedynie wyciągnąć do Ciebie rękę, zasłonić dłonią twoja twarz i powiedzieć - NIE, ODMAWIAM ULEGŁOŚCI WOBEC WASZEJ NISKIEJ "KULTURY" - jeśli w ogóle to można nazwać kulturą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2023 09:57 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>Nieuznanie cudzych tajnych i nieopodatkowanych posiadłości nie jest żadną groźbą

Naucz się najpierw polszczyzny folksdojczu zanim wejdziesz na polskojęzyczne forum
Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności. z wszelkich kontekstów wynika, że jest prawem do zaboru (kradzieży) i niszczenia

Napisz jasną, zrozumiałą definicję
Napisz jak ma się to nieuznawanie własności do mojego sadu

>tylko moralnym obowiązkiem każdego rozwiniętego człowieka.
Nie pisz o moralności, skoro handlujesz narkotykami wśród dzieci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-05-2023 11:28 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności.

Zabraniam Ci przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności.

W przyszłości, bo jeszcze nie teraz, jeśli twój policjant lub komornik, na twój wniosek o waszego ideologicznego sędziego podejmie się takiej przymusowej egzekucji, to chwyce go za rękę i powiem mu - NIE, NIE WOLNO CI, ZABRANIAM!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności.
>Zabraniam Ci przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności.

CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?
Napisz ZROZUMIAŁĄ definicję a nie tłumaczysz bełkot, bełkotem

>jeśli twój policjant
Twoja córka - k***a

>lub komornik,
Nie mam komornika

>na twój wniosek o waszego ideologicznego sędziego podejmie się takiej przymusowej egzekucji,
CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?

>to chwyce go za rękę i powiem mu - NIE, NIE WOLNO CI, ZABRANIAM!
I co dalej?
Co to oznacza w praktyce?

Bo ja to rozumiem tak:
Jeśli ktokolwiek wejdzie do mojego sadu ścinać drzewa, bo tak mu się podoba a ja wezwę policję, to ty przemocą powstrzymasz policjanta żeby złodziej mógł bezkarnie niszczyć

TaK/nie?

Przyznajesz się do dilowania narkotyków w podstawówkach?
Pozwoliłeś każdemu tak o sobie pisać, więc...
Ile z tych dzieci już przedawkowało?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
03-05-2023 18:28 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Naucz się najpierw polszczyzny folksdojczu zanim wejdziesz na polskojęzyczne forum

Jesteś starogwardzista, zakorzenionym w prymitywnej kulturze i nie rozumiesz jaka będzie przyszłość ludzkości dlatego mnie tak atakujesz.

Choćbyś się stał możliwe najbardziej agresywny zmian nie powstrzymasz. One, chcąc nie chcąc, nadejdą i odmienią twoje życie a Ty przystosujesz się do nich i nie stanie Ci się żadna krzywda.

Jedyne co Ci się wydarzy to świadomość, że nie Ty tu rządzisz i że nie masz kontroli, choć przez chwilę czułeś, że ja masz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że nie stać cię na podróż do Peru z jednej wypłaty
Napisałeś, że nie masz oszczędności
Napisałeś, że byłeś w Peru

Nie widzisz sprzeczności?
Bo jesteś kłamcą bez honoru

Przyłapany na kłamstwie ucieczką wypierasz się własnych słów

Ucieczka
Rzucanie gównem
Mantra
Ucieczka
Rzucanie gównem
Mantra
Ucieczka
Rzucanie gównem
Mantra
Ucieczka
Rzucanie gównem
Mantra
Ucieczka
Rzucanie gównem
Mantra

>>Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności.
>Zabraniam Ci przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności.

CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?
Napisz ZROZUMIAŁĄ definicję a nie tłumaczysz bełkot, bełkotem

>jeśli twój policjant
Twoja córka - k***a

>lub komornik,
Nie mam komornika

>na twój wniosek o waszego ideologicznego sędziego podejmie się takiej przymusowej egzekucji,
CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?

>to chwyce go za rękę i powiem mu - NIE, NIE WOLNO CI, ZABRANIAM!
I co dalej?
Co to oznacza w praktyce?

Bo ja to rozumiem tak:
Jeśli ktokolwiek wejdzie do mojego sadu ścinać drzewa, bo tak mu się podoba a ja wezwę policję, to ty przemocą powstrzymasz policjanta żeby złodziej mógł bezkarnie niszczyć. Jesteś miłośnikiem złodziejstwa

TaK/nie?
Ucieczka

>Jedyne co Ci się wydarzy to świadomość, że nie Ty tu rządzisz
Kim rządzę, idioto, synu kretyna?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo ja to rozumiem tak:
>Jeśli ktokolwiek wejdzie do mojego sadu ścinać drzewa, bo tak mu się podoba a ja wezwę policję, to ty przemocą powstrzymasz policjanta żeby złodziej mógł bezkarnie niszczyć. Jesteś miłośnikiem złodziejstwa
>TaK/nie?

Ja to rozumiem inaczej, a mianowicie tak, że ulegniecie nowej kulturze, nowym normom społecznym i wyjawicie publicznie wszystkie swoje posiadłości.

Wtedy nie będziemy mieli już żadnego problemu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2023 19:40 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że nie stać cię na podróż do Peru z jednej wypłaty
Napisałeś, że nie masz oszczędności
Napisałeś, że byłeś w Peru

Nie widzisz sprzeczności?
Bo jesteś kłamcą bez honoru

Przyłapany na kłamstwie ucieczką wypierasz się własnych słów

>>Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności.
>Zabraniam Ci przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności.

CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?
Napisz ZROZUMIAŁĄ definicję a nie tłumaczysz bełkot, bełkotem

>lub komornik,
Nie mam komornika

>na twój wniosek o waszego ideologicznego sędziego podejmie się takiej przymusowej egzekucji,
CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?

>to chwyce go za rękę i powiem mu - NIE, NIE WOLNO CI, ZABRANIAM!
I co dalej?
Co to oznacza w praktyce?

Bo ja to rozumiem tak:
Jeśli ktokolwiek wejdzie do mojego sadu ścinać drzewa, bo tak mu się podoba a ja wezwę policję, to ty przemocą powstrzymasz policjanta żeby złodziej mógł bezkarnie niszczyć. Jesteś miłośnikiem złodziejstwa

TaK/nie?
Ucieczka

>Jedyne co Ci się wydarzy to świadomość, że nie Ty tu rządzisz
Kim rządzę, idioto, synu kretyna?

>Ja to rozumiem inaczej, a mianowicie tak, że ulegniecie nowej kulturze,
Już napisałeś na czym ta nowa kultura polega
Pracownik połowie pracy ma prawo odejść z miejsca pracy zostawiając innych na pewną śmierć
Chirurg ma prawo odejść od stołu w połowie operacji
Dróżnik przed nadjeżdżającym pociągiem,
mechanik w połowie naprawy wentylatora w kopalni a strażak w połowie akcji

Napisałeś, że twoja kultura polega na obronie złodziei przed policją
tylko nie pipc, że mieszkanie twojej matki jest jawne bardziej niż mój dom, bo znów udowodnisz tylko tyle, że stara Haerlikowa jest zwiędłą dziwką
03-05-2023 13:59 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Powiedz im pod nazwiskiem imieniem swoje groźby. Tak jak i mi groziłes.
>Nieuznanie cudzych tajnych i nieopodatkowanych posiadłości nie jest żadną groźbą tylko moralnym obowiązkiem każdego rozwiniętego człowieka.

Wyłudzic kłamco chcieles odemnie co posiadam grożac że jak tego nie zrobię to zamówisz jakich obcych ludzi przeciw mnie.

I bandyta jeszcze nazwałeś. Ale ja się ciebie i twoich kolesi nie boje.

Ważne by każdy wiedział że pod groźba chciałeś wyłudzić co posiadam.

>Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI

.
>Mogę jedynie wyciągnąć do Ciebie rękę, zasłonić dłonią twoja twarz i powiedzieć - NIE, ODMAWIAM ULEGŁOŚCI WOBEC WASZEJ NISKIEJ "KULTURY" - jeśli w ogóle to można nazwać kulturą.

Powiedz to pod nazwiskiem i imieniem do kogoś.



Powiedz im pod nazwiskiem imieniem swoje groźby. Tak jak i mi groziłes.
I przekonaj się czy dla ludzi ważne jest to co posiadasz czy wiedza o tobie że grozisz innym.
I chcesz siła wyłudzic informacje co posiadają.

Przekonaj się czy ważne jest to co masz czy jaki jesteś.


Twoja córka i jej matka nie uległy tobie decyzja sądu wg prawa myślałeś podzielić się z nią .
Przed sądem sobie tak mnie pogrywaleś.
.czego się boisz?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wyłudzic kłamco chcieles odemnie co posiadam grożac że jak tego nie zrobię to zamówisz jakich obcych ludzi przeciw mnie.

Niczego nie chciałem wyłudzić, jeśli mam uznać twoje posiadłości, to wiedza o nich mi się należy.

Jeśli nie wyjawisz przede mną i innymi swoich posiadłości, to nigdy ich nie uznam i każdego przekonam, że uznanie twojej tajnej i nieopodakowanej właśnosci jest głęboko niemoralne.

Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Myślę, że rozumiesz mój przekaz a jeśli uważasz, że na bazie waszej prymitywnej kultury masz inne prawa niz te, które tu określam, to wiedz, że mam to w dupie, podobnież jak waszą prymitywną tfuu "kulturę".

I co teraz?
Napiszesz wniosek do waszego sądu o ukaranie mnie, za podważanie waszych prymitywnych, odzwierzęcych norm społecznych?

Wtedy znajdą się ludzie, którzy mnie od waszych prymitywnych łap uwolnią, bo wasza "kultura" gnije i zdycha. Niedługo już nikt nie stanie w jej obronie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2023 21:05 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.
>prymitywną tfuu "kulturę".

>I co teraz?

Jak to co.
Swojej córki nie przekonałeś i nie przekonasz. Twoja córka uznaje to co mam. Już ci pisałem ona nie jest taka jak jej ojciec czyli ty.

Jest jej bliżej do mnie i nie będzie nikogo po swoim ojcu nazywać bandyta.

I co teraz? Skoro twoja córka uznaje to co mają inni? W tym ja?

Jesteś w dupie. I jak zwykle zaczniesz i skończysz na mnie.

Wyżej nie podskoczysz.
Robimy wyliczankę kogo jeszcze nie przekonasz?

To ja pierwszy. Matka twojej córki.

Namdminie że sąd przekonał ciebie że masz płacić swojej córce. A ty kogo przekonasz wyłudzaczu?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A ty kogo przekonasz wyłudzaczu?

Wszystkich, włącznie z Tobą.
W końcu nawet Ty ustapisz dla świętego spokoju i tak będzie dobrze dla wszystkich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2023 21:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>A ty kogo przekonasz wyłudzaczu?
>Wszystkich, włącznie z Tobą.
>W końcu nawet Ty ustapisz dla świętego spokoju i tak będzie dobrze dla wszystkich.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Nie. Bo twojej córki nie. A ona uznaje to co mam.

I co teraz? Znów cię zatkało? Nie wyłudzisz informacji. Córki nie przekonasz.
. Już ci pisałem ona nie jest taka jak jej ojciec czyli ty.

Jest jej bliżej do mnie i nie będzie nikogo po swoim ojcu nazywać bandyta.

I co teraz? Skoro twoja córka uznaje to co mają inni? W tym ja?

To kto następny?

Córka nie.
Jej matka nie.
Koledzy z pracy nie

Co teraz zrobisz. Grzecznie odłożysz telefon ?

Będę cię uczył kultury. Tak jak z bandyta.

Nauczyłem cię jednego nauzce resztę .
A reszty nauczą się ludzie włącznie z twoja córka.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie. Bo twojej córki nie. A ona uznaje to co mam.

Nie, ona jest młoda i boi się Was jedynie. Nie jest jeszcze ukształtowana ale nie wierzę, żeby ostatecznie stanęła po stronie waszych "wartości".

To się jeszcze okaże.

No dobrze, starej gwardii może nie przekonam ale być może da się ją złamać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-05-2023 22:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie. Bo twojej córki nie. A ona uznaje to co mam.
>Nie, ona jest młoda i boi się Was jedynie. Nie jest jeszcze ukształtowana ale nie wierzę, żeby ostatecznie stanęła po stronie waszych "wartości".

I co teraz widzisz jak miękniesz. A jeszcze chwilę temu mi groziłes. I jeszcze butnie zapytałeś i co teraz

To ja się pytam.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

>To się jeszcze okaże.

Już się okazało. Córki swojej nie przekonasz. Ona nie jest taka jak ty . Nie będzie mnie bandyta nazywac jak jej ojciec .

No ci nie powiem . A ty jej nie przekonasz

>No dobrze, starej gwardii może nie przekonam ale być może da się ją złamać.

Córka nie przekonasz
Jej matki
Kolegów

I co cwaniaku internetowy?

Odłóż komórke grzecznie . Bo jutro córka będzie cię kultury uczyć .

Lekcja pierwsza.

Gdy będziesz jej patzryl w oczy nie zobaczysz odbicia sowjej moralności zgniłej, wyzywającej mnie od bandytów

Zobaczysz tam ludzi jak ja. A gdy będziesz chcial ja przekonać. Ona nauczy cię tego jak się zachować.

Twoja córka uczy cię od dziecka.

Otrzymała co jej należne od ciebie przez sąd.
Teraz będzie cię uczyć kultury

A teraz będzie uczyć cię uznawać to co mają inni bez wyzywania ich od bandytów ja ty .

I co teraz?
04-05-2023 00:14 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co teraz?

Nic, dzień jak co dzień.
I tak sobie płynie to życie.
Tylko jedno jest pewne.
Ja i Ty nie jesteśmy z tej samej gliny, nie należymy do tej samej kultury, nie tworzymy razem społeczeństwa.

Wy sobie żyjecie w jakiś tam sposób a ja w inny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 15:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>I co teraz?
>Nic, dzień jak co dzień.

I co?
Taki butny byłeś wczoraj po swojej deklaracji wyludzaczu.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Kogo przekonałeś?

Bo córki sowjej nie przekonasz i nie przekonałeś. Nie jesteś i nie będzie tobą
. Nie będzie mnie bandyta nazywac jak jej ojciec .

No ci nie powiem . A ty jej nie przekonasz

Wczoraj buta dziś pokora.

To osoby których nie przekonasz:

Czyli towjej córki
Jej matki twoich kolegów
Współpracowników

Dokładam chętnie racjonalistke.
Jej też nie przekonasz.

Zadaj je to samo bełkotliwe pytanie co mi tak nanpozcatek.....chyba się nie boisz.?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>I co teraz?
>>Nic, dzień jak co dzień.
>I co?
>Taki butny byłeś wczoraj po swojej deklaracji wyludzaczu.

Teraz Ty się zrobiłeś butny.

Poczułeś, wiatr w żaglach?
Poczułeś, że szwadron kolesi i koleżanek w interesach murem za Tobą stoi?
Wyczules, że wszyscy są do Ciebie ideowo podobni i nabrałes pewności siebie?

Poczekam na moment, w którym spora grupa ludzi uświadomi sobie, że ciężko pracuje i niczego nigdy nie osiąga, bo wszystko co stworzy w cudowny sposób wyparowuje a potem objawia się w telewizorze w widoku luksusowych willi za 100 milionów.

Nikt przecież nie będzie wiecznie głupi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Poczekam na moment, w którym spora grupa ludzi uświadomi sobie, że ciężko pracuje i niczego nigdy nie osiąga,

Krew naszą długo leją katy,
Wciąż płyną ludu gorzkie łzy,
Nadejdzie jednak dzień zapłaty,
Sędziami wówczas będziem my!/bis

Dalej więc, dalej więc, wznieśmy śpiew.
Nasz sztandar płynie ponad trony,
Niesie on zemsty grom, ludu gniew,
Przyszłości rzucając siew.
A kolor jego jest czerwony,
Bo na nim robotnicza krew!/bis

Choć stare łotry, nocy dzieci,
Nawiązać chcą starganą nić,
Co złe, to w gruzy się rozleci,
Co dobre, wiecznie będzie żyć!/bis

Dalej więc...

Porządek stary już się wali,
Żywotem dla nas jego zgon.
Będziemy wspólnie pracowali
I wspólny będzie pracy plon!/bis

Dalej więc...

Hej, razem bracia, do szeregu!
Z jednaką myślą, z dłonią w dłoń!
Któż zdoła wstrzymać strumień w biegu,
Czyż jest na świecie taka broń?/bis

Dalej więc...

Precz z tyranami, precz z zdziercami!
Niech zginie stary, podły świat!
My nowe życie stworzym sami
I nowy zaprowadzim ład!/bis


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Precz z tyranami, precz z zdziercami!
>Niech zginie stary, podły świat!
>My nowe życie stworzym sami
>I nowy zaprowadzić ład!/bis

Przynajmniej już trochę lepiej rozumiesz jak doszło do rozwoju komunizmu i pewnie wiesz już, że ten z waszego kapitalistycznego dobrobytu nie wyrósł.

Komu jest dobrze ten nie ma żadnej motywacji do zmiany.

Wszystko zależy od tego jak się komu powodzi.

Nikt za mną nie stanie, jeśli wasza ideologia wszystkim zapewni dobrobyt.

Pytanie co zwycięży, czy wspólny rozwój czy chciwość.

Ja wiem już co zwycięży, bo istnieje tylko jeden kierunek dla rozwoju waszego ładu społecznego.

Chyba, że stworzycie publicznie jawną księgę kapitału. Tylko to może uratować wasze porządki i kapitalistyczne rządy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 18:53 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Byłeś w Peru?
Nie z oszczędności i nie z jednej wypłaty
Czyli w akcji wonowii

Jakoś nie widzę innego źródła, chyba że handlujesz narkotykami
Ale skoro nie poradzisz odpowiedzieć na tak proste pytanie....

>Przynajmniej już trochę lepiej rozumiesz jak doszło do rozwoju komunizmu i pewnie wiesz już, że ten z waszego kapitalistycznego dobrobytu nie wyrósł.

Za to ty gówno rozumiesz
Wydaje ci się że jak naubliżasz człowiekowi, który żyje z pracy i pracą się czegoś dorobił, to inni robotnicy pójdą mu to zabrać. Nie, inni robotnicy w twoim Berlinie mają na głowie planowanie wczasów na Majorce lub w Grecji. A inni robotnicy w mojej wsi będą przed tobą bronić swoich domów przed twoim wywłaszczeniem, tak jak twoja mamusia, która nie ma pojęcia, co tu piszesz

Wydaje ci się, że jak robotnikowi zabronisz budowania domu, to pójdzie za tobą

Wydaje ci się, że jak zamkniesz fabryki i pozwolisz zabijać ludzi przy pracy, to robotnicy za tobą pójdą

Żyjesz w odrealnionym świecie, w którym pracownik buduje dom na krzywdzie innego pracownika

Mantra
ucieczka
rzucanie gównem
Taki argumentami nie przekonałeś nikogo

>Komu jest dobrze ten nie ma żadnej motywacji do zmiany.
Zapytaj 100 przypadkowych niemieckich robotników, czy chcą zmian proponowanych przez ciebie

Ojjjj, za dużo wysiłku jak na lenia

>Wszystko zależy od tego jak się komu powodzi.
Mnie się dobrze powodzi, zapracowałem na to
Tobie się dobrze powodzi, bo żresz niemiecki socjal
Soni się dobrze powodzi bo ma akcje wonowii

>Nikt za mną nie stanie, jeśli wasza ideologia wszystkim zapewni dobrobyt.
Czyja ideologia?
Sonia daje za kasę? zmyślaj dalej

>Pytanie co zwycięży, czy wspólny rozwój czy chciwość.
Wspólny rozwój przeciwko twojej chciwości

>Ja wiem już co zwycięży, bo istnieje tylko jeden kierunek dla rozwoju waszego ładu społecznego.
Naszego? Ty z niego żresz aż ci się ulewa

>Chyba, że stworzycie publicznie jawną księgę kapitału.
O tym już rozmawialiśmy i udowodniłeś, że ta księga jest ci zbędna
Mnie ten twój dowód wystarczy
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
To jest dowód, że księga kapitału jest ci zbędna


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Przynajmniej już trochę lepiej rozumiesz jak doszło do rozwoju komunizmu i pewnie wiesz już, że >ten z waszego kapitalistycznego dobrobytu nie wyrósł.
>Komu jest dobrze ten nie ma żadnej motywacji do zmiany.
>

Jak zwykle nie masz pojęcia o prawdzie i popisujesz się propagandą.
Komunizm wymyślili Żydzi niemieccy w celu pokonania hegemoni Brytyjczyków i stworzenia z Europy mocarstwa lądowego opartego na surowcach rosyjskich. Żydzi niemieccy liczyli na stworzenie lądowej drogi do surowców rosyjskich, która była by odporna na ataki Brytyjczyków, którzy byli potęgą na morzach i oceanach. Krótki odcinek drogi lądowej wydawał się łatwy do obrony, jednak nie doceniono sprytu Brytyjczyków. Do realizacji stworzenia europejskiego komunistycznego mocarstwa używano różnych trików propagandowych. Akurat przytaczasz jeden z takich, że to była oddolna inicjatywa uciskanego ludu. W momencie kiedy Żydzi proeuropejscy atakowali carską Rosję ich przywództwo zostało zaatakowane przez BRYTYJSKIEGO KONSULA W ROSJI, Sir Bruce'a Lockharta.

ru.wikiped(*)карта

Sprawa Lockharta (spisek Lockharta, spisek ambasadorów) to spisek przeciwko reżimowi sowieckiemu, odkryty w sierpniu 1918 roku przez Czeka . Wraz z zamachem na Lenina stało się to jedną z przyczyn wprowadzenia masowego Czerwonego Terroru.
Wiele ówczesnych dokumentów dotyczących tej sprawy nie zostało jeszcze odtajnionych.
Spisek został zorganizowany w 1918 roku przez przedstawicieli dyplomatycznych Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych w Rosji Sowieckiej w celu obalenia rządu bolszewickiego. W spisku brał udział szef brytyjskiej misji specjalnej Robert Lockhart , z udziałem ambasadorów Francji i USA J. Noulensa i D. R. Francisa.
30 sierpnia, po zamachu na Urickiego w Piotrogrodzie i zamachu na Lenina w Moskwie, Czeka odniosła wrażenie, że rozpoczął się kontrrewolucyjny pucz. W Piotrogrodzie w wyniku nalotu KGB na ambasadę brytyjską zatrzymano spiskowców i zabito Kromy'ego, który rozpoczął strzelaninę. W nocy 1 września Lockhart został aresztowany w swoim mieszkaniu w Moskwie. Odmówił odpowiedzi na pytania Petersa pod pretekstem immunitetu dyplomatycznego i rano na polecenie Jakowa Swierdłowa został zwolniony.


Brytyjczycy widzieli, już w 1918r., w działaniach komunistycznych Żydów zagrożenie dla swojej hegemonii i wzrost potęgi Niemiec. Bajki o uciskanym ludzie miały odwrócić uwagę od celu całego przedsięwzięcia jak i od tego kto za tym stoi.
Hamerlik mógłbyś się popisać inteligencją jakbyś napisał, dlaczego Żydzi niemieccy i Niemcy nie mogli po prostu kupować surowców od cara. Gdyby Żydzi niemieccy i Niemcy mieli możliwość kupowania, to by kupowali i nie byłoby o to wojen.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Przynajmniej już trochę lepiej rozumiesz jak doszło do rozwoju komunizmu i pewnie wiesz już, że >ten z waszego kapitalistycznego dobrobytu nie wyrósł.
>>Komu jest dobrze ten nie ma żadnej motywacji do zmiany.
>>
>Jak zwykle nie masz pojęcia o prawdzie i popisujesz się propagandą.
>Komunizm wymyślili Żydzi niemieccy

Tak, tak, znam tą historię.
Kilku europejskich Żydów zaplanowało budowę mocarstwa niemiecko-rosyjskiego przeciw hegemonii Anglosasów a reszta ludzi to bezmyślnie bydło, które czeka tylko aż Pan da i jak im nie podstawisz poglądów przez telewizor, to nie będą mieli żadnych a wśród tego bydła ja.

Ale ja jednak wydziałem cierpienie ludzi, którzy oddawali wszystko z siebie za spanie, jedzenie i ubranie + jeszcze trochę piwa, które rozładowywało ich psychiczne napięcie.

Sądzę, że człowiek, który ciężko pracuje długie lata i niczego nie osiąga prócz przetrwania kolejnego dnia, może dojść do wniosku, że to nie ma więcej sensu i sprzeciwić się temu, pomimo jego jak to określasz "bydlęcego" umysłu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kilku europejskich Żydów zaplanowało budowę mocarstwa niemiecko-rosyjskiego przeciw hegemonii >Anglosasów a reszta ludzi to bezmyślnie bydło

Dalej nic nie możesz pojąć.
Mocarstwo nie miało być niemiecko-rosyjskie i nie miało być przeciw hegemonii Anglosasów.
To nie Żydzi niemieccy zaatakowali Brytyjczyków, ówczesnego hegemona, tylko hegemon nie pozwolił na im takie działanie.

pl.wikipedia.org/wiki/Moisiej_Uricki

Tego Urickiego, Żyda, zamordowano na zlecenia Brytyjczyków. To nie Żydzi atakowali Anglosasów tylko hegemon działał, ostro i zdecydowanie. Żeby go wykiwać używano różnych trików, które lepiej przeszły do szkolnej historii jak prawda.
Można rozważać, jak dzisiaj wyglądałaby Europa, gdyby nie było na jej terenie wojny o hegemonię.
Wojna o hegemonię toczyła się pomiędzy Ameryką a Wielką Brytanią. Oś Berlin Rzym Tokio nie chciała brać udziału w tej wojnie z powodu tego, że pracowano nad bombą atomową. Zakończenie prac nad bombą atomową, bez wojny, zmieniłoby europejski system bezpieczeństwa. Wojna to wydatki a badania nad bombą to koszty. To Niemcy wciągnięto do wojny a nie Niemcy napadli na Anglosasów.
Wyobraź sobie jakie pranie szarych komórek zrobili Brytyjczycy naszym dziadkom. Braliśmy udział w zniszczeniu Europy. Anglosasi użyli dziadków do mordowania Niemców i zniszczenia wielkiego dzieła Żydów niemieckich.
Wojnę i biedę zawdzięczamy Anglosasom. Jesteś parobkiem u Niemców. Ja na miejscu Niemców nie wpuściłbym żadnego Polaka a my bezczelnie odszkodowania żądamy. Zamiast żądać odszkodowania i udziału w łupach od Anglosasów to my im finansujemy wojnę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wojna o hegemonię toczyła się pomiędzy Ameryką a Wielką Brytanią.

Wojna była z tego powodu, że ludzie to prymitywne zwierzęta terytorialne, które toczą ze sobą walki o zasoby, te same co inne gatunki zwierząt, bezmyślnie sterowani emocjami, jakie są naturalnie zaprogramowane w ich umyśle.

Jak znajdziesz sposób, żeby przekonać zwierzęta innych gatunków, żeby nie toczyły ze sobą wojen tylko kooperowały na jednym terytorium, to będziesz miał też sposób na zmianę ludzi.

Instynktu nie pokonasz.
Taki odpala się w psyche i zwierzę chcąc nie chcąc musi wykonać swój program, musi zrealizować cel do którego zostało stworzone.

Na bazie tysięcy lat historii, mogę Ci spokojnie przewidzieć, że wśród ludzi nie może być nawet mowy o końcu rzeźni, to jest dopiero początek.

Może będzie krótka przerwa we wzajemnej masakrze ale znając już nieco naturę i życie, ta przerwa skończy się totalną rozjebka a ponieważ im społeczeństwa większe i lepiej zorganizowane tym większe rozjebki, możemy po oprogramowanych do walki stworzeniach spodziewać się masakry jakiej ten świat jeszcze nie widział. Aż wszyscy przykucną z wrażenia.

Jeszcze człowiek takiej broni nie wymyślil, choć "broń" to błędna nazwa, powinno się nazywać narzędziem do napaści i przemocy, która nie zostałaby użyta.

Użycie każdego nowego narzędzia agresji to jest tylko kwestią czasu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>"broń" to błędna nazwa, powinno się nazywać narzędziem do napaści i przemocy, która nie >zostałaby użyta.
>

Tak samo jak amerykańskie ministerstwo "obrony" i jego "demokracja".
Amerykańska fabryka wojen nazywa się ministerstwo obrony.
Amerykańska armia kolonialna NATO, też się broni.
Rządy żydowskich agentów CIA nazywa się demokracją.
Tragedia i komedia wstawiana prostakom telewizorem.

www.youtube.com/watch?v=89uUyf9NBIk

podsumowanie Marszu Pokoju w Myśli Polskiej

W czasie gdy Brytyjczycy mordowali by bronić swojej hegemoni, tylko jeden Polak rozumiał to i działał. Był nim Władysław Studnicki, który mówił, że trzeba wyrwać Polskę z brytyjskiej pułapki.
Dzisiaj rozwija się ruch, który chce wyrwać Polskę z pułapki Anglosasów. Anglosasi opanowali swoją agenturą wszystkie organy władzy i propagandy. Zwożą broń, za którą płacimy, i mamy się bronić. Mamy bronić hegemoni Anglosasów ?? Brytyjczycy jeszcze nam nie zapłacili za to, że używali nas do obrony swojej hegemoni. To są koszty pracy kilku pokoleń, a my się przed tym nie bronimy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak samo jak amerykańskie ministerstwo "obrony" i jego "demokracja".
>Amerykańska fabryka wojen nazywa się ministerstwo obrony.
>Amerykańska armia kolonialna NATO, też się broni.
>Rządy żydowskich agentów CIA nazywa się demokracją.
>Tragedia i komedia wstawiana prostakom telewizorem.

Niestety jest w tym dużo prawdy i wiele armii tego świata powinno określać militarnymi organizacjami do przemocowego forsowania interesów wybranego narodu.

Gdy chodzi o wojsko określenie "obrona" jest najczęściej fałszywe.

Niestety prawda w tej kwestii niewiele zmieni.
Z prawdą czy z kłamstwem wszystko pozostanie takie jakie jest.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>>Amerykańska fabryka wojen nazywa się ministerstwo obrony.

>Niestety jest w tym dużo prawdy i wiele armii tego świata powinno określać militarnymi >organizacjami do przemocowego forsowania interesów wybranego narodu.
>

Wojny w domenach finansów toczą się 24H i 365 dni w roku. To właśnie te wojny są powodem do DZIAŁAŃ MILITARNYCH. Wojny nie zaczynają się od strzelania i nie kierują nimi niebezpieczni wariaci. Tak się uczy w polskich szkołach.
Teraz trzeba obserwować działania Chińczyków. Chińczycy znają metody hegemonów do prowadzenia odległych działań militarnych, za pomocą głupkowatych narodów. Mają własne nie miłe doświadczenia z: reżimem brytyjskim i amerykańskim. Wyruszyli w świat po tym jak stworzyli u siebie potęgę gospodarczą i to bez dotacji z UE i kredytów z MFW. Co dzisiaj robią Chińczycy ??
gigantyczne inwestycje chińskiej państwowej firmy COSCO w krajach zachodniej UE. Waszyngton jest wściekły na te inwestycje COSCO i wysyła wszystkich swoich europejskich popleczników, aby za wszelką cenę ich powstrzymać.
COSCO to chiński państwowy operator portowy i ogromna firma logistyczna. Jej inwestycje ukierunkowane są na zakup i rozwój zachodnioeuropejskich portów oraz śródlądowych centrów logistycznych. Po zakupie udziałów w tych spółkach, COSCO intensywnie inwestuje i modernizuje zachodnioeuropejską infrastrukturę logistyczną. COSCO nabyło pierwszy duży europejski port w Grecji od czasu, gdy UE i MFW z siedzibą w Waszyngtonie nakazały Grecji w 2015 r. sprzedać swój największy port, Pireus w Atenach, i wykorzystać zabrane miliardy na spłatę kredytów bankowych. Od tego czasu COSCO nabyło porty w Walencji i Bilbao w Hiszpanii, port Vado Ligure we Włoszech w Zatoce Genueńskiej oraz szereg terminali śródlądowych w całej Europie.
W zeszłym tygodniu wybuchła wojna o wejście COSCO do portu w Hamburgu. Kanclerz Scholz wynegocjował zwolnienie COSCO z niemieckiej ustawy o infrastrukturze krytycznej, która ogranicza własność nieprzyjaznych cudzoziemców do zaledwie 10% akcji strategicznych przedsiębiorstw, a COSCO nabyło 24,9% akcji w zamian za obietnicę ogromnej rozbudowy hamburskiego portu . Scholz twierdził, że gdyby Chińczykom nie udzielił zwolnienia, żegluga z Hamburga zostałaby skierowana do holenderskich portów w Rotterdamie, Zeebrugge i Antwerpii, a niemiecka gospodarka poniosłaby straty.
celem Scholza jest przekierowanie biznesu morskiego z Holandii do Niemiec
Oprócz miejsc pracy w logistyce, pobierane będą opłaty celne od 10 milionów kontenerów morskich, które mają zostać rozładowane w porcie.
Od lata 2020 roku zaczęło obowiązywać prawo wg którego kraje, w których towary są wyładowywane ze statku na kontynent UE, mogą zatrzymać do 25% cła na własny użytek, a resztę muszą oddać organowi celnemu UE w Brukseli.
Teraz wszyscy walczą ze sobą o to, kto będzie miał największy port i wyładuje najwięcej chińskich towarów, aby pobrać cło. Szczególnie, że ten biznes będzie się rozwijał każdego roku.
USA to pragmatyczny kraj i myśli tylko o Amerykanach. Im gorsza infrastruktura i mniej nowoczesny przemysł w Europie, tym więcej miejsc pracy dla Amerykanów, tym bogatsi będą kosztem Europejczyków. Ta sama polityka jest prowadzona przez każdy kraj zachodniej UE wobec krajów wschodniej UE.
Trzecią co do wielkości inwestycją Chin w Europie w ubiegłym roku był zakup francusko-belgijskiej firmy farmaceutycznej Cenexi, która zatrudnia 1300 osób. Dlaczego Chińczycy weszli na niebezpieczny rynek farmakochemicznej jewropejskiej mafii ??


Wojny wygrywa się tylko te prowadzone w domenie finansów. Myśmy nigdy takiej wojny nie wygrali i nawet nie próbowaliśmy. My tylko użyczamy terenu i mięsa armatniego do działań militarnych kierowanych przez obce agentury.
Chińczycy inwestują w zachodnie porty bo zablokowaliśmy im budowę JEDWABNEGO SZLAKU. Agentura CIA stworzyła w tym celu mur antychiński i nazwała TRÓJMORZEM. My mamy za zadanie finansować jego utrzymanie i pluć na każdego, kto się do niego zbliży. W zamian za to kilku najambitniejszych Polaków dostanie od CIA medale.




04-05-2023 18:23 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>I co teraz?
>>>Nic, dzień jak co dzień.
>>I co?
>>Taki butny byłeś wczoraj po swojej deklaracji wyludzaczu.
>Teraz Ty się zrobiłeś butny.
>Poczułeś, wiatr w żaglach?
>Poczułeś, że szwadron kolesi i koleżanek w interesach murem za Tobą stoi?

Nie kłamco. Nic nie poczułem. Pytam się i co teraz.

Wczoraj byłeś taki butny tak mi pisałeś i co teraz.

I co teraz?

To ja sie ciebie pytam. I co teraz.? Wczoraj mingroziles i co?

Będziesz wszystkich przekonywał tak mi grozisz.

Strach cię obleciał że będziesz musiał kierować grupa ludzi?
Którzy powolaja się na twoje słowa?

Córka się na nie powoła na ciebie bo jej nie przekonasz.

Chętnie raxjaonlsitki też nie przekonasz
Matki ojca
Matki twojej córki

To kogo będziesz przkonwya? Bandytów?

