Racjonalista - Strona głównaDo treści
głos usazyda

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-06-2024 22:41okragly (21676 punktów)głos usazyda
czemu (nasze?) media, które powinny byc naszym głosem, głosem Polaków, należą do usazyda? które mówią co mamy myśleć i robić! jaka to bezczelność, my głupki nadstawiamy drugi policzek.
czemu przeróżne fundacje które mówią co mamy myśleć należą do usazyda, np żyda sorosa?

czemu 80% racjonalistów, myśli, mówi, jak dyktuje usazyd? TO JEST NIERACJONALNE, to jest głupie. My nie jesteśmy jego kolonią niewolników, czy inną republiką bananowa usazyda.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>czemu (nasze?) media, które powinny byc naszym głosem, głosem Polaków, należą do usazyda? które
>mówią co mamy myśleć i robić! jaka to bezczelność, my głupki nadstawiamy drugi policzek.
>czemu przeróżne fundacje które mówią co mamy myśleć należą do usazyda, np żyda sorosa?
>czemu 80% racjonalistów, myśli, mówi, jak dyktuje usazyd? TO JEST NIERACJONALNE, to jest głupie. My
>nie jesteśmy jego kolonią niewolników, czy inną republiką bananowa usazyda.

Polak jedynie może: zaorać i zasiać, pojechać na roboty do Niemiec i przywieźć coś z ich śmietnika.
Polonia w USA nie osiągnęła żądnych sukcesów. Do Polski wracają po to żeby się leczyć.
Polak zrobił z siebie wroga dla sąsiadów. Zniszczył możliwości zarabiania na transferze.
Banda sprzedajnych polskojęzycznych cwaniaczków, na obcych usługach, sprzedaje nas i to co im wskażą. Od wieków wokół pałaców wegetuje polska biedota. Właściciele pałaców się zmieniają a biedota zyskała tylko możliwość, wsiąść w auto i szukać daleko pracy.
farmer (22440 punktów)
>czemu (nasze?) media, które powinny byc naszym głosem, głosem Polaków, należą do usazyda? które
>mówią co mamy myśleć i robić! jaka to bezczelność, my głupki nadstawiamy drugi policzek.
>czemu przeróżne fundacje które mówią co mamy myśleć należą do usazyda, np żyda sorosa?
>czemu 80% racjonalistów, myśli, mówi, jak dyktuje usazyd? TO JEST NIERACJONALNE, to jest głupie. My
>nie jesteśmy jego kolonią niewolników, czy inną republiką bananowa usazyda.

Tak jak w życiu. Ktoś cię cytuje ? Hahahaha
I co ? Masz tyle kasy że stać cię funkcjonwac z tym odklejeniem?
Czy jak Hamerlika Konopka nie nazwie szefa bandyta bo jak napisał ten zakłamany hipokryta musi z czegoś żyć.

Milczysz bardziej niż opozycja na Białorusi.
Czy chwalisz się swoim odklejniem?

Będziesz uciekał z odpowiedźi jak Hamerlik ?
Hipokryci.

Swojego gowna nie opłacisz za swoje własne pieniądze.
.szkoda ci kasy .
Bo jak sam pisałeś nikt tego nie będzie czytał.
Dobrze liczysz kasę. Ludziom 3 zł na h płaciłeś to gdzie tam wydasz kasę na serwer.


>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
22-06-2024 09:48 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: Głos członka tego forum

Nazywam tego prostaka małym kurwiem, ale skoro nie rozumie dlaczego, posłużę się jego językiem - pies go J***Ł, jest za głupi żeby zrozumiał cokolwiek. Panie Agnosiewicz, jeżeli Pan nie panuje nad tym, może czas zatrudnić jakiegoś moderatora. A może oficjalnie nadać tytuł tribune du peuple tej małej francy, temu małemu kurwiowi, którego zacytuję:

Próbka jego talentu:
I tak sie urodziłeś szmato która mnie od psów wyzywa?
Pytam się gnoju ile razy dostałeś w mordę za nazwanie kogoś psem.
co głupku kto cie cytuje w życiu ?
Zatyka cie gnoju ? Prawda. Obraza tylko potrafisz w internecie.
Chowaj się tu śmieciu jak Hamerlik.
Pies cię JEBAŁ.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,927124#w927142

Panie Agonosiewicz czas już zając stanowisko, albo zamknąć ten faszystowski (Thoter) i rasistowski (Okrągły) ściek, albo zatrudnić Farmera jako moderatora.

Ignorancja prowadzi do strachu, strach prowadzi do nienawiści, a nienawiść prowadzi do przemocy. To jest równanie.
farmer (22440 punktów)
>Nazywam tego prostaka małym kurwiem, ale skoro nie rozumie

Nie ty gnoju będziesz ustalał zasady po tym jak cwelumnie zwyzywałes

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Takie gnoje jak ty czy okrągły myślicie że będziecie sobie wyzywac bo nie ma tu moderacji

Nie gnoju l.

