 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2010 21:30 | Mężczyzna (11779 punktów) | Wątek widmo 3
2 na 4 |
Dziękuję webmasterowi za reakcję na moje zgłoszenie w wątkach "Wątek widmo" i "Wątek widmo 2". Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, a że obydwa interwencyjne wątki zostały już zamknięte, otwieram wątek trzeci. Zgłaszam więc, iż lista ostatnich wypowiedzi w moim profilu osobistym pomija link do wątku "Ignorowanie pier.dolenia":  zamiast niego podając link do wypowiedzi wcześniejszej. Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna polegająca na tym, że opublikowanie niniejszego wątku i tak zmieni (mam nadzieję) listę w profilu, czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym, a zaniechanie jego publikacji spowoduje, że lista w profilu pozostanie błędna. Powodując oczywiście konieczność opublikowania niniejszego zgłoszenia - i tak w kółko.  Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, a powody te, to wypowiedzi czworga zacnych i rekomendowanych przez samego placownika dyskutantów. Owi wybitni to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja. Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi. . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
9 na 9 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, [...] otwieram wątek trzeci. Powstrzymać sraczkę, to bardzo trudne zadanie... > Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna [...] Twoje pętle logiczne już dawno przestały być atrakcją. Atrakcją byłoby zaś niewątpliwie zaciśnięcie się takiej pętli na twojej szyi. > [...] czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym,[...] Nihil novi.> [...] i tak w kółko.  Bo jak już p*****lić, to p*****lić - jak Mężczyzna! > Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, [...] to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja. I to jest jeden, ale wystarczający powód do tego, aby takie zawistne insekty jak ty rozdeptywać bez litości. > Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi. Rekomendacja takiej gnidy, to jak pocałunek śmierci dla tych ludzi...  Ale masz rację: ich warto czytać!
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
 | | placownik (17853 punktów) |
Ostrzeżenie za ponadnormatywne stężenie nienawiści.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
|  | 6 na 6 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Nienawiść??? To jedynie politowanie. Nienawiść można czuć do kogoś. Gdybym czuł nienawiść do tego czegoś, to tym samym bym to coś nobilitował i niechcący poczynił mu zaszczyt. Nie, placowniku, to nie nienawiść.
Też pozdrawiam, życząc dobrej nocy.
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
10 na 10 | Smith (10069 punktów) | > Dziękuję webmasterowi za reakcję na moje zgłoszenie w wątkach "Wątek widmo" i "Wątek widmo 2". Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, a że obydwa interwencyjne wątki zostały już zamknięte, otwieram wątek trzeci.Do trzech razy sztuka? Przesądny się zrobiłeś? > Zgłaszam więc, iż lista ostatnich wypowiedzi w moim profilu osobistym pomija link do wątku zamiast niego podając link do wypowiedzi wcześniejszej.> Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna polegająca na tym, że opublikowanie niniejszego wątku i tak zmieni (mam nadzieję) listę w profilu, czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym, a zaniechanie jego publikacji spowoduje, że lista w profilu pozostanie błędna. Powodując oczywiście konieczność opublikowania niniejszego zgłoszenia - i tak w kółko.  Rzeczywiście, powiesić się z taką logiką, tylko  > Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, a powody te, to wypowiedzi czworga zacnych i rekomendowanych przez samego placownika dyskutantów. Owi wybitni to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja.Zbędna troska o moją wypowiedź. Zanim odczekała 48 h w związku z kulawą obsługą nożyczek była już od dwóch dni tutaj.  > Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi.Nie sil się na sarkazm bo żałośnie Ci to wychodzi a dlatego, że: Sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji. O. Wilde (podobno)
|
|
11 na 13 | liliac (147340 punktów) | Możemy się pobawić, ex-Osnowo, bo widzę, że ci się nudzi  Zatem- minusa, słońce ty moje, otrzymałeś/aś za głupie, dziecinne bieganie po jednym z wątków forumowych i pozbawione uzasadnień minusowanie  I do tzw. zasranej śmierci będę ci to, Osnowo pisać  Have fun. PS Bo wiesz, co swoimi minusami i wycinankami możesz mi zrobić, prawda? Nie muszę używać wulgaryzmów? Heh  Dziecko z nożyczkami się znalazło
|
|
 | 4 na 4 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | > Dziecko z nożyczkami się znalazło  Ciesz się, że nie małpa z brzytwą... 
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|