>... cenzorem, moderatorem i antyspamem. To moja propozycja naprawy forum. Skuteczna, o ile nie Tyle na początek zaproponowałem, tylko, że mi było potrzeba więcej znaków Pozdrawiam Litterae non erubescunt. *//* Cyceron *//*
> Tyle na początek zaproponowałem, tylko, że mi było potrzeba więcej znaków
W ten sposób nasze działania się uzupełniły: mnie, na zasadzie "mądrej głowie dość dwie słowie", udało się oświecić pewną część populacji odbiorców, tobie - z pomocą szczegółowego omówienia, inną część - może większą? Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
>... cenzorem, moderatorem i antyspamem. A ja myślałem, że do tej pory tak było i jednak trzeba usprawnień. Pozdrawiam Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.