 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-05-2019 09:04 | Arminius (25555 punktów) | Żyd pluje na Polskę
2 na 2 | Wielokrotnie na łamach "Racjonalisty" pisałem o pluciu jako szczególnie kwalifikowanym przejawie tak zwanej "złości żydowskiej". Ordynarny ów zwyczaj ma rodowód starotestamentowo - talmudyczny i wyraża pogardę przedstawicieli narodu wybranego przez jedynego boga wobec motłochu, który takim statusem się nie cieszy. W golusie żydowskim był powszechny zwyczaj plucia przy przechodzeniu obok kościoła czy cmentarza chrześcijańskiego. W miejscach gdzie Żydzi stanowili większość pluto ludziom pod nogi lub prosto w twarz. Tak się dzieje obecnie w Izraelu, gdzie chrześcijanie (spotyka to nawet wyższych ranga przedstawicieli kleru) są narażeni na tego typu ekscesy ze strony ultraortodoksów żydowskich. Taki tez los spotykał ambasadora Polski. Został potraktowany plwociną przez Żyd mamroczącego "Polak, Polak". Przypadek jak wyżej jest typem kwalifikowanym plucia jak wyżej. Opluto bowiem nie tylko człowieka. Ambasador reprezentuje bowiem - przede wszystkim - kraj który wysłał go na misję dyplomatyczna. Tak więc plujący Żyd znieważył nie tylko Marka Magierowskiego. W Izraelu opluto także Polskę. "Do ataku doszło we wtorek. Według nieoficjalnych ustaleń naszego reportera, atakujący próbował otworzyć drzwi samochodu, w którym był Marek Magierowski. Miał go zaatakować fizycznie i słownie, podkreślając to, że dyplomata pochodzi z Polski. Jak podaje izraelska policja, dyplomata został opluty w swoim samochodzie przez 65-latka." www.rmf24.(*)wany-w-tel-awiwie-,nId,2991610 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Wielokrotnie na łamach "Racjonalisty" pisałem o pluciu jako szczególnie kwalifikowanym przejawie tak zwanej "złości żydowskiej".www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763385> Ordynarny ów zwyczaj ma rodowód starotestamentowo - talmudyczny i wyraża pogardę przedstawicieli narodu wybranego przez jedynego boga wobec motłochu, który takim statusem się nie cieszy.www.racjonalista.pl/forum.php/s,751485> W miejscach gdzie Żydzi stanowili większość pluto ludziom pod nogi lub prosto w twarz.www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763805> Tak się dzieje obecnie w Izraelu, gdzie chrześcijanie (spotyka to nawet wyższych ranga przedstawicieli kleru) są narażeni na tego typu ekscesy ze strony ultraortodoksów żydowskich.Jak widać także w internecie jest plujący...: www.racjonalista.pl/forum.php/s,787689#w788936Nie ma Miłości bez solidarności... opluty człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 |
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Szanowna moderacjo, wypowiedź jest atakiem personalnym, proszę o wysłanie jej na oślą ławkę i zablokowanie trolla. "Z atakami personalnymi się nie dyskutuje, lecz wysyła je na oślą ławkę." Mariusz Agnosiewicz (moderator)
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| |  | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > ..wypowiedź jest atakiem personalnym...Wypowiedź jest stwierdzeniem faktu, że we wpisie: www.racjonalista.pl/forum.php/s,787689#w788863 Mankiewicz zawarł kłamliwe i oszczercze insynuacje wobec mnie, których nie odwołał i za które nie przeprosił.
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
| |  | 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | |
|
| | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
| | | |  | 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | |
|
| | | | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
2 na 2 |
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | różnice | > Czyli cos w stylu oplucia muzulmanki w Lublinie 😀> konkret24.(*)-okazal-sie-prawda,883247.htmlNiestety. Chrześcijaństwo nie odcięło się należycie od starotestamentowych korzeni - co skutkuje takimi właśnie skandalicznymi sytuacjami. > Jak dla mnie dowod, ze idioci sa wszedzie bez wzgledu na pochodzenie, narodowosc, religie czy >poziom patryjotycznosci 😂😂Nie ma Pan racji. To tak jakby powiedzieć, że kościelna pedofilia jest dokładnie taka sama jak każda inna. A Pan dobrze wie, że jest duża różnica między jedną a drugą.
|
|
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: Żyd pluje na Polskę |
Zwyczajna sytuacja uliczna, jakich wiele pod każdą szerokością i długością. Gdyby nie to, że spotkała dyplomatę, to pewnie nie byłoby żadnej reakcji policji, tylko rada, że trzeba było się zasłonić albo uchylić, albo w ogóle nie wychodzić z domu i nie drażnić porządnych ludzi. A najpewniej - kolegium za nieuzasadnione wezwanie policji. Bowiem panowie policjanci są normalni i nie zawsze rozumieją histeryków i innych z zaburzeniami, którym wiele się wydaje, a najwięcej - na własny temat. Poza tym, jak państwo jest słabe, małe i niewiele znaczy, to też nie ma co robić o takie drobnostki wiele hałasu. Dlatego jest konsternacja, że ktoś to w ogóle zgłosił. To już nawet na parasol ich nie stać? Nie miał szofera, ochrony?
