Uważam, że takie wątki: www.racjonalista.pl/forum.php/s,457403...powinny od razu być traktowane jak wątki wychwalające homeopatię, kreacjonizm etc... Krótko mówiąc: do bazgrołów. Jeśli dziś ktoś wyskakuje z neoliberalnymi bredniami w takiej formie i w takim natężeniu, znaczy się, że ma równie osłabiony kontakt z rzeczywistością jak inni korwinniści, kreacjoniści i zwolennicy leczenia raka ciecierzycą. No naprawdę, nie godzi się taki bełkot tolerować na takim forum. |