Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wątek widmo 3

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
21-04-2010 21:30Mężczyzna (11779 punktów)Wątek widmo 3
Ocena 2 na 4

Dziękuję webmasterowi za reakcję na moje zgłoszenie w wątkach "Wątek widmo" i "Wątek widmo 2". Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, a że obydwa interwencyjne wątki zostały już zamknięte, otwieram wątek trzeci.

Zgłaszam więc, iż lista ostatnich wypowiedzi w moim profilu osobistym pomija link do wątku "Ignorowanie pier.dolenia":
zamiast niego podając link do wypowiedzi wcześniejszej.

Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna polegająca na tym, że opublikowanie niniejszego wątku i tak zmieni (mam nadzieję) listę w profilu, czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym, a zaniechanie jego publikacji spowoduje, że lista w profilu pozostanie błędna. Powodując oczywiście konieczność opublikowania niniejszego zgłoszenia - i tak w kółko.

Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, a powody te, to wypowiedzi czworga zacnych i rekomendowanych przez samego placownika dyskutantów. Owi wybitni to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja.

Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi.
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, [...] otwieram wątek trzeci.

   Powstrzymać sraczkę, to bardzo trudne zadanie...

>Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna [...]

   Twoje pętle logiczne już dawno przestały być atrakcją. Atrakcją byłoby zaś niewątpliwie zaciśnięcie się takiej pętli na twojej szyi.

>[...] czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym,[...]

    Nihil novi.

>[...] i tak w kółko.

   Bo jak już p*****lić, to p*****lić - jak Mężczyzna!

>Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, [...] to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja.

   I to jest jeden, ale wystarczający powód do tego, aby takie zawistne insekty jak ty rozdeptywać bez litości.

>Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi.

   Rekomendacja takiej gnidy, to jak pocałunek śmierci dla tych ludzi... Ale masz rację: ich warto czytać!

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
22-04-2010 00:18 
 0 na 2
placownik (17853 punktów)

   Ostrzeżenie za ponadnormatywne stężenie nienawiści.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
22-04-2010 00:26 
 Ocena 6 na 6
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
   Nienawiść??? To jedynie politowanie. Nienawiść można czuć do kogoś. Gdybym czuł nienawiść do tego czegoś, to tym samym bym to coś nobilitował i niechcący poczynił mu zaszczyt. Nie, placowniku, to nie nienawiść.

   Też pozdrawiam, życząc dobrej nocy.

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
22-04-2010 00:10
 Ocena 10 na 10
Smith (10069 punktów)
>Dziękuję webmasterowi za reakcję na moje zgłoszenie w wątkach "Wątek widmo" i "Wątek widmo 2". Tak się jednak złożyło, że mam kolejne zgłoszenie w tej samej sprawie, a że obydwa interwencyjne wątki zostały już zamknięte, otwieram wątek trzeci.
Do trzech razy sztuka? Przesądny się zrobiłeś?
>Zgłaszam więc, iż lista ostatnich wypowiedzi w moim profilu osobistym pomija link do wątku zamiast niego podając link do wypowiedzi wcześniejszej.
>Atrakcją tej sytuacji jest pętla logiczna polegająca na tym, że opublikowanie niniejszego wątku i tak zmieni (mam nadzieję) listę w profilu, czyniąc niniejsze zgłoszenie bezprzedmiotowym, a zaniechanie jego publikacji spowoduje, że lista w profilu pozostanie błędna. Powodując oczywiście konieczność opublikowania niniejszego zgłoszenia - i tak w kółko.
Rzeczywiście, powiesić się z taką logiką, tylko
>Dodam na koniec, że istnieją cztery powody, by istnienie pechowo pomijanego wątku przypominać, a powody te, to wypowiedzi czworga zacnych i rekomendowanych przez samego placownika dyskutantów. Owi wybitni to big-zyd, Juliusz C., Smith oraz Ignorancja.
Zbędna troska o moją wypowiedź. Zanim odczekała 48 h w związku z kulawą obsługą nożyczek była już od dwóch dni tutaj.
>Gorąco polecam ich światłe wypowiedzi.
Nie sil się na sarkazm bo żałośnie Ci to wychodzi a dlatego, że:

Sarkazm to najniższa forma dowcipu, za to najwyższa forma inteligencji.
O. Wilde (podobno)
24-04-2010 22:47Nie na temat
 Ocena 11 na 13
liliac (147340 punktów)
Możemy się pobawić, ex-Osnowo, bo widzę, że ci się nudzi
Zatem- minusa, słońce ty moje, otrzymałeś/aś za głupie, dziecinne bieganie po jednym z wątków forumowych i pozbawione uzasadnień minusowanie
I do tzw. zasranej śmierci będę ci to, Osnowo pisać Have fun.

PS
Bo wiesz, co swoimi minusami i wycinankami możesz mi zrobić, prawda? Nie muszę używać wulgaryzmów? Heh Dziecko z nożyczkami się znalazło
25-04-2010 12:27 
 Ocena 4 na 4
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Dziecko z nożyczkami się znalazło

Ciesz się, że nie małpa z brzytwą...

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365