> >Rybki 1> Poproszę tę pierwszą jest... boska!  rzeczywiście, od razu o tej naklejce pomyślałem, kiedy przeczytałem pierwszy post... niestety, próbuję ją, z różnymi odstępami, zlokalizować od roku i nigdzie nie mogę jej znaleźć. gdyby komuś się udało, byłbym wdzięczny za namiar. pozdr. ax
|