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > Zwyczajna sytuacja uliczna, jakich wiele pod każdą szerokością i długością. Gdyby nie to, że spotkała dyplomatę,Czyli nie zwyczajna... > Poza tym, jak państwo jest słabe, małe i niewiele znaczy, to też nie ma co robić o takie drobnostki wiele hałasu. Dlatego jest konsternacja, że ktoś to w ogóle zgłosił. To już nawet na parasol ich nie stać? Nie miał szofera, ochrony?Może ta sytuacja została wyreżyserowana...? Polityka jest brudna, zauważ, że jest kampania wyborcza, taki plujący Żyd na polskiego dyplomatę to mogą być dodatkowe głosy na partię rządzącą... Ps. na dniach ukazała się też informacja, że właściciel Żyd sprzedał budynek, w którym jest siedziba pisu ... ...ciekawe, czy ktoś zastanowił się, dlaczego w tym budynku pis wynajął siedzibę, przypadek czy powiązania z właścicielem? Znane jest powiedzenie, że złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja"... ( Ignoruj trolla: www.racjonalista.pl/forum.php/s,764583#w764902opluwacza: www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380oszusta, manipulanta: www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897śmierdziucha: www.racjonalista.pl/forum.php/s,787116#w788205 ) Nie ma Miłości bez solidarności... opluty człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
|  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Zapewne nie było żadnej reżyserki, tylko niefortunny zbieg okoliczności. W takich sytuacjach trzeba mieć jednak pod ręką parę szekli, żeby wyrabiać krajowi renomę wśród dołów społecznych. A tak facet się zdenerwował, bo nie dostał na piwo. Może był chory, albo sfrustrowany, bo nie miał się do kogo przytulić? Gdzie te czasy, gdy polski poseł gubił pośród tłumów pospólstwa złote łańcuchy i podkowy? W obcym kraju dla ludu wypada mieć pod ręką drobne i podarki. Ale to byłby materiał - dobry polski dyplomata ratuje z nędzy i rozpaczy zdesperowanego izraelskiego ulicznika skrzywdzonego i wyrzuconego na margines przez bezdusznych kibucników...
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
| | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
To przerażające, że rękoma dyplomatów dokonuje się rzeź na duszy ludzkiej. Do sympatycznego przechodnia, który błagał o szekla czy dwa na najpilniejsze potrzeby, wzywa się funkcjonariuszy państwowego terroru, tylko po to, by doprowadzili do końca rytualny mord na Bogu ducha winnym wrażliwcu. Czy ktoś jeszcze uwierzy, że na tym świecie możliwe są nadal najzwyklejsze odruchy współczucia i serdeczności wobec istoty znękanej samotnością i krzywdą? Normalny człowiek będzie teraz ciągany po sądach, gdzie będzie miał do czynienia z największą patologią - prostytutkami, złodziejami, oszustami, mordercami, alkoholikami, narkomanami, onanistami i dewiantami. I to wszystko pod płaszczykiem prawa i sprawiedliwości...
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| | | |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > To przerażające, że rękoma dyplomatów dokonuje się rzeź na duszy ludzkiej. Happening - m.in. wciągnięcie do gry osoby, nieświadomej, że stała się uczestnikiem spektaklu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | | |  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
> Happening - m.in. wciągnięcie do gry osoby, nieświadomej, że stała się uczestnikiem spektaklu... Happenerzy tak mają - reżyserują spektakl, ale są nieodróżnialni od nieświadomych uczestników spektaklu. Happening jest możliwy tylko w niektórych warunkach społecznych. Happenerzy są ich zgwałconymi ofiarami, tak jak jutuberzy i forumowcy. Oni są fajni i normalni, ale jutubowi albo forumowi (internetowi).  Co do zajść na ulicy - w ich happeningowość nie wierzę, choć wierzę, że tak wierzyć łatwiej. Bo co tu udawać i po co? Paranoja.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | potrzebne parasole? | > To już nawet na parasol ich nie stać?"Armenian clergy in Jerusalem have complained of harassment, from senior cardinals to priesthood students. When they can no longer ignore an attack and complain, the police does not usually find the perpetrator, despite the fact that the Old City is saturated with security cameras. The Greek Patriarchate's clergymen have also been cursed and spat on by ultra-Orthodox men in the street for many years. "They walk past me and spit," Father Gabriel Bador, 78, a senior priest in the Greek Orthodox Patriarchate, told Haaretz. "Mostly I ignore it, but it's difficult." Father Goosan Aljanian, Chief Dragoman of the Armenian Patriarchate in Jerusalem, says it is often difficult for temperamental young priesthood students to turn the other cheek after being spat upon one side. "I tell my students that if they are spat at, to go to the police rather than strike back" says Aljanian, "but these are young kids who sometimes lose their cool." A few weeks ago four ultra-Orthodox men spat at clergymen in the funeral procession of Father Alberto of the Armenian Church. "They came in a pack, out of nowhere," Aljanian told Haaretz. "I know there are fanatical Haredi groups that don't represent the general public, but it's still enraging. It all begins with education. It's the responsibility of these men's yeshiva heads to teach them not to behave this way." jerusalemw(*)ing-attacks-by-ultra-orthodox/Zrobimy zbiórkę na parasolki dla ormiańskich księży???
|
|
|  | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) | Odp: potrzebne parasole? |
>Zrobimy zbiórkę na parasolki dla ormiańskich księży???
