 |
Uwaga na żydowskich oszustów!!! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-11-2018 20:47 | Arminius (25555 punktów) | Uwaga na żydowskich oszustów!!!
2 na 4 | Dwa lata temu, w wątku zatytułowanym "Tardycyjne rżnięcie goja na kasie" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,719543) zaprezentowano oszukańcze praktyki (zwane nielegalnymi opcjami binarnymi) rozwinięte na gigantyczną skalę przez Żydów izraelskich. Miesiąc temu z górą - w wątku "Desant na Filipiny" ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,771942) ukazano z kolei szalbiercze praktyki delikwentów jak wyżej - z wykorzystaniem zagranicy i zwerbowanych - często nieświadomych tego co robią - lokalnych szabesgojów. Dzisiaj przyszedł czas na kolejną odsłonę - to jest zerżnięcie na kasie ( na kwotę 20 mln Euro) 3000 tysięcy obywateli Francji przez szrajbełasów jak wyżej. Skandaliczne są nie tylko praktyki jak wyżej - ale, przede wszystkim, wielka niechęć ze strony państwa izraelskiego do ścigania gangsterów. Czyni to Izrael współodpowiedzialnym w przestępczym procederze jak wyżej. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału, ze szczegółową analizą obstrukcji organów państwa Izrael w międzynarodowej współpracy mającej na celu zlikwidowania żydowskiej mafii z modus operandi jak wyżej. Tymczasem natomiast pozwolę sobie na jedną istotną uwagę. Otóż w Republice Weimarskiej seria gospodarczych megaskandali wywołanych przez żydowskich szalbierzy z Europy Wschodniej (Ostjuden), na czele z aferą wykreowaną przez osławionego Juliusa Barmata, arcyoszusta wszechczasów - doprowadziła do drastycznego skoku w nastrojach antyjudejskich Niemców oraz przyczyniła się do radykalizacji. poglądów Hitlera na "kwestię żydowską". Czy Żydzi mają krótką pamięć??? Dlaczego postępują w sposób, który generuje do nich wrogość??? Dlaczego oszukują siebie i innych co do przyczyn wzrostu "antysemityzmu"??? Moja rada jest taka, żeby wbili sobie do głowy starą, mądra zasadę, iż "chcącemu nie dzieje się krzywda" - i zarzucili wreszcie stosowanie zdublowanej starotestamentowo - talmudycznej etyki. "French and Israeli media report that a group largely made up of Israelis scammed 3,000 French citizens out of approximately $20 million. Most of the stolen money is in Israel, but Israeli authorities are reportedly failing to cooperate with France in prosecuting the scammers and retrieving the money.This is the latest of numerous examples of Israeli officials stone-walling international efforts against the perpetrators of massive financial swindles around the world, according to Israeli investigative journalists and others. These scams have brought estimated billions into the Israeli economy, propping up a regime widely condemned for human rights abuses and ethnic cleansing against indigenous Palestinians. Together, the stories paint a picture of a government that seems to be turning a blind eye to - and even protecting - scammers.A Finance Magnates analysis reports that one of the swindles alone has brought in over a billion dollars and employs 5,000 people. And a new scam, described below, may help what is predicted to be "the next major driver of the Israeli economy." A former IRS expert on international crime notes that "fraudulent industries are often major economic drivers, and that can translate into political clout.Some Israeli journalists have been working to expose the situation in Israeli newspapers, publishing exposés like "As Israel turns blind eye to vast binary options fraud, French investigators step in" and "Are French Jewish criminals using Israel as a get-out-of-jail card?" (Short answer: yes.) The victims of the recent scam against French citizens included churches and the owners of small businesses - delicatessens, car repair shops, hair salons, plumbers, etc. Some lost their life savings and describe being threatened and intimidated by the scammers." israelpale(*)ictims-in-france-us-elsewhere/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
4 na 4 | zeniu73 (6483 punktów) | No nic, wiec trzeba po patryjotycznemu uswiadomic rodakow, zeby nie kupowali u Zydow. Cos w tym stylu (zmieni sie tylko Herrenrasse - z aryjskiej na polska katolicka):  A jak sukinkoty nie zrozumieja to powtorka z listopada 33. W koncu trzeba ostatecznie rozwiazac ten problem, no nie?
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | toleruje czy nie??? | >A jak sukinkoty nie zrozumieja to powtorka z listopada 33. W koncu trzeba ostatecznie >rozwiazac ten problem, no nie?