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
22-06-2024 10:08 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Też pozdrawiam
farmer (22440 punktów)
>Też pozdrawiam

To nie były pozdrowienia. To odpowiedź w twoim języku
Taka zdegerowana hołota jak ty myśli że jest bezkarna

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Taka hołotę jak was trzeba piętnować. Pokazywać wasze wulgaryzmy i sposoby obrony.

Jebał cię pies aż zrozumiesz ty i inni swoją agresję

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
22-06-2024 10:31 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Jebał cię pies aż zrozumiesz ty i inni swoją agresję
Musiało to być przykre doświadczenie, skoro tego i mi życzysz. Ale mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia po tym traumatycznym przeżyciu.
farmer (22440 punktów)
>>Jebał cię pies aż zrozumiesz ty i inni swoją agresję
>Musiało to być przykre doświadczenie, skoro tego i mi życzysz. Ale mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia po tym traumatycznym przeżyciu.

Przeczytaj Krtynie co napisałeś do mnie. Ty jesteś debil.

O jakim doświadczenie zwyrolu do mnie piszesz?

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Odpowiedz w twoim języku jest przykra bo trzeba się znirzyc do poziomu hołoty jak ty.
.ale taka hołota rozumie ten swój patologiczny język co widać.

Ludzie nie mogą się modlić do Agnosiewicza jak do Boga żeby dał im MODERTAORA w obronie przed te tobą.

Ale jak gnoju kogoś obrazisz to jebał cię pies. Bo to zrozumiesz.

Zawsze pisze unikać patologi jak ty. Jest nie bezpieczna.
Ale nie można się bać tak całkiem.

Jebał cię pies cwelu. Nikt nie pozwoli się obrażać.


>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
22-06-2024 10:55 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Jebał cię pies cwelu.
Ach ten więzienny gryps...
Widzę, że nie tylko z psem miałeś doświadczenie i przeżyłeś traume
Mów do mnie i niech moje pozdrowienia wpłyną na ciebie terapeutycznie.
farmer (22440 punktów)
>Mów do mnie i niech moje pozdrowienia wpłyną na ciebie terapeutycznie.
>


To zostanie z toba już od końca. Będziesz się tego wstydził. Choć mam wątpkiwosc czy taka hołota odczuwa wstyd.

Ja wiem jedno. Pies cię jebal cwelu skoro nie umiesz się zachować.

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Udowodnię ci patusie że nic tak nie wpłynie na ciebie jak toj własny patologiczny język.

A każdemu i to polecam. Unikać patologi jak romaro ale się nie bać.

Patus jak usłyszy wypier.dalaj to mu się dopiero styki zwierają.
Jebal cię pies cwelu i polecam ci dosiwadzcnia debilu jakie mi życzysz


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-06-2024 11:12 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Patus jak usłyszy wypier.dalaj to mu się dopiero styki zwierają.Jebal cię pies cwelu
Ale czytając twoje wynurzenia - podejrzewam - na więziennym koju nie działało?
farmer (22440 punktów)
>>Patus jak usłyszy wypier.dalaj to mu się dopiero styki zwierają.Jebal cię pies cwelu
>Ale czytając twoje wynurzenia - podejrzewam - na więziennym koju nie działało?

Tego zwyrolu gdzie się nauczyłes w psychiatryku czy od kolegi celi?

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Trzeha być zdrowo pojebany żeby mieć w sobie takie cos.

Twoje wynurzenia to obiekt do badania przez specjalistów.

LAle jebal cię pies. Na którym pogrzebie widziałeś takiego ujaa?


22-06-2024 11:31 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
Jak ci się podoba taka stopka?


Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
farmer (22440 punktów)
>Wypromuję cię farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?

a pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
22-06-2024 11:49 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies


Czas i ciebie wypromować.

Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
Jak ci się podoba taka stopka?


Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154
farmer (22440 punktów)
>>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

>Czas i ciebie wypromować.
>Zgodnie z obietnicą farmerku, a nóż tego typu ruch okaże się dla ciebie zbawienną formą terapii.
>Jak ci się podoba taka stopka?
>
Farmer jako tribune du peuple się nie nadaje, ale ze swoim zwrotem w kierunku racjonalistów: - j***ł cię pies cwelu, zasługuje na miano naczelnego (doświadczonego?) grypsera.

>www.racjonalista.pl/forum.php/s,927139#w927154

pies cię JEBAŁ. Gnoja takiego jak ty za te słowa trzeba tepic

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)

Gdzie chory pojebie to widziałeś?
.skąd masz tą traumę .

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie znasz żadnej?)
farmer (22440 punktów)
>>Jebał cię pies cwelu.
>Ach ten więzienny gryps...
>Widzę, że nie tylko z psem miałeś doświadczenie i przeżyłeś traume
>Mów do mnie i niech moje pozdrowienia wpłyną na ciebie terapeutycznie.
>

To twoj język patusie

Gdzie się się tego nauczyłeś zwyrolu?

>Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka >od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej >swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry (rozumiem, >będąc żarliwym ateistą od dzieciństwa(?) modlitwy nie >znasz żadnej?)

Jaka traumę debilu masz ujem ? Gdzie zwyrolu widziałeś takie rzeczy .

Chory pojeb.


Zobaczcie jak patologia kwiczy. Kwicz jak świnia

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365