No i co teraz? Mowilem nie boje się ciebie i twoich kolesi co ich zamówisz na mnie.

Będę cię uczył kultury dzień w dzień. A twoja córka i inni tak samo.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I co teraz?

Nic, stoimy po stronach dwóch sprzecznych ideologii, definiujących sprzeczne pojęcia dobra i wartości.

Przypuszczalnie przez 10-20 lat nic się jeszcze nie zmieni i będziecie gotować ale w końcu wasz kapitalistyczny system załamie się. Zresztą już teraz jest w permanentnym kryzysie tylko nikt nie ma odwagi sprzeciwić się Wan. Choć ja mam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 19:25 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>I co teraz?
>Nic, stoimy po stronach dwóch sprzecznych ideologii, definiujących sprzeczne pojęcia dobra i wartości.
>Przypuszczalnie przez 10-20 lat nic się jeszcze nie zmieni i będziecie gotować ale w końcu wasz kapitalistyczny system załamie się. Zresztą już teraz jest w permanentnym kryzysie tylko nikt nie ma odwagi sprzeciwić się Wan. Choć ja mam.

Wam? Piszesz do mnie. To ja ci pisze że nix ci nie powiem.
Komu się sprzeciwiasz ?

Chętnie racjonalistce. Bawię się świetnie.
Gadasz ze mną arogancki typie. Nie ma wam.

Wczoraj była u ciebie buta a dziś już pokornie miękniesz.

Bo wiesz że córka twoja ciebie nie poprze.
Chętnie racjonalistka też.
Nikt bliski nikt.



Ale odwagi i pyskować to do mnie potrafisz w internecie.

Wczoraj było i co teraz?
No co? Będziesz pyskował donnie przez 10 20 lat?
Ludzie będą drugi raz remonty domów przeprowadzać. A ty swojej córce co sąd ci kazał prawnie płacić nic nie zostawisz.
Prócz ścieków swoich w internecie których się wstydzisz dziś jej pokazać.

I co teraz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wam? Piszesz do mnie. To ja ci pisze że nix ci nie powiem.

Skoro w tej rozmowie jesteśmy tylko ja i Ty, to po co powolujesz się na innych ludzi?

Po co piszesz o tych, których nie przekonałem.

Po co piszesz i mojej córce i chętnie racjonalistce?

Co, nie lubisz kobiet, bo są zbyt wrażliwe?

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 20:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Wam? Piszesz do mnie. To ja ci pisze że nix ci nie powiem.
>Skoro w tej rozmowie jesteśmy tylko ja i Ty, to po co powolujesz się na innych ludzi?
>Po co piszesz o tych, których nie przekonałem.
>Po co piszesz i mojej córce i chętnie racjonalistce?
>Co, nie lubisz kobiet, bo są zbyt wrażliwe?

Grozisz mi że wszystkich przekonasz. Wszystkich?

Twojej córki nie przekonasz.

Chętnie racjonalistka też. Bosz się chętnie racjonalistce kazać wyjawić co posiada. A jak nie to będziesz ją straszył jak mnie?

Nie dziwię się.

Będziesz pyskował do mnie piszac wy. Nie niema wy.

Do mnie piszesz że WSXYTKICH przekonasz.

I co teraz?

Po co piszesz wam skoro do nikogo poza mną tego nie skierowałes.

Jestem ja jeden na 8 miliardów ludzi do kogo sie odwazykes to napisać.
Poza internetem ...a nawet u boisz się .

Ale.to dobrze
Mowilem że.bede cię uczył kultury.

Ja i twoja córka. A teraz też chętnie raxjaonlsitka. Dołączyła do grona osób które cię tej kultury nauczą
Bo cię nie poprze.

Przekonasz ja żeby mi groziła jak ty? No mam ubaw.
szarley (54913 punktów)
Byłeś w Peru?

Nie stać cię z jednej wypłaty
Nie masz oszczędności

Sonia dawała pokazy z psami za kasę, żeby zarobić

Q.E.D.

Psi chuju

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Byłeś w Peru?

Byłem i nie żałuję.
Zrobię też co w mojej mocy, żeby wspiąć się na Kilimandżaro. Często o tym myślę. Wyślę Ci zdjęcia, jeśli mi się uda. Ale na razie w kolejnym kryzysie kapitalizmu to niemożliwe. Przez inflację straciłem wszystko na co ciężko pracowałem ale słyszałem, że bogaci wzbogacili się jeszcze bardziej. Który to już kryzys kapitalizmu w moim życiu? Gdyby ludzie mieli trochę lepszą pamięć to wiedzieliby, że wasz kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest w ciągłym kryzysie. Majątki kapitalistów co chwila muszą być ratowane przez państwo z podatków zebranych pod groźbami i przymusem od biedoty bez żadnych posiadłości prócz obrotnicy, że za miesiąc zapłacą jej za pracę, która ma wykonać teraz, żeby bogaci mogli na tym zyskać kosztem uległej biedoty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 20:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>. Przez inflację straciłem wszystko na co ciężko pracowałem

Przeixeez ty nic nie masz? To co ty straciłeś ?
Pensje która wydajesz na życie oddając ja korporacji?

Dom nie traci na wartości czy mieszkanie.

Rób tak jak ja. Idź do pracy nie płać korporacjom które dzięki tobie stają się bogatsze.
Przez co tacy jak ja mają poetm trudniej.

Obserwuj ludzi. Pytaj się skąd mają domy a nie że są bandytami.

Może kiedyś zostawisz córce coś więcej niż ścieki swojego umysłu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przeixeez ty nic nie masz? To co ty straciłeś ?
>Pensje która wydajesz na życie oddając ja korporacji?

Wartość wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym.

>Rób tak jak ja. Idź do pracy nie płać korporacjom które dzięki tobie stają się bogatsze.

No zamieszkam na wsi i będę jaja kupował od rolnika. Tam wychowam dzieci, które potem będą sobie radziły z ludźmi kontrolującymi AI, o których tożsamości nigdy nie poznają.

Dzięki ale generacji biedoty wystarczy już w mojej rodzinie. Wolę nic nie mieć i wychować dzieci w otoczeniu arogancji, bogactwa ale też zdolności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 22:55 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przeixeez ty nic nie masz? To co ty straciłeś ?
>>Pensje która wydajesz na życie oddając ja korporacji?
>Wartość wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym.

To nie jest dorobek życia. Pensje ma każdy kto pracuje nie jesteś wyjątkiem

Ty gospodarujesz ja po swojemu . Inni po swojemu.

>>Rób tak jak ja. Idź do pracy nie płać korporacjom które dzięki tobie stają się bogatsze.
>No zamieszkam na wsi i będę jaja kupował od rolnika. Tam wychowam dzieci, które potem będą sobie radziły z ludźmi kontrolującymi AI, o których tożsamości nigdy nie poznają.

Poznają wlasxiela domu. A nie kogoś takiego jak ty co tych co coś. Posiadają szantażuje zeby to ujawnili.

>Dzięki ale generacji biedoty wystarczy już w mojej rodzinie. Wolę nic nie mieć i wychować dzieci w otoczeniu arogancji, bogactwa ale też zdolności.

I fałszu. Ukrywając się ze swoimi paszkwilami.
Fałszywie uśmiechając się do innych.

Gdzie mnie od bandytów nazwałeś. A z innymi będziesz gry toczył by swych interesów nie utracić.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wartość wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym.
>To nie jest dorobek życia.

Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.

> I fałszu.

Być może ale tylko wg twojego i nie mojego pojęcia prawdy i fałszu.

W moich wizjach rzeczywistości wszystko jest najwyraźniej zupełnie inne niż w twoich.

Jak mówiłem, ja i Ty, dwie różnie gliny, które nigdy nie były jedną i też nigdy nie będą.

No ale mimo wszystko trzeba to życie jakoś przeżyć i się wzajemnie nie pozabijać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 23:15 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Wartość wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym.
>>To nie jest dorobek życia.
>Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.

Ale już przekoanles swoją córkę czy taisz przed nią sowje kłamstwa?
Boisz się co?



>> I fałszu.
>Być może ale tylko wg twojego i nie mojego pojęcia prawdy i fałszu.
>W moich wizjach rzeczywistości wszystko jest najwyraźniej zupełnie inne niż w twoich.


Oczywiście dlatego w.wizjaxh ci to zostanie.
Bo mówiąc to do swojego szefa kolegi córki czy matki. Nauczyli by cię kultury.


>Jak mówiłem, ja i Ty, dwie różnie gliny, które nigdy nie były jedną i też nigdy nie będą.

To chyba oczywiste że ja nie będę nikogo bandyta a też twoja córka a niechętnie racjonalistka wg tego co postulujesz bandyta nazywał.

Mamy wiele wspólnego ze sobą ale nie z tobą.
To racja.

>No ale mimo wszystko trzeba to życie jakoś przeżyć i się wzajemnie nie pozabijać.


O tak powiedz to wszytko swojej córce.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.


I nie zapomnij o chętnie racjonalistce

Pyskowice do mnie to jest twoje dziedzictwo jakie twoja córka dodatnie po tobie

I co teraz?
Wczoraj byłeś taki hardy....wszystkich przekonasz.

Nie. Ty swoje interesy będziesz chronił i nikogo nie przekonasz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale już przekoanles swoją córkę czy taisz przed nią sowje kłamstwa?
>Boisz się co?

Twoje kłamstwa a moje prawdy.
Czego mam się bać?
Że nic ciekawego nie ma na Netflixie?

To poczytam siebie Wiki albo pogadam z
chat.openai.com/

Jest tyle możliwości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 23:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale już przekoanles swoją córkę czy taisz przed nią sowje kłamstwa?
>>Boisz się co?
>Twoje kłamstwa a moje prawdy.
>Czego mam się bać?
>Że nic ciekawego nie ma na Netflixie?
>To poczytam siebie Wiki albo pogadam

Tak twoje kłamstwa twój fałsz. I co teraz. To wczoraj byłeś taki hardy .....wszystkich przekonasz.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Chronisz swoje interesy .boisz się co?

Mówiłem ci będę cię uczył dzień w dzień. A corka twoja też. Patrząc jej w oczy nie zobaczysz odbicia swojej moralnosci.

Tylko ty będziesz wiedział jaki sciek tu zostawiasz w internecie.

I co teraz.? Wszystkich przekonasz?

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mówiłem ci będę cię uczył dzień w dzień.

I dobrze, nauki nigdy zbyt wiele.
Ja Ciebie też będę uczył.

Pierwsza nauka, zacznij zwracać się do mnie w piśmie z dużej litery. Opanuj w sobie uczucie pogardy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 07:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Mówiłem ci będę cię uczył dzień w dzień.
>I dobrze, nauki nigdy zbyt wiele.
>Ja Ciebie też będę uczył.
>Pierwsza nauka, zacznij zwracać się do mnie w piśmie z dużej litery. Opanuj w sobie uczucie pogardy.

Do ciebie? Arogancki chamie? Który chce wyłudzić o odemnie informacje co posiadam?

Powiedz sowjej córce czym się zajmujesz w internecie.

Powiedz to chętnie racjonalistce.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Taki butny byłeś taki arogancki tak się pytałeś i co teraz

No co teraz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Do ciebie? Arogancki chamie?

Tak do mnie.
Pisząc i zwracając się do mnie używaj dużej litery do określenia mnie albo Ci tę dużą literę z dłoni wyrwę.
Alternatywnie ustąpisz wobec moich postulatów, porozumiemy się i kiedyś tam uznamy, ze zwracanie się małą literą jest po prostu łatwiejsze i obaj będziemy to akceptować.

Zrozumiałeś arogancie, któremu uwidziało Ci się, że jesteś ważniejszy ode mnie?

>Który chce wyłudzić o odemnie informacje co posiadam?

Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 10:43 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Do ciebie? Arogancki chamie?
>Tak do mnie.
>Pisząc i zwracając się do mnie używaj dużej litery do określenia mnie albo Ci tę dużą literę z dłoni wyrwę.

Kiedy? Zaraz potym jak swojej córce opowiedz jak się grozi ludziom?

Ty kłamliwy chamie. Pisz więcej i zostawiaj swojego ścieku niech twoja córka pozna ciebie

I twoje grożby.

Już widzę ręce byś mi łamal

Twoja córka zapadnie się że wstydu. Już ci pisałem nie ma twojej moralności

>Alternatywnie ustąpisz wobec moich postulatów, porozumiemy się i kiedyś tam uznamy, ze zwracanie się małą literą jest po prostu łatwiejsze i obaj będziemy to akceptować.
>Zrozumiałeś arogancie, któremu uwidziało Ci się, że jesteś ważniejszy ode mnie?

Nie. Powiedz to chętnie racjonalistce.

Stać cię tylko na pyskowanie do mnie?

>>Który chce wyłudzić o odemnie informacje co posiadam?
>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie.


Kogo? Xhętnie racjonalistke? Czy twojego kolegę?

Nauczę cię chamie kultury.

Jak będziesz chciał komuś coś powiedzieć to ci w tej głowę będzie dudniło farmer . I już nikogo bandyta nie nazwiesz








szarley (54913 punktów)
>A następnie mu tę rękę wykręcę

Nareszcie! Po 10 latach nowomowy i udawania przeciwnika przemocy wylazła prawda
Szkoda, że twój najarany ziołami "umysł" jutro o tym zapomni i się wyprze i znów będziesz udawał przeciwnika przemocy

Jeszcze tylko przełóż na polski co znaczy "przymusowa egzekucja własności" najlepiej na przykładzie mojego sadu

Bo ja rozumiem, że chodzi o ochronę mojego sadu przed złodziejem i wandalem


Przyznałeś, że chcesz dać prawo każdemu pracownikowi odejścia z miejsca pracy nawet gdyby skutkiem miały być śmiertelne ofiary, ale już następnego dnia nie pamiętałeś o tym i nie odnosisz się do tego.

>>Nijak nie poradzisz wytłumaczyć czym W PRAKTYCE jest to twoje nieuznanie własności.
>Zabraniam Ci przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności.

CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?
Napisz ZROZUMIAŁĄ definicję a nie tłumaczysz bełkot, bełkotem

>na twój wniosek o waszego ideologicznego sędziego podejmie się takiej przymusowej egzekucji,
CO TO ZNACZY ??????
Co to znaczy w praktyce?

>to chwyce go za rękę i powiem mu - NIE, NIE WOLNO CI, ZABRANIAM!
I co dalej?
Co to oznacza w praktyce?

No teraz jest odpowiedź: Hamerlik wykręci mu rękę, ale to pewnie w hamerciulskiej mowie nie jest przemoc. Przemocą jest posiadanie przez Hamerlikową nieruchomości w Lądku

Bo ja to rozumiem tak:
Jeśli ktokolwiek wejdzie do mojego sadu ścinać drzewa, bo tak mu się podoba a ja wezwę policję, to ty przemocą powstrzymasz policjanta żeby złodziej mógł bezkarnie niszczyć

Tak/nie?

Teraz jest odpowiedź
Hamerlik będzie przemocą bronił złodzieja, który wejdzie kraść


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>A następnie mu tę rękę wykręcę
>Nareszcie! Po 10 latach nowomowy i udawania przeciwnika przemocy wylazła prawda

Jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiłem.

Czasem tylko muszę tak powiedzieć, żebyście nie czuli się tu Panami świata.

Musicie poczuć, że nie wszyscy uklękną na widok waszych zaciśniętych zębów i pięści.

Muszę Was czegoś nauczyć i nauczam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>A następnie mu tę rękę wykręcę
>>Nareszcie! Po 10 latach nowomowy i udawania przeciwnika przemocy wylazła prawda
>Jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiłem.

W żadnym kierunku jeszcze nic nie zrobiłeś. tłuczesz nierozumne mantry
Teraz przynajmniej przyznałeś, że opierasz swoją ideę na przemocy

>Czasem tylko muszę tak powiedzieć, żebyście nie czuli się tu Panami świata.
Bacz, żeby Sonia nie czuła się jak dziwka
Ja nie czuję się panem świata, jestem właścicielem kawałka planety, tak samo jak twoja matka a to, że odgrażasz się przemocą, to twój problem.

>Musicie poczuć,
Nic nie muszę na twój rozkaz
Jeśli chcesz, mnie do czegoś przekonać użyj ARGUMENTÓW a nie wykręcania rąk

>nie wszyscy uklękną na widok waszych zaciśniętych zębów i pięści.
TY CHCESZ UŻYWAĆ PRZEMOCY NIE JA
Sam to przyznałeś, choć gówno w twojej czaszce już to wypiera

>Muszę Was czegoś nauczyć i nauczam.
Hłehłehłe
Czego?
Agresji?
Nie zamierzam korzystać z twoich nauk, nikomu nie będę rąk wykręcał

Jeszcze tylko przełóż na polski co znaczy "przymusowa egzekucja własności" najlepiej na przykładzie mojego sadu

Bo ja rozumiem, że chodzi o ochronę mojego sadu przed złodziejem i wandalem

Znów trzeba będzie 10 lat czekać, aż pękniesz i napiszesz o co chodzi?

10 lat pytałem co znaczy nieuznawanie własności i wreszcie napisałeś, że oznacza przemoc w obronie złodziei i wandali

Napisałeś, że inflacja ci wszystko zabrała i napisałeś, że nie masz oszczędności
Nie widzisz sprzeczności?

Napisałeś, że nie wolno ci wyjechać do sąsiedniego miasta a byłeś w Rumunii

Napisałeś, że nie stać cię na podróż do Peru z jednej wypłaty a nie masz oszczędności
Nie widzisz sprzeczności?

Przyłapany na kłamstwie masz jedną odpowiedź: ucieczkę udowadniając ujemną godność

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W żadnym kierunku jeszcze nic nie zrobiłeś. tłuczesz nierozumne mantry

Z tym nierozumieniem moich idei jest jak z głuchotą przy niektórych pytaniach o kolejną pożyczkę.

Ty rozumiesz tylko to, co Ci daje hajs, bez kiwnięcia palcem w bucie, za który potem możesz zjeść owoce cudzej pracy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 13:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Teraz przynajmniej przyznałeś, że opierasz swoją ideę na przemocy

>Czasem tylko muszę tak powiedzieć, żebyście nie czuli się tu Panami świata.
Bacz, żeby Sonia nie czuła się jak dziwka
Ja nie czuję się panem świata, jestem właścicielem kawałka planety, tak samo jak twoja matka a to, że odgrażasz się przemocą, to twój problem.

>Musicie poczuć,
Nic nie muszę na twój rozkaz
Jeśli chcesz, mnie do czegoś przekonać użyj ARGUMENTÓW a nie wykręcania rąk

>nie wszyscy uklękną na widok waszych zaciśniętych zębów i pięści.
TY CHCESZ UŻYWAĆ PRZEMOCY NIE JA
Sam to przyznałeś, choć gówno w twojej czaszce już to wypiera

>Muszę Was czegoś nauczyć i nauczam.
Hłehłehłe
Czego?
Agresji?
Nie zamierzam korzystać z twoich nauk, nikomu nie będę rąk wykręcał

Jeszcze tylko przełóż na polski co znaczy "przymusowa egzekucja własności" najlepiej na przykładzie mojego sadu

Bo ja rozumiem, że chodzi o ochronę mojego sadu przed złodziejem i wandalem

Znów trzeba będzie 10 lat czekać, aż pękniesz i napiszesz o co chodzi?

10 lat pytałem co znaczy nieuznawanie własności i wreszcie napisałeś, że oznacza przemoc w obronie złodziei i wandali

Napisałeś, że inflacja ci wszystko zabrała i napisałeś, że nie masz oszczędności
Nie widzisz sprzeczności?

Napisałeś, że nie wolno ci wyjechać do sąsiedniego miasta a byłeś w Rumunii

Napisałeś, że nie stać cię na podróż do Peru z jednej wypłaty a nie masz oszczędności
Nie widzisz sprzeczności?

Przyłapany na kłamstwie masz jedną odpowiedź: ucieczkę udowadniając ujemną godność

>>W żadnym kierunku jeszcze nic nie zrobiłeś. tłuczesz nierozumne mantry
>Z tym nierozumieniem moich idei
Co mam rozumieć?
Ucieczki?

CO TO JEST PRZYMUSOWA EGZEKUCJA WŁASNOŚCI????
Jam mam rozumieć coś, czego nie ma w słowniku?
Wyjaśnij o co chodzi, to zrozumiem

Po 10 latach przyznałeś, że nieuznanie mienia oznacza wykręcanie ręki komuś, kto przeszkadza w kradzieży

>jest jak z głuchotą przy niektórych pytaniach o kolejną pożyczkę.
Nie pytałeś mnie o pożyczkę i na pewno niczego ci nie pożyczę

>Ty rozumiesz tylko to, co Ci daje hajs,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ PSI CHUJU

>bez kiwnięcia palcem w bucie,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ PSI CHUJU

>za który potem możesz zjeść owoce cudzej pracy.
I nerkę twojego dziecka PSI CHUJU

Znów zabrakło argumentów i zostało rzucanie gównem i zmyślanie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TY CHCESZ UŻYWAĆ PRZEMOCY NIE JA

Nie, to Ty chcesz przemocą egzekwować tajną i nieopodakowana własność i innych do tego namawiać, uprawniać, bo rzekomo twój bóg tego chce a ja chcę jedynie Ci tej przemocy zabronić.

To Ty jesteś agresorem a ja jedynie bronię się przed twoją agresją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 15:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>TY CHCESZ UŻYWAĆ PRZEMOCY NIE JA
>Nie, to Ty chcesz przemocą egzekwować tajną i nieopodakowana własność i innych do tego namawiać, uprawniać, bo rzekomo twój bóg tego chce a ja chcę jedynie Ci tej przemocy zabronić.
>To Ty jesteś agresorem a ja jedynie bronię się przed twoją agresją.

A chętnie raxjaonlsitka też tak robi?
Matka twojej córki ?
Twoi koledzy .
Znajomi rodzina?

Robi to ktoś jeszcze poza szarlyem ktorego non stop pomoawaiwsz?

Jesteś wyjątkowy podłym człwoeikim . Który innym patzry w oczy a trzyma w sobie jad który kieruje na forum do szarlya

Gdyby ludzie wiedzieli kim jesteś.

Tak bezczelnego czlwoieka jak ty jeszcze nie poznałem.
Jak pomyślę że ty faktycznie istniesjesz. Ze jesz obiad patzrysz na ludzi że ty gdzieś tam idziesz witasz się.
Ale trzymasz swój jad i tylko Internet daje ci możliwość plucia na ludzi.
Bosze....
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Robi to ktoś jeszcze poza szarlyem ktorego non stop pomoawaiwsz?
>Jesteś wyjątkowy podłym człwoeikim .

Nie podłym tylko niezgodnym z Tobą moralnie, szarleyem i całą zachodnią kulturą.

Jestem człowiekiem innej ideologii, innej kultury, odmiennych emocji, wartości, dążeń, wyborów, wniosków, wizji i przez to rozpoznajesz we mnie zło w ja w Tobie.

Wojna memów na podobieństwo wojny genów.

Szarleya nie mogę pomówić, bo podobnie do Ciebie jest tylko anonimowym użytkownikiem internetu i nikt nie wie, kim jest w rzeczywistości. Nikt przeze mnie nie zmieni stosunku do człowieka, który kryje się za "szarleyem" bo nikt nie zna związku tego człowieka z postacią internetową "szarley".

A że szarley cierpi z powodu obcowania ze sprzecznie moralną osobą to poniekąd jego wybór. Może stąd odejść i zostawić to forum i każde inne miejsce na świecie dla mnie. Ja też cierpię z jego czy z twojego powodu ale nie poddaje się. Takie jest już życie, pełne cierpienia i inne nie będzie.

Spokój to będzie ale dopiero w piachu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 16:55 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Robi to ktoś jeszcze poza szarlyem ktorego non stop pomoawaiwsz?
>>Jesteś wyjątkowy podłym człwoeikim .
>Nie podłym tylko niezgodnym z Tobą moralnie, szarleyem i całą zachodnią kulturą.

Podłym fałszywym. Skrzętnie ukrywającym przed innymi to co piszesz tu na forum

Nie znam tak zaklamanego człowieka jak ty



>Jestem człowiekiem innej ideologii, innej kultury, odmiennych emocji, wartości, dążeń, wyborów, wniosków, wizji i przez to rozpoznajesz we mnie zło w ja w Tobie.

Sznataz groźba promowanie przemocy. Próba wyłudzenia. Nigdy nie spotkałem takiego fałszywa jak ty



>Wojna memów na podobieństwo wojny genów.
>Szarleya nie mogę pomówić, bo podobnie do Ciebie jest tylko anonimowym użytkownikiem internetu i nikt nie wie, kim jest w rzeczywistości.


Robisz to codziennie. Pisząc z anonimowego konta.. Ukrywasz się przed innymi.



>Nikt przeze mnie nie zmieni stosunku do człowieka, który kryje się za "szarleyem" bo nikt nie zna związku tego człowieka z postacią internetową "szarley".

Jest forum internetowe gdzie używanie nickwo jest zgodne z regulaminem.

Dane osobowe posiada administracjia i ty logujac się tu zapoznałeś się z regulaminem

Jesteś więc świadom że obrażasz ppomaiwasz i grozisz innym ludziom.
Sam nie podając imienia i nazwiska.



>A że szarley cierpi z powodu obcowania ze sprzecznie moralną osobą to poniekąd jego wybór. Może stąd odejść i zostawić to forum i każde inne miejsce na świecie dla mnie. Ja też cierpię z jego czy z twojego powodu ale nie poddaje się. Takie jest już życie, pełne cierpienia i inne nie będzie.
>Spokój to będzie ale dopiero w piachu.

To jest forum dyskusyjne w którym przez lata ludzie nie zgadzali się ze sobą.

Ale tylko ty wzniosleś się na wyżyny bezczelności nie znanej mi ani na forach ani w życiu

Jesteś wyjątkowo bezczelnym czlwoiekiem. Budzisz we mnie realne obrzydzenie .
Ale ponieważ możesz jeszcze chcieć wyłudzić od kogoś innego informacje co posiada .
Będę ostrzegal innych przed tobą.

Nikt nie wie ostatecznie kogo zorganizujesz przeciw mnie. I czy co ludzie powlujac się na ciebie nie zechcą wcielić w życie twoich grozb.


Bosze czy twoja córka wie?



05-05-2023 15:47 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>TY CHCESZ UŻYWAĆ PRZEMOCY NIE JA
>Nie, to Ty chcesz przemocą

Dzisiaj 10.10:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,904560#w904678

"będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności."

Poyebie.
Minęło 5 godzin, a ty już swoje poglądy przypisujesz innym
TWOJE POGLĄDY

>egzekwować tajną i nieopodakowana własność
CO TO ZNACZY PO POLSKU

>i innych do tego namawiać,
Ty namawiasz innych, znów komuś przypisujesz TWOJE słowa

>uprawniać, bo rzekomo twój bóg tego chce
Sonia to k***a

>a ja chcę jedynie Ci tej przemocy zabronić.
Jesteś psim chujem
Nigdy nie użyłem przemocy, nigdy nie postulowałem przemocy
TY napisałeś, że jak stary człowiek nie chce sprzedać swojego domu to należy go z niego przemocą wyrzucić a teraz piszesz o wykręcaniu ręki policjantowi, który chroni własność przed złodziejem

>To Ty jesteś agresorem a ja jedynie bronię się przed twoją agresją.
Ten w lustrze to Hamerlik a nie ja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Minęło 5 godzin, a ty już swoje poglądy przypisujesz innym
>TWOJE POGLĄDY

Złapanie waszych sędziów, policjantów, poborców, komorników za rękę, żeby nie mogli w zgodzie z waszą podłą ideologią i prymitywną kulturą czynić na świecie zła, nie jest atakiem tylko obroną przed panowaniem zła.

Cały czas myli Ci się, kto tu napada a kto tu się broni ale to pewnie przez twoją zepsutą moralność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 16:59 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Minęło 5 godzin, a ty już swoje poglądy przypisujesz innym
>>TWOJE POGLĄDY
>Złapanie waszych sędziów, policjantów, poborców, komorników za rękę, żeby nie mogli w zgodzie z waszą podłą ideologią i prymitywną kulturą czynić na świecie zła, nie jest atakiem tylko obroną przed panowaniem zła.

>Cały czas myli Ci się, kto tu napada a kto tu się broni ale to pewnie przez twoją zepsutą moralność.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Twoja córka skorzystała z prawa i sądu który przyznał jej równa szanse przed tobą.

Sąd zrobił dobrze dla twojej córki. A ty MUSILES swojej córce płaxix.

Kto stał za wnioskiem do sądu?

Matka twojej córki?
Powiesz jej to w twarz czy boisz się kolejnej rozprawy?
szarley (54913 punktów)
Cytuję TWOJE słowa, miłośniku przemocy

"Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie."


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-05-2023 17:55 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Cytuję TWOJE słowa, miłośniku przemocy
>"Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie."

Czy już wszyscy przeczytali że HAMERLIK KONOPKA będzie wykręcał ręke?

Poraz pierwszy w historii tego forum pojawiły się groźby nie tylko słowne ale też groźba przemocy fizycznej ze strony użytkownika HAMERLIK KONOPKA.

Uważajcie na niego. Nie dajcie sobie wykraść informacji.



Uważajcie też na niego bo może próbować namówić was do:
>wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Dajcie znać w komentarzach czy was przekonuje do tego.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy już wszyscy przeczytali że HAMERLIK KONOPKA będzie wykręcał ręke?
>Poraz pierwszy w historii tego forum pojawiły się groźby nie tylko słowne ale też przemoc fizyczna że strony użytkownika HAMERLIK KONOPKA.
>Uważajcie na niego.

A tam, nie czytałeś dokładnie.

Szarley już dawno tu napisał, że jak wejdę na jego tajne i nieopodatkowane, to mi wbije widły w korpus a nie tam żadne wykręcanie rąk i przegonka na kopach.

Tak już mają zwierzęta terytorialne, że bezmyślnie atakują, gdy ktoś się zbliży do tego, co im się ich własne wydaje. Taki instynkt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Czy już wszyscy przeczytali że HAMERLIK KONOPKA będzie wykręcał ręke?
>>Poraz pierwszy w historii tego forum pojawiły się groźby nie tylko słowne ale też przemoc fizyczna że strony użytkownika HAMERLIK KONOPKA.
>>Uważajcie na niego.
>A tam, nie czytałeś dokładnie.
>Szarley już dawno tu napisał, że jak wejdę na jego tajne i nieopodatkowane, to mi wbije widły w korpus a nie tam żadne wykręcanie rąk i przegonka na kopach.

Podaj kłamco gdzie i kiedy szarley tak pisał.
szarley (54913 punktów)
>>Szarley już dawno tu napisał, że jak wejdę na jego tajne i nieopodatkowane, to mi wbije widły w korpus a nie tam żadne wykręcanie rąk i przegonka na kopach.
>Podaj kłamco gdzie i kiedy szarley tak pisał.

Użyłem przenośni, ale przerosła go intelektualnie
Każdy przed złodziejem będzie bronił swojej własności, a broniącego własności Hamerlik nazywa bandytą, bo złodziej spełnia swój "moralny obowiązek nieuznawania tajnej własności"

Rosyjscy żołnierze po zajęciu ukraińskiego miasta splądrowali mieszkania zabierając tajną własność (czasem zabijając broniących jej cywilów) Wg moralisty Hamerlika spełniali swój moralny obowiązek

Cóż za żałosną kreaturę ta święta ziemia nosi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>Szarley już dawno tu napisał, że jak wejdę na jego tajne i nieopodatkowane, to mi wbije widły w korpus a nie tam żadne wykręcanie rąk i przegonka na kopach.
>>Podaj kłamco gdzie i kiedy szarley tak pisał.
>Użyłem przenośni, ale przerosła go intelektualnie
>Każdy przed złodziejem będzie bronił swojej własności, a broniącego własności Hamerlik nazywa bandytą, bo złodziej spełnia swój "moralny obowiązek nieuznawania tajnej własności"


Ale Ty piszesz o czym innym a on oczym innym.

Ty piszesz o ochronie siebie swojej rodziny i obronie koniecznej gdyby ktoś wszedł do Ciebie do domu

A o czym on pisze?

Gdzie on chce wejść?

Może chętnie raxjaonlsitka wytłumaczy ...bo on od kilku dni przekonuje wszystkich .
Ale jakoś na forum nie widzę.

Ręce będzie wykręcał a boi się sam siebie.
szarley (54913 punktów)
Debil uważa, że każdy, kto pracą dorobił się domu, go okradł
każdy kto pracuje, żyje z posiadania mienia
Każdy, kto MA i nie pracuje powinien oddać to co ma (za wyjątkiem starej Hamerlikowej, posiadaczki nieruchomości, która ma, nie pracuje, utajnia mienia i nie płaci podatku

Oczywiście, suka, która go karmiła nie dowie się co jej pomiot o niej pisze
Tak jak jego córka nie dowie się,że publicznie nazwał ją prostytutką
(widziałem jej zdjęcie - tania krewka)


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale Ty piszesz o czym innym a on oczym innym.
>Ty piszesz o ochronie siebie swojej rodziny i obronie koniecznej

Oczami wyobraźni widzę jak dłoń Ci się zaciska na rewolwerze. Od razu widać jak się boisz i że już myślisz o środkach obrony KONIECZNEJ

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 19:34 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale Ty piszesz o czym innym a on oczym innym.
>>Ty piszesz o ochronie siebie swojej rodziny i obronie koniecznej
>Oczami wyobraźni widzę jak dłoń Ci się zaciska na rewolwerze. Od razu widać jak się boisz i że już myślisz o środkach obrony KONIECZNEJ

Oczami wyobraźni....ahahhahaha

A jeszcze kilka dni temu buta i arogancja i próba wyludznia plus groźby.

Mówiłem kłamco że cię nauzce kultury . Jak będziesz pisał to w głowie będzie ci farmer dudnił tak że pięć razy się zastanowisz co napiszesz

Ale twoja groźba o wyludznie została. I to że będziesz wszystkich przekonywał.

No nie. Zapewniam cię że chamie nie przekonasz swoje córki jak i chętnie racjonalistki.
Matki twojego dziecka i znajomych.

Boisz się chętnie racjonalisti?

Boisz się że nie chce być w grupie która powoal się na ciebie że wymuszasz informacje?
Ją będziesz przekonywał żeby nazywała ludzi bandytami?

Wyplenie z ciebie ten bełkot. Będziesz tak pisał jak byś był w pracy w sklepie w obok córki
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zapewniam cię że chamie nie przekonasz swoje córki jak i chętnie racjonalistki.
>Matki twojego dziecka i znajomych.

Inni zapewniają mnie, że nie mam wartości, jeszcze inni, że mam czego się wstydzić, jeszcze inni, że nie jestem mądry, jeszcze inni, że jestem winny.

I mam Wam wszystkim wierzyć?

Co znaczy twoje zapewnienie?
Próbujesz mnie przekonać, że niczego nie osiągnę?

Chcesz złamać moją wolę jak Rosja Nawalnego a Ameryka Assange?
Zatrzymasz się dopiero, kiedy przyznam się do winy i zacznę prosić wybaczenie?

Przypomnę Ci, że kiedyś komunizm panował w ludzkich głowach, teraz dziki kapitalizm, przyszłość jest niepewna, więc nie bądź taki figo fago, bo się wpisujesz w mainstream.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 08:00 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Zapewniam cię że chamie nie przekonasz swoje córki jak i chętnie racjonalistki.
>>Matki twojego dziecka i znajomych.
>Inni zapewniają mnie, że nie mam wartości, jeszcze inni, że mam czego się wstydzić, jeszcze inni, że nie jestem mądry, jeszcze inni, że jestem winny.
>I mam Wam wszystkim wierzyć?

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes


>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i

>Co znaczy twoje zapewnienie?

A nonto że...

Z prostej przyczyny. Ja nie mam w dupie ich (czyli twojej córki czy chętnie racjonalistki)"prawa własnosci". Tak jak i twojego prawa własności.

