Racjonalista - Strona głównaDo treści
Brak powiadomień o minusach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-03-2012 21:08kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Brak powiadomień o minusach
Otrzymuję powiadomienia o "plusowaniu" moich wypowiedzi, natomiast w ogóle nie dostaję powiadomień o "minusowaniu" moich postów.
Panie webmaster - zrób pan coś!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Nietsche (4548 punktów)
(zablokowany)
>[color=#330000]Otrzymuję powiadomienia o "plusowaniu" moich wypowiedzi, natomiast w ogóle nie
>dostaję powiadomień o "minusowaniu" moich postów.<
Złych wiadomości się nie przekazuje.
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
>Złych wiadomości się nie przekazuje.
Złą wiadomością jest i ta, że się komuś nasza wypowiedź nie spodobała. Więc pewnie dlatego nie ma możliwości "dawania" minusów, tzn. zniknęły przyciski pozwalające na danie minusa.

Chyba, że mi się przyśniło, że one wcześniej w ogóle były, jestem na forum od niedawna i nie mam pewności.
03-03-2012 18:58 
 Ocena 4 na 4
Alicja Duda (25557 punktów)
>Chyba, że mi się przyśniło, że one wcześniej w ogóle były, jestem na forum od niedawna i nie mam pewności.
A zalogowałeś się?

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
>>Chyba, że mi się przyśniło, że one wcześniej w ogóle były, jestem na forum od niedawna i nie mam pewności.
>A zalogowałeś się?
Tylko troszkę. Żeby króciutki post napisać.
webmaster (moderator)
Np. za tę wypowiedź był minus i o 16:06:01 wyszedł mail z powiadomieniem. Powiadomienia o plusach i minusach wysyłane są identycznie, różnią się tylko jednym słowem więc jeśli dochodzi jedno a nie drugie, to szukałbym przyczyny gdzieś po stronie odbiorcy.
02-03-2012 22:36 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>szukałbym przyczyny gdzieś po stronie odbiorcy.
Czy ty w ogóle bierzesz odpowiedzialność za to, co wypisujesz?
Odbiorca ma ponosić odpowiedzialność za działania zależne wyłącznie od nadawcy?

PS O otrzymaniu ostrzeżenia też nie otrzymałem powiadomienia.


Emeryci, popierajcie Partię czynem, umierając przed terminem!
webmaster (moderator)
Powiadomienia od nas wychodzą, na dalsze ich losy nie mamy wpływu. Tak, odbiorca ma wpływ na to czy otrzymuje maile, może np. zmienić adres na inny.
MarcinK (9189 punktów)
>Powiadomienia od nas wychodzą, na dalsze ich losy nie mamy wpływu. Tak, odbiorca ma wpływ na to czy otrzymuje maile, może np. zmienić adres na inny.

Coś jest nie tak z tymi mailami z ocenami - dodatnimi i ujemnymi. Ostatnio przychodzą rzadko, a to jak dla mnie dość ważna funkcjonalność forum. Szczęśliwie bez problemu przychodzą maile o wypowiedziach użytkowników, których czytuję oraz na odpowiedzi na moje wypowiedzi.

Dałoby radę coś zrobić z tymi ocenami?
Bartosz B. (179 punktów)
(zablokowany)
>Panie webmaster - zrób pan coś!
Plusy w Jaskini Trolli by się przydały, jest za co je dawać.
06-03-2012 21:42 
 Ocena 1 na 1
marcin1902 (3438 punktów)
>Plusy w Jaskini Trolli by się przydały, jest za co je dawać.

Plusów w Jaskini nie będzie,
webmaster tam nie przybędzie.

Dla takiej punktacji,
nie ma akceptacji.

Punkty nie muszą być wszędzie.



"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
i.czaplicka (5782 punktów)
Ja nie dostaje zadnych powiadomien. Najgorsze, ze nie mam powiadomien o odpowiedziach na moje posty.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365