>Złych wiadomości się nie przekazuje. Złą wiadomością jest i ta, że się komuś nasza wypowiedź nie spodobała. Więc pewnie dlatego nie ma możliwości "dawania" minusów, tzn. zniknęły przyciski pozwalające na danie minusa.
Chyba, że mi się przyśniło, że one wcześniej w ogóle były, jestem na forum od niedawna i nie mam pewności.
|