I śmiem twierdzić że prawo własności które dałeś w cudzysłów że one też nie mają go w....
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja nie mam w dupie ich (czyli twojej córki czy chętnie racjonalistki)"prawa własnosci". Tak jak i twojego prawa własności.

Ja też o ile własność jest publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości.

Musisz zrozumieć, że społeczeństwo jest czymś więcej niz tylko maszynką do robienia hajsu i zaspokajania własnych potrzeb i chcąc nie chcąc ponosisz odpowiedzialność za wszystkich jego członków.

Obudź się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 11:16 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ja nie mam w dupie ich (czyli twojej córki czy chętnie racjonalistki)"prawa własnosci". Tak jak i twojego prawa własności.
>Ja też o ile własność jest publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości.

Nie. Bo respektujesz ich prawo . Nie wiesz co posiadają . Nie pytasz ich. Nie grozisz im. Nie szantazujes. Nie przekonujesz .

>Musisz zrozumieć, że społeczeństwo jest czymś więcej niz tylko maszynką do robienia hajsu i zaspokajania własnych potrzeb i chcąc nie chcąc ponosisz odpowiedzialność za wszystkich jego członków.
>Obudź się.

Odpowiedzialność to ty ponosisz za swoje słowa groźby pomówienia próby wyłudzenia.

Natomiast twoja córka czy chętnie racjonalistka posiadają prawo własności tak jak resztą społeczeństwa w tym ja....ity zresztą też.

Które ja szanuje tak jak one moje. Jedyną osobą która pisze że że tego nie robi jesteś ty. Poznieeaz nic nie udało wyłudzic.

Ostrzegam wszystkich. Dawajcie znać w komtatzaxh czy ten czlwoeik wymuszał na was podanie co posadiaxie.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ja też o ile własność jest publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości.
>Nie. Bo respektujesz ich prawo .

Tak samo jak twoje.

>Odpowiedzialność to ty ponosisz za swoje słowa

Zgadza się.

Pod swoimi słowami podpisuję się nazwiskiem i adresem zamieszkania, spod którego to właśnie piszę.
Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 11:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Pod swoimi słowami podpisuję się nazwiskiem i adresem zamieszkania, spod którego to właśnie piszę.

Jakie konsekwencje ponosisz za rzucanie gównem w rozmówców "podpisując nazwiskiem"?
Nazywasz niemieckich policjantów bandytami, wiedząc, że żaden nie czyta tego forum

>Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy
Przesyłka wróciła, bo adresat nieznany

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 12:22 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Pod swoimi słowami podpisuję się nazwiskiem i adresem zamieszkania, spod którego to właśnie piszę.
>Jakie konsekwencje ponosisz za rzucanie gównem w rozmówców "podpisując nazwiskiem"?
>Nazywasz niemieckich policjantów bandytami, wiedząc, że żaden nie czyta tego forum
>>Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy
>Przesyłka wróciła, bo adresat nieznany

Wiesz co on ma w dupie?

Otóż nie to:

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i

Swoje własne zdanie. To jedno jest pewne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie konsekwencje ponosisz za rzucanie gównem

Sprzeciw wobec waszej podłej kultury nazywasz rzucaniem gównem, bo tak poetycznie manipulujesz umysłami innych ludzi, dla jej obrony i braku sprzeciwu.

Pomimo sprzeciwu waszej kulturze nikt z waszego społeczenstwa jak dotąd mnie nie ukarał, bo jak sądzę każdy intuicyjnie wyczuwa, że wasza kultura kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności jest gównem. Nikt z Was nie będzie niszczył porządnych ludzi w obronie gówna.

>>Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy

Pokaż zdjęcie adnotacji.
Co, wyrzuciłeś już?
O jak mi przykro, że listonosz nie poradził dostarczyć mi wąglika. Pokaż wasze wielkie serce i sam dostarcz.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jakie konsekwencje ponosisz za rzucanie gównem
Żadne
Piszesz dowolne brednie oszczerstwa i kłamstwa bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Q.E.D.

>Sprzeciw wobec waszej podłej kultury nazywasz rzucaniem gównem,
Nie. rzucaniem gównem nazywam kłamstwa na mój temat

Napisałeś, że przeze mnie dzieci są sierotami, choć niemal całe zawodowe życie poświęciłem poprawie bezpieczeństwa PRACUJĄCYCH ludzi
Napisałeś, że pochwalam lichwę, choć jestem jej wrogiem
Napisałeś, że oszukałem robotników budujących mój dom, choć zapłaciłem ile żądali
Napisałeś, że mój dobrobyt zawdzięczam ludzkiej krzywdzie, bo nie wiesz co to praca
Przypomniałeś mi ludzi, którzy pracują bez światła, mnie, który pracował w kopalniach. wg ciebie debilu tam słoneczko świeci.

To jest rzucanie gównem, sprzeciwiać się możesz nawet zaćmieniu Słońca

>Pomimo sprzeciwu waszej kulturze nikt z waszego społeczenstwa jak dotąd mnie nie ukarał, bo...
... nie powiedziałeś w oczy policjantowi tego co piszesz na obcojęzycznym dla niego forum
Bądź odważny i powiedz to w oczy, po niemiecku.

>jak sądzę każdy intuicyjnie wyczuwa, że wasza kultura
Mylisz się. Przyczyną jest anonimowość twoich wpisów. Nikt ze znanych ci osób o nich nie wie

>kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności
Rozmawialiśmy o tym, uciekłeś

>>>Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy
>Pokaż zdjęcie adnotacji.
Nie trzymam w domu zbędnych świstków, dawno poszedł do pieca
Tyle razy udowodniłem, że jesteś kłamcą, że jeden dowód więcej niczego nie zmieni
I tak zignorowałbyś tek kwitek

Pytałem o podróż do Peru, z oszczędności czy z jednej wypłaty, też uciekłeś, jesteś kłamcą

>O jak mi przykro, że listonosz nie poradził dostarczyć mi wąglika.
Była tam kasza, ryż, cukier, kawa kakao i kilka innych produktów potrzebnych biedującemu w Berlinie

>Pokaż wasze wielkie serce i sam dostarcz.
Przykro mi, nie pojadę do Berlina, żeby stracić zegarek i telefon
Ich własność jest niepubliczna i nieopodatkowana, więc nie uznałbyś mojej własności
Szczególnie zegarek ma wartość, ty sam nawet wymyśliłeś, że jest złoty

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 13:57 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jakie konsekwencje ponosisz za rzucanie gównem
>Sprzeciw wobec waszej podłej kultury nazywasz rzucaniem gównem, bo tak poetycznie manipulujesz umysłami innych ludzi, dla jej obrony i braku sprzeciwu.
>Pomimo sprzeciwu waszej kulturze nikt z waszego społeczenstwa jak dotąd mnie nie ukarał, bo jak sądzę każdy intuicyjnie

Intuicyjnie to ty wyczuwasz holownik gdy zaparkujesz tam gdzie nie możesz.
Repsektujac prawo własności.


>. Nikt z Was nie będzie niszczył porządnych ludzi w obronie gówna.


Twoja córka tego nie czuje i chętnie racjolistak też. Dlatego mogę spać spokojnie
że ich nie przekonasz do nazwania mnie bandyta. Jak i nikogo że nic nie posiadam.

A.ze jesteś podłym i fałszywym czlwoiekm i kłamcą.
To ostrzegam wszystkich przed tym człwoeikim
Dajcie znać w komentarzach gdyby Hamerlik Konopka chciał wyłudzić od was co posadiaxie
Albo namaiwal was przeciw mnie .

Trzeba się pilnować przed tym człwoeikim.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja córka tego nie czuje i chętnie racjolistak też.

No to poczują wtedy, gdy nadejdzie na to czas.
Na razie ja to czuję w odniesieniu do waszej "kultury" każdą komórką swojego ciała i to wyrażam.

>A.ze jesteś podłym i fałszywym czlwoiekm i kłamcą.
>To ostrzegam wszystkich przed tym człwoeikim
>Dajcie znać w komentarzach gdyby Hamerlik Konopka chciał wyłudzić od was co posadiaxie
>Albo namaiwal was przeciw mnie .
>Trzeba się pilnować przed tym człwoeikim.

Ze mną inni mogą mieć pewność na wzgląd na ich potrzeby, gdy ich dzieci nie będą miały co jeść to zareaguję na to emocjonalnie, z Wami tej pewności nie ma, na waszych ścieżkach kariery k budowy waszych rodów.

Źródło podłości nie jest we mnie lecz w Was.

Pilnujcie lepiej swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, żeby ich nikt nie zdradził i nie spróbował opodatkować na rzecz biedoty bez mienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 15:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Twoja córka tego nie czuje i chętnie racjolistak też.
>No to poczują wtedy, gdy nadejdzie na to czas.

Co poczują? Jak im tego nie powiesz co mi?

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i

Prawo własności
Moje twojej córki i chętnie racjonalistki innych ludzi.


>Na razie ja to czuję w odniesieniu do waszej "kultury" każdą komórką swojego ciała i to wyrażam.
>>A.ze jesteś podłym i fałszywym czlwoiekm i kłamcą.
>>To ostrzegam wszystkich przed tym człwoeikim
>>Dajcie znać w komentarzach gdyby Hamerlik Konopka chciał wyłudzić od was co posadiaxie
>>Albo namaiwal was przeciw mnie .
>>Trzeba się pilnować przed tym człwoeikim.
>Ze mną inni mogą mieć pewność na wzgląd na ich potrzeby, gdy ich dzieci nie będą miały co jeść to zareaguję na to emocjonalnie, z Wami tej pewności nie ma, na waszych ścieżkach kariery k budowy waszych rodów.

Prawo własności twojej córki jak i chętnie racjonalistki jest takie jak moje.

.
>Źródło podłości nie jest we mnie lecz w Was.
>Pilnujcie lepiej swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, żeby ich nikt nie zdradził i nie spróbował opodatkować na rzecz biedoty bez mienia.

Prawo własności twojej córki jest takie jak moje i chętnie racjonalistki.
.ty masz je w dupie

Ja mam pewność że twoja córka je szanuje tak jak chętnie racjonalistka. I nic ani ona a ninja predz tobą nie wyjawimy pod groźba nazwania bandyta.


Nie przekonasz ich. Towja córka chętnie racjonalistka i inni ludzie nie będą wzorem ciebie mówić bandyto na innych.

Nie przekonasz ich.

Jesteś tylko ty podły fałszywy skryty człowiek.

Który boi się sam sobie jest kłamca.

Uważajcie na niego.
Może wyłudzić od od was informacje i namawiać do nazwania innych bandytami.
06-05-2023 16:52 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Prawo własności twojej córki jak i chętnie racjonalistki jest takie jak moje.

Zgadza się i w przyszłości zostanie spisane w publicznie jawnej księdze kapitału i poddane demokratycznemu opodatkowaniu.

Tak twoje, jak i moje, mojej córki, chętnie racjonalistki i innych, wszystkich, którzy będą należeć do społeczeństwa jakie powstanie w drodze ewolucji społecznej.

Zmiany nie powstrzymasz powoływaniem się na to, czego chcą inni ludzie.

Ja wcale nie próbuję stworzyć nowe prawo własności lecz po prostu odkryłem jego lepszy wariant. To jest prawo naturalne, które dzięki rozwojowi własnego umysłu zwyczajnie odkryłem.

Gorsze nie zatrzyma lepszego, nie ma takiej opcji, ze mną czy beze mnie taka zmiana nastąpi.

Ty jesteś tylko tradycjonalistą, który próbuje zatrzymać postęp. Czy wiesz ilu takich tradycjonalistów żyło na Ziemi? Jesteś tylko jednym z nich a wszyscy oni ostatecznie przegrali. Postęp zawsze zwycięża z tradycją i nie ma od tego ucieczki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 17:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Prawo własności twojej córki jak i chętnie racjonalistki jest takie jak moje.
>Zgadza się i w przyszłości zostanie spisane w publicznie jawnej księdze kapitału i poddane demokratycznemu opodatkowaniu.

Nie kłamco. Będziesz musiał siłą na nich to wymusiac jak na mnie.

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie

Powiedz po co ci wiedzą co posiada chętnie racjonalistka?

Bo chyba do niczego skoro przez tyle lat nie wymagałes od niej podania co ma.

>Tak twoje, jak i moje, mojej córki, chętnie racjonalistki i innych, wszystkich, którzy będą należeć do społeczeństwa jakie powstanie w drodze ewolucji społecznej.
>Zmiany nie powstrzymasz powoływaniem się na to, czego chcą inni ludzie.

Jacy inni? Ty kłamco wyłudzający odemnie co posiadam nie jesteś inni ludzie tylko ty sam.
Co za fałszywy typ.

>Ja wcale nie próbuję stworzyć nowe prawo własności lecz po prostu odkryłem jego lepszy wariant. To jest prawo naturalne, które dzięki rozwojowi własnego umysłu zwyczajnie odkryłem.
>Gorsze nie zatrzyma lepszego, nie ma takiej opcji, ze mną czy beze mnie taka zmiana nastąpi.

Dzieci w piaskownicy wiedzą co mają i potrafią wrócić do domu z tym z czym przyszły. Bo to jest naturalne.

Ty sowjej córce nie potrafisz tego pwoeidziec o sowim wyłudzaniu.

Ty wiesz co masz....po co ci informacja co ma chętnie racjonalistka?.

>Ty jesteś tylko tradycjonalistą, który próbuje zatrzymać postęp. Czy wiesz ilu takich tradycjonalistów żyło na Ziemi? Jesteś tylko jednym z nich a wszyscy oni ostatecznie przegrali. Postęp zawsze zwycięża z tradycją i nie ma od tego ucieczki.

Przez 10 lat jak tu jesteś nie potrzebowałeś informacji o tym co posiada chętnie racjonalistka. I do tej pory nie potrzebujesz.

Nawet nie wiesz poco ci to. Dlatego po co chcesz wyłudzić to odemnie?

Uważajcie na niego. Gdyby was przkonwyał żeby nazwać mnie bandyta dajcie zanc w komentarzach.

Jeśli ktoś się boi nie pisze do administracji portalu.
Trzeba zrobić porządek z tym człwoeikim.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie kłamco. Będziesz musiał siłą na nich to wymusiac jak na mnie.

Mogę użyć siły ale tylko do powstrzymania Was od czynienia zła. Do niczego Cię siłą nie zmuszę. Żyj sobie jak tam chcesz i jak potrzebujesz ale na tolerancję przemocy nie licz.

>Ty kłamco wyłudzający odemnie co posiadam

Alez nic mi o tym nie mów jeśli nie chcesz, bo taką macie kulturę a ja twojego tajnego i nieopodatkowanego nigdy nie uznam, nie będę też tolerował waszej przemocy podczas przymusowej egzekucji tajnego i nieopodatkowanego.

Tkinj kogoś choćby palcem, bo wg Ciebie będzie Ci się należeć to, o czym nikt nie wie, że do Ciebie należy a przysięgam Ci, że natrafisz na opór.

Zło nie może się po świecie panoszyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 18:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Mogę użyć siły
Wiem
jesteś przeciwnikiem przemocy

>a ja twojego tajnego i nieopodatkowanego nigdy nie uznam,
W przekładzie z hamerciulskiej nowomowy na polski
twoje tajne i nieopodatkowane ukradnę
(nieważne, że zarobione ciężką pracą. Nie spełnia warunków Hamerliki - Hamerlik ma prawo ukraść)

>nie będę też tolerował waszej przemocy podczas przymusowej egzekucji tajnego i nieopodatkowanego.
W przekładzie z hamerciulskiej nowomowy na polski:
Nie będę tolerował wezwania policji podczas włamania do prywatnego domu (nie dotyczy starej Hamaerlikowej)

>Tkinj kogoś choćby palcem, bo wg Ciebie będzie Ci się należeć to, o czym nikt nie wie, że do Ciebie należy a przysięgam Ci, że natrafisz na opór.

Widać, że jesteś przeciwnikiem przemocy

>Zło nie może się po świecie panoszyć.
Tknij złodzieja, w Hamerlik wykręci ci rękę
Zło to robotnik, który ma działkę, dobro to złodziej, który mu ogródek plądruje

Życzę twojej mamusi żeby ją kieszonkowcy okradli z resztek emerytury
Może zrozumiesz co jest złem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>Mogę użyć siły
>Wiem

Przez 10 lat jak tu jeste nie potrzebował informacji o tym co posiada chętnie racjonalistka.

Ale Dlaczego chce wyłudzić to odemnie? A teraz piszę że nie muszę ale ma w dupie moje prawo własności i wtedy
>albo wszystkich przekonam, że nic nie masz,

To tylko potwierdza Twój przykład Krowami.

Dlatego uważajcie na Hamerlika Konopka. Chce wyłudzic informacje co posiadacie.
Dajcie znać jeśli będzie was nękał i przekonywał da nazwania mnie bandyta
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przez 10 lat jak tu jeste nie potrzebował informacji o tym co posiada chętnie racjonalistka.
> Ale Dlaczego chce wyłudzić to odemnie?

Chętnie racjonalistka nigdy nie sprzeciwiała się jawności kapitału, czyli zaakceptuje istnienie publicznej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą, kiedy już nadejdzie na nią czas.

Z nią nie mam o co się kłócić.

Ty z szarleyem sprzeciwiacie się tej idei, jesteście wrogami publicznej księgi kapitału, z wami chcąc nie chcąc muszę walczyć o ile nie chce żyć i umrzeć w biedzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 19:14 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Przez 10 lat jak tu jeste nie potrzebował informacji o tym co posiada chętnie racjonalistka.
>> Ale Dlaczego chce wyłudzić to odemnie?
>Chętnie racjonalistka nigdy nie sprzeciwiała się jawności kapitału, czyli zaakceptuje istnienie publicznej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą, kiedy już nadejdzie na nią czas.

Ale ja się pytam czemu chcesz wyłudzić ode mnie co posiadam a od niej nie?

Skoro nie wiesz co posiada to poco ci to co ja posiadam.

>Z nią nie mam o co się kłócić.
>Ty z szarleyem sprzeciwiacie się tej idei, jesteście wrogami publicznej księgi kapitału, z wami chcąc nie chcąc muszę walczyć o ile nie chce żyć i umrzeć w biedzie.

Kłamiesz. Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

Poco ci informacja o tym co posiada chętnie racjonalistka!!!!!

Dlatego uważajcie na Hamerlika Konopka. Chce wyłudzic informacje co posiadacie.
Dajcie znać jeśli będzie was nękał i przekonywał da nazwania mnie bandyta
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale ja się pytam czemu chcesz wyłudzić ode mnie co posiadam a od niej nie?

Nieuznanie tajnej i nieopodatkowanej właśnosci odnosi się w tym samym stopniu do chętnie racjonalistki co i do Ciebie.

Tyle, że dla niej to najwyraźniej żaden problem, skoro nie protestuje tak jak Ty, a dla Ciebie widocznie duży problem.

Nie używaj fałszywego określenia "wyłudzić"!
Jeśli chcesz, żebym uznał twoje posiadanie wiedzą o twoich posiadłościach należy mi się zgodnie z prawem.

Oczywiście mam na myśli prawdziwe prawo a nie wasze niesprawiedliwe i wrogie społeczeństwu tfuuu "prawo".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nieuznanie tajnej i nieopodatkowanej właśnosci

KRADZIEŻ, pisz po polsku

>Nie używaj fałszywego określenia "wyłudzić"!
Nie używaj fałszywego określenia "nieuznanie własności"

KRADZIEŻ.
jesteś fanatykiem KRADZIEŻY, pewnie sam z tego żyjesz

>Jeśli chcesz, żebym uznał twoje posiadanie wiedzą o twoich posiadłościach należy mi się zgodnie z prawem.

Pokaż to prawo, złodzieju

Życzę ci żeby twojej matce złodziej ukradł torebkę z emeryturą. Tajną.
Będziesz bronił złodzieja a policjantowi wykręcisz rękę

Nigdy w życiu nie poznałem człowieka o tak ujemnej moralności jak ty.
Chciałbym, żebyś przeżył kilka dni w twoim świecie, w którym dróżnik ma prawo zabić twoje dziecko, a złodziej jest moralnym człowiekiem okradając ciebie i starą Hamerlikową.

Serio, życzę ci tego, gnoju



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 19:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale ja się pytam czemu chcesz wyłudzić ode mnie co posiadam a od niej nie?
>Nieuznanie tajnej i nieopodatkowanej właśnosci odnosi się w tym samym stopniu do chętnie racjonalistki co i do Ciebie.
>Tyle, że dla niej to najwyraźniej żaden problem, skoro nie protestuje tak jak Ty, a dla Ciebie widocznie duży problem.

Nic o niej nie wiesz ale nie piszesz tego co do szarlya.
>Było za to kombinowanie i robienie niedojrzałej emocjonalnie biedoty w konia.



Kłamiesz. Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

>Nie używaj fałszywego określenia "wyłudzić"!
>Jeśli chcesz, żebym uznał twoje posiadanie wiedzą o twoich posiadłościach należy mi się zgodnie z prawem.
>Oczywiście mam na myśli prawdziwe prawo a nie wasze niesprawiedliwe i wrogie społeczeństwu tfuuu "prawo".


Moje? Czy chętnie raxjinalsitki o ktorwj nix nie wiesz bo tylko od mnie chciałeś wyłudzić co posiadam.

Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.

Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>(nieważne, że zarobione ciężką pracą. Nie spełnia warunków Hamerliki - Hamerlik ma prawo ukraść)

O twojej własności zdobytej ciężką pracą pisałby gazety i książki, tak byś się tym publicznie chwalił.

Wszyscy doskonale rozumieją dlaczego jednak swoje posiadłości chcecie taić.

Bo żadnej ciężkiej pracy nie było.
Było za to kombinowanie i robienie niedojrzałej emocjonalnie biedoty w konia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 19:18 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Bo żadnej ciężkiej pracy nie było.
>Było za to kombinowanie i robienie niedojrzałej emocjonalnie biedoty w konia.

Znów rzucanie gównem zamiast argumentów



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 19:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Wszyscy doskonale rozumieją dlaczego jednak swoje posiadłości chcecie taić.

Nikt. Nikt. Jesteś tylko ty. I nie rozumiesz tylko pomawiasz.

Nic nie wiesz o chętnie racjonalistce!!!!!
Czemu jej tego nie napiszesz!!!!

>Bo żadnej ciężkiej pracy nie było.
>Było za to kombinowanie i robienie niedojrzałej emocjonalnie biedoty w konia.

Obrzydliwy człowiek.

Skoro nic nie wiesz o chętnie racjonalistce to czemu do szarlya to piszesz a do niej nie?

Nic nie wiesz i ludziach ale ich pomawiasz.
Qrwa jaki ty jesteś toksyczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skoro nic nie wiesz o chętnie racjonalistce to czemu do szarlya to piszesz a do niej nie?

Bo szarey pisze o potrzebie uznania tajnych posiadłości a nie chętne racjonalistka, rzekomo zdobytych ciężką pracą, przy czym z dowodami tej ciężkiej pracy jest pewnie jak z dowodem zwrotu przesyłki z ryżem nadanej do mnie, z adnotacją "adresat nieznany".

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 20:00 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Skoro nic nie wiesz o chętnie racjonalistce to czemu do szarlya to piszesz a do niej nie?
>Bo szarey pisze o potrzebie uznania tajnych posiadłości a nie chętne racjonalistka, rzekomo zdobytych ciężką pracą, przy czym z dowodami tej ciężkiej pracy jest pewnie jak z dowodem zwrotu przesyłki z ryżem nadanej do mnie, z adnotacją "adresat nieznany".

Kłamiesz nic takiego nie pisze.
To ty piszesz o tajnych posiadłościach.

Natomiast ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

Nikt nie wie co ma ona nie wiesz co mam ja

Ale to od mnie chciałeś wyłudzić informacje.
Masz.dupie moje prawo własności.

Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.

Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Natomiast ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka

Nie znam nawet jej tożsamości podobnie jak twojej, nie wiem kim jesteście, gdzie żyjecie, co robicie, z czego się utrzymujecie a co dopiero co posiadacie.

Sprzeczamy się tu o pryncypia społeczne o normy społeczne, Ty jednak próbujesz wplątać a to konkretnych ludzi i ich interesy, pomimo tajenia własnej tożsamości, żebyśmy w ten sposób odeszli od interesu wspólnego i pojęcia sprawiedliwości na rzecz walki indywidualnych interesów.

Próbujesz rozmydlic znaczenie mojej idei, chcesz mnie i innych zrobić a konia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 20:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Próbujesz rozmydlic znaczenie mojej idei, chcesz mnie i innych zrobić a konia.


Kłamiesz.

ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

Nikt nie wie co ma ona nie wiesz co mam ja

Ale to od mnie chciałeś wyłudzić informacje.
Masz.dupie moje prawo własności.

Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.

Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.
farmer (22440 punktów)
>>Natomiast ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
>Nie znam nawet jej tożsamości podobnie jak twojej, nie wiem kim jesteście, gdzie żyjecie, co robicie, z czego się utrzymujecie a co dopiero co posiadacie.

nic nie wiesz o mnie? Co za kłamca. Ale pomawiać to potrafisz.

>Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.

O niej fałszywy typie też nie wiesz .

Po co ci informacja co posiada chętnie racjonalistka?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nic nie wiesz o mnie? Co za kłamca. Ale pomawiać to potrafisz.
>>Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.

To jest tylko przypuszczenie dla twoich motywów.
Nikt tu nie wie kim jesteś w realu.
Równie dobrze mógłbym w ten sposób pomówić Xoslo23, LAksa333, Mabis, Volke, i kogo tam jeszcze.

Na tym forum jesteś tylko "farmerem" anonimowym użytkownikiem Internetu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 05:07 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>nic nie wiesz o mnie? Co za kłamca. Ale pomawiać to potrafisz.
>>>Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.
>To jest tylko przypuszczenie dla twoich motywów.

To jest posadzenie wredny chamie mnie jako użytkonika przez ciebie użytkowniku.
Gdyby to forum jeszcze istniało to bys dostał kolejnego bana.



1. Uczestnikiem Forum Racjonalisty, zwanym dalej Forum, staje się każda osoba z chwilą umieszczenia pierwszej wypowiedzi na Forum.

§ 2. Aby publikować wypowiedzi na Forum, należy się zarejestrować i zalogować na Portalu.

§ 3. Publikacja na Forum wiąże się z akceptacją aktualnego Regulaminu.

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce.


A ty je wredny chamie łamiesz .

>Nikt tu nie wie kim jesteś w realu.
>Równie dobrze mógłbym w ten sposób pomówić Xoslo23, LAksa333, Mabis, Volke, i kogo tam jeszcze

Nie. Bo tacy ludzi tu nie piszą.
A zgodnie z regulaminem który zaakceptowałes
Używanie nicka jest tu dopuszczone.

>Na tym forum jesteś tylko "farmerem" anonimowym użytkownikiem Internetu

Tak jak ty. I występuje tu pod takim nikime od lat w przeciwieństwie do ciebie który zmienia te niki
Tak jak ty jesteś anonimowy. Co nie znaczy że możesz płuc na mnie.
.

A tylko pluciem bezkarnym się zajmujesz

Ale ciebie wredny chamie zatkalo


ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

Nikt nie wie co ma ona nie wiesz co mam ja

Ale to od mnie chciałeś wyłudzić informacje.
Masz.dupie moje prawo własności.

Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.

Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To jest posadzenie wredny chamie mnie jako użytkonika przez ciebie użytkowniku.
>Gdyby to forum jeszcze istniało to bys dostał kolejnego bana.

Jakie posadzenie?

Za co bana? Za podważanie waszych norm społecznych? Za kwestionowanie twojej wiary w to co prawdziwe, dobre i sprawiedliwe? Bo twoja wiara jest lepsza od mojej? bo Ty jesteś lepszy ode mnie? Bo lepiej rozumiesz rzeczywistość? Bo jesteś ważniejszy ode mnie?

Co z tego, że w waszej kulturze inni pozwalają Ci występować anonimowo w Internecie? Czy ja też muszę Ci na to pozwolić, bo taki macie regulamin? Nie, jestem tu i kwestionuję regulamin wyrosły z waszej podłej kultury, w mojej kulturze nikt nie może wyrażać własnej opinii publicznie, czy wybierać z konsekwencją dla innych tając swoją tożsamość. Będę na każdym kroku kwestionował waszą podłą kulturę, w której człowiek niszczy człowieka.

>>Równie dobrze mógłbym w ten sposób pomówić Xoslo23, LAksa333, Mabis, Volke, i kogo tam jeszcze
>Nie. Bo tacy ludzi tu nie piszą.
>A zgodnie z regulaminem który zaakceptowałes
>Używanie nicka jest tu dopuszczone.

W waszej kulturze dopuszczone są tajemnica kapitału, wolność własności od opodatkowania, tajne i pośrednie wybory prawodawców i co mam to akceptować, bo panuje wasza kultura? Nie, mam to dupie co Wam tam w głowach jawi się za "normalne", nie jestem podobny do Was, nie będę żył tak jak Wy żyjecie i nie będę tego akceptował.

>Tak jak ty jesteś anonimowy. Co nie znaczy że możesz płuc na mnie.

Napisałem w trybie przypuszczającym przypuszczenia jakich być może tu swoich interesów bronisz. Poczułeś się tym urażony, jako, że w swojej głowie występujesz jako człowiek dobry i sprawiedliwy a z mojego opisu to dobro i sprawiedliwość nie wynika. I pech. Mam prawo przypuszczać jakie tu z szarleyem swoje biznesy zalatwiacie. Nikt z czytelników nie uwierzyl mi, że w realu jesteś współwłaścicielem systemu chwilowek, bo nikt tu nie wie, kim w realu jesteś.

Nie ponowiłem Cię tylko sprzeciwiłem się twojej wizji świata i twoim pojęciom prawdy, dobra i sprawiedliwości, stanąłem naprzeciw twojej kapitalistycznej wierze a Ty poczułeś, że ranie twoje uczucia religijne, bo przecież twoja wiara musi być prawdą ale w mojej wizji świata nie jest.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

Żeby się z nią uczciwe umawiać, żeby nie mogła wyzyskać moich niewiedzy i błędnych założeń, żeby nie mogła zrobić mnie w konia.

Po to właśnie robolom wiedza o tym co ich szef posiada i ile zarabia na ich pracy, żeby z tej wiedzy i słusznych założeń wyrósł brak akceptacji dla głodowych pensji.

Małe mieszkanko dla robola zamiast 5 domów dla szefa. Kapujesz?
Myślę, że jeżeli szef włoży cały hajs z powrotem w firmę, żeby robole mieli lepsze maszyny, czyste szafki, ciepły autobus dowożący do pracy, czy nawet lepszy posiłek, to robole nie będą tej kasy żądali dla siebie w wypłacie tylko zaakceptują ten stan rzeczy.

>Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.
>Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.

Nie można wyłudzić tego co mi się zgodnie z prawem należy, tak jak innym uznanie ich jawnych i demokratycznie opodatkowanych posiadłości.

Jeśli "prawo" w waszej kulturze mówi inaczej to kij z nim, kto by tam się przejmował prymitywnymi, odzwierzęcymi normami społecznymi, na pewno nie żaden cokolwiek rozwinięty człowiek.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 09:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?
>Żeby się z nią uczciwe umawiać, żeby nie mogła wyzyskać moich niewiedzy i błędnych założeń, żeby nie mogła zrobić mnie w konia.
>Po to właśnie robolom wiedza o tym co ich szef posiada i ile zarabia na ich pracy, żeby z tej wiedzy i słusznych założeń wyrósł brak akceptacji dla głodowych pensji.
>Małe mieszkanko dla robola zamiast 5 domów dla szefa. Kapujesz?

To jej to napisz. Bo jest to tajne dla ciebie.

Od 10 lat nie masz pojęcia co ma.
Ja tej wiedzy nie potrzebuje ani nikt.

Ty tylko potrzebujesz wiedzieć co ona ma to napisz jej to a nie ukrywasz się przed nią.


>Myślę, że jeżeli szef włoży cały hajs z powrotem w firmę, żeby robole mieli lepsze maszyny, czyste szafki, ciepły autobus dowożący do pracy, czy nawet lepszy posiłek, to robole nie będą tej kasy żądali dla siebie w wypłacie tylko zaakceptują ten stan rzeczy.
>>Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.
>>Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.
>Nie można wyłudzić tego co mi się zgodnie z prawem należy, tak jak innym uznanie ich jawnych i demokratycznie opodatkowanych posiadłości.

Można. Ty to chciałeś zrobić.


>Oczywiście mam na myśli prawdziwe prawo a nie wasze niesprawiedliwe i wrogie społeczeństwu tfuuu "prawo".

To jest prawo dzięki ktoremu twoja córka miała szansę otrzymać od ciebie na życie bez wiedzy co posiadasz .



>Jeśli "prawo" w waszej kulturze mówi inaczej to kij z nim, kto by tam się przejmował prymitywnymi, odzwierzęcymi normami społecznymi, na pewno nie żaden cokolwiek rozwinięty człowiek.

Dzięki normom społecznym jestem tu. A ty je łamiesz. Kłamiac wyludzajc grożąc pomawiając.

Robisz to świadomiem.
Thoter (6650 punktów)
>>Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

>Żeby się z nią uczciwe umawiać, żeby nie mogła wyzyskać moich niewiedzy i błędnych założeń, żeby >nie mogła zrobić mnie w konia.
>

Hamerlik jakie masz założenia przed umawianiem się, że musisz znać status majątkowy ??
Ja się umawiam i rozmawiam z ludźmi, i nie interesuje mnie ich status majątkowy, chyba, że sprawa dotyczy transakcji pieniężnych.
Zakładasz, że wszyscy są złodziejami ??
A może tych co są przy forsie uważasz za godnych rozmowy i uczciwych ??
Żonie codziennie kasę liczysz, żeby nie mogła z Ciebie zrobić rogacza ??
Masz obsesje, w Peru pewnie miałeś się za bogacza. Każdy biedniejszy i na pewno bez zachodniej kultury. Kilka razy byłem w Lądku Zdroju i za każdym razem miałem wrażenie, że tam w koło tego pięknego ratusza mieszkają dziwni ludzie. Ci ludzie nie pasują do tego ratusza. Wymordowano tych co go półtora wieku temu go wybudowali a nasprowadzano HAmerlików, niezdolnych do samodzielnego życia.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik jakie masz założenia przed umawianiem się, że musisz znać status majątkowy ??
>Ja się umawiam i rozmawiam z ludźmi, i nie interesuje mnie ich status majątkowy, chyba, że sprawa dotyczy transakcji pieniężnych.
>Zakładasz, że wszyscy są złodziejami ??

Ale czy ja mam na myśli jakieś inne umowy niż te, w których chodzi o posiadanie i hajs?

To do do tych umów potrzebna jest wiedza o kapitale i słuszne założenia co do interesów obu stron aby taka umowa była cokolwiek uczciwa i sprawiedliwa.

W uczciwej i sprawiedliwej umowie nikt nigdy nie potrzebowałby komornika w "umowie" opierającej się na fałszu, manipulacji i dążeniu do wyzysku, komornik państwowy i jego przemoc jest nieunikniony.

Nie, nie zakładam, że wszyscy są złodziejami lecz zakładam, że okazja czyni złodzieja.