No jasne, jakoś trzeba ostatecznie problem żydowskich oszustw - jak w podlinkownaym materiale - rozwiązać, no nie??? Przecież Pan takich machloj także nie toleruje, no nie??? A może toleruje???
|
|
|  | 7 na 7 | zeniu73 (6483 punktów) | Odp: toleruje czy nie??? | >>A jak sukinkoty nie zrozumieja to powtorka z listopada 33. W koncu trzeba ostatecznie >rozwiazac ten problem, no nie? >No jasne, jakoś trzeba ostatecznie problem żydowskich oszustw - jak w podlinkownaym materiale - rozwiązać, no nie??? Przecież Pan takich machloj także nie toleruje, no nie??? A może toleruje???
Nie. Ale jak mi Polak rozcial dach w cabriolecie to nie krzyczalem, ze moj nastroj jest bardziej antypolonijny. Tak samo z handlarzami aut - polscy handlarze sa jednymi z najwiekszych skurwieli na swiecie a pomimo to nikt nie krzyczy o antypolonijnych nastrojach.
Z Zydami bylo/jest nieco inaczej. Latwiej jest oskarzyc Zyda niz przyznac sie do wlasniej chciwosci i glupoty. Dla kazdego idioty znajdzie sie fryzjer.
Zreszta Zyda oskarzaja tacy jak Ty. Normalni ludzie powiedza, ze oszukal ich skurwiel. Ty natomiast wciagasz w to nacje i religie.
To juz bylo. I niczego dobrego zarowno dla Zyda jak i dla niewinnego oskarzajacego nie przynioslo.
Dziekuje, postoje.
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | > To juz bylo. I niczego dobrego zarowno dla Zyda jak i dla niewinnego oskarzajacego nie przynioslo. A mógł Empik w odpowiedzi napisać tylko, że się nie utożsamia z prezentowaną treścią, tak jak niegdyś ustosunkował się redaktor tego portalu do treści zamieszczanych tutaj przez Arminiusa. Widać Arminius cennym nabytkiem tego portalu.
|
|
| | |  | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | >A mógł Empik w odpowiedzi napisać tylko, że się nie utożsamia z prezentowaną treścią, tak jak niegdyś ustosunkował się redaktor tego portalu do treści zamieszczanych tutaj przez Arminiusa. >Widać Arminius cennym nabytkiem tego portalu.
Bo tutaj wylatuje sie tylko za obraze uczuc dziennikarskich. No i jak sie podsmiechujki z miedzymorza i NSJ robi.
|
|
| | |  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | chętny do nakładania kagańca??? | > >To juz bylo. I niczego dobrego zarowno dla Zyda jak i dla niewinnego oskarzajacego nie przynioslo.> A mógł Empik w odpowiedzi napisać tylko, że się nie utożsamia z prezentowaną treścią, tak jak niegdyś ustosunkował się redaktor tego portalu do treści zamieszczanych tutaj przez Arminiusa.> Widać Arminius cennym nabytkiem tego portalu.Czy napisanie o masowym, przestępczym procederze uprawianym przez mafie żydowskie, przy obojętności państwa Izrael - o czym pisze się w izraelskiej liberalnej prasie - jest nawoływaniem do nienawiści??? Pan zan pojęcie wolności słowa, prasy, prawa do wyrażania poglądów?? Przecież ja nawet jednego wulgaryzmu nie użyłem opisując przestępczy proceder jak wyżej. Prosze zwrócić uwagę, iż jeden z komentatorów zabierający głos w debacie - użył określenie "sukinkot" - naganne i karygodne - w odniesieniu do Żydów lub Polaków. Tak więc zdecydowanie bardziej pod Jego adresem winien pan skierować uwagę o nawoływaniu do nienawiści.
|
|
| | | |  | | romaro (25211 punktów) | Odp: chętny do nakładania kagańca??? | >Pan zan pojęcie wolności słowa, prasy, prawa do wyrażania poglądów?? A czy ja napisałem, że zgadzam się z tym jak postąpił Empik, zwłaszcza, że nie czytałem tego?
A wracając do pana tekstów. Pisz pan co panu się podoba. Nie jestem żydkiem jak raczył mnie nazwać jeden osobnik na tym forum tylko dlatego, że nie spodobał mi się jeden z pańskich tematów, co wyraziłem w swoim poście. Jak pan myśli, kto produkuje tych głupców? W kraju w którym nienawiść do drugiego człowieka staje się chlebem powszednim odpowiedzialność spada na tych którzy szczują i na tych ktorzy pozwalają szczuć. Pisz pan co się panu podoba, nie mogę panu tego zabronić wszak mamy wolność słowa, jednak niech pan pamięta, że jest pan tym który roznosi chorobę zwaną nienawiścią. Pan jest jej nosicielem.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | kto sieje nienawiść??? | >Pisz pan co się panu podoba, nie mogę panu tego zabronić wszak mamy wolność słowa, jednak niech >pan pamięta, że jest pan tym który roznosi chorobę zwaną nienawiścią. Pan jest jej nosicielem.
