Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak działa "zgłoszenie nadużycia"?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
21-05-2009 15:46Adamiak (36436 punktów)Jak działa "zgłoszenie nadużycia"?
Ocena 2 na 2
W wątku mojego autorstwa "Wierzenia przeciwników broni palnej" użytkownik "Matix" zamieścił post: www.racjonalista.pl/forum.php/s,210165#w210309

   Wklejenie tej fotki, przypuszczam, spowodowało zmianę rozmiaru grafiki/ekranu, utrudniając przeglądanie całego wątku.
   Nie mogłem wywalić postu, bo już była na niego odpowiedź.

   Uznałem to za zmianę szaty graficznej bez mojej zgody i już trzykrotnie zgłaszałem jako nadużycie, poprzez duszenie dwóch pedałów moderacji pod nazwami: "inne złamanie prawa" oraz "wyraźny brak kultury" - bez rezultatu i jakiegokolwiek odzewu. Nie znam przyczyny milczenia... pedały były nieczynne, czy moje duszenie niezgrabne?

   W związku z tym proszę o usunięcie postu "Matixa" (jeśli to coś pomoże), oraz mam pytanie: jak działa "zgłoszenie nadużycia"?
   Czy moderacja reaguje na takie zgłoszenia i ew. jak, czy jest to tylko gadżet do celów bliżej mi nieznanych? Pytam, bo po raz pierwszy skorzystałem z tego... ustrojstwa.

   Z góry dziękuję za pozytywne załatwienie mojej prośby -
całuję wszystkich w tym niektórych bez obrzydzenia *, z poważaniem - Jerzy Adamiak.



*- na wypadek kanikowych torsji/retorsji.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ocykan (3528 punktów)
>zgłaszałem jako nadużycie, poprzez duszenie dwóch pedałów moderacji pod nazwami: "inne złamanie prawa" oraz "wyraźny brak kultury"

No wiesz! Jak tak można? Ja też nie przepadam za niektórymi moderatorami ale tak bym ich nie nazwał. Nawet gdyby istotnie "kochali inaczej", o czym nic mi nie wiadomo.
Adamiak (36436 punktów)
>>zgłaszałem jako nadużycie, poprzez duszenie dwóch pedałów moderacji pod nazwami: "inne złamanie prawa" oraz "wyraźny brak kultury"
>No wiesz! Jak tak można? Ja też nie przepadam za niektórymi moderatorami ale tak bym ich nie nazwał. Nawet gdyby istotnie "kochali inaczej", o czym nic mi nie wiadomo.

   Zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi...?
   Ja naprawdę całkiem nie z miłości ich trochę dusiłem, pedałów tych (może za trochę?), ja kocham moderację z innych powodów całkiem... nie inaczej.
   To jak miałem ich nazwać, czy dusić?

   Tylko mnie nie strasz, że w całkiem "pedał inaczej"...???
Ocykan (3528 punktów)
>   Zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi...?

O nazywanie moderatorów pedałami i ich duszenie (a raczej chyba "duszenie" - mam nadzieję).
Adamiak (36436 punktów)
>>   Zupełnie nie wiem, o co Ci chodzi...?
>O nazywanie moderatorów pedałami i ich duszenie (a raczej chyba "duszenie" - mam nadzieję).

   Dwa pedały moderacji, pedał "kulturalny z wyraźnego braku":


   ... oraz pedał "inaczej połamany prawy":


   Nie wiem, jak... "inaczej" to mogłeś zrozumieć, Ocykan?
* * *
Ocykan (3528 punktów)
Chyba nie znasz się na żartach.
21-05-2009 19:20 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Chyba nie znasz się na żartach.

   Zupełnie tak samo, na wszelki wypadek, pomyślałem o Tobie.
zolv (1640 punktów)
A nie łatwiej było użyć przycisku Print Screen (+ Alt)?


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję"
22-05-2009 15:56 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>A nie łatwiej było użyć przycisku Print Screen (+ Alt)?

   Pewnie dużo łatwiej, ale weterynarzem też nie jestem i statków nie umiem budować i...

   Ale dziękuję za dobre chęci.
placownik (17853 punktów)

>jak działa "zgłoszenie nadużycia"?

   Kiedy wciskasz ten pedał, moderatorzy otrzymują na swoje skrzynki mailowe stosowne powiadomienie. Niestety w zestawie możliwych uzasadnień zgłoszenia nadużycia, nie było opcji "rozwalania ekranu", stąd dopiero Twoje tłumaczenie jak krowie na rowie wywarło odpowiedni skutek.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
22-05-2009 20:23 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>   ...dopiero Twoje tłumaczenie jak krowie na rowie wywarło odpowiedni skutek.

   Czułem, że się przyda wakacyjne pasanie krów w latach 60 ubiegłego wieku... teraz w necie jak znalazł.

   Pozdrawiam.
.
jad11 (18783 punktów)
Nie rozumiem tego rozwalania ekranów. Pamiętam to, co wrzucił Matix i razem z tym wątek otwierał mi się zupełnie normalnie. Problemy mam za to w wątku "Fotki i filmiki", gdzie jest już dużo obrazków i rozwala mi ekran Po kliknięciu na linku w wiadomości, że ktoś tam coś zamieścił, przenosi mnie do odpowiedniego wątku ale na nieodpowiednią wysokość.


yv.deviantart.com/gallery/
www.eeritrocite.com
21-05-2009 23:22 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Nie rozumiem tego rozwalania ekranów. Pamiętam to, co wrzucił Matix i razem z tym wątek otwierał mi się zupełnie normalnie.
   Też tego nie rozumiem, ale grafika rozjechała się poza ekran, trzeba było dolnym paskiem wachlować, żeby przeczytać, teraz jest dobrze, lecz zanim zareagowali modzi, to sam zablokowałem obrazki z tego serwera... więc nie wiem, czyj to geniusz uzdrowił ten wątek... [skromny]

>Problemy mam za to w wątku "Fotki i filmiki", gdzie jest już dużo obrazków i rozwala mi ekran Po kliknięciu na linku w wiadomości, że ktoś tam coś zamieścił, przenosi mnie do odpowiedniego wątku ale na nieodpowiednią wysokość.

   W tym mam czasem problem - po kliknięciu w link otwiera mi się post, ale bez treści... tak, że wszystkie 600 plusów dałem w ciemno... ale się uśmiałem.
Meretseger (61860 punktów)
>tak, że wszystkie 600 plusów dałem w ciemno... ale się uśmiałem.
>
Długo się wczytuje Ale co tam, masz plusa
Adamiak (36436 punktów)
>>tak, że wszystkie 600 plusów dałem w ciemno... ale się uśmiałem.
>>
>Długo się wczytuje Ale co tam, masz plusa

   Myślałem, że to ja męczący, ale szczęście, że udręka z plusem.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365