Jeśli ktoś ma przy "umowie" przewagę wiedzy i kapitału to "umowa" musi być złodziejska i nie może być uczciwa, bowiem taka sytuacja uczyni złodzieja nawet z najlepszego człowieka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jeśli ktoś ma przy "umowie" przewagę wiedzy i kapitału to "umowa" musi być złodziejska i nie >może być uczciwa, bowiem taka sytuacja uczyni złodzieja nawet z najlepszego człowieka.
>

W jakiej nas postawiono sytuacji wobec Niemiec i Francji ??
Od pokoleń działamy w interesie Anglosasów na szkodę Niemców a teraz jesteśmy na łasce Niemców.
Jesteśmy bankrutem a brak kasy z Niemiec oznacza nasz koniec. Amerykanie wywożą polską miedź i finansują sobie za to bazy wojskowe. Żydowski zięć Duda robi zakupy amerykańskiego uzbrojenia a Żyd Morawiecki zaciąga kredyty, którymi nikt się nie interesuje.
Czy jest Polak, który się tym interesuje i nagłaśnia fakty ??
Na jesieni mają odbyć się wybory parlamentarne, masz do wyboru same partie wojenne. CIA zmonopolizowała scenę polityczną i propagandę. Może podstawią jakiegoś demokratycznego słupa z propagandą antywojenną.
Banda demokratycznych "polityków" szkolonych przez CIA, wywozi z Polski MILIARDY DOALRÓW, biedocie się rzuca bułkę. Emerytom widocznie w dzieciństwie już ktoś wstawił w szare komórki tezę, że Żyd się dorobił bo w nocy miał sklep otwarty. Żyd się dorobił, może i w nocy, ale nie na wiejskim sklepiku otwartym w nocy.

www.newswe(*)ne-tak-zadluza-nas-pis/3zgs68k

200 tys. zł na minutę, 12 mln zł co godzinę. 24 godz. na dobę. rośnie dług Polski.
Dług Polski wzrośnie na koniec roku o blisko 850 mld zł.


Hamerlik zajmij się poważnymi sprawami. Żyd Morawiecki z żydowskim zięciem Dudą zadłużają nas na: 288 000 000 zł dziennie, 8 640 000 000 zł miesięcznie, 259 200 000 000 zł rocznie.
Uważasz, że Twój pomysł jest ważniejszy od naszej przyszłości ??
07-05-2023 05:10 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nikt tu nie wie kim jesteś w realu.

ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
Bo dla ciebie jest to tajemne.

Nikt nie wie co ma ona nie wiesz co mam ja

Ale to od mnie chciałeś wyłudzić informacje.
Masz.dupie moje prawo własności.

Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka!!!?

Uważajcie na Hamerlika Konopka . Może wyłudzić informacje co posiadacie.

Uważajcie gdyby was nękał dajcie znać.

Tak zwykły wredny xham.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nikt tu nie wie kim jesteś w realu.
>ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
>Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
>Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.

Chętnie racjonalistka tkwi w waszej kulturze. Często tu podkreślała uznanie dla anonimowości w internecie, zdaje się, że akceptuje tajne wybory, nigdy nie opowiedziała się jednoznaczne za jawnością kapitału.

Nie wiem skąd sobie ubzdurales, że stanęła po mojej stronie, że ją tak ciągle przywołujesz?

Przez "kundelki szarleya", które tak mocno Cię zabolały?

Ona wcale w tym nie nawiązywała do moich postulatów a jedynie do waszych ataków na przeciwników ideowych w sforze.

Chętne racjonalistka nie kwestionuje moich postulatów, nie odpisuje na moje zadanie wyjawienia kapitału, że to nieuzasadnione niczym brednie, więc nie mam się z nią o co kłócić. Z Tobą się kłócę i z szarleyem, bo Wy kwestionujecie moje żądania powołując się na waszą podłą i prymitywną kulturę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>>Nikt tu nie wie kim jesteś w realu.
>>ty Od 10 lat nie wiesz co posiada chętnie racjonalistka
>>Jest to tajemnica dla ciebie. Wg. cibie ona to tai.
>>Dlatego fałszywy typie jej tajemnice ci nie przeszkadzają.
>Chętnie racjonalistka tkwi w waszej kulturze. Często tu podkreślała uznanie dla anonimowości w internecie, zdaje się, że akceptuje tajne wybory, nigdy nie opowiedziała się jednoznaczne za jawnością kapitału.



Ale ona o tym nie wie tak jak ty nie wiesz co posiada.
I ta tajemnica wg ciebie nie przeszkadza ci w niczym
Bo jesteś fałszywym typem który chciał wyłudzić odemnie informacje co posiadam

Ale dzięki mojej postawie nikomu już nie uda się tu tobie kogoś zastraszyć czy nazwać bandyta.

Niemal tydzień temu byłeś taki hardy.


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę



Miałeś wszystkich przekonać.

Mówilem że twojej córki i chętnie racjonalistki nie przekonasz.

Od lat nie wiesz co posiada. I nigdy jej tego nie powiedziałes.

Dlatego ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem. Konopka.
Próbuje wyłudzac informacje co posiadacie.

Dajcie znać gdyby was nękał.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I ta tajemnica wg ciebie nie przeszkadza ci w niczym

Nie uznam tajnych i nieopodatkowanych posiadłości chętnej racjonalistki tak samo jak i twoich.

To jej nie przeszkadza moja deklaracja, bo na nią nie reaguje.

Komornika, który będzie chciał dla niej egzekwować pod przymusem jej tajną i nieopodakowana własność tak samo chwyce za rękę i tak samo każę mu się wynieść jak komornika działającego na twój wniosek.

Ty twierdzisz, że w ten sposób Ci grozę i chcę czegoś od Ciebie, do czego rzekomo nie mam prawa ona milczy, nic nie twierdzi, najwyraźniej to zaakceptowała i może przystosować się do takiej zmiany w życiu.

To o czym będę z nią dyskutował?

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>I ta tajemnica wg ciebie nie przeszkadza ci w niczym
>Nie uznam tajnych i nieopodatkowanych posiadłości chętnej racjonalistki tak samo jak i twoich.
>To jej nie przeszkadza moja deklaracja, bo na nią nie reaguje.
>Komornika, który będzie chciał dla niej egzekwować pod przymusem jej tajną i nieopodakowana własność tak samo chwyce za rękę i tak samo każę mu się wynieść jak komornika działającego na twój wniosek.
>Ty twierdzisz, że w ten sposób Ci grozę i chcę czegoś od Ciebie, do czego rzekomo nie mam prawa ona milczy, nic nie twierdzi, najwyraźniej to zaakceptowała i może przystosować się do takiej zmiany w życiu.
>To o czym będę z nią dyskutował?

Bo to mi grozisz !!!!!

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Jej nie. Gdzieś jej tak napsiełeś.!!!!

Jest tu tyle lat i nie widzialem próby wyłudzenia nia od niej przez ciebie co posiada.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka.
Może wyłudzić od was informacje co posiadacie tak jak chciał od mnie

Dajcie znać jakby was nekał
Thoter (6650 punktów)

>Komornika, który będzie chciał dla niej egzekwować pod przymusem jej tajną i nieopodakowana >własność tak samo chwyce za rękę i tak samo każę mu się wynieść jak komornika działającego na >twój wniosek.
>

Hamerlik Ameryka bankrutuje, mają problemy u siebie z finansami. Europę już włączyli do finansowania swoich fabryk wojen. Kradną Arabom ropę ale to się niebawem skończy i za wszystko zapłacą Amerykanie. Do nich komornik nie przyjdzie, a zniknie im kasa tak jak nam teraz znika.
Cyferek na kontach będzie przybywać a ilości kupionych za to towarów będą ubywać.
Hamerlik znajdź sposób na taką kradzież. Zabraniasz bogatym ratowania się przed tym wykupując biedaków. Na inflacji i wojnie bogaty się bogaci a biedak popada w ruinę.
Amerykanie mieli genialny plan pokonania brytyjskiego hegemona kosztem zniszczenia Europy. Uzbroili Niemców i czekali aż dojdzie między nimi a Brytyjczykami do wojny. Żydzi niemieccy też mieli genialny plan, do 1937 r. mieli Armię Czerwoną. W 1937 r. Brytyjczycy odbili Żydom niemieckim Armię Czerwoną i przerobili ją na ich największych wrogów. Żydzi sowieccy z NKWD na zlecenie Brytyjczyków wymordowali 111 tys. Polaków, po to by przez nasz teren mogła przejść BRYTJSKA Armia Czerwona na Niemcy. Brytyjczycy chcieli pokonać Żydów niemieckich i Niemców a Amerykanie chcieli przejąć: niemieckich Żydów fizyków atomowych i Imperium Brytyjskie.
Wszyscy przegrali, Ameryka wygrała. Czy dzisiaj będzie sytuacja odwrotna ??

Według wiadomości agencji Reuters, 5 maja czasu lokalnego prezydent USA Biden oświadczył, że nie jest jeszcze gotowy do powołania się na Czternastą Poprawkę do Konstytucji USA, aby zapobiec niewypłacalności USA. Z analizy raportu wynika, że ​​po raz pierwszy Biden dał do zrozumienia, że ​​nie wyklucza tej metody.
Czternasta poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych powstała w 1868 roku, w trzecim roku po wojnie secesyjnej. Poprawka, dotycząca praw obywatelskich i równej ochrony prawa, została pierwotnie zaproponowana w celu rozwiązania problemów związanych z byłymi niewolnikami po wojnie secesyjnej, ale jej czwarta klauzula stanowi: "W przypadku usankcjonowanych prawem długów publicznych Stanów Zjednoczonych, ważność długu wynikającego z renty dożywotniej nie może być kwestionowana"
Według Reutersa, Biden przeprowadzi konsultacje z czołowymi ponadpartyjnymi przywódcami w Kongresie USA 9 maja, próbując rozwiązać problem pułapu zadłużenia, który trwa od ponad trzech miesięcy.
Według doniesień Biden wezwał członków Kongresu do bezwarunkowego podniesienia pułapu zadłużenia rządu federalnego, podczas gdy republikański przewodniczący Izby Reprezentantów Kevin McCarthy powiedział, że Izba nie zgodzi się na żadne propozycje, dopóki rząd federalny nie zgodzi się na cięcia wydatków w celu zaradzenia rosnącemu deficytowi budżetowemu.


Chociaż pieniądze można wydrukować, konsekwencją zalewu dolarów jest to, że nikt już nie będzie ich używał. Istnieje ścisły związek między walutą a przedmiotami rzeczywistymi. Np. rzecz fizyczna jest warta tylko jednego dolara. Jeśli wydrukujesz 2 dolary, nadal masz tylko przedmiot fizyczny (jeden dolar) a używasz 2 dolarów, aby go kupić. To oznacza inflację. Można to tolerować, jeśli wydrukujesz 10 dolarów. Jak wydrukujesz 100 dolarów to są one bezużyteczne. W tym czasie cały świat porzuci dolara.
Świat nie może powstrzymać Stanów Zjednoczonych przed drukowaniem pieniędzy, ale Stany Zjednoczone nie mogą powstrzymać świata przed porzuceniem dolara.
32 biliony długu publicznego USA, wymaga rocznie płatności odsetek w wysokości 1,6 biliona dolarów.

Hamerlik rozumiesz jakie reżim amerykański ma problemy ??
Twoje problemy to jakaś komedia. Ludzie co mają duuuuużo kasy myślą jak jej nie stracić a ci co nie mają myślą, że ich władza będzie karmić za darmo. Twoja oferta nie dotrze ani do jednej ani do drugiej grupy.
Nasz problem to wyrwać się z amerykańskiej pułapki, doprowadzając się do totalnej biedy.
Bieda uchroni nas przed amerykańską wojną i kolonializmem. Ukraińcom się marzy, że ktoś im sprezentuje majątek a oni będą go rozkradać, tak jak myśmy rozkradali komunistyczną Polskę.
Idzie wojna, bieda i inflacja, ludzie podświadomie to wyczuwają i nic nie robią.
Nie ma mądrego by nimi kierować. Żyd Morawiecki z żydowskim zięciem Dudą rozgrywają nas jak małe dzieci, w interesie Ameryki. Dziadków Brytyjczycy ograli i nikt po tym nie zmądrzał.
Czy głupi naród da sobie radę w XXI wieku ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Miałeś wszystkich przekonać.

I przekonam, tylko wpierw muszę zwalczyć ideologię i stojąca za nią wiarę panujące w waszych głowach.

Nie od razu Rzym zbudowano.


youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Miałeś wszystkich przekonać.
>I przekonam, tylko wpierw muszę zwalczyć ideologię i stojąca za nią wiarę panujące w waszych głowach.
>Nie od razu Rzym zbudowano.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Butny typie.

Chętnie racjonalistka jest od lat na forum tak jak ty.

Wg ciebie ona tai przed tobą co posiada.

Powiedziales jej o tym? Co mi?

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Powoedziales jej o tym co mi?

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę


Nie? Mówiłem ci butny chamie że cię nauczę kultury.

Po tygodniu już spuszcasz ton.



Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka.
Może wyłudzić od was informacje co posiadacie tak jak chciał od mnie

Dajcie znać jakby was nekał
Thoter (6650 punktów)

>I przekonam, tylko wpierw muszę zwalczyć ideologię i stojąca za nią wiarę panujące w waszych >głowach.
>

Żeby zwalczyć ideologię musisz WYMORDOWAĆ jej liderów.
Jak tylko Żydzi niemieccy uruchomili swój komunizm to ich Brytyjczycy mordowali. Już w zarodku zorganizowali zamach na Lenina.

ru.wikiped(*)карта

Sprawa Lockharta (spisek Lockharta, spisek ambasadorów) to spisek przeciwko reżimowi sowieckiemu, odkryty w sierpniu 1918 roku przez Czeka . Wraz z zamachem na Lenina stało się to jedną z przyczyn wprowadzenia masowego Czerwonego Terroru .
Konspiracja ambasadorska nosi imię Sir Bruce'a Lockharta , brytyjskiego konsula generalnego w Rosji (1915-1917), od stycznia 1918 r. szefa specjalnej misji brytyjskiej przy rządzie sowieckim, najpierw w Piotrogrodzie, a następnie w Moskwie.


Żydom niemieckim udało się obalić i zamordować cara Romanowa ale nie udało im się obsadzić Trockiego na Kremlu. Kreml przejęli BRYTYJCZYCY. Próba odbicia Kremla Brytyjczykom zakończyła się ludobójstwem w 1937 r. Wszystkich Żydów i komunistów, którzy przybyli do ZSRR wymordowali Żydzi sowieccy na zlecenie Brytyjczyków. Brytyjczycy wyznaczyli za głowę Trockiego nagrodę. Trockiego zamordowali rodacy za funty. Tych funtów musiało być bardzo dużo, bo w pogoń za Żydem Trockim ruszyło całe stado Żydów. Syn Trockiego Lew Siedow też się długo życiem nie nacieszył.
Żydzi: Trocki i jego kuzyn Iona Jakir zbudowali Armię Czerwoną, całe jej dowództwo wymordowali Żydzi sowieccy z Brytyjczykami. Żyda Jakira zamordował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.

Widzisz Hamerlik bez mordowania i ogromnej kasy nic nie osiągniesz. Musisz czekać aż upadającego amerykańskiego hegemona rozłoży erozja. Wtedy będzie walka o nowy podział interesów i nastanie okres zmian wszystkiego. Wtedy możesz się załapać ze swoim pomysłem. Musisz przejąć jakąś bezludną wyspę i na niej ustanowić: bank i swoje prawa. Co musisz robić dalej to już chyba nie muszę Cię uczyć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żeby zwalczyć ideologię musisz WYMORDOWAĆ jej liderów.

Nie, to nie w moim stylu.

Pokonam ich intelektualnie w rozmowie, muszę do tego rozwinąć dobrą argumentacje. A jak nie ja to następni ludzie podobni do mnie.

Na pewno nie zamorduje nikogo w walce o moją wizję świata. Inni ludzie albo przyjmą mój porządek świata dobrowolnie albo nie i będę musiał to zaakceptować.

Jeśli naprzeciw mnie stanie intelekt o sprzecznych memach, sprzecznych emocjach, myślach, celach, wyborach, wierze, kulturze, który będzie dążył do sprzecznego świata z moim i będzie miał za sobą armię ludzi to pozostanie mi z nim tylko rozmowa.

Z jednej mojej strony.

Bo z drugiej strony wciąż chce chwycić za rękę sędziego, policjanta, poborcę, komornika służących sprzecznej z moją ideologii, wykręcić ją i powiedzieć im - nie wolno, wynocha.

Jestem wewnętrznie sprzeczny tak samo jak inni ludzie .

Z jednej strony chcę za wszelką cenę powstrzymać siebie od agresji, znając już trochę historię ludzi a z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że jest taka granica doznanego zła, za którą nie pozostaje nic prócz agresji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Pokonam ich intelektualnie w rozmowie, muszę do tego rozwinąć dobrą argumentacje.

Jedyna argumentacja dla tych co są karmieni 5OO+ to 2OOO+.
Nie jesteś wiarygodny by taką złożyć im ofertę.
Musisz najpierw zdobyć wiarygodność do składania taki "ideologicznych" argumentacji.
Weź przykład z Sir Christophera Anthony'ego Hohna. Jego geszeft dale mu 2 mln € DZIENNIE.

en.wikipedia.org/wiki/Chris_Hohn

Christopher Anthony Hohn (Znany jest jako aktywista-inwestor) urodził się w październiku 1966 roku w Addlestone w hrabstwie Surrey. Jego ojciec Paul był urodzonym na Jamajce mechanikiem samochodowym pochodzenia europejskiego, który przeniósł się do Wielkiej Brytanii w 1960 r., a jego matka była sekretarką prawną z East Sussex .

Był uczniem St Paul's County Secondary School w Addlestone w latach 1979-1983, uzyskując 13 poziomów; następnie studiował na Uniwersytecie w Southampton, który ukończył w 1988 roku z wyróżnieniem w zakresie rachunkowości i ekonomii przedsiębiorstw. W Southampton nauczyciel poradził mu, aby złożył podanie do Harvard Business School , gdzie ukończył kurs Master of Business Administration. Ukończył studia w 1993 roku jako Baker Scholar, co oznacza, że ​​znalazł się wśród pięciu procent najlepszych absolwentów.(...)
W ostatnich latach Hohn stał się zdeklarowanym orędownikiem pilnych działań w sprawie kryzysu klimatycznego i płodnym współtwórcą tej sprawy.


Hohn z biednej rodziny skończył drogie szkoły. Zarabia kasę i frajerów strzyże na tzw. kryzysie klimatycznym.
Hamerlik podłącz się pod ten "kryzys klimatyczny". Wykorzystaj czyjąś kasę i pomysły do swoich celów.
Musisz zwerbować dziewczyny, tylko nie pokazuj, że jesteś biedakiem.


Ultima Generazione to zdjęcie z Włoch. Te dziewczyny naściągają Ci jeszcze głupszych chłopaków.
Kryzys klimatyczny to jest modna pompowana ideologia, może nawet jakieś dotacje są. Wykorzystaj to a potem już tylko będziesz musiał zrobić kolorową rewolucję i przestawić towarzystwo na swoją ideologię.
Skupisz towarzystwo na innej ideologii a potem ich przerobisz na swoją. Potem musisz to swoje towarzystwo doprowadzić do biedy a następnie dawać po cukierku grzecznym i pokornym.
Ci co przyjmą za "darmo" cukierka są już w Twojej mocy, oni już nigdy nie zmądrzeją.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jedyna argumentacja dla tych co są karmieni 5OO+ to 2OOO+.
>Nie jesteś wiarygodny by taką złożyć im ofertę.

Proponuję demokratyczny podatek, określany w jawnej demokracji bezpośredniej, wyłącznie od własności, w zasadniczej części na rzecz bezpośredniego dochodu osób bez posiadłości.

Proponuję biedocie, żeby ta nie płaciła nawet jednej złotówki jakiegokolwiek podatku i do tego, żeby uzyskała jeszcze gwarantowany dochód podatkowy.

Proponuję biedocie, że to ona będzie decydować bezpośrednio o wysokości podatku, który następnie zostanie wypłacony jej również bezpośrednio, już bez żadnego urzędnika, który za to kupi dla niej naukę czy opiekę zdrowotna, karmiąc przy tym swoich kolesi i rodzinę do piątej wody po kisielu.

No i co się bardziej opłaca?

500+ czy władza i hajs?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Proponuję biedocie, że to ona będzie decydować bezpośrednio o wysokości podatku, który następnie zostanie wypłacony jej również bezpośrednio, już bez żadnego urzędnika, który za to kupi dla niej naukę czy opiekę zdrowotna, karmiąc przy tym swoich kolesi i rodzinę do piątej wody po kisielu.
>No i co się bardziej opłaca?
>500+ czy władza i hajs?
>

Po raz kolejny piszę, komuniści zakładali, że Polak, katolik, jest wielkim człowiekiem i pojmie od czego zależy jego dobrobyt i wolność. Widzisz do czego doprowadził się: głupotą i złodziejstwem, ten "wielki" Polak.
Czy rozumiesz, że zbliża się ćwierćwiecze XXI wieku ??
Biedotę możesz nauczyć tego co było potrzebne w XIX wieku.
Dzisiaj się nie da biedoty zagonić batem do roboty. Co ta biedota może narobić, co można sprzedać i na tym zarobić ?? Dlatego Anglosasi używają nas na mięso armatnie. Teraz Amerykanie tworzą "polską" armię, która będzie miała za zadanie trzymać pod butem amerykańskich europejskich wasali. Amerykańscy wasale się zbuntowali i chcą prowadzić samodzielną politykę wobec Chin. My im to za darmo z głowy wybijemy. A oni nam za to wybiją zęby, tak jak to było nie raz w historii.
Hamerlik, bogactwo bierze się z: mądrości, umiejętności tworzenia i handlowania. Silniejsi dorabiają się na bandytyzmie i tych żeśmy sobie do domu zaprosili.
Nie jesteśmy mądrzy, nie potrafimy tworzyć a z handlowania najlepiej wychodzi nam rozbijanie interesów. Żyjemy tylko dzięki niemiecko francuskiej unii. Nie potrafimy się im za to odwdzięczyć. Kończy się czas, gdy biednymi posłami w jewroparlamencie blokowano decyzje Niemców i Francuzów.
Biedaków nikt w Europie nie potrzebuje, dlatego nikt nie będzie płakał, jak ich Ameryaknie wrzucą do swojej maszynki do mięsa.
Problem z biedakami rozwiążą Amerykanie.
Hamerlik czekaj i się nie denerwuj.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, bogactwo bierze się z: mądrości, umiejętności tworzenia i handlowania.

No właśnie a nie z ciągłego poniżania i oskarżania.

Powinniśmy mniej mówić o ludzkiej winie a więcej o wspólnej przyszłości.

Powinniśmy tworzyć wizję jak świat może wyglądać lepiej a nie szukać zdrajców i wrogów.

Pomyśl o tym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Powinniśmy tworzyć wizję jak świat może wyglądać lepiej a nie szukać zdrajców i wrogów.
>

Chińczycy mądrością i pracą doszli do tego, że są na tyle silni by pokonać bandytów Anglosasów.
Utworzyli BRICS, który daje biednym narodom szansę rozwoju intelektualnego i materialnego.
Żydzi niemieccy utworzyli komunizm, potem była Oś Berlin Rzym Tokio, prace nad bombą atomową i wszystko przegraliśmy z Ameryką.
Amerykańscy stratedzy opracowali plan przejęcia hegemoni po Brytyjczykach i przejęcia niemieckich Żydów pracujących nad bombą atomową. Amerykański ambasador Hugh Robert Wilson zorganizował kryształową noc i uciekł do USA. Brytyjczycy zorganizowali towarzystwo Thule i operację Deutsche Physik. Brytyjczycy Żydami sowieckimi wymordowali w 1937 r. w ZSRR Żydów i komunistów przybyłych do ZSRR. Żydowskie NKWD wymordowało 130 tys. Polaków na zlecenie Brytyjczyków. Celem mordowanai naszych przodków było ułatwienie przejścia przez tereny polskie Armii Czerwonej uzbrojonej i dowodzonej od 1938 r. przez BRYTYJCZYKÓW.
W 1937 r. żydowskie NKWD na zlecenie Brytyjczyków wymordowało w ZSRR 42 tys. NIEMCÓW.

de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Operation_des_NKWD

Świat nie będzie lepszy dopóki te zbrodnie nie będą wyjaśnione i ukarani FAKTYCZNI winni.
Anglosasi budują świat na wzajemnych nienawiściach i skrytobójczych mordach.
Ile Brytyjczycy zapłacili Żydom sowieckim za to, że wymordowali Żydów niemeickich, polskich, którzy byli w ZSRR w 1937 roku ?? Zamordowali Adolfa Warskiego, Trockiego, Ignacego Reissa, Mojsieja Markowicza Axelroda i tysiace innych. Wymordowano komunistów, Willego Leowa, redakcję gazety Prawda i też tysiące ludzi, którzy wierzyli, że komunizm zmieni ich życie. Nie będą parobkami u obszarników a stworzą przemysł i będą się dzielić zyskami.
Staliśmy się robolami i mięsem armatnim u amerykańskich kapitalistów. W dodatku niebezpiecznymi dla ludzi żyjących w normalnym świecie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chińczycy mądrością i pracą doszli do tego, że są na tyle silni by pokonać bandytów Anglosasów.

Na ile znam Chińczyków, w ogóle nie będą z nimi walczyć.
Raczej będą chcieli przeciągnąć wszystkich na swoją stronę korzyściami.
Już wcześniej zauważyłem, że Azjaci nie są tak agresywni jak ludność innych kontynentów.
Rosjanie niepotrzebnie są tacy europejscy, przez to toczą wojny, gdyby byli bardziej jak azjatyccy pewnie żyliby w większym pokoju.

Popatrz na wojnę na Ukrainie. Widać od razu, że Rosjanie nie mieli żadnego głębszego planu a jedynie fantastyczne wizje a teraz to już jest czysta improwizacja. Sądzę, że w tej chwili wojna toczy się już tylko o utrzymanie władzy przez Putina i jego świtę.

Porównując tę sytuację do jawności kapitału, chodzi mi o to, żeby ludzie nie podejmowali właśnie decyzji na podstawie fantastycznych wizji, tylko żeby cokolwiek zeszli do realu i kiedy ktoś daje kasę ale stoi za nim przemoc, to mają tej kasy za nic nie dotknąć, mają żyć w biedzie ale trędowatej kasy nie wolno im ruszyć, bo jeśli to zrobią, to już po nich.

Teraz sobie myślę, że większe cwaniaki napełnili Putina przekonaniem, że jest niezwyciężony i ten w tej fantastycznej wizji ruszył na wojnę, zderzając się ze ścianą. A mogło tej wojny i trupów nie być wcale, gdyby tylko ludzie byli w realu a nie w swoich wizjach.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Popatrz na wojnę na Ukrainie. Widać od razu,

Po raz kolejny piszę, że istoty upośledzone państwową indoktrynacją inaczej widzą świat.
Amerykanie napadli na Żydów niemieckich i Niemców tak samo teraz napadli na Rosję i CHINY.
Prymitywny Polak użycza terenu bandytom i nieświadomie bierze udział w imperialnych wojnach Anglosasów. Wasale amerykańscy chcą prowadzić samodzielną politykę wobec Chin, no to reżim amerykański obciążył nas kosztami utworzenia największej armii w Europie. Będziemy amerykańskim wasalom wybijać z głowy takie pomysły i dalej drażnić Rosję i CHINY.
I to wszystko ma robić "wielki polski patriota i katolik", z dziewiętnastowieczną gospodarką, która się zawali jak banderowcy przywiozą pociąg zboża.

video.twim(*)20/K-hv4YqI3hIXGVMq.mp4?tag=12

Europejskie kłopoty z imperialnymi zapędami najpierw Brytyjczyków a potem Anglosasów trwają kilka wieków. To ich agentura najpierw wycina lokalnych inteligentnych przywódców a potem ochlosowi podstawia demokratyczny parlament. W którym wysoko opłacani i z przywilejami debile, z wiedzą z telewizora, zajmują się "polityką". Ten cały anglosaski demokratyczny cyrk ZBANKRUTOWAŁ. Amerykanie zabraniają Chińczykom kupować nieruchomości. A sami chcieli kupić świat za swój papier fiducjarny. Właścicel drukarni zielonego papieru dostaje szału. Drukarnia nie nadąża drukować papieru fiducjarnego. Dolar stracił monopol, Amerykanie stracili profity z jego używania przez sankcjonowany świat. Hegemon Amerykański w stanie agonii jest niebezpieczny, wozi broń atomową do Japonii. Japończykom widać spodobały się wybuchy jądrowe w Hiroszimie i w Nagasaki i chcą mieć kolejne, plus tsunami wywołane torpedami to może spowodować, że japońskie wyspy staną się bezludne.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Anglosasi budują świat na wzajemnych nienawiściach i skrytobójczych mordach.

Anglicy chwalą rozbudowę polskiej armii

www.onet.p(*)da-wschodzaca/rfjb6ez,79cfc278

Jeszcze nie powstała na świecie taka broń, która nie zostałby użyta. Użycie każdej istniejącej broni jest tylko kwestią czasu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Anglosasi budują świat na wzajemnych nienawiściach i skrytobójczych mordach.
>Anglicy chwalą rozbudowę polskiej armii
>

Jeszcze powinni swoich opłacanych Żydów i żydowskich zięciów chwalić, którzy tą "polską" armią kierują w interesie Anglosasów.
Brytyjczycy użyli nas do napaści na Niemców. Ż Żydami sowieckimi wymordowali Polaków w ZSRR by ułatwić przejście przez Polskę Armii Czerwonej dowodzonej i uzbrojonej przez Anglosasów.
Brytyjczycy z Żydami sowieckimi wymordowali w 1937 r. w ZSRR ponad 800 tys. ludzi.
W tym 390 tys. Rosjan, 111 tys. Polaków następni w kolejce Niemcy 42 tys.
Żydzi sowieccy wymordowali: 10 tys. Żydów i komunistów, którzy przybyli do ZSRR, kadrę oficerską ACz stworzonej i szkolonej przez Żydów niemieckich. Żydów, którzy stworzyli ACz zamordowali Żydzi pod wodzą Lwa Zacharowicza Mechlisa.
Od 1938 r. ACz już dowodzili BRYTYJCZYCY.
Jak kogoś kolonialista chwali to znaczy, że jest idiotą.
szarley (54913 punktów)
>Nie znam nawet jej tożsamości
ale wiesz, że ma kumpli w interesach, z którymi razem robi w konia biedotę
Wiesz, że chętnie_racjonalista żyje z lichwy, posiadania kamienic, oszukiwania robotników, nie pracuje. To wiesz o każdym.

>nie wiem kim jesteście,
Nie wiem z czego żyje twój ojciec
Handluje narkotykami
Twoja logika
Śmierdzisz gównem, którym rzucasz

>gdzie żyjecie
Gdzie żyje twój ojciec?
W więzieniu za gwałt
Twoja logika

>co robicie,
nie wiem co robi twoja żona
kurwi się
Twoja logika

>z czego się utrzymujecie
Nie wiem z czego się utrzymujesz
z lichwy
Twoja logika

>a co dopiero co posiadacie.
Nie wiem co posiadasz, pewnie akcje BMW
Twoja logika

>Sprzeczamy się tu o pryncypia
Nie, nie sprzeczasz się, rzucasz gównem we wszystkich, z suką - twoją matką włącznie
ma posiadłości a nie pracuje

>pomimo tajenia własnej tożsamości,
Moje nazwisko znasz, to coś zmienia?
Ja nie znam twojego
Twoja logika

>żebyśmy w ten sposób odeszli od interesu wspólnego
Wspólny interes - wszyscy płacą na lenia z Lądka

>Próbujesz rozmydlic znaczenie mojej idei,
Twoja idea to ucieczka i rzucanie gównem
Ktoś przeszkadza ci w uzasadnieniu twojej idei?
TY SAM
Ucieczka

>chcesz mnie i innych zrobić a konia.
Leczysz te urojenia?

Sukę, która cię wychowała nazywasz darmojadem
Słusznie, wychowała cię na kundla bez godności a teraz żyje z posiadania mieszkania

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 20:04 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Bo szarey pisze o potrzebie uznania tajnych posiadłości

Co to znaczy uznanie własności?????
Pisz po polsku

Piszę, że jeśli zapracowałem na swój dom, to mam do niego prawo bez warunków Hamerlik- boga. Przykro mi, nie jesteś bogiem ani prawodawcą. jesteś psim gównem, które nie ma prawa określać warunków "uznania własności" Przekrocz granicę mojej własności a wezwę policję, TO SAMO ZROBI SUKA-KONOPKA, TWOJA MATKA kiedy złodziej wejdzie do jej mieszkania.

>rzekomo zdobytych ciężką pracą,
Kurewstwem twojej córki?
Znów rzucanie gównem

>przy czym z dowodami tej ciężkiej pracy...
Kim jesteś, że mam ci coś udowadniać?
Fanatycznym miłośnikiem tajemnic i przemocy?
Kto jeszcze ma ci udowadniać, że pracuje lub pracował?

Grozisz mi, że mnie okradniesz, jeśli nie spełnię twoich warunków.
Śmierdzisz gównem którym rzucasz, nie czujesz smrodu?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-05-2023 20:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>>przy czym z dowodami tej ciężkiej pracy...


Jego córka otrzyma ściek jego umysłu zapisany na serwerach który póki co ukrywa przed nią.


Wiele dzieci obserwuje etapy budowania domu.
Jego dziedzictwo to wstyd dla jego córki która mogłaby się dowiedzieć że w jej ojciec grozi:



>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jego córka otrzyma ściek jego umysłu

Raczej piękny strumień świadomości.

Sprzeczni emocjonalnie ludzie wszystko widzą inaczej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Jego córka otrzyma ściek jego umysłu
>Raczej piękny strumień świadomości.
>Sprzeczni emocjonalnie ludzie wszystko widzą inaczej.

Groźby pomówinia , nazwanie mnie bandyta szkalowanie kłamstwa

>Dla Ciebie być może nie, bo zarabiasz głównie na wzroście wartości swoich tajnych i nieopodatkowanych posiadłości, czyniąc tym ludzi bez posiadłości biedotą ale dla mnie tak.

Nic o mnie nie wiesz

O chętnie racjonalistce też. Po co ci informacje o niej co posiada.

Co zatkało cię ?

Tajemnice już ci nie porzesKadzaja? Wg ciebie tai.
Flaszywy typ.

Dlatego uważajcie na Hamerlika Konopka. Chce wyłudzic informacje co posiadacie.
Dajcie znać jeśli będzie was nękał i przekonywał da nazwania mnie bandyta
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Piszę, że jeśli zapracowałem na swój dom, to mam do niego prawo bez warunków Hamerlik- boga.

Kazdy kto zapracował na swoje posiadłości nie będzie miał żadnego problemu z ich wybawieniem.

Sprawiedliwy nie boi się sprawiedliwości.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wyjawił owoce własnej pracy.

Jedyny problem jaki tu widzę jest taki, że to co Ty nazywasz pracą inni zobaczą inaczej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Piszę, że jeśli zapracowałem na swój dom, to mam do niego prawo bez warunków Hamerlik- boga.
>Kazdy kto zapracował na swoje posiadłości nie będzie miał żadnego problemu z ich wybawieniem.

I ja nie mam z tym problemu
To twoje gówno, którym rzucasz

>Sprawiedliwy nie boi się sprawiedliwości.
Dlatego nie podasz adresu?

>Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wyjawił owoce własnej pracy.

NIC, psi chuju, ujawniłem ci co mam i jestem gotów to powtórzyć
TY taisz
Podaj mi adres tej swojej "księgi" a wpiszę w nią wszystko co mam
Hamerlik- Suka też wpisze?
Sonia k***a - Konopka też wpisze?
PODAJ ADRES TEJ KSIĘGI j****y idioto bez honoru

>Jedyny problem jaki tu widzę jest taki,
... że znów rzucasz gównem.

>że to co Ty nazywasz pracą inni zobaczą inaczej.
Jesteś psim chujem, przepraszam psy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podaj mi adres tej swojej "księgi" a wpiszę w nią wszystko co mam

I o to mi właśnie chodzi.

Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału opisująca wszelkie prawo własności, związująca każdy przedmiot własności z osobą fizyczną, z jej nazwiskiem i adresem zamieszkania, wtedy świat stanie się lepszy a społeczeństwo silniejsze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 06:57 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Podaj mi adres tej swojej "księgi" a wpiszę w nią wszystko co mam
>I o to mi właśnie chodzi.

>Kiedy już powstanie...