Znacznie groźniejszą chorobą - jeżeli już Pan się odwołuje do tej metafory - są przestępcze działania na wielką, międzynarodowa skalę - jak opisane w wątku inicjującym, odbywające się za aprobatą państwa. Co do nienawiści zaś - na te chorobę cierpią w chwili obecnej przede wszystkim Żydzi - traktujący Palestyńczyków jak podludzi i stosujący względem nich brutalne praktyki rasistowskie. To są kwalifikowani siewcy nienawiści, ksenofobii i apartheidu. Pana zaś opinia, iż pisanie o tym z otwarta przyłbicą jest...szerzeniem nienawiści - wpisuje się, chcący czy niechcący - w kwalifikowaną manipulację faktami i opiniami uprawianą....znów na szeroką skalę przez zastępy hasbarowców na całym świecie.
|
|
| |  | 3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | groteskowo | >Nie. Ale jak mi Polak rozcial dach w cabriolecie to nie krzyczalem, ze moj nastroj >jest bardziej antypolonijny. Tak samo z handlarzami aut - polscy handlarze sa jednymi >z najwiekszych skurwieli na swiecie a pomimo to nikt nie krzyczy o antypolonijnych >nastrojach.
Przestępstwa typu drobne kardzieże - jak z pańskiego przykładu - zdarzają się wszędzie i sa popełniane przez przedstawicieli wszystkich nacji. W Izraelu też jest mnóstwo takich zdarzeń - i nie mam zamiaru poświęcać im najmniejszej uwagi. Problem który przedstawiłem w watku ( i kilku poprzendich wątkach) dotyczy kwlaifikowanego przypadku. Charakteryzują go, między innymi:
-ogromna skala o charakterze globalnym
-złożona struktura mająca charakter rozbudowanej mafii
-orientacja na złupienie obcego ( goj do zerżnięcia na kasie zgodnie z posulatem zdublowanej etyki starotestamnotowo - talmudycznej)
-wreszcie, last but not least - ochrona procederu jak wyżej przez państwo Izrael.
Pański przykład z rozprutym dachem kabrioletu jako sytuacją analogiczną do tej która zaprezentowałem w wątku jest tak samo nietrafny jak i groteskowy. Można przecież nie lubić polkich władz - ale trudno im zarzucić iż tolerują tego typu zachowania ze strony polskich drobnych przestępców. Raz jeszcze wypada podkreślić - iż skala i charakter przestępczego procederu Żydów - jak zaprezentowana w niniejszym wątku w sposób wybitny wpływa na wzrost nastrojów antysemickich - czego za skarby tego świata nie chcą przyznać wszelkiej maści hasbarowcy hulający po internecie z zadaniem wybielania wizerunku Izraela i Żydów.
|
|
|  | 1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: toleruje czy nie??? | >[..] Przecież Pan takich machloj także nie toleruje, no nie??? A może toleruje??? >
Arminiusie ! Napisz coś o polskich machlojkach , szwindlach i przekrętach . Szczególnie tych, wyprawianych przez polskich polityków z PiSu. Z Żydami odpuść sobie choć na chwilę.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
|
|
| |  | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | Odpuszczanie? | >>[..] Przecież Pan takich machloj także nie toleruje, no nie??? A może toleruje??? >> >Arminiusie ! Napisz coś o polskich machlojkach , szwindlach i przekrętach .
Po co??? One są drobiazgiem przy charakterze i skali procederu przestępczego Żydów - zaprezentowanego w tym wątku i innych. O kradzieżach aut czy włamaniach do domów popełnianych przez Żydów przecież nie piszę. Piszę o kwalifikowanym typie żydowskiej, mafijnej przestępczości, o charakterze globalnym - która generuje względem nich co najmniej niechęć mieszkańców tej planety, a najpewniej nawet wrogość.
>Szczególnie tych, wyprawianych przez polskich polityków z PiSu.
Przy machlojach "Bibi", wierchuszki izraelskiej i lobby żydowsko - syjonistycznego nad Potomakiem - to jest niewarta uwagi i czasu "kasza rasza".
>Z Żydami odpuść sobie choć na chwilę.
Ostatnimi czasy odpuściłem sobie nawet na znacznie dłużej. Nie wierzy Pan??? Proszę przejrzeć tytuły moich wątków.
|
|
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: Uwaga na żydowskich oszustów!!! |
Muszę przyznać, że Pana wypowiedź stawia wiele spraw w zupełnie nowym świetle. 
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|