To żaden argument. Ulica to ulica, czyli miejsce publiczne, powszechnie dostępne. Każdy może być narażony na tego rodzaju ataki. Dlatego ludzie, instytucje czy organizacje korzystają z profesjonalnej ochrony. Opisany w tekście schemat działania nie jest obcy i polskim drogom i ulicom. Takie grupowe ataki są bardzo częste. Nic szczególnego. Nie ma się czym ekscytować. Należy jedynie wyrazić ubolewanie, że żyjemy w takim, a nie innym świecie. Trzeba się pilnować, umieć unikać niebezpiecznych sytuacji, uciekać, wzywać pomoc, w ostateczności - bronić. A najlepiej - się zakolegować i przystąpić do spółki czy innej partii.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
2 na 2 | dżentelmen (2000 punktów) | Odp: Żyd pluje na Polskę | >Tak więc plujący Żyd znieważył nie tylko Marka Magierowskiego. W Izraelu opluto także Polskę.
Zachowanie takie jest przejawem zwykłego chamstwa, oraz świadczy o tym, który się tak zachowuje. Z tego co widziałem typ ten trafił do aresztu. Nie rozumiem więc skąd znowu pan doszukuje się wojny polsko-żydowskiej?
"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.
|
|
 | Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Nie wyrażajmy zbyt pochopnie opinii, które mogą okazać się nieuzasadnione i krzywdzące. Wysoko postawieni urzędnicy i inne osoby wysoko sytuowane majątkowo mogą prowokować skrajne reakcje swoją wyniosłością i brakiem zrozumienia dla zwykłych ludzkich zachowań czy sytuacji. Tam gdzie jest duże rozwarstwienie społeczne, tam gdzie mamy z jednej strony - oderwanych amatorów luksusu, a z drugiej - przeciętniaków i biedaków, o porozumienia nietrudno. Równie dobrze jako przejaw chamstwa może być potraktowane wezwanie policji z błahego powodu, by znękać jakiegoś normalnego człowieka.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | ciąg zdarzeń | >>Tak więc plujący Żyd znieważył nie tylko Marka Magierowskiego. W Izraelu opluto także Polskę. >Zachowanie takie jest przejawem zwykłego chamstwa, oraz świadczy o tym, który się tak zachowuje. Z tego co widziałem typ ten trafił do aresztu. Nie rozumiem więc skąd znowu pan doszukuje się wojny polsko-żydowskiej?
Ze specyficznej natury plucia, charakterystycznej dla Żydów - o czym jest w jednym z moich komenatrzy w tym wątku - oraz, przede wszystkim, w ciągu zdarzeń, którego zwieńczeniem (jak na razie) było owo talmudyczne charknięcie.
|
|
|  | 2 na 2 | dżentelmen (2000 punktów) | Odp: ciąg zdarzeń | >>>Tak więc plujący Żyd znieważył nie tylko Marka Magierowskiego. W Izraelu opluto także Polskę. >>Zachowanie takie jest przejawem zwykłego chamstwa, oraz świadczy o tym, który się tak zachowuje. Z tego co widziałem typ ten trafił do aresztu. Nie rozumiem więc skąd znowu pan doszukuje się wojny polsko-żydowskiej? >Ze specyficznej natury plucia, charakterystycznej dla Żydów - o czym jest w jednym z moich komenatrzy w tym wątku - oraz, przede wszystkim, w ciągu zdarzeń, którego zwieńczeniem (jak na razie) było owo talmudyczne charknięcie.
I jeden Żyd jest tego powodem? Jeżeli Polak zabije Niemca, to oznacza to, iż mamy wojnę polsko-niemiecką, że narody te się nienawidzą? Chyba nie tędy droga? Jeden Żyd plujący na Polaka nie może znaczyć, iż Żydzi nienawidzą Polaków i odwrotnie.
"Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel.
|
|
| |  | 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | wzorzec | >Jeden Żyd plujący na Polaka nie może znaczyć, iż Żydzi nienawidzą Polaków i odwrotnie.
Gdyby był to odosobniony przypadek - pańska teza byłaby w jakimś stopniu zasadna. Talmudyczne charknięcie na polskiego ambasadora wpisuje się w ciąg zdarzeń (opisywałem je w moich wątkach) które jednoznacznie świadczą o konfrontacyjno - agresywnej postawie strony żydowskiej względem strony polskiej. Prawo anglosaskie zna pojęcie pattern of behaviour - i właśnie taki wzorzec postępowania jak wyżej ze strony żydowskiej - daje się ostatnio ( ostatnie pół roku) klarownie zaobserwować. Proszę nie sugerować że ze strony niemieckiej mają miejsce podobne zachowania - bo jest to po prostu oczywista nieprawda.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|