TERAZ!
TERAZ łżesz na mój temat i rzucasz gównem, Nie zamierzam czekać latami na możliwość oczyszczenia się z zarzutów

>Nie znam nawet jej tożsamości
ale wiesz, że ma kumpli w interesach, z którymi razem robi w konia biedotę
Wiesz, że chętnie_racjonalista żyje z lichwy, posiadania kamienic, oszukiwania robotników, nie pracuje. To wiesz o każdym.

>nie wiem kim jesteście,
Nie wiem z czego żyje twój ojciec
Handluje narkotykami
Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału to wyjawi się prawda i sprostuję

>gdzie żyjecie
Gdzie żyje twój ojciec?
W więzieniu za gwałt
Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału to wyjawi się prawda i sprostuję

>co robicie,
nie wiem co robi twoja żona
kurwi się
Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału to wyjawi się prawda i sprostuję

>z czego się utrzymujecie
Nie wiem z czego się utrzymujesz
z lichwy
Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału to wyjawi się prawda i sprostuję

>a co dopiero co posiadacie.
Nie wiem co posiadasz, pewnie akcje BMW
Kiedy już powstanie publicznie jawna księga kapitału to wyjawi się prawda i sprostuję

>Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wyjawił owoce własnej pracy.
Nic. Wyjawiłem i co? i psi chuj nadal pisze, że są tajne psi chuj nadal łże, że nie pochodzą z pracy. Po co wyjawiać, skoro PSI CHUJ bez honoru i tak zmyśli?

TERAZ podaj adres tej księgi lub TERAZ sprostuj kłamstwa na mój temat
Moje nazwisko znasz,

Mógłbym ci je przypomnieć, ale wiem co będzie dalej

wariant 1: ucieczka - udawanie, że nie poradzisz czytać tak jak z pytaniem o finansowanie wycieczki do Peru

wariant 2: stawianie kolejnych warunków "podaj adres" "podaj numer konta" pokaż zdjęcie"....

Nie, nie ma warunków
TERAZ mnie szkalujesz
TERAZ podaj mi adres tej księgi i daj mi możliwość przywrócenia dobrego imienia

Zapomniałeeeeem Hamerlik nie rozumie co to jest dobre imię
Mamusia nauczyła nie miej honoru, bo to nie jest towar na sprzedaż


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TERAZ!

Bardzo chętnie budowałbym już publicznie jawną księgę kapitału o rozproszonym zapisie, występującą w wielu jednakowych kopiach pod kontrolą niezależnych od siebie finansowo administratorów ALE na razie niestety po uszy tkwię w waszej podłej i prymitywnej kulturze, która całkowicie dominuje nad moim życiem.

Nie mogę się tym zajmować, bo żyję na waszym a to znaczy, że muszę u Was bez przerwy pracować, żeby z pracy najemnej u Was zapłacić Wam za prawo na bycie i życie na waszym.

Przestanę Wam być posłuszny to stracę dostęp do wszystkiego a wtedy nie tylko nie zbuduje publicznie jawnej księgi kapitału ale nie będę nawet miał co dać dzieciom jeść na śniadanie nie mówiąc już o ochronie ich przed zimnem i dreszczem.

Ponadto jeśli zajmę się czymś wbrew waszemu, podlemu i prymitywnemu "prawu" do tajemnic to o 5.00 nad ranem przyjdą po mnie uprawnieni do tego przez Was smętni panowie, którzy w imię waszej tfuuu kapitalistycznej religii i na polecenie waszego kapitalistycznego boga będą chcieli mnie ukarać za organizację przestępczości zorganizowanej.

Zatem dopóki wasza ideologia pęta umysły ludzkie, dopóki z waszej telewizji leje się propaganda, że kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej własności jest najlepszym co przytrafiło się ludzkości, to nie mogę zrobić nic więcej prócz publicznego wyrażenia "NIE".

Nawet samo publiczne powiedzenie NIE waszej kulturze jest już sporym ryzykiem i może zagrozić zniszczeniem życia na wiele sposobów, np. skutkiem powszechnego ostracyzmu i wykluczenia ze wszystkiego co w życiu niezbędne ale jeśli wszyscy będą się Was bać to nic się nie zmieni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 10:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>TERAZ!
>Bardzo chętnie budowałbym już publicznie jawną księgę kapitału o rozproszonym zapisie, występującą w wielu jednakowych kopiach pod kontrolą niezależnych od siebie finansowo administratorów ALE na razie niestety po uszy tkwię w waszej podłej i prymitywnej kulturze, która całkowicie dominuje nad moim życiem.

Kłamiesz. Napisałeś kiedyś że nie pozwolisz na powstanie strefy księgi ani nie pozwolisz nikomu na to bo nie zrezygnujesz z życia i komfortu jaki masz teraz.

Ale ty jesteś wredny fałszywy cham

Który chciał wyłudzić odemnie co posiadam

A tego co posiada chętnie racjonalistka co wg ciebie tai przed innymi i tobą już jej nie powiesz.

Uważajcie na Hamerlika Konopka
Próbuje wyłudzac informacje co posiadacie
Dajcie znać jakby was nękał
szarley (54913 punktów)
>>TERAZ!
>Bardzo chętnie budowałbym już publicznie jawną księgę kapitału
Bardzo chętnie rzucasz gównem. Twoja księga UNIEMOŻLIWIŁABY ci to więc jesteś jej wrogiem

>Nie mogę się tym zajmować, bo żyję na waszym
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie żyjesz na moim, zmyślaj dalej

>a to znaczy, że muszę u Was bez przerwy pracować,
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie pracujesz u mnie (wcale nie pracujesz, żresz niemiecki socjal), zmyślaj dalej

>żeby z pracy najemnej u Was
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie pracujesz u mnie

>zapłacić Wam za prawo na bycie i życie na waszym.
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie żyjesz u mnie

>Przestanę Wam być posłuszny
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie pracujesz u mnie

>to stracę dostęp do wszystkiego
Sonia się puszcza z psami za kasę, mieszkasz w Berlinie, nawet z cudzego mieszkania nie wolno cię eksmitować na bruk

>nie będę nawet miał co dać dzieciom jeść na śniadanie
Sonia się puszcza z psami za kasę, W Berlinie podatnicy żywią twoje dzieci

>nie mówiąc już o ochronie ich przed zimnem i dreszczem.
Sonia się puszcza z psami za kasę, W Berlinie nie ma eksmisji na bruk

>Ponadto jeśli zajmę się czymś wbrew waszemu,
Sonia się puszcza z psami za kasę, Przestań zmyślać

>o 5.00 nad ranem przyjdą po mnie uprawnieni do tego przez Was smętni panowie,
Sonia się puszcza z psami za kasę. Nikogo nie uprawniałem Fantazje cię już całkiem ponosi

>którzy w imię waszej tfuuu kapitalistycznej religii i
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie mam kapitalistycznej religii

>na polecenie waszego kapitalistycznego boga
Sonia się puszcza z psami za kasę, nie ma takiego

>będą chcieli mnie ukarać za organizację przestępczości zorganizowanej.
Sonia się puszcza z psami za kasę, pipcenie od rzeczy jest w Rzeszy bezkarne

>Zatem dopóki wasza ideologia
Sonia się puszcza z psami za kasę, nie mam ideologii

>dopóki z waszej telewizji
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie mam telewizji

>że kapitalizm oparty na tajnej
Sonia się puszcza z psami za kasę, Nie istnieje tajna własność

>i nieopodatkowanej własności
Sonia się puszcza z psami za kasę, ucieczka

>to nie mogę zrobić nic więcej prócz publicznego wyrażenia "NIE".
A ciiiichutko, żeby nikt z rodziny, znajomych, sąsiadów, współpracowników nie poznał twoich poglądów

>Nawet samo publiczne powiedzenie NIE waszej kulturze jest już sporym ryzykiem
Ojeeeeeeeeeej spalą cię na stosie za napisanie, że jesteś fanatycznym miłośnikiem mordowania ludzi.

>i może zagrozić zniszczeniem życia na wiele sposobów,
Trafisz do Dachau

>np. skutkiem powszechnego ostracyzmu
Dlatego piszesz pod nickiem?

A teraz policz ile razy skłamałeś


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-05-2023 10:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>TERAZ!
>Bardzo chętnie budowałbym już publicznie jawną księgę kapitału

Powtórzę:
TERAZ rzucasz gównem
TERAZ daj mi adres tej księgi, zarejestruję swoją własność, ale wtedy nie waż się skłamać na mój temat, ani tknąć mojej jawnej własności

Nie zamierzam czekać aż powstanie ta księga, skoro TERAZ mnie szkalujesz

DAWAJ ADRES TEJ KSIĘGI, ALBO SPROSTUJ KŁAMSTWA!

TERAZ!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powtórzę:
>TERAZ rzucasz gównem

Nigdy tu nie ujawniłes swojej motywacji do obrony tajemnicy mienia, podobnie jak nigdy nie podpisałeś się własnym nazwiskiem w rozmowie ze mną.

Mam to ignorować i nie wolno mi snuć przypuszczeń o twoich motywach?

Mam założyć, że jesteś dobrym człowiekiem choć propagujesz panowanie zła w stosunkach społecznych?

NIE! Wolno mi zbudować przypuszczenie co do twojej motywacji i wolno mi nawet przypuszczać, że chodzi o twoje biznesy. Dopóki nie wiadomo kim jesteś i dlaczego propagujesz tajemnicę mienia dopóty powinienem zakładać, że podszywasz się i ogrywasz tu rolę teatralną, żeby stworzyć pozór człowieka, którego wszyscy powinni naśladować.

Jak już tu wszyscy będziemy wiedzieli kim jesteś i dlaczego dokonujesz określonych wyborów to wtedy będę dopiero mógł o Tobie skłamać, nie wcześniej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 11:47 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Jak już tu wszyscy będziemy wiedzieli kim jesteś i dlaczego dokonujesz określonych wyborów to wtedy będę dopiero mógł o Tobie skłamać, nie wcześniej.

Nie wypowiadaj się kłamco za mnie który tajne minie wg ciebie chętnie racjonalistki uznajesz. I nie domagasz się od niej ujawnienia.

Tylko ty potrzebujesx fałszywy chamie o innych. Co mają lub kim są

Ty zaś jako a anonimowy użytkownik tego forum neinmasz prawa domagać się tego na nie swoim portlau.

Zaakceptowałes regulamin to się do nie stosuj. Tak jak w Berlinie do znaków i cudzej własności.

Nie jesteś u siebie podły chamie

1. Uczestnikiem Forum Racjonalisty, zwanym dalej Forum, staje się każda osoba z chwilą umieszczenia pierwszej wypowiedzi na Forum.

§ 2. Aby publikować wypowiedzi na Forum, należy się zarejestrować i zalogować na Portalu.

§ 3. Publikacja na Forum wiąże się z akceptacją aktualnego Regulaminu.

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce
szarley (54913 punktów)
Powtórzę:
TERAZ rzucasz gównem
TERAZ daj mi możliwość obrony, daj adres tej księgi

>Nigdy tu nie ujawniłes swojej motywacji do obrony tajemnicy mienia,
BO JEJ NIE BRONIĘ! IDIOTO, ZACZNIJ CZYTAĆ CI PISZĘ !

Ty udowadniasz że jawność mienia nie ma znaczenia
Dowód:

Twoja odpowiedź na pytanie o wybór pracy
Twoja odpowiedź na pytanie o wybór mieszkania
Przyklad oponiarza
Przykład krów

>Mam założyć, że jesteś dobrym człowiekiem choć propagujesz panowanie zła w stosunkach społecznych?
>NIE! Wolno mi zbudować przypuszczenie co do twojej motywacji i wolno mi nawet przypuszczać, że chodzi o twoje biznesy.

Mam założyć, że jesteś dobrym człowiekiem?
NIE! Wolno mi zbudować przypuszczenie że narkotyki sprzedajesz już w podstawówkach, a twoja żona stręczy znarkotyzowane dzieci pedofilom

Twoja logika, odnieś się do tego

>dlaczego propagujesz tajemnicę mienia
k***aAAAAAAAAAAAA Nie propaguję!
Ty ciężki idioto, ile razy trzeba powtarzać to samo
Ty propagujesz prostytucję znarkotyzowanych nieletnich

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>Mam założyć, że jesteś dobrym człowiekiem choć propagujesz panowanie zła w stosunkach społecznych?

Wg TWOICH słów wszytsko stanie się jasne kiedy założysz tę wielką księgę.
Mam propozycję
Do czasu stworzenie tej księgi przestań rzucać gównem, zmyślać, a zwłaszcza wymyślać mi poglądy, źródła dochodów, majątkowy status.

A jak już powstanie, wszytsko będzie jasne
Akceptujesz?

>NIE! Wolno mi zbudować przypuszczenie co do twojej motywacji i wolno mi nawet przypuszczać, że chodzi o twoje biznesy.
Nie nie wolno, kiedy będzie ta księga to wtedy będziesz wymyślał mi biznesy, akcje, kamienice i co tylko a każdy będzie mógł sprawdzić

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Mam założyć, że jesteś dobrym człowiekiem choć propagujesz panowanie zła w stosunkach społecznych?
>Wg TWOICH słów wszytsko stanie się jasne kiedy założysz tę wielką księgę.
>Mam propozycję
>Do czasu stworzenie tej księgi przestań rzucać gównem, zmyślać, a zwłaszcza wymyślać mi poglądy, źródła dochodów, majątkowy status.

Co to jest za gówno stworzyć przypuszczenie, że bronisz tu chwilowek czy komornego, w których masz udziały?

Przecież w waszej kulturze to wielki zaszczyt zarabiać kupę kasy nie robiąc nic dla nikogo, bo pracują na Ciebie hajs i posiadłości?

Nie rozumiem twojego oburzenia.

Zapytaj na ulicy jakiego członka waszej kultury o czym marzy. Ten Ci odpowie, że marzy o posiadaniu kamienicy, żeby wynająć w niej mieszkania biedocie, i żeby nie robiąc nic dla nikogo żyć jak bogacz, zjadając owoce cudzej pracy.

Przypuszczając, że w tej walce ideologicznej jesteś biznesmenem dbającym o swoje biznesy, nie jest żadną szykaną tylko najwyższym wyróżnieniem w waszej kulturze.

Nie czytasz Thotera a on pisze, że jeśli inni uznają Cię za wierzyciela i posiadacza, nieważne czy to będzie prawdą, nieważne czy to będzie wynikać z chwilowek i posiadanych kamienic, to wszyscy na ulicy zaczną Ci kłamać się do pasa.

To ja próbuję Cię tu zaszczycić w waszej kulturze a Ty mi rzucanie gównem wmawiasz?

O co tu chodzi?

Czy chodzi o to aby idea tajenia kapitału, tajenia wyborów, wolności własności od opodatkowania, opodatkowania pracy najemnej na cudzym i konsumpcji własnych owoców pracy wychodziła od biedaka?

Chodzi o to, żeby biedak rozpoznał w Tobie przyjaciela nie wroga?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Rozumiem, nie przyjmujesz mojej propozycji, nie wierzysz w powstanie tej księgi i nie rezygnujesz z rzucania gównem.

Szkoda, ale jak mamusia nauczyła kłamać...

>Co to jest za gówno stworzyć przypuszczenie, że bronisz tu chwilowek czy komornego, w których masz udziały?
To jest kłamstwo, więc rzucanie gównem

>Przecież w waszej kulturze to wielki zaszczyt zarabiać kupę kasy nie robiąc nic dla nikogo,
Jak zwykle Konopka spojrzał do lustra...
Może dla ciebie i twojej kultury to wielki zaszczyt, dla mnie to potwarz

>Nie rozumiem twojego oburzenia.
Bo należymy do różnych kultur, chciwy dziadu

>Zapytaj na ulicy jakiego członka waszej kultury o czym marzy. Ten Ci odpowie, że marzy o posiadaniu kamienicy,
Robiłeś badania czy znowu tylko spojrzałeś do lustra?

>Przypuszczając, że w tej walce ideologicznej jesteś biznesmenem dbającym o swoje biznesy,...
.... kłamiesz. Po prostu łżesz wieprzu

>nie jest żadną szykaną tylko najwyższym wyróżnieniem w waszej kulturze.
To zmyślaj tak sobie na temat Soni. Wyróżniaj tę małą suczkę

>Nie czytasz Thotera
Nie i jeśli nadal rozmowa z tobą będzie rozmową z fontanną gówna, to ciebie też zablokuję

>To ja próbuję Cię tu zaszczycić w waszej kulturze
Właśnie udowadniasz jak bardzo nie znasz mojej kultury
Zupełnie nie masz o niej pojęcia,
Ale wolno ci pisać że Sonia jest właścicielką BMW, to mi nie przeszkadza

>Czy chodzi o to aby idea tajenia kapitału,
Nie znam twojej motywacji do tajenia kapitału, więc znów pytaj do lustra

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Właśnie udowadniasz jak bardzo nie znasz mojej kultury
>Zupełnie nie masz o niej pojęcia,

No to stań wreszcie po mojej stronie!
Dlaczego tego nie robisz?
Co masz do stracenia?
Co, ze swoim przyzwyczajeniem do wysiłku nie poradzisz sobie w świecie jaki proponuję?

Oczywiście, że sobie doskonale poradzisz.

Ciekawe czy Ty wciąż jeszcze rozumiesz dlaczego jesteś mi przeciwny, czy się do tego tylko przyzwyczaiłeś i nie potrafisz inaczej.

Zmień w końcu swoje cholerne zdanie!

Powiedz mi, ok, zgadzam się, ale tylko uczciwe przekonany.

Naprawdę nie wiem i nie rozumiem co Ty robisz po stronie przeciwnej. Nie sądzę, żebyś pragnął tamtego świata. Pomyliłeś się ale brniesz w swoim błędzie do końca. Twój wybór. Masz szansę w swoim życiu jeszcze coś zmienić, żeby ono nie było bezsensowne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 15:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Właśnie udowadniasz jak bardzo nie znasz mojej kultury
>>Zupełnie nie masz o niej pojęcia,
>No to stań wreszcie po mojej stronie!

Mam być chciwym dziadem ogarniętym obsesją posiadania kamienic, które mają na mnie pracować?
Nie.
Mam rzucać gównem tak jak ty?
Nie

>Dlaczego tego nie robisz?
Bo oprócz kultury Hamerlik - chciwego dziada i alternatywnej kultury chciwych dziadów wymyślonej przez ciebie jest jeszcze wiele innych dróg

>Co masz do stracenia?
Twarz. Dobre imię.
Nie będę nazywał bandytą (za plecami) policjanta, który odzyskał skradziony rower
Nie będę nazywał kradzieży "nieuznawaniem własności"
Nie akceptuję publicznego pisania, że żyję z chwilówek, oszustw, itp
Jeśli to w twojej kulturze komplement, to pisz o swojej córce
Nie akceptuję kłamstw - jednego z fundamentów twojej kultury
Nie akceptuję tchórzostwa - jednego z fundamentów twojej kultury

>Co, ze swoim przyzwyczajeniem do wysiłku nie poradzisz sobie w świecie jaki proponuję?
Nie wiem co proponujesz, bo na każde pytanie jest jedna odpowiedź - ucieczka
Napisałeś jakieś mgliste postulaty, w które mam uwierzyć bez cienia krytyki, beż żadnych pytań i jakichkolwiek wątpliwości. Każda próba rozmowy z tobą kończy się tak samo

>Ciekawe czy Ty wciąż jeszcze rozumiesz dlaczego jesteś mi przeciwny,
Tak. Oprócz rzucania gównem ucieczek i kłamstw, po prostu:
1 Nie akceptuję postulatów, których bronisz wyłącznie ucieczkami
1.1 Postulat jawności mienia - pytanie o wybór pracy - ucieczka
1.2 Postulat jawności mienia - pytanie o jawnośc długów - ucieczka
2 Nie zgadzam się z postulatami:
2.1 prawa do rezygnacji z pracy w każdej chwili, bo to spowoduje śmierć ludzi i totalną dezorganizację pracy
2.2 zakazu budowy domow przez najemnych pracowników
2.3 natychmiastowej koncentracji kapitału w ręku grupy cweaniaków

Tyle MERITUM.

>Zmień w końcu swoje cholerne zdanie!
Użyj argumentów

>Powiedz mi, ok, zgadzam się, ale tylko uczciwe przekonany.
ok, zgadzam się, ale tylko uczciwe przekonany.
Użyj argumentów

>Naprawdę nie wiem i nie rozumiem co Ty robisz po stronie przeciwnej.
Używam argumentów, na które ty odpowiadasz kłamstwami na mój temat i ucieczkami

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie.

To nie. Twój wybór.
Wybrałeś stronę i ja też.
W takim razie napieprzamy się dalej, aż zmiekniesz i ustapisz, bo ja nie ustąpię planowaniu waszej podłej, prymitywnej, odzwierzęcej kultury nigdy.
Umrę jako wasz przeciwnik.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie.
>To nie. Twój wybór.
>Wybrałeś stronę i ja też.
>W takim razie napieprzamy się dalej, aż zmiekniesz i ustapisz,

Użyj argumentów. To wystarczy

Zmyślenia, ucieczki, mantry, kłamstwa... to nie są argumenta

Pomyśl, podejmij trochę wysiłku i pomyśl

Twój "program" jest ponoć dla najemnych pracowników
Pomyśl, dlaczego ŻADEN najemny pracownik cię nie popiera?

Może trochę samokrytycyzmu zamiast narcystycznego przekonania, że każdy MUSI ci uwierzyć na słowo? Każdy musi cię słuchać?

Bo jak ktoś się z tobą nie zgadza, lum ma wątpliwości lub zwyczajnie pyta o szczegóły to od razy jest zlewany przez ciebie rzeką gówna

Wiem, czujesz się bogiem, ale nim nie jesteś


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-05-2023 06:08 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>W takim razie napieprzamy się dalej,

Jak tylko Hamerlik przeczytał "użyj argumentów" natychmiast skończyła się rozmowa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Chcesz rozmawiać?
załóż wątek o jednym z twoich postulatów i doprowadź rozmowę do końca

1 bez kłamstw
2 bez chamskiego zmyślania
3 bez ucieczek
4 bez udawania że nie czytałeś pytań i argumentów

Niestety ja próbowałem
www.racjonalista.pl/forum.php/s,902702
Czym się skończyło z twojej strony?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-05-2023 15:42 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>Chcesz rozmawiać?
>załóż wątek o jednym z twoich postulatów i doprowadź rozmowę do końca
>1 bez kłamstw
>2 bez chamskiego zmyślania
>3 bez ucieczek
>4 bez udawania że nie czytałeś pytań i argumentów
>Niestety ja próbowałem
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,902702
>Czym się skończyło z twojej strony?

Niech założy sobie swoje forum i tam wyzywa ludzi i wyłudza informacje odnich.

Nie podobają mu się normy społeczne z tego miejsca to niech traktuje po swojemu u siebie.

1. Uczestnikiem Forum Racjonalisty, zwanym dalej Forum, staje się każda osoba z chwilą umieszczenia pierwszej wypowiedzi na Forum.

§ 2. Aby publikować wypowiedzi na Forum, należy się zarejestrować i zalogować na Portalu.

§ 3. Publikacja na Forum wiąże się z akceptacją aktualnego Regulaminu.

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce


Gdyby chciał rozmaiwac już dawno by by zapytał chętnie racjonalistka o jej tajne mienie i dlaczego je tai wg niego.

Minąl tydzień od jego gróźb że będzie wszystkich przekonywał.

I butnego pytania i co teraz.

Na niego wytarczyła chętnie racjonalistka.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Niech założy sobie swoje forum

Po co jak to jest już moje?
Ty sobie załóż jak czujesz się tu nieswojo.
Zostaje tu gdzie jestem, jak okiem sięgnąć to mój świat, a Wy to jak tam już chcecie, możecie śladem innych użytkowników zamilknąć, wtedy ja będę mówił a Wy będziecie słuchać.

>i tam wyzywa ludzi

Przypuszczenie, że ktoś jest kamienicznikiem, nie jest wyzwiskiem, tylko najwyższym zaszczytem a waszej kulturze. O czym Ty piszesz?

O tym że wyznawców tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami?

No bo to są bandyci.

Mam zło nazywać dobrem, żeby spełnić twoje oczekiwania? Żeby ktoś tam żerujący na ludzkiej krwi i krzywdzie mógł się poczuć jako najlepszy człowiek? Nie.

>i wyłudza informacje odnich.

Żądam informacji tylko takiej, która mi się należą zgodnie z prawem natury i w dupie tam z waszym wyobrażeniem tego co mi się należy i co nie.

Chcesz się sprzeciwiać naturze?
Może bogu się jeszcze sprzeciwiasz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Niech założy sobie swoje forum
>Po co jak to jest już moje?

Klamiesz.

1. Uczestnikiem Forum Racjonalisty, zwanym dalej Forum, staje się każda osoba z chwilą umieszczenia pierwszej wypowiedzi na Forum.

§ 2. Aby publikować wypowiedzi na Forum, należy się zarejestrować i zalogować na Portalu.

§ 3. Publikacja na Forum wiąże się z akceptacją aktualnego Regulaminu.

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce

Do dziś nie wiesz co tai wg ciebie chętnie racjonalistka.

Minął tydzień twojej buty .
Byłeś hardy a wystarczy cie o chętnie racjonalistke pytać

Wystczy mówić że jestes kłamca który chciał wyłudzić odemnie co posiadam


Uważajcie na Hamerlika Konopka. Próbuje wyłudzać co posiadacie . Jakby was nękał dajcie znać.


To są fakty o tobie wredny chamie który chowasz się przed własną córka z tym co tu robisz
07-05-2023 16:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Chcesz się sprzeciwiać naturze?
>Może bogu się jeszcze sprzeciwiasz?

Nawet kler nie nazwał mnie bandyta gdy odchodziłem z kosxiola . A ty wredny chamie tak.

Gdy moje dzieci musiały chodzi na religię a ja nie wyraziłem na to zgody . To pomimo mojego sprzeciwu nikt mnie nie nazwał bandyta i mówił moich wartościach i miał w dupie.

Ty wredny chamie tak.

Gdy byłem wczoraj w starym Holendreskim kościele . Zachowywałem się tak jak to miejsce i ludzie tam. Choć elementarnie nie zgadzam się z nimi.
I nikogo nie nazywam bandyta.

Ty wredny chamie przychodzisz na to forum i zachowujesz się jak WIEPRZ.
Pomimo że

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce


Jestem kilkanaście lat na tym forum. Nigdy nie osiągniesz mojego poziomu kultury.
Marzysz by mieszkać obok takich ludzi jak ja.

Twoja córka wstydzi się swojego ojca .

Chętnie racjonalistka tai przed toba wg. ciebie jej minie.
Jesteś wrednym typem .

Który tu przyszedł i robi chlew.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka .
Może wyłudzić od was co posiadacie .
Dajcie znak jakbybwas nękał
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawet kler nie nazwał mnie bandyta gdy odchodziłem z kosxiola .

Nazwałem bandytami fundamentalistów podłego kapitalizmu opartego na tajniej i nieopodatkowanej własności. To Ty naprowadziłeś mnie na to, że jesteś jednym z nich. Właściwie nic o Tobie nie wiem, poza tym, że jesteś przeciwnikiem mojej idei wyjawienia i opodatkowania kapitału.

Określenie Cię bandytą pod nickiem internetowym nie jest żadnym mocnym określeniem, które mogłoby Cię tak zranić, jak to okazujesz, dlatego uważam, że po części udajesz swoje święte oburzenie i odgrywasz tu jakąś teatralną rolę przed innymi, żeby wpłynąć na ich emocje i przekonania.

Prowadzisz ze mną grę a ja z Tobą, tyle, że ja jestem w tej grze bardziej uczciwy od Ciebie.

>Gdy byłem wczoraj w starym Holendreskim kościele . Zachowywałem się tak jak to miejsce i ludzie tam. Choć elementarnie nie zgadzam się z nimi.

Latami odwoływałem się do ludzkiej empatii i przyzwoitości zanim zrozumiałem, że wśród skrajnych egoistów i egocentryków odwołuję do czegoś, co w nich w ogóle nie istnieje. Wasz kapitalizm rozwinął niestety w ludziach niewyobrażalne arogancję i bezwzględność. Zrozumiałem, że z Wami możne prowadzić rozmowę tylko na jeden sposób - w arogancji i całkowitej bezwzględności.

Nie będę mówił tego co chcecie usłyszeć ani robił tego czego oczekujecie.
Będę wyrażał własne przekonania z głębi mojej duszy, decydował i działał zgodnie z własnym systemem moralnym nie bacząc na waszą "kulturę".

Gdy już ustąpicie pod moim naporem, to przestanie Cię to ranić i boleć lecz stanie się dla Ciebie normalne, zwykłe, oczekiwane.

Nie chcę Cię krzywdzić i też nie pozwolę krzywdzić siebie.
Wasz świat skrzywdził mnie dlatego z nim walczę.
Depczę waszą kapitalistyczną wiarę, tak jak Ty podeptałeś katolicką, z głębokiego przekonania, że walczę ze złem.
Przykro mi, że jesteś wyznawcą tego z czym walczę, trafiło akurat na Ciebie, po prostu pech.
Jak

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 19:32 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Określenie Cię bandytą pod nickiem internetowym nie jest żadnym mocnym określeniem, które mogłoby Cię tak zranić,

Ty wredny chamie nazwałeś mnie bandyta.
Nikogo innego.

Nie ma na tym portalu ani nigdzie innej osoby która tak nazwałeś kłamliwy typie.

TYLKO JA

Jestem w miejscu określonym nie przez ciebie chamie

Załóż sobie chamie swoje miejsce i tam okreslaj ludzi bandytami. I tam załóż regulamin ze swoimi prawami. Ale mnie tam nie zobaczysz

Ale tu jest inny regulamin.
Kłamco. Taki jak w Berlinie gdy widzisz znaki

Ale ty wredny chamie mnie tylko tak okrelises nikogo innego.


Kłamałeś wredny typie akceptując regulamin tego miejsca

§ 4. Uczestnicy Forum zobowiązani są do respektowania norm prawnych i obyczajowych obowiązujących w Polsce

Zrobiłeś z tego miejsca chlew i ściek. Ktoey twoja córka nie pozna bo się tego wstydzisz

Ona nie będzie mi grozić inazywac tak jak jej ojciec

Chętnie racjonalistka tai wg ciebie to co posiada ale ty tchórzliwy wredny chamie tylko mnie tak nazwałeś
I tylko do mnie nspaies że mam ujawnić co posiadam pod groźba


Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

UWAGA !!!
07-05-2023 19:35 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TYLKO JA

Chciałbyś, żeby to tak wyglądało, ale ja nazwałem bandytami wszystkich ludzi, którzy prowadzą przymusowe egzekucje tajnej i nieopodatkowanej własności albo innych do nich uprawniają.

Jeśli poczułeś, że należysz do tej grupy, to jesteś tylko jednym z miliardów, których nazwałem bandytami.

Nie czuj się taki wyróżniony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 19:45 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>TYLKO JA
>Chciałbyś, żeby to tak wyglądało, ale ja nazwałem bandytami wszystkich ludzi, którzy prowadzą przymusowe egzekucje tajnej i nieopodatkowanej własności albo innych do nich uprawniają.
>Jeśli poczułeś, że należysz do tej grupy, to jesteś tylko jednym z miliardów, których nazwałem bandytami.
>Nie czuj się taki wyróżniony.

To są twoje słowa kłamco

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Manipulancie piszesz że mnie nazwałeś .

Jak się mówi na kogoś bandyto to kretynie to nie oznacza że ta osoba ma się tak czuć.

Nazwałeś mnie bandyta. Tylko mnie !!!!

Do nikogo tego nie napisałeś .
Prócz mnie

Dlatego to odemnie wymuszasz informacje a nie od calego swiata

To mi grozisz

To mnie pomawiasz.

To przeciw mnie knujesz innymi ludźmi.

To mnie nazwałeś bandytą nikogo innego

Wredny chemie.

To ty jesteś wredny zakalmnay cham a nie nikt inny !!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>kretynie

Że też administracja na to pozwala.

>To mi grozisz

Może gdybyś przestał ciągle zaciskać zęby i pięści, to w końcu zacząłbys się mnie bać, bo na razie, w tej swojej zezłoszczonej pozie, nie wyglądasz na przerażonego.

Nie sądzę nawet, żebyś chciał tu kogokolwiek przekonać do twoich pozowanych emocji, wszyscy wiedzą, że tylko grasz, sądzę za to, że ten cały teatr ma służyć zmobilizowaniu twoich kolesi do agresji.

Jednak nikt prócz szareleya nie idzie za Tobą.
Jesteście osamotnieni, reszta milczy.
Czyli nikt nie stoi wyraźnie po waszej stronie.
W tej sytuacji twoja arogancja i pewność siebie tracą uzasadnienie.

Może nie jesteś najcwanszym gościem na świecie, weź to pod uwagę. Nabrałem już trochę rezerwy do takich cwaniaków jak Ty, którzy za wszelką cenę chcą mnie zrobić w konia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 20:51 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>. Nabrałem już trochę rezerwy do takich cwaniaków jak Ty, którzy za wszelką cenę chcą mnie zrobić w konia.

Za cwaniaka już mnie kiedyś przeraszałes wredny kłamliwy chamie .

Nazwałeś mnie bandyta. Tylko mnie.
Ty wredny kłamliwy chamie.

To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Chętnie racjonalistce tego nie napisales choć tai wg ciebie własność przed tobą

To mnie nazwałeś na tym forum dyskusyjnym bandyta

Łamiąc regulamin tego forum ty wredny chamie .

Mówiłem że cię nauczę kultury. I cię będę uczył dzień w dzień. I już nigdy nikogo nie nazwiesz bandyta

Będziesz tak pisał jakby twoja córka była obok lub ktoś inny.

Ale bandyta nikgdy już tu wredny chamie ani nigdzie indziej nikogo nie nazwies

Tydzień temu byłeś taki butny taki hardy.
Ale od tej pory będziesz tak pisal jak ci powiedzielm. Tylko kultura chamie..
Ty chamie inaczej jak nie potrafisz ale ja zadbam o to żeby gnoju na innych już nie wylał

Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

UWAGA !!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

Uuuuuu powiało grozą.

Zanim zaczniecie bronić się przez prewencyjną napaść, powinniście wiedzieć, że żadnej grupy nie ma, farmer o tym wie i z wyboru kłamie, bo uważa, że wolno mu kłamać na drodze do jego celów. Jest tylko idea publicznie jawnej księgi kapitału, której fundamentaliści kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nienawidzą i nie wiadomo nawet do czego są zdolni, żeby te ideę zdławić w zarodku.

Wszystko co tu farmer jest napisane pół żartem pół serio. Z jednej strony wierzy, że wciąż prowadzi tylko grę ale z drugiej strony jego zęby i pięści zaciskają się coraz mocniej.

Nie wiadomo kiedy i jak ta sytuacja zacznie eskalować.

Można mieć nadzieję, że po prostu odpuści, ale przez jego ostatnią aktywność trzeba też inne scenariusze brać pod uwagę.

Farmer dedykuję Ci tę piosenkę, która mam nadzieję poprawi Ci nastrój.

youtu.be/Z_WuffmNLK8

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 21:56 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka
>Uuuuuu powiało grozą.
>Zanim zaczniecie bronić się przez prewencyjną napaść, powinniście wiedzieć, że żadnej grupy nie ma, farmer o tym wie i z wyboru kłamie, bo uważa, że wolno mu kłamać na drodze do jego celów.

Kłamiesz to ty wredny chamie. Miękniesz?

To będę to powtarzał !!!!!

To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Chętnie racjonalistce tego nie napisales choć tai wg ciebie własność przed tobą

Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

UWAGA !!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Szerze dobro przeciw złu ale wasza wiara nakazuje Wam zło określać dobrem i nic na to nie poradzę. Porzuć swoją fałszywą wiarę.

Jeśli będziecie stosować przemoc na drodze egzekucji waszych tajnych i nieopodatkowanych posiadłości albo innych do tego namawiać i uprawniać, napotkacie sprawiedliwy opór.

