Od kiedy to można wypowiadać się na forum nie będąc zalogowanym? A może się mylę i cały czas była taka możliwość, ale nie było chętnych aby w ten sposób dyskutować na forum? Pytam, bo z tego co mnie pamięć nie myli to już jakiś czas temu była na ten temat dyskusja i administracja forum zdecydowała, że uczestniczyć w dyskusji mogą tylko zalogowani. Chyba że się już starzeję i coś mi się pokręciło.
|