Zło nie może zwyciężyć dobra ani fałsz prawdy.
Nikt z ludzi się na to nie zgodzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-05-2023 22:34 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta
>Szerze dobro przeciw złu ale wasza wiara nakazuje Wam zło określać dobrem i nic na to nie poradzę. Porzuć swoją fałszywą wiarę.

Szerzysz ale kłamstwo wredny chamie.

A ja dzień po dniu będę cię uczył że na tym forum ani nigdzie już ty nikogo nie nazwiesz bandyta a nie będziesz knuł przeciw innym i wyłudzał od nich co mają

To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Chętnie racjonalistce tego nie napisales choć tai wg ciebie własność przed tobą

Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

UWAGA !!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Szerzysz ale kłamstwo wredny chamie.

Najpierw szarley teraz Ty. Trochę się uspokój porszę, bo za bardzo się rozkręciłes.

Nosimy w sobie odmienne emocje, przez to sprzecznie postrzegamy prawdę, dobro, sprawiedliwość i musimy z tym żyć.

Dla Ciebie ja ze swoim dążeniem do wyjawienia i opodatkowania kapitału jestem diabłem a dla mnie Ty ze swoim dążeniem do utajnienia kapitału i zwolnienia właśnosci od wszelkiego opodatkowania, pomimo stosowania przemocy do jej egzekucji i pomimo przymusowych podatków od pracy najemnej na cudzym i podatków od konsumpcji.

Jest jak jest i musimy z tym żyć.

A przynajmniej do czasu, kiedy nie poradzę waszej ideologii wygonić ze swojego życia.

Zachowujmy spokój i rozsądek, nawet wtedy gdy już wasza podła i prymitywna ideologia upadnie.

To nie koniec świata, będziemy żyć inaczej, nie musimy być tacy sami jak zwierzęta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-05-2023 08:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Szerzysz ale kłamstwo wredny chamie.
>Najpierw szarley teraz Ty. Trochę się uspokój porszę, bo za bardzo się rozkręciłes.



To ty ty mnie atakujesz i organizujesz bandziorów przeciw mnie!!!

A dzień po dniu będę cię uczył że na tym forum ani nigdzie już ty nikogo nie nazwiesz bandyta a nie będziesz knuł przeciw innym i wyłudzał od nich co mają

To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Chętnie racjonalistce tego nie napisales choć tai wg ciebie własność przed tobą

Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A dzień po dniu będę cię uczył że na tym forum

Naucz lepiej małe posiorki, które zmotywowały mnie do takiego działania i niejako mnie stowrzyly, jak nie żyć jak zwierzęta.

Mnie już nie ucz, bo jak mi jeden z takich małych pisiorkow wyjaśnił, na naukę był czas w szkole a teraz trzeba zapierdalać.

Potem pochwalił się, że wypija litr mleka dziennie codziennie, co dało się poznać po jego wielkim bębnie.

Zostawię ten świat taki jakim jest i Was w spokoju, żebyście robili dalej swoje biznesy oparte na tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności zaraz po moim trupie ale nie wcześniej.


youtu.be/5VCiU1osa3w
08-05-2023 12:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Zostawię ten świat taki jakim jest i Was w spokoju, żebyście robili dalej swoje biznesy oparte na tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności zaraz po moim trupie ale nie wcześniej.

Wcześniej będę tobie i innym pisał o knuciu i atakach na mnie przez ciebie wredny chamie.

To ty ty mnie atakujesz i organizujesz bandziorów przeciw mnie!!!

A dzień po dniu będę cię uczył że na tym forum ani nigdzie już ty nikogo nie nazwiesz bandyta a nie będziesz knuł przeciw innym i wyłudzał od nich co mają

To przeciw mnie knujesz innych ludzi. I będziesz i namaiwal do nazwania mnie również bandyta

Chętnie racjonalistce tego nie napisales choć tai wg ciebie własność przed tobą

Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wcześniej będę tobie i innym pisał o knuciu i atakach na mnie przez ciebie wredny chamie.

Raczej będziesz rozpowszechniał kłamstwa, bo chcesz agresją narzucić korzystny dla Ciebie i szkodliwy dla innych porządek społeczny.

Życie nauczyło Cię podobnie jak szarleya, że ludzie pod wpływem agresji ustępują i wciąż tego próbujesz ale ze mną łatwo Ci nie pójdzie a moze wcale.

Wolno mi zakwestionować wasze systemy wierzeń i wartości oraz definiować prawdę i fałsz, dobro i zło, sprawiedliwość i niesprawiedliwość na swój własny sposób, wbrew waszej kulturze i wbrew waszej normalności.

Wolno mi bandytów nazwać bandytami i ani Ty ani nikt inny ze swoimi sprzecznymi wierzeniami, nie zabronicie mi tego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-05-2023 17:40 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Raczej będziesz rozpowszechniał kłamstwa,
Napisał superkłamca

>Życie nauczyło Cię podobnie jak szarleya, że ludzie pod wpływem agresji ustępują
Kolejne kłamstwo agresywnego chama

>Wolno mi zakwestionować wasze systemy
Oczywiście. Kłamiesz, że ci ktoś zabrania

Ale przyjmuj do wiadomości, że innym wolno krytykować twoje idee

>Wolno mi bandytów nazwać bandytami

Tobie wolno nazwać bandytami ludzi, którzy uczciwie na swój chleb pracują

>i ani Ty ani nikt inny ze swoimi sprzecznymi wierzeniami, nie zabronicie mi tego.
Tylko dlatego, że ukrywasz się za anonimowym nickiem

Gdybyś mi to powiedział przy świadkach, w twarz, musiałbyś odpowiedzieć za swoje słowa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-05-2023 18:01 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Wolno mi bandytów nazwać bandytami i ani Ty ani nikt inny ze swoimi sprzecznymi wierzeniami, nie zabronicie mi tego.

Masz zaniki pamięci? Powiedziałem ci wredny kłamliwy chamie że nikogo już tu nie nazwiesz
bandytą a nigdzie? Powiedziałem.

I co teraz? Poskarzysz się chętnie racjonalistce która tai wg. ciebie własność to co posiada że nie możesz innych nazywać bandytami?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz zaniki pamięci? Powiedziałem ci wredny kłamliwy chamie że nikogo już tu nie nazwiesz
>bandytą a nigdzie? Powiedziałem.

Gdy idzie o hajs i posiadłości to kończą się żarty.

Pomyśl lepiej o tych, którzy w waszym systemie niczego nie osiągnęli i nigdy nie osiągną.

Sądzisz, że tylko Ty możesz być agresywny i mieć w związku z tym siłę sprawczą?

Mylisz się. Wszyscy możemy być agresywni.
Skoro tylko złość może coś zmienić, to zacznijmy się wszyscy złościć na siebie.

Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.

Nie ma takiej opcji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
.
>Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.


Uważajcie na Hamerlika Konopka który wyludza informacje i może was namaiwaic do nazwania innych bandytami i traktowania jak bandytę.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

UWAGA!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>UWAGA!!!

Kolejna dedykacja dla Ciebie
youtu.be/fPFp97kyDoE

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)

>Sądzisz, że tylko Ty możesz być agresywny i mieć w związku z tym siłę sprawczą?

Ty jesteś dlatego ostrzegam ludzi przed tobą i zorganizowana banda która namnie nastawiasz

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie



>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.
>Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Przeszedłeś już zupełnie w tryb kopiuj wklej, pokazując w ten sposób jak twardo stoisz na pozycji tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności.

Wkrótce nie będzie sensu już Ci odpowiadać, dlatego spróbuję wyrwać Cię z tej matni.

Powiedz choć co sądzisz o zaszyfrowaniu portfela każdego człowieka, żeby tylko właściciel miał do niego dostęp i nikt więcej?

Jaki to miałoby wpływ na umowy wg Ciebie, pozytywny czy negatywny. Ludzie z pewnością musieliby się umawiać inaczej i nie byłoby miejsca na przemoc egzekucyjną i czy to dobrze czy źle wg Ciebie.

Powiedz coś nowego, bo jak w kółko będziesz wklejał to samo, to w końcu zacznę Cię ignorować, bo szkoda energii i czasu na nic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.
I co zrobisz? nadal będziesz uciekał przed pytaniami i argumentami w rzucanie gównem i zniesławienia?

Kiedyś po jednym z twoich zniesławień z napisanym moim naziskiem postanowiłem pozwać cię do sądu i zażądać twojego półrocznego dochodu jako zadośćuczynienia.
Do tego jednak potrzebowałem twoje nazwisko i adres
Dlatego wysłałem paczkę pod podany przez ciebie adres na Herthastr. w Berlinie licząc, że będę wiedział kogo pozwać

Przesyłka wróciła z adnotacją, że adresat nieznany
Tylko dlatego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowo, totalnie bezkarnie obrażasz uczciwych ludzi zarzucając im przestępstwa

Chroni cię tylko netowa anonimowość. Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

Bacz więc, żeby nadal nie ujawniać swojej tożsamości, bo jeśli czynisz zarzut przestępstwa, MUSISZ mieć dowody na jego udowodnienie przed sądem. Jeśli zniesławiasz może cię spotkać kara. I sąd nie uzna twojego "argumentu" że nie uznajesz sądów, nie uzna "argumentu" że każdy kto wzywa policję jest bandytą, nie uzna "argumentu" że nie wiesz z czego żyję, to możesz mi przypisywać przestępstwa

Łamiesz prawa i nie ma znaczenia, że nie ty je stanowiłeś.

Na twoje szczęście jesteś tchórzem i poradzisz obelgi rzucać jedynie anonimowo na obcojęzycznym forum. W oczy nikomu nie powiesz tych obelg

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-05-2023 05:14 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Powiedz coś nowego, bo jak w kółko będziesz wklejał to samo, to w końcu zacznę Cię ignorować, bo szkoda energii i czasu na nic.


Nic nie będziesz ignorował. Mówiłem ci wredny chamie . Że nikogo już tu ani nigdzie bandyta nie nazwiesz.


Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nic nie będziesz ignorował.

Czyli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko pokazujesz wciąż jak twardo stoisz na pozycji tajnego i nieopodatkowanego kapitału.

Wiesz ilu na świecie jest ludzi, którzy czegoś chcą, wierzą, że im się należy i nie ma z nimi żadnej dyskusji, tak jak z Tobą? Bo oni są ci dobrzy, ci prawdziwi, ci wartościowi, pracowici, sprawiedliwi i co tam jeszcze?

Oczywiście, że będę Cię ignorował, jeśli będziesz w kółko wklejał te same treści, bo nie mam czasu na takie bzdury.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 11:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nic nie będziesz ignorował.
>Czyli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko pokazujesz wciąż jak twardo stoisz na pozycji tajnego i nieopodatkowanego kapitału.

Przekazuje ostrzeżenie o tobie i informacje.



>Wiesz ilu na świecie jest ludzi, którzy czegoś chcą, wierzą, że im się należy i nie ma z nimi żadnej dyskusji, tak jak z Tobą? Bo oni są ci dobrzy, ci prawdziwi, ci wartościowi, pracowici, sprawiedliwi i co tam jeszcze?
>Oczywiście, że będę Cię ignorował, jeśli będziesz w kółko wklejał te same treści, bo nie mam czasu na takie bzdury.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w

farmer (22440 punktów)
>>>Nic nie będziesz ignorował.
>>Czyli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko pokazujesz wciąż jak twardo stoisz na pozycji tajnego i nieopodatkowanego kapitału.
>Przekazuje ostrzeżenie o tobie i informacje.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Mówiłem ci. w nikogo już bandyta nie nazwiesz ani tu ani nigdzie

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mówiłem ci. w nikogo już bandyta nie nazwiesz ani tu ani nigdzie

Każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do tego namawia / uprawnia nazywam tu i teraz BANDYTĄ, który powinien trafić do piekła, zorganizowanego przez ludzi, jakie i on tym ludziom swoją niemoralną postawą organizuje.

Oko za oko i ząb za ząb.
Dość już zwierzęcego chamstwa na tym świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 18:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Mówiłem ci. w nikogo już bandyta nie nazwiesz ani tu ani nigdzie
>Każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do tego namawia / uprawnia nazywam tu i teraz BANDYTĄ, który powinien trafić do piekła, zorganizowanego przez ludzi, jakie i on tym ludziom swoją niemoralną postawą organizuje.

Spokój mi tu wredny chamie.
Ty już nikogo bandyta nie nazwiesz tu na forum a nie nigdzie.
Jednie mnie tak nazwałeś.

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Spokój mi tu

Wciąż zachowuję spokój.
Może nie jestem szczególnie szczęśliwy z powodu obcowania z Wami ale zasadniczo spokojny.

Zasypiam szybko, gorzej jest z porankami, kiedy przychodzi świadomość tego wszystkiego co jest. To jest jednak wielki ciężar.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 20:45 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Może nie jestem szczególnie szczęśliwy
>Zasypiam szybko, gorzej jest z porankami, kiedy przychodzi świadomość....
... że trzeba pójść po socjal, bo sam na konto nie wpłynie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-05-2023 21:35 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Spokój mi tu
>Wciąż zachowuję spokój.


Wciąż to jak ci zapowiedziałem już nikogo bandyta nie nazwiesz.
Ani tu ani nigdzie.



>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka
szarley (54913 punktów)
>Każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do tego namawia / uprawnia nazywam tu i teraz BANDYTĄ, który powinien trafić do piekła,

Kiedyś po jednym z twoich zniesławień z napisanym moim nazwiskiem postanowiłem pozwać cię do sądu i zażądać twojego półrocznego dochodu jako zadośćuczynienia.
Do tego jednak potrzebowałem twoje nazwisko i adres
Dlatego wysłałem paczkę pod podany przez ciebie adres na Herthastr. w Berlinie licząc, że będę wiedział kogo pozwać

Przesyłka wróciła z adnotacją, że adresat nieznany
Tylko dlatego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowo, totalnie bezkarnie obrażasz uczciwych ludzi zarzucając im przestępstwa, (w tym rodziną sukę, która cię karmiła)

Chroni cię tylko netowa anonimowość. Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

Bacz więc, żeby nadal nie ujawniać swojej tożsamości, bo jeśli czynisz zarzut przestępstwa, MUSISZ mieć dowody na jego udowodnienie przed sądem. Jeśli zniesławiasz może cię spotkać kara. I sąd nie uzna twojego "argumentu" że nie uznajesz sądów, nie uzna "argumentu" że każdy kto wzywa policję jest bandytą, nie uzna "argumentu" że nie wiesz z czego żyję, to możesz mi przypisywać przestępstwa

Łamiesz prawa i nie ma znaczenia, że nie ty je stanowiłeś. Stanowili je w Niemczech niemieccy obywatele, żresz z ich koryta suty socjal, MUSISZ się do ich praw stosować

Na twoje szczęście jesteś tchórzem i poradzisz obelgi rzucać jedynie anonimowo na obcojęzycznym forum. W oczy nikomu nie powiesz tych obelg

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności lub innych do tego namawia / uprawnia nazywam tu i teraz BANDYTĄ, który powinien trafić do piekła,
>Kiedyś po jednym z twoich zniesławień z napisanym moim nazwiskiem postanowiłem pozwać cię do sądu i zażądać twojego półrocznego dochodu jako zadośćuczynienia.
>Do tego jednak potrzebowałem twoje nazwisko i adres
>Dlatego wysłałem paczkę pod podany przez ciebie adres na Herthastr. w Berlinie licząc, że będę wiedział kogo pozwać
>Przesyłka wróciła z adnotacją, że adresat nieznany
>Tylko dlatego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowo, totalnie bezkarnie obrażasz uczciwych ludzi zarzucając im przestępstwa, (w tym rodziną sukę, która cię karmiła)
>Chroni cię tylko netowa anonimowość.

Herthastr. 1b, 14193 Berlin.
Powtarzam to, choć prawda wobec hajsu i posiadłości nie ma dla Was żadnego znaczenia.

Gdybyś mnie pozwał musiałbyś okłamywać własną żonę i dzieci po co jeździsz do miasta, bo gdyby dowiedzieli się, że jeździsz do waszego sądu po wasza sprawiedliwość, wtedy mogliby zechcieć pojechać z Tobą a wtedy poznaliby wszystkie bezeceństwa, które tu napisałeś z głębi własnej psyche. Początkowo pewnie stanęliby za Tobą murem ale potem zaczęliby się zastanawiać co Ci chodzi po głowie, a to nie są zbyt piękne myśli. Wielokrotnie w tych wpisach pokazałeś swój patriarchalny stosunek do kobiet i wyraźne zaburzenia na tle seksualnym. To mogłoby zaburzyć ich wyobrażenie Ciebie jako mistrza.

>Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

Bandytami nazywam tych, którzy propagują przemoc egzekucyjną "prawa" tajnej i nieopodakowanej własności. Gdybyś innych ludzi uprawniał do stosowania przemocy podczas egzekucji tajnej i nieopodakowanej własności to chcąc nie chcąc musiałbym Cię nazwać bandytą, bo tego wymaga moralność. Nie wolno bać się zła ani pod nim uginać. Ze złem trzeba walczyć, nawet wtedy kiedy przez wielkość i siłę zła walka wydaje się beznadziejna.

Nawet gdyby z tego powodu spotkała mnie niesprawiedliwość i udałoby się Wam mnie okraść z dochodu z pracy najemnej na cudzym, to w końcu i tak zwycięży sprawiedliwość.

Długo nie nacieszysz się tym hajsem a potem przyjdzie za to wszystko zapłacić. Żadna wina nie zostanie zapomniana i prawdopodobnie żadna też nie będzie wybaczona. Wszystko co się zdarzyło, dzieje i jeszcze wydarzy zostanie zapisane, zapamiętane i zostanie rozliczone.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 20:43 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)
>Herthastr. 1b, 14193 Berlin.
Adresat nieznany
Gdyby był znany, miałbyś sądową sprawę o zniesławienie.
Miałbyś "Pożegnanie z Afryką"

Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

>Długo nie nacieszysz się tym hajsem
Odgrażasz się, kundelku? Okradniesz mnie?

>Żadna wina nie zostanie zapomniana

Wskaż tę winę, kundelku
Praca, żeby mieć dom i rodzinie zapewnić godny byt jest wg ciebie winą?
No to, kundelku, jesteś niewinny
dzieciom zostawisz wspomnienie dzieciństwa z tatusiem, który rzuca gównem

>Gdybyś mnie pozwał musiałbyś okłamywać własną żonę i dzieci po co jeździsz do miasta, bo gdyby dowiedzieli się, że jeździsz do waszego sądu po wasza sprawiedliwość

Znów zmyślasz. Znów patrzysz w lustro
Ty piszesz pod fałszywym nazwiskiem i fałszywym adresem, żeby cię mamusia (bandytka) nie poznała

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-05-2023 21:06 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Herthastr. 1b, 14193 Berlin.
>Adresat nieznany
>Gdyby był znany, miałbyś sądową sprawę o zniesławienie.

Nie strasz już nie strasz, nauczyłem się panować nad własnymi emocjami i coraz mniej się Was boję.

>Odgrażasz się, kundelku?

Nie. Propaguję ideę publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą. Propaguję opodatkowanie wyłącznie własności na rzecz osób bez posiadłości.

Weszliśmy przy tym z levelu "śmiech" na level "złość".

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 21:11 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>Herthastr. 1b, 14193 Berlin.
>>Adresat nieznany
>>Gdyby był znany, miałbyś sądową sprawę o zniesławienie.
>Nie strasz już nie strasz,
Nie straszę, adresat nieznany, nie mam jak cię pozwać o zniesławienie

>>Odgrażasz się, kundelku?
>Nie. Propaguję ideę publicznie jawnej księgi kapitału
Pytanie o wybór pracy

Ta księga jest zbędna, także TOBIE
szach - mat

Pytanie o adres mamusi... ucieczka miłośnika tajemnic
Dlaczego suczka ma nie znać poglądów kundla, że jest bandytą?

>Weszliśmy przy tym z levelu "śmiech" na level "złość".
Wsadziłeś siebie na poziom "psi chuj"
Użyj argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-05-2023 21:42 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>, nauczyłem się panować nad własnymi emocjami i coraz mniej się Was boję.

Klamiesz. To ja cię uczę pokory chamie .


Taki butny byłeś taki hardy. A to ręce będziesz wykręcał a to butnie się pytałeś czy do sądu pojde .
A to miałeś wszystkich przekonywać.

I to pytanie chamie twoje....i co teraz.

I co? I to że nikogo już bandyta na tym forum nie nazwiesz. Straszyl nie będziesz. Groził wyłudzał knuł.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikiem Konopka. Nie dajcie się zwerbować i namówić jemu na groźnie innym.
09-05-2023 21:48 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Taki butny byłeś taki hardy.

Bo nauczony doświadczeniem wiem, że jeśli nie będziesz się buntował, to zrobią z Ciebie niewolnika, więc od czasu do czasu buntuję się i odgrażam, kiedy czuję wpływ zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
>>Taki butny byłeś taki hardy.
>Bo nauczony doświadczeniem wiem, że jeśli nie będziesz się buntował, to zrobią z Ciebie niewolnika, więc od czasu do czasu buntuję się i odgrażam, kiedy czuję wpływ zła.

Mi. Dlatego to ja cię uczę pokory butny chamie.
I tej pokory nabierasz .


Taki butny byłeś taki hardy. A to ręce będziesz wykręcał a to butnie się pytałeś czy do sądu pojde .
A to miałeś wszystkich przekonywać.

I to pytanie chamie twoje....i co teraz.

I co? I to że nikogo już bandyta na tym forum nie nazwiesz. Straszyl nie będziesz. Groził wyłudzał knuł.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikiem Konopka. Nie dajcie się zwerbować i namówić jemu

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka
09-05-2023 22:47 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.
>Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.
>Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

Ciekawe jakie u innych tymi wpisami budzisz emocje? Negatywne ale jakiej odmiany?

Większość ludzi jest pod wpływem ideologii jaką tu reprezentujesz ale czy to wystarczy, żeby stać po twojej stronie?

Nie potrafię sobie wyobrazić co czują ludzie, którzy to czytają.

Wiem, że ludzie najczęściej uciekają od takich konfliktów i treści, ale ktoś przecież musi to przeczyć choćby przypadkiem.

Od Ciebie odpowiedzi na to pytanie nie dostanę.
Ty będziesz na razie w kółko powtarzał "ty chamie", aż któregoś dnia poczujesz, że to już nie ma sensu.

Pisz sobie. Wyrzuć to z siebie. Pewnie myślisz, że sprawiedliwie pasujesz mi teraz krew ale ja mam to gdzieś. Już wcześniej wiedziałem, że taki właśnie jesteś, choć wyrazales jeszcze inne kwestie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-05-2023 22:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Ciekawe jakie u innych tymi wpisami budzisz emocje? Negatywne ale jakiej odmiany?

Wredny kłamliwy chamie. Tylko mnie nazwałeś bandytą. Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.

Ty już nikogo bandyta nie nazwiesz tu na forum a nie nigdzie.
Jednie mnie tak nazwałeś.

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka


Hamerlik Konopka użytkownik tego forum już nigdy nikogo bandyta jak mnie nie nazwie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.

Nazwę bandytą każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności, kto innych do tego namawia/uprawnia albo kto propaguje ideologię, wg której tajnia i nieopodatkowana własność jest naturalna, sprawiedliwa i dla wszystkich korzystna.

Nie tylko nazwę go bandytą ale jeszcze będę wszystkich przekonywał, żeby traktowali go jak bandytę.

Twoje agresywne wpisy, czy próby szarleya grożenia mi waszymi instytucjami, mnie przed tym nie powstrzymają.

Zło należy nazywać złem, nawet wtedy gdy to zło na Ciebie sprowadzi, to jest moralny obowiązek każdego rozwiniętego i cywilizowanego człowieka.

Nie będziecie swoich biznesów dalej opierać na tajnej i nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności. To się właśnie kończy, choć Tobie się zdaje, że dopiero się zaczyna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.
>Nazwę bandytą każdego,

.. za jego plecami
W oczy Hamerlik nie ma tej odwagi

>kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności,

CO TO ZNACZY PO POLSKU!
Próbujesz nieudolnie manipulować w hamerciulskiej mowie zamiast napisać zrozumiałym językiem
"Nazwę bandytą każdego kto chroni własność"

>Nie tylko nazwę go bandytą ale jeszcze będę wszystkich przekonywał, żeby traktowali go jak bandytę.
A przekonuj sobie, jeszcze nikogo do niczego nie przekonałeś swoimi ucieczkami

>próby szarleya grożenia mi waszymi instytucjami,
Ty grozisz użyciem przemocy. zapowiedź sądowego pozwu nie jest groźbą

>mnie przed tym nie powstrzymają.
Nie muszą, nie ma możliwości pozwania anonimowego bytownika netu

>Zło należy nazywać złem,
To jak nazwiesz sytuację w której (TWÓJ POSTULAT) chirurg ma prawo odejść od stołu w trakcie operacji ryzykując życiem chorego?
Dla ciebie to jest "dobro"

>Nie będziecie swoich biznesów...
...ani ty stręczenie swoich dzieci
Skończ zmyślać

>dalej opierać na tajnej i nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności.

ctrl c
ctrl v
Czysta mantra bez cienia dowodu, za to z uzasadnieniem przez Hamerlika, że jawność własności nie ma sensu dla nikogo z Hamerlikiem włącznie
Cytat z Hamerlika?

>To się właśnie kończy, choć Tobie się zdaje, że dopiero się zaczyna.
Jackowski - bis?
A jutro będzie przymrozek, czy mogę już cukinie sadzić?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
10-05-2023 11:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.
>Nazwę bandytą każdego, kto podejmuje się przymusowej egzekucji tajnej i

Nie.

Tylko mnie tak nazwałeś. Spokój mi tu agresywny chamie .

Ty już nikogo nigdzie bandyta nie nazwiesz. Ani na tym forum ani nigdzie.

Utemperuje twoją agresję i chamstwo.

>Twoje agresywne wpisy, czy próby szarleya grożenia mi waszymi instytucjami, mnie przed tym nie powstrzymają.

I wyplenie kłamstwo butny chamie. Nie będziesz już nikomu niczym groził ani knuł przeciw ludziom.
Thoter (6650 punktów)

>Nie będziecie swoich biznesów dalej opierać na tajnej i nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i >przymusowo egzekwowanej własności. To się właśnie kończy, choć Tobie się zdaje, że dopiero się >zaczyna.
>

Czyli jesteś za likwidacją używania papieru fiducjarnego. Państwo wprowadzi pieniądz cyfrowy i wszystko będzie wiedzieć. Piniądz cyfrowy nie musi mieć nazwy, wystarczą same cyferki. Monopol dolara zostanie zastąpiony monopolem cyferek. Panem świata będzie ten, kto te cyferki ma na swoim komputerze. Pan świata będzie o każdym wszsytko wiedział i wtedy dopiero nastanie kolejna wersja jego "demokracji".
Hamerlik, nie denerwuj się tylko spokojnie czekaj.
10-05-2023 13:41 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli jesteś za likwidacją używania papieru fiducjarnego. Państwo wprowadzi pieniądz cyfrowy i wszystko będzie wiedzieć. Piniądz cyfrowy nie musi mieć nazwy, wystarczą same cyferki. Monopol dolara zostanie zastąpiony monopolem cyferek. Panem świata będzie ten, kto te cyferki ma na swoim komputerze. Pan świata będzie o każdym wszsytko wiedział i wtedy dopiero nastanie kolejna wersja jego "demokracji".
>Hamerlik, nie denerwuj się tylko spokojnie czekaj.

Nie będzie Pana cyferek.

Księga będzie miała swój publicznie jawny algorytm i otwarty kod programowy.

Księga będzie istniała w wielu jednakowych i jednakowo zmieniających się kopiach pozostających pod kontrolą niezależnych od siebie administratorów.

Administratorów będzie 1000 a nie jeden i każdy będzie miał pod sobą tylko jedną z tysiąca kopii księgi. Każda kopia księgi będzie zmieniała się zgodnie z publicznie znanym algorytmem a jeżeli któraś kopia skrewi, jeśli których z administratorów ze chce wykorzystać swoją władzę na kopią księgi albo oszukać algorytm, to będzie miała naprzeciw siebie jeszcze 999 innych kopii księgi pod cudzą kontrolą.

Wszyscy pójdą z tym co stoi w 999 zgodnych kopiach księgi i nikt nie da się nabrać na jedną oszukaną kopię.

Panem zatem będzie twórca algorytmu a nie programu księgi.

Twórcami algorytmu mamy być wszyscy przez zyskując wpływ przez poznanie go i zrozumienie.

Tak księga powinna być tylko programem komputerowym, już bez żadnego drukowania cyfr na papierze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-05-2023 14:04 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Księga będzie miała swój publicznie jawny algorytm i otwarty kod programowy.

Nie będzie żadnej księgi NIKT jej nie chce, nawet ty
Cytat? Służę. Poniżej odpowiedź na pytanie o wybór pracy:

Cytat:


A takich pytań mogę zadać wiele i odpowiedź będzie zawsze taka sama "Publicznie jawna księga nie ma sensu"

>Księga będzie istniała
Nie będzie żadnej księgi

>Administratorów będzie 1000 a nie jeden i każdy będzie miał pod sobą tylko jedną z tysiąca kopii księgi.
Koło też wymyślisz?
To już jest dziś. Twój postulat polega jedynie na tym że każdy będzie miał prawo wglądu.
I, zauważ, nikt cię nie popiera
Wiem, wszyscy wokół to stara gwardia, posiadacze kamienic, wszyscy żyją z chwilówek itd
Przekonałeś do tej księgi kogoś, kto brał chwilówkę?
Przekonałeś choć jednego robotnika amazona?
Mnie, który pracuję, wisi czy majątki są publicznie jawne, czy dostępne jedynie za uzasadnieniem, ale mnie też nie przekonałeś tym argumentem:
Cytat:


>Tak księga powinna być tylko programem komputerowym, już bez żadnego drukowania cyfr na papierze.
W czym jest różnica między zapisem na stu komputerach a setką papierowych kopii?

Serio nie widzisz, że walczysz z własnymi urojeniami?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
10-05-2023 17:47 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W czym jest różnica między zapisem na stu komputerach a setką papierowych kopii?
>Serio nie widzisz, że walczysz z własnymi urojeniami?

1. Zapis na papierze, przechowanie, odczyt kosztuje wielokrotnie więcej energii i jest wielokrotnie wolniejszy od zapisu na dyskach w chmurze. Tylko głupcy i tradycjonaliści zapisują jeszcze istotne treści na papierze.

2. Wasze rozwiązania dla zapisu rozkładu kapitału nie dają nikomu, nawet waszym instytucjom, wiedzy o globalnym rozkładzie. Można dotrzeć tylko do małego wycinka rozkładu kapitału i to z wielkim trudem. Nie ma żadnego globalnego obrazu rozkładu własności i pieniądza co z punktu widzenia interesu i rozwoju społecznego jest TOTALNIE ISTOTNE.

W WASZEJ KULTURZE INTERES INDYWIDUALNY STOI WYSOKO PONAD INTERESEM SPOŁECZNYM CO JEST PRYMITYWNE I DURNE.

Odżegnuję się całkowicie od waszej kultury i od waszych norm społecznych, bo te nie są na poziomie prymitywnych zwierząt.

Za nic nie będę podobny do Was, za nic nie stanę się jednym z Was.

Buduję nowy świat, z Wami czy bez Was, a Wy możecie żyć sobie jak zwierzęta, jak pawiany w dżungli, mam to w dupie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie będzie żadnej księgi NIKT jej nie chce

Będzie, będzie.

Wszyscy prócz wyjątków są obecnie opętani waszą kapitalistyczną ideologią i przez to opętanie nie pojmują w czym jest ich interes.

Panowanie waszej prymitywnej ideologii, waszej prymitywnej kultury, waszych odzwierzęcych norm społecznych zbliża się jednak ku końcowi.

Wkrótce niektórzy zaczną wybudzać się z absurdalnej wiary.

Dla całego społeczeństwa i dla każdego jego członka dobrze jest kiedy globalny i dokładny rozkład własności i pieniądza będzie powszechnie znany.

Kapitalizm to w zasadzie system władzy.
W waszym prymitywnym systemie nie wiadomo kto jest władcą a kto poddanym i czemu właściwie władza człowieka nad człowiekiem służy.

W nowym systemie sprawy, które za wszelką cenę chcecie ukryć, staną się jasne jak słońce.

Ludzie w końcu wybudza się z własnej głupoty, która wpędza ich w nędzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wszyscy pójdą z tym co stoi w 999 zgodnych kopiach księgi i nikt nie da się nabrać na jedną >oszukaną kopię.
>

W Polsce, w czasach komuny, ilość złodziei i paserów rosła w postępie geometrycznym.
Przed tzw. wyzwalaniem to już w milicja dawała złodziejom cynk, gdzie i kiedy mogą kraść.
Na polskich złodziei nie ma mocnych. Musisz gdzie indziej agitować za swoją wizją.
Rozpracuj co robią Chińczycy, wprowadzają nowy system, w którym nie będzie banków i banksterów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozpracuj co robią Chińczycy, wprowadzają nowy system, w którym nie będzie banków i banksterów.

W moim systemie też nie ma dla nich miejsca.
W moim systemie jedynym wierzycielem ma być państwo i nikt ma tam nie żyć z użyczania pieniędzy.

W moim systemie pracuje człowiek a nie własność i pieniądz.

Dlatego tylu ludzi nienawidzi mojej idei, bo to tworzy dla nich wizję, że będą musieli zrobić cos również dla innego człowieka, żeby zjeść owoce jego pracy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Rozpracuj co robią Chińczycy, wprowadzają nowy system, w którym nie będzie banków i banksterów.
>W moim systemie też nie ma dla nich miejsca.
>

I to jest odwieczny problem polskojęzycznych istot, są sterowane z zewnątrz nienawiścią.
Idiota nie rozumie swojego interesu i nie potrafi o niego dbać.

www.globaltimes.cn/page/202305/1290489.shtml

Chińscy producenci baterii planują zwiększyć inwestycje na Węgrzech w ramach pragmatycznej współpracy między dwoma krajami, czego najnowszym przykładem jest EVE Power, która planuje budowę fabryki w Debreczynie, mieście we wschodnich Węgrzech.

www.press.(*)ngarian-plant-debrecen-by-2025

Grupa BMW zainwestuje do 2025 roku ponad 2 miliardy euro w węgierski zakład w Debreczynie

Dzięki wspólnej polityce inwestycyjnej Chin i Niemiec w 2025 roku na Węgrzech powstaną dziesiątki tysięcy nowych, dobrze płatnych miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Wczoraj Niemcy zatwierdziły wpis własności chińskiej spółki państwowej COSCO do portu w Hamburgu. Cel Niemiec jest prosty - aby stolica Chin uczyniła z Hamburga największy port w Europie.
Według opublikowanego badania, 1,35 miliona niemieckich miejsc pracy zależy od niemieckich portów


Z Wehrmachtu wzięto do niewoli w ZSRR 514 tys. Węgrów. Niemcy wspierają tych co im i Europie pomagali. My jak zwykle uzbrojeni przez Anglosasów rozbijamy sąsiadom interesy.

rmx.news/g(*)harp-falls-in-industry-output/

Sektor motoryzacyjny, uważany za klejnot niemieckiego przemysłu, odnotował największy spadek produkcji przemysłowej w ujęciu miesięcznym, o 6,5 proc.
​​jedna trzecia niemieckich firm (32 procent) ucieka się do oferowania pracownikom skróconych godzin pracy lub wymuszania zwolnień przymusowych.


Austriacy za to:

exxpress.a(*)fgangsee-baut-wc-um-700-000-e/

Gmina Strobl am Wolfgangsee w Salzburgu buduje publiczną toaletę za 725 000 euro. To 16 000 euro za metr kwadratowy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Rozpracuj co robią Chińczycy, wprowadzają nowy system, w którym nie będzie banków i banksterów.
>>W moim systemie też nie ma dla nich miejsca.
>>
>I to jest odwieczny problem polskojęzycznych istot, są sterowane z zewnątrz nienawiścią.

Najpierw należy zrozumieć co piszę a potem komentować.

Nie ma miejsca dla banków i bankierów a nie dla Chińczyków.

W moim modelu każdy kto posiada jawnie opodatkowaną własność, ten uzyskuje od państwa automatycznie kredyt o wartości swoich posiadłości. Taki kredyt jest bezodsetkowy i nie potrzeba go zwracać dopóki posiadasz własność i płacisz od niej podatki, jego kosztem jest wyłącznie podatek.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>W moim modelu każdy kto posiada jawnie opodatkowaną własność, ten uzyskuje od państwa automatycznie kredyt

A kto nie ma własności, temu system konfiskuje oszczędności
Pisz otwarcie swoje postulaty
Bieda ma być dożywotnia i dziedziczna, dorabiać się mogą wyłącznie bezosy

>jego kosztem jest wyłącznie podatek.
kilka groszy od rafinerii
Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A kto nie ma własności, temu system konfiskuje oszczędności
>Pisz otwarcie swoje postulaty

Nie, kto nie ma opodatkowanej własności, ten nie może oszczędzać, musi wszystko co zarobi na pracy najemnej na cudzym wydać i może za to nabyć opodatkowaną własność albo skonsumować, jak tam chce.

Pieniądz jest jedynie nośnikiem wartości prawa własności i z prawem własności musi być związany. Brak związku pieniądza z prawem własności, w tym wypadku z własnością opodatkowaną prowadzi do kryzysów gospodarczych w kapitalizmie.

Potem ludzie, którzy mają potrzeby ale także zdolności, możliwości, energię i wolę pracy, nie mogą nic zrobić i głodują, przez wadliwy rozkład własności i pieniądza.

>Bieda ma być dożywotnia i dziedziczna, dorabiać się mogą wyłącznie bezosy

Śmieszny i żałosny zarzut w kontekście współczesnej rzeczywistości. Daj człowiekowi, który niczego nie posiada, który niczego się nie dorobił, oprocentowany kredyt, podlegający przymusowej egzekucji a na pewno się od tego wzbogaci.

Jak możesz mi zarzucać to, co Wam już udało się zrealizować?
Kto biedny się rodzi w biedzie umrze.

>kilka groszy od rafinerii

Tyle tych groszy, że Cię to przeraża, gdy myślisz o tym, że Ty też miałbyś płacić.
To miało raczej nie jest.

Podatki są po to, żeby ograniczać władzę człowieka nad człowiekiem w kapitalizmie. Jeżeli władza będzie już ograniczona przez rozproszenie własności i pieniądza, to podatki mogą wynieść nawet zero, to nie jest problem.

Każdy człowiek wtedy sam zapłaci za naukę, za leczenie a nawet za bezpieczeństwo, już bez pomocy wielkich Panów i innych nadludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>A kto nie ma własności, temu system konfiskuje oszczędności
>>Pisz otwarcie swoje postulaty
>Nie, kto nie ma opodatkowanej własności, ten nie może oszczędzać,

Nie może oszczędzać, nie dostanie kredytu
Nigdy nie założy własnego warsztatu czy sklepu
Nigdy nie zbuduje domu ani nie kupi mieszkania
Pisz swoje postulaty w sposób jawny

Reszta twojego wpisu to tematy od których już wielekroć uciekłeś

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie może oszczędzać, nie dostanie kredytu
>Nigdy nie założy własnego warsztatu czy sklepu
>Nigdy nie zbuduje domu ani nie kupi mieszkania

Może zgromadzić tyle to 2-4 miesięczne wynagrodzenie za pracę najemną. Za to może kupić drobne przedmioty na własność. Z tej właśnosci będzie wynikał dla niego kredyt, który połączony z kolejnymi oszczędnościami pozwoli na zakup kolejnych rzeczy i tak dalej.

Kto nic nie ma, ten nie może mieć też długu.
Kto nie ma opodatkowanej właśnosci ten nie może też mieć oszczędności.
Dla dobra gospodarki i własnego.

Wasz model robi z większości ludzi nędzarzy, którzy tracą zdolności wyżywienia się, po to żeby parę dziadów posiadło cały świat i mogło poczuć się bogami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-05-2023 07:47 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Nie może oszczędzać, nie dostanie kredytu
>>Nigdy nie założy własnego warsztatu czy sklepu
>>Nigdy nie zbuduje domu ani nie kupi mieszkania
>Może zgromadzić tyle to 2-4 miesięczne wynagrodzenie za pracę najemną.
>Za to może kupić drobne przedmioty na własność.

Dokładnie. Drobne przedmioty, domu nie zbuduje. To jest twój postulat : zakaz budowy domów przez najemnych pracowników

>Z tej właśnosci będzie wynikał dla niego kredyt, który połączony z kolejnymi oszczędnościami pozwoli na zakup kolejnych rzeczy i tak dalej.
Pod warunkiem, że te drobne rzeczy ktoś wyceni.
Bez wyceny nie mają wartości i kredytu nie będzie.
A kto wyceni używany rower?

>Kto nic nie ma, ten nie może mieć też długu.
Dokładnie, tylko ten kto ma dom może kupić drugi
Prosta droga do szybkiej koncentracji własności

>Wasz model
Skończ z tym zaimkiem "wasz"

>robi z większości ludzi nędzarzy, którzy tracą zdolności wyżywienia się,
Biedactwo, podaj adres to ci paczkę z kaszą wyślę
Skończ zmyślać.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-05-2023 08:13 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>>Wasz model
>Skończ z tym zaimkiem "wasz"

Nie potrafi zdefiniować co mówi do kogo mówi.
szarley (54913 punktów)
>>>Wasz model
>>Skończ z tym zaimkiem "wasz"
>Nie potrafi zdefiniować co mówi do kogo mówi.

Tak, wg niego ludzkość dzieli się na dwa zbiory
1 Hamerlik - biedny robol bez mienia
2 posiadacze świata, określający mu prawa i zabraniający wchodzić do swoich mieszkań


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Wasz model
>>Skończ z tym zaimkiem "wasz"
>Nie potrafi zdefiniować co mówi do kogo mówi.

Wy, wasz oznacza waszą kulturę, waszą wiarę, wasze wartości, waszą ideologię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 04:50 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>>Wasz model
>>>Skończ z tym zaimkiem "wasz"
>>Nie potrafi zdefiniować co mówi do kogo mówi.
>Wy, wasz oznacza waszą kulturę, waszą wiarę, wasze wartości, waszą ideologię.

Jak nazwałeś bandytą to mnie.
Ja wyłudzić to odemnie
Jak grozisz to mi
Jak knujesz to przeciw mnie.

Mówiłem że cię kultury chamie nauczę.

Taki butny byłeś taki hardy. A to ręce będziesz wykręcał a to butnie się pytałeś czy do sądu pojde .
A to miałeś wszystkich przekonywać.

I to pytanie chamie twoje....i co teraz.

I co? I to że nikogo już bandyta na tym forum nie nazwiesz. Straszyl nie będziesz. Groził wyłudzał knuł.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikiem Konopka. Nie dajcie się zwerbować i namówić jemu

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem
13-05-2023 06:48 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>>Wasz model
>>>Skończ z tym zaimkiem "wasz"
>>Nie potrafi zdefiniować co mówi do kogo mówi.
>Wy, wasz oznacza waszą kulturę, waszą wiarę, wasze wartości, waszą ideologię.

A ty urodziłeś się wczoraj i mieszkasz na księżycu
Cudownie nawrócony windykator, który odzyskał dziewictwo bo przestał głosować i bredzi, że posłów do Bundestagu wybierają mu polscy obywatele

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wy, wasz oznacza waszą kulturę, waszą wiarę, wasze wartości, waszą ideologię.
>A ty urodziłeś się wczoraj i mieszkasz na księżycu
>Cudownie nawrócony windykator, który odzyskał dziewictwo bo przestał głosować i bredzi, że posłów do Bundestagu wybierają mu polscy obywatele

Skoro urodziłem się w społecznym szambie to nie znaczy, że muszę w nim tkwić przez całe życie. Też się ubrudziłem, też śmierdziałem jak wszyscy ale już nie chcę dłużej. Chcę się z tego szamba wydostać, oczyścić.

Wciągasz mnie za nogi z powrotem ale nie, nie jestem i już nie będę jedynym z Was.

Rzygam na ideologię kapitalizmu opartego na tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności i w dupie mam waszego boga, który ją stworzył. Nie liczę się z waszym kapitalistycznym "prawem". Jedyne co mnie z Wami łączy to wasze groźby agresji, jeśli nie spełnię waszej chciwości. Rozumiem, że jesteście dla mnie zagrożeniem ale zrobię co w mojej mocy, żebyście nie poradzili mnie skrzywdzić, nawet wtedy gdy będziecie działać w sposób zorganizowany jako państwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 13:19 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Skoro urodziłem się w społecznym szambie
Współczuję, ja urodziłem się w normalnej rodzinie

>to nie znaczy, że muszę w nim tkwić przez całe życie.
Twój wybór, ja pracuję, mam rodzinę, dom, kawałek ziemi.

>Rzygam na ideologię kapitalizmu opartego na tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności
Przełóż to na polski

>i w dupie mam waszego boga,
Nie jestem Bogiem, nie będę cię z tego rozliczał

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ja pracuję,

No to po co chcesz taić wypracowane kapitały?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>ja pracuję,
>No to po co chcesz taić wypracowane kapitały?

Kłamiesz. Niczego nie taję, naopisałem ci co mam

Kilka dni temu żądałem od ciebie podania adresu Wielkiej Rozyenbanej Księgi, żeby zarejestrować moją własność

Nie dajesz mi tej możliwości a łżesz, że nie chcę jej podać

Jesteś psim chujem - kłamcą

>Vonovia ma pół miliona domów a chce mieć milion,
I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?

Zabronić budowy domów, bo chcę, żeby robole mieli zaszyfrowane portfele i zapisane w cyfrowej księdze pod kolektywną kontrolą?

Wiem, wiem prawda jest niczym na drodze do hajsu i posiadłości. Wolno Ci zniszczyć cudze psyche swoją fałszywą propagandą na twojej drodze do złota.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?
>Zabronić budowy domów, bo chcę, żeby robole mieli zaszyfrowane portfele i zapisane w cyfrowej księdze pod kolektywną kontrolą?

Przeczysz sobie
Nie postulujesz zaszyfrowanego portfela tylko konfiskatę z niego "nadmiaru" oszczędności
Postulujesz zakaz oszczędzania i zakaz kredytu
W praktyce jest to zakaz budowy domu dla najemnego robotnika

Przywykłem już, że nie rozumiesz prostych komunikatów i pytań
Postaraj się choć rrozumieć własne słowa

Dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?
Pytanie w mocy

>Wolno Ci zniszczyć cudze psyche swoją fałszywą propagandą na twojej drodze do złota.
Ty skuteczniej niszczysz psyche dzieci w szkołach sprzedając im narkotyki . Też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>No to po co chcesz taić wypracowane kapitały?
>

rankiem 12 czerwca, po przedyskutowaniu kwestii ukraińskiej, ministrowie spraw zagranicznych UE postanowili pojechać autobusem do XVII-wiecznego zamku na obrzeżach Sztokholmu w obawie przed przeciekami i naruszeniami bezpieczeństwa. sali, przez cztery godziny odbywała się dyskusja przy zamkniętych drzwiach na temat "jak naprawić stosunki z Chinami".

"Jeśli nie podoba mi się twoje zachowanie, nie możesz oczekiwać, że będziemy dobrymi przyjaciółmi. To takie proste". powiedział Borell.


Hamerlik wszyscy chcą mieć tajemnice. Jak walczysz o zniesienie tajemnic, to będziesz miał we wszystkich wroga. Musisz zmienić strategię.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To jest twój postulat : zakaz budowy domów przez najemnych pracowników

Wasz postulat: pozwolenie na budowę domów przez pracowników najemnych ale zakaz ich posiadania, bowiem posiadanie domów zostaje zarezerwowane dla ich architektów, tzn. dystrybutorów chwilówek.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 06:49 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
To jest twój postulat : zakaz budowy domów przez najemnych pracowników

>Wasz postulat: pozwolenie na budowę domów przez pracowników najemnych ale zakaz ich posiadania,
bowiem posiadanie domów zostaje zarezerwowane dla ich architektów, tzn. dystrybutorów chwilówek.

Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało, znów przeniosłeś się do alternatywnej rzeczywistości

I oczywiście uciekłeś od argumentu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skończ jarać to gówno

Vonovia ma pół miliona domów a chce mieć milion, ktokolwiek z ludzi za tą nazwą stoi.

Nie rób ze mnie i innych ludzi idiotów, jak na widelcu widać czemu służy waszą podła ideologia.

Chcecie nieograniczonej władzy człowieka nad człowiekiem, tak żeby wycięcie wątroby z innego człowieka, po zniszczeniu chlaniem własnej, nie było dla Was żadnym problemem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skończ jarać to gówno
>Vonovia ma pół miliona domów a chce mieć milion,

I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?

Nie, chcę zwolnić najemnych roboli bez mienia z podatków od pracy najemnej, służących dotowaniu własności prywatnej właścicieli i chce zrobić jeszcze parę rzeczy po to, żeby robol coś miał poza długami a Wy się boicie, że odłącze Was od krwiobiegu roboli i nie będzie skąd pić cudzej krwi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I dlatego chcesz zabronić najemnym pracownikom budowy domów?
Pytanie w mocy

>a Wy się boicie
Sonia to dziwka, zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

>Długo nie nacieszysz się tym hajsem
Odgrażasz się, kundelku? Okradniesz mnie?

>Żadna wina nie zostanie zapomniana
Twierdzisz, że opanowałeś emocje
Wskaż tę winę, kundelku, napisałeś o winie pod wpływem takich emocji, że już nie pamiętasz o tym co napisałeś, lub też byłeś najarany ziołami
Praca, żeby mieć dom i rodzinie zapewnić godny byt jest wg ciebie winą?
No to, kundelku, jesteś niewinny, twoje dzieci utrzymuje gmina płacąc Kindergeld
dzieciom zostawisz wspomnienie dzieciństwa z tatusiem, który rzuca gównem

Napisałeś, że opanowałeś emocje . To skąd wobec mnie zarzut, że przeze mnie dzieci są sierotami , bo ich ojcowie żyją?
Oczywiście nie odpowiesz na to pytanie
Religa był winien temu, że ludzie umierali na serce, bo publicznie nie głosił, że trzeba płacić podatki na Hamerlika?
Pisałeś to w emocjach lub napruty ziołami

>Gdybyś mnie pozwał musiałbyś okłamywać własną żonę i dzieci po co jeździsz do miasta, bo gdyby dowiedzieli się, że jeździsz do waszego sądu po wasza sprawiedliwość

Znów zmyślasz. Znów patrzysz w lustro
Ty piszesz pod fałszywym nazwiskiem i fałszywym adresem, żeby cię mamusia (bandytka) nie poznała
>>>Herthastr. 1b, 14193 Berlin.
>>Adresat nieznany
>>Gdyby był znany, miałbyś sądową sprawę o zniesławienie.
>Nie strasz już nie strasz, nauczyłem się panować nad własnymi emocjami

Nie, nie nauczyłeś się, nadal bardzo emocjonalnie rzucasz gównem w każdego rozmówcę.
Nadal nie poradzisz użyć RACJONALNYCH argumentów w obronie twoich idei
Pipcys mantry o jawności mienia i udowadniasz, że ta jawność mienia nie ma dla ciebie znaczenia

>i coraz mniej się Was boję.
Nas? czyli kogo?
Całego społeczeństwa?

>>Odgrażasz się, kundelku?
>Nie. Propaguję ideę publicznie jawnej księgi kapitału pod kolektywną kontrolą.
... a jedynym argumentem za tą księgą jest gówno, którym rzucasz w rozmówców
Powtórzę: udowadniasz, że jawność mienia jest zbędna i tobie i innym
Cytat? Służę:
Pytanie o wybór pracy
Odpowiedź Hamerlika :
" "

>Propaguję opodatkowanie wyłącznie własności na rzecz osób bez posiadłości.
Kłamiesz, w celu manipulacji
Nie to jest twoim postulatem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-05-2023 18:43 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.
I co zrobisz? nadal będziesz uciekał przed pytaniami i argumentami w rzucanie gównem i zniesławienia?

Kiedyś po jednym z twoich zniesławień z napisanym moim naziskiem postanowiłem pozwać cię do sądu i zażądać twojego półrocznego dochodu jako zadośćuczynienia.
Do tego jednak potrzebowałem twoje nazwisko i adres
Dlatego wysłałem paczkę pod podany przez ciebie adres na Herthastr. w Berlinie licząc, że będę wiedział kogo pozwać

Przesyłka wróciła z adnotacją, że adresat nieznany
Tylko dlatego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowo, totalnie bezkarnie obrażasz uczciwych ludzi zarzucając im przestępstwa

Chroni cię tylko netowa anonimowość. Gdybyś twarzą w twarz, przy świadkach nazwał mnie bandytą tylko dlatego, że upoważniłem Policję do odzyskania mojego roweru, musiałbyś publicznie przepraszać i zrezygnować z podróży do Afryki, bo naprawdę nie byłoby cię na nią stać.

Bacz więc, żeby nadal nie ujawniać swojej tożsamości, bo jeśli czynisz zarzut przestępstwa, MUSISZ mieć dowody na jego udowodnienie przed sądem. Jeśli zniesławiasz może cię spotkać kara. I sąd nie uzna twojego "argumentu" że nie uznajesz sądów, nie uzna "argumentu" że każdy kto wzywa policję jest bandytą, nie uzna "argumentu" że nie wiesz z czego żyję, to możesz mi przypisywać przestępstwa

Łamiesz prawa i nie ma znaczenia, że nie ty je stanowiłeś.

Na twoje szczęście jesteś tchórzem i poradzisz obelgi rzucać jedynie anonimowo na obcojęzycznym forum. W oczy nikomu nie powiesz tych obelg


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Gdy idzie o hajs i posiadłości to kończą się żarty.

Na Florydzie wprowadzili zakaz sprzedawania posiadłości CHIŃCZYKOM.
Każdy może kupić tylko nie Chińczyk. Amerykanie nie chcą do siebie wpuścić tych co mają ich dolary na zbyciu.
Myśmy do siebie wpuścili amerykańskie kartele kolonialne i jesteśmy z tego dumni.

>Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.
>

Hamerlik, analizuj sytuację w Chile. Tam reżim amerykański zrobił zamach stanu i zainstalował swoją "demokratyczną" agenturę. Chilijskie dzieci wyszkolili swojej kolonialnej ekonomii w Chicago i pracują w pocie czoła dla kilku nieznanych gangsterów. Na pewno już w Chile się połapali jak funkcjonuje amerykańska "demokracja" i się buntują.
Rozeznaj temat i melduj.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gdy idzie o hajs i posiadłości to kończą się żarty.
>Na Florydzie wprowadzili zakaz sprzedawania posiadłości CHIŃCZYKOM.

Jakby własność dawała komuś władzę.

Są tu tacy, którzy twierdzą, że własność nie daje żadnej władzy nad innymi, przez co właściciel za nikogo prócz siebie, jak ruscy oligarchowie, nie jest odpowiedzialny. Wg tej teorii właściciel powinien garnąć tylko do siebie ile wlezie a że przez to ktoś tam zdycha z głodu to kij mu w oko. Jakby miał ludzką wartość to by nie zdychał tylko był zapraszany na salony, a że ma wartość zwierzęcia to niech sobie zdycha, kogo to obchodzi?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Masz zaniki pamięci? Powiedziałem ci wredny kłamliwy chamie że nikogo już tu nie nazwiesz
>>bandytą a nigdzie? Powiedziałem.
>Gdy idzie o hajs i posiadłości to kończą się żarty.

Zwłaszcza jeśli chodzi o potężny hajs, który dostają posiadacze nie kiwnąwszy palcem w bucie
Np twoje matka
Przecież o niej piszesz, tylko o niej, bandytce, gotowej wezwać policję, jeśli ktoś jej się włamie do tajnej i nieopodatkowanej posiadłości

Wskaż błąd w moim myśleniu

>Pomyśl lepiej o tych, którzy w waszym systemie niczego nie osiągnęli i nigdy nie osiągną.
Np o Hamerliku, który planuje kolejną podróż do Afryki?

>Sądzisz, że tylko Ty możesz być agresywny i mieć w związku z tym siłę sprawczą?
Ty sądzisz, że twoja agresja ma siłę sprawczą, dlatego jesteś tak agresywny. Każda najmniejsza krytyka twoich idei, nawet pytanie o te idee kończy się chamski, agresywnym potokiem gówna. Nawet pytanie o doprecyzowanie twoich definicji kończy się twoją chamską agresją, co więcej groźbami fizycznej agresji

Proponowałem merytoryczną rozmowę, czym się skończyło? Rzucaniem gówna, kłamstwami, oszczerstwami i jeszcze zdziwieniem, że tego gówna nikt nie traktuje jak komplementu, bo w hamerkulturze dawca chwilówek to bohater

>Skoro tylko złość może coś zmienić, to zacznijmy się wszyscy złościć na siebie.
TY twierdzisz, że tylko złość może coś zmienić.
TWOJE słowa, że robotnicy Amazona mają się dowiedzieć o posiadłościach twojej matki poczuć złość na posiadaczkę i żądać od niej podatku.

>Nie ustąpię w sprawie wyjawienia i opodatkowania kapitału nawet gdyby zrobiło się groźnie.
Ojeeeeej, ale byś chciał być męczennikiem
Smutno mi, nie będziesz, nikt palcem nie tknie anonimowego bytownika obcojęzycznego forum za wymyślanie cudzych poglądów. Hipokryzja też nie jest karalna

Chcesz rozmawiać na temat jawności finansów?
Przecież już udowodniłeś, że ta jawność nie ma dla ciebie znaczenia
Przedstawiłem nawet twoje cytaty, w których to udowadniasz przypomnieć znów, bo zaćpaniec zapomina po kilku godzinach co sam napisał?

Teraz będzie ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka.

A na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

Niech natura zdecyduje, który z nas jest dobry a który zły.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-05-2023 17:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka.
>A na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

Chwyty i groźba to twoja wizytówka.

>...A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie

Buta i arogancja

>I co teraz?
Napiszesz wniosek do waszego sądu o ukaranie mnie, za podważanie waszych prymitywnych, odzwierzęcych norm społecznych?

Czy był mi potrzebny sąd?

>Niech natura zdecyduje, który z nas jest dobry a który zły.

>Czy był mi potrzebny sąd? Okazuje się z nie. Z chamstwem zawsze ale to zawsze a ty jesteś wredny fałszywy zawsze się wygra.

To jest natura. Wystarczy nie ustąpic chamstwu czyli tobie.
Ty musisz mataczyc kombinować manipulwac.
Ja nie muszę.

Dlatego chamy zawsze ustępują. Nie jesteś pierwszym.
07-05-2023 19:40 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nawet kler nie nazwał mnie bandyta gdy odchodziłem z kosxiola .
>Nazwałem bandytami fundamentalistów podłego kapitalizmu opartego na tajniej i nieopodatkowanej własności. To Ty naprowadziłeś mnie na to, że jesteś jednym z nich. Właściwie nic o Tobie nie wiem, poza tym, że jesteś przeciwnikiem mojej idei wyjawienia i opodatkowania kapitału.

Co za kłamliwy typ. Nazwałeś mnie bandyta na tym portalu.

Tylko mnie. Nikt nigdy mnie tak nie nazwał. Jesteś jedynym wrednym człowiekiem który to zrobił.

Administrator pozwalasz na to?

Napisz że to jest miejsce niebezpieczne dla ludzi
Jesli pozwalasz na to zmień regulamin żebym wiedział że niebezpieczni ludzie jak Hamerlik Konopka mogą się tu panoszyć

Ten człowiek jest niebezpieczny. Może kierować. Ludźmi przeciw mnie ?

Czy do huja ktoś czyta co ten człowiek wypisuje ?
farmer (22440 punktów)

>O tym że wyznawców tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami?
>No bo to są bandyci.

Mnie nazwałeś . Wredny chamie . Nikogo innego na tym forum tak nie nazwałeś

Do mnie to pisałeś o mnie . Kłamca Hamerlik Konopka.

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Wredny cham.

Który od mnie chcial wyłudzić informacje co posiadam.

Fakty o tobie.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Chętnie racjonalistka tai przed toba wg. ciebie jej minie.
Napisałeś jej to co mi?

Jesteś wrednym typem .
Który tu przyszedł i robi chlew.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka .
Może wyłudzić od was co posiadacie .
Dajcie znak jakbybwas nękał
06-05-2023 18:23 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie kłamco. Będziesz musiał siłą na nich to wymusiac jak na mnie.
>Mogę użyć siły ale tylko do powstrzymania Was od czynienia zła. Do niczego Cię siłą nie zmuszę. Żyj sobie jak tam chcesz i jak potrzebujesz ale na tolerancję przemocy nie licz.

To żyj czy żyjcie? Masz już omamy?

Poco ci informacja co posiada chętnie racjonalistka?




>>Ty kłamco wyłudzający odemnie co posiadam
>Alez nic mi o tym nie mów jeśli nie chcesz, bo taką macie kulturę a ja twojego tajnego i nieopodatkowanego nigdy nie uznam, nie będę też tolerował waszej przemocy podczas przymusowej egzekucji tajnego i nieopodatkowanego.

Moje prawo własności jest takie jak twojej córki i chętnie raxjinalsitki

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie

Moje prawo własności jest takie jak towjej córki i chętnie racjonalistki


>Tkinj kogoś choćby palcem, bo wg Ciebie będzie Ci się należeć to, o czym nikt nie wie, że do Ciebie należy a przysięgam Ci, że natrafisz na opór.

Po co ci informacja co posiada chętnie racjonalistka.

Ja nie potrzebuje informacji o tym co ona posiada . Twoja córka też. Poco ci informacja o niej!!!!


>Zło nie może się po świecie panoszyć.


Przestrzegam przed tym człwoeikim.
Jeśli by was naamaiwal by nazwać mnie bandyata dajcie znać.
Thoter (6650 punktów)
> Postęp zawsze zwycięża z tradycją i nie ma od tego ucieczki.
>

www.youtube.com/watch?v=CVjr7yaiVCw

1 787 806 wyświetleń 22 kwietnia 2016 r.
"To będzie bardzo dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba na Moskwę, Boston, Waszyngton, czy Petersburg nie upadnie" - mówi Aleksander Jabłonowski, członek "Związku Jaszczurczego". Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków. W nakreślonym przez amerykańskiego doktrynera planie, wielka wojna ma być prowadzona przez USA na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi i krajów nadbałtyckich. Jej celem nie będzie jednak anihilacja Rosji. Wręcz przeciwnie! Głównym przegranym mają być kraje Europy Środkowej, natomiast potencjał militarny Rosji zostanie szybko odbudowany, aby wesprzeć USA w kolejnej wojnie. Tym razem przeciwko Chinom.

To nie żaden postęp zwycięża z tradycją tylko hegemon niszczy wszystko co mu zagraża.

forum.gaze(*)ganizacja_terrorystyczna_.html

PNAC - najgroźniejsza organizacja terrorystyczna!!
PNAC czyli z angielska Projekt na rzecz Nowego Amerykańskiego Stulecia.
Organizacja działająca na rzecz globalnej hegemoni USA. "Stagnacja oznacza
regres. Kto wątpi już przegrał." - Takimi hasłami upajają się, tworzący PNAC,
neokonserwatyści. Za pośrednictwem tej bandyckiej organizacji
neokonserwatyści, jak Wolfowitz i Wiliam Kristol, ogłosili potrzebę rajdu na
Bagdad i zaprowadzenia tam amerykańskiego ładu (rabunek ropy i amerykańskie
bazy okupacyjne). Oni byli za radykalnymi środkami wobec Chin, gdy z Chińskim
myśliwcem zderzył się amerykański samolot szpiegowski.
W artykule opublikowanym w "Commentary" Norman Podhoretz (kolejny
neokonserwatywny oszołom z PNAC) żądał czwartej wojny światowej z całym
islamem. Namawia też do amerykańskiego protektoratu nad saudyjskimi polami
naftowymi.
Daniel Patrick Moynihan, który odciął się od neokonserwatystów, już w 1993
alarmował że jego dawni sojusznicy marzą o "postawie militarnej która
pozwalałaby na wprowadzenie powszechnej mobilizacji. I są gotowi wymyślić
dowolny kryzys, który by do tego doprowadził."


Hamerlik, Ameryka prowadzi wojny rabunkowe z całym światem, a Ty w tej pożodze wojennej miotasz się ze swoją wizją, którą podnieca się kilku oszołomów.
Popatrz na świat racjonalnie, i pojmij co się dzieje realnie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Popatrz na świat racjonalnie, i pojmij co się dzieje realnie.

Na świecie dzieje się wojny sprzecznych genów i memów, wojny o panowanie w świecie fizycznym i wojny o panowanie a świecie abstrakcji.

To o czym piszesz to wojny kultur, wojny sprzecznych ideologii, które opętały ludzkie umysły, wojny sprzecznych memów o dominację w świecie abstrakcji.

Kontynuacja doboru naturalnego w ewolucji memów.

Wojny dzieją się zawsze na granicy.
Teraz widzimy gdzie się kończy kultura Zachodu i zaczyna kultura Wschodu.

Widać, że Zachód chce się rozszerzać.

Oczywiście, że na upowszechnianiu się określonej kultury korzystają najbardziej Ci, którzy są w jej centrum, najwierniejsi fundamentaliści.

Ty jesteś mentalnie człowiekiem Wschodu, co widać, słychać i czuć, dlatego cierpisz i walczysz gdy widzisz jak Zachód wypiera Wschód na Ukrainie.

Ja w odróżnieniu od Ciebie, nie jestem człowiekiem Wschodu ale też nie jestem człowiekiem Zachodu, który za wiele elementów jego kultury szczerze nienawidzę. Nie czuję się też człowiekiem środka tych kultur.

Czuję coś innego niż pozostali ludzie dlatego nie mogę się z nikim dogadać. Jedni podlegają jednej ideologii, drudzy sprzecznej drugiej ale na nie czuję związku ani z jedynymi ani z drugimi. Obie strony jawią mi się jako zwierzęce i prymitywne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 12:11 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Ja też o ile własność jest publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana na rzecz osób bez posiadłości.
>>Nie. Bo respektujesz ich prawo .
>Tak samo jak twoje.


Masz zaniki pamięci?
>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i


Respektujesz moje prawo własności mając je w dupie?

Coś się zmieniło od momentu towich gróźb do mnie?

Zapewniam cię że nie przekonasz chętnie racjonalistka tak jak i swojej córki.
Do tego by miały moje prawo własności w dupie bo ich prawo własności jest takie same jak moje.

Nie muszą wiedzieć wyłudzać grozić jak ty.



>>Odpowiedzialność to ty ponosisz za swoje słowa
>Zgadza się.
>Pod swoimi słowami podpisuję się nazwiskiem i adresem zamieszkania, spod którego to właśnie piszę.
>Herthastr 1B, 14193 Berlin, Niemcy

To bez znaczenia gdzie się ukrywasz i pod jakim nickiem. Tajac swoje imię i nazwisko i adres zamieszkania.
Nie jest tak wymagane na tym portalu.

To jest adres kamienicy i nazwisko bez imienia
Nikt nie posługuje się samym nazwiskiem.

Nie mniej ponosisz odpowiedzialność za te groźby do mnie.

Groźby jakie do mnie kierujesz :

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes

>Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i


Inni w tym twoja córka , chętnie racjonalistka
Twoi koledzy też nie mają.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Użyłem przenośni, ale przerosła go intelektualnie

Jaki poeta?!

Ja też przeniosłem Cię własną poezją w inny stan psychiczny, żebyś choć trochę poczuł to co ja czuję budząc się każdego dnia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
"Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie."

>>Użyłem przenośni, ale przerosła go intelektualnie
>Jaki poeta?!
>Ja też przeniosłem Cię własną poezją w inny stan psychiczny, żebyś choć trochę poczuł to co ja czuję budząc się każdego dnia.

Gówno mnie obchodzi co czujesz.
Jak masz zaburzenia z powodu tego, że mieszkasz w luksiurnym mieszkaniu w Berlinie i stać cię na podróże po 4 kontynentach, to idź do psychiatry

Napisałeś, że przeze mnie dzieci są sierotami, choć niemal całe zawodowe życie poświęciłem poprawie bezpieczeństwa PRACUJĄCYCH ludzi
Napisałeś, że pochwalam lichwę, choć jestem jej wrogiem
Napisałeś, że oszukałem robotników budujących mój dom, choć zapłaciłem ile żądali
Napisałeś, że mój dobrobyt zawdzięczam ludzkiej krzywdzie, bo nie wiesz co to praca
Przypomniałeś mi ludzi, którzy pracują bez światła, mnie, który pracował w kopalniach. wg ciebie debilu tam słoneczko świeci.

Napisałeś setki kłamstw na mój temat i nie obchodzi cię co czuję
Dlaczego mnie ma obchodzić dobrostan jakiegoś anonimowego bytownika forum?

Tylko nie pipc, że mam się podpisać nazwiskiem, znasz moje nazwisko, a podpiszę nazwiskiem, kiedy zadeklarujesz, że sprostujesz WSZYSTKIE KŁAMSTWA na mój temat. Nie zadeklarujesz, bo onanizujesz się rzucając gównem. Odkąd twoja suka puszcza się z innymi, to jedyna twoja podnieta.

Masz to na co zapracowałeś, pogardę uczciwych ludzi PRACY, którymi ty gardzisz, bo harują na twój socjal

Za po pojechałeś do Peru?
Pytałem setki razy
Nie z oszczędności (twoje słowa)
Nie z jednej wypłaty (twoje słowa)

Ukradłeś?
Oczywiście fanatyczny miłośnik tajemnic nie odpowie na to pytanie. Jawność ma tyczyć innych

Ujawnisz wreszcie adres suki, która cię urodziła?
Wydrukuję twoje przemyślenia na temat posiadaczy nieruchomości, którzy żyją a koszt innych nie kiwając palcem w bucie i wyśle jej pocztą

Rozumiem, tajemnica

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gówno mnie obchodzi co czujesz.

Zauważyłem ale nie wypracowałem jeszcze konkretnej reakcji na twoje uczucia. Zastanawiam się nad tym. Zadanie mi utrudnia to, że znam jedynie twoją złość i nic więcej a przecież czujesz pewnie coś więcej niż tylko złość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Gówno mnie obchodzi co czujesz.
>Zauważyłem
Zauważyłem, że znów nie odpowiedziałeś na mój wpis
Dziwisz się pogardzie, skończ gardzić rozmówcami

Gówno mnie obchodzi co czujesz.
Jak masz zaburzenia z powodu tego, że mieszkasz w luksiurnym mieszkaniu w Berlinie i stać cię na podróże po 4 kontynentach, to idź do psychiatry

Napisałeś, że przeze mnie dzieci są sierotami, choć niemal całe zawodowe życie poświęciłem poprawie bezpieczeństwa PRACUJĄCYCH ludzi
Napisałeś, że pochwalam lichwę, choć jestem jej wrogiem
Napisałeś, że oszukałem robotników budujących mój dom, choć zapłaciłem ile żądali
Napisałeś, że mój dobrobyt zawdzięczam ludzkiej krzywdzie, bo nie wiesz co to praca
Przypomniałeś mi ludzi, którzy pracują bez światła, mnie, który pracował w kopalniach. wg ciebie debilu tam słoneczko świeci.

I gówno cię obchodzi, co czuje człowiek, którego częstujesz kalumniami i zmyśleniami. Różni nas to, że mnie twoje zmyślenia sprawiają przykrość, tym bardziej, że w urojeniach swoich wierzysz, że naprawdę zjadłem nerkę twojego dziecka i przeze mnie (80 mln Niemców też jest winnych) mieszkasz tylko w luksiurnym mieszkaniu i podróżujesz tylko do Peru, ty natomiast marszczysz freda kiedy czytasz o puszczaniu się twojej córki z psami

>ale nie wypracowałem jeszcze konkretnej reakcji na twoje uczucia.
Podpowiem. Przestań zmyślać, kłamać i rzucać gównem
Jeśli coś proponujesz, to zrób to warte przemyślenia, odpowiadając na pytania i argumenta. Nie muszę podzielać twojej wiary, że zabijanie ludzi jest dobre, że zakaz wychodzenia z biedy jest dobry, że stosowanie przemocy jest dobre

Tym bardziej nie muszę wierzyć w twoje sprzeczności, fanatyczny miłośniku tajemnic i przemocy głoszący że ... ja jestem ich zwolennikiem

Nie muszę też wierzyć w "egzekucję własności" i "nieuznawanie mienia" skoro nie poradzisz wyjaśnić co znaczą te pojęcia w odniesieniu do mojego sadu.

Chcesz dyskusji? Nie, chcesz rzucać gównem, bo po tym ci lepiej stoi

>Zadanie mi utrudnia to, że znam jedynie twoją złość i nic więcej
W wielu twoich wątkach próbowałem z tobą rozmawiać
Nawet nie spróbowałeś poznać moich argumentów i moich poglądów
Napisałeś, że przeze mnie dzieci są sierotami
Psi chuju, napisz na grobie Religi ilu ludzi przez niego zmarło na serce. To w twoim stylu
Powiedz strażakowi, który uratował dom, że ktoś przez niego nie ma domu, bo ten strażak na swój dom zarobił. to w twoim stylu.

Każdy wg ciebie jest winien, a wina jest jedna, że nie chcą sypać Hamerlikowi do żłobu, tylko dlatego, że Hamerlik jako jedyny w świecie nie ma nawet na bilet do sąsiedniego miasta (sic!)
Hamerlik jako jedyny w Niemczech pracuje najemnie na cudzym, wszyscy inni najemnie pracują na swoim

>a przecież czujesz pewnie coś więcej niż tylko złość.
Jeszcze pogardę do ciebie. Zapracowałeś na nią
Z tym, że ja znam twoje poglądy i kłamliwą nowomowę
Ty moje poglądy sam wymyślasz

Uprzedzam, nie łżyj, że nie znasz mojego nazwiska
Chcesz, żebym podpisywał się nazwiskiem?
Jeśli zadeklarujesz, że sprostujesz wszystkie kłamstwa na mój temat


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W wielu twoich wątkach próbowałem z tobą rozmawiać

Ja też i w reakcji na każdą moją szczerość, otwartość i próby porozumienia się z Tobą zawsze dostawałem od Ciebie salwą wyszukanych, wręcz poetyckich wyzwisk, niosących ze sobą głęboką pogardę dla moich sprzecznych uczuć, myśli, wartości, dążeń, wyborów. Najwyraźniej chciałeś mnie psychicznie zniszczyć, zdeptać, wykończyć ale wytrzymałem i Ci się nie dałem.

>Nawet nie spróbowałeś poznać moich argumentów i moich poglądów

Próbowałem ale one są zakorzenione w twoich odmiennych od moich doświadczeniach i związanych z nimi odmiennych uczuciach. Jesteśmy ludźmi różnych dróg przez życie i w tej chwili już także różnych kultur. Nie potrafimy znaleźć żadnej wspólnej płaszczyzny rozumienia rzeczywistości.

>Chcesz, żebym podpisywał się nazwiskiem?

Oczywiście, chcę żeby każdy wyraz emocji, myśli, wizji innego człowieka był powiązany z jego tożsamością, żeby każdy chcąc nie chcąc, ponosił odpowiedzialność za swoje słowa.

Lepiej mi wyjaśnij dlaczego wciąż i nadal nie podpisujesz się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami?

Bo taka panuje kultura?

To jest zła kultura i należy z nią walczyć.

W przyszłości każdy w Internecie będzie miał nazwisko tak samo jak teraz w finansach, bo brak nazwisk niszczy społeczeństwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-05-2023 10:50 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
I znów nie odpowiedziałeś na mój wpis

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>Czy już wszyscy przeczytali że HAMERLIK KONOPKA będzie wykręcał ręke?
>>Poraz pierwszy w historii tego forum pojawiły się groźby nie tylko słowne ale też przemoc fizyczna że strony użytkownika HAMERLIK KONOPKA.
>>Uważajcie na niego.
>A tam, nie czytałeś dokładnie.
Zacytować jeszcze raz

"Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie."

>Szarley już dawno tu napisał, że jak wejdę na jego tajne i nieopodatkowane,
Nie mam nic tajnego i nieopodatkowanego, twoja córka to dziwka

>to mi wbije widły w korpus
Jak wejdziesz do mojego sadu wezwę policję i spróbuj któremuś wykręcić rękę i nazwać ich bandytami. Twoja matka zrobi to samo, kiedy złodziej wejdzie do jej mieszkania


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak wejdziesz do mojego sadu wezwę policję

Tylko zadbaj wcześniej o panowanie we wszystkich umysłach waszej podłej ideologii kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności, bo w przeciwnym razie biedni policjanci nie będą wiedzieli kto tam jest dobry a kto zły, kogo słuchać a kogo karać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
"Nie musisz przede mną ani przed nikim innym ujawniać swoich posiadłości z tą konsekwencją, że będę miał twoje "prawo własności" w dupie i któregoś dnia złapię za rękę twojego komornika, który podejmie sie na twój wniosek przymusowej egzekucji tajniej i nieopodatkowanej własności. A następnie mu tę rękę wykręcę i powiem "wynocha", po czym będę wszystkich przekonywał i nauczał, żeby zrobili podobnie."

>>Jak wejdziesz do mojego sadu wezwę policję
>Tylko zadbaj wcześniej o panowanie we wszystkich umysłach waszej podłej ideologii kapitalizmu

Wystarczy, że twoja żona daje mi dupy za 10 ojrów a ciebie to podnieca
Zmyślaj dalej

Twoja matka, kiedy ktoś się włamie do jej mieszkania zrobi to samo co ja, Wezwie policję
Wie o tym, że jest bandytką w twoim słowniku?
Cóż, suka kundla urodziła, kundla ma


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gdzie mnie od bandytów nazwałeś. A z innymi będziesz gry toczył by swych interesów nie utracić.

Z Tobą też prowadzę grę, w której moje interesy są bardzo wysoko w moich priorytetach.

Nie zamierzam już niczego w życiu tracić.
Muszę Cię trochę zmiękczyć, żeby następnie zmiękczonego przełamać.

Ty też mi w końcu ulegniesz i przystaniesz na moją ideę, jak każdy inny w moim otoczeniu. Tylko muszę poczekać ze 10-20 lat jeszcze zanim zmiany osobowościowe się u Ciebie pokażą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 23:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Gdzie mnie od bandytów nazwałeś. A z innymi będziesz gry toczył by swych interesów nie utracić.
>Z Tobą też prowadzę grę, w której moje interesy są bardzo wysoko w moich priorytetach.
>Nie zamierzam już niczego w życiu tracić.
>Muszę Cię trochę zmiękczyć, żeby następnie zmiękczonego przełamać.
>Ty też mi w końcu ulegniesz i przystaniesz na moją ideę, jak każdy inny w moim otoczeniu. Tylko muszę poczekać ze 10-20 lat jeszcze zanim zmiany osobowościowe się u Ciebie pokażą.

I co jeszcze?

Wczoraj było groźniej dziś jestes już pokora..

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.

Będziesz pyskował do mnie w tajemnicy przed corka przez 20 lat?

To może powiedz jej będzie szybciej. Ludzi nie brakuje.
A może ty się boisz.?
Ale czego?

Podchodzisz do kogoś i mu to moiwsz co mi piszesz.
Corka
Jej matka
Chętnie racjonalistka
Tyle ludzi tyle możliwości....wsYtkich masz przekonać.

A tu dzień minął. I cisza.
Buta cwaniaku innyentowy. To też wyplenie z ciebie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Będziesz pyskował do mnie w tajemnicy przed corka przez 20 lat?

Nie, będę żądał tego co mi i innym należy się, będę wskazywał zło, osadzał je i bronił się przed nim. Wreszcie będę budował wizję lepszej przyszłości i nie pozwolę Ci przy tym ograć mnie, zrobić ze mnie idiotę, bezwartościowego człowieka, z czego wynikać będzie, że Tobie należy się wszystko a mi nic.

Tak zrobię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-05-2023 07:24 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Będziesz pyskował do mnie w tajemnicy przed corka przez 20 lat?
>Nie, będę żądał tego co mi i innym należy się, będę wskazywał zło, osadzał je i bronił się przed nim. Wreszcie będę budował wizję lepszej przyszłości i nie pozwolę Ci przy tym ograć mnie, zrobić ze mnie idiotę, bezwartościowego człowieka, z czego wynikać będzie, że Tobie należy się wszystko a mi nic.
>Tak zrobię.

Co zrobisz? Będziesz innym groził tak jak mi?


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.


I co teraz? Taki butny byłeś kilka dni temu.

Pytałeś się o co teraz.

To ja się pytam co teraz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Może kiedyś zostawisz córce coś więcej niż ścieki swojego umysłu.

I tak by nie wzięła, sądzisz, że będzie chciała żyć moim życiem? Bo ja tak nie sądzę.

Jedyne co mogę jej dać to umiejętność radzenia sobie z niezłymi cwaniakami, którzy spróbują ja zmanipulować emocjonalnie dla swojego zysku i na jej szkodę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 22:48 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Może kiedyś zostawisz córce coś więcej niż ścieki swojego umysłu.
>I tak by nie wzięła, sądzisz, że będzie chciała żyć moim życiem? Bo ja tak nie sądzę.
>Jedyne co mogę jej dać to umiejętność radzenia sobie z niezłymi cwaniakami, którzy spróbują ja zmanipulować emocjonalnie dla swojego zysku i na jej szkodę.



To twoje dziedzictwo.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę.



Którego nie przekażesz nikomu. Zostanie w tobie. I będziesz się z tym kisił w swoim życiu.
Widząc czyjeś domy i mieszkania.


Wczoraj byłeś hardy. Dziś pokorny.
Córka nic nie wie.
Chętnie racjonalistka też nie przekonana.

Córka nauczy się życia nie od ciebie. Twojej zgnilizny nie pozna.
Kiedyś sąd przyznał jej środki na życie prawem które ty gardzisz, porządkiem społecznym którym gardzisz.

Ale ona dzięki temu miała równe szanse z tobą.

A ty dziś jedyne do mnie wzniosles swój butny głos. Takiego cię nie zna.

Ważne że by każdy dzień spływał na tym by inni wiedzieli z kim mają do czyniebia.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To twoje dziedzictwo.

Tak, moje geny, moje memy cóż więcej?

Wiem, wiem jesteś na ścieżce budowania rodu farmerów, jest Was więcej i nie pozwolicie, żeby ktokolwiek Wam przeszkodził.

>Wczoraj byłeś hardy. Dziś pokorny.

Zawsze jestem pokorny. Z ludźmi nie ma żartów.

>Córka nic nie wie.

A co ma wiedzieć?
Znać nasza rozmowę?
Wyślij jej na Facebooku linka ale wątpię, żeby jej młody umysł zniósł chamstwo, jakie tu panuje. Młodzi ludzie są wrażliwi i muszą dużo przeżyć zanim zmienią się w stare i chciwe potwory.

>Chętnie racjonalistka też nie przekonana.
Jest jak jest. Tyle zmienię ile mogę, czego nie mogę nie zmienię.
Zapytaj ją to Ci może odpowie albo nie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-05-2023 23:19 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>To twoje dziedzictwo.
>Tak, moje geny, moje memy cóż więcej?
>Wiem, wiem jesteś na ścieżce budowania rodu farmerów, jest Was więcej i nie pozwolicie, żeby ktokolwiek Wam przeszkodził.
>>Wczoraj byłeś hardy. Dziś pokorny.
>Zawsze jestem pokorny. Z ludźmi nie ma żartów.
>>Córka nic nie wie.
>A co ma wiedzieć?
>Znać nasza rozmowę?
>Wyślij jej na Facebooku linka ale wątpię, żeby jej młody umysł zniósł chamstwo, jakie tu panuje. Młodzi ludzie są wrażliwi i muszą dużo przeżyć zanim zmienią się w stare i chciwe potwory.

Ja? To ty ukrywasz przed nią swoją zgniliznę fałsz obsłude. I nazywanie ludzi bandytami.
Spaliłaby się że wstydu przed otoczeniem gdybyś przy niej nazwał kogoś bandyta albo sztazowal ujawnieniem co ma.





>>Chętnie racjonalistka też nie przekonana.
>Jest jak jest. Tyle zmienię ile mogę, czego nie mogę nie zmienię.
>Zapytaj ją to Ci może odpowie albo nie.

Wczoraj butnie pisałeś że wszystkich przekonasz.

Ją nie. To oczywiste. To skoro ci nie wyjawi co posiada (co naturalne) to jak jannazwiesz?

Napiszesz jej to co mi?

Mówiłem że będe cię uczył kultury. Dzień w dzień.a bandyta już nikogo. Nie nazwiesz
04-05-2023 20:37 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Byłeś w Peru?
>Byłem i nie żałuję.

Nie stać cię z jednej wypłaty
nie miałeś oszczędności

Nie widzisz, że kłamiesz?

>Zrobię też co w mojej mocy, żeby wspiąć się na Kilimandżaro.
Nie stać cię z jednej wypłaty
nie miałeś oszczędności
Nie wolno ci wyjechać do sąsiedniego miasta

Jak chcesz pojechać do Afryki?
zarzygany kłamco

>Przez inflację straciłem wszystko na co ciężko pracowałem
Kłamiesz, inflacja niszczy oszczędności, a ty ich nie masz
łżesz

>Gdyby ludzie mieli trochę lepszą pamięć to wiedzieliby, że wasz kapitalizm oparty na tajnej
Ucieczka

>i nieopodatkowanej własności
Ucieczka

>Majątki kapitalistów
Masz na myśli tę sukę Hamelikową, posiadaczkę nieruchomości, która powinna ją sprzedać i iść pod most?
Suka o tym wie, że jej pomiot to pisz na forum?
Nie, pomiot utajnił adres i nazwisko suki.
Dybie na spadek po niej, ale choć niewolno mu jechać do Lądka jeździ do Lądka i mówi "mamusiu"
Ty rzygowino bez honoru

Napisałeś, że mój dobrobyt zawdzięczam ludzkiej krzywdzie, napisałeś, że przeze mnie dzieci zostały sierotami

Twoja mamusia jest zwiędłą kurwą , pisz o niej tak dalej

Co znaczy nieuznanie własności?
ucieczka kundla bez honoru


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Uważam także, czego dowiódł rozwój społeczeństw religijnych, że dbałość o każdą komórkę daje
>organizmowi siłę.
>


Na zdjęciu sprzęt wojskowy reżimu amerykańskiego pozostawiony w Afganistanie.

Wytłumacz mi jak Afgańczycy pogonili bandytów amerykańskich, którzy na nich napadli i ze swoimi wasalami dwadzieścia lat okupowali.
Uzbrojeni w najdroższą broń bandyci uciekli w popłochu, zostawiając swoje narzędzia do mordowania
ludzi za 80 mld dolarów. Na pewno przez 20 lat założyli im "demokratyczny" parlament i ogłupili telewizorem. To wszystko zawaliło im się w jeden dzień.
Wiesz dlaczego ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wiesz dlaczego ??

Bo wyznają islam a ich psychika nie uległa transformacji do zachodniej kultury.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Wiesz dlaczego ??
>Bo wyznają islam a ich psychika nie uległa transformacji do zachodniej kultury.
>

To zachód ma jakąś kulturę ??
To, że "cywilizowany" zachód w swojej retoryce odwołuje się to kultury antycznej, to jest fałsz.
Oszustwo hegemona mające na celu przykryć kolonializm i taktyka wojny imperialnej.
Ten " cywilizowany" i "demokratyczny" ochlos nie ma swoich elit intelektualnych, więc nie ma mecenasów, którzy potrafili: odróżnić kicz od sztuki i artystę od autysty.
Mamy za to u władzy, przypadkowe istoty z ulicy, z wizjami, którymi tak jak Hamerlik, chcą wszystkich zachwycić.
Nie rozumiem po co tym istotom dzieła sztuki. One na sobie noszą wytatuowane "arcydzieła". W dziurawych spodniach roboczych manifestują swój brak ambicji i szacunku do wszystkiego.
Taka istota jak przechodzi koło dzieła sztuki, niedemokratycznej, to się zastanawia: jak to ukraść i komu to sprzedać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To zachód ma jakąś kulturę ??

Sam jesteś jej przedstawicielem.
Piszesz na zachodnim forum zamiast na wschodnim, bo Zachód Cię przyciąga. Krytykujesz ale tkwisz w zachodniej myśli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>To zachód ma jakąś kulturę ??
>Sam jesteś jej przedstawicielem.
>

Ja od demokratycznego ochlosu trzymam się z daleka.
Pecha mam bo po sąsiedzku mam stado "komunistów" przefarbowanych na "patriotów", "katolików", "demokratów" itd.
Na szczęście ci to mnie omijają z daleka. Kultura i szacunek w Polakach została tylko tam gdzie jest bieda.
03-05-2023 21:50 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>To zachód ma jakąś kulturę ??
>>Sam jesteś jej przedstawicielem.
>>
>Ja od demokratycznego ochlosu trzymam się z daleka.

Ale nie znajdujesz myśli na Wschodzie, które by pociągły i przyciągały Cię, jesteś tu, bo tu znajdujesz to czego Ci potrzeba.

Twoja wiara w wyższość Wschodu nad Zachodem jest pusta, inaczej nie byłoby Cię tu lecz byłbyś tam ciałem i duszą.

Sam widzisz jakie życie jest skomplikowane.
Spędzasz życie z tymi, których rzekomo nienawidzisz i ja zresztą też.

Tu możesz pomyśleć i powiedzieć co chcesz a jak wyglądałyby twoje wspolmyslenie i rozmowa z Ruskimi czy Chińczykami?

Rozmawialibyscie o narodach, o państwach, mocarstwach, globalnych układach sił, zwyciestwie cywilizacji lądowej nad cywilizacja morską?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Tu możesz pomyśleć i powiedzieć co chcesz a jak wyglądałyby twoje wspolmyslenie i rozmowa z >Ruskimi czy Chińczykami?
>

NIe dorastasz do pięt Chińczykom i Rosjanom.
Po raz kolejny piszę, jesteś prymitywny, głupi, bez wiedzy i inteligencji.
Za to z chorą wyobraźnią. Jescze tu nic mądrego nie napisałeś.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Tu możesz pomyśleć i powiedzieć co chcesz a jak wyglądałyby twoje wspolmyslenie i rozmowa z >Ruskimi czy Chińczykami?
>>
>NIe dorastasz do pięt Chińczykom i Rosjanom.
>Po raz kolejny piszę, jesteś prymitywny, głupi, bez wiedzy i inteligencji.
>Za to z chorą wyobraźnią. Jescze tu nic mądrego nie napisałeś.

Zastanawiam się, czy przez 10 lat mojej obecności na tym forum, ktokolwiek, kiedykolwiek napisał o mnie coś dobrego, pozytywnego, przypisując mi wartość. Ciężko mi sobie cokolwiek takiego przypomnieć.

Dobrze, że uodporniłem się już trochę emocjonalnie od ocen innych ludzi.

No cóż. Jest jak jest i inaczej już chyba nie będzie.
Przeżyję życie i umrę wśród negatywnie nastawionych do mnie ludzi.
Jestem najwyraźniej czarną owcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zastanawiam się, czy przez 10 lat mojej obecności na tym forum, ktokolwiek, kiedykolwiek napisał o mnie coś dobrego, pozytywnego, przypisując mi wartość. Ciężko mi sobie cokolwiek takiego przypomnieć.
A wspomnij raz i drugi jaka z Ciebie szycha i/lub jaki masz masz majątek: ziemie, domy, dochody, auta itp, a pochlebcy nadciągną, bez oglądania się na to, co i jak tu piszesz; mógłbyś nawet być forumowym śmieciem.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A wspomnij raz i drugi jaka z Ciebie szycha i/lub jaki masz masz majątek: ziemie, domy, dochody, auta itp, a pochlebcy nadciągną, bez oglądania się na to, co i jak tu piszesz; mógłbyś nawet być forumowym śmieciem.

No właśnie o takiej hierarchii mówię, pisząc o hierarchii kapitalistycznej.

Dla przykładu teraz gdy Bezos odpalił platformę bitgptai, na której sztuczna inteligencja ma grać w imieniu inwestorów kryptowalutami

www.etf-nachrichten.de/autotrading/bitgptai-app/

wszyscy wkrótce będą się zachwycali krypto i powtarzali za Bezosem jakie to zbawienie dla świata. Nikt wkrótce nie będzie pamiętał jak gardził kryptowalutami.

Bezos twierdzi, że chce pomóc ludziom, którzy stracili pracę, odkuć się na grze w krypto a świat to za nim powtarza.

Także głowy do góry bezrobotni.
Można nic nie robić i tylko zjadać to, co przyniesie AI na śniadanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Także głowy do góry bezrobotni.
>Można nic nie robić i tylko zjadać to, co przyniesie AI na śniadanie.
Zdigitalizowane śniadanie.

cr
szarley (54913 punktów)
>Są tacy, którzy uważają, że władza, funkcjonariusze państwa, urzędnicy powinni mieć dostęp do
>portfeli wszystkich obywateli ale ja tego nie uważam.

Kłamiesz
Jednym z twoich postulatów jest konfiskata z prywatnego portfela oszczędności powyżej czterokrotnego miesięcznego dochodu

Po prostu świnia łże

>Ktoś mi tu powiedział, że kapitalizm nie może istnieć bez groźby wzajemnej przemocy.
Sam to zmyśliłeś

Znów świnia nałgała

>Co Wy na ideę zaszyfrowania każdego portfela?

"Alimenty nie powinny byś przymusowo egzekwowane, kobieta powinna pomyśleć zanim pójdzie z kimś do łóżka"
Krystkon

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Sądzę, że fundamentem czystego, nieskażonego kapitalizmu jest dobrowolność wszystkich jego
>uczestników. Tam gdzie zaczynają się groźby i przemoc tam powstaje skażenie kapitalistycznego
>społeczeństwa.
>

rueconomic(*)putina_kotoraya_spasla_rossiyu

Kedmi ujawnił pierwszy cel Putina, która uratował Rosję.
Prezydent Rosji Władimir Putin najpierw usunął oligarchów z kierowania krajem z powodu ich niewiarygodności. Izraelski ekspert Jakow Kedmi twierdzi, że osobiście usłyszał to od przywódcy Federacji Rosyjskiej.
To, co dzieje się podczas rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie, pokazuje, że na oligarchach i samozwańczej inteligencji nie można polegać - zauważa analityk. Według Kedmiego oligarchowie, którzy szczególnie bogacili się w latach 90., "nie mają ojczyzny ani boga", bo zależy im tylko na własnym wzbogaceniu się i bezpieczeństwie miliardów.
"Ich ojczyzna jest tam, gdzie leżą ich pieniądze, a ich bogiem jest pieniądz, zysk. Nie mają nic innego. Dlatego jakikolwiek układ z oligarchami oparty na zasadzie "to nasi oligarchowie, będą lojalni wobec kraju" jest niezrozumieniem tego, czym są oligarchowie. Stawianie na nich lub próby nadmiernego uzależnienia gospodarki kraju, jego rozwoju od tych ludzi, zbankrutowały" - powiedział Kedmi.
"Na szczęście ograniczenie możliwości wpływania oligarchów na władzę było pierwszym celem, o którym mówił Putin, o czym od niego słyszałem. Powiedział mi: "Oni nie są władzą, nie będą już rządzić państwem". To zostało zrobione - oni nie kierują państwem" - powiedział Kedmi.


Hamerlik w Rosji jest tak jak chcesz by było, a nie tak jak Ci się wydaje.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik w Rosji jest tak jak chcesz by było, a nie tak jak Ci się wydaje.

Rosjanie nie potrafią dogadać się z ludźmi mówiącymi tym samym językiem, którzy niedawno z Rosjanami tworzyli jedno państwo i idą z nimi na wojnę.

Czaisz jakie to pojebane?

Może gdyby dali im autonomię, wpływy i też zadbali o ich interesy a nie tylko traktowali z góry, jak swoją kolonię, to nie byłoby tej całej pojebanej akcji.

Masowe mordy, masowe groby, gwałty, kradzieże, celowe niszczenie infrastruktury w 21w i ja mam być dla Ruskich wyrozumiały?

Nie.
Nie ma takiej opcji.
Dla mnie Ruscy są spaleni a Putin najbardziej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Rosjanie nie potrafią dogadać się z ludźmi mówiącymi tym samym językiem, którzy niedawno z >Rosjanami tworzyli jedno państwo i idą z nimi na wojnę.
>

Tak działają Żydzi opłaceni przez CIA

W Polsce przeprowadzili operację QRHELPFUL. Michniki, Kuronie, Geremki stworzyli solidarnościowe bydło i napuścili je na komunistyczną inteligencję.
Solidarnościowe bydle niczym się nie różniło od banderowskiego nazisty. Tutaj też Żydzi: Nuland, Suliwan, Zelenski kontynuowali to co CIA zaczęła już po wojnie. CIA tworzy takie bydło po całym świecie i napuszcza je lokalną inteligencję. Potem agentura CIA zakłada tzw. demokrację, z idiotów robią "parlament".
Louis-Ferdinand Céline powiedział:
Demokracja jest zawsze i wszędzie parawanem dla żydowskiej dyktatury
Amerykańska kolonialna "demokracja", centralnie sterowana z Waszyngtonu, posiadająca największą kolonialną, agresywną armię NATO, zaatakowała NORMALNY ŚWIAT. Brytyjczycy swoje imperium utrzymywali mordując lokalną inteligencję a ochlos zaganiając do prymitywnej pracy. Niszczyli wszystko co zagrażało ich monopolowi przemysłowemu. Pakistańczyków używali do produkcji opium, które sprzedawali w Chinach. Anglosasi to są wyrafinowani bandyci, używający ideologii i świecidełek do kolonizowania świata. Wysługują się Żydami. My widzimy działania Żydów ale nie wiemy kto nimi kieruje. Pierwszy atak na Żydów w XX w. to był zamach brytyjskiego konsula Bruce'a Lockharta w Rosji na projekt Zydów niemieckich, stworzenia europejskiego komunistycznego mocarstwa, zdolnego obronić się przed Brytyjczykami.

ru.wikiped(*)карта

Zamach na projekt Żydów europejskich został zorganizowany w 1918 roku przez przedstawicieli dyplomatycznych Wielkiej Brytanii, Francji i Stanów Zjednoczonych. Wspólnie złożyli się i zebrali 1,2 mln rubli i poprzez brytyjskiego agenta Sidneya George'a Reilly przekazali je Eduardowi Pietrowiczowi Berzin, na przekupienie łotewskich strzelców. Berzin tą ogromną kasę przekazał Karolowi Andriejewiczowi Petersonowi. Berzin spotykał się z agenturą wrogą projektowi Żydów europejskich, potem ich wszystkich aresztowali.
Na rozkaz Żyda Jakowa Swierdłowa pieniądze rozdzielono w następujący sposób: 1 mln rubli - na fundusz ryczałtowych świadczeń dla rodzin strzelców łotewskich, którzy ucierpieli w walce z kontrrewolucją, 100 tys. rubli - na wydawanie literatury propagandowej, 100 tys. rubli - o utworzenie klubu dywizyjnego dywizji artylerii pod dowództwem Berzina.
Berzina rozstrzelano 1 sierpnia 1938 r. w czasie ludobójstwa zorganizowanego przez Brytyjczyków i Żydów sowieckich.
W czasie pierwszego zamachu na projekt Żydów europejskich udało się Brytyjczykom zamordować, chyba, tylko Żyda Moisieja Sołomonowicza Urickiego.
Od czasu gdy Żydzi niemieccy zaczęli realizować projekt stworzenia mocarstwa europejskiego zaczęły się ich POWAŻNE problemy z ówczesnym hegemonem BRYTYJCZYKAMI.
Brytyjczycy już od samego początku tworzenia europejskiej potęgi MORDOWALI ŻYDÓW, którzy realizowali ten genialny projekt.



Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak działają Żydzi opłaceni przez CIA

Skoro diabłem jest CIA dlaczego Rosjanie atakują i mordują "bezmyślne marionetki" zamiast pójść na wojnę z samym diabłem i architektem "bezmyślnych marionetek"?

Jaki sens w wojnie Rosjan z CIA na Ukrainie ma destrukcja ukraińskich wodociągów i rozdzielni prądu?

Dlaczego rosyjskie dowództwo na paradzie zwycięstwa jeździ w samochodach diabła?

www.dailym(*)ow-Victory-Day-rehearsals.html

de.m.wikipedia.org/wiki/Rolls-Royce_Motor_Cars

Dlaczego nie pojechali we własnych samochodach, jakie by te samochody nie były ale własne, własnej myśli, własnej rudy, własnej pracy rąk?

Wyjaśnię Ci coś.
Ruscy tak samo jak Amerykanie muszą być cyklicznie ma wojnie, to jest ich natura. Będą prowadzić wojnę taką czy siaka, wróg zawsze się znajdzie.

Ruscy są tacy sami jak Amerykanie. Dwa bardzo agresywne narody, u których wybuch agresji zawsze jest tylko kwestią czasu.

Nie ma sensu pytać czy zaczną mordować, zapytać można jedynie, kiedy znowu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ruscy są tacy sami jak Amerykanie. Dwa bardzo agresywne narody, u których wybuch agresji zawsze >jest tylko kwestią czasu.
>

Na Rosję napadnięto w celach rabunkowych i kolonialnych z dziesięć razy.
Ile razy napadnięto na Amerykę w celach rabunkowych ??

forum.gaze(*)ganizacja_terrorystyczna_.html

PNAC - najgroźniejsza organizacja terrorystyczna!!
PNAC czyli z angielska Projekt na rzecz Nowego Amerykańskiego Stulecia.
Organizacja działająca na rzecz globalnej hegemoni USA. "Stagnacja oznacza
regres. Kto wątpi już przegrał." - Takimi hasłami upajają się, tworzący PNAC,
neokonserwatyści. Za pośrednictwem tej bandyckiej organizacji
neokonserwatyści, jak Wolfowitz i Wiliam Kristol, ogłosili potrzebę rajdu na
Bagdad i zaprowadzenia tam amerykańskiego ładu (rabunek ropy i amerykańskie
bazy okupacyjne). Oni byli za radykalnymi środkami wobec Chin, gdy z Chińskim
myśliwcem zderzył się amerykański samolot szpiegowski.
W artykule opublikowanym w "Commentary" Norman Podhoretz (kolejny
neokonserwatywny oszołom z PNAC) żądał czwartej wojny światowej z całym
islamem. Namawia też do amerykańskiego protektoriatu nad sudyjskimi polami
naftowymi.


Prostych rzeczy nie możesz pojąć.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na Rosję napadnięto w celach rabunkowych i kolonialnych z dziesięć razy.

Rosjanie zajmują już pół świata i mało im.
Potrzebują jeszcze Ukrainy.

Nikt na świecie nie kolonizowal tak jak Rosjanie, przez to właśnie Rosja zajmuje pół świata.

Problem z Ruskimi jest taki, że potrafią walczyć i zwyciężać ale nie potrafią ciężko pracować, konstruować, starać się, ponosić odpowiedzialność. Dlatego chcąc nie chcąc muszą co chwilę iść z kimś na wojnę. Wróg zawsze się znajdzie.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> Wróg zawsze się znajdzie.
>

W czasach gdy Brytyjczycy, mordując i kradnąc, stali się hegemonem otoczyli Rosję swoją agenturą. Dzisiaj, wzbogacone na wysługiwaniu się Brytyjczykom, klany rodzinne wysługują się kolejnemu hegemonowi, reżimowi amerykanskiemu. Rosja nie szuka wrogów, reżim amerykański otoczył ich swoimi bazami wojskowymi i prowokuje. Zauważ jak u nas uaktywnili się, znowu, wrodzy nam Żydzi. Hegemon Amerykański przegrał ekonomicznie z Chinami. I w tym jest problem, bandyta dalej chce rządzić wszystkimi. Chiny ustalają światowe ceny większości towarów. Niemcy obliczyli, że jeżeli będą mieć cenę prądu wyższą jak 4-6 centy za kWh, to nie będą wstanie sprzedawać swoich towarów.
Hamerlik dowiedz się: ile u nas firmy płacą za prąd, ile kosztują nawozy, na ile nas zadłużył Żyd Morawiecki ?
Na nas nikt nie musi napadać. Kilku Żydów oprawiło nas ze wszystkiego. Potem przyjdą tu z Izraela następni. Będziemy ich utrzymywać za odsetki od tych demokratycznych długów. Arabowie się zjednoczyli i prowadzą wspólną politykę. Chińczycy budują port w Izraelu, teraz bezpieczeństwo Żydów będzie zależeć od Chin i Rosji. Ameryka dalej będzie płacić Izraelowi 5 mld dolarów rocznie, za to, że użyli tragicznego sposobu, by przejąć Żydów pracujących w Niemczech nad bombą atomową. Amerykanie by przejąć hegemonię po Brytyjczykach doprowadzili ich do wojny z Niemcami.
Teraz mamy kolejną wojnę o hegemonię i znowu dokładamy do tego ognia.
Wyobraź sobie jak byli nas dziadkowie skołowani. Kościół skołował ich komunizmem, Francuzi Żydami a Brytyjczycy Niemcami.
HAmerlik dalej jesteś głupi jak ojciec. Hamerlik, zgadnij jaki naród w Europie wyszedł najlepiej finansowo na tej wojnie. Dodam, że miał najsłabiej wykształconego prezydenta.
Thoter (6650 punktów)

>Rosjanie zajmują już pół świata i mało im.
>Potrzebują jeszcze Ukrainy.
>

Sekretarz Stanu USA Madeleine Albright, powiedziała: Nie można mówić o światowej sprawiedliwości, dopóki terytorium takie jak Syberia jest własnością jednego kraju.

Żydówka Madeleine Albright chciałaby "demokrację" na Syberii założyć, oczywiście amerykańską. CIA opłacała by biednych Żydów a ci organizowaliby kolorowe rewolucje i wojny. Tubylcy kopali by surowce a kilku Żydów w Nowym Jorku dodawałoby kolejne miliardy dolarów do swoich fortun. Żeby ludności syberyjskiej nie było za zimno na tej Syberii, to by na ich koszt, NATO organizowało tam "obronne" wojny.
Żydzi amerykańscy już zakładali w Afryce swoją "demokrację". Kończy się to dla tubylców, kopaniem i wywożeniem surowców, efektem czego jest rosnący demokratyczny dług i kosztowne wojny.
Hamerlik masz jakąś wizję, o amerykańskim dobrobycie, jaki ich armia i banksterzy stworzyli KOMUŚ na świecie ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik masz jakąś wizję, o amerykańskim dobrobycie, jaki ich armia i banksterzy stworzyli KOMUŚ na świecie ??

Mam wizję publicznie jawnej księgi kapitału, która zwiąże każdy przedmiot własności na Ziemi z osobą fizyczną, z nazwiskiem i jej adresem zamieszkania i pod żadnym pozorem z nazwą osoby prawnej prowadzącej działalność w skrzynce na listy.

Wtedy nie tylko Amerykanie zobaczą co znaczy sprawiedliwość lecz cały świat.

Nikt nie może mieć prawa własności, bez ujawnienia go do publicznej wiadomości i bez demokratycznego opodatkowania go na rzecz osób bez posiadłości.

Ktokolwiek podejmie się "obrony" tajnej i nieopodatkowanej własności, w tym również, NATO, CIA lub ktokolwiek inny, ten powinien trafić do piekła i nie po śmierci ale jeszcze za